BOHEMIA 2015ne 9.8.2015 15:45
Výsledky - Etapa 5vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
D10 (19)2,0 km 75 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kerckhofs Feike152 HAMEGATROLBEL152050013:220:00
2Škáchová ViktorieKAM SK KameniceCZEKAM065014:05+0:43
3Kubecová MagdalenaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB055015:17+1:55
4Malard Yaëlle293 VERVINS ORIENTATIONFRA293060015:24+2:02
5Havlová KatkaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL055217:31+4:09
6Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR075017:49+4:27
7Škáchová ZuzanaKAM SK KameniceCZEKAM065117:51+4:29
8Kučerová AmáliePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK065117:59+4:37
9Nowak Anna556 AZYMUT 45 GDYNIAPOL556060118:25+5:03
10Blažková VeronikaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH055119:47+6:25
11Benešová MichaelaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH065120:00+6:38
12Zmarzláková OlgaKRL Kometa KraloviceCZEKRL055220:02+6:40
13Schlittermann Clara344 SV WILHELMSHAGENGER344050021:32+8:10
14Baldrianová EvaVSP USK PrahaCZEVSP075125:16+11:54
15Holečková KateřinaABM KOB Moira BrnoCZEABM055325:51+12:29
16Stryková KarolínaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU065630:15+16:53
17Černíková ZuzanaDOB KOB DobruškaCZEDOB055532:29+19:07
18Golinowska Ola562 OKS WROCLAWPOL562060033:37+20:15
19Komárková ZbyňkaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH075135:19+21:57
 
 
 
D12A (20)2,6 km 100 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP035523:550:00
2Nádeníčková IvaNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ035024:12+0:17
3Richtrová KamilaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM045124:22+0:27
4Hankovcová HelenaKAM SK KameniceCZEKAM035024:54+0:59
5Wyder Aline631 OLC KAPREOLOSUI631030025:12+1:17
6Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI055526:45+2:50
7Fišarová EliškaKRL Kometa KraloviceCZEKRL035128:41+4:46
8Bednaříková EmmaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM035929:37+5:42
9Podrábská AlžbětaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045131:09+7:14
10Thýnová MartinaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK035032:15+8:20
11Nedvídková KatkaRUM ZOOB RumburkCZERUM045132:50+8:55
12Víšková VeronikaKAM SK KameniceCZEKAM045233:29+9:34
13Mougeot Coline295 CO COLMARFRA295040034:01+10:06
14Maurer Nora631 OLC KAPREOLOSUI631040034:39+10:44
15Jedličková KristýnaKAM SK KameniceCZEKAM045534:59+11:04
16Kroniková SylvieSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK045035:32+11:37
17Martínez Marta246 CO TOTANAESP246040039:15+15:20
18Pesta Anna556 AZYMUT 45 GDYNIAPOL556030040:26+16:31
19Budriunaite Vaiva474 OK AŽUOLASLTU474040041:46+17:51
20Martin Paula240 SHERPA RAID KIDSESP240030046:42+22:47
 
 
 
D12B (11)2,1 km 80 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Ziemina Hanna gabriela453 AZIMUTS OKLAT453040016:250:00
2Strazdina Anete anna453 AZIMUTS OKLAT453030018:21+1:56
3Teringlová VendulaVCB TJ OB České BudějoviceCZEVCB045118:24+1:59
4Průšková TerezaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB049921:54+5:29
5Cincibusová LenkaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP045022:28+6:03
6Ziebová VeronikaNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ045023:33+7:08
7Komárková JindraSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH045323:50+7:25
8Cibulková VeronikaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU035529:53+13:28
9Room Birgit253 OK ILVESEST253040035:15+18:50
 
Ambrazaite Adelija478 MARIJAMPOLES MKCLTU4780301disk
Balaikaite Vasare478 MARIJAMPOLES MKCLTU4780300disk
 
 
 
D14A (34)3,3 km 125 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kosová TerezaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK015128:090:00
2Tokárová ReginaNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ015128:21+0:12
3Caune Agnija453 AZIMUTS OKLAT453010129:17+1:08
4Dolejší KateřinaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB019929:38+1:29
5Vejražková RozárkaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC015130:24+2:15
6Calandry Cecile292 GL RHÓNE-ALPESFRA292010930:26+2:17
7Bejvlová KarolínaLME SK Los MělníkCZELME025031:31+3:22
8Galateanu Daria571 UNEFS BUCURESTIROM571010031:32+3:23
9Rýdlová AdélaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN015131:59+3:50
10Nádeníčková PavlaNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ015032:32+4:23
11Marková EmaSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE025233:32+5:23
12Šlechtová TerezaKRL Kometa KraloviceCZEKRL015234:26+6:17
13Blažková KateřinaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH025235:30+7:21
14Šklíbová MíšaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN015335:52+7:43
15Tirlikaite Gabriele473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSCLTU473020036:05+7:56
16Kroniková ŠtěpánkaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK015036:12+8:03
17Škáchová MagdalenaKAM SK KameniceCZEKAM015136:53+8:44
18Černá KateřinaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA025138:02+9:53
19Linková LucieTUR OOB TJ TurnovCZETUR025139:47+11:38
20Miklušová Tamarka672 TJ RAPID BRATISLAVASVK672025039:57+11:48
21Kalousková MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP015140:10+12:01
22Nedomlelová LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN025641:04+12:55
23Stabina Zanda453 AZIMUTS OKLAT453010042:27+14:18
24Marešová KláraNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ025042:49+14:40
25Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI025143:56+15:47
26Rýdlová MagdalénaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN025146:05+17:56
27Willemsens Emma151 HERMATHENAE THEUXBEL151020046:17+18:08
28Peeters Nore154 OMEGA IIBEL154010048:52+20:43
29Mašínová AnnaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN015249:06+20:57
30De smul Siel153 OMEGABEL153010049:24+21:15
31Smolková SabinaSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE025051:58+23:49
32Bašeová KláraZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM025253:40+25:31
33Keller Janine631 OLC KAPREOLOSUI631010069:21+41:12
 
Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI0252disk
 
 
 
D14B (12)2,7 km 85 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tumová AdélaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC015425:150:00
2Annija Sliksjane453 AZIMUTS OKLAT453020026:37+1:22
3Wiedemayer Laura122 ASKO AUSTRIAAUT122010027:54+2:39
4Vítová LucieBSO KOB Baník SokolovCZEBSO025028:49+3:34
5Modlhammer Kerstin122 ASKO AUSTRIAAUT122010132:53+7:38
6Baloghová LídaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN015035:54+10:39
7Janderová BarboraPGP SK PragaCZEPGP025136:10+10:55
8Budská AnnaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN025336:51+11:36
9Genart Amélie293 VERVINS ORIENTATIONFRA293010037:48+12:33
10Zatloukalová HanaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU015839:22+14:07
11Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutCZELCV025047:35+22:20
12Holečková MichaelaABM KOB Moira BrnoCZEABM025948:21+23:06
 
 
 
D16A (25)4,4 km 175 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Le gland Louise292 GL RHÓNE-ALPESFRA292992436:480:00
2Janošíková TerezaUOL SK UP OlomoucCZEUOL995038:09+1:21
3Chaloupská BarboraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK995138:18+1:30
4Kopecká AnnaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU995838:28+1:40
5Kalinina Nika591 OMEGA MOSCOWRUS591000038:49+2:01
6Miklušová Terezka672 TJ RAPID BRATISLAVASVK672995044:37+7:49
7Sokolářová ŠárkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR999944:56+8:08
8Dudoignon Marine292 GL RHÓNE-ALPESFRA292001445:01+8:13
9Pavlíková MarkétaCHA OK ChrastavaCZECHA005045:44+8:56
10Aschermannová KarolínaKAM SK KameniceCZEKAM005146:18+9:30
11Bonora Lise292 GL RHÓNE-ALPESFRA292990747:15+10:27
12Voltrová AlenaROZ OK RoztokyCZEROZ995149:29+12:41
13Kováříková MarieKAM SK KameniceCZEKAM005050:26+13:38
14Skopane Elina453 AZIMUTS OKLAT453000051:54+15:06
15Galateanu Adela571 UNEFS BUCURESTIROM571990053:49+17:01
16Plhalová ŠárkaASU Magnus OrienteeringCZEASU009754:17+17:29
17Šmelíková TerezaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE995254:21+17:33
18Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK005155:42+18:54
19Kubíčková JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK999957:05+20:17
20Firešová MarkétaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM995158:50+22:02
21Vorverk Marine292 GL RHÓNE-ALPESFRA292993666:06+29:18
22Deferme Lies152 HAMEGATROLBEL152990070:26+33:38
23Pšenčíková AdélaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU005076:12+39:24
24Marešová AlexandraNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ995077:42+40:54
 
Corbin Marianne292 GL RHÓNE-ALPESFRA2920011disk
 
 
 
D16B (17)3,4 km 150 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Auerműllerová AnnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM006036:290:00
2Zatloukalová RomanaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU995037:13+0:44
3Makauskaite Viktorija477 ALYTAUS SRC/OK JAVONISLTU477990038:28+1:59
4Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC995139:43+3:14
5Hanáková LenkaKRL Kometa KraloviceCZEKRL995140:39+4:10
6Doležalová DorotkaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM995042:59+6:30
7Albrechtová IvetaKAM SK KameniceCZEKAM995044:28+7:59
8Mudrová LenkaKRL Kometa KraloviceCZEKRL005244:33+8:04
9Kyselová NelaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU995144:56+8:27
10Pěničková MartinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN005246:12+9:43
11Fors Heidi715 OK GRIPSWE715000047:11+10:42
12Mockaityte Aiste473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSCLTU473990149:13+12:44
13Novotná TerezaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH005150:41+14:12
14Hlaváčková PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK005253:18+16:49
15Boucher Thea299 VINCENNESFRA299000356:41+20:12
16Labroche Claire293 VERVINS ORIENTATIONFRA293990064:22+27:53
17Bednaříková AdélaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI005967:28+30:59
 
 
 
D18A (21)4,5 km 250 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Čechová TerezaSJI OK JihlavaCZESJI985244:470:00
2Dudoignon Chloe292 GL RHÓNE-ALPESFRA292981347:03+2:16
3Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZETUR975150:06+5:19
4Basset Juliette292 GL RHÓNE-ALPESFRA292980251:00+6:13
5Vuitton Marie292 GL RHÓNE-ALPESFRA292983852:05+7:18
6Tesařová JanaTRI TJ TŽ TřinecCZETRI975152:47+8:00
7Fukalová HanaAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP985055:22+10:35
8Corbin Emma292 GL RHÓNE-ALPESFRA292981056:40+11:53
9Zimmerová KateřinaKAM SK KameniceCZEKAM985057:41+12:54
10Smrčková DominikaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU979958:52+14:05
11Voltrová HanaROZ OK RoztokyCZEROZ975259:48+15:01
12Fürstová AnnaLLI TJ Loko LiberecCZELLI985459:54+15:07
13Kavalírová JůliePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK975364:57+20:10
14Flori Anais292 GL RHÓNE-ALPESFRA292981866:01+21:14
15Westin Emilie512 PORSGRUNN OLNOR512980069:28+24:41
16Vesilind Liina258 SK SRDEST258980076:25+31:38
17Vorverk Camille292 GL RHÓNE-ALPESFRA292984579:52+35:05
18Delva Lou292 GL RHÓNE-ALPESFRA292971580:48+36:01
19Levesy Salome292 GL RHÓNE-ALPESFRA292982686:55+42:08
 
Fors Jonna715 OK GRIPSWE7159800disk
Dufour Marie292 GL RHÓNE-ALPESFRA2929716vzdal
 
 
 
D18B (11)3,7 km 165 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Poloprutská KláraVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI975041:570:00
2Obytová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM975242:58+1:01
3Pärnik Edith254 OK PEKOEST254980046:42+4:45
4Švancárová VeronikaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU985349:37+7:40
5Novotná KláraZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH985153:38+11:41
6Hlinovská JohanaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM975155:12+13:15
7Kroupová EliškaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM985357:22+15:25
8Šafrhansová LucieVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM975357:39+15:42
9Štemberová NatálieTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN985160:05+18:08
10Žuchová DanielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN975061:33+19:36
11Cepeliauskaite Ieva477 ALYTAUS SRC/OK JAVONISLTU477980262:36+20:39
 
 
 
D20A (15)5,1 km 300 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZELLI965152:350:00
2Hiršová GabrielaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM965154:18+1:43
3Novotná KláraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK975161:20+8:45
4Hlubučková KristýnaKAM SK KameniceCZEKAM955162:11+9:36
5Bores Yara248 ORCAESP248960062:50+10:15
6Doleželová KateřinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU955863:25+10:50
7Bornard Julie292 GL RHÓNE-ALPESFRA292960866:48+14:13
8Kožinová ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP965067:44+15:09
9Šádková MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK965368:37+16:02
10Kanko Ruut272 KOOVEEFIN272950171:42+19:07
11Hanáková MagdaKRL Kometa KraloviceCZEKRL965172:13+19:38
12Uusitalo Amanda272 KOOVEEFIN272950075:00+22:25
13Bonora Marine292 GL RHÓNE-ALPESFRA292963977:28+24:53
 
Procházková MarieKAM SK KameniceCZEKAM9554vzdal
Šádková LuciePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK9654vzdal
 
 
 
D21A (18)5,7 km 305 m17 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Nováková TerezaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP975157:510:00
2Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZECHA785060:12+2:21
3Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT855164:15+6:24
4Šrámková MichaelaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH935269:50+11:59
5Benešová JanaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH945173:26+15:35
6Heidrich Elisabeth350 SV ROBOTRON DRESDENGER350880073:31+15:40
7Monterrat Amandine292 GL RHÓNE-ALPESFRA292915175:09+17:18
8Hradecká PetraDOK OK DoksyCZEDOK685078:45+20:54
9Westin KjerstiPGP SK PragaCZE512940080:24+22:33
10Švihovská EvaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC835280:33+22:42
11Kožinová AnnaPGP SK PragaCZEPGP935081:44+23:53
12Martin Raquel241 CODAN EXTREMADURAESP241920082:34+24:43
13Herremans Sofie155 HAMOKBEL155810082:57+25:06
14Choutková MagdalénaSOB SOBSACZESOB885184:11+26:20
15Alonso Lydia241 CODAN EXTREMADURAESP241900085:15+27:24
16Vettik Pilvi-heli256 JOKAEST256640087:16+29:25
17Mrázová PavlaAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP935099:39+41:48
18Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN8952107:59+50:08
 
 
 
D21B (35)4,9 km 270 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZECHA775057:450:00
2Kopecká EliškaASU Magnus OrienteeringCZEASU929960:30+2:45
3Urboniene Neringa475 OSK SAKASLTU475850060:46+3:01
4Žitná JanaSMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZESMB925166:11+8:26
5Kolaja - Ehlerová JanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI805566:23+8:38
5Košková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZELLI955066:23+8:38
7Šulcová VeronikaCHA OK ChrastavaCZECHA865067:44+9:59
8Nilsson Camilla711 OK TORFINNSWE711920068:12+10:27
9Mathe Fanni397 TIPO OC BUDAPESTHUN397940069:22+11:37
10Vejstrková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZECHA885270:24+12:39
11Hrušková KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM915670:54+13:09
12Černíková BarboraDOB KOB DobruškaCZEDOB787871:34+13:49
13Gorčicová EliškaCHA OK ChrastavaCZECHA915072:53+15:08
14Pavlíková KláraLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT745173:16+15:31
15Krpatová KláraTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN935373:18+15:33
16Albrechtová EvaKAM SK KameniceCZEKAM785073:49+16:04
17Kvapilová LenkaTUV SOK TJ TurnovCZETUV815176:34+18:49
18Puternicka Joanna557 ORIENTOP WROCLAWPOL557875079:00+21:15
19Gregorová KateřinaBSO KOB Baník SokolovCZEBSO815182:36+24:51
20Gordon Diana555 KU AZS WAT WARSZAWAPOL555900083:01+25:16
21Magnuson Maria713 KFUM OREBRO OKSWE713820083:15+25:30
22Zamrzlová EvaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC875983:42+25:57
23Kretschmer Odette349 OLE TEAM DRESDENGER349870183:48+26:03
24Křenková geislerová BlankaLLI TJ Loko LiberecCZELLI845084:13+26:28
25Perez Alicia242 AROMON PONTEVEDRAESP242810087:28+29:43
26Urbonaite Kristina475 OSK SAKASLTU475920090:10+32:25
27Neradová EvaLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT895194:38+36:53
28Karlsson Jessica711 OK TORFINNSWE711820095:03+37:18
29Bouzková KatkaSVS Orientklub VsetínCZESVS8151102:56+45:11
30Gorrotxategi Mireia502 KOVZ EINDHOVENNED5028600107:33+49:48
31Pau Isabel239 CENTRE EXCURSION. TERRASSAESP2398700107:35+49:50
32Anušauskaité Ieva471 LABIRINTAS VILNIUSLTU4719100117:50+60:05
33Peterson Hannah711 OK TORFINNSWE7118400123:43+65:58
34Cimnaghi Elisabetta421 ORICUNEOITA4218200132:23+74:38
 
Kučerková RomanaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB8196disk
 
 
 
D21C (16)3,4 km 130 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Ouhrabková RadkaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP815137:520:00
2Doležalová BarboraVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM925241:08+3:16
3Rydlová EvaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP898941:14+3:22
4Krejčová VlastaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV945342:19+4:27
5Rückerová PetraLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU925242:38+4:46
6Krausová MartinaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP935043:47+5:55
7Hančová AliceVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL705244:12+6:20
8Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZENPA815245:53+8:01
9Dulovcová MichaelaKRE OOB TJ Sokol KřemžeCZEKRE885047:55+10:03
10Smolíková LucieSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV955149:18+11:26
11Ukleja Ewa556 AZYMUT 45 GDYNIAPOL556800049:38+11:46
12Rudolfova JanaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC775253:01+15:09
13Hlaváčová LenkaDOB KOB DobruškaCZEDOB845053:40+15:48
14Bednaříková DanielaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI775953:42+15:50
15Krejbichová JulieTJP TJ Sokol TrojaCZETJP935158:00+20:08
16Šebková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP925064:02+26:10
 
 
 
D21E (16)6,9 km 320 m19 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Omová MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZETUR815362:150:00
2Vozdová AnetaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU939473:05+10:50
3Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK915473:28+11:13
4Fabré Miek152 HAMEGATROLBEL152880073:42+11:27
5Baldrianová BarboraVSP USK PrahaCZEVSP785079:07+16:52
6Hrušková BarboraZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM935481:07+18:52
7Górska Kinga552 UMKS ORKAN OSTRÓDAPOL552890081:45+19:30
8Chromá KateřinaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM945183:17+21:02
9Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK945185:50+23:35
10Procházková KláraLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU945186:46+24:31
11Ruiz Esmeralda247 SANT JOAN ALICANTEESP247740089:03+26:48
12Hnilicová ŠárkaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU949396:57+34:42
13Van de velde Liesbeth152 HAMEGATROLBEL152830097:46+35:31
14Kraemer Jitka349 OLE TEAM DRESDENGER3498700103:40+41:25
15Wenderickx Nancy152 HAMEGATROLBEL1527600106:04+43:49
 
Zebrowska Barbara553 UNTS WARSZAWAPOL5539500vzdal
 
 
 
D35A (19)4,6 km 265 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské HoryCZEKSH775352:030:00
2Minakova Ekaterina598 ORIENTA MOSCOMPASSRUS598800052:27+0:24
3Kheldert Elena591 OMEGA MOSCOWRUS591740054:17+2:14
4Velde Reda474 OK AŽUOLASLTU474790155:57+3:54
5Godina Ieva456 B3 RIGALAT456760056:11+4:08
6Hasmanová LenkaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM755157:30+5:27
7Teringlová MartinaVCB TJ OB České BudějoviceCZEVCB785159:11+7:08
8Baláková Andrea201 GVOC VANCOUVERCAN201770065:45+13:42
9Müller Andrea631 OLC KAPREOLOSUI631740066:40+14:37
10Crettels Leslie151 HERMATHENAE THEUXBEL151800070:17+18:14
11Vyškovská RadkaZVS TJ Zbrojovka VsetínCZEZVS745072:31+20:28
12Šauli IvanaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM785280:40+28:37
13Asterová JanaSLA SKOB SlanýCZESLA745181:25+29:22
14Pecharová MichaelaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP655083:02+30:59
15Wyder Flavia631 OLC KAPREOLOSUI631770084:29+32:26
16Schulze Evelyn244 COBI DURANGOESP244780085:45+33:42
17Canet Teresa243 COBIESP243700091:01+38:58
18Figueroa Monica242 AROMON PONTEVEDRAESP2428000106:29+54:26
19Willemsens-winthagen Rach151 HERMATHENAE THEUXBEL1517700116:38+64:35
 
 
 
D35B (20)3,6 km 150 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Městková KateřinaVSP USK PrahaCZEVSP765036:180:00
2Městková LucieTEP Tempo PrahaCZETEP785037:03+0:45
3Sobotová JanaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM725040:21+4:03
4Komárková LenkaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH765141:27+5:09
5Bohuslavová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM785243:07+6:49
6Mougeot Odile295 CO COLMARFRA295780143:39+7:21
7Smolíková KateřinaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU779348:00+11:42
8Savičová GabrielaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV795248:31+12:13
9Janderová MarkétaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZEDVP775151:59+15:41
9Hoetzelová ZuzanaJEN OB JenišoviceCZEJEN775451:59+15:41
11Hofmanová MichaelaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM775153:23+17:05
12Ledererová KamilaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM735254:22+18:04
13Kotásková JanaJES OK RakovníkCZEJES745155:39+19:21
14Zýková MartinaN01 NEREG. PRAHA 12CZEN01020056:00+19:42
15Hönigová IvaN02 NEREG. PRAHA 5CZEN02000058:44+22:26
16Dejnožková BlankaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN765158:50+22:32
17Šitrová LucieLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM785759:08+22:50
18Štětínská SoňaMOV SKOB OstravaCZEMOV765062:32+26:14
19Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutCZELCV735163:17+26:59
20Moskvová JitkaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH755168:21+32:03
 
 
 
D40A (23)4,4 km 245 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZEJEN745747:010:00
2Nowak Beata556 AZYMUT 45 GDYNIAPOL556730051:36+4:35
3Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745152:21+5:20
4Petson Valentina593 HBM-OK ST.PETERSBURGRUS593730052:48+5:47
5Škvorová ZuzanaKAM SK KameniceCZEKAM735058:18+11:17
6Mouliere Camille293 VERVINS ORIENTATIONFRA293740058:22+11:21
7Mouliere Marie-hél293 VERVINS ORIENTATIONFRA293750059:27+12:26
8Dolejší LenkaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB749959:50+12:49
9Tirlikiene Ruta473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSCLTU473730060:07+13:06
10Kováříková ErikaKAM SK KameniceCZEKAM725260:49+13:48
11Bejvlová MartinaLME SK Los MělníkCZELME735062:38+15:37
12Boehme Katja christine348 OLG REGENSBURGGER348700063:13+16:12
13Martanová DanielaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745266:21+19:20
14Novotná JanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI735067:44+20:43
15Barceló María246 CO TOTANAESP246730068:54+21:53
16De bie Ellen153 OMEGABEL153730069:00+21:59
17Hrušková LenkaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM625171:26+24:25
18Hankovcová LenkaKAM SK KameniceCZEKAM705375:31+28:30
19Miklušová Dagmar672 TJ RAPID BRATISLAVASVK672735079:01+32:00
20Hejduková JanaBSO KOB Baník SokolovCZEBSO725087:26+40:25
21Amrouche Sandrine294 VSAOFRA294720088:31+41:30
22Rand Larissa503 OLIFANTNED503740089:46+42:45
23Jacotot Claire296 AS QUENTIGNY COURSEFRA2967500107:37+60:36
 
 
 
D40B (17)3,6 km 135 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Bogopolskaia Elena592 UZAO-TEAMRUS592740044:400:00
2Petukiene Evandzelina475 OSK SAKASLTU475730047:15+2:35
3Azebová MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK675750:47+6:07
4Krčová MartinaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU727252:25+7:45
5Kubecová JanaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB739952:47+8:07
6Čivrná KarolínaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL735553:21+8:41
7Kaminskaite Edita361 SG LVB LEIPZIGGER361730053:48+9:08
8Maňáková SilviePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK715154:54+10:14
9Rykalová JitkaVAM OOB VamberkCZEVAM725156:01+11:21
10Westin Lenka512 PORSGRUNN OLNOR512710057:41+13:01
11Marešová MarcelaNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ745059:01+14:21
12Smrčková VěraKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU737361:06+16:26
13Paurová LenkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU759961:54+17:14
14Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutCZELCV715170:35+25:55
15Barčová Dana671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VESSVK671715172:48+28:08
16Douchová JaroslavaSNA TJ START NáchodCZESNA715581:22+36:42
 
Žeravová MarkétaJEN OB JenišoviceCZEJEN7152disk
 
 
 
D45A (33)4,1 km 135 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Sieglová DagmarMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP705040:110:00
2Dulovcová MarieKRE OOB TJ Sokol KřemžeCZEKRE705140:48+0:37
3Hiršová MarcelaVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM707941:02+0:51
4Arnet Mirjam631 OLC KAPREOLOSUI631680141:18+1:07
5Schlittermann Silke344 SV WILHELMSHAGENGER344700041:55+1:44
6Wolek Ewa553 UNTS WARSZAWAPOL553680142:07+1:56
7Benešová IvaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH705144:22+4:11
8Kosová MichaelaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK675246:20+6:09
9Tikhonova Elena591 OMEGA MOSCOWRUS591680046:51+6:40
10Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN685047:09+6:58
11Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE555049:04+8:53
12Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP675050:53+10:42
13Karlsson Kerstin718 MALILLA OKSWE718680052:17+12:06
14Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZECHA655152:18+12:07
15Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP685052:29+12:18
16Thomas Sylvia368 OL-TEAM WEHRSDORFGER368690054:54+14:43
17Barillová Alena671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VESSVK671695154:59+14:48
18Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS705155:23+15:12
19Fors Kristina715 OK GRIPSWE715680056:09+15:58
20Logvina Elena202 OAKVILLECAN202680057:27+17:16
21Bartáková EvaCHA OK ChrastavaCZECHA705157:55+17:44
22Dudoignon Jocelyne292 GL RHÓNE-ALPESFRA292685258:09+17:58
23Gorčicová IvanaCHA OK ChrastavaCZECHA655058:34+18:23
24Wolowczyk Mariola553 UNTS WARSZAWAPOL553680059:22+19:11
25Boeck Ute347 KAULSDORFER OLV BERLINGER347670059:42+19:31
26Vanspauwen-piqueray Marie151 HERMATHENAE THEUXBEL151690061:00+20:49
27Hasalova JanaPGP SK PragaCZEPGP675161:01+20:50
28Panková Martina672 TJ RAPID BRATISLAVASVK672695062:13+22:02
29Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK665163:26+23:15
30Käding Kirsten347 KAULSDORFER OLV BERLINGER347670163:41+23:30
31Lisá MonikaONO SKOB OstrovCZEONO675064:13+24:02
32Le gland Emmanuelle292 GL RHÓNE-ALPESFRA292705365:49+25:38
33Teo Dóra396 SMAFC-OSC SOPRONHUN3966600102:40+62:29
 
 
 
D45B (30)3,0 km 115 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Chroustová PetraVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM665532:430:00
2Wicek Sonja122 ASKO AUSTRIAAUT122680036:27+3:44
3Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR685040:15+7:32
4Cincibusová IvanaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP665140:43+8:00
5Kavalírová ZuzanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK695040:53+8:10
6Svobodová LenkaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU665041:06+8:23
7Kubínová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV675142:29+9:46
8Žandová MáriaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV655142:46+10:03
9Šmausová GabrielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN695144:13+11:30
10Živcová PavlínaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT665144:43+12:00
11Hackl Claudia122 ASKO AUSTRIAAUT122640044:58+12:15
12Žáková MarcelaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU705345:12+12:29
13Hlaváčková RenataPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK706046:28+13:45
14Hlubučková ŠárkaKAM SK KameniceCZEKAM685147:53+15:10
15Tokárová ReginaNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ695049:37+16:54
16Loginova Anna597 KUNTSEVORUS597000349:40+16:57
17Pokorná HanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN695052:00+19:17
18Zatloukalová EvaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU705052:31+19:48
19Divecká RůženaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK675352:41+19:58
20Novotná JitkaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH705053:27+20:44
21Buchkovska Helena718 MALILLA OKSWE718670055:03+22:20
22Krunková BohuslavaSNA TJ START NáchodCZESNA705358:43+26:00
23Čermáková GabrielaKAM SK KameniceCZEKAM675259:02+26:19
24Nilsson Lisa711 OK TORFINNSWE711660059:53+27:10
25Obrátilová NaďaABM KOB Moira BrnoCZEABM665460:07+27:24
26Kyselová JanaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU705062:44+30:01
27Kohler Marianne634 OLG HuttwilSUI634700064:24+31:41
28Škrlová HanaKRL Kometa KraloviceCZEKRL695164:45+32:02
 
Drese Evi343 OLV USLARGER3437000disk
Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM6850disk
 
 
 
D50A (14)3,8 km 140 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM655542:030:00
2Komersová JanaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC655045:56+3:53
3Kavková DanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP615045:59+3:56
4Pedersen Eva706 OK SKOGSHJORTARNASWE706640047:25+5:22
5Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU645148:24+6:21
6Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZEROZ615049:40+7:37
7Košková VlastaLLI TJ Loko LiberecCZELLI635149:45+7:42
8Jelínková JanaTZL SKOB ZlínCZETZL655655:13+13:10
9Jermanová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN615057:23+15:20
10Ježková ReginaPGP SK PragaCZEPGP635264:05+22:02
11Bikeliene Ema471 LABIRINTAS VILNIUSLTU471640065:06+23:03
12Havlíčková JindraKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC615065:31+23:28
13Zvaigzne Mudite454 A2 RIGALAT454620068:13+26:10
14Wolkerová DagmarTJP TJ Sokol TrojaCZETJP525083:01+40:58
 
 
 
D50B (14)2,9 km 135 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Troupová VladislavaKRE OOB TJ Sokol KřemžeCZEKRE635138:330:00
2Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS655139:15+0:42
3Syslová IvaTTR OOB TřebíčCZETTR615141:15+2:42
4Egrtová JitkaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK635446:41+8:08
5Matyášová LenkaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM646048:53+10:20
6Couchoud Patricia297 ORIENT EXPRESS 42FRA297620049:31+10:58
7Bergdahl Karin723 IK UVENSWE723620050:54+12:21
8Fehr Yvonne631 OLC KAPREOLOSUI631620052:17+13:44
9Macháčková JanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK645055:39+17:06
10Pfister Regula631 OLC KAPREOLOSUI631610057:14+18:41
11Krejčová VlastaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV635169:19+30:46
12Záveská AnnaCET TJ Loko Česká TřebováCZECET645072:39+34:06
13Ágg Zsuzsa397 TIPO OC BUDAPESTHUN397620078:55+40:22
14Barrios aros Rosario250 MONTSANTESP250620090:41+52:08
 
 
 
D55A (11)3,6 km 155 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mrázková IvanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP565046:470:00
2Erfors Agneta711 OK TORFINNSWE711590047:37+0:50
3Combet Annie292 GL RHÓNE-ALPESFRA292604953:05+6:18
4Nýdrlová EvaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL545153:23+6:36
5Čerjaka Maija455 CARNIKAVALAT455590055:24+8:37
6Lusková OlgaCHA OK ChrastavaCZECHA565065:10+18:23
7Ziegerhofer Anneliese121 NF LINZAUT121560067:12+20:25
8Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZECHA575069:05+22:18
9Štrossová JiřinkaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE565078:48+32:01
10Griaznevich Elena596 MY MOSCOWRUS596560089:33+42:46
 
Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZECHA5651vzdal
 
 
 
D55B (12)2,8 km 110 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Plüss Brigitta632 OLG RYMENZBURGSUI632560039:060:00
2Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK585239:59+0:53
3Šabatková ZdenaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK565243:01+3:55
4Kubátová LenkaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV555145:58+6:52
5Šilerová ZdenaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC576246:50+7:44
6Nováková PavlaDOK OK DoksyCZEDOK595051:11+12:05
7Moosberger Esther633 OL REGIO OLTENSUI633560051:34+12:28
8Doležalová LiběnaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM595051:56+12:50
9Klimplová AlenaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU555152:31+13:25
10Olbrycht Anna551 OLBnO WARSZAWAPOL551560067:13+28:07
11Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZEDOK605079:32+40:26
12Bach Helle221 OK DJURSDEN2215800100:41+61:35
 
 
 
D60 (19)2,9 km 115 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZECHA515032:030:00
2Horváth Magda397 TIPO OC BUDAPESTHUN397520033:27+1:24
3Lindkvist Anneli710 GUSTAVSBERGS OKSWE710540035:52+3:49
4Michel Margrit631 OLC KAPREOLOSUI631520036:09+4:06
5Langrová EvaSNA TJ START NáchodCZESNA535139:39+7:36
6Hardy Jan101 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS101530042:19+10:16
7Tvrdková EvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR515143:08+11:05
8Jenei Margit392 BOF BUDAORSHUN392540043:23+11:20
9Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZECHA555044:16+12:13
10Korejčíková DáďaLLI TJ Loko LiberecCZELLI555044:19+12:16
11Omová JanaTUR OOB TJ TurnovCZETUR515044:27+12:24
12Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZETZL525447:33+15:30
13Roeling Monica502 KOVZ EINDHOVENNED502520048:04+16:01
14Malá JitkaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS545148:06+16:03
15Lecoyer Annick293 VERVINS ORIENTATIONFRA293515056:09+24:06
16Blommen Paulette154 OMEGA IIBEL154520056:43+24:40
17Hejtmánková AlenaTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP545259:35+27:32
18Orálková LibušeTTR OOB TřebíčCZETTR535163:33+31:30
19Böhmová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN545070:40+38:37
 
 
 
D65 (11)2,8 km 125 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT505137:540:00
2Glans Inger711 OK TORFINNSWE711490039:19+1:25
3Městková EvaTEP Tempo PrahaCZETEP485141:47+3:53
4Venäläinen Kaija271 VALKEAKOSKEN HAKAFIN271490045:23+7:29
5Karlsson Marie-Louise720 NYBRO OKSWE720490047:14+9:20
6Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI495047:26+9:32
7Richard Nicole293 VERVINS ORIENTATIONFRA293480048:16+10:22
8Gmür Annette631 OLC KAPREOLOSUI631470053:04+15:10
9Mueller Brigitte122 ASKO AUSTRIAAUT122480053:18+15:24
10Rufferová IvaSNA TJ START NáchodCZESNA505254:06+16:12
11Eismark Inger716 OK ORINTOSWE716490074:05+36:11
 
 
 
D70 (6)2,7 km 110 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hansen Ruth223 OK SKAERMENDEN223450051:520:00
2Dvořáková LadislavaPGP SK PragaCZEPGP445153:48+1:56
3Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutCZELCV455057:05+5:13
4Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS435062:24+10:32
5Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS455171:07+19:15
6Lexell Karin711 OK TORFINNSWE7113700100:04+48:12
 
 
 
F3 (64)3,2 km 130 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Synek PetrDOK OK DoksyCZEDOK020030:360:00
2Žáčková RadkaNER NeregistrovaníNER33:19+2:43
3Vokál VojtěchCHA OK ChrastavaCZECHA790033:42+3:06
4Bauerová KateřinaSVS Orientklub VsetínCZESVK775133:47+3:11
5Synková PetraDOK OK DoksyCZEDOK795035:58+5:22
6Navrátilová MarkétaBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR36:33+5:57
7Pečený LiborNER NeregistrovaníNER38:32+7:56
8Stránská DominikaDOK OK DoksyCZEDOK005139:04+8:28
9Bartoň JaroslavNER NeregistrovaníNER40:15+9:39
10Cincibusová JanaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP40:44+10:08
11Čechová JanaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP41:42+11:06
12Melicharová BarboraLLI TJ Loko LiberecCZELLI725241:55+11:19
13Mátlová HanaNER NeregistrovaníNER770042:08+11:32
14Stryk MartinKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU750543:11+12:35
15Plánková JanaNER NeregistrovaníNER43:14+12:38
15Peřinková IrenaBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM655043:14+12:38
17Ryakhovkaya Maria592 UZAO-TEAMRUS592830044:15+13:39
18Šemberková HelenaNER NeregistrovaníNER44:25+13:49
19Boeck Thomas347 KAULSDORFER OLV BERLINGER347660044:36+14:00
20Víšková AlenaKAM SK KameniceCZEKAM745144:54+14:18
21Stříteský TomášZVS TJ Zbrojovka VsetínCZEZVS740145:02+14:26
22Denemarek OldřichBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM510045:04+14:28
23Morávek MartinSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK050345:20+14:44
23Pfranger Bruno631 OLC KAPREOLOSUI631600045:20+14:44
25Šklíba JaromírTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJNXXXX45:23+14:47
26Fialová TerezaTZL SKOB ZlínCZETZL909046:07+15:31
27Driesen Marina152 HAMEGATROLBEL152590046:15+15:39
28Saur VladimírNER NeregistrovaníNER47:51+17:15
29Schallberger Josef356 TV KUSSNACHTGER356430048:35+17:59
30Stryklová VlastaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU766748:52+18:16
31Mudrová MartinaNER NeregistrovaníNER49:00+18:24
32Pšenčíková EvaKSU Klub vytrvalostních sportůCZE49:26+18:50
33Boucher Lucie299 VINCENNESFRA299000251:38+21:02
34Bradáčová MaruškaLLI TJ Loko LiberecCZELLI755055:35+24:59
35Hrdličková LudmilaSLA SKOB SlanýCZESLA695056:28+25:52
36Zieba JaroslavNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ56:35+25:59
37Ziebová LenkaNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ57:25+26:49
38Klimešová LenkaKRE OOB TJ Sokol KřemžeCZEKRE57:26+26:50
39Hinterhofer KatherineNER NeregistrovaníNER196958:02+27:26
40Jírová MonikaROZ OK RoztokyCZEROZ888859:10+28:34
41Janečková LuckaNER NeregistrovaníNER59:58+29:22
42Soukop CyrilNER NeregistrovaníNER63:27+32:51
43Vokálová JaroslavaCHA OK ChrastavaCZECHA825064:09+33:33
44Obrátil MiroslavABM KOB Moira BrnoCZEABM650268:01+37:25
45Klašková JosefínaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP965068:57+38:21
46Jedličková TerezaKAM SK KameniceCZEKAM795069:37+39:01
47Petrová VěraVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI625169:56+39:20
48Krčálová EliškaNER NeregistrovaníNER70:31+39:55
49Maurer Barbara631 OLC KAPREOLOSUI631680270:40+40:04
50Hungerbühler Ernst631 OLC KAPREOLOSUI631490170:44+40:08
51Axelsson Gunnel706 OK SKOGSHJORTARNASWE706000071:58+41:22
52Špinková MarkétaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP855072:04+41:28
53Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZEPGP000172:08+41:32
54Lopey de toriso Olga238 INDEPENDENTESP208682574:31+43:55
55Albrecht VladimírKAM SK KameniceCZEKAM780078:45+48:09
56Roos Ronald501 HOC93NED501680079:07+48:31
57Podhorská VěraFJI SK FREE JihlavaCZEFJI525279:51+49:15
58Jelínková RadomíraMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA690180:40+50:04
59Tichá IvanaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC625087:13+56:37
60Nedvídková JitkaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT515189:13+58:37
61Jankovcová MarieTJP TJ Sokol TrojaCZETJP3950138:39+108:03
 
Böhm Eduard122 ASKO AUSTRIAAUT122disk
Lukáš ZdeněkLLI TJ Loko LiberecCZELLI4502disk
Wallaert PatrickNER NeregistrovaníNERdisk
 
 
 
F5 (70)5,0 km 280 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZECHA750043:510:00
2Květoň VladimírKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU680044:22+0:31
3Hájek AdamKAM SK KameniceCZEKAM920247:18+3:27
4Poloprutská MarkétaNER NeregistrovaníNER47:23+3:32
5Azeb KarimPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK911047:42+3:51
6Čech JanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP50:15+6:24
7Mašata RomanNER NeregistrovaníNER51:31+7:40
8Tesař JiříAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP670252:38+8:47
9Krčal JaroslavNER NeregistrovaníNER53:33+9:42
10Janeček LeošNER NeregistrovaníNER53:58+10:07
11Sieglová EliškaNER NeregistrovaníNER55:16+11:25
12Ansorge Michael350 SV ROBOTRON DRESDENGER350870055:38+11:47
13Synek AntonínDOK OK DoksyCZEDOK000155:39+11:48
14Kapal TomášNER NeregistrovaníNER56:16+12:25
15Rýdl JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN700057:27+13:36
16Uhlíř MarekNER NeregistrovaníNER62:11+18:20
17Kronika MiroslavNER NeregistrovaníNER62:35+18:44
18Smolková KateřínaPGP SK PragaCZEPGP885263:53+20:02
19Marin Juanfra240 SHERPA RAID KIDSESP240810064:08+20:17
20Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZELLI720164:45+20:54
21Prášek PřemyslKAM SK KameniceCZEKAM930564:52+21:01
22Pärnik PiretNER NeregistrovaníNER65:09+21:18
23Funda JiříAPI OK Andante PísekCZEAPI930165:29+21:38
24Siegl RomanNER NeregistrovaníNER67:26+23:35
25Kamaryt MilošNER NeregistrovaníNER68:29+24:38
26Hájková EliškaKAM SK KameniceCZEKAM985168:51+25:00
27Petr JosefVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI630069:08+25:17
28Marek AntonínSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE750171:46+27:55
29Kerekes Agnes400 DISZ DEBRECENHUN400000075:32+31:41
30Ježková MartinaSLA SKOB SlanýCZESLA735076:32+32:41
31Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA920578:09+34:18
32Siegel MatyášPGP SK PragaCZEPGP0178:17+34:26
33Kamarytová MartinaNER NeregistrovaníNER78:31+34:40
34Balcarová BarboraLLI TJ Loko LiberecCZELLI975179:56+36:05
35Hromad MiroslavNER NeregistrovaníNER80:51+37:00
36Vlažná LucieLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE875181:59+38:08
37Linka MichalNER NeregistrovaníNER82:25+38:34
38Cote MichaelaNER Neregistrovaní84:23+40:32
39Lejsek Martin122 ASKO AUSTRIAAUT12285:12+41:21
40Schejbalová KarinaNER NeregistrovaníNER85:42+41:51
41Schejbal PetrNER NeregistrovaníNER87:49+43:58
42Pohořalá AnnaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU995488:26+44:35
43Linka VláďaNER NeregistrovaníNER89:05+45:14
44Smolková AlenaPGP SK PragaCZEPGP645089:13+45:22
45Králová VandaN08 NEREG. BÁJEČNÉ ŽENY V BĚHUCZEN08000089:24+45:33
46Bodurka JaroslavKRL Kometa KraloviceCZEKRL730190:02+46:11
47Novotný PavelSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK610490:07+46:16
48Lederer VojtěchDOK OK DoksyCZEDOK90:46+46:55
49Novotná IvaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK615190:55+47:04
50Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZEDCE610092:33+48:42
51Bugár József392 BOF BUDAORSHUN392530092:53+49:02
52Room Margit259 OK RAKVEREEST253700095:25+51:34
53Pohořalý HugoROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU010395:32+51:41
54Pohořalá KarolínaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU685095:56+52:05
55Zabořil MichalNER NeregistrovaníNER97:54+54:03
56Melichar JaromírLLI TJ Loko LiberecCZELLI630198:24+54:33
57Schejbal VladimírNER NeregistrovaníNER98:52+55:01
58Pospíšilová ŠtěpánkaN06 NEREG. PRAHA 7CZEN067652102:28+58:37
59Cerna Jitka240 SHERPA RAID KIDSESP2407900102:43+58:52
60Hrzinová HanaONO SKOB OstrovCZEONO8350104:57+61:06
61Boucher Rafael299 VINCENNESFRA2990004106:06+62:15
62Schejbalová KristinaNER NeregistrovaníNER112:46+68:55
63Zachař ZdeněkNER NeregistrovaníNER116:43+72:52
 
Kubát PetrNER NeregistrovaníNERdisk
Havel MichalLDC KOB DěčínCZELDC8101disk
Merhulík VáclavNER Neregistrovanídisk
Vávra MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZEHOR9700vzdal
Adria Pinyol250 MONTSANTESP250vzdal
Jančová JanaVRB Sportovní klub ve Vrbně poCZEVRB9450vzdal
Kovář JindřichMAS KČT AšCZEMAS6800vzdal
 
 
 
H10 (24)2,2 km 75 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Janoch SamuelMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA050213:060:00
2Hoetzel HugoJEN OB JenišoviceCZEJEN050313:20+0:14
3Zřídkaveselý AdamZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM050513:38+0:32
4Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM050114:31+1:25
5Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky BrnoCZEVLI050914:40+1:34
6Godins Gustavs456 B3 RIGALAT456050015:16+2:10
7Dejnožka MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN060016:27+3:21
8Kalinin Matvey591 OMEGA MOSCOWRUS591060017:08+4:02
9Sobota OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM050217:30+4:24
10Čivrný JanVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL050118:13+5:07
11Doucha MartinSNA TJ START NáchodCZESNA050118:32+5:26
12Jíra FilipROZ OK RoztokyCZEROZ050019:20+6:14
13Městka VáclavVSP USK PrahaCZEVSP060019:30+6:24
14Janoch MikulášMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA070019:39+6:33
15Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN050120:17+7:11
16Saur FilipTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN050321:01+7:55
17Mougeot Simon295 CO COLMARFRA295050023:42+10:36
18Škrle MichaelKRL Kometa KraloviceCZEKRL070224:02+10:56
19Biersak PetrKRL Kometa KraloviceCZEKRL070124:49+11:43
20Šoupa MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM050026:20+13:14
21Dolejší JanSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB060126:42+13:36
22Baše MatějZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM050929:10+16:04
23Hasman JakubVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM050130:54+17:48
24Golinowski Piotr562 OKS WROCLAWPOL562090036:52+23:46
 
 
 
H12A (28)2,8 km 105 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kovářík TomášKAM SK KameniceCZEKAM030019:180:00
2Kurz OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM050319:55+0:37
3Dejnožka VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN030020:00+0:42
4Tokár RadimNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ030020:16+0:58
5Oncirk JanONO SKOB OstrovCZEONO030120:56+1:38
6Nowak Grzegorz556 AZYMUT 45 GDYNIAPOL556030121:02+1:44
7Maurer Laurin631 OLC KAPREOLOSUI631040121:37+2:19
8Škácha VítKAM SK KameniceCZEKAM030921:52+2:34
9Šauli FilipVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM030122:11+2:53
10Štěrba MarekSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV040122:48+3:30
11Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZEPGP040124:20+5:02
12Zabořil OndraJEN OB JenišoviceCZEJEN040124:33+5:15
13Novotný ErikZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH030124:34+5:16
14Stryk ŠtěpánKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU030625:07+5:49
15Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH040125:33+6:15
16Malard Matisse293 VERVINS ORIENTATIONFRA293030025:41+6:23
16Rimkus Tautvydas474 OK AŽUOLASLTU474040125:41+6:23
18Rapotz David122 ASKO AUSTRIAAUT122040027:34+8:16
19Chaloupka ViktorKAM SK KameniceCZEKAM030127:50+8:32
20Andersson Albin711 OK TORFINNSWE711040029:00+9:42
21Kohoutek OldřichBSO KOB Baník SokolovCZEBSO030129:44+10:26
22Baldrian TomášVSP USK PrahaCZEVSP040529:52+10:34
23Vanspauwen Antoine151 HERMATHENAE THEUXBEL151030030:23+11:05
24Galateanu Andrei571 UNEFS BUCURESTIROM571030034:27+15:09
25Willemsens Jonas151 HERMATHENAE THEUXBEL151040035:28+16:10
26Jedlička JakubKAM SK KameniceCZEKAM040438:34+19:16
27Bejvl MarekLME SK Los MělníkCZELME040043:17+23:59
28Novotný JaromírVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI030064:46+45:28
 
 
 
H12B (12)2,2 km 75 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hejna HynekLLI TJ Loko LiberecCZELLI030018:460:00
2Milota BřetislavMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA030019:56+1:10
3Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZETUR030720:04+1:18
3Lange Jonas351 IHW ALEX 78 BERLINGER351040020:04+1:18
5Januskaitis Matas478 MARIJAMPOLES MKCLTU478040020:15+1:29
6Klavins Renars453 AZIMUTS OKLAT453040120:44+1:58
7Ravid Yoav411 ISOAISR411030020:51+2:05
8Pokorný JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN040023:04+4:18
9Couchoud Clément297 ORIENT EXPRESS 42FRA297030023:33+4:47
10Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS030124:43+5:57
11Bauer MatyášSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV040225:45+6:59
12Černík DavidDOB KOB DobruškaCZEDOB030329:30+10:44
 
 
 
H14A (32)4,5 km 155 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Vuitton Julien292 GL RHÓNE-ALPESFRA292013734:480:00
2Andrieux Quentin292 GL RHÓNE-ALPESFRA292010135:54+1:06
3Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN010636:06+1:18
4Richtr LukášVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM020436:44+1:56
5Plagnol Roman292 GL RHÓNE-ALPESFRA292012938:26+3:38
6Gonet Victor292 GL RHÓNE-ALPESFRA292012338:33+3:45
7Šmol DavidDOK OK DoksyCZEDOK010038:56+4:08
8Porzycz Grzegorz556 AZYMUT 45 GDYNIAPOL556020040:34+5:46
9Piličiauskas Divonis474 OK AŽUOLASLTU474010041:52+7:04
10Budský OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN010541:55+7:07
11Pipek OndřejLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU020342:02+7:14
12Hasman MarekVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM020142:15+7:27
13Kurz ŠimonVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM020842:27+7:39
14Giner Pablo292 GL RHÓNE-ALPESFRA292012243:04+8:16
15Velde Augusts474 OK AŽUOLASLTU474020044:35+9:47
16Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP010045:59+11:11
17Benoit Dorian292 GL RHÓNE-ALPESFRA292010346:01+11:13
18Mougeot Jacques295 CO COLMARFRA295020046:54+12:06
19Deferme Piet152 HAMEGATROLBEL152010048:26+13:38
20Hankovec HugoKAM SK KameniceCZEKAM020148:35+13:47
21Blaha PetrKAM SK KameniceCZE49:43+14:55
22Škvor AdamKAM SK KameniceCZEKAM020249:46+14:58
23Homza Daniil181 MINSK-MALINOVKABLR181010050:31+15:43
24Černý JanMAS KČT AšCZEMAS010051:03+16:15
25Šafář MartinKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU010552:36+17:48
26Pesta Piotr556 AZYMUT 45 GDYNIAPOL556010054:08+19:20
27Coufal JáchymZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM020056:41+21:53
28Vanspauwen Simon151 HERMATHENAE THEUXBEL151010059:39+24:51
29Forst AntonínMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP010162:30+27:42
30Hejduk ZdeněkBSO KOB Baník SokolovCZEBSO020163:19+28:31
31Karlsson Oskar718 MALILLA OKSWE718020064:48+30:00
 
Valášek VáclavKAM SK KameniceCZEKAM0100disk
 
 
 
H14B (19)3,2 km 105 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Wilhelm Josef122 ASKO AUSTRIAAUT122010333:210:00
2Bradáč DavidLLI TJ Loko LiberecCZELLI020333:36+0:15
3Kučera JanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK010034:30+1:09
4Hejsek FilipKAM SK KameniceCZEKAM020435:36+2:15
5Gessl Konrad122 ASKO AUSTRIAAUT122010436:43+3:22
6Hašek AdamVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM010139:53+6:32
7Hanák JakubKRL Kometa KraloviceCZEKRL020140:14+6:53
8Sailer Dominik122 ASKO AUSTRIAAUT122020040:23+7:02
9Průša JanDKL KOB KladnoCZEDKL020141:08+7:47
10Ebster Leon122 ASKO AUSTRIAAUT122020147:46+14:25
11Pěnička TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN020248:06+14:45
12Borek Zbigniew556 AZYMUT 45 GDYNIAPOL556020151:35+18:14
13Zabořil VojtaJEN OB JenišoviceCZEJEN010160:39+27:18
14Orniks Ronalds453 AZIMUTS OKLAT453010260:43+27:22
15Millgrammer Alexander122 ASKO AUSTRIAAUT122020361:38+28:17
16Ebster Peter122 ASKO AUSTRIAAUT122020267:31+34:10
17Koenigstorfer Jonas122 ASKO AUSTRIAAUT122010569:18+35:57
18Tähnas Andreas256 JOKAEST256030075:55+42:34
 
Martínez Manuel246 CO TOTANAESP2460300disk
 
 
 
H16A (27)5,5 km 260 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hlaváč OndřejTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM990147:400:00
2Hasman OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM000249:36+1:56
3Germanavičius Pranas474 OK AŽUOLASLTU474990050:11+2:31
4Vigier Leo292 GL RHÓNE-ALPESFRA292993550:43+3:03
5Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPESFRA292993150:47+3:07
6Caune Ilgvars453 AZIMUTS OKLAT453990050:57+3:17
7Müller JonášKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU990650:59+3:19
8Coupat Sabin292 GL RHÓNE-ALPESFRA292001252:33+4:53
9Šrámek OndřejKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU990953:35+5:55
10Room Andres253 OK ILVESEST253990054:34+6:54
11Kohlbacher Tomas122 ASKO AUSTRIAAUT122000155:30+7:50
12Gennaro Mathis292 GL RHÓNE-ALPESFRA292002056:29+8:49
13Šebek PetrDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP990361:27+13:47
14Markel Samuel122 ASKO AUSTRIAAUT122010262:00+14:20
15Blanc-coquand Ismael292 GL RHÓNE-ALPESFRA292990562:51+15:11
16Jankevicius Arnas473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSCLTU473990065:19+17:39
17Jílek OndřejKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU990867:29+19:49
18Šmaus AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN000168:49+21:09
19Amrouche Clément294 VSAOFRA294000069:36+21:56
20Tronchon Martin292 GL RHÓNE-ALPESFRA292003471:06+23:26
21Garon Elliot292 GL RHÓNE-ALPESFRA292001971:43+24:03
22Gedeon DominikKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU990074:46+27:06
23Novotný MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN990175:46+28:06
24Boden Ricardo360 SSV PLANETA RADEBEULGER360990079:55+32:15
25Solomko AdamBSO KOB Baník SokolovCZEBSO000299:07+51:27
26Tesař VojtěchAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP9900112:47+65:07
 
Hejduk JanBSO KOB Baník SokolovCZEBSO0001vzdal
 
 
 
H16B (11)4,6 km 155 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Poirson Marius122 ASKO AUSTRIAAUT122000248:320:00
2Kučera KryšpínPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK990049:22+0:50
3Semiginovský ŠimonSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC000550:49+2:17
4Vecko JanNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ000255:36+7:04
5Karásek MatějSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC000159:23+10:51
6Strazdins Oto rainers453 AZIMUTS OKLAT453000160:42+12:10
7Achilles Ingo122 ASKO AUSTRIAAUT122990061:27+12:55
8Holly Christoph122 ASKO AUSTRIAAUT122000062:52+14:20
9Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN000464:28+15:56
10Krejbich DanTJP TJ Sokol TrojaCZETJP990167:30+18:58
 
Rosenbaum OnřejJES OK RakovníkCZEJES0001disk
 
 
 
H18A (39)6,6 km 340 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Wolf FilipTUR OOB TJ TurnovCZETUR970153:070:00
2Hirš OtakarZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM980153:28+0:21
3Masliah Raphael292 GL RHÓNE-ALPESFRA292982753:52+0:45
4Perrin Mathieu292 GL RHÓNE-ALPESFRA292982855:19+2:12
5Roux Fleury292 GL RHÓNE-ALPESFRA292973256:29+3:22
6Starý OndraVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL980259:18+6:11
7Rutka Jan553 UNTS WARSZAWAPOL553980161:29+8:22
8Matějka LukášLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP980261:38+8:31
9Bonnaveira Fabien292 GL RHÓNE-ALPESFRA292970663:08+10:01
10Bendák JanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK980064:48+11:41
11Melichar VojtěchLLI TJ Loko LiberecCZELLI980265:28+12:21
12Tamosaitis Simonas473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSCLTU473970066:14+13:07
13Semrád LadislavCHC K.O.B. ChoceňCZECHC970166:41+13:34
14Expert Julian292 GL RHÓNE-ALPESFRA292974266:57+13:50
15Berguerre Damien292 GL RHÓNE-ALPESFRA292980468:08+15:01
16Le pennec Jean292 GL RHÓNE-ALPESFRA292972569:37+16:30
17Ježek OndřejPGP SK PragaCZEPGP970671:20+18:13
18Šmaus JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN970075:26+22:19
19Janeček MirekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN980475:52+22:45
20Wolowczyk Michal553 UNTS WARSZAWAPOL553970077:08+24:01
21Sliksjanis Matiss453 AZIMUTS OKLAT453980077:11+24:04
22Ferrot Loic292 GL RHÓNE-ALPESFRA292981777:25+24:18
23Koštejn VítDOK OK DoksyCZEDOK980077:44+24:37
24Kavalír JáchymPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK990177:55+24:48
25Žák JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU980281:41+28:34
26Guibaudo Simon292 GL RHÓNE-ALPESFRA292982182:57+29:50
27Janušauskas Paulius474 OK AŽUOLASLTU474970083:30+30:23
28Finkenstädt Till346 OLVU GERMANYGER346970084:36+31:29
29Moravec JakubKAM SK KameniceCZEKAM970285:58+32:51
30Deferme Miel152 HAMEGATROLBEL152980186:42+33:35
31Wyder Jonas631 OLC KAPREOLOSUI631980087:07+34:00
32Mossakowski Wojciech553 UNTS WARSZAWAPOL553980089:20+36:13
33Hasal MartinPGP SK PragaCZEPGP980499:00+45:53
 
Toulier Tom292 GL RHÓNE-ALPESFRA2929844disk
Dalos MátéBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM9707disk
Maňák MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK9801disk
Kelbl VladimírZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM9711vzdal
Drese Felix343 OLV USLARGER3439800vzdal
Ptáček PatrikBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM9800vzdal
 
 
 
H18B (6)5,0 km 200 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Olbrikis Lukas477 ALYTAUS SRC/OK JAVONISLTU477980046:330:00
2Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN980253:50+7:17
3Zieba JakubNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ980058:29+11:56
4Pfranger Marco631 OLC KAPREOLOSUI631980160:21+13:48
5Noruisis Dominykas477 ALYTAUS SRC/OK JAVONISLTU477980161:19+14:46
 
Couchoud Arnaud297 ORIENT EXPRESS 42FRA2979700vzdal
 
 
 
H20A (22)7,5 km 370 m19 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Piotrowski Radosław556 AZYMUT 45 GDYNIAPOL556960159:060:00
2Wolowczyk Krzysztof553 UNTS WARSZAWAPOL553950159:41+0:35
3Fürst MatoušLLI TJ Loko LiberecCZELLI960361:44+2:38
4Mudrák ŠtěpánLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE960162:00+2:54
5Perrin Arnaud292 GL RHÓNE-ALPESFRA292964062:43+3:37
6Kettner VojtěchKAM SK KameniceCZEKAM960164:17+5:11
7Hubáček JonášLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE950166:59+7:53
8Nakvosas Gytis474 OK AŽUOLASLTU474950068:53+9:47
9Mašata MatějPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK960169:58+10:52
10Glonek JakubAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP960270:16+11:10
11Sýkora VojtaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE980171:54+12:48
12Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM960072:13+13:07
13Gapsys Ignas475 OSK SAKASLTU475950077:00+17:54
14Toulier Lucas292 GL RHÓNE-ALPESFRA292963377:06+18:00
15David ZlámalSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC960377:31+18:25
16Room Rimmo253 OK ILVESEST253960078:00+18:54
17Gedminas Gytis475 OSK SAKASLTU475950278:32+19:26
18Pagojus Gytautas475 OSK SAKASLTU475960086:29+27:23
19Pärnik Jan henrik254 OK PEKOEST254960097:28+38:22
20Eklund Oskar718 MALILLA OKSWE7189500154:08+95:02
21Billing Herman718 MALILLA OKSWE7189600157:38+98:32
 
Jurica JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU9611disk
 
 
 
H21A (33)9,2 km 440 m25 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kazda JiříSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC800675:320:00
2Kovář MiroslavSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC810480:24+4:52
3Novák DanDOK OK DoksyCZEDOK870082:25+6:53
4Švihovský JaromírSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC800583:08+7:36
5Zřídkaveselý LiborZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM720783:20+7:48
6Kalata Michał562 OKS WROCLAWPOL562900185:57+10:25
7Přikryl PetrZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM670886:33+11:01
8Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI890187:02+11:30
9Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZECHA930089:42+14:10
10Tähnas Tiit256 JOKAEST256800091:36+16:04
11Janů ZdeněkKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU904591:55+16:23
12Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZECHA780091:59+16:27
13Skoupý JanSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE941192:43+17:11
14Devrieux Robin292 GL RHÓNE-ALPESFRA292900095:59+20:27
15Stehlík PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM790397:35+22:03
16Bauer LukášSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV770197:37+22:05
17Tomeš JaroslavDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP8109100:42+25:10
18Doucha JiříSNA TJ START NáchodCZESNA7105106:22+30:50
19Gędziorowski Maciej555 KU AZS WAT WARSZAWAPOL5559001107:28+31:56
20Hrouda MartinFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP7612108:00+32:28
21Jílek JakubKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU9202112:11+36:39
22Garcia Zigor244 COBI DURANGOESP2447500117:37+42:05
23Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZECHA9105125:45+50:13
24Kerckhofs Marc152 HAMEGATROLBEL1527300128:48+53:16
25Krejčí JiříDOB KOB DobruškaCZEDOB8601139:54+64:22
26Arasimavičius Justas471 LABIRINTAS VILNIUSLTU4718400143:48+68:16
 
Stonys Daugirdas475 OSK SAKASLTU4759000disk
Doležel OndřejSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE9202vzdal
Sysel OndřejPGP SK PragaCZEPGP8302vzdal
Heidrich Hannes350 SV ROBOTRON DRESDENGER3508200vzdal
Axelsson Mikael706 OK SKOGSHJORTARNASWE7068600vzdal
Deferme Gunther152 HAMEGATROLBEL1527000vzdal
Santisteban Raul502 KOVZ EINDHOVENNED5028300vzdal
 
 
 
H21B (34)7,4 km 400 m20 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pilař KarelBSO KOB Baník SokolovCZEBSO780165:480:00
2Pova OndřejKRL Kometa KraloviceCZEKRL930469:03+3:15
3Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZENPA670570:17+4:29
4Mokrý OndřejABM KOB Moira BrnoCZEABM941073:54+8:06
5Jönsson Per erik711 OK TORFINNSWE711790078:09+12:21
6Badura VáclavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV810181:21+15:33
7Wilssens Koen152 HAMEGATROLBEL152810082:35+16:47
8Moskva RomanZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH750182:40+16:52
9Pavlík LiborLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT760585:39+19:51
10Macek JiříLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT840187:43+21:55
11Jönsson Anders711 OK TORFINNSWE711760087:44+21:56
12Obrátil ŠtěpánABM KOB Moira BrnoCZEABM940988:03+22:15
13Nerad JaroslavLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT900189:24+23:36
14Synek AntonínDOK OK DoksyCZEDOK780089:25+23:37
15Strid Emanuel711 OK TORFINNSWE711830090:25+24:37
16Harter Camill358 OLG ORTENAUGER358910093:45+27:57
17Kolaja JanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI810096:13+30:25
18Kutílek JakubLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU8609102:43+36:55
19Nadelstumpf Bruno357 SV VANNWELLGER3579400107:14+41:26
20Lohr IvoSCP OK Sparta PrahaCZESCP6801108:48+43:00
21Schach Jonathan357 SV VANNWELLGER3579300114:54+49:06
22Eriksson Hakan712 HASTVEDA OKSWE7126700115:36+49:48
23Křenek TomášLLI TJ Loko LiberecCZELLI8300121:38+55:50
24Madico Pol239 CENTRE EXCURSION. TERRASSAESP2398400126:09+60:21
25Pavlík BronislavLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT8201130:40+64:52
26Wieszaczewski Jacek557 ORIENTOP WROCLAWPOL5578500135:08+69:20
27Barrios Francisco241 CODAN EXTREMADURAESP2418100139:26+73:38
28Abrate Fabrizio421 ORICUNEOITA4218300141:38+75:50
 
Escolar Marc249 COC CATALUNYAESP2498700disk
Bouzek PetrSVS Orientklub VsetínCZESVS7901disk
Svensson Fredrik711 OK TORFINNSWE7118500vzdal
Urbonas Vytautas475 OSK SAKASLTU4758601vzdal
Gelzinis Laimonas475 OSK SAKASLTU4758700vzdal
Gaupsas Mantas475 OSK SAKASLTU4758200vzdal
 
 
 
H21C (13)6,6 km 255 m17 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC810168:200:00
2Zelinka JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU940575:39+7:19
3Kaplan MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU960979:14+10:54
4Střelba OndřejKTA SK Kotnov TáborCZEKTA750180:13+11:53
5Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZEBSO820283:11+14:51
6Janák JiříEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP90:55+22:35
7Fuhrmann Erik237 ECOIMPRESSESP237790199:50+31:30
8Bednařík AlešVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI7309106:47+38:27
9Šlajchrt MartinJES OK RakovníkCZEJES8501111:48+43:28
10Moutvička OndřejLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT8301121:56+53:36
 
Sukackas Mindaugas474 OK AŽUOLASLTU4747900disk
Hansen Victor367 IND. GOTTINGENGER3678200disk
Marti Antonio237 ECOIMPRESSESP2377901disk
 
 
 
H21E (27)10,7 km 480 m23 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Fleurent Théo292 GL RHÓNE-ALPESFRA292900176:120:00
2Hradec PavelTUR OOB TJ TurnovCZETUR880178:06+1:54
3Semík OndřejKAM SK KameniceCZEKAM940180:54+4:42
4Dlabaja TomášTUR OOB TJ TurnovCZETUR830381:43+5:31
5Grundmann JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU941082:23+6:11
6Lysell Jesper725 REHNS BKSWE725890082:42+6:30
7Vavrys JohanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE930285:00+8:48
8Luštický MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR870085:04+8:52
9Minakov Alexander598 ORIENTA MOSCOMPASSRUS598820086:06+9:54
10Mokrý StanislavZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM920287:05+10:53
11Hruška JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM951588:04+11:52
12Karlsson Erik721 OK RAVINENSWE721940090:21+14:09
13Bravený VítZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM910295:10+18:58
14Čermák JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU930195:22+19:10
15Saetalu Andres257 SK SAUE TAMMEDEST257950097:54+21:42
16Argaláš MichalTRI TJ TŽ TřinecCZETRI930197:59+21:47
17Dittmann Robert360 SSV PLANETA RADEBEULGER360790098:50+22:38
18Polster ThomasZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM9433104:54+28:42
19Turczer PetrKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU7945105:55+29:43
20Talloen Hans152 HAMEGATROLBEL1528101108:02+31:50
21Kamaryt TomášVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM8807109:22+33:10
22Alvarez Angel242 AROMON PONTEVEDRAESP2427600110:43+34:31
23Fátor JanDOB KOB DobruškaCZEDOB7907114:14+38:02
 
Navrátil BorisAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP9202disk
Azeb KarimPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK9110disk
Nečas JiříTZL SKOB ZlínCZETZL9101vzdal
Ringot Mathieu292 GL RHÓNE-ALPESFRA2929050vzdal
 
 
 
H35A (22)7,5 km 390 m19 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIAPOL556760065:180:00
2Mougeot Pierre295 CO COLMARFRA295780069:39+4:21
3Sjögren Niclas704 HANINGE SOKSWE704710070:33+5:15
4Rambousek KarelBSO KOB Baník SokolovCZEBSO790774:52+9:34
5Pachner PavelCHA OK ChrastavaCZECHA750177:59+12:41
6Golinowski Paweł562 OKS WROCLAWPOL562790081:09+15:51
7Lagerwall Anders705 OK LINNÉSWE705790081:37+16:19
8Klimeš PetrKRE OOB TJ Sokol KřemžeCZEKRE770184:41+19:23
9Sjögren Henrik704 HANINGE SOKSWE704740085:20+20:02
10Dongen van Michel503 OLIFANTNED503760086:52+21:34
11Beneš MichalTJP TJ Sokol TrojaCZETJP780090:10+24:52
12Willemsens Stéphane151 HERMATHENAE THEUXBEL151750097:46+32:28
13Dubec PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP800399:25+34:07
14Choutka JaroslavSOB SOBSACZESOB630199:49+34:31
15Sandin Mats704 HANINGE SOKSWE7046800100:12+34:54
16Mayeres Patrick151 HERMATHENAE THEUXBEL1517900101:51+36:33
17Mikluš Marián672 TJ RAPID BRATISLAVASVK6727200102:37+37:19
18Žitný TomášSMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZESMB6401103:54+38:36
19Balogh JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN7500107:16+41:58
20Komárek ArnoštSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH7702114:02+48:44
21Huijsers Eric703 HAMMARBY IFSWE7036500117:11+51:53
22Milasauskas Darius475 OSK SAKASLTU4757600137:01+71:43
 
 
 
H35B (10)5,4 km 280 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pavlov Andrey595 EKATERINBURGRUS595710060:500:00
2Auermüller VítN04 NEREG. BRNOCZEN04800060:56+0:06
3Václavek JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU781661:13+0:23
4Rothauer Thomas122 ASKO AUSTRIAAUT122770061:38+0:48
5Bogopolskii Gennadii592 UZAO-TEAMRUS592770061:57+1:07
6Gevaert Marlon155 HAMOKBEL155760064:41+3:51
7Gaidars Caune453 AZIMUTS OKLAT453770066:07+5:17
8Dvořák PavelLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM780592:05+31:15
9Černý MiroslavLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM750493:51+33:01
10Čtrnáct JiříPGP SK PragaCZEPGP7603131:49+70:59
 
 
 
H40A (22)6,0 km 365 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Perrin Eric292 GL RHÓNE-ALPESFRA292694648:540:00
2Rimkus Mantas474 OK AŽUOLASLTU474730051:32+2:38
3Kalinin Oleg591 OMEGA MOSCOWRUS591740152:28+3:34
4Dudoignon Ludovic292 GL RHÓNE-ALPESFRA292714862:14+13:20
5Martan JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI730063:54+15:00
6Baracsi Gábor397 TIPO OC BUDAPESTHUN397750065:17+16:23
7Ravid Noam411 ISOAISR411720066:44+17:50
8Smolka MartinSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE710067:36+18:42
9Järve Kaupo252 LSF PT TALLINNEST252740069:24+20:30
10Godins Martins456 B3 RIGALAT456740069:32+20:38
11Hankovec PetrKAM SK KameniceCZEKAM710171:40+22:46
12Ratajczak Piotr552 UMKS ORKAN OSTRÓDAPOL552690072:24+23:30
13Galateanu Horia571 UNEFS BUCURESTIROM571750073:27+24:33
14Gálus IgorLDC KOB DěčínCZELDC730274:31+25:37
15Poborský PetrEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP750076:33+27:39
16Bohuslav VáclavLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM720676:44+27:50
17Martínez Salvador246 CO TOTANAESP246700078:17+29:23
18Lange Udo351 IHW ALEX 78 BERLINGER351710079:04+30:10
19Jandera TomášDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZEDVP730479:53+30:59
20Mareš AlexanderNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ730083:26+34:32
21Amrouche Didier294 VSAOFRA294710097:04+48:10
 
Gallois Marc293 VERVINS ORIENTATIONFRA2937200vzdal
 
 
 
H40B (23)4,6 km 285 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS710046:390:00
2Zýka VítN01 NEREG. PRAHA 12CZEN01010051:27+4:48
3Pold Heigo255 MYRAKARUDEST255680052:07+5:28
4Novotný DušanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN700253:35+6:56
5Fjodorov Ain255 MYRAKARUDEST255720053:36+6:57
6Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZETUV740256:14+9:35
7Rutkauskas Arvydas474 OK AŽUOLASLTU474750056:16+9:37
8Tanav Tonu255 MYRAKARUDEST255630057:08+10:29
9Fišar MiroslavKRL Kometa KraloviceCZEKRL720159:57+13:18
10Štětínský PavelMOV SKOB OstravaCZEMOV710461:01+14:22
11Blažek PetrSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH740261:44+15:05
12Sulg Rünno252 LSF PT TALLINNEST252730062:45+16:06
13Sassian Urmas255 MYRAKARUDEST255750064:13+17:34
14Novotný JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZE66:39+20:00
15Smrček PetrKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU740169:43+23:04
16Pärnik Jüri254 OK PEKOEST254650070:44+24:05
17Pipek KamilLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU731071:03+24:24
18Kovalko Kirill592 UZAO-TEAMRUS592700071:34+24:55
19Štembera JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN751373:21+26:42
20Dejnožka JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN750374:17+27:38
21Müller MarkoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU750275:59+29:20
 
Vít DanielBSO KOB Baník SokolovCZEBSO7300disk
Cibulka RadekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU7107vzdal
 
 
 
H45A (43)5,8 km 300 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURGGER354670049:480:00
2Čerjaks Kaspars455 CARNIKAVALAT455700053:10+3:22
3Škvor MartinKAM SK KameniceCZEKAM670056:10+6:22
4Bílý MilanJES OK RakovníkCZEJES700156:27+6:39
5Šrámek JaromírKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU580157:04+7:16
6Budriunas Justas474 OK AŽUOLASLTU474700057:14+7:26
7Honzík TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI700057:25+7:37
8Beneš JanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH700158:12+8:24
9Venäläinen Toni271 VALKEAKOSKEN HAKAFIN271700062:12+12:24
10Hasman JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM690164:16+14:28
11Maurer Bruno631 OLC KAPREOLOSUI631700065:12+15:24
12Petukas Arimantas475 OSK SAKASLTU475660066:22+16:34
13Olisauskas Raimondas362 INDIVID. LEIPZIGGER362660066:26+16:38
14Bikelis Vytautas471 LABIRINTAS VILNIUSLTU471610067:42+17:54
15Kohlbacher Roland122 ASKO AUSTRIAAUT122660067:48+18:00
16Marton János393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKEHUN393680068:26+18:38
17Mátl PavelKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU684469:46+19:58
18Lederer PavelDOK OK DoksyCZEDOK660070:10+20:22
19Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP650070:23+20:35
20Fürst AlešLLI TJ Loko LiberecCZELLI680171:46+21:58
21Šritr MartinTUV SOK TJ TurnovCZETUV680272:06+22:18
22Farrak Holger344 SV WILHELMSHAGENGER344700173:54+24:06
23De smul Olivier153 OMEGABEL153700074:22+24:34
24Carron Angel241 CODAN EXTREMADURAESP241670074:44+24:56
25Reisinger Holm360 SSV PLANETA RADEBEULGER360700075:33+25:45
26Nikov Zefir191 MADARSKI KONNIK SHUMENBUL191700077:16+27:28
27Killar MarekLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU680177:34+27:46
28Kilda Arturas472 KAUNAS INDIVIDUALLTU472680078:50+29:02
29Couchoud Philippe297 ORIENT EXPRESS 42FRA297660084:58+35:10
30Gaidamak Mikhail593 HBM-OK ST.PETERSBURGRUS593690085:13+35:25
31Pesta Adam556 AZYMUT 45 GDYNIAPOL556690086:42+36:54
32Uljanov Ilja591 OMEGA MOSCOWRUS591700087:29+37:41
33Kubičko PetrSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH690188:27+38:39
34Kos MichalSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK680293:43+43:55
35Hošek LadislavSCP OK Sparta PrahaCZESCP600193:47+43:59
36Aster VladimírSLA SKOB SlanýCZESLA650094:59+45:11
37Billing Johan718 MALILLA OKSWE7186801101:47+51:59
38Novotný TomášZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH7001102:39+52:51
39Kovář BorisLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP6710102:49+53:01
40Jacotot Christophe296 AS QUENTIGNY COURSEFRA2966800106:36+56:48
41Fors Peter715 OK GRIPSWE7156700108:54+59:06
42Daví Albert249 COC CATALUNYAESP2496700120:33+70:45
 
Kohout JosefSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK6902disk
 
 
 
H45B (25)4,2 km 180 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Borovikovs Juris451 OK ARONALAT451700043:110:00
2Princ DavidTCB SK Technik České BudějovicCZETCB690143:16+0:05
3Nakvosas Vidmantas474 OK AŽUOLASLTU474670043:28+0:17
4Dundáček MilanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH690245:22+2:11
5Průšek PetrSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB700046:29+3:18
6Cincibus PavelFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP660547:31+4:20
7Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB660147:39+4:28
8Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP690148:10+4:59
9Šebek MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP670549:17+6:06
10Žucha JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN660350:36+7:25
11Stabins Maris453 AZIMUTS OKLAT453680051:09+7:58
12Nádeníček JosefNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ700052:14+9:03
13Eisner LeoPVP VSS Přírodověda PrahaCZEPVP700352:44+9:33
14Würz JiříLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP650252:59+9:48
15Hejna StanislavLLI TJ Loko LiberecCZELLI690053:52+10:41
16Károlyi Gyula397 TIPO OC BUDAPESTHUN397640054:20+11:09
17Dankó István397 TIPO OC BUDAPESTHUN397690055:43+12:32
18Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS690056:03+12:52
19Molnár Attila397 TIPO OC BUDAPESTHUN397700058:41+15:30
20Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM690061:52+18:41
21Hofman PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM650069:32+26:21
22Zatloukal TomášSSU SK Severka ŠumperkCZESSU670072:01+28:50
23Hlubuček TomášKAM SK KameniceCZEKAM660373:24+30:13
24Dolejší MilošSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB670181:16+38:05
 
Ebster sen. Peter122 ASKO AUSTRIAAUT1226801disk
 
 
 
H50A (31)5,2 km 260 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Spengler Andreas345 ESV LOK DESSAUGER345610050:250:00
2Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI620551:41+1:16
3Logvin Andrei202 OAKVILLECAN202620055:15+4:50
4Kurz ZdeněkVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM630155:22+4:57
5Vávra MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZEHOR630255:33+5:08
6Schindler JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN630157:45+7:20
7Szlatényi Ferenc396 SMAFC-OSC SOPRONHUN396610059:08+8:43
8Veljačik PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP620059:28+9:03
9Molnár Tibor396 SMAFC-OSC SOPRONHUN396630059:44+9:19
10Mezník VladimírLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE640060:26+10:01
11Montemont Patrice298 ORIENTALPFRA298610060:41+10:16
12Gorčica PavelCHA OK ChrastavaCZECHA620061:18+10:53
13Arnet Felix631 OLC KAPREOLOSUI631650061:25+11:00
14Chachurski Ryszard555 KU AZS WAT WARSZAWAPOL555630062:07+11:42
15Teringl RadekVCB TJ OB České BudějoviceCZEVCB650262:43+12:18
16Jeřábek LubošJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV611263:21+12:56
17Šoltés František671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VESSVK671620263:58+13:33
18Arnesen Per arne511 KOLBOTN+SKIMT OLNOR511610065:15+14:50
19Havel LeošVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL640166:32+16:07
20Hájek JiříONO SKOB OstrovCZEONO640067:22+16:57
21Bern Per-Göran718 MALILLA OKSWE718650068:11+17:46
22Romanovský AloisSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH610171:03+20:38
23Paloncý PavelKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU634971:51+21:26
24Metelkin Alexander412 ASA T-AISR412530072:27+22:02
25Boehme André348 OLG REGENSBURGGER348600085:10+34:45
26Hlaváček LubomírPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK640189:29+39:04
27Korf Aliaksandr180 ORIONBLR180610093:17+42:52
28Bach Uffe221 OK DJURSDEN221580194:49+44:24
29Käding Bernd347 KAULSDORFER OLV BERLINGER347640099:14+48:49
30Pěnička LiborTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN6000135:16+84:51
 
Bores Nicolás248 ORCAESP2486500disk
 
 
 
H50B (22)3,9 km 165 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM650837:430:00
2Pšenička JiříTCB SK Technik České BudějovicCZETCB630140:51+3:08
3Funda JiříAPI OK Andante PísekCZEAPI640141:13+3:30
4Drese Werner343 OLV USLARGER343610044:06+6:23
5Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS650145:20+7:37
6Nordvik Bjorn511 KOLBOTN+SKIMT OLNOR511650045:34+7:51
7Forst LiborMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP630145:49+8:06
8Axelsson Martin706 OK SKOGSHJORTARNASWE706610045:54+8:11
9Wehrhöfer-bersuck Dieter364 BIELEFELDER TGGER364610046:05+8:22
10Carlsson Christer723 IK UVENSWE723610048:09+10:26
11Matyáš PetrLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM611048:58+11:15
12Dandens Viesturs452 ALUKSNE-APE OKLAT452610049:09+11:26
13Rykala KarelVAM OOB VamberkCZEVAM640152:21+14:38
14Sysel SvatoborTTR OOB TřebíčCZETTR620252:23+14:40
15Cinkan ZdeněkLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU620153:12+15:29
16Divecký JosefSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK610258:14+20:31
17Pedersen Magnus706 OK SKOGSHJORTARNASWE706630060:22+22:39
18Nikkari Hillar251 SK ROCCO TEAMEST251630060:36+22:53
19Záveský RichardCET TJ Loko Česká TřebováCZECET630163:35+25:52
20Čivrný PavelVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL630665:08+27:25
21Hruška TomášZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM640165:18+27:35
 
Abel Aare251 SK ROCCO TEAMEST2516400disk
 
 
 
H55A (31)4,6 km 200 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Karlsson Gunnar718 MALILLA OKSWE718600040:010:00
2Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGALAT454580040:32+0:31
3Burman Ulf710 GUSTAVSBERGS OKSWE710580042:31+2:30
4Novotný OtakarTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN560442:41+2:40
5Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA580143:03+3:02
6Wyder Ruedi631 OLC KAPREOLOSUI631580043:14+3:13
7Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZEHOR570043:52+3:51
8Berger Tommy717 GAVLE OKSWE717580045:05+5:04
9Westin Kjell512 PORSGRUNN OLNOR512560045:46+5:45
10Varga József399 GOC NAGYKANIZSAHUN399600046:58+6:57
11Terzi Pierre296 AS QUENTIGNY COURSEFRA296600049:27+9:26
12Szőcs László393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKEHUN393580049:36+9:35
13Kristensen Arne222 HERLUFSHOLM OKDEN222590050:19+10:18
14Wallaert Patrick152 HAMEGATROLBEL152570051:46+11:45
15Konopáč JiříTUR OOB TJ TurnovCZETUR580354:02+14:01
16Štubňa Janko672 TJ RAPID BRATISLAVASVK672580155:12+15:11
17Čechlovský JosefCHA OK ChrastavaCZECHA590057:22+17:21
18Zákravský ZdeněkSNA TJ START NáchodCZESNA570259:03+19:02
19Trejtnar PavelKUN TJ Sokol KunvaldCZEKUN58060:17+20:16
20Formanko Dušanko672 TJ RAPID BRATISLAVASVK672580260:25+20:24
21Mazúr Janko672 TJ RAPID BRATISLAVASVK672580060:29+20:28
22Janů ZdeněkKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU574960:38+20:37
23Le Calvez Jeno291 LOIRENT INDIVIDUALFRA291570061:58+21:57
23Kavka JiříSCP OK Sparta PrahaCZESCP590061:58+21:57
25Rogala Mirosław558 AZS WAT WARSZAWAPOL558570066:51+26:50
26Hejtmánek VladimírTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP580274:41+34:40
27Vasilyev Mikhail596 MY MOSCOWRUS596600075:14+35:13
28Kraus OtaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP570081:10+41:09
29Böhm KarelTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN510181:22+41:21
30Janovič OndřejSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV590184:04+44:03
31Pinyol castro Benet250 MONTSANTESP250590089:02+49:01
 
 
 
H55B (16)3,5 km 175 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIKSWE722590038:010:00
2Kohler Hans634 OLG HuttwilSUI634560038:54+0:53
3Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZEPCB590144:04+6:03
4Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP570145:38+7:37
5Pap László397 TIPO OC BUDAPESTHUN397560045:52+7:51
6Horák PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN560247:28+9:27
7Tamulionis Vytautas477 ALYTAUS SRC/OK JAVONISLTU477590148:07+10:06
8Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM600053:01+15:00
9Košek LadislavLLI TJ Loko LiberecCZELLI590354:58+16:57
10Karlsson Hans-erik711 OK TORFINNSWE711590155:22+17:21
11Štěpáník OtakarOTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZEOTK570756:05+18:04
12Hackl Karl122 ASKO AUSTRIAAUT122560057:32+19:31
13Lenkei Győző393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKEHUN393570063:10+25:09
14Doležal JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM570189:25+51:24
15Šabatka PetrSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK5703103:56+65:55
 
Boucher Yves299 VINCENNESFRA2990000disk
 
 
 
H60A (33)3,8 km 160 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Novák TomDOK OK DoksyCZEDOK550035:120:00
2Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWAPOL558520035:40+0:28
3Erfors Lennart711 OK TORFINNSWE711530038:05+2:53
4Arnesson Urban711 OK TORFINNSWE711550038:06+2:54
5Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI510139:15+4:03
6Lapins Aldis453 AZIMUTS OKLAT453510041:19+6:07
7Labanouski Anatoli181 MINSK-MALINOVKABLR181520041:42+6:30
8Juřeník JosefMOV SKOB OstravaCZEMOV520141:43+6:31
9Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZECHA550042:19+7:07
10Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZEDCE540042:43+7:31
11Öhlund Per710 GUSTAVSBERGS OKSWE710520042:58+7:46
12Huemer Meinrad122 ASKO AUSTRIAAUT122520044:00+8:48
13Hanzl VlastimilVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM532944:08+8:56
14Valter PetrKBP KBP PrahaCZEKBP450044:55+9:43
15John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP550246:37+11:25
16Hudský VlastimilTUR OOB TJ TurnovCZETUR510047:17+12:05
17Vanaken Roger154 OMEGA IIBEL154510247:43+12:31
18Rothweiler Heinz631 OLC KAPREOLOSUI631540049:09+13:57
19Elson Robert101 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS101520049:49+14:37
20Pavlík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA540049:52+14:40
21Bárta MiroslavJEN OB JenišoviceCZEJEN520150:46+15:34
21Arasimavičius Vidimantas471 LABIRINTAS VILNIUSLTU471550050:46+15:34
23Ottosson Torgny711 OK TORFINNSWE711540052:11+16:59
24Lais Ruedi631 OLC KAPREOLOSUI631530053:50+18:38
25Barták JiříCHA OK ChrastavaCZECHA510054:05+18:53
26Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZECHA490156:25+21:13
27Langr StanislavSNA TJ START NáchodCZESNA540358:10+22:58
28Orálek MiroslavTTR OOB TřebíčCZETTR520159:44+24:32
29Olbrycht Janusz551 OLBnO WARSZAWAPOL551550061:40+26:28
30Lusk KarelCHA OK ChrastavaCZECHA500265:39+30:27
31Maroz Ivan182 VIMPEL MINSKBLR182550169:01+33:49
32Lecoyer Régis293 VERVINS ORIENTATIONFRA293510085:32+50:20
 
Wald FrantišekFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP5300disk
 
 
 
H60B (11)3,0 km 130 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Usas Gintautas478 MARIJAMPOLES MKCLTU478550032:400:00
2Tridenski Genadi182 VIMPEL MINSKBLR182550035:45+3:05
3Klimpl PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU540138:51+6:11
4Blecha LadislavFJI SK FREE JihlavaCZEFJI510639:25+6:45
5Breitschadel Christian122 ASKO AUSTRIAAUT122530140:12+7:32
6Kubát JaroslavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV520340:25+7:45
7Maliňák JosefSVS Orientklub VsetínCZESVS550140:27+7:47
8Cedrych KarelTJP TJ Sokol TrojaCZETJP550040:49+8:09
9Woźniak Józef558 AZS WAT WARSZAWAPOL558510042:37+9:57
10Wehrli Peter632 OLG RYMENZBURGSUI632540043:45+11:05
11Schutz Wolfgang122 ASKO AUSTRIAAUT122530090:41+58:01
 
 
 
H65A (25)3,9 km 170 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Moosberger Max633 OL REGIO OLTENSUI633460037:170:00
2Čípa JiříCET TJ Loko Česká TřebováCZECET50037:19+0:02
3Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZETJP490038:20+1:03
4Komárek JaromírKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU490039:08+1:51
5Conrad Helmut363 USV TU DRESDENGER363400041:11+3:54
6Jelínek PetrTZL SKOB ZlínCZETZL490241:47+4:30
7Jakubec JindřichTUR OOB TJ TurnovCZETUR480142:48+5:31
8Strib Hans Christian225 BALLERUP OKDEN225480044:24+7:07
9Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI500046:14+8:57
10Jonsson Leif710 GUSTAVSBERGS OKSWE710500047:23+10:06
11Aberg Lars-Ake719 KALMAR OKSWE719470049:03+11:46
12Babický TomášDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT500149:15+11:58
13Mueller Leo122 ASKO AUSTRIAAUT122490049:21+12:04
14Stárek JiříSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK500249:35+12:18
15Intgroen Mike502 KOVZ EINDHOVENNED502460052:20+15:03
16Lukavec MiloslavTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN490156:24+19:07
17Tvrdek VojtěchTUR OOB TJ TurnovCZETUR494956:27+19:10
18Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE500056:28+19:11
19Miřijovský PřemekBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV500157:25+20:08
20Procházka AlešDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP470058:34+21:17
21Olausson Tommy702 SOK ANEBYSWE702490059:11+21:54
22Michalek Janusz560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL560500060:34+23:17
23Ziegerhofer Othmar121 NF LINZAUT121500060:59+23:42
24Szűcs b. Levente393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKEHUN393500061:55+24:38
25Gmür Nick631 OLC KAPREOLOSUI631490068:47+31:30
 
 
 
H65B (12)3,0 km 115 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pospíšil KarelKAR SK KarloviceCZEKAR500137:500:00
2Mans Öhman708 VISBORGS OKSWE708500038:08+0:18
3Hrobař RudolfSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK470241:32+3:42
4Richtr JiříJEN OB JenišoviceCZEJEN500144:46+6:56
5Fiala MilošKSH OOB TJ Kašperské HoryCZEKSH480146:03+8:13
6Našinec JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB500348:17+10:27
7Magnusson Leif711 OK TORFINNSWE711470048:35+10:45
8Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS460049:06+11:16
9Dvořák JaromírPGP SK PragaCZEPGP460149:33+11:43
10Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZESMB480151:17+13:27
11Dvořák VlastimilBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV490156:49+18:59
12Zaoral JanVRB Sportovní klub ve Vrbně poCZEVRB470359:08+21:18
 
 
 
H70 (16)3,2 km 155 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Penttinen Juha273 MESIKFIN273450040:320:00
2Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP430041:43+1:11
3Hansen Mogens223 OK SKAERMENDEN223420042:01+1:29
4Lindblom Ingemar716 OK ORINTOSWE716440045:29+4:57
5Karlsson Jan-Ulf718 MALILLA OKSWE718440047:44+7:12
6Gřunděl IvanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH420148:40+8:08
7Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZEBSO440149:38+9:06
8Föllmi Stephan631 OLC KAPREOLOSUI631420050:23+9:51
9Klawun Werner342 SACHSEN MARATHONGER342420051:20+10:48
10Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA440154:01+13:29
11Sokolář ZdeněkSNA TJ START NáchodCZESNA450156:19+15:47
12Hirt Chris631 OLC KAPREOLOSUI631450057:06+16:34
13Roos Ton501 HOC93NED501410066:43+26:11
14Dr. Kämpfer Gerhard353 HSG MERSEBURGGER353440086:41+46:09
 
Frey JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ4100disk
Persson Bo-göran711 OK TORFINNSWE7114400vzdal
 
 
 
H75 (11)2,9 km 130 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Schmalfeld Tassilo360 SSV PLANETA RADEBEULGER360400039:000:00
2Havlík JaroslavSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC360147:48+8:48
3Petrželka PavelTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN380049:38+10:38
4Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK380250:48+11:48
5Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS400054:32+15:32
6Friedman Alex412 ASA T-AISR412370055:37+16:37
7Blanter Mikhail597 KUNTSEVORUS597000265:26+26:26
8Wittiber Wolfgang355 BIELEFELDER SKICLUB e.V.GER355340069:38+30:38
9Kalinin Boris597 KUNTSEVORUS597000170:32+31:32
10Edvardsson Bengt711 OK TORFINNSWE711320070:53+31:53
11Schlittermann Klaus344 SV WILHELMSHAGENGER344340085:11+46:11
 
 
 
T10 (16)2,3 km 75 m6 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZETUR070112:340:00
2Teringl VojtěchVCB TJ OB České BudějoviceCZEVCB070212:42+0:08
3Střelba AntonínKTA SK Kotnov TáborCZEKTA060013:07+0:33
4Ukleja Patrycja556 AZYMUT 45 GDYNIAPOL556060013:58+1:24
5Paloncý JanKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU080814:16+1:42
6Mertlík VojtěchTUR OOB TJ TurnovCZETUR070414:41+2:07
7Jandera KryštofPGP SK PragaCZEPGP070014:47+2:13
8Štětínská TerezaMOV SKOB OstravaCZEMOV075115:20+2:46
9Kovalko Vera592 UZAO-TEAMRUS592060015:39+3:05
10Rutkauskas Domantas474 OK AŽUOLASLTU474060015:46+3:12
10Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM070015:46+3:12
12Bauerová AnetaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV075216:05+3:31
13Hlaváček PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK060117:23+4:49
14Bodurková DenisaKRL Kometa KraloviceCZEKRL075220:40+8:06
15Fišáková Luci johankaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA095030:08+17:34
16Hofmanová AnnaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM55:01+42:27
 
 
 
T10P (38)2,3 km 75 m6 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Novotný DaliborVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI080813:450:00
2Sobotová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM085115:10+1:25
3Besta RadekKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC15:29+1:44
4Staišiunaite Emilija474 OK AŽUOLASLTU474050015:39+1:54
5Ukleja Krzysztof556 AZYMUT 45 GDYNIAPOL556080016:12+2:27
6Moskva VojtěchZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH080216:42+2:57
6Rothauer EmmaNER NeregistrovaníNER0716:42+2:57
8Ravid Yael411 ISOAISR411060018:24+4:39
9Kučerka RadekSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB110119:15+5:30
10Martin Antonio240 SHERPA RAID KIDSESP240080019:29+5:44
11Polák TomášCHA OK ChrastavaCZECHA20:15+6:30
12Hanáková AnetaKRL Kometa KraloviceCZEKRL095120:39+6:54
13Amrouche LounaNER NeregistrovaníNER21:09+7:24
14Štěrba LukášSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV100121:32+7:47
15Chachurski Mieszko555 KU AZS WAT WARSZAWAPOL555070021:40+7:55
16Kovalko Olga592 UZAO-TEAMRUS592080121:53+8:08
17Lusk Jr.CHA OK ChrastavaCZECHA060022:03+8:18
18Hančová KarolínaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL095222:04+8:19
19Stříteský TomášZVS TJ Zbrojovka VsetínCZEZVS080122:46+9:01
20Zřídkaveselý MartinZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM080823:03+9:18
21Ravid Eyal411 ISOAISR411090023:31+9:46
22Bestová TerezaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC24:06+10:21
23Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL085125:05+11:20
24Baldrian JosefVSP USK PrahaCZEVSP110027:00+13:15
25Šitrová ŠtěpánkaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM32:26+18:41
26Dvořáková KateřinaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM32:30+18:45
27Pavlíková RozárieLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT085132:43+18:58
28Pavlík TobiášLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT111132:49+19:04
29Saur ŠtěpánTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN090033:56+20:11
30Paloncý AdélaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU095034:12+20:27
31Šoltésová Paulína671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VESSVK671095135:39+21:54
32Podlipný FilipNPA SK LOB Nová PakaCZENPA120236:13+22:28
33Zýka ProkopNER NeregistrovaníNER43:30+29:45
34Bogopolskii Leonid592 UZAO-TEAMRUS592080044:11+30:26
35Gregor OndřejBSO KOB Baník SokolovCZEBSO45:42+31:57
36Doucha TomášSNA TJ START NáchodCZESNA080147:39+33:54
 
Nedbalová KláraMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP0850disk
Merkulík MikulášNER NeregistrovaníNERdisk
 
 
 
T-OPEN (7)2,3 km 75 m6 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Chvílová HanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM975912:240:00
2Cejpková KarolínaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK0552 14:45+2:21
3Morávková ZuzanaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK0551 15:27+3:03
4Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN16:42+4:18
5Janko BestaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC17:44+5:20
5Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS705017:44+5:20
7Erfors Eva Peterson711 OK TORFINNSWE711500028:41+16:17