Bohemia 2013 SPRINTčt 25.7.2013 6:22
Výsledky - SPRINTvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
T1 (71)0,9 km 0 m15 K
místoStČíJménoRNOddílKatČas
11389Chloupek AdamZBM SK Žabovřesky BrnoH21E4:33
2488Schuster MarekAOP Přátelé orientačního běhuH21E4:34
31377Čermák JanLPU OK Lokomotiva PardubiceH20A4:52
4734Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceH21E4:53
59Berger Xander121 NATURFREUNDE LINZH20A4:56
61223Zakouřil VítTUR OOB TJ TurnovH20A5:06
71375Sokalski Dariusz297 GUYANCOURT ORIENTATION 78H21A5:09
81206Hostaš PetrTUR OOB TJ TurnovH21E5:12
920014Novtná TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéD21E5:13
10641Valášek JanKAM SK KameniceH20A5:15
111098Pachnik WojciechSTB TJ Stadion Nový BorH21B5:19
121135Kobr TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH21A5:25
13530Tomeš JaroslavDKP Oddíl OB KotlářkaH21A5:26
141028Švihovský JaromírSJC Sportcentrum JičínH21A5:34
151256Panovec JanVIC OB VizoviceH21B5:39
161376Loniewski Grzegorz297 GUYANCOURT ORIENTATION 78H21A5:47
17537Fátor JanDOB KOB DobruškaH21E5:48
17817Šrubař MichalMBM O-mikronH21E5:48
191174Argaláš MichalTRI TJ TŽ TřinecH20A5:50
19513Gregorová KamilaCTB SK OB ChotěbořD21E5:50
211281Kamaryt TomášVPM KOS Slavia VŠ PlzeňH21E5:53
22121Tähnas Tiit252 JOKAH21E5:54
23523Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaH20A5:55
24666Havlíček TomášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČH21C5:59
25118Timmusk Taivo251 HIIUMAA OKH21E6:06
26627Prášek PřemyslKAM SK KameniceH21C6:10
271218Schulhof JanTUR OOB TJ TurnovH21A6:15
27815Kovář JindřichMAS KČT AšH21A6:15
29607Hájek AdamKAM SK KameniceH21C6:16
30839Juřeník JiříMOV SKOB OstravaH21B6:17
31231Nadelstumpf Bruno356 SV WANNWEILH21C6:23
32800Procházková KláraLPU OK Lokomotiva PardubiceD21C6:28
321025Šmejc JakubSJC Sportcentrum JičínH20A6:28
34731Uhlíř MarekLBE TJ Lokomotiva BerounH20A6:29
35493Rohel MarekAOV OOB TJ Baník OstravaH20A6:31
36620Kapal TomášKAM SK KameniceH20A6:38
371038Badura VáclavSKV TJ Slovan Karlovy VaryH21B6:39
38120Ruul Sigrid252 JOKAD21E6:41
39411Tikhonova Zoya593 OMEGA MOSCOWD21A6:42
401318Jebavá LucieVRL OOS TJ Spartak VrchlabíD21A6:43
411120Komárek ArnoštTJH TJ OK Tolar Jindřichův HraH21B6:53
421152Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadD21B7:04
43841Juřeníková HanaMOV SKOB OstravaD21B7:09
44664Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČH21C7:21
45619Kamererová ValerieKAM SK KameniceD20A7:22
467Berger Marlies121 NATURFREUNDE LINZD21A7:30
47927Kjersti WestinPGP SK PragaD21A7:31
47742Burdová AdélaLDC KOB DěčínD21A7:31
49276Girts Silins456 AUSEKLIS TUKUMSH20A7:33
501046Kubínová RomanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryD20A7:36
51816Mesiarkinová KamilaMBM O-mikronD21C7:39
52881Urbánková KateřinaONO SKOB OstrovD21B7:46
53665Bitter AlešKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČH21C7:52
54536Černíková BarboraDOB KOB DobruškaD21B7:53
55232Schach Jonathan356 SV WANNWEILH21C8:18
56648Hala LukášKAR SK KarloviceH21C8:22
571106Kučera MichalSTH SK StudenecH21A8:25
58266Baiba Birzniece456 AUSEKLIS TUKUMSD21C8:40
59435Sidorenkov Valeriy598 O-LEN MOSCOWH21C8:42
601301Tesař DanielVPM KOS Slavia VŠ PlzeňH21B9:33
61119Minn Kadi-liis252 JOKAD21E9:59
62369Mikšyte Egle480 ŠILALES SMD20A11:46
631107Kučera ŠtěpánSTH SK StudenecH20A14:04
64436Sidorenkova Natalia598 O-LEN MOSCOWD21C14:05
65943Kamenický JakubPHK OK 99 Hradec KrálovéH21E18:43
 
1108Kučera TomášSTH SK StudenecH20Adisk
432Kolomnina Ekaterina598 O-LEN MOSCOWD21Avzdal
ms20013Kolařík TomášBOR OK Jiskra NOVÝ BORH21E4:38
ms20002Lomič ŠimonBOR OK Jiskra NOVÝ BORH20A5:57
ms20008Balák OtakarBOR OK Jiskra NOVÝ BORH21B6:00
ms20017Birmbaum AdamBOR OK Jiskra NOVÝ BORH20A6:12
 
 
 
T2 (69)0,8 km 0 m15 K
místoStČíJménoRNOddílKatČas
1508Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringH18A4:43
11306Matuš VojtěchVRB SK při gymnáziu OOB VrbnoH18A4:43
3518Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaH18A4:47
4492Glonek JakubAOV OOB TJ Baník OstravaH18A5:00
51029Zikmund ZdeněkSJC Sportcentrum JičínH16A5:08
6917Navrátil ŠimonPGP SK PragaH18A5:11
7506Ptáček PatrikBBM BETA URSUS OrienteeringH16A5:13
8741Burda MatějLDC KOB DěčínH18A5:21
9311Aparjods Kristers457 KAPA OK/BJC LAIMITEH16A5:27
101030Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínH18B5:38
11365Ašmantas Aurimas480 ŠILALES SMH16A5:40
12349Cicénas Povilas477 ORIENSH18B5:46
12408Kalinina Nika593 OMEGA MOSCOWD16A5:46
14797Kulhavá EliškaLPU OK Lokomotiva PardubiceD18A5:47
15380Vári Ingunn egeberg511 IF STURLAD18A5:51
16615Hlubučková KristýnaKAM SK KameniceD18A5:52
16343Makselyte Dovile475 ALYTAUS SRC/JAVONISD18B5:52
181047Kubínová VeronikaSKV TJ Slovan Karlovy VaryD16A5:54
19372Žygaitis Dovydas480 ŠILALES SMH16A5:55
19305Ulmanis Valts456 AUSEKLIS TUKUMSH18B5:55
21341Martusyte Monika474 ALYTAUS SRC/DAINAVAD18B5:56
22297Pirtnieks Otto456 AUSEKLIS TUKUMSH18B5:58
23345Olbrikis Lukas476 ALYTAUS SRC/ALYTUSH16B6:00
24208Zschäckel Robin349 OLV BERLINH16A6:06
25357Rimsa Paulius477 ORIENSH16A6:07
26310Aparjode Kendija457 KAPA OK/BJC LAIMITED18A6:08
271197Tesařová JanaTRI TJ TŽ TřinecD16A6:15
28368Gedgaudaite Viktorija480 ŠILALES SMD16A6:18
291176Argalášová KateřinaTRI TJ TŽ TřinecD16A6:21
30613Hausenblasová KarolínaKAM SK KameniceD18A6:25
316Berger Marlene121 NATURFREUNDE LINZD16A6:26
32253Zalaiskalna Annija anna453 IK AUSEKLIS RIGAD18A6:30
331190Lanc VojtěchTRI TJ TŽ TřinecH16A6:31
34265Arnis Silins456 AUSEKLIS TUKUMSH18B6:34
351155Šmaus JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH16B6:40
36354Mackeviciute Aisté477 ORIENSD16A6:44
37976Voltrová HanaROZ OK RoztokyD16B6:46
38342Laurutyte Vaiva475 ALYTAUS SRC/JAVONISD18B6:57
39860Zieba JakubNEJ TJ Jiskra NejdekH16B6:59
40281Ilvija Jakane456 AUSEKLIS TUKUMSD18B7:05
411280Hlinovská JohanaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňD16A7:11
42319Lapina Zelma457 KAPA OK/BJC LAIMITED16A7:13
43261Aiva Lake456 AUSEKLIS TUKUMSD16B7:17
441180Cienciala JanTRI TJ TŽ TřinecH16A7:21
451287Mikešová AdélaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňD16A7:37
46358Salkauskaite Vaiva477 ORIENSD18A7:38
471285Kroupová EliškaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňD16A7:41
48360Staskeviciute Raminta477 ORIENSD16A7:46
491297Šafrhansová LucieVPM KOS Slavia VŠ PlzeňD16A8:10
501191Liberdová JanaTRI TJ TŽ TřinecD16B8:19
51262Anna Freimane456 AUSEKLIS TUKUMSD16B8:26
52270Dita Sila456 AUSEKLIS TUKUMSD16B8:28
53321Leiboma Laura457 KAPA OK/BJC LAIMITED18A8:44
54344Liachoviciute Sigita476 ALYTAUS SRC/ALYTUSD18B8:55
55353Chainauskas Stepas477 ORIENSH18B9:47
56434Muratov Michail598 O-LEN MOSCOWH18B9:53
57325Rudzite Agnese457 KAPA OK/BJC LAIMITED16B11:05
58304Ulmanis Haralds456 AUSEKLIS TUKUMSH16A11:13
 
612Hausenblas ŠimonKAM SK KameniceH16Adisk
60Rooman Michael154 TROL ANTWERPENH18Adisk
1367Pukite Laura457 KAPA OK/BJC LAIMITED18Adisk
1198Walach OndřejTRI TJ TŽ TřinecH18Bdisk
330Zusevica Austra457 KAPA OK/BJC LAIMITED16Adisk
316Indrans Edgars457 KAPA OK/BJC LAIMITEH16Bdisk
352Garbaliauskaite Elena477 ORIENSD16Adisk
1026Šmejcová AnnaSJC Sportcentrum JičínD18Adisk
371Tiriuna Aurimas480 ŠILALES SMH16Bdisk
1195Szarzecová LucieTRI TJ TŽ TřinecD16Adisk
1189Kaufmanová IvanaTRI TJ TŽ TřinecD16Bdisk
 
 
 
T3 (57)0,8 km 0 m13 K
místoStČíJménoRNOddílKatČas
170Johansson Magnus196 GREATER VANCOUVER OCH35A5:03
220005Vydra IvanPEN OK RECO SportH45A5:07
3410Rybakov Andrey593 OMEGA MOSCOWH35A5:11
41384Tihonov Artem593 OMEGA MOSCOWH35A5:12
5507Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringH45A5:18
6206Schmiedeberg Nils349 OLV BERLINH40A5:21
7169Kärger Wieland341 OK LEIPZIGH35A5:25
8391Staszak Artur552 UNTS WARSZAWAH40A5:29
91199Dvořáček JiříTTR OOB TřebíčH35A5:39
10110Skaug Kenneth224 OK PAN AARHUSH40A5:40
101279Hašek OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňH40A5:40
1261Rooman Rudy154 TROL ANTWERPENH40A5:41
121095Pachnik DariuszSTB TJ Stadion Nový BorH40A5:41
14744Gálus IgorLDC KOB DěčínH35A5:59
151226Šritr MartinTUV SOK TJ TurnovH40B6:09
1669Balakova Andrea196 GREATER VANCOUVER OCD35A6:17
17409Kheldert Elena593 OMEGA MOSCOWD35A6:21
181276Hasmanová LenkaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňD35A6:24
19850Mareš AlexanderNEJ TJ Jiskra NejdekH40B6:26
20251Solmanis Egons453 IK AUSEKLIS RIGAH40A6:36
211201Dvořáčková JanaTTR OOB TřebíčD35A6:37
22959Neumannová RenataPVP VSK PřírodovědaD45A6:48
22854Nádeníček JosefNEJ TJ Jiskra NejdekH40B6:48
24877Hájek JiříONO SKOB OstrovH40B6:54
25307Valters Silins456 AUSEKLIS TUKUMSH40B6:55
26109Skaug Anne224 OK PAN AARHUSD40A7:02
27977Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyD45A7:06
27939Chvátil JiříPHK OK 99 Hradec KrálovéH40B7:06
29275Gints Germanis456 AUSEKLIS TUKUMSH40A7:11
301123Balogh JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH35A7:16
31288Janis Snepste456 AUSEKLIS TUKUMSH35B7:18
311385Drozd Olena751 SKIF CSO SUMYD40B7:18
33821Halíř RadimMFP VŠSK MFF UK PrahaH40A7:29
341299Šauli IvaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňD35B7:35
351045Kubínová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryD45B7:50
361083Kosová MichaelaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KD45A7:58
375Berger Hedi121 NATURFREUNDE LINZD45A8:03
38233Werner Lutz356 SV WANNWEILH40B8:05
39960Rohanová MarkétaPVP VSK PřírodovědaD40A8:13
40801Procházka RadekLPU OK Lokomotiva PardubiceH45B8:17
411010Thýnová IvanaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéD45A8:38
42283Ilze Vilks456 AUSEKLIS TUKUMSD35A8:45
43249Siltere Vija453 IK AUSEKLIS RIGAD45A8:48
441175Argalášová GabrielaTRI TJ TŽ TřinecD45B8:49
45482Obrátilová NaďaABM KOB Moira BrnoD40B8:54
461187Kantor RomanTRI TJ TŽ TřinecH45B9:06
47650Stibor ZbyněkKAR SK KarloviceH35B9:09
481283Koprnický KamilVPM KOS Slavia VŠ PlzeňH45A9:31
491386Iakovenko Olga751 SKIF CSO SUMYD40B10:43
50942Chvátilová PavlínaPHK OK 99 Hradec KrálovéD35B11:27
511051Žandová MarieSKV TJ Slovan Karlovy VaryD45B14:29
524Berger Gislind121 NATURFREUNDE LINZD45A15:02
 
1142Míka ZdeněkTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH45Bdisk
ms20006Vobr MarekBOR OK Jiskra NOVÝ BORH35A5:00
ms20007Vácha TomášBOR OK Jiskra NOVÝ BORH35A5:25
ms20015Koutná OlinaBOR OK Jiskra NOVÝ BORD40A6:11
ms20016Kameníková KatkaBOR OK Jiskra NOVÝ BORD35B7:37
 
 
 
T4 (47)0,7 km 0 m13 K
místoStČíJménoRNOddílKatČas
11502Kunc PetrMLA MLOK Mariánské LázněF55:18
2381Vári Tibor511 IF STURLAH50A5:22
31269Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinH60A5:41
41356Strib Hans Christian225 BALLERUP OKH65A5:43
5804Roudný VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceH50A5:48
61388Slutyy Ihor751 SKIF CSO SUMYH50B5:50
6359Salkauskas Algirdas477 ORIENSH55A5:50
8875John VladimírOLP PSK Olymp PrahaH55A5:55
9148Montemont Patrice292 ORIENTALP VIZILLEH50A6:00
101387Sluta Lyudmyla751 SKIF CSO SUMYD50A6:05
111166Cedrych KarelTJP TJ Sokol TrojaH55B6:06
121390Beránek RadekN06 PRAHA IIF56:10
13254Zalaiskalna Velga453 IK AUSEKLIS RIGAD50A6:18
14795Klimpl PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceH55B6:43
151434Štípek RostislavN10 NEREGISTR. ZLÍNF56:48
16885Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceH50B6:54
17379Vári Helle egeberg511 IF STURLAD50A6:56
18840Juřeník JosefMOV SKOB OstravaH60A7:01
18792Cinkan ZdeněkLPU OK Lokomotiva PardubiceH50B7:01
201173Argaláš JaroslavTRI TJ TŽ TřinecH50B7:17
20393Olbrycht Janusz553 OLBnO WARSZAWAH55A7:17
22374Roeling Monica501 KOVZ RIJSBERGEND607:38
231228Horynová EvaTZL SKOB ZlínD607:44
24346Tamulionis Vytautas476 ALYTAUS SRC/ALYTUSH50B7:48
251355Jermanová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadD50A8:00
26796Klimplová AlenaLPU OK Lokomotiva PardubiceD55B8:05
27752Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol LitvínovD608:21
28318Kosmaceva Tamara457 KAPA OK/BJC LAIMITED55B8:34
2966Labanouski Anatolii171 MALINOVKA MINSKH60A8:41
30999Kohout JosefSHK TJ Slavia Hradec KrálovéF58:45
31887Vydra PavelPEN OK RECO SportH50B8:51
32373Intgroen Mike501 KOVZ RIJSBERGENH65A9:20
331484Duda AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadF59:42
34107Folander Kim223 OK SOROH60A9:43
351182Cienciala PetrTRI TJ TŽ TřinecF510:16
361396Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounH60A11:03
37267Beata Freimane456 AUSEKLIS TUKUMSD6011:57
38290Kojalovics Stanislavs456 AUSEKLIS TUKUMSH7512:37
39268Dace Franka456 AUSEKLIS TUKUMSD55B12:48
40264Antra Arina456 AUSEKLIS TUKUMSD6013:24
41667Havlíčková JindraKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČD50B15:28
42532Babický TomášDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceH60A16:00
43300Silvija Seglina456 AUSEKLIS TUKUMSD6017:21
44754Ondrůjová AnnaLIT KOB Chemopetrol LitvínovD6023:06
45961Šťastná JanaPVP VSK PřírodovědaD7023:35
 
459Burman Ulf702 GUSTAVSBERGS OKH55Adisk
1391Beránek JanN06 PRAHA IIF5disk
 
 
 
T5 (112)0,5 km 0 m11 K
místoStČíJménoRNOddílKatČas
1367Daukšys Algirdas480 ŠILALES SMH14A3:15
21184Filipek SebastianTRI TJ TŽ TřinecH14A3:18
3940Chvátil ŠimonPHK OK 99 Hradec KrálovéH14A3:36
41278Hašek JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňH14A3:39
5347Adomas Repšys477 ORIENSH14A3:54
61084Kosová TerezaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KD12A4:05
71290Richtr LukášVPM KOS Slavia VŠ PlzeňH12A4:12
8111Skaug Mads224 OK PAN AARHUSH14A4:13
965Homza Daniil171 MALINOVKA MINSKH12A4:18
101012Thýnová NikolaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéD14A4:19
11317Karnitis Edgars457 KAPA OK/BJC LAIMITEH14A4:21
12271Emils Germanis456 AUSEKLIS TUKUMSH12A4:29
131150Rydlová MagdalénaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadD12B4:30
14802Roudný MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceH14A4:33
15274Fricis Spektors456 AUSEKLIS TUKUMSH14A4:39
16101Poulsen Nanna lysemose222 SILKEBORG OKD12A4:41
171275Hasman OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňH14A4:46
181153Šklíbová MíšaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadD12B4:49
19851Marešová AlexandraNEJ TJ Jiskra NejdekD14B4:56
201163Zappe Nicholas-BenjamiTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH14B4:57
201148Rydlová AdélaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadD12B4:57
221128Budský OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH12B5:01
231501Pluháčková MarkétaMLA MLOK Mariánské LázněF35:11
24289Karlis Snepste456 AUSEKLIS TUKUMSH14B5:13
251227Šritrová LenkaTUV SOK TJ TurnovD12B5:18
25975Voltrová AlenaROZ OK RoztokyD14A5:18
27857Tokár RadimNEJ TJ Jiskra NejdekH105:20
28250Solmanis Davis453 IK AUSEKLIS RIGAH12A5:23
291372Dosovitskiy Mikhail598 O-LEN MOSCOWH12B5:31
301124Baloghová LídaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadD12B5:36
311277Hašek AdamVPM KOS Slavia VŠ PlzeňH12B5:37
321151Řehoř VojtaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH105:38
33370Rimkute Roberta480 ŠILALES SMD14A5:47
341158Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH105:48
341001Kroniková ŠtěpánkaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéD12A5:48
36440Zhirkov Vladimir598 O-LEN MOSCOWH14A5:52
37112Skaug Soren224 OK PAN AARHUSH12A5:54
37378Vári Ashild Egeberg511 IF STURLAD14A5:54
391296Staňková RadkaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňD105:55
40263Poikans Ansis456 AUSEKLIS TUKUMSH14B6:01
41437Sidorenkova Victoria598 O-LEN MOSCOWD12A6:02
42439Zhirkov Alexey598 O-LEN MOSCOWH14A6:24
42855Nádeníčková IvaNEJ TJ Jiskra NejdekD106:24
441183Ciencialová DanielaTRI TJ TŽ TřinecD12B6:27
45858Tokárová ReginaNEJ TJ Jiskra NejdekD12B6:29
45859Vecko JanNEJ TJ Jiskra NejdekH14B6:29
471162Vitebský LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH106:35
481154Šmaus AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH14B6:38
48295Poikans Mikus456 AUSEKLIS TUKUMSH12B6:38
501139Mach OndraTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH106:49
50852Marešová KláraNEJ TJ Jiskra NejdekD12B6:49
521274Hasman MarekVPM KOS Slavia VŠ PlzeňH12A6:56
531295Staňková MarkétaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňD12A7:04
541428Kerekes AgnesNEREGF37:14
551496Juřeník JakubMOV SKOB OstravaH107:16
56856Nádeníčková PavlaNEJ TJ Jiskra NejdekD12B7:36
57863Ziebová VeronikaNEJ TJ Jiskra NejdekD107:37
581481Lebedinská RomanaLPU OK Lokomotiva PardubiceF37:41
591042Krejčová VlastaSKV TJ Slovan Karlovy VaryF37:56
60291Lauris Stanke456 AUSEKLIS TUKUMSH14B8:09
611490Lokavičková KláraVPM KOS Slavia VŠ PlzeňD14B8:15
621161Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadD108:26
631147Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH14B8:34
641011Thýnová MartinaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéD108:38
651188Kantorová AnnaTRI TJ TŽ TřinecD108:49
66880Oncirk JanONO SKOB OstrovH108:51
67427Babanina Maria598 O-LEN MOSCOWD14B9:15
681097Pachnik StanislavSTB TJ Stadion Nový BorH109:37
691200Dvořáček TomášTTR OOB TřebíčH109:47
7020000Dvořáčková JanaTTR OOB TřebíčD1010:12
71313Dzerve Una undine457 KAPA OK/BJC LAIMITED1010:26
721050Štěrba MarekSKV TJ Slovan Karlovy VaryH1011:05
73958Čechmánková AnnaPVP VSK PřírodovědaD1011:06
7420001Dvořáčková EvaTTR OOB TřebíčD1011:07
75534Nedvídková JitkaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceF311:17
76314Garais Bruno457 KAPA OK/BJC LAIMITEH1011:33
771039Bauer MatyášSKV TJ Slovan Karlovy VaryH1011:42
78315Garais Raimonds457 KAPA OK/BJC LAIMITEH12B11:47
7920019Švihovský MatyášSJC Sportcentrum JičínH1011:55
80328Satalovs Daniels457 KAPA OK/BJC LAIMITEH12B12:20
8120012Juřeníková EmaMOV SKOB OstravaD1013:30
82407Kalinin Matvey593 OMEGA MOSCOWH1013:36
83366Bliudžiute Gabija480 ŠILALES SMD12B15:31
84535Nedvídková KatkaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceD1015:48
851040Bauerová AnetaSKV TJ Slovan Karlovy VaryD1016:02
86324Promberga Monta457 KAPA OK/BJC LAIMITED1016:08
871049Štěrba LukášSKV TJ Slovan Karlovy VaryH1016:21
881138Mach JakubTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH1016:26
891130Dejnožka MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH1016:55
901300Šauli KateřinaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňD1017:48
91533Nedvídková AdélaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceD1017:50
921395Besta RadekKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČH1019:30
931192Mrozek PawelTRI TJ TŽ TřinecH1020:46
94431Kolomnina Alena598 O-LEN MOSCOWD1021:46
95430Kolomnin Leonid598 O-LEN MOSCOWH1023:25
961141Míka BertíkTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH1024:45
 
104Poulsen Sara lysemose222 SILKEBORG OKD14Adisk
1131Dejnožka VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH10disk
285Irbe Bluma456 AUSEKLIS TUKUMSD10disk
1122Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadH12Bdisk
438Svyatlovskaya Sofiya598 O-LEN MOSCOWD14Adisk
1298Šauli FilipVPM KOS Slavia VŠ PlzeňH10disk
1127Budská AnnaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadD12Bdisk
1193Mrozek TeresaTRI TJ TŽ TřinecD12Bdisk
355Malvina Girinskyte477 ORIENSD12Adisk
350Dauknys Gytis477 ORIENSH12Bdisk
941Chvátilová JohanaPHK OK 99 Hradec KrálovéD10disk
1474Emils Alberts ŠnepsteNEREGH10disk
20010Jendrek PachnikNEREGH10disk
1036Komárková JindraSJH SJH Jindřichův HradecD10disk
ms20011Jeřábková NinaBOR OK Jiskra NOVÝ BORD12A4:27
ms20009Terka a AmálkaBOR OK Jiskra NOVÝ BORD1014:06