Bohemia 2013 SPRINTčt 25.7.2013 6:14
Výsledky - SPRINTvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D10 (21)0,5 km 0 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Staňková RadkaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM04525:550:00
2Nádeníčková IvaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ03506:24+0:29
3Ziebová VeronikaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ04507:37+1:42
4Vitebská EliškaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN03508:26+2:31
5Thýnová MartinaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK03508:38+2:43
6Kantorová AnnaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI03528:49+2:54
7Dvořáčková JanaCZETTR OOB Třebíč10:12+4:17
8Dzerve Una undineLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000710:26+4:31
9Čechmánková AnnaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP045011:06+5:11
10Dvořáčková EvaCZETTR OOB Třebíč11:07+5:12
11Juřeníková EmaCZEMOV SKOB Ostrava13:30+7:35
12Nedvídková KatkaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT045115:48+9:53
13Bauerová AnetaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV16:02+10:07
14Promberga MontaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457030016:08+10:13
15Šauli KateřinaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045617:48+11:53
16Nedvídková AdélaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT045217:50+11:55
17Kolomnina AlenaRUS598 O-LEN MOSCOW598080021:46+15:51
 
Irbe BlumaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4560300disk
Chvátilová JohanaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK0450disk
Komárková JindraCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH0453disk
msTerka a AmálkaCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BOR14:06+8:11
 
 
 
D12A (7)0,5 km 0 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kosová TerezaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK01514:050:00
2Poulsen Nanna lysemoseDEN222 SILKEBORG OK22202004:41+0:36
3Kroniková ŠtěpánkaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK01505:48+1:43
4Sidorenkova VictoriaRUS598 O-LEN MOSCOW59802006:02+1:57
5Staňková MarkétaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM01537:04+2:59
 
Malvina GirinskyteLTU477 ORIENS4770200disk
msJeřábková NinaCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BOR4:27+0:22
 
 
 
D12B (12)0,5 km 0 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Rydlová MagdalénaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN02514:300:00
2Šklíbová MíšaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN01534:49+0:19
3Rydlová AdélaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN01514:57+0:27
4Šritrová LenkaCZETUV SOK TJ TurnovTUV02525:18+0:48
5Baloghová LídaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN01505:36+1:06
6Ciencialová DanielaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI02546:27+1:57
7Tokárová ReginaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ01516:29+1:59
8Marešová KláraCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ02506:49+2:19
9Nádeníčková PavlaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ01507:36+3:06
10Bliudžiute GabijaLTU480 ŠILALES SM480010015:31+11:01
 
Budská AnnaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN0253disk
Mrozek TeresaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI0251disk
 
 
 
D14A (6)0,5 km 0 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Thýnová NikolaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK00514:190:00
2Voltrová AlenaCZEROZ OK RoztokyROZ99515:18+0:59
3Rimkute RobertaLTU480 ŠILALES SM48099005:47+1:28
4Vári Ashild EgebergNOR511 IF STURLA51120005:54+1:35
 
Poulsen Sara lysemoseDEN222 SILKEBORG OK2229900disk
Svyatlovskaya SofiyaRUS598 O-LEN MOSCOW5980000disk
 
 
 
D14B (3)0,5 km 0 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Marešová AlexandraCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ99504:560:00
2Lokavičková KláraCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM00528:15+3:19
3Babanina MariaRUS598 O-LEN MOSCOW59800009:15+4:19
 
 
 
D16A (16)0,8 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kalinina NikaRUS593 OMEGA MOSCOW59300005:460:00
2Kubínová VeronikaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV97525:54+0:08
3Tesařová JanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI97516:15+0:29
4Gedgaudaite ViktorijaLTU480 ŠILALES SM48097006:18+0:32
5Argalášová KateřinaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI97506:21+0:35
6Berger MarleneAUT121 NATURFREUNDE LINZ12100026:26+0:40
7Mackeviciute AistéLTU477 ORIENS47797006:44+0:58
8Hlinovská JohanaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM97517:11+1:25
9Lapina ZelmaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE45798007:13+1:27
10Mikešová AdélaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM98527:37+1:51
11Kroupová EliškaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM98537:41+1:55
12Staskeviciute RamintaLTU477 ORIENS47798007:46+2:00
13Šafrhansová LucieCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM97538:10+2:24
 
Zusevica AustraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE4570003disk
Garbaliauskaite ElenaLTU477 ORIENS4779800disk
Szarzecová LucieCZETRI TJ TŽ TřinecTRI9850disk
 
 
 
D16B (7)0,8 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Voltrová HanaCZEROZ OK RoztokyROZ97526:460:00
2Aiva LakeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45697007:17+0:31
3Liberdová JanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI98528:19+1:33
4Anna FreimaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45697008:26+1:40
5Dita SilaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45697008:28+1:42
6Rudzite AgneseLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457970011:05+4:19
 
Kaufmanová IvanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI9761disk
 
 
 
D18A (10)0,8 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kulhavá EliškaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU96575:470:00
2Vári Ingunn egebergNOR511 IF STURLA51196005:51+0:04
3Hlubučková KristýnaCZEKAM SK KameniceKAM95515:52+0:05
4Aparjode KendijaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE45700056:08+0:21
5Hausenblasová KarolínaCZEKAM SK KameniceKAM96506:25+0:38
6Zalaiskalna Annija annaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA45396006:30+0:43
7Salkauskaite VaivaLTU477 ORIENS47796007:38+1:51
8Leiboma LauraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE45796008:44+2:57
 
Pukite LauraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE4579600disk
Šmejcová AnnaCZESJC Sportcentrum JičínSJC9552disk
 
 
 
D18B (5)0,8 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Makselyte DovileLTU475 ALYTAUS SRC/JAVONIS47595005:520:00
2Martusyte MonikaLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA47495005:56+0:04
3Laurutyte VaivaLTU475 ALYTAUS SRC/JAVONIS47596006:57+1:05
4Ilvija JakaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45696007:05+1:13
5Liachoviciute SigitaLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS47696008:55+3:03
 
 
 
D20A (3)0,9 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kamererová ValerieCZEKAM SK KameniceKAM94527:220:00
2Kubínová RomanaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV94527:36+0:14
3Mikšyte EgleLTU480 ŠILALES SM480930011:46+4:24
 
 
 
D21A (6)0,9 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Tikhonova ZoyaRUS593 OMEGA MOSCOW59380006:420:00
2Jebavá LucieCZEVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL92546:43+0:01
3Berger MarliesAUT121 NATURFREUNDE LINZ12100067:30+0:48
4Burdová AdélaCZELDC KOB DěčínLDC91527:31+0:49
4Kjersti WestinCZEPGP SK PragaPGP92557:31+0:49
 
Kolomnina EkaterinaRUS598 O-LEN MOSCOW5988200vzdal
 
 
 
D21B (4)0,9 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Svobodová BarboraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN89527:040:00
2Juřeníková HanaCZEMOV SKOB OstravaMOV80527:09+0:05
3Urbánková KateřinaCZEONO SKOB OstrovONO92507:46+0:42
4Černíková BarboraCZEDOB KOB DobruškaDOB78787:53+0:49
 
 
 
D21C (4)0,9 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Procházková KláraCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU94516:280:00
2Mesiarkinová KamilaCZEMBM O-mikronMBM82827:39+1:11
3Baiba BirznieceLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45679008:40+2:12
4Sidorenkova NataliaRUS598 O-LEN MOSCOW598700014:05+7:37
 
 
 
D21E (4)0,9 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Novtná TerezaCZEPHK OK 99 Hradec Králové5:130:00
2Gregorová KamilaCZECTB SK OB ChotěbořCTB81515:50+0:37
3Ruul SigridEST252 JOKA25291006:41+1:28
4Minn Kadi-liisEST252 JOKA25291009:59+4:46
 
 
 
D35A (5)0,8 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Balakova AndreaCAN196 GREATER VANCOUVER OC19677006:170:00
2Kheldert ElenaRUS593 OMEGA MOSCOW59374006:21+0:04
3Hasmanová LenkaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM75516:24+0:07
4Dvořáčková JanaCZETTR OOB TřebíčTTR78526:37+0:20
5Ilze VilksLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45677008:45+2:28
 
 
 
D35B (3)0,8 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Šauli IvaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM78527:350:00
2Chvátilová PavlínaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK745011:27+3:52
 
msKameníková KatkaCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BOR7:37+0:02
 
 
 
D40A (3)0,8 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Skaug AnneDEN224 OK PAN AARHUS22472007:020:00
2Rohanová MarkétaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP72518:13+1:11
 
msKoutná OlinaCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BOR6:11-0:51
 
 
 
D40B (3)0,8 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Drozd OlenaUKR751 SKIF CSO SUMY75170007:180:00
2Obrátilová NaďaCZEABM KOB Moira BrnoABM66548:54+1:36
3Iakovenko OlgaUKR751 SKIF CSO SUMY751710010:43+3:25
 
 
 
D45A (7)0,8 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Neumannová RenataCZEPVP VSK PřírodovědaPVP66506:480:00
2Voltrová SvatavaCZEROZ OK RoztokyROZ61507:06+0:18
3Kosová MichaelaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK67527:58+1:10
4Berger HediAUT121 NATURFREUNDE LINZ12100018:03+1:15
5Thýnová IvanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK66518:38+1:50
6Siltere VijaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA45367008:48+2:00
7Berger GislindAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000715:02+8:14
 
 
 
D45B (3)0,8 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kubínová JanaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV67517:500:00
2Argalášová GabrielaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI68508:49+0:59
3Žandová MarieCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV655114:29+6:39
 
 
 
D50A (4)0,7 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Sluta LyudmylaUKR751 SKIF CSO SUMY75163006:050:00
2Zalaiskalna VelgaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA45363006:18+0:13
3Vári Helle egebergNOR511 IF STURLA51161006:56+0:51
4Jermanová EvaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN61508:00+1:55
 
 
 
D50B (1)0,7 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Havlíčková JindraCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC615015:280:00
 
 
 
D55B (3)0,7 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Klimplová AlenaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU55518:050:00
2Kosmaceva TamaraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE45756008:34+0:29
3Dace FrankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456580012:48+4:43
 
 
 
D60 (7)0,7 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Roeling MonicaNED501 KOVZ RIJSBERGEN50152007:380:00
2Horynová EvaCZETZL SKOB ZlínTZL52547:44+0:06
3Neradová AlenaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT50518:21+0:43
4Beata FreimaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456500011:57+4:19
5Antra ArinaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456520013:24+5:46
6Silvija SeglinaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456500017:21+9:43
7Ondrůjová AnnaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT535123:06+15:28
 
 
 
D70 (1)0,7 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Šťastná JanaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP365023:350:00
 
 
 
F3 (5)0,5 km 0 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Pluháčková MarkétaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA87015:110:00
2Kerekes AgnesNERNEREGNER697:14+2:03
3Lebedinská RomanaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU7:41+2:30
4Krejčová VlastaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV94537:56+2:45
5Nedvídková JitkaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT515111:17+6:06
 
 
 
F5 (7)0,7 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kunc PetrCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA88015:180:00
2Beránek RadekCZEN06 PRAHA IIN0600006:10+0:52
3Štípek RostislavCZEN10 NEREGISTR. ZLÍNN1000006:48+1:30
4Kohout JosefCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK69028:45+3:27
5Duda AntonínCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN87059:42+4:24
6Cienciala PetrCZETRI TJ TŽ TřinecTRI760010:16+4:58
 
Beránek JanCZEN06 PRAHA IIN060000disk
 
 
 
H10 (25)0,5 km 0 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Tokár RadimCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ03005:200:00
2Řehoř VojtaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN03035:38+0:18
3Tkáč MatějCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN04015:48+0:28
4Vitebský LukášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN03026:35+1:15
5Mach OndraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN04026:49+1:29
6Juřeník JakubCZEMOV SKOB OstravaMOV06017:16+1:56
7Oncirk JanCZEONO SKOB OstrovONO03018:51+3:31
8Pachnik StanislavCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB03039:37+4:17
9Dvořáček TomášCZETTR OOB Třebíč9:47+4:27
10Štěrba MarekCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV040111:05+5:45
11Garais BrunoLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457050011:33+6:13
12Bauer MatyášCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV11:42+6:22
13Švihovský MatyášCZESJC Sportcentrum Jičín11:55+6:35
14Kalinin MatveyRUS593 OMEGA MOSCOW593060013:36+8:16
15Štěrba LukášCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV100116:21+11:01
16Mach JakubCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN080216:26+11:06
17Dejnožka MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN060016:55+11:35
18Besta RadekCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC19:30+14:10
19Mrozek PawelCZETRI TJ TŽ TřinecTRI040120:46+15:26
20Kolomnin LeonidRUS598 O-LEN MOSCOW598050023:25+18:05
21Míka BertíkCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN060124:45+19:25
 
Dejnožka VojtěchCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN0300disk
Šauli FilipCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM0301disk
Emils Alberts ŠnepsteNERNEREGNER05disk
Jendrek PachnikNERNEREGdisk
 
 
 
H12A (6)0,5 km 0 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Richtr LukášCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM02044:120:00
2Homza DaniilBLR171 MALINOVKA MINSK17101004:18+0:06
3Emils GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45601004:29+0:17
4Solmanis DavisLAT453 IK AUSEKLIS RIGA45301005:23+1:11
5Skaug SorenDEN224 OK PAN AARHUS22402005:54+1:42
6Hasman MarekCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM02016:56+2:44
 
 
 
H12B (8)0,5 km 0 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Budský OndřejCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN01055:010:00
2Dosovitskiy MikhailRUS598 O-LEN MOSCOW59801005:31+0:30
3Hašek AdamCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM01015:37+0:36
4Poikans MikusLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45601006:38+1:37
5Garais RaimondsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457020011:47+6:46
6Satalovs DanielsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457010012:20+7:19
 
Adamec MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN0106disk
Dauknys GytisLTU477 ORIENS4770200disk
 
 
 
H14A (12)0,5 km 0 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Daukšys AlgirdasLTU480 ŠILALES SM48099003:150:00
2Filipek SebastianCZETRI TJ TŽ TřinecTRI00023:18+0:03
3Chvátil ŠimonCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK99083:36+0:21
4Hašek JanCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM00013:39+0:24
5Adomas RepšysLTU477 ORIENS47720003:54+0:39
6Skaug MadsDEN224 OK PAN AARHUS22499004:13+0:58
7Karnitis EdgarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE45799004:21+1:06
8Roudný MartinCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU00024:33+1:18
9Fricis SpektorsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45600004:39+1:24
10Hasman OndřejCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM00024:46+1:31
11Zhirkov VladimirRUS598 O-LEN MOSCOW5:52+2:37
12Zhirkov AlexeyRUS598 O-LEN MOSCOW6:24+3:09
 
 
 
H14B (7)0,5 km 0 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Zappe Nicholas-BenjamiCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN00034:570:00
2Karlis SnepsteLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45600005:13+0:16
3Poikans AnsisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45600006:01+1:04
4Vecko JanCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ00026:29+1:32
5Šmaus AntonínCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN00016:38+1:41
6Lauris StankeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45699008:09+3:12
7Pavel MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN00048:34+3:37
 
 
 
H16A (11)0,8 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Zikmund ZdeněkCZESJC Sportcentrum JičínSJC97035:080:00
2Ptáček PatrikCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM98005:13+0:05
3Aparjods KristersLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE45700065:27+0:19
4Ašmantas AurimasLTU480 ŠILALES SM48097005:40+0:32
5Žygaitis DovydasLTU480 ŠILALES SM48097005:55+0:47
6Zschäckel RobinGER349 OLV BERLIN34997006:06+0:58
7Rimsa PauliusLTU477 ORIENS47798006:07+0:59
8Lanc VojtěchCZETRI TJ TŽ TřinecTRI98076:31+1:23
9Cienciala JanCZETRI TJ TŽ TřinecTRI98017:21+2:13
10Ulmanis HaraldsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980011:13+6:05
 
Hausenblas ŠimonCZEKAM SK KameniceKAM9803disk
 
 
 
H16B (5)0,8 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Olbrikis LukasLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS47698006:000:00
2Šmaus JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN97006:40+0:40
3Zieba JakubCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ98006:59+0:59
 
Indrans EdgarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE4570004disk
Tiriuna AurimasLTU480 ŠILALES SM4809800disk
 
 
 
H18A (7)0,8 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Ptáček PavelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM96004:430:00
1Matuš VojtěchCZEVRB SK při gymnáziu OOB VrbnoVRB96064:430:00
3Illner VojtěchCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP96004:47+0:04
4Glonek JakubCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV96025:00+0:17
5Navrátil ŠimonCZEPGP SK PragaPGP97025:11+0:28
6Burda MatějCZELDC KOB DěčínLDC96025:21+0:38
 
Rooman MichaelBEL154 TROL ANTWERPEN1549500disk
 
 
 
H18B (8)0,8 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Zlámal DavidCZESJC Sportcentrum JičínSJC96035:380:00
2Cicénas PovilasLTU477 ORIENS47796005:46+0:08
3Ulmanis ValtsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45696005:55+0:17
4Pirtnieks OttoLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45696005:58+0:20
5Arnis SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45696006:34+0:56
6Chainauskas StepasLTU477 ORIENS47796009:47+4:09
7Muratov MichailRUS598 O-LEN MOSCOW59894009:53+4:15
 
Walach OndřejCZETRI TJ TŽ TřinecTRI9601disk
 
 
 
H20A (15)0,9 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Čermák JanCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU93014:520:00
2Berger XanderAUT121 NATURFREUNDE LINZ12100054:56+0:04
3Zakouřil VítCZETUR OOB TJ TurnovTUR93015:06+0:14
4Valášek JanCZEKAM SK KameniceKAM94005:15+0:23
5Argaláš MichalCZETRI TJ TŽ TřinecTRI93015:50+0:58
6Klaška PavelCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP93015:55+1:03
7Šmejc JakubCZESJC Sportcentrum JičínSJC94016:28+1:36
8Uhlíř MarekCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE94006:29+1:37
9Rohel MarekCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV94016:31+1:39
10Kapal TomášCZEKAM SK KameniceKAM94026:38+1:46
11Girts SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45694007:33+2:41
12Kučera ŠtěpánCZESTH SK StudenecSTH940114:04+9:12
 
Kučera TomášCZESTH SK StudenecSTH9402disk
msLomič ŠimonCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BOR5:57+1:05
msBirmbaum AdamCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BOR6:12+1:20
 
 
 
H21A (8)0,9 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Sokalski DariuszFRA297 GUYANCOURT ORIENTATION 7829784005:090:00
2Kobr TomášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN89015:25+0:16
3Tomeš JaroslavCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP81095:26+0:17
4Švihovský JaromírCZESJC Sportcentrum JičínSJC80055:34+0:25
5Loniewski GrzegorzFRA297 GUYANCOURT ORIENTATION 7829782005:47+0:38
6Kovář JindřichCZEMAS KČT AšMAS68006:15+1:06
6Schulhof JanCZETUR OOB TJ TurnovTUR89006:15+1:06
8Kučera MichalCZESTH SK StudenecSTH92018:25+3:16
 
 
 
H21B (7)0,9 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Pachnik WojciechCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB91015:190:00
2Panovec JanCZEVIC OB VizoviceVIC89315:39+0:20
3Juřeník JiříCZEMOV SKOB OstravaMOV79016:17+0:58
4Badura VáclavCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV81016:39+1:20
5Komárek ArnoštCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH77016:53+1:34
6Tesař DanielCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM82039:33+4:14
 
msBalák OtakarCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BOR6:00+0:41
 
 
 
H21C (9)0,9 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Havlíček TomášCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC87005:590:00
2Prášek PřemyslCZEKAM SK KameniceKAM93056:10+0:11
3Hájek AdamCZEKAM SK KameniceKAM92026:16+0:17
4Nadelstumpf BrunoGER356 SV WANNWEIL35694006:23+0:24
5Besta LukášCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC81017:21+1:22
6Bitter AlešCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC88037:52+1:53
7Schach JonathanGER356 SV WANNWEIL35693008:18+2:19
8Hala LukášCZEKAR SK KarloviceKAR8:22+2:23
9Sidorenkov ValeriyRUS598 O-LEN MOSCOW59872008:42+2:43
 
 
 
H21E (11)0,9 km 0 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Chloupek AdamCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM93004:330:00
2Schuster MarekCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP93034:34+0:01
3Hubáček MichalCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE93014:53+0:20
4Hostaš PetrCZETUR OOB TJ TurnovTUR90015:12+0:39
5Šrubař MichalCZEMBM O-mikronMBM86065:48+1:15
5Fátor JanCZEDOB KOB DobruškaDOB79075:48+1:15
7Kamaryt TomášCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM88075:53+1:20
8Tähnas TiitEST252 JOKA25280005:54+1:21
9Timmusk TaivoEST251 HIIUMAA OK25183006:06+1:33
10Kamenický JakubCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK910418:43+14:10
 
msKolařík TomášCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BOR4:38+0:05
 
 
 
H35A (9)0,8 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Johansson MagnusCAN196 GREATER VANCOUVER OC19673005:030:00
2Rybakov AndreyRUS593 OMEGA MOSCOW59374005:11+0:08
3Tihonov ArtemRUS593 OMEGA MOSCOW59377005:12+0:09
4Kärger WielandGER341 OK LEIPZIG34178005:25+0:22
5Dvořáček JiříCZETTR OOB TřebíčTTR75025:39+0:36
6Gálus IgorCZELDC KOB DěčínLDC73025:59+0:56
7Balogh JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN75007:16+2:13
 
msVobr MarekCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BOR5:00-0:03
msVácha TomášCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BOR5:25+0:22
 
 
 
H35B (2)0,8 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Janis SnepsteLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45676007:180:00
2Stibor ZbyněkCZEKAR SK KarloviceKAR76019:09+1:51
 
 
 
H40A (9)0,8 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Schmiedeberg NilsGER349 OLV BERLIN34967005:210:00
2Staszak ArturPOL552 UNTS WARSZAWA55270005:29+0:08
3Hašek OndřejCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM69025:40+0:19
3Skaug KennethDEN224 OK PAN AARHUS22469005:40+0:19
5Rooman RudyBEL154 TROL ANTWERPEN15469005:41+0:20
5Pachnik DariuszCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB69015:41+0:20
7Solmanis EgonsLAT453 IK AUSEKLIS RIGA45369006:36+1:15
8Gints GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45672007:11+1:50
9Halíř RadimCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP70007:29+2:08
 
 
 
H40B (7)0,8 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Šritr MartinCZETUV SOK TJ TurnovTUV68026:090:00
2Mareš AlexanderCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ73006:26+0:17
3Nádeníček JosefCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ70006:48+0:39
4Hájek JiříCZEONO SKOB OstrovONO64006:54+0:45
5Valters SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS45673006:55+0:46
6Chvátil JiříCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK72007:06+0:57
7Werner LutzGER356 SV WANNWEIL35670008:05+1:56
 
 
 
H45A (3)0,8 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Vydra IvanCZEPEN OK RECO Sport5:070:00
2Ptáček PavelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM65085:18+0:11
3Koprnický KamilCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM66029:31+4:24
 
 
 
H45B (3)0,8 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Procházka RadekCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU65048:170:00
2Kantor RomanCZETRI TJ TŽ TřinecTRI65019:06+0:49
 
Míka ZdeněkCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN6700disk
 
 
 
H50A (3)0,7 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Vári TiborNOR511 IF STURLA51163005:220:00
2Roudný VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU61025:48+0:26
3Montemont PatriceFRA292 ORIENTALP VIZILLE29261006:00+0:38
 
 
 
H50B (6)0,7 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Slutyy IhorUKR751 SKIF CSO SUMY75163005:500:00
2Blabla ZdeněkCZEPCB SKP České BudějovicePCB59016:54+1:04
3Cinkan ZdeněkCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU62017:01+1:11
4Argaláš JaroslavCZETRI TJ TŽ TřinecTRI62027:17+1:27
5Tamulionis VytautasLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS47659007:48+1:58
6Vydra PavelCZEPEN OK RECO SportPEN62008:51+3:01
 
 
 
H55A (4)0,7 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Salkauskas AlgirdasLTU477 ORIENS47756005:500:00
2John VladimírCZEOLP PSK Olymp PrahaOLP550025:55+0:05
3Olbrycht JanuszPOL553 OLBnO WARSZAWA55355007:17+1:27
 
Burman UlfSWE702 GUSTAVSBERGS OK7025800disk
 
 
 
H55B (2)0,7 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Cedrych KarelCZETJP TJ Sokol TrojaTJP55006:060:00
2Klimpl PetrCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU54016:43+0:37
 
 
 
H60A (6)0,7 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Přinda OldřichCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI51015:410:00
2Juřeník JosefCZEMOV SKOB OstravaMOV52017:01+1:20
3Labanouski AnatoliiBLR171 MALINOVKA MINSK17152008:41+3:00
4Folander KimDEN223 OK SORO22351009:43+4:02
5Hamáček BohuslavCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE500011:03+5:22
6Babický TomášCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT500116:00+10:19
 
 
 
H65A (2)0,7 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Strib Hans ChristianDEN225 BALLERUP OK22548005:430:00
2Intgroen MikeNED501 KOVZ RIJSBERGEN50146009:20+3:37
 
 
 
H75 (1)0,7 km 0 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kojalovics StanislavsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456340012:370:00