Bohemia 2013ne 28.7.2013 15:51
Výsledky - Etapa 5vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D10 (22)2,4 km 55 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Richtrová KamilaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045118:250:00
2Martanová LeaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI055519:18+0:53
3Vitebská EliškaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN035020:35+2:10
4Simonsen SiriDEN221 FIF HILLEROD221030020:49+2:24
5Nádeníčková IvaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ035022:02+3:37
6Dzerve Una undineLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000723:01+4:36
7Chvátilová JohanaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK045023:18+4:53
8Thýnová MartinaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK035023:40+5:15
9Staňková RadkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045224:08+5:43
10Kantorová AnnaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI035225:10+6:45
11Štraitová JolanaCZEVSP VSP USK PrahaVSP045625:20+6:55
12Poulsen MathildeDEN221 FIF HILLEROD221030025:44+7:19
13Holečková MichaelaCZEABM KOB Moira BrnoABM025929:43+11:18
14Hankovcová HelenaCZEKAM SK KameniceKAM035029:45+11:20
15Čechmánková AnnaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP045032:43+14:18
16Kärger ElineGER341 OK LEIPZIG341050032:47+14:22
17Ziebová VeronikaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ045033:13+14:48
18Havlová KateřinaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL055237:10+18:45
19Ender JulikaGER341 OK LEIPZIG341040039:27+21:02
20Rusakova UlianaRUS592 O-CLUB MOSCOW592030046:58+28:33
21Bartošová MarieCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA045148:13+29:48
 
Irbe BlumaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4560300disk
 
 
 
D12A (14)2,8 km 60 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kochová AnnaCZESJC Sportcentrum JičínSJC015324:360:00
2Haikonen SanniFIN272 ULVILAN URA272010026:38+2:02
3Kosová TerezaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK015126:39+2:03
4Semíková LucieCZEKAM SK KameniceKAM025029:47+5:11
5Poulsen Nanna lysemoseDEN222 SILKEBORG OK222020030:13+5:37
6Martanová ElinCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI025230:44+6:08
7Mašatová EliškaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK025131:11+6:35
8Vejražková RózaCZESJC Sportcentrum JičínSJC015131:53+7:17
9Kroniková ŠtěpánkaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK015032:15+7:39
10Sidorenkova VictoriaRUS598 O-LEN MOSCOW598020034:26+9:50
11Staňková MarkétaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM015337:22+12:46
12Chaloupková HanaCZEKAM SK KameniceKAM025238:36+14:00
13Malvina GirinskyteLTU477 ORIENS477020040:24+15:48
14Janderová BarboraCZEPGP SK PragaPGP025174:27+49:51
 
 
 
D12B (22)2,6 km 60 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Nádeníčková PavlaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015020:350:00
2Tokárová ReginaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015121:16+0:41
3Rydlová AdélaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015121:26+0:51
4Rydlová MagdalénaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025124:22+3:47
5Linková LucieCZETUR OOB TJ TurnovTUR025125:05+4:30
6Bliudžiute GabijaLTU480 ŠILALES SM480010025:16+4:41
7Šklíbová MíšaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015326:16+5:41
8Černá KateřinaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA025126:57+6:22
9Baloghová LídaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015028:39+8:04
10Budská AnnaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025329:03+8:28
11Čermáková KateřinaCZEROZ OK RoztokyROZ015030:38+10:03
12Marešová KláraCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ025030:52+10:17
13Novotná ViktorieCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025031:28+10:53
14Mrozek TeresaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI025131:32+10:57
15Šritrová LenkaCZETUV SOK TJ TurnovTUV025231:48+11:13
16Ciencialová DanielaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI025432:07+11:32
17Chalupová AnetaCZEROZ OK RoztokyROZ025033:34+12:59
18Zierhutová MichaelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV025037:22+16:47
19Mödlhammer KerstinAUT122 ASKO HENNDORF12238:23+17:48
20Mcmahon AnežkaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE025040:26+19:51
21Havlová KláraCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL015253:50+33:15
 
Agate BlankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4560100disk
 
 
 
D14A (18)3,4 km 120 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Simonsen AnnikaDEN221 FIF HILLEROD221000035:260:00
2Hrabánková ZuzanaCZEPGP SK PragaPGP995036:18+0:52
3Poulsen Sara lysemoseDEN222 SILKEBORG OK222990039:30+4:04
4Berger AnniAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000340:03+4:37
5Bruková MagdaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI005440:56+5:30
6Kubecová KateřinaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB999941:36+6:10
7Voltrová AlenaCZEROZ OK RoztokyROZ995143:36+8:10
8Albrechtová IvetaCZEKAM SK KameniceKAM995043:47+8:21
9Pavlíková MarkétaCZECHA OK ChrastavaCHA005044:07+8:41
10Thýnová NikolaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK005146:28+11:02
11Zeiner ElenaAUT124 SPORTUNION SCHOCKL ORIENTE124000049:51+14:25
12Kováříková MarieCZEKAM SK KameniceKAM005050:06+14:40
13Pukyšová AnežkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU999950:07+14:41
14Kolářová JohanaCZESLA SKOB SlanýSLA995053:35+18:09
15Rimkute RobertaLTU480 ŠILALES SM480990055:34+20:08
16Kubald MarieGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345000078:10+42:44
17Svyatlovskaya SofiyaRUS598 O-LEN MOSCOW598000079:52+44:26
 
Hinge krogsgaard CelinDEN222 SILKEBORG OK2229900vzdal
 
 
 
D14B (7)2,9 km 60 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Marešová AlexandraCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ995041:380:00
2Klinkerová MagdalénaCZEROZ OK RoztokyROZ995045:08+3:30
3Doležalová DorotkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM995046:25+4:47
4Hlaváčková PetraCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK005250:12+8:34
5Lokajíčková KláraCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM005251:42+10:04
6Jarmalaviciute GretaLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474000052:13+10:35
7Babanina MariaRUS598 O-LEN MOSCOW598000070:22+28:44
 
 
 
D16A (31)3,9 km 170 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kalinina NikaRUS593 OMEGA MOSCOW593000038:200:00
2Kovářová LenkaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP975040:03+1:43
3Kubínová VeronikaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV975243:28+5:08
4Janovská KateřinaCZEPGP SK PragaPGP985045:36+7:16
5Larsen CamillaDEN221 FIF HILLEROD221980046:35+8:15
6Tesařová JanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI975146:40+8:20
7Hartmeyer MarieDEN221 FIF HILLEROD221970047:14+8:54
8Linková AlenaCZETUR OOB TJ TurnovTUR975147:33+9:13
9Argalášová KateřinaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI975048:42+10:22
10Smrčková DominikaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU979949:51+11:31
11Käding HenrietteGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345970052:04+13:44
12Szarzecová LucieCZETRI TJ TŽ TřinecTRI985053:38+15:18
13Gedgaudaite ViktorijaLTU480 ŠILALES SM480970053:41+15:21
14Berger MarleneAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000253:55+15:35
15Mackeviciute AistéLTU477 ORIENS477970054:24+16:04
16Lapina ZelmaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457980054:25+16:05
17Kroupová EliškaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985354:28+16:08
18Westin EmilieNOR512 PORSGRUNN OL512980054:44+16:24
19Hudská LudmilaCZETUR OOB TJ TurnovTUR985155:18+16:58
20Slavíková SilvieCZEPGP SK PragaPGP975155:40+17:20
21Kempff-andersen IsabellaDEN221 FIF HILLEROD221980057:44+19:24
22Staskeviciute RamintaLTU477 ORIENS477980060:54+22:34
23Trybyté GeidaLTU477 ORIENS477970061:28+23:08
24Hlinovská JohanaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975161:40+23:20
25Švancárová VeronikaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU985365:35+27:15
26Kohlová MonikaCZETUR OOB TJ TurnovTUR975666:29+28:09
27Šafrhansová LucieCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975367:53+29:33
28Mikešová AdélaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985270:19+31:59
29Jobst ThessaGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345980083:50+45:30
 
Zusevica AustraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE4570003disk
Garbaliauskaite ElenaLTU477 ORIENS4779800vzdal
 
 
 
D16B (13)3,5 km 135 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Voltrová HanaCZEROZ OK RoztokyROZ975244:510:00
2Dita SilaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970049:38+4:47
3Aiva LakeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970051:03+6:12
4Hájková EliškaCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO985152:28+7:37
5Anna FreimaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970052:38+7:47
6Kral StefanieAUT122 ASKO HENNDORF122980058:56+14:05
7Kaufmanová IvanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI976161:17+16:26
8Žuchová DanielaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN975061:39+16:48
9Liberdová JanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI985263:21+18:30
10Habigerová JanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU988863:53+19:02
11Pärnik EdithEST253 MYRAKARUD253980064:09+19:18
12Rudzite AgneseLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457970067:54+23:03
13Bukucinskaite FaustaLTU477 ORIENS477980076:15+31:24
 
 
 
D18A (19)4,8 km 175 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Štičková AnnaCZELLI TJ Loko LiberecLLI965142:060:00
2Aparjode KendijaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000547:07+5:01
3Vári Ingunn EgebergNOR511 IF STURLA511960048:02+5:56
4Hančová PetraCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL965248:36+6:30
5Hlubučková KristýnaCZEKAM SK KameniceKAM955148:50+6:44
6Petrasová ZuzanaCZEVAM VAM OOB VamberkVAM965351:01+8:55
7Doleželová KateřinaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU955851:46+9:40
8Zalaiskalna Annija annaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453960053:48+11:42
9Leiboma LauraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457960054:14+12:08
10Hoidekrová LucieCZELLI TJ Loko LiberecLLI955254:35+12:29
11Hrabánková KláraCZEPGP SK PragaPGP965456:30+14:24
12Kulhavá EliškaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU965756:53+14:47
13Šádková MartinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK965360:36+18:30
14Šmejcová AnnaCZESJC Sportcentrum JičínSJC955262:43+20:37
15Pukite LauraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457960063:05+20:59
16Hausenblasová KarolínaCZEKAM SK KameniceKAM965063:25+21:19
17Snopková DajanaSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672955166:12+24:06
 
Fukalová MartinaCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV9550disk
Salkauskaite VaivaLTU477 ORIENS4779600disk
 
 
 
D18B (8)4,1 km 145 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Martusyte MonikaLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474950044:340:00
2Makselyte DovileLTU475 ALYTAUS SRC/JAVONIS475950044:42+0:08
3Laurutyte VaivaLTU475 ALYTAUS SRC/JAVONIS475960050:37+6:03
4Košková AničkaCZELLI TJ Loko LiberecLLI955055:42+11:08
5Kaděrová VendulaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV965059:05+14:31
6Liachoviciute SigitaLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS476960060:16+15:42
7Habigerová RadkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU955964:42+20:08
 
Ilvija JakaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4569600disk
 
 
 
D20A (11)5,3 km 180 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kulhavá ŠárkaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU935753:210:00
2Chvalová VěraCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM945253:40+0:19
3Kožinová AnnaCZEPGP SK PragaPGP935056:57+3:36
4Sadrina MadaraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000059:18+5:57
5Kamererová ValerieCZEKAM SK KameniceKAM945260:13+6:52
6Ducháčková KateřinaCZESTH SK StudenecSTH935669:25+16:04
7Kubínová RomanaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV945270:19+16:58
8Stormer JulieCZEKAM SK KameniceKAM935270:31+17:10
9Mikšyte EgleLTU480 ŠILALES SM480930073:20+19:59
10Zayats InnaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM935387:28+34:07
 
Nagele ZaneLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE4570001disk
 
 
 
D21A (25)6,0 km 265 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Tikhonova ZoyaRUS593 OMEGA MOSCOW593800060:310:00
2Kolomnina EkaterinaRUS598 O-LEN MOSCOW598820061:09+0:38
3Rothauer LucieAUT122 ASKO HENNDORF122740061:45+1:14
4Kociánová LenkaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM855365:14+4:43
5Šmidrkalová MonikaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA905165:38+5:07
6Vozdová AnetaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU939466:43+6:12
7Gathercole ChristineAUT122 ASKO HENNDORF122780067:46+7:15
8Čepová DanielaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK895169:11+8:40
9Kamenická KateřinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK71:49+11:18
10Burdová AdélaCZELDC KOB DěčínLDC915272:06+11:35
11Smolková KateřinaCZEPGP SK PragaPGP885274:07+13:36
12Hämäläinen EvaCZETBM KOS TJ Tesla BrnoTBM75:03+14:32
13Janů HanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU939380:09+19:38
14Jebavá LucieCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL925481:02+20:31
15Koppová IngridCZESLP OOB Slavia PrahaSLP796083:28+22:57
16Berger MarliesAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000683:29+22:58
17Kjersti WestinCZEPGP SK PragaPGP925585:27+24:56
18Hofmanová MichaelaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM775189:46+29:15
19Romanovska StinaEST251 HIIUMAA OK251810093:20+32:49
20Limpach JessicaBEL151 ASUB ORIENTATION151880095:45+35:14
21Timmusk AdeEST251 HIIUMAA OK2518800113:38+53:07
 
Kuberková LucieCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM9451disk
Flašarová KristýnaCZEPGP SK PragaPGP9054disk
Procházková KláraCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU9451vzdal
Vodrážková KateřinaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM7995vzdal
 
 
 
D21B (28)5,1 km 230 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Tauchmanová IvanaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA785257:240:00
2Janošíková LenkaCZEUOL SK UP OlomoucUOL765158:31+1:07
3Dernegard KarinSWE701 ALEMS OK701830059:07+1:43
4Svobodová BarboraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN895259:50+2:26
5Maliňáková BarboraCZEVIC VIC OB VizoviceVIC905166:02+8:38
6Madara KirmuskaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456890066:45+9:21
7Košťálová PetraNED503 OLIFANT AMERSFOORT503820069:41+12:17
8Juřeníková HanaCZEMOV SKOB OstravaMOV805269:53+12:29
9Švihovská EvaCZESJC Sportcentrum JičínSJC835271:25+14:01
10Urbanová JohanaCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR925172:59+15:35
11Kovářová JosefaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP865373:50+16:26
12Žitná JanaCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB925174:12+16:48
13Fencíková LucieCZEJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodJHB916076:42+19:18
14Bozděchová LenkaCZEPGP SK PragaPGP825477:17+19:53
15Neradová EvaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT895178:12+20:48
16Kovářová JulieCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP885479:51+22:27
17Klíchová JanaCZESSU SK Severka ŠumperkSSU815180:15+22:51
18Černíková BarboraCZEDOB KOB DobruškaDOB787881:17+23:53
19Podlipná VeronikaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA815281:49+24:25
20Uhrová ZuzanaCZEVSP VSP USK PrahaVSP805082:43+25:19
21Fencíková VladislavaCZEJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodJHB655383:56+26:32
22Fejková MarcelaCZESJC Sportcentrum JičínSJC775186:56+29:32
23Ježková KláraCZEPGP SK PragaPGP8455100:39+43:15
24Bartošová ZdeňkaCZEKRP SK KOURAKRP8251105:58+48:34
25Richter SilkeGER361 USV TU DRESDEN112:15+54:51
26Jiménez carrión VirginiaESP241 CO CATALUNYA2418300183:12+125:48
 
Urbánková KateřinaCZEONO SKOB OstrovONO9250disk
Švancárová HelenaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU7252disk
 
 
 
D21C (22)4,0 km 140 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hudečková HelenaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA695148:450:00
2Baiba BirznieceLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456790050:11+1:26
3Fujáková KatkaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV855050:38+1:53
4Chmelíková ZuzanaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM935352:05+3:20
5Pietraszková LenkaCZEOOP TJ OpavaOOP825052:09+3:24
6Kaufmann Marie-louiseGER341 OK LEIPZIG341830052:10+3:25
7Mesiarkinová KamilaCZEMBM O-mikronMBM828253:50+5:05
8Schejbalová KarinaCZESCP OK Sparta PrahaSCP54:03+5:18
9Kavková DanaCZESCP OK Sparta PrahaSCP615054:21+5:36
10Holasová ŠárkaCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP785356:05+7:20
11Hančová AliceCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL705258:08+9:23
12Hartmeyer ChristinaDEN221 FIF HILLEROD22164:47+16:02
13Koblížková KláraCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH805177:56+29:11
14Poulsen HanneDEN221 FIF HILLEROD221700079:03+30:18
15Šebková JanaCZESCP OK Sparta PrahaSCP925079:55+31:10
16Klimešová ZuzanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU797988:28+39:43
17Zemanová LenkaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA8851102:55+54:10
18Maliňáková PetraCZESVS Orientklub VsetínSVS8751105:31+56:46
19Sandija StankeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4567100128:30+79:45
 
Kantnerová MarieCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM8251disk
Rudolfová JanaCZESJC Sportcentrum JičínSJC7752disk
Lassu ViktoriaGER355 IHW ALEX BERLIN3550000vzdal
 
 
 
D21E (9)6,5 km 265 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Gregorová KamilaCZECTB SK OB ChotěbořCTB815158:250:00
2Heczková BohdanaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI775060:05+1:40
3Baldrianová BarboraCZEVSP VSP USK PrahaVSP785064:10+5:45
4Kašková KateřinaCZECHA OK ChrastavaCHA785067:38+9:13
5Košárková IvaCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP815269:47+11:22
6Sklenářová RadkaCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE925072:00+13:35
7Ruul SigridEST252 JOKA252910075:49+17:24
8Minn Kadi-liisEST252 JOKA2529100102:46+44:21
 
Carla SaraivaPOR571 ORI-ESTARREJA5718900vzdal
 
 
 
D35A (18)4,5 km 185 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Valášková ŠárkaCZEKAM SK KameniceKAM695149:460:00
2Klinkerová JitkaCZEKAM SK KameniceKAM645052:06+2:20
3Kheldert ElenaRUS593 OMEGA MOSCOW593740052:13+2:27
4Bialeková MartinaSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672735154:11+4:25
5Škorpilová JanaCZESJC Sportcentrum JičínSJC745154:36+4:50
6Pachnerová DominikaCZECHA OK ChrastavaCHA775060:21+10:35
7Balakova AndreaCAN196 GREATER VANCOUVER OC196770060:26+10:40
8Biolik AgnieszkaPOL552 UNTS WARSZAWA552770061:12+11:26
9Hasmanová LenkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM755162:43+12:57
10Škáchová PetraCZEKAM SK KameniceSLP705166:48+17:02
11Vildmonová PavlaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE745167:45+17:59
12Ilze VilksLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456770068:39+18:53
13Henychová ZuzanaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI615173:09+23:23
14Pecharová MichaelaCZETJP TJ Sokol TrojaTJP655073:40+23:54
15Dvořáčková JanaCZETTR OOB TřebíčTTR785282:40+32:54
16Efrevova SvetlanaRUS596 LESMASTER KIROV596740091:48+42:02
17Kolářová MichaelaCZESLA SKOB SlanýSLA735194:59+45:13
 
Martanová DanielaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI7452disk
 
 
 
D35B (20)3,9 km 135 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kutlvašrová VlaďkaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL775244:290:00
2Městková KateřinaCZEVSP VSP USK PrahaVSP765044:46+0:17
3Čivrná KarolínaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL735547:27+2:58
4Mrázková JanaCZETUR OOB TJ TurnovTUR785050:37+6:08
5Rydlová JanaCZEVIC VIC OB VizoviceVIC775251:50+7:21
6Smolíková KateřinaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU779355:32+11:03
7Junková PetraCZESTH SK StudenecSTH745157:04+12:35
8Bartošová JanaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA705158:31+14:02
9Chvátilová PavlínaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK745060:56+16:27
10Asterová JanaCZESLA SKOB SlanýSLA745161:10+16:41
11Krausová MarcelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV62:37+18:08
12Šauli IvaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM785262:52+18:23
13Kärger BritGER341 OK LEIPZIG341760063:33+19:04
14Richtrová LucieCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM745165:27+20:58
15Fukalová RadmilaCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV705165:54+21:25
16Marešová MarcelaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ745077:25+32:56
17Smrčková VěraCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU737378:04+33:35
18Zemková HelenaCZESLA SKOB SlanýSLA745081:10+36:41
19Černá MonikaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA745186:36+42:07
20Janderová MarkétaCZEDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP775192:59+48:30
 
 
 
D40A (20)4,2 km 180 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hinge krogsgaard HeidiDEN222 SILKEBORG OK222700051:030:00
2Staňková MarcelaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM695151:57+0:54
3Paroulková IvaCZELLI TJ Loko LiberecLLI715152:10+1:07
4Hiršová MarcelaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM707956:40+5:37
5Janovská PetraCZEPGP SK PragaPGP735557:31+6:28
6Kubald KatrinGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345690057:49+6:46
7Kožinová JanaCZEPGP SK PragaPGP665159:53+8:50
8Skaug AnneDEN224 OK PAN AARHUS224720061:31+10:28
9Forstová LenkaCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP685064:51+13:48
10Ender IraGER341 OK LEIPZIG341700065:54+14:51
11Škvorová ZuzanaCZEKAM SK KameniceKAM735067:18+16:15
12Eichlerová JanaCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS705172:33+21:30
13Eriksen alkjaer TineDEN221 FIF HILLEROD221720073:52+22:49
14Hankovcová LenkaCZEKAM SK KameniceKAM705378:18+27:15
15Rohanová MarkétaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP725178:58+27:55
16Zane OzolaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456700093:31+42:28
17Duch BlandineFRA293 CSM RILLIEUX293650095:02+43:59
18Weber SimonaGER353 PHOENIX LUBECK3537200110:15+59:12
19Peyrard CécileFRA296 COORE ROUBIA2966900114:11+63:08
 
Kulhavá JarmilaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK6751vzdal
 
 
 
D40B (25)3,9 km 115 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Linková IvaCZETUR OOB TJ TurnovTUR685045:400:00
2Liga BlankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456720049:19+3:39
3Čechlovská JanaCZECHA OK ChrastavaCHA625052:01+6:21
4Maňáková SilvieCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK715152:49+7:09
5Kalenská KateřinaCZESTH SK StudenecSTH735153:28+7:48
6Iakovenko OlgaUKR751 SKIF CSO SUMY751710055:06+9:26
7Obrátilová NaďaCZEABM KOB Moira BrnoABM665455:48+10:08
8Drozd OlenaUKR751 SKIF CSO SUMY751700055:50+10:10
9Gorčicová IvanaCZECHA OK ChrastavaCHA655057:03+11:23
10Pavlíková PavlaCZECHA OK ChrastavaCHA655157:49+12:09
11Westin LenkaNOR512 PORSGRUNN OL512710058:00+12:20
12Vričanová SylvaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV675160:02+14:22
13Míková MarkétaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN735162:13+16:33
14Kaděrová BarboraCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV705162:31+16:51
15Přibíková MonikaCZEPGP SK PragaPGP725663:23+17:43
16Šmausová GabrielaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN695164:14+18:34
17Bartáková EvaCZECHA OK ChrastavaCHA705165:10+19:30
18Kaminskaite EditaGER359 LVB LEIPZIG359730067:45+22:05
19Brousilová PetraCZEPGP SK PragaPGP695171:09+25:29
20Douchová JaroslavaCZESNA TJ START NáchodSNA715574:06+28:26
21Grünberger ChristineAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002374:30+28:50
22Krunková BohuslavaCZESNA TJ START NáchodSNA705375:19+29:39
23Hlaváčková RenataCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK706079:14+33:34
24Zierhutová MichaelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV715191:30+45:50
25Leiboma AgitaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457730097:38+51:58
 
 
 
D45A (34)4,0 km 155 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Fogh HanneDEN223 OK SORO223670038:480:00
2Berger HediAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000139:59+1:11
3Rydlová MagdaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN685046:57+8:09
4Neumannová RenataCZEPVP VSK PřírodovědaPVP665049:37+10:49
5Sihver WiebkeGER348 POST SV DRESDEN348680049:53+11:05
6Simonsen SandraDEN221 FIF HILLEROD221680051:52+13:04
7Vettik Pilvi-heliEST252 JOKA252640052:19+13:31
8Wurzelová DanaCZECHT OOB SK ChrastCHT665452:20+13:32
9Müller AnkeGER348 POST SV DRESDEN348660053:06+14:18
10Mrázová PavlaCZEDCE KOB DobřichoviceDCE555053:44+14:56
11Kosová MichaelaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK675254:00+15:12
12Voltrová SvatavaCZEROZ OK RoztokyROZ615054:11+15:23
13Leonhardt AnnetteGER363 LG OST BERLIN363670057:09+18:21
14Harju UllaFIN275 TP TAMPERE275640057:26+18:38
15Hemmingsen kjaer BenteDEN221 FIF HILLEROD221670058:08+19:20
16Wagner MartinaGER354 SG ZITTAU-SUED354640058:28+19:40
17Berger GislindAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000758:36+19:48
18Kettnerová LenkaCZEHCE TJ Sokol HostiviceHCE645059:32+20:44
19Hindráková MartinaCZELTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovLTU645162:13+23:25
20Procházková MilušeCZEDCE KOB DobřichoviceDCE545063:39+24:51
21Klašková KateřinaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP675064:46+25:58
22Thýnová IvanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK665165:07+26:19
23Rusakova AnnaRUS592 O-CLUB MOSCOW592670069:06+30:18
24Siltere VijaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453670069:19+30:31
25Koch EvaGER349 OLV BERLIN349670069:22+30:34
26Maenttaeri LiisaFIN276 Joutsenon Kullervo276650069:35+30:47
27Käding KirstenGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345670071:18+32:30
28Veljačiková MarkétaCZESCP OK Sparta PrahaSCP645173:45+34:57
29Boeck UteGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345670082:01+43:13
30Lambeau CarineBEL151 ASUB ORIENTATION151600086:29+47:41
31Slavíková KateřinaCZEPGP SK PragaPGP665091:08+52:20
32Krömer InesGER343 TURBINE ZITTAU343660093:17+54:29
33Buelens JennyBEL151 ASUB ORIENTATION1516000131:22+92:34
 
Šmausová DanaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN6750disk
 
 
 
D45B (19)3,7 km 120 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hillebrand KarinAUT122 ASKO HENNDORF122680052:340:00
2Chroustová PetraCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM665554:28+1:54
3Maliňáková EvaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS655156:33+3:59
4Burdová SimonaCZELDC KOB DěčínLDC685157:12+4:38
5Šoupová JanaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM685058:32+5:58
6Kubínová JanaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV675158:45+6:11
7Argalášová GabrielaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI685060:36+8:02
8Wagner BirgitAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001161:35+9:01
9Divecká RůženaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK675362:38+10:04
10Kašparová IrenaCZESLA SKOB SlanýSLA685265:21+12:47
11Zöbl MariaAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001669:18+16:44
12Žandová MarieCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV655179:57+27:23
13Inese LacareLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456680085:56+33:22
14Bikeliene EmaLTU481 LABIRINTAS 2481640095:32+42:58
15Peřinková IrenaCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM655098:53+46:19
16Cionoiu MichaelaGER352 TV COBURG-NEUSES3526700104:35+52:01
17Šebková HelenaCZESCP OK Sparta PrahaSCP6750116:35+64:01
 
Šafková PetraCZEKAM SK KameniceKAM6650disk
Fundová HanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK6752vzdal
 
 
 
D50A (14)3,8 km 140 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Vári Helle EgebergNOR511 IF STURLA511610048:300:00
2Zalaiskalna VelgaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453630048:36+0:06
3Akerblom BirgitSWE705 STORA TUNA OK705000050:05+1:35
4Hokajarvi RailiFIN271 SK POHJANTAHTI271630050:14+1:44
5Vlažná MirkaCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE585253:44+5:14
6Michálková JiřinaCZEVSP VSP USK PrahaVSP615154:35+6:05
7Laure IlzeLAT451 CARNIKAVA451600056:28+7:58
8Steina MuditeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456630059:01+10:31
9Hejnalová HanaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK615162:13+13:43
10Kovářová AlenaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP615167:35+19:05
11Cordeiro-mendes MyriamFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291600068:02+19:32
12Jermanová EvaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN615074:43+26:13
13Basset SylvieFRA293 CSM RILLIEUX293630076:11+27:41
 
Sluta LyudmylaUKR751 SKIF CSO SUMY7516300disk
 
 
 
D50B (10)3,3 km 100 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Flack-larsson AnnetteSWE709 VANERSBORGS SK709610054:260:00
2Nýdrlová EvaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL545154:27+0:01
3Tihonová JindraCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP625355:12+0:46
4Havlíčková JindraCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC615061:23+6:57
5Snuka RotaLAT458 BEBRI RIGA458630062:35+8:09
6Kábrtová IvaCZEPEN OK RECO SportPEN635065:54+11:28
7Penkule SilvijaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456600067:50+13:24
7Košková VlastaCZELLI TJ Loko LiberecLLI635167:50+13:24
9Hrabánková IlonaCZEPGP SK PragaPGP625072:15+17:49
10Nováková PavlaCZEDOK OK DoksyDOK595082:43+28:17
 
 
 
D55A (20)3,5 km 110 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kuleva AngelinaGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351570045:150:00
2Dokoupilová ZuzanaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM575451:21+6:06
3Běhounová JiřinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK565152:16+7:01
4Zelená MarkétaCZEPGP SK PragaPGP585055:16+10:01
5Konopáčová JanaCZETUR OOB TJ TurnovTUR565055:35+10:20
6Lange VeronikaGER362 USC MAGDEBURG362580058:12+12:57
7Nováková SvatavaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV535158:36+13:21
8Frantz AnnikaSWE703 STIGMANNEN KARLSHAMNS OK703550058:38+13:23
9Daina GredzenaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456580059:01+13:46
10Mrázková IvanaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP565062:10+16:55
11Kalibánová JiřinaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA535163:05+17:50
12Kadavá EvaCZECHA OK ChrastavaCHA575064:23+19:08
13Lindkvist AnneliSWE702 GUSTAVSBERGS OK702540068:44+23:29
14Fejlková AliceCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK535169:18+24:03
15Havlová JaroslavaCZEJEN OB JenišoviceJEN545271:37+26:22
16Langrová EvaCZESNA TJ START NáchodSNA535172:01+26:46
17Korejčíková DáďaCZELLI TJ Loko LiberecLLI555076:35+31:20
18Bradnová VěraCZECHA OK ChrastavaCHA555082:00+36:45
19Lusková OlgaCZECHA OK ChrastavaCHA5650103:00+57:45
20Oswald LuiseAUT125 HSV PINKAFELD1255800107:01+61:46
 
 
 
D55B (17)3,4 km 140 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Bláhová LubaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585249:250:00
2Klimplová AlenaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU555150:03+0:38
3Staneviciene RutaLTU473 LABIRINTAS OK473560050:32+1:07
4Kosmaceva TamaraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457560051:45+2:20
5Hejtmánková AlenaCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP545254:56+5:31
6Kubátová LenkaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV555156:30+7:05
7Trávníčková JitkaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS565161:04+11:39
8Nováková JanaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA555262:15+12:50
9Hudzieczková DanutaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS575162:52+13:27
10Dace FrankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456580066:45+17:20
11Gazdačková JanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585174:36+25:11
12Stulíková ZuzanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK575175:47+26:22
13Patáková MáriaCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH575180:54+31:29
14Svobodová EvaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585381:34+32:09
15Šabatková ZdenaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK565288:04+38:39
16Sparke CaroleGBR321 BERKSHIRE ORIENTEERS3215700109:11+59:46
17Böhmová EvaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN5450136:43+87:18
 
 
 
D60 (19)2,9 km 80 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Ševčíková AlenaCZECHA OK ChrastavaCHA535146:210:00
2Horynová EvaCZETZL SKOB ZlínTZL525446:47+0:26
3Krasuckiene EgleLTU473 LABIRINTAS OK473520047:16+0:55
4Neradová AlenaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT505151:47+5:26
5Beata FreimaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456500055:41+9:20
6Zlesáková VlastaCZEJIL OK JilemniceJIL536258:13+11:52
7Challacombe ValGBR322 WELWYN ORIENTEERS322490060:16+13:55
8Tvrdková EvaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE515061:13+14:52
9Horáčková StanislavaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI495066:07+19:46
10Silvija SeglinaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456500066:20+19:59
11Vokálová PavlaCZECHA OK ChrastavaCHA495167:18+20:57
12Cigošová AnnaCZETBM KOS TJ Tesla BrnoTBM525372:00+25:39
13Rufferová IvaCZESNA TJ START NáchodSNA73:27+27:06
14Roeling MonicaNED501 KOVZ RIJSBERGEN501520074:08+27:47
15Antra ArinaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456520075:18+28:57
16Ender IrinaGER343 TURBINE ZITTAU343550076:33+30:12
17Folino BettyDEN221 FIF HILLEROD221530079:57+33:36
18Eismark IngerSWE704 IFK GOTEBORG704490091:52+45:31
19Ondrůjová AnnaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT5351118:16+71:55
 
 
 
D65 (13)2,4 km 70 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Gavendová AnnaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI465043:500:00
2Suchánková LibušeCZESOP OOB TJ Slezan OpavaSOP485150:28+6:38
3Lohrová JarmilaCZESCP OK Sparta PrahaSCP465051:50+8:00
4Vaira CernisevaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456460054:26+10:36
5Dvořáková LadislavaCZEPGP SK PragaPGP445157:01+13:11
6Městková EvaCZETEP Tempo PrahaTEP485157:38+13:48
7Ryšavá LubomíraCZETJP TJ Sokol TrojaTJP475058:00+14:10
8Ziliene AstaLTU473 LABIRINTAS OK473470061:52+18:02
9Kašková EvaCZECHA OK ChrastavaCHA465065:39+21:49
10Nejezchlebová VěraCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS455166:17+22:27
11Zmeková MílaCZESLP OOB Slavia PrahaSLP445167:46+23:56
12Wagner ElfiAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001087:24+43:34
 
Müller BrigitteAUT122 ASKO HENNDORF1224800disk
 
 
 
D70 (8)2,3 km 80 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Ilze BruceLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456390040:070:00
2Slavina AnnaLAT452 OZONS OK RIGA452400052:04+11:57
3Roder UlrikaAUT123 HSV RIED123480055:43+15:36
4Walter IngridGER355 IHW ALEX BERLIN355410059:21+19:14
5Štrojsová JaroslavaCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS435067:38+27:31
6Hudečková AlenaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA435176:29+36:22
7Šťastná JanaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP365096:38+56:31
8Eulitz IlseGER358 OLV WEIMAR3583900105:47+65:40
 
 
 
F3 (73)3,0 km 70 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Němeček JanCZEKAM SK KameniceKAM930025:390:00
2Bauerová KateřinaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV25:55+0:16
3Tkáč JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN28:20+2:41
4Äkerman JensSWE708 GAVLE OK7089328:21+2:42
5Kovaříková ErikaCZEKAM SK KameniceKAM28:29+2:50
6Přibíková JohanaNERNEREGNER29:06+3:27
7Jandová LenkaCZEKAD Originální Vivalín Team KaKAD31:18+5:39
8Vřešťálová LucieCZETUR OOB TJ TurnovTUR745032:12+6:33
9Machová VěraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN33:28+7:49
10Bugár JózsefHUN391 BOF BUDAORS391530034:08+8:29
11Krejčová VlastaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV945335:13+9:34
12Hartmeyer KarolineDEN221 FIF HILLEROD221000035:22+9:43
13Gebel LumírCZESVS Orientklub VsetínSVS35:31+9:52
14Junek PetrCZESTH SK StudenecSTH550135:52+10:13
15Savičová IrenaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV535235:53+10:14
16Stryk MartinCZEKSU Klub vytrvalostních sportů36:31+10:52
17Pečený LiborNERNEREGNER36:37+10:58
18Novák MikulášNERNEREGNER38:01+12:22
19Kubecová JanaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB739938:07+12:28
20Bínová KathrinCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA675438:15+12:36
21Hořáková PetraCZELLI TJ Loko LiberecLLI695338:37+12:58
22Erben JiříNERNEREGNER38:46+13:07
23Fürstová AnnaCZELLI TJ Loko LiberecLLI985339:00+13:21
24Haikonen JohannaNERNEREGNER7140:22+14:43
25Geislerová BlankaNERNEREGNER40:41+15:02
26Rohlík PetrCZEKSV SKOB Kobra Vsetín42:53+17:14
27Nováková JanaNERNEREG43:22+17:43
28Safernová ZuzanaCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH8643:24+17:45
29Ziebová LenkaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ43:38+17:59
30Rohlík JanCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS980145:36+19:57
31Novák JakubNERNEREGNER46:32+20:53
32Magyar JánosHUN391 BOF BUDAORS391520046:51+21:12
33Jenei MargitHUN391 BOF BUDAORS391540049:10+23:31
34Hudeček JaroslavCZEKTA SK Kotnov TáborKTA196549:17+23:38
35Paurová LenkaCZEN05 OSŽN05000050:08+24:29
36Vodrážka MatějCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI010150:11+24:32
37Obrátil MiroslavCZEABM KOB Moira BrnoABM50:44+25:05
38Bartáková ml. EvaCZECHA OK ChrastavaCHA995050:59+25:20
39Zieba JaroslavCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ650051:43+26:04
40Kavalírová KateřinaCZEOKP SK OK 24 PrahaOKP52:02+26:23
41Krákorová IvaNERNEREGNER52:30+26:51
42Chrz PavelCZEKUL KOB Ustí nad LabemKUL52:57+27:18
43Lapins AigarsLAT454 OK KO454650053:33+27:54
44Syslová DrahomíraCZEPGP SK PragaPGP565054:02+28:23
45Galantíková LucieCZESBR SKOB BruntálSBR54:13+28:34
46Stryková VlastaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU57:54+32:15
47Keszthelyi IldikóHUN391 BOF BUDAORS391500058:02+32:23
48Dejnožková BlankaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN60:34+34:55
49Boeck ThomasGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345990061:43+36:04
50Roos RonaldNED502 HOC 93 MEPPEL502680062:11+36:32
51Doležalová LiběnaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM63:23+37:44
52Tichá IvanaCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC625064:05+38:26
53Doležal JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM66:45+41:06
54Voleský KarelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM68:14+42:35
55Voltr VáclavCZEROZ OK RoztokyROZ72:32+46:53
56Souhrada PavelNERNEREGNER76:08+50:29
57Zenkerová MilušeCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV455076:58+51:19
58Olbrycht AnnaPOL553 OLBnO WARSZAWA553560077:23+51:44
59Bartáková MartinaNERNEREGNER77:47+52:08
60Tokár JiříNERNEREGNER78:35+52:56
61Nedvídková JitkaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT515183:45+58:06
62Mesiarkinová EvaNERNEREGNER85:35+59:56
63Nováček VítNERNEREGNER90:04+64:25
64Jelínková RadkaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA695194:52+69:13
65Klašková JosefinaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP965199:17+73:38
66Kuchařová EliškaNERNEREGNER88102:07+76:28
67Jobst IvonneGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN3457500104:45+79:06
68Jankovcová MarieCZETJP TJ Sokol TrojaTJP3950107:04+81:25
69Taurit AloisNERNEREGNER118:14+92:35
 
Ždanovs MattisNERNEREGNERdisk
Šmaus IvanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN6249disk
Sysel ZdeněkCZEPGP SK PragaPGP5200disk
Albrecht VladimírCZEKAM SK KameniceKAM7800vzdal
 
 
 
F5 (68)4,8 km 155 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kovařík TomášCZEKAM SK KameniceKAM40:520:00
2Kochová NikolaNERNEREG51:33+10:41
3Kalenský PavelCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL760052:21+11:29
4Cigoš EvženCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM520454:10+13:18
5Funda JiříCZEAPI OK Andante PísekAPI930154:33+13:41
6Cienciala MartinCZETRI TJ TŽ TřinecTRI740158:17+17:25
7Buhler MichaelTUD USV TU DresdenTUD59:02+18:10
8Kubičko PetrCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH690159:42+18:50
9Stanojkovičová LjubaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB809960:16+19:24
10Smolka OndřejCZETJP TJ Sokol TrojaTJP940160:30+19:38
11Nováček MilošNERNEREGNER60:42+19:50
12Tengler MartinCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA60:50+19:58
13Kubičková BáraCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH955161:01+20:09
14Pšenička VítNERNEREGNER61:19+20:27
15Nováčková MilušeNERNEREGNER61:22+20:30
16Slavík ViktorCZEPGP SK PragaPGP630061:47+20:55
17Novák TomCZEDOK OK DoksyDOK550062:00+21:08
18Krejčí LukášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN62:52+22:00
18Tesařová BohumilaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI695762:52+22:00
20Straka DanCZEKAM SK KameniceKAM660063:35+22:43
21Egrt MartinNERNEREGNER64:57+24:05
22Nováček DavidNERNEREGNER65:10+24:18
23Štípek RostislavCZEN10 NEREGISTR. ZLÍNN10000067:15+26:23
24Beránek RadekCZEN06 PRAHA IIN06000067:19+26:27
25Maršál JiříCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI970167:36+26:44
26Hanč JaroslavCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL670267:38+26:46
27Přeček ZdeněkCZESCP OK Sparta PrahaSCP520069:05+28:13
28Rajncsak DávidNERNEREGNER69:33+28:41
29Uvizlová RadkaNERNEREGNER70:16+29:24
30Albrechtová EvaCZEKAM SK KameniceKAM785071:31+30:39
31Wagner ThomasGER354 SG ZITTAU-SUED71:38+30:46
32Birgit BuhlerTUD USV TU Dresden71:49+30:57
33Francke KarelNERNEREGNER72:46+31:54
34Fürstová KatkaCZELLI TJ Loko LiberecLLI695073:44+32:52
35Kamerer MarekCZEKAM SK KameniceKAM74:05+33:13
36Kubičková IvanaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH685174:13+33:21
37Bína PavelCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA670875:11+34:19
38Kořínek ZdeněkCZEPEN OK RECO SportPEN75:23+34:31
39Nedvídek AdamCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT75:32+34:40
40Linka VladislavCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL78:26+37:34
41Hradecká PetraNERNEREGNER78:50+37:58
42Šoupa KarelCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM690079:21+38:29
43Pavlíková KláraCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT745179:26+38:34
44Melichar JaromírCZELLI TJ Loko LiberecLLI630179:32+38:40
45Cienciala PetrCZETRI TJ TŽ TřinecTRI760079:56+39:04
46Šváb JanCZEVSP VSP USK PrahaVSP580180:08+39:16
47Košek JanCZELLI TJ Loko LiberecLLI980180:58+40:06
48Linková KatkaNERNEREGNER82:14+41:22
49Bruk SlavomírCZETRI TJ TŽ TřinecTRI680083:12+42:20
50Linková AlenaCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL85:59+45:07
51Pohořalá AnnaCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU995486:27+45:35
52Dernegard HenricSWE701 ALEMS OK701810087:01+46:09
53Herter LaszloNERNEREGNER88:23+47:31
54Pohořalý DobroslavCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU640189:36+48:44
55Linka MichalNERNEREGNER89:46+48:54
56Schejbalová KristinaCZEZLH ZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH555291:20+50:28
57Hájková SoňaCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO92:27+51:35
58Schejbal VladimírCZEZLH ZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH550192:54+52:02
59Kohout JosefCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK690293:06+52:14
60Beránek JanCZEN06 PRAHA IIN06000094:27+53:35
61Košek LadislavCZELLI TJ Loko LiberecLLI590396:42+55:50
62Rakovec MilošCZESCP OK Sparta PrahaSCP4500102:49+61:57
63Pluháčková MarkétaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA8701104:26+63:34
64Zavadilová NaďaCZESCP OK Sparta PrahaSCP5450104:31+63:39
65Sysel ZdeněkCZEPGP SK PragaPGP5200110:16+69:24
66Bauerová AnežkaNERNEREGNER128:15+87:23
67Hlaváčiková ErikaEBB - Ekonom Bánská Bystrica132:21+91:29
 
Schallberger JosefSUI641 TV KUSSNACHT6414300disk
 
 
 
H10 (23)2,5 km 65 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Dejnožka VojtěchCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030018:070:00
2Kovářík TomášCZEKAM SK KameniceKAM030018:39+0:32
3Tkáč MatějCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN040119:05+0:58
4Gajda MartinCZEKAM SK KameniceVSP040419:39+1:32
5Kožina ŠtěpánCZEPGP SK PragaPGP030020:09+2:02
6Vitebský LukášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030220:10+2:03
7Tokár RadimCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ030021:41+3:34
7Pachnik StanislavCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB030321:41+3:34
9Oncirk JanCZEONO SKOB OstrovONO030122:05+3:58
10Makarenko AleksandrRUS595 VOSTOK MOSCOW595030022:13+4:06
11Peterka JakubCZELLI TJ Loko LiberecLLI040424:49+6:42
12Šauli FilipCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM030126:56+8:49
13Štěrba MarekCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV040127:11+9:04
14Biolik EmilPOL552 UNTS WARSZAWA552030028:39+10:32
15Hnízdil MatějCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS030129:58+11:51
16Baldrián TomášCZEVSP VSP USK PrahaVSP040530:02+11:55
17Chaloupka ViktorCZEKAM SK KameniceKAM030131:55+13:48
18Kolář MatyášCZESLA SKOB SlanýSLA030034:37+16:30
19Řehoř VojtaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030336:04+17:57
20Kyral MaxmiliánCZEKAM SK KameniceKAM030542:35+24:28
21Jobst TobinGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345030048:11+30:04
22Aleshin AndreyRUS595 VOSTOK MOSCOW595030050:09+32:02
23Brandt AdamCZEABM KOB Moira BrnoABM66:10+48:03
 
 
 
H12A (27)3,1 km 65 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Emils GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456010028:140:00
2Šafka SebastianCZEKAM SK KameniceKAM010128:15+0:01
3Richtr LukášCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020428:21+0:07
4Janovský TomášCZEPGP SK PragaPGP010129:32+1:18
5Gajda JanCZEKAM SK KameniceKAM010530:30+2:16
6Bílý JakubCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP010431:05+2:51
7Hořák JaroslavCZELLI TJ Loko LiberecLLI010234:13+5:59
8Paroulek LukášCZELLI TJ Loko LiberecLLI020134:15+6:01
9Víšek MartinCZEKAM SK KameniceKAM010235:54+7:40
10Homza DaniilBLR171 MALINOVKA MINSK171010036:36+8:22
11Solmanis DavisLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453010037:54+9:40
12Hemmingsen kjaer LukasDEN221 FIF HILLEROD221020039:29+11:15
13Skaug SorenDEN224 OK PAN AARHUS224020039:51+11:37
14Zorin MichailRUS595 VOSTOK MOSCOW595010040:00+11:46
15Klaška MartinCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP010040:33+12:19
16Hankovec HugoCZEKAM SK KameniceKAM020141:24+13:10
17Blaha PetrCZEKAM SK KameniceKAM010442:04+13:50
18Valášek VáclavCZEKAM SK KameniceKAM010043:00+14:46
19Forst AntonínCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP010149:09+20:55
20Peyrard PaulFRA296 COORE ROUBIA296010051:01+22:47
21Albrecht AdamCZEKAM SK KameniceKAM020354:24+26:10
22Maenttaeri EinoFIN276 Joutsenon Kullervo276010055:23+27:09
23Hasman MarekCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020157:47+29:33
24Hejsek FilipCZEKAM SK KameniceKAM020458:06+29:52
25Fogh JonasDEN223 OK SORO223200064:25+36:11
26Cionoiu DanielGER352 TV COBURG-NEUSES352050091:17+63:03
 
Hinge krogsgaard EliasDEN222 SILKEBORG OK2220100disk
 
 
 
H12B (13)3,0 km 55 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Bartoš VáclavCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA010133:070:00
2Adamec MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN010634:13+1:06
3Hašek AdamCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM010137:56+4:49
4Budský OndřejCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN010540:40+7:33
5Brousil TomášCZEPGP SK PragaPGP010041:57+8:50
6Dosovitskiy MikhailRUS598 O-LEN MOSCOW598010042:27+9:20
7Dauknys GytisLTU477 ORIENS477020043:47+10:40
8Hecl FrantišekCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU020145:28+12:21
9Poikans MikusLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456010047:03+13:56
10Berger PeterAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000447:14+14:07
11Satalovs DanielsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457010051:32+18:25
12Horák TomášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN010955:24+22:17
13Garais RaimondsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457020063:44+30:37
 
 
 
H14A (25)3,6 km 105 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Škvor OtaCZEKAM SK KameniceKAM990029:480:00
2Filipek SebastianCZETRI TJ TŽ TřinecTRI000233:09+3:21
3Poulsen MaltheDEN221 FIF HILLEROD221000034:49+5:01
4Melichar PetrCZELLI TJ Loko LiberecLLI000137:20+7:32
5Šebek PetrCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP990338:07+8:19
6Matoušek MatějCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU000538:23+8:35
7Skaug MadsDEN224 OK PAN AARHUS224990038:57+9:09
8Roudný MartinCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000239:20+9:32
9Bjornsen Andreas bockDEN224 OK PAN AARHUS224000039:57+10:09
10Hasman OndřejCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM000240:48+11:00
11Chvátil ŠimonCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK990841:54+12:06
12Daukšys AlgirdasLTU480 ŠILALES SM480990042:00+12:12
13Hašek JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM000142:20+12:32
14Šrámek OndřejCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU990943:34+13:46
15Haikonen AaroFIN272 ULVILAN URA272990046:26+16:38
16Jílek OndřejCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU990848:26+18:38
17Hemmingsen kjaer MalteDEN221 FIF HILLEROD221000050:30+20:42
18Adomas RepšysLTU477 ORIENS477200051:34+21:46
19Makarenko AlexeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595000055:25+25:37
20Roudný VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000155:55+26:07
21Karnitis EdgarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457990059:48+30:00
22Fricis SpektorsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000070:03+40:15
23Leshenko AlexeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595000072:10+42:22
24Vayssat RomainFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291200088:18+58:30
 
Mašata MetodějCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK9905disk
 
 
 
H14B (21)3,2 km 90 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Poikans AnsisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000031:270:00
2Kulhavý TadeášCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000538:34+7:07
3Aigner TobiasAUT122 ASKO HENNDORF122990039:26+7:59
4Šmaus AntonínCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000139:47+8:20
5Novák FrantišekCZEN03 neregistrovaní PrahaN0341:36+10:09
6Stormer EmilCZEKAM SK KameniceKAM000042:35+11:08
7Arpáš SamuelSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672990043:25+11:58
8Markel SamuelAUT122 ASKO HENNDORF122990044:02+12:35
9Gunars GaumigsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456990044:18+12:51
10Eriksen alkjaer AndreasDEN221 FIF HILLEROD221000048:01+16:34
11Karlis SnepsteLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000051:27+20:00
12Deividas KasiulevičiusLTU477 ORIENS477990051:30+20:03
13Lauris StankeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456990052:02+20:35
14Vecko JanCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ000256:49+25:22
15Kaděra VojtaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV000059:32+28:05
16Kdýr MatějCZEKAM SK KameniceKAM60:41+29:14
17Holly ChristophAUT122 ASKO HENNDORF122000062:53+31:26
18Zemko ZdeněkCZESLA SKOB SlanýSLA990065:40+34:13
19Zappe Nicholas-BenjamiCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000370:51+39:24
20Pavel MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000484:49+53:22
 
Martins SmigelskisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4569900disk
 
 
 
H16A (19)4,5 km 170 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Erbland ThibaultFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970038:140:00
2Lanc VojtěchCZETRI TJ TŽ TřinecTRI980738:35+0:21
3Ježek OndřejCZESLA SKOB SlanýSLA970143:39+5:25
4Aparjods KristersLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000645:16+7:02
5Dreano BenjaminFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970048:34+10:20
6Vercauteren AntoineFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970048:47+10:33
7Zikmund ZdeněkCZESJC Sportcentrum JičínSJC970349:07+10:53
8Jíra TomášCZEKAM SK KameniceKAM980250:38+12:24
9Žygaitis DovydasLTU480 ŠILALES SM480970051:11+12:57
10Zschäckel RobinGER349 OLV BERLIN349970051:58+13:44
11Cienciala JanCZETRI TJ TŽ TřinecTRI980152:17+14:03
12Melichar VojtěchCZELLI TJ Loko LiberecLLI980252:38+14:24
13Ašmantas AurimasLTU480 ŠILALES SM480970055:56+17:42
14Ulmanis HaraldsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980056:07+17:53
15Ptáček PatrikCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM980057:03+18:49
16Mordasas ArnasLTU477 ORIENS477980062:55+24:41
17Langenhan JulianGER349 OLV BERLIN349980064:59+26:45
18Koch MarioGER349 OLV BERLIN349970068:36+30:22
19Rimsa PauliusLTU477 ORIENS477980074:01+35:47
 
 
 
H16B (13)4,1 km 160 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Šmaus JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN970043:530:00
2Maňák MichalCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK980147:39+3:46
3Ernests OzolsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980052:03+8:10
4Urbelis DeimantasLTU477 ORIENS477980055:22+11:29
5Indrans EdgarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000457:03+13:10
6Kalenský AlešCZESTH SK StudenecSTH980157:24+13:31
7Zieba JakubCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ980066:15+22:22
8Tiriuna AurimasLTU480 ŠILALES SM480980073:06+29:13
9Allaverdov GeorgiyRUS595 VOSTOK MOSCOW595970074:21+30:28
10Vilcins ErnestsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980080:25+36:32
11Zorin DanilaRUS595 VOSTOK MOSCOW595980091:33+47:40
12Stöckl MarcelAUT122 ASKO HENNDORF122980094:01+50:08
 
Olbrikis LukasLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS4769800disk
 
 
 
H18A (18)5,4 km 250 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Fürst MatoušCZELLI TJ Loko LiberecLLI960345:480:00
2Glonek JakubCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV960249:44+3:56
3Hubáček JonášCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE950150:19+4:31
4Matuš VojtěchCZEVRB VRB SK při gymnáziu OOB VrbnoVRB960650:31+4:43
5Waněk AdamCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL950150:42+4:54
6Virlogeux CesarFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291950051:12+5:24
7Stormer OskarCZEKAM SK KameniceKAM960051:22+5:34
8Ptáček PavelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM960053:38+7:50
9Beaudenon CedricFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291950053:41+7:53
10Veselý JakubCZEPGP SK PragaPGP950354:04+8:16
11Navrátil ŠimonCZEPGP SK PragaPGP970254:51+9:03
12Sklenář MartinCZESBR SKOB BruntálSBR950158:34+12:46
13Burda MatějCZELDC KOB DěčínLDC960261:04+15:16
14Rooman MichaelBEL154 TROL ANTWERPEN154950061:30+15:42
15Chmelař MartinCZEASU Magnus OrienteeringASU950561:31+15:43
16Málek JanCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR950563:46+17:58
17Aster TomášCZESLA SKOB SlanýSLA960266:08+20:20
18Nejman StanislavCZECHA OK ChrastavaCHA950074:36+28:48
 
 
 
H18B (11)5,2 km 200 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Pirtnieks OttoLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960051:360:00
2Ulmanis ValtsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960057:01+5:25
3Walach OndřejCZETRI TJ TŽ TřinecTRI960157:14+5:38
4Zlámal DavidCZESJC Sportcentrum JičínSJC960359:10+7:34
5Ervins JansonsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960063:55+12:19
6Chainauskas StepasLTU477 ORIENS477960072:48+21:12
7Cicénas PovilasLTU477 ORIENS477960075:59+24:23
8Pärnik Jan henrikEST253 MYRAKARUD253960079:19+27:43
9Snopko ErikSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672960193:22+41:46
10Horák MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN9603112:07+60:31
 
Arnis SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4569600disk
 
 
 
H20A (13)6,4 km 275 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Berger XanderAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000551:410:00
2Čermák JanCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU930153:32+1:51
3Argaláš MichalCZETRI TJ TŽ TřinecTRI930154:54+3:13
4Zakouřil VítCZETUR OOB TJ TurnovTUR930157:52+6:11
5Kučera ŠtěpánCZESTH SK StudenecSTH940161:21+9:40
6Klaška PavelCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP930161:47+10:06
7Uhlíř MarekCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE940066:14+14:33
8Rohel MarekCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV940169:00+17:19
9Šmejc JakubCZESJC Sportcentrum JičínSJC940172:14+20:33
10Kapal TomášCZEKAM SK KameniceKAM940273:43+22:02
11Girts SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456940085:46+34:05
12Kučera TomášCZESTH SK StudenecSTH9402118:36+66:55
 
Valášek JanCZEKAM SK KameniceKAM9400disk
 
 
 
H21A (41)8,1 km 305 m18 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Henych PetrCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI600166:070:00
2Švihovský JaromírCZESJC Sportcentrum JičínSJC800568:04+1:57
3Polák VlastimilCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL770269:26+3:19
4Mrázek JiříCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP791170:50+4:43
5Šabatka ZdeněkCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK890271:53+5:46
6Sokalski DariuszFRA297 GUYANCOURT ORIENTATION 78297840071:58+5:51
7Peterka VojtěchCZELLI TJ Loko LiberecLLI750273:04+6:57
8Kazda JiříCZESJC Sportcentrum JičínSJC800674:38+8:31
9Šrámek JaromírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU580175:08+9:01
10Oľhava RastislavCZEASU Magnus OrienteeringASU894975:14+9:07
11Navrátil TomášCZEASU Magnus OrienteeringASU881775:21+9:14
12Genar JeremyBEL155 KROL DESSEL155900075:26+9:19
13Junek PetrCZESTH SK StudenecSTH780176:23+10:16
14Kučera MichalCZESTH SK StudenecSTH920176:37+10:30
15Azeb KarimCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéSJC911076:50+10:43
16Martan JiříCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI730076:59+10:52
17Jorge FortunatoPOR571 ORI-ESTARREJA571890078:07+12:00
18Dvořáček RadekCZEASU Magnus OrienteeringASU944578:56+12:49
19Kobr TomášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN890179:14+13:07
20Mašata RomanCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK710781:50+15:43
21Janů ZdeněkCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU904583:42+17:35
22Doucha JiříCZESNA TJ START NáchodSNA710584:39+18:32
23Kalenský TomášCZESJC Sportcentrum JičínSJC801586:43+20:36
24Kovář JindřichCZEMAS KČT AšMAS680088:43+22:36
25Pachner PavelCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI750390:44+24:37
26Heinrich CarstenGER348 POST SV DRESDEN361780093:40+27:33
27Svoboda OndřejCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK760595:14+29:07
28Pelckmans AdriaanBEL155 KROL DESSEL155900095:46+29:39
29Stehlík PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM790398:32+32:25
30Rafael RamosPOR571 ORI-ESTARREJA571930099:20+33:13
31Hecl MilošCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU7601104:37+38:30
32Tomalík OndřejCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK8904106:36+40:29
33Schulhof JanCZETUR OOB TJ TurnovTUR8900116:21+50:14
34Šafka DanielCZEKAM SK KameniceKAM9105124:34+58:27
35Cionoiu GheorgheGER352 TV COBURG-NEUSES3526100125:39+59:32
36Casamayor otero IgnasiESP241 CO CATALUNYA2418200136:47+70:40
 
Šilhavý JakubCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM8500disk
Mezník VladimírCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE6400disk
Jílek JakubCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU9202vzdal
Loniewski GrzegorzFRA297 GUYANCOURT ORIENTATION 782978200vzdal
Turczer PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU7945vzdal
 
 
 
H21B (32)7,3 km 285 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Panovec JanCZEVIC VIC OB VizoviceVIC893161:470:00
2Pachnik WojciechCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB910164:56+3:09
3Larsson DanielSWE709 VANERSBORGS SK709880067:43+5:56
4Bína MartinCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA910273:43+11:56
5Veselý MarekCZECHA OK ChrastavaCHA820173:59+12:12
6Pavlík LiborCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT760574:33+12:46
7Macek JiříCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT840174:50+13:03
8Bauer LukášCZEDLI Dukla LiberecDLI75:47+14:00
9Anděl RobertCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM800177:19+15:32
10Grünberger DominikAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002177:55+16:08
11Chrást TomášCZESTH SK StudenecSTH740180:40+18:53
12Obermüller MarkusAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001982:43+20:56
13Nerad JaroslavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT900183:12+21:25
14Komárek ArnoštCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH770184:24+22:37
15Čechlovský JanCZECHA OK ChrastavaCHA930085:40+23:53
16Sedlák RadekCZESNA TJ START NáchodSNA750190:14+28:27
17Kořan PavelCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM740190:59+29:12
18Kubina MatějCZEN04 HSK BeneckoN0491:41+29:54
19Obermüller ThomasAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001891:48+30:01
20Levi PagaimePOR571 ORI-ESTARREJA571870093:06+31:19
21Badura VáclavCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV810193:48+32:01
22Tesař DanielCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM820396:23+34:36
23Kubec PavelCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB660197:54+36:07
24Vančura MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN8002102:41+40:54
25Bernášek JiříCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB8101105:48+44:01
26Janata KarelCZEN04 HSK BeneckoN04113:18+51:31
27Chmelař DanielCZEVIC VIC OB VizoviceVIC7212127:13+65:26
28Fejk ZbyněkCZESJC Sportcentrum JičínSJC7501129:03+67:16
 
Nemec AndrejSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA6729201vzdal
Nemec JurajSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA6728901vzdal
Tanav ValterEST253 MYRAKARUD2539200vzdal
Lejsek TadeášCZEPGP SK PragaPGP8903vzdal
 
 
 
H21C (19)6,3 km 225 m16 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Janošík RadekCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB740263:210:00
2Francke JanCZEDOK OK DoksyDOK840063:34+0:13
3Paták PavelCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH850168:01+4:40
4Dubec PavelCZESCP OK Sparta PrahaSCP800369:41+6:20
5Gorčica PavelCZECHA OK ChrastavaCHA620069:45+6:24
6Karmín LubošCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE910370:18+6:57
7Schach JonathanGER356 SV WANNWEIL356930070:21+7:00
8Besta LukášCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC810170:51+7:30
9Nadelstumpf BrunoGER356 SV WANNWEIL356940071:42+8:21
10Hájek AdamCZEKAM SK KameniceKAM920280:04+16:43
11Pietraszek MartinCZEOOP TJ OpavaOOP810081:50+18:29
12Sidorenkov ValeriyRUS598 O-LEN MOSCOW598720093:59+30:38
13Bitter AlešCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC880396:08+32:47
14Hudeček PetrCZEKTA SK Kotnov TáborKTA9201103:35+40:14
15Hájek TomášCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO6401105:07+41:46
16Aus GuidoEST251 HIIUMAA OK2518000108:43+45:22
17Žídek RobertCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU7848112:30+49:09
18Schimm PetrCZEBSO KOB Baník SokolovBSO8202118:18+54:57
19- LubošCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC132:51+69:30
 
 
 
H21E (27)9,4 km 330 m19 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Chloupek AdamCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM930065:210:00
2Bravený VítCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM910265:32+0:11
3Kamenický JakubCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK910468:42+3:21
4Michiels YannickBEL155 KROL DESSEL155910070:13+4:52
5Kantor OndřejCZETRI TJ TŽ TřinecTRI910370:48+5:27
6Baltacis KarlisLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000270:55+5:34
7Král VáclavCZESSU SK Severka ŠumperkSSU824372:03+6:42
8Schuster MarekCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP930372:35+7:14
9Bravený AdamCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM880174:58+9:37
10Flašar JanCZEPGP SK PragaPGP861077:18+11:57
11Hora VojtěchCZEPGP SK PragaPGP830177:51+12:30
12Sysel CtiborCZEPGP SK PragaPGP870081:29+16:08
13Tähnas TiitEST252 JOKA252800082:23+17:02
14König MarkusAUT122 ASKO HENNDORF122790082:32+17:11
15Van der ouderaa FrançoisBEL151 ASUB ORIENTATION151870085:23+20:02
16Švirák OndřejCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM910391:57+26:36
17Hostaš PetrCZETUR OOB TJ TurnovTUR900197:34+32:13
18Holas TomášCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP780298:03+32:42
19Timmusk TaivoEST251 HIIUMAA OK251830099:29+34:08
20Fátor JanCZEDOB KOB DobruškaDOB7907106:02+40:41
21Arizanović ĐorđeSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD6219000106:46+41:25
22Munjas BojanSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD6219000123:58+58:37
23Bojović BoškoSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD6218800150:49+85:28
 
Poklop MartinCZESSU SK Severka ŠumperkSSU8802disk
Janovský TomášCZEPGP SK PragaPGP6401disk
Šrubař MichalCZEMBM O-mikronMBM8606disk
Sysel OndřejCZEPGP SK PragaPGP8302vzdal
 
 
 
H35A (10)6,4 km 235 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kärger WielandGER341 OK LEIPZIG341780056:510:00
2Tihonov ArtemRUS593 OMEGA MOSCOW593770063:58+7:07
3Johansson MagnusCAN196 GREATER VANCOUVER OC196730066:41+9:50
4Rybakov AndreyRUS593 OMEGA MOSCOW593740067:03+10:12
5Gálus IgorCZELDC KOB DěčínLDC730277:20+20:29
6Biolik GrzegorzPOL552 UNTS WARSZAWA552760077:26+20:35
7Schoene MartinGER360 OL-TEAM WEHRSDORF360770079:08+22:17
8Procházka AntonínCZEDCE KOB DobřichoviceDCE550093:26+36:35
9Balogh JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN750094:13+37:22
10Žitný TomášCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB640196:57+40:06
 
 
 
H35B (16)5,9 km 190 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Matoušek MilanCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU670159:480:00
2Gathercole RichardAUT122 ASKO HENNDORF122690074:03+14:15
3Kronika MiroslavCZEN01 neregistrovaní Hradec KrálN0174:47+14:59
4Stibor ZbyněkCZEKAR SK KarloviceKAR760175:25+15:37
5Paloncý PavelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU634978:53+19:05
6Štrait MartinCZEOKP SK OK 24 PrahaOKP760284:30+24:42
7Rothauer ThomasAUT122 ASKO HENNDORF122770084:56+25:08
8Dejnožka JiříCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN750398:34+38:46
9Zorin MaksimRUS595 VOSTOK MOSCOW5957700107:58+48:10
10Dvořáček JanCZETTR OOB TřebíčTTR7701111:28+51:40
11Janis SnepsteLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4567600114:08+54:20
12Smrček PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU7401114:41+54:53
13Habiger PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU7001116:36+56:48
14Zlesák OndřejCZEJIL OK JilemniceJIL149:06+89:18
 
Bubla JiříCZEUOL SK UP OlomoucUOLdisk
Kutlvašr RudaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL7601disk
 
 
 
H40A (30)6,2 km 290 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hašek OndřejCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM690257:160:00
2Schmiedeberg NilsGER349 OLV BERLIN349670058:19+1:03
3Zschäckel RaikGER349 OLV BERLIN349670058:45+1:29
4Bílý MilanCZEJES KOS JeseniceJES700161:49+4:33
5Skaug KennethDEN224 OK PAN AARHUS224690064:40+7:24
6Hinge krogsgaard KeldDEN222 SILKEBORG OK222710065:07+7:51
7Vřešťál JanCZETUR OOB TJ TurnovTUR730165:33+8:17
8Bleidorn StefanGER350 TREPTOWER S BERLIN350680067:56+10:40
9Kern HenryGER364 SV BAD DUBEN364720068:17+11:01
10Haikonen JyrkiFIN272 ULVILAN URA272710068:40+11:24
11Pachnik DariuszCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB690169:08+11:52
12Baldrian PetrCZEPGP SK PragaPGP720371:03+13:47
13Rooman RudyBEL154 TROL ANTWERPEN154690071:29+14:13
14Kern AndreGER364 SV BAD DUBEN364730072:16+15:00
15Eriksen alkjaer ThomasDEN221 FIF HILLEROD221690074:56+17:40
16Solmanis EgonsLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453690076:10+18:54
17Beneš JanCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH700179:27+22:11
18Lederer PavelCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL660281:24+24:08
19Hasman JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM690183:44+26:28
20Röhner UweGER355 IHW ALEX BERLIN355720083:47+26:31
21Hankovec PetrCZEKAM SK KameniceKAM710184:52+27:36
22Janis OzolsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456710085:01+27:45
23Voorhof GeertBEL152 KOL KESSEL152700085:52+28:36
24Jandera TomášCZEDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP730490:27+33:11
25Staszak ArturPOL552 UNTS WARSZAWA5527000100:14+42:58
26Gints GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4567200104:38+47:22
27Kroupa ŠtěpánCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM6904106:21+49:05
28Švancar MartinCZECHA OK ChrastavaCHA7000117:29+60:13
29Jobst HenryGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN3457000120:43+63:27
30Halíř RadimCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP7000121:43+64:27
 
 
 
H40B (15)5,6 km 280 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Šritr MartinCZETUV SOK TJ TurnovTUV680260:540:00
2Hájek JiříCZEONO SKOB OstrovONO640061:18+0:24
3Hnízdil JanCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS710069:56+9:02
4Mareš AlexanderCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ730073:17+12:23
5Valters SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456730073:30+12:36
6Chvátil JiříCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK720079:25+18:31
7Jarmalavicius RimantasLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474710080:56+20:02
8Štětínský PavelCZEMOV SKOB OstravaMOV710483:59+23:05
9Werner LutzGER356 SV WANNWEIL356700089:15+28:21
10Nádeníček JosefCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ700090:37+29:43
11Černý LiborCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA690190:51+29:57
12Girts StrujevicsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456720098:09+37:15
13Kaděra PavelCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV107:01+46:07
14Schüller WolfgangAUT121 NATURFREUNDE LINZ1210008109:48+48:54
15Kolář TomášCZESLA SKOB SlanýSLA7103120:05+59:11
 
 
 
H45A (30)5,8 km 240 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Simonsen BoDEN221 FIF HILLEROD221650053:490:00
2Kavalír KarelCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK650355:12+1:23
3Vydra IvanCZEPEN OK RECO SportPEN660057:02+3:13
4Teringl RadekCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB650257:45+3:56
5Zöbl GottfriedAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001758:25+4:36
6Grote AndreasSUI643 OLC SKOG FRIBOURG643640059:05+5:16
7Ptáček PavelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM650859:44+5:55
8Fürst AlešCZELLI TJ Loko LiberecLLI680159:56+6:07
9Bartoš LuděkCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA670160:01+6:12
10Baert SergeBEL152 KOL KESSEL152650062:08+8:19
11Saldukas VygintasLTU471 ORIENS PANEVEZYS471640062:27+8:38
12Bílý PetrCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP680563:10+9:21
13Olisauskas RaimondasGER359 LVB LEIPZIG359660063:15+9:26
14Valášek PetrCZEKAM SK KameniceKAM660065:32+11:43
15Richtr AlešCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM660165:55+12:06
16Kovář KarelCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP610267:34+13:45
17Grünberger MartinAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002267:37+13:48
18Klaška PavelCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP650069:44+15:55
19Röhl StefanGER342 LOK BERLIN342680070:26+16:37
20Sklenář JosefCZESBR SKOB BruntálSBR660174:32+20:43
21Demmig SvenGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345660076:31+22:42
22Sklenář MiroslavCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP630284:09+30:20
23Taurit MatthiasGER353 PHOENIX LUBECK353670084:31+30:42
24Hlaváček LubomírCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK640185:01+31:12
25Peyrard Jean-marcFRA296 COORE ROUBIA296680086:44+32:55
26Staněk RostislavCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM680190:43+36:54
27Krömer MichaelGER343 TURBINE ZITTAU343670093:11+39:22
28Käding BerndGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345640095:53+42:04
29Kovář BorisCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP6710112:57+59:08
30Koprnický KamilCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM6602159:35+105:46
 
 
 
H45B (25)4,9 km 140 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Sadrins SergejsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457670040:470:00
2Funda JiříCZEAPI OK Andante PísekAPI640148:58+8:11
3Tanav TonuEST253 MYRAKARUD253630052:28+11:41
4Kurr MaikGER363 LG OST BERLIN363650053:17+12:30
5Mátl PavelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU684453:22+12:35
6Pärnik JüriEST253 MYRAKARUD253650053:25+12:38
7Žemlík RadimCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS640155:59+15:12
8Procházka RadekCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU650456:18+15:31
9Žucha JiříCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN660357:09+16:22
10Havel LeošCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL640157:23+16:36
11Šebek MartinCZESCP OK Sparta PrahaSCP670058:59+18:12
12Černík MilanCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS650159:44+18:57
13Vychodil TomášCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK630161:48+21:01
14Hnik PaulEST253 MYRAKARUD253600062:40+21:53
15Funda MichalCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK640363:25+22:38
16Svoboda MiloslavCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK590164:56+24:09
17Míka ZdeněkCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN670067:59+27:12
18Ščehovič RomanSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672640172:48+32:01
19Aster VladimírCZESLA SKOB SlanýSLA650074:03+33:16
20Divecký JosefCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK610274:24+33:37
21Kantor RomanCZETRI TJ TŽ TřinecTRI650176:23+35:36
22Navalinskas TomasLTU479 DEVYNI OSK VILNIUS479650080:21+39:34
23Poulsen HenrikDEN221 FIF HILLEROD221660083:48+43:01
24Hlawatsch RudyNZL531 AUCLAND531640086:50+46:03
 
Hofman PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM6500disk
 
 
 
H50A (37)5,3 km 235 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Poloprutský TomášCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI620547:560:00
2Leiboms AigarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457630048:45+0:49
3Müller MatthiasGER348 POST SV DRESDEN348620050:43+2:47
4Vávra MartinCZEHOR TJ Jiskra HořiceHOR630252:16+4:20
5Westin KjellNOR512 PORSGRUNN OL512560053:26+5:30
6Vári TiborNOR511 IF STURLA511630053:39+5:43
7Montemont PatriceFRA292 ORIENTALP VIZILLE292610054:57+7:01
8Spengler AndreasGER357 ESV LOK DESSAU357610057:46+9:50
9Harju Juha-pekkaFIN275 TP TAMPERE275620058:09+10:13
10Zimmermann GerdGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351610058:12+10:16
11Takács CsabaHUN392 SENIOR CLUB HUNGARY392620058:19+10:23
12Kožina PetrCZEPGP SK PragaPGP600058:24+10:28
13Veljačik PavelCZESCP OK Sparta PrahaSCP620058:34+10:38
14Rysev YuriiRUS596 LESMASTER KIROV596630064:04+16:08
15Kettner PavelCZEHCE TJ Sokol HostiviceHCE590064:55+16:59
16Hrabánek DavidCZEPGP SK PragaPGP600365:21+17:25
17Přibík JanCZEPGP SK PragaPGP630165:27+17:31
18Larsson Nils-olofSWE709 VANERSBORGS SK709600066:16+18:20
19Hirš LiborCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM600067:04+19:08
20Parkkinen PekkaFIN271 SK POHJANTAHTI271600067:46+19:50
21Wälchli JürgSUI642 OLG SKANDIA642620070:15+22:19
22Mair AloisAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001471:25+23:29
23Kulhavý JosefCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK570171:37+23:41
24Roudný VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU610274:33+26:37
25Basset OlivierFRA293 CSM RILLIEUX293630075:27+27:31
26Forst LiborCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP630177:07+29:11
27Hošek LadislavCZESCP OK Sparta PrahaSCP600178:34+30:38
28Vandemeulebroek MarcBEL151 ASUB ORIENTATION151600078:42+30:46
29Zalaiskalns MarisLAT455 MONA RIGA455580082:02+34:06
30Wurzel BřetislavCZEOSN SK OS Nové Město n. M.OSN600585:13+37:17
31Hejtmánek VladimírCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP580285:41+37:45
32Pavlů JaroslavCZEDCE KOB DobřichoviceDCE610091:39+43:43
33Pühringer DieterAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002492:10+44:14
34Hofmans JacquesBEL151 ASUB ORIENTATION151560092:28+44:32
35Tihon JaroslavCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP6102120:45+72:49
 
Treml PeterAUT121 NATURFREUNDE LINZ1210015vzdal
Janošík AntonínCZEUOL SK UP OlomoucUOL5201vzdal
 
 
 
H50B (13)4,7 km 180 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Nemec JurajSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672600154:120:00
2Tamulionis VytautasLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS476590055:40+1:28
3Blabla ZdeněkCZEPCB SKP České BudějovicePCB590158:41+4:29
4Slutyy IhorUKR751 SKIF CSO SUMY751630060:25+6:13
5Vydra PavelCZEPEN OK RECO SportPEN620066:38+12:26
6Cinkan ZdeněkCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU620166:53+12:41
7Hartmeyer KarlDEN221 FIF HILLEROD221630068:41+14:29
8Kavka JiříCZESCP OK Sparta PrahaSCP590069:35+15:23
9Argaláš JaroslavCZETRI TJ TŽ TřinecTRI620269:49+15:37
10Andza EdgarsLAT452 OZONS OK RIGA452590071:30+17:18
11Čivrný PavelCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL630678:01+23:49
 
Bikelis VytautasLTU481 LABIRINTAS 24816100disk
Pulec PavelCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM6201disk
 
 
 
H55A (22)4,8 km 200 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Milota JosefCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA580147:150:00
2Novotný OtakarCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN560447:46+0:31
3Burman UlfSWE702 GUSTAVSBERGS OK702580048:46+1:31
4Škorpil MartinCZEHOR TJ Jiskra HořiceHOR570048:51+1:36
5Flašar JanCZEKCK KOB Český KrumlovKCK570151:58+4:43
6Salkauskas AlgirdasLTU477 ORIENS477560052:38+5:23
7Berger TommySWE708 GAVLE OK708580055:32+8:17
8Gazdačko MilanCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK570256:09+8:54
9Kaška RudolfCZECHA OK ChrastavaCHA550057:43+10:28
10Běhoun PavelCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK570157:45+10:30
11Hanzl VlastimilCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM532960:04+12:49
12John VladimírCZEOLP PSK Olymp PrahaOLP5500261:03+13:48
13Hermet AndreFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291560067:12+19:57
14Ďurín JánSVK671 ŠK CART PRINT NITRA671540170:46+23:31
15Konopáč JiříCZETUR OOB TJ TurnovTUR580371:35+24:20
16Le calvez EugeneFRA295 LORIENT295570073:41+26:26
17Maenttaeri JakkeFIN276 Joutsenon Kullervo27676:34+29:19
18Fiala ZdeněkCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP550181:56+34:41
19Cachard ChristianFRA293 CSM RILLIEUX293560085:34+38:19
20Pavlík MilanCZECHA OK ChrastavaCHA540087:33+40:18
21Brito SergioBRA191 COMPASS MIGUEL PEREIRA191580088:03+40:48
22Olbrycht JanuszPOL553 OLBnO WARSZAWA5535500110:57+63:42
 
 
 
H55B (12)3,7 km 115 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Cedrych KarelCZETJP TJ Sokol TrojaTJP550048:470:00
2Krasuckis RimantasLTU473 LABIRINTAS OK473540051:09+2:22
3Maliňák JosefCZESVS Orientklub VsetínSVS550152:45+3:58
4Langr StanislavCZESNA TJ START NáchodSNA540358:58+10:11
5Horák PetrCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN560260:03+11:16
6Vikis AndrejsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457560067:44+18:57
7Šebela BedřichCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS580167:51+19:04
8Zákravský ZdeněkCZESNA TJ START NáchodSNA570267:56+19:09
9Fajrajzl JaromírCZEAPI OK Andante PísekAPI560188:37+39:50
10Chalupa TomášCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS550192:58+44:11
11Šabatka PetrCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK5703100:55+52:08
 
Harijs LacarsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4565800disk
 
 
 
H60A (35)4,3 km 140 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Härtelt HelmutGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351510040:500:00
2Přinda OldřichCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI510142:01+1:11
3Uher PetrCZEVSP VSP USK PrahaVSP500142:25+1:35
4Parzewski JerzyPOL554 ASZ WAT WARSZAWA554520042:35+1:45
5Hudský VlastimilCZETUR OOB TJ TurnovTUR510045:38+4:48
6Peterka FrantišekCZETJP TJ Sokol TrojaTJP490046:05+5:15
7Hickethier ManfredCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI520146:21+5:31
8Farář VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU520147:09+6:19
9Horáček MiroslavCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI500047:16+6:26
10Juřeník JosefCZEMOV SKOB OstravaMOV520148:35+7:45
11Labanouski AnatoliiBLR171 MALINOVKA MINSK171520048:52+8:02
12Frenzel MichaelGER342 LOK BERLIN342430049:05+8:15
13Ziesche JuergenGER342 LOK BERLIN342500049:07+8:17
14Valter PetrCZEKBP KBP PrahaKBP450049:08+8:18
15Genderjahn LudwigGER342 LOK BERLIN342480052:27+11:37
16Öhlund PerSWE702 GUSTAVSBERGS OK702520054:39+13:49
17Lukavec MílaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN490155:14+14:24
18Folander KimDEN223 OK SORO223510055:15+14:25
19Ševčík MilanCZECHA OK ChrastavaCHA500356:08+15:18
20Akerblom LeifSWE705 STORA TUNA OK705005058:24+17:34
21Müller LeoAUT122 ASKO HENNDORF122490060:44+19:54
22Novák KarelCZENPA SK LOB Nová PakaNPA500162:46+21:56
23Bárta MiroslavCZEJEN OB JenišoviceJEN520163:11+22:21
24Wolejszo TadeuszPOL554 ASZ WAT WARSZAWA554510063:44+22:54
25Chmelík AlešCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM473264:32+23:42
26Babický TomášCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT500164:47+23:57
27Wilson MartinGBR321 BERKSHIRE ORIENTEERS321470069:16+28:26
28Pongratz KarlAUT125 HSV PINKAFELD125520069:56+29:06
29Kadavý ZdeněkCZECHA OK ChrastavaCHA490170:46+29:56
30Orálek MiroslavCZETTR OOB TřebíčTTR520172:18+31:28
31Hamáček BohuslavCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE500073:18+32:28
32Tvrdek VojtěchCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE490074:42+33:52
33Lusk KarelCZECHA OK ChrastavaCHA500275:49+34:59
34Miřijovský PřemyslCZEBOV TJ Baník Ostrava OKDBOV500178:41+37:51
 
Böhm KarelCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN5101disk
 
 
 
H60B (10)3,4 km 130 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kubát JaroslavCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV520349:080:00
2Pospíšil KarelCZEKAR SK KarloviceKAR500150:00+0:52
3Stárek JiříCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK500255:43+6:35
4Breitschädel ChristianAUT122 ASKO HENNDORF122530056:43+7:35
5Henek MilanCZERBK SK Radioklub BlanskoRBK530756:51+7:43
6Vokál JiříCZECHA OK ChrastavaCHA500157:13+8:05
7Ender VolkerGER343 TURBINE ZITTAU343500058:11+9:03
8Denemarek OldřichCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM510059:23+10:15
9Pavlík MiroslavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT530166:35+17:27
10Barták JiříCZECHA OK ChrastavaCHA510066:58+17:50
 
 
 
H65A (24)3,3 km 130 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Gurka JiříCZETUV SOK TJ TurnovTUV460140:190:00
2Buriánek JaromírCZESCP OK Sparta PrahaSCP470041:53+1:34
3Lindblom IngemarSWE704 IFK GOTEBORG704440044:09+3:50
4Hrobař RudolfCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK470244:33+4:14
5Pospíšil JaromírCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR441744:44+4:25
6Havlík JaroslavCZESJC Sportcentrum JičínSJC360146:44+6:25
7Strib Hans ChristianDEN225 BALLERUP OK225480047:45+7:26
8Zlesák ZdeněkCZEJIL OK JilemniceJIL470147:48+7:29
9Janda JosefCZEKAD Originální Vivalín Team KaKAD470148:29+8:10
10Böhm EduardAUT122 ASKO HENNDORF122480049:08+8:49
11Penttinen JuhaFIN273 MESIK HELSINKI273450050:04+9:45
12Jirásek JaroslavCZESCH TJ Skalka ChebSCH470151:44+11:25
13Fišák JanCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA440151:56+11:37
14Gleschner AlbertAUT123 HSV RIED123000052:03+11:44
15Jakubec JindřichCZETUR OOB TJ TurnovTUR480152:26+12:07
16Sokolář ZdeněkCZESNA TJ START NáchodSNA450152:54+12:35
17Procházka AlešCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP470053:04+12:45
18Challacombe AlwynGBR322 WELWYN ORIENTEERS322480054:56+14:37
19Ochmann GertGER341 OK LEIPZIG341450056:52+16:33
20Pospíšil JiříCZETUV SOK TJ TurnovTUV470156:53+16:34
21Dokoupil VladimírCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM480659:04+18:45
22Schimm DieterCZEBSO KOB Baník SokolovBSO440159:55+19:36
23Intgroen MikeNED501 KOVZ RIJSBERGEN501460061:18+20:59
24Ryšavý VítCZETJP TJ Sokol TrojaTJP470071:26+31:07
 
 
 
H65B (7)3,1 km 105 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hlaváč JaroslavCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB480151:410:00
2Lebduška PetrCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU470255:48+4:07
3Nejezchleba JiříCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS460060:25+8:44
4Lukáš ZdeněkCZELLI TJ Loko LiberecLLI450265:20+13:39
5Zelený VladimírCZEPGP SK PragaPGP480065:49+14:08
6Fiala MilošCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH480184:05+32:24
 
Dvořák JaromírCZEPGP SK PragaPGP4601disk
 
 
 
H70 (12)3,2 km 105 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Slavins RodrigoLAT452 OZONS OK RIGA452390033:380:00
2Schmalfeld TassiloGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351400036:03+2:25
3Frey JaromírCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ410047:23+13:45
4Teteris ArvidsLAT454 OK KO454400055:40+22:02
5Güth HansGER357 ESV LOK DESSAU357420056:35+22:57
6Gřunděl IvanCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH420157:25+23:47
7Máslo MiroslavCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK400168:21+34:43
8Beneš KarelCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV420168:25+34:47
9Štrojsa JosefCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS400068:53+35:15
10Roos TonNED502 HOC 93 MEPPEL502410076:45+43:07
11Hlavatý KarelCZESJP KČT Slavoj PrahaSJP420077:13+43:35
12Fuchs FranzAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001278:56+45:18
 
 
 
H75 (10)2,8 km 100 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Attl VladimírCZEPGP SK PragaPGP380047:230:00
2Horn GerhardGER347 TGV HORN347360061:26+14:03
3Kojalovics StanislavsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456340064:43+17:20
4Novotný PetrCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK380271:23+24:00
5Wittiber WolfgangGER346 BIELEFELDER SKICLUB e.V.346340074:28+27:05
6Fierlinger AdiAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001381:26+34:03
7Wagner MaxAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000985:56+38:33
8Hanák MilanCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP3400100:31+53:08
9Kalinin BorisRUS597 KUNCEVO-ORSA5973100113:00+65:37
10Taurit RudolfGER353 PHOENIX LUBECK3533400123:28+76:05
 
 
 
T10 (40)3,0 km 75 m6 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Stehlík ŠimonCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM20:160:00
2Mrozek PawelCZETRI TJ TŽ TřinecTRI040122:16+2:00
3Bauer MatyášCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV23:29+3:13
4Kalinin MatveyRUS593 OMEGA MOSCOW593060023:42+3:26
5Novák DanielNERNEREGNER24:23+4:07
6Mach OndraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN040224:40+4:24
7Teringlová VendulaCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB045126:01+5:45
8Zemková PavlínaCZESLA SKOB SlanýSLA055126:47+6:31
9Promberga MontaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457030026:49+6:33
10Toms GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456050027:20+7:04
11Kuc RadimCZESCP OK Sparta PrahaSCP040028:02+7:46
12Víšková VeronikaCZEKAM SK KameniceKAM045228:36+8:20
13Nováčková DominikaNERNEREGNER29:19+9:03
14Lapina MartaLAT454 OK KO454000029:36+9:20
15Dejnožka MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN060030:39+10:23
16Solmanis UvisLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453060030:53+10:37
17Emils Alberts ŠnepsteNERNEREGNER0531:31+11:15
18Kuc DavidCZESCP OK Sparta PrahaSCP060031:54+11:38
19Irbe LacareLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456040032:40+12:24
20Janošíková EvaCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB055233:48+13:32
21Hasman JakubCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM050134:38+14:22
22Kubecová MagdalenaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB055034:51+14:35
23Šauli KateřinaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045635:25+15:09
24Garais BrunoLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457050035:55+15:39
25Kroniková SylvieCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK045036:34+16:18
26Rohlík ZbyněkCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS030140:06+19:50
27Zorin TimofeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595070040:17+20:01
28Míka BertíkCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN060140:43+20:27
28Městka VáclavCZEVSP VSP USK PrahaVSP060040:43+20:27
30Čechmánek VáclavCZEPVP VSK PřírodovědaPVP060041:18+21:02
31Doucha MartinCZESNA TJ START NáchodSNA050142:01+21:45
32Dvořáček TomášCZETTR OOB TřebíčTTR050342:45+22:29
33Benešová MichaelaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH065143:50+23:34
34Milota BřetislavCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA030044:08+23:52
35Nedvídková AdélaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT045246:22+26:06
36Haikonen IlmoFIN272 ULVILAN URA272040046:46+26:30
37Štrait VilémCZEVSP VSP USK PrahaVSP070154:15+33:59
38Vřešťál AntonínCZETUR OOB TJ TurnovTUR060463:04+42:48
39Baldriánová EvaCZEVSP VSP USK PrahaVSP075163:05+42:49
 
Kolomnin LeonidRUS598 O-LEN MOSCOW5980500disk
 
 
 
T10P (35)3,0 km 75 m6 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Cienciala FilipCZETRI TJ TŽ TřinecTRI060018:200:00
2Hemmingsen kjaer GustavDEN221 FIF HILLEROD221050021:31+3:11
3Eriksen alkjaer LasseDEN221 FIF HILLEROD221030022:23+4:03
4Vlach TimikCZESBR SKOB BruntálSBR050124:28+6:08
5Lamačová BarboraCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BORBOR075026:28+8:08
6Halberstadt PatrickNERNEREGNER27:31+9:11
7Jandera KryštofCZEPGP SK PragaPGP070029:16+10:56
8Kolomnina AlenaRUS598 O-LEN MOSCOW598080030:20+12:00
9Heczko ErikNERNEREGNER32:07+13:47
10Přibíková AgátaCZEPGP SK PragaPGP065132:31+14:11
11Janošíková MarieCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB075234:06+15:46
12Krčmář JáchymCZELLI TJ Loko LiberecLLI34:55+16:35
13Bauerová AnetaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV37:33+19:13
14Vřešťál FrantišekCZETUR OOB TJ TurnovTUR090637:43+19:23
15Besta RadekCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC40:27+22:07
16Mach JakubCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN080240:58+22:38
17Teringl VojtěchCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB070242:05+23:45
17Doucha TomášCZESNA TJ START NáchodSNA080142:05+23:45
19Holečková KateřinaCZEABM KOB Moira BrnoABM055342:31+24:11
20Najbrt JakubCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS43:21+25:01
21Dvořáček JanCZETTR OOB TřebíčTTR071144:44+26:24
22Dvořáčková JanaCZETTR OOB TřebíčTTR44:46+26:26
23Hudská ŠtěpánkaCZETUR OOB TJ TurnovTUR045045:47+27:27
24Pachnik JedrzejCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB46:40+28:20
25Smiková KristýnaCZESLA SKOB SlanýSLA47:16+28:56
26Komárková ZbyňkaCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH075147:30+29:10
27Heclová MarieCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU045450:40+32:20
28Kalenský TomášCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL53:05+34:45
29Pavelec MatějCZENPA SK LOB Nová PakaNPA55:56+37:36
30Paloncý JanCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU080861:22+43:02
31Pavlíková RozárieCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT085185:49+67:29
32Bílá TerezaCZEJES KOS JeseniceJES055189:18+70:58
33Pavlík TobiášCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT111189:41+71:21
34Janáková KarolínaNERNEREGNER98:44+80:24
 
Brandt MarkoCZEABM KOB Moira BrnoABMdisk
 
 
 
T-OPEN (5)3,0 km 75 m6 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Halberstadt TomasNERNEREGNER24:280:00
2Faldus AdamNERNEREG30:03+5:35
3Stiborová BlankaCZEKAR SK KarloviceKAR33:42+9:14
4Jurjane KristineNERNEREG35:49+11:21
5Bína JanNERNEREGNER45:44+21:16