Bohemia 2013so 27.7.2013 15:26
Výsledky - Etapa 4vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D10 (23)1,8 km 60 m6 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Richtrová KamilaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045118:280:00
2Nádeníčková IvaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ035019:33+1:05
3Irbe BlumaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456030019:44+1:16
4Štraitová JolanaCZEVSP VSP USK PrahaVSP045619:48+1:20
5Martanová LeaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI055520:01+1:33
6Staňková RadkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045220:17+1:49
7Poulsen MathildeDEN221 FIF HILLEROD221030020:20+1:52
8Simonsen SiriDEN221 FIF HILLEROD221030021:18+2:50
9Vitebská EliškaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN035021:40+3:12
10Dzerve Una undineLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000721:51+3:23
11Čechmánková AnnaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP045022:36+4:08
12Thýnová MartinaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK035022:46+4:18
13Holečková MichaelaCZEABM KOB Moira BrnoABM025923:17+4:49
14Ziebová VeronikaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ045023:36+5:08
15Hankovcová HelenaCZEKAM SK KameniceKAM035023:47+5:19
16Ender JulikaGER341 OK LEIPZIG341040024:20+5:52
17Kantorová AnnaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI035227:00+8:32
18Chvátilová JohanaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK045028:55+10:27
19Kärger ElineGER341 OK LEIPZIG341050030:13+11:45
20Havlová KateřinaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL055230:48+12:20
21Rusakova UlianaRUS592 O-CLUB MOSCOW592030056:46+38:18
22Bartošová MarieCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA045163:13+44:45
 
msDellingerová AnnaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ035132:18+13:50
 
 
 
D12A (14)1,9 km 75 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kochová AnnaCZESJC Sportcentrum JičínSJC015314:270:00
2Kosová TerezaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK015116:29+2:02
3Martanová ElinCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI025218:02+3:35
4Haikonen SanniFIN272 ULVILAN URA272010019:02+4:35
5Vejražková RózaCZESJC Sportcentrum JičínSJC015119:20+4:53
6Poulsen Nanna lysemoseDEN222 SILKEBORG OK222020019:34+5:07
7Semíková LucieCZEKAM SK KameniceKAM025022:24+7:57
8Chaloupková HanaCZEKAM SK KameniceKAM025226:17+11:50
9Sidorenkova VictoriaRUS598 O-LEN MOSCOW598020027:05+12:38
10Staňková MarkétaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM015331:14+16:47
11Malvina GirinskyteLTU477 ORIENS477020037:15+22:48
12Mašatová EliškaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK025145:15+30:48
13Kroniková ŠtěpánkaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK015046:31+32:04
14Janderová BarboraCZEPGP SK PragaPGP025166:47+52:20
 
 
 
D12B (22)1,9 km 50 m6 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Nádeníčková PavlaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015015:490:00
2Rydlová AdélaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015118:01+2:12
3Marešová KláraCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ025018:04+2:15
4Linková LucieCZETUR OOB TJ TurnovTUR025118:26+2:37
5Tokárová ReginaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015119:17+3:28
6Šritrová LenkaCZETUV SOK TJ TurnovTUV025220:11+4:22
7Rydlová MagdalénaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025120:13+4:24
8Ciencialová DanielaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI025421:14+5:25
9Novotná ViktorieCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025021:32+5:43
10Budská AnnaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025321:57+6:08
11Černá KateřinaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA025122:02+6:13
12Čermáková KateřinaCZEROZ OK RoztokyROZ015022:56+7:07
13Bliudžiute GabijaLTU480 ŠILALES SM480010024:46+8:57
14Chalupová AnetaCZEROZ OK RoztokyROZ025025:29+9:40
15Šklíbová MíšaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015326:30+10:41
16Mrozek TeresaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI025128:18+12:29
17Baloghová LídaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015031:03+15:14
18Zierhutová MichaelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV025033:37+17:48
19Mödlhammer KerstinAUT122 ASKO HENNDORF12239:23+23:34
20Agate BlankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456010061:45+45:56
21Mcmahon AnežkaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE025062:46+46:57
 
Havlová KláraCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL0152disk
 
 
 
D14A (19)2,5 km 75 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kováříková MarieCZEKAM SK KameniceKAM005024:410:00
2Pavlíková MarkétaCZECHA OK ChrastavaCHA005026:24+1:43
3Kubecová KateřinaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB999927:44+3:03
4Hrabánková ZuzanaCZEPGP SK PragaPGP995028:03+3:22
5Poulsen Sara lysemoseDEN222 SILKEBORG OK222990029:44+5:03
6Berger AnniAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000329:50+5:09
7Thýnová NikolaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK005130:48+6:07
8Bruková MagdaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI005430:57+6:16
9Simonsen AnnikaDEN221 FIF HILLEROD221000031:03+6:22
10Rimkute RobertaLTU480 ŠILALES SM480990033:10+8:29
11Voltrová AlenaCZEROZ OK RoztokyROZ995134:18+9:37
12Albrechtová IvetaCZEKAM SK KameniceKAM995035:25+10:44
13Kolářová JohanaCZESLA SKOB SlanýSLA995038:24+13:43
14Pukyšová AnežkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU999938:34+13:53
15Hinge krogsgaard CelinDEN222 SILKEBORG OK222990044:39+19:58
16Zeiner ElenaAUT124 SPORTUNION SCHOCKL ORIENTE124000045:37+20:56
17Svyatlovskaya SofiyaRUS598 O-LEN MOSCOW598000048:30+23:49
18Kubald MarieGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345000061:14+36:33
 
Vári Ashild EgebergNOR511 IF STURLA5112000disk
 
 
 
D14B (9)2,4 km 65 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Marešová AlexandraCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ995025:580:00
2Jarmalaviciute GretaLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474000031:41+5:43
3Hlaváčková PetraCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK005235:29+9:31
4Lokajíčková KláraCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM005235:44+9:46
5Vári Ashild EgebergNOR511 IF STURLA511200036:20+10:22
6Klinkerová MagdalénaCZEROZ OK RoztokyROZ995038:22+12:24
7Babanina MariaRUS598 O-LEN MOSCOW598000043:26+17:28
8Doležalová DorotkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM995049:12+23:14
9Kyralová AnnaCZEKAM SK KameniceKAM005257:17+31:19
 
 
 
D16A (32)3,3 km 80 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Tesařová JanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI975127:040:00
2Kalinina NikaRUS593 OMEGA MOSCOW593000027:16+0:12
3Kovářová LenkaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP975028:42+1:38
4Kubínová VeronikaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV975228:56+1:52
5Janovská KateřinaCZEPGP SK PragaPGP985029:03+1:59
6Linková AlenaCZETUR OOB TJ TurnovTUR975129:25+2:21
7Hartmeyer MarieDEN221 FIF HILLEROD221970030:02+2:58
8Larsen CamillaDEN221 FIF HILLEROD221980030:15+3:11
9Argalášová KateřinaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI975031:10+4:06
10Smrčková DominikaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU979931:28+4:24
11Hudská LudmilaCZETUR OOB TJ TurnovTUR985131:31+4:27
12Slavíková SilvieCZEPGP SK PragaPGP975132:47+5:43
13Mikešová AdélaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985233:02+5:58
14Szarzecová LucieCZETRI TJ TŽ TřinecTRI985033:37+6:33
15Trybyté GeidaLTU477 ORIENS477970034:13+7:09
16Gedgaudaite ViktorijaLTU480 ŠILALES SM480970035:34+8:30
17Kempff-andersen IsabellaDEN221 FIF HILLEROD221980036:07+9:03
18Käding HenrietteGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345970036:51+9:47
19Kroupová EliškaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985337:24+10:20
20Lapina ZelmaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457980038:29+11:25
21Zusevica AustraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000338:42+11:38
22Westin EmilieNOR512 PORSGRUNN OL512980038:45+11:41
23Šafrhansová LucieCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975338:53+11:49
24Švancárová VeronikaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU985339:30+12:26
25Mackeviciute AistéLTU477 ORIENS477970039:35+12:31
26Kohlová MonikaCZETUR OOB TJ TurnovTUR975639:46+12:42
27Hlinovská JohanaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975142:08+15:04
28Berger MarleneAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000242:13+15:09
29Staskeviciute RamintaLTU477 ORIENS477980044:01+16:57
30Garbaliauskaite ElenaLTU477 ORIENS477980048:16+21:12
31Peyrard JulieFRA296 COORE ROUBIA296970049:14+22:10
32Jobst ThessaGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345980061:30+34:26
 
 
 
D16B (13)3,2 km 110 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Voltrová HanaCZEROZ OK RoztokyROZ975235:380:00
2Pärnik EdithEST253 MYRAKARUD253980036:33+0:55
3Anna FreimaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970036:41+1:03
4Habigerová JanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU988837:46+2:08
5Kaufmanová IvanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI976138:15+2:37
6Dita SilaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970040:20+4:42
7Aiva LakeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970044:19+8:41
8Hájková EliškaCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO985144:48+9:10
9Liberdová JanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI985245:04+9:26
10Žuchová DanielaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN975045:10+9:32
11Bukucinskaite FaustaLTU477 ORIENS477980046:53+11:15
12Kral StefanieAUT122 ASKO HENNDORF122980050:13+14:35
13Rudzite AgneseLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457970055:42+20:04
 
 
 
D18A (21)4,3 km 150 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hančová PetraCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL965238:440:00
2Vári Ingunn EgebergNOR511 IF STURLA511960039:15+0:31
3Štičková AnnaCZELLI TJ Loko LiberecLLI965139:33+0:49
4Aparjode KendijaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000543:20+4:36
5Doleželová KateřinaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU955843:40+4:56
6Petrasová ZuzanaCZEVAM VAM OOB VamberkVAM965343:45+5:01
7Kulhavá EliškaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU965743:47+5:03
8Šmejcová AnnaCZESJC Sportcentrum JičínSJC955245:23+6:39
9Hausenblasová KarolínaCZEKAM SK KameniceKAM965046:34+7:50
10Zalaiskalna Annija annaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453960046:39+7:55
11Hoidekrová LucieCZELLI TJ Loko LiberecLLI955246:51+8:07
12Kožinová ZuzanaCZEPGP SK PragaPGP965046:57+8:13
13Hrabánková KláraCZEPGP SK PragaPGP965449:57+11:13
14Hlubučková KristýnaCZEKAM SK KameniceKAM955150:09+11:25
15Leiboma LauraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457960053:59+15:15
16Fukalová MartinaCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV955055:39+16:55
17Šádková MartinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK965356:10+17:26
18Snopková DajanaSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672955162:06+23:22
 
Pukite LauraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE4579600disk
Salkauskaite VaivaLTU477 ORIENS4779600disk
Rusakova DianaRUS592 O-CLUB MOSCOW5929600disk
 
 
 
D18B (8)3,9 km 120 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Martusyte MonikaLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474950037:510:00
2Laurutyte VaivaLTU475 ALYTAUS SRC/JAVONIS475960040:14+2:23
3Makselyte DovileLTU475 ALYTAUS SRC/JAVONIS475950040:36+2:45
4Liachoviciute SigitaLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS476960045:20+7:29
5Kaděrová VendulaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV965047:39+9:48
6Košková AničkaCZELLI TJ Loko LiberecLLI955047:51+10:00
7Ilvija JakaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960051:43+13:52
8Habigerová RadkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU955958:56+21:05
 
 
 
D20A (12)4,6 km 160 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kulhavá ŠárkaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU935741:590:00
2Kožinová AnnaCZEPGP SK PragaPGP935043:11+1:12
3Sadrina MadaraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000043:34+1:35
4Chvalová VěraCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM945243:37+1:38
5Kamererová ValerieCZEKAM SK KameniceKAM945244:17+2:18
6Ducháčková KateřinaCZESTH SK StudenecSTH935650:50+8:51
7Kubínová RomanaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV945250:52+8:53
8Nagele ZaneLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000152:48+10:49
9Mikšyte EgleLTU480 ŠILALES SM480930055:28+13:29
10Zayats InnaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM935357:26+15:27
11Stormer JulieCZEKAM SK KameniceKAM935259:21+17:22
 
Gunta RaitumaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4569400disk
 
 
 
D21A (28)5,5 km 145 m16 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kociánová LenkaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM855347:530:00
2Hämäläinen EvaCZETBM KOS TJ Tesla BrnoTBM50:32+2:39
3Strasser AndreaAUT122 ASKO HENNDORF122800051:25+3:32
4Tikhonova ZoyaRUS593 OMEGA MOSCOW593800052:19+4:26
5Vozdová AnetaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU939452:59+5:06
6Hradecká PetraCZEDOK OK DoksyDOK680153:27+5:34
7Rothauer LucieAUT122 ASKO HENNDORF122740053:34+5:41
8Čepová DanielaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK895153:37+5:44
9Šmidrkalová MonikaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA905154:47+6:54
10Kamenická KateřinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK54:51+6:58
11Burdová AdélaCZELDC KOB DěčínLDC915255:49+7:56
12Tomas AmberUSA801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB801810057:01+9:08
13Berger MarliesAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000658:31+10:38
14Kolomnina EkaterinaRUS598 O-LEN MOSCOW598820059:30+11:37
15Gathercole ChristineAUT122 ASKO HENNDORF122780060:43+12:50
16Smolková KateřinaCZEPGP SK PragaPGP885260:49+12:56
17Kjersti WestinCZEPGP SK PragaPGP925563:48+15:55
18Vodrážková KateřinaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM799565:39+17:46
19Hofmanová MichaelaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM775166:03+18:10
20Jebavá LucieCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL925466:40+18:47
21Janů HanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU939368:45+20:52
22Koppová IngridCZESLP OOB Slavia PrahaSLP796073:20+25:27
23Limpach JessicaBEL151 ASUB ORIENTATION151880073:45+25:52
24Flašarová KristýnaCZEPGP SK PragaPGP905481:23+33:30
25Romanovska StinaEST251 HIIUMAA OK251810081:32+33:39
26Timmusk AdeEST251 HIIUMAA OK251880087:59+40:06
27Kuberková LucieCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM945194:02+46:09
 
Doležalová RadkaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL9252disk
 
 
 
D21B (30)4,7 km 115 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Janošíková LenkaCZEUOL SK UP OlomoucUOL765148:030:00
2Švihovská EvaCZESJC Sportcentrum JičínSJC835248:14+0:11
3Košťálová PetraNED503 OLIFANT AMERSFOORT503820049:42+1:39
4Svobodová BarboraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN895250:58+2:55
5Tauchmanová IvanaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA785251:50+3:47
6Kovářová JosefaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP865352:13+4:10
7Urbanová JohanaCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR925152:16+4:13
8Juřeníková HanaCZEMOV SKOB OstravaMOV805252:18+4:15
9Maliňáková BarboraCZEVIC VIC OB VizoviceVIC905156:22+8:19
10Kovářová JulieCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP885456:23+8:20
11Bozděchová LenkaCZEPGP SK PragaPGP825457:33+9:30
12Žitná JanaCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB925158:25+10:22
13Neradová EvaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT895162:44+14:41
14Urbánková KateřinaCZEONO SKOB OstrovONO925063:02+14:59
15Klíchová JanaCZESSU SK Severka ŠumperkSSU815163:54+15:51
16Uhrová ZuzanaCZEVSP VSP USK PrahaVSP805064:50+16:47
17Madara KirmuskaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456890065:13+17:10
18Veselá AnnaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM925066:28+18:25
19Černíková BarboraCZEDOB KOB DobruškaDOB787866:32+18:29
20Podlipná VeronikaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA815266:53+18:50
21Fejková MarcelaCZESJC Sportcentrum JičínSJC775167:00+18:57
22Richter SilkeGER361 USV TU DRESDEN68:06+20:03
23Ježková KláraCZEPGP SK PragaPGP845569:29+21:26
24Dernegard KarinSWE701 ALEMS OK701830071:58+23:55
25Fencíková VladislavaCZEJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodJHB655373:35+25:32
26Švancárová HelenaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU725282:10+34:07
27Bartošová ZdeňkaCZEKRP SK KOURAKRP825183:24+35:21
28Fencíková LucieCZEJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodJHB916092:18+44:15
29Jiménez carrión VirginiaESP241 CO CATALUNYA2418300147:32+99:29
 
Kopecká AnežkaCZEVSP VSP USK PrahaVSP8150disk
 
 
 
D21C (23)4,3 km 135 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hudečková HelenaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA695151:500:00
2Fujáková KatkaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV855052:18+0:28
3Pietraszková LenkaCZEOOP TJ OpavaOOP825052:42+0:52
4Mesiarkinová KamilaCZEMBM O-mikronMBM828254:28+2:38
5Kaufmann Marie-louiseGER341 OK LEIPZIG341830055:13+3:23
6Kavková DanaCZESCP OK Sparta PrahaSCP615058:39+6:49
7Schejbalová KarinaCZESCP OK Sparta PrahaSCP58:52+7:02
8Baiba BirznieceLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456790060:15+8:25
9Rydlová EvaCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP898965:07+13:17
10Chmelíková ZuzanaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM935365:46+13:56
11Lassu ViktoriaGER355 IHW ALEX BERLIN355000067:10+15:20
12Hartmeyer ChristinaDEN221 FIF HILLEROD22171:31+19:41
13Klimešová ZuzanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU797979:56+28:06
14Kantnerová MarieCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM825180:17+28:27
15Poulsen HanneDEN221 FIF HILLEROD221700087:16+35:26
16Maliňáková PetraCZESVS Orientklub VsetínSVS875198:54+47:04
17Koblížková KláraCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH805199:47+47:57
18Šebková JanaCZESCP OK Sparta PrahaSCP9250102:03+50:13
19Zemanová LenkaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA8851103:52+52:02
20Pavlíková RomanaCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP8950118:30+66:40
21Sandija StankeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4567100143:40+91:50
 
Lemanski SaraUSA801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB8018200disk
Hančová AliceCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL7052disk
 
 
 
D21E (10)6,7 km 200 m17 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Gregorová KamilaCZECTB SK OB ChotěbořCTB815154:150:00
2Jakobová AdélkaCZEUOL SK UP OlomoucUOL905258:14+3:59
3Baldrianová BarboraCZEVSP VSP USK PrahaVSP785061:59+7:44
4Košárková IvaCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP815265:17+11:02
5Kašková KateřinaCZECHA OK ChrastavaCHA785065:29+11:14
6Ruul SigridEST252 JOKA252910068:13+13:58
7Sklenářová RadkaCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE925072:57+18:42
8Minn Kadi-liisEST252 JOKA252910098:06+43:51
9Carla SaraivaPOR571 ORI-ESTARREJA5718900107:22+53:07
 
Kosová DenisaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK9150vzdal
 
 
 
D35A (18)4,2 km 135 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Valášková ŠárkaCZEKAM SK KameniceKAM695145:120:00
2Kheldert ElenaRUS593 OMEGA MOSCOW593740045:25+0:13
3Balakova AndreaCAN196 GREATER VANCOUVER OC196770048:37+3:25
4Pachnerová DominikaCZECHA OK ChrastavaCHA775048:52+3:40
5Hasmanová LenkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM755149:30+4:18
6Henychová ZuzanaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI615150:34+5:22
7Škorpilová JanaCZESJC Sportcentrum JičínSJC745151:57+6:45
8Bialeková MartinaSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672735155:34+10:22
9Škáchová PetraCZEKAM SK KameniceSLP705158:55+13:43
10Dvořáčková JanaCZETTR OOB TřebíčTTR785259:32+14:20
11Vildmonová PavlaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE745160:22+15:10
12Efrevova SvetlanaRUS596 LESMASTER KIROV596740060:46+15:34
13Ilze VilksLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456770064:06+18:54
14Martanová DanielaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI745266:32+21:20
15Biolik AgnieszkaPOL552 UNTS WARSZAWA552770066:59+21:47
16Pecharová MichaelaCZETJP TJ Sokol TrojaTJP655069:17+24:05
17Kolářová MichaelaCZESLA SKOB SlanýSLA735194:26+49:14
 
Klinkerová JitkaCZEKAM SK KameniceKAM6450disk
 
 
 
D35B (21)3,8 km 155 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kutlvašrová VlaďkaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL775238:050:00
2Teringlová MartinaCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB785143:07+5:02
3Městková KateřinaCZEVSP VSP USK PrahaVSP765043:46+5:41
4Čivrná KarolínaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL735547:14+9:09
5Mrázková JanaCZETUR OOB TJ TurnovTUR785048:26+10:21
6Asterová JanaCZESLA SKOB SlanýSLA745153:22+15:17
7Smolíková KateřinaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU779353:28+15:23
8Bartošová JanaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA705154:29+16:24
9Richtrová LucieCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM745154:59+16:54
10Rydlová JanaCZEVIC VIC OB VizoviceVIC775255:29+17:24
11Junková PetraCZESTH SK StudenecSTH745155:59+17:54
12Kärger BritGER341 OK LEIPZIG341760056:56+18:51
13Šauli IvaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM785257:32+19:27
14Chvátilová PavlínaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK745058:23+20:18
15Fukalová RadmilaCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV705160:12+22:07
16Smrčková VěraCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU737367:04+28:59
17Janderová MarkétaCZEDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP775168:59+30:54
18Černá MonikaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA745170:01+31:56
19Marešová MarcelaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ745074:30+36:25
20Zemková HelenaCZESLA SKOB SlanýSLA745077:59+39:54
21Krausová MarcelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV90:21+52:16
 
 
 
D40A (20)4,0 km 120 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Skaug AnneDEN224 OK PAN AARHUS224720040:440:00
2Kožinová JanaCZEPGP SK PragaPGP665141:18+0:34
3Hiršová MarcelaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM707941:24+0:40
4Kubald KatrinGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345690042:10+1:26
5Janovská PetraCZEPGP SK PragaPGP735543:02+2:18
6Škvorová ZuzanaCZEKAM SK KameniceKAM735043:38+2:54
7Eichlerová JanaCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS705144:47+4:03
8Ender IraGER341 OK LEIPZIG341700045:23+4:39
9Staňková MarcelaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM695146:31+5:47
10Eriksen alkjaer TineDEN221 FIF HILLEROD221720047:11+6:27
11Paroulková IvaCZELLI TJ Loko LiberecLLI715147:18+6:34
12Hinge krogsgaard HeidiDEN222 SILKEBORG OK222700049:41+8:57
13Hankovcová LenkaCZEKAM SK KameniceKAM705357:49+17:05
14Forstová LenkaCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP685059:55+19:11
15Zane OzolaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456700062:44+22:00
16Duch BlandineFRA293 CSM RILLIEUX293650065:14+24:30
17Rohanová MarkétaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP725171:04+30:20
18Weber SimonaGER353 PHOENIX LUBECK353720073:32+32:48
19Peyrard CécileFRA296 COORE ROUBIA296690086:14+45:30
 
Kulhavá JarmilaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK6751disk
 
 
 
D40B (28)3,5 km 135 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Linková IvaCZETUR OOB TJ TurnovTUR685038:540:00
2Vričanová SylvaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV675140:19+1:25
3Liga BlankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456720041:37+2:43
4Pavlíková PavlaCZECHA OK ChrastavaCHA655142:28+3:34
5Čechlovská JanaCZECHA OK ChrastavaCHA625043:29+4:35
6Gorčicová IvanaCZECHA OK ChrastavaCHA655045:03+6:09
7Šmausová GabrielaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN695145:09+6:15
8Drozd OlenaUKR751 SKIF CSO SUMY751700045:25+6:31
9Kaděrová BarboraCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV705147:23+8:29
10Bartáková EvaCZECHA OK ChrastavaCHA705148:24+9:30
11Westin LenkaNOR512 PORSGRUNN OL512710048:36+9:42
12Kalenská KateřinaCZESTH SK StudenecSTH735149:35+10:41
13Iakovenko OlgaUKR751 SKIF CSO SUMY751710050:24+11:30
14Míková MarkétaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN735150:28+11:34
15Hořáková PetraCZELLI TJ Loko LiberecLLI695351:54+13:00
16Maňáková SilvieCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK715151:58+13:04
17Brousilová PetraCZEPGP SK PragaPGP695153:22+14:28
18Obrátilová NaďaCZEABM KOB Moira BrnoABM665453:54+15:00
19Grünberger ChristineAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002354:16+15:22
20Kaminskaite EditaGER359 LVB LEIPZIG359730056:02+17:08
21Přibíková MonikaCZEPGP SK PragaPGP725656:53+17:59
22Leiboma AgitaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457730066:42+27:48
23Hlaváčková RenataCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK706068:45+29:51
24Zierhutová MichaelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV715168:56+30:02
25Krunková BohuslavaCZESNA TJ START NáchodSNA705370:31+31:37
26Douchová JaroslavaCZESNA TJ START NáchodSNA715573:54+35:00
 
Poulsen Rikke lysemoseDEN222 SILKEBORG OK2227200disk
Azebová MartinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK6757disk
 
 
 
D45A (37)3,8 km 140 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Fogh HanneDEN223 OK SORO223670037:280:00
2Berger HediAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000141:11+3:43
3Rydlová MagdaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN685043:01+5:33
4Neumannová RenataCZEPVP VSK PřírodovědaPVP665043:49+6:21
5Sihver WiebkeGER348 POST SV DRESDEN348680043:51+6:23
6Voltrová SvatavaCZEROZ OK RoztokyROZ615044:38+7:10
7Kosová MichaelaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK675245:54+8:26
8Simonsen SandraDEN221 FIF HILLEROD221680046:46+9:18
9Berger GislindAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000747:12+9:44
10Šmausová DanaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN675047:26+9:58
11Müller AnkeGER348 POST SV DRESDEN348660049:12+11:44
12Vettik Pilvi-heliEST252 JOKA252640049:27+11:59
13Wurzelová DanaCZECHT OOB SK ChrastCHT665450:21+12:53
14Kamarytová MartinaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA665151:08+13:40
15Hemmingsen kjaer BenteDEN221 FIF HILLEROD221670053:05+15:37
16Harju UllaFIN275 TP TAMPERE275640056:53+19:25
17Mrázová PavlaCZEDCE KOB DobřichoviceDCE555057:08+19:40
18Leonhardt AnnetteGER363 LG OST BERLIN363670057:19+19:51
19Hindráková MartinaCZELTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovLTU645157:38+20:10
20Klašková KateřinaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP675057:41+20:13
21Kettnerová LenkaCZEHCE TJ Sokol HostiviceHCE645059:24+21:56
22Wagner MartinaGER354 SG ZITTAU-SUED354640059:27+21:59
23Procházková MilušeCZEDCE KOB DobřichoviceDCE545061:06+23:38
24Slavíková KateřinaCZEPGP SK PragaPGP665061:27+23:59
25Thýnová IvanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK665162:36+25:08
26Veljačiková MarkétaCZESCP OK Sparta PrahaSCP645166:02+28:34
27Siltere VijaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453670066:39+29:11
28Rusakova AnnaRUS592 O-CLUB MOSCOW592670067:28+30:00
29Koch EvaGER349 OLV BERLIN349670068:24+30:56
30Tetere AivaLAT454 OK KO454680071:47+34:19
31Krömer InesGER343 TURBINE ZITTAU343660072:10+34:42
32Lambeau CarineBEL151 ASUB ORIENTATION151600073:51+36:23
33Käding KirstenGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345670078:51+41:23
34Boeck UteGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345670078:54+41:26
35Buelens JennyBEL151 ASUB ORIENTATION151600094:59+57:31
36Maenttaeri LiisaFIN276 Joutsenon Kullervo276650097:52+60:24
 
Lisá MonikaCZEONO SKOB OstrovONO6750disk
 
 
 
D45B (21)3,0 km 105 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Chroustová PetraCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM665531:280:00
2Maliňáková EvaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS655139:19+7:51
3Argalášová GabrielaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI685039:46+8:18
4Koucká IvanaCZEEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP685042:26+10:58
5Hillebrand KarinAUT122 ASKO HENNDORF122680044:21+12:53
6Kubínová JanaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV675144:57+13:29
7Kašparová IrenaCZESLA SKOB SlanýSLA685245:33+14:05
8Divecká RůženaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK675346:30+15:02
9Šoupová JanaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM685048:42+17:14
10Wagner BirgitAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001148:45+17:17
11Burdová SimonaCZELDC KOB DěčínLDC685150:57+19:29
12Bikeliene EmaLTU481 LABIRINTAS 2481640052:50+21:22
13Zöbl MariaAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001653:35+22:07
14Žandová MarieCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV655154:17+22:49
15Fundová HanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK675254:49+23:21
16Šafková PetraCZEKAM SK KameniceKAM665057:20+25:52
17Inese LacareLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456680062:06+30:38
18Vychodilová JiřinaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK595173:20+41:52
19Peřinková IrenaCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM655075:47+44:19
20Cionoiu MichaelaGER352 TV COBURG-NEUSES3526700102:39+71:11
 
Šebková HelenaCZESCP OK Sparta PrahaSCP6750disk
 
 
 
D50A (14)3,6 km 115 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Vári Helle EgebergNOR511 IF STURLA511610034:580:00
2Akerblom BirgitSWE705 STORA TUNA OK705000039:50+4:52
3Vlažná MirkaCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE585240:33+5:35
4Hokajarvi RailiFIN271 SK POHJANTAHTI271630040:59+6:01
5Zalaiskalna VelgaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453630042:57+7:59
6Hejnalová HanaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK615144:15+9:17
7Michálková JiřinaCZEVSP VSP USK PrahaVSP615145:01+10:03
8Laure IlzeLAT451 CARNIKAVA451600045:39+10:41
9Sluta LyudmylaUKR751 SKIF CSO SUMY751630047:40+12:42
10Jermanová EvaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN615048:12+13:14
11Steina MuditeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456630050:17+15:19
12Kovářová AlenaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP615155:17+20:19
13Cordeiro-mendes MyriamFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291600058:43+23:45
14Basset SylvieFRA293 CSM RILLIEUX293630069:55+34:57
 
 
 
D50B (10)3,3 km 95 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Flack-larsson AnnetteSWE709 VANERSBORGS SK709610036:300:00
2Košková VlastaCZELLI TJ Loko LiberecLLI635143:26+6:56
3Tihonová JindraCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP625344:00+7:30
4Penkule SilvijaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456600044:25+7:55
5Nýdrlová EvaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL545146:03+9:33
6Treibmann BettinaGER341 OK LEIPZIG341610048:28+11:58
7Havlíčková JindraCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC615051:19+14:49
8Snuka RotaLAT458 BEBRI RIGA458630055:16+18:46
9Kábrtová IvaCZEPEN OK RECO SportPEN635056:51+20:21
10Hrabánková IlonaCZEPGP SK PragaPGP625063:20+26:50
 
 
 
D55A (22)3,3 km 105 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kuleva AngelinaGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351570033:420:00
2Lange VeronikaGER362 USC MAGDEBURG362580038:07+4:25
3Mrázková IvanaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP565038:39+4:57
4Zelená MarkétaCZEPGP SK PragaPGP585038:51+5:09
5Běhounová JiřinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK565139:27+5:45
6Flašarová MarieCZEKCK KOB Český KrumlovKCK575642:52+9:10
7Nováková SvatavaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV535142:55+9:13
8Konopáčová JanaCZETUR OOB TJ TurnovTUR565043:37+9:55
9Kalibánová JiřinaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA535144:41+10:59
10Bradnová VěraCZECHA OK ChrastavaCHA555044:52+11:10
11Dokoupilová ZuzanaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM575446:00+12:18
12Lindkvist AnneliSWE702 GUSTAVSBERGS OK702540046:16+12:34
13Korejčíková DáďaCZELLI TJ Loko LiberecLLI555047:47+14:05
14Daina GredzenaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456580048:08+14:26
15Oswald LuiseAUT125 HSV PINKAFELD125580051:54+18:12
16Fejlková AliceCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK535153:57+20:15
17Braatz MonikaGER350 TREPTOWER S BERLIN350570054:38+20:56
18Frantz AnnikaSWE703 STIGMANNEN KARLSHAMNS OK703550058:32+24:50
19Havlová JaroslavaCZEJEN OB JenišoviceJEN545259:48+26:06
20Langrová EvaCZESNA TJ START NáchodSNA535160:35+26:53
21Lusková OlgaCZECHA OK ChrastavaCHA565062:08+28:26
22Kadavá EvaCZECHA OK ChrastavaCHA575070:16+36:34
 
 
 
D55B (18)3,1 km 105 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Staneviciene RutaLTU473 LABIRINTAS OK473560039:230:00
2Bláhová LubaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585243:35+4:12
3Šabatková ZdenaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK565248:18+8:55
4Kubátová LenkaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV555148:44+9:21
5Kosmaceva TamaraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457560049:55+10:32
6Trávníčková JitkaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS565151:10+11:47
7Hejtmánková AlenaCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP545253:13+13:50
8Klimplová AlenaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU555154:03+14:40
9Gazdačková JanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585155:01+15:38
10Nováková JanaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA555255:03+15:40
11Hudzieczková DanutaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS575156:09+16:46
12Dace FrankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456580060:29+21:06
13Patáková MáriaCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH575162:50+23:27
14Svobodová EvaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585366:59+27:36
15Sparke CaroleGBR321 BERKSHIRE ORIENTEERS321570067:48+28:25
16Henková SvatavaCZERBK SK Radioklub BlanskoRBK545467:55+28:32
17Stulíková ZuzanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK575169:24+30:01
18Böhmová EvaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN545089:50+50:27
 
 
 
D60 (19)3,2 km 85 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Horynová EvaCZETZL SKOB ZlínTZL525438:210:00
2Horáčková StanislavaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI495041:28+3:07
3Krasuckiene EgleLTU473 LABIRINTAS OK473520041:49+3:28
4Challacombe ValGBR322 WELWYN ORIENTEERS322490045:10+6:49
5Neradová AlenaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT505145:36+7:15
6Cigošová AnnaCZETBM KOS TJ Tesla BrnoTBM525348:58+10:37
7Zlesáková VlastaCZEJIL OK JilemniceJIL536248:59+10:38
8Tvrdková EvaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE515049:23+11:02
9Ševčíková AlenaCZECHA OK ChrastavaCHA535156:28+18:07
10Rufferová IvaCZESNA TJ START NáchodSNA57:39+19:18
11Beata FreimaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456500061:00+22:39
12Folino BettyDEN221 FIF HILLEROD221530061:13+22:52
13Roeling MonicaNED501 KOVZ RIJSBERGEN501520069:09+30:48
14Ender IrinaGER343 TURBINE ZITTAU343550071:12+32:51
15Silvija SeglinaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456500071:58+33:37
16Vokálová PavlaCZECHA OK ChrastavaCHA495173:14+34:53
17Ondrůjová AnnaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT535186:36+48:15
18Eismark IngerSWE704 IFK GOTEBORG704490089:43+51:22
 
Antra ArinaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4565200disk
 
 
 
D65 (13)2,8 km 90 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Wagner ElfiAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001046:240:00
2Městková EvaCZETEP Tempo PrahaTEP485147:07+0:43
3Suchánková LibušeCZESOP OOB TJ Slezan OpavaSOP485149:22+2:58
4Gavendová AnnaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI465057:12+10:48
5Lohrová JarmilaCZESCP OK Sparta PrahaSCP465058:31+12:07
6Dvořáková LadislavaCZEPGP SK PragaPGP445160:41+14:17
7Müller BrigitteAUT122 ASKO HENNDORF122480063:08+16:44
8Ryšavá LubomíraCZETJP TJ Sokol TrojaTJP475064:51+18:27
9Vaira CernisevaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456460065:19+18:55
10Kašková EvaCZECHA OK ChrastavaCHA465065:34+19:10
11Zmeková MílaCZESLP OOB Slavia PrahaSLP445168:35+22:11
12Ziliene AstaLTU473 LABIRINTAS OK473470071:52+25:28
13Nejezchlebová VěraCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS455174:26+28:02
 
 
 
D70 (8)2,7 km 85 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Roder UlrikaAUT123 HSV RIED123480042:060:00
2Ilze BruceLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456390045:13+3:07
3Štrojsová JaroslavaCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS435053:19+11:13
4Slavina AnnaLAT452 OZONS OK RIGA452400057:39+15:33
5Eulitz IlseGER358 OLV WEIMAR358390057:54+15:48
6Walter IngridGER355 IHW ALEX BERLIN355410063:25+21:19
7Šťastná JanaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP365067:35+25:29
8Hudečková AlenaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA435178:37+36:31
 
 
 
F3 (87)3,0 km 85 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Vlk MichalCZEKAM SK KameniceKAM910626:030:00
2Němeček JanCZEKAM SK KameniceKAM930028:20+2:17
3Kerekes AgnesNERNEREGNER6929:36+3:33
4Junek PetrCZESTH SK StudenecSTH550131:18+5:15
5Jandová LenkaCZEKAD Originální Vivalín Team KaKAD31:46+5:43
6Němečková HanaCZEPGP SK PragaPGP905132:39+6:36
7Äkerman JensSWE708 GAVLE OK7089332:56+6:53
8Bugár JózsefHUN391 BOF BUDAORS391530034:18+8:15
9Bauerová KateřinaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV34:21+8:18
10Machová VěraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN35:24+9:21
11Strasser BernhardAUT122 ASKO HENNDORF122750035:53+9:50
12Němečková JarmilaCZEVSP VSP USK PrahaVSP620136:20+10:17
13Tkáč JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN36:49+10:46
14Kubecová JanaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB739937:16+11:13
15Godunov BorisRUS598 O-LEN MOSCOW37:37+11:34
16Sysel ZdeněkCZEPGP SK PragaPGP520037:40+11:37
17Krejčová VlastaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV945337:41+11:38
18Nováček VítNERNEREGNER37:53+11:50
19Vřešťálová LucieCZETUR OOB TJ TurnovTUR745038:26+12:23
20Savičová IrenaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV535238:29+12:26
21Přibíková JohanaNERNEREGNER38:46+12:43
22Šmaus IvanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN624939:22+13:19
23Safernová ZuzanaCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH8639:28+13:25
24Brázdilová RadkaCZEODV TJ Aero Odolena VodaODV695039:31+13:28
25Voltr VáclavCZEROZ OK RoztokyROZ39:34+13:31
26Paurová LenkaCZEN05 OSŽN05000040:20+14:17
27Haikonen JohannaNERNEREGNER7140:50+14:47
28Magyar JánosHUN391 BOF BUDAORS391520041:39+15:36
29Stryk MartinCZEKSU Klub vytrvalostních sportů41:41+15:38
30Lapins AigarsLAT454 OK KO454650042:32+16:29
31Kavalírová KateřinaCZEOKP SK OK 24 PrahaOKP43:48+17:45
32Hartmeyer KarolineDEN221 FIF HILLEROD221000044:11+18:08
33Rohlík PetrCZEKSV SKOB Kobra Vsetín45:02+18:59
34Galantíková LucieCZESBR SKOB BruntálSBR45:15+19:12
35Hrdličková LudmilaCZESLA SKOB SlanýSLA695045:41+19:38
36Bínová KathrinCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA675445:58+19:55
37Dejnožková BlankaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN46:48+20:45
38Tokárová ReginaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ46:54+20:51
39Zieba JaroslavCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ650047:30+21:27
40Fejlek VojtěchCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK520147:40+21:37
41Bartáková ml. EvaCZECHA OK ChrastavaCHA995047:53+21:50
42Hudeček JaroslavCZEKTA SK Kotnov TáborKTA196548:04+22:01
43Gebel LumírCZESVS Orientklub VsetínSVS48:45+22:42
44Rohlík JanCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS980149:05+23:02
45Lisý JanCZEONO SKOB OstrovONO49:43+23:40
46Sedláková JarkaCZEKSV SKOB Kobra Vsetín49:51+23:48
47Jenei MargitHUN391 BOF BUDAORS391540050:09+24:06
48Geislerová BlankaNERNEREGNER50:29+24:26
49Nováková JanaNERNEREG50:38+24:35
50Vodrážka MatějCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI010151:07+25:04
51Krčová MartinaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU51:47+25:44
52Boeck ThomasGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345990051:52+25:49
53Stryková VlastaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU52:46+26:43
54Čech PavelNERNEREGNER52:49+26:46
55Obrátil MiroslavCZEABM KOB Moira BrnoABM52:59+26:56
56Ziebová LenkaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ53:35+27:32
57Klašková JosefinaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP965155:01+28:58
58Novák PetrNERNEREGNER6356:05+30:02
59Syslová DrahomíraCZEPGP SK PragaPGP565056:33+30:30
60Krákorová IvaNERNEREGNER57:04+31:01
61Vodrážková MarkétaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI035357:28+31:25
62Keszthelyi IldikóHUN391 BOF BUDAORS391500060:06+34:03
63Doležal JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM61:45+35:42
64Erben JiříNERNEREGNER64:07+38:04
64Roos RonaldNED502 HOC 93 MEPPEL502680064:07+38:04
66Doležalová LiběnaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM64:24+38:21
67Janošíková OlgaNERNEREGNER70:03+44:00
68Květoň VladimírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU70:56+44:53
69Slíva RichardCZEKUL KOB Ustí nad LabemKUL960173:01+46:58
70Glöcknerová AnnaCZEKUL KOB Ustí nad LabemKUL990073:25+47:22
71Smrčková LucieNERNEREGNER74:43+48:40
72Olbrycht AnnaPOL553 OLBnO WARSZAWA553560077:08+51:05
73Voleský KarelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM78:01+51:58
74Tichá IvanaCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC625082:28+56:25
75Nedvídková JitkaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT515185:32+59:29
76Kuchařová EliškaNERNEREGNER8889:44+63:41
77Jelínková RadkaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA695190:05+64:02
78Zenkerová MilušeCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV455096:29+70:26
79Ždanovs MattisNERNEREGNER98:47+72:44
80Filip MilanCZEKRP SK KOURAKRP107:44+81:41
81Říha JaroslavCZEKUL KOB Ustí nad LabemKUL9600109:47+83:44
82Mesiarkinová EvaNERNEREGNER119:30+93:27
83Jobst IvonneGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN3457500125:03+99:00
84Jankovcová MarieCZETJP TJ Sokol TrojaTJP3950142:55+116:52
 
Vondrášová MartaCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP5700disk
Peterková ViktorieCZELLI TJ Loko LiberecLLIdisk
Bartáková MartinaNERNEREGNERdisk
 
 
 
F5 (76)4,6 km 80 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Čech JanCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP790035:500:00
2Němeček JanCZEVSP VSP USK PrahaVSP620137:07+1:17
3Slavík ViktorCZEPGP SK PragaPGP630040:59+5:09
4Tesařová BohumilaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI695743:20+7:30
5Kubičko PetrCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH690144:32+8:42
6Maršál JiříCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI970146:29+10:39
7Buhler MichaelTUD USV TU DresdenTUD46:42+10:52
8Kochová NikolaNERNEREG46:58+11:08
9Kalenský PavelCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL760047:10+11:20
10Funda JiříCZEAPI OK Andante PísekAPI930148:12+12:22
11Cienciala MartinCZETRI TJ TŽ TřinecTRI740148:17+12:27
12Pšenička VítNERNEREGNER49:04+13:14
13Tengler MartinCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA49:09+13:19
14Bína PavelCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA670849:17+13:27
15Krejčí LukášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN49:51+14:01
16Cigoš EvženCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM520450:08+14:18
17Straka DanCZEKAM SK KameniceKAM660050:46+14:56
18Poloprutská MarkétaNERNEREG51:37+15:47
19Smolka OndřejCZETJP TJ Sokol TrojaTJP940152:19+16:29
20Kohout JosefCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK690254:27+18:37
21Novotný PavelCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK610454:35+18:45
22Maršálová KateřinaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI745056:12+20:22
23Maršál JanCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinNER56:29+20:39
24Nováček MilošNERNEREGNER57:34+21:44
25Nováčková MilušeNERNEREGNER58:38+22:48
26Stanojkovičová LjubaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB809958:45+22:55
27Nováček DavidNERNEREGNER60:38+24:48
28Novotná IvaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK615162:05+26:15
29Přeček ZdeněkCZESCP OK Sparta PrahaSCP520064:08+28:18
30Wagner ThomasGER354 SG ZITTAU-SUED64:10+28:20
31Vašínová MarkétaNERNEREGNER64:25+28:35
32Beránek RadekCZEN06 PRAHA IIN06000065:19+29:29
33Linka VladislavCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL67:38+31:48
34Dernegard HenricSWE701 ALEMS OK701810067:49+31:59
35Janák JiříNERNEREGNER68:05+32:15
36Binarová JitkaCZEUOL SK UP OlomoucUOL775168:32+32:42
37Schallberger JosefSUI641 TV KUSSNACHT641430069:03+33:13
38Kořínek ZdeněkCZEPEN OK RECO SportPEN69:19+33:29
39Fürstová KatkaCZELLI TJ Loko LiberecLLI695069:31+33:41
40Beran PavelCZEN08 NEREGISTR. Praha IIIN08000069:35+33:45
41Štětínská TerezaCZEMOV SKOB OstravaMOV075169:38+33:48
42Beránek JanCZEN06 PRAHA IIN06000070:41+34:51
43Čechová JanaCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP835372:00+36:10
44Melichar JaromírCZELLI TJ Loko LiberecLLI630172:11+36:21
45Glöckner MichalCZEKUL KOB Ustí nad LabemKUL700073:30+37:40
46Kopčák PetrNERNEREGNER73:33+37:43
47Kubičková BáraCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH955174:25+38:35
48Kubičková IvanaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH685174:28+38:38
49Cienciala PetrCZETRI TJ TŽ TřinecTRI760075:30+39:40
50Staronová HanaCZEVAM VAM OOB VamberkVAM885075:45+39:55
50Dubský JosefCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL75:45+39:55
52Šváb JanCZEVSP VSP USK PrahaVSP580177:05+41:15
53Hanč JaroslavCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL670277:44+41:54
54Pohořalá AnnaCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU995478:20+42:30
55Rakovec MilošCZESCP OK Sparta PrahaSCP450078:29+42:39
56Košek JanCZELLI TJ Loko LiberecLLI980178:47+42:57
57Kamerer MarekCZEKAM SK KameniceKAM79:06+43:16
58Košek LadislavCZELLI TJ Loko LiberecLLI590379:23+43:33
59Pohořalá KarolínaCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU685079:24+43:34
60Bruk SlavomírCZETRI TJ TŽ TřinecTRI680080:06+44:16
61Schejbal VladimírCZEZLH ZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH550180:20+44:30
62Herter LaszloNERNEREGNER83:22+47:32
63Birgit BuhlerTUD USV TU Dresden83:26+47:36
64Schejbalová KristinaCZEZLH ZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH555283:41+47:51
65Hájková SoňaCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO84:05+48:15
66Zavadilová NaďaCZESCP OK Sparta PrahaSCP545084:10+48:20
67Linková KatkaNERNEREGNER85:27+49:37
68Egrt MartinNERNEREGNER87:01+51:11
69Pohořalý DobroslavCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU640195:22+59:32
70Bauerová AnežkaNERNEREGNER97:38+61:48
71Chrz PavelCZEKUL KOB Ustí nad LabemNER112:41+76:51
 
Krásnolipská MarianaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI7559disk
Němečková HanaCZEPGP SK PragaPGP9051disk
Maršál JakubCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI0000disk
Honvedse Zsilkin ViktorNERNEREGNERdisk
Rajncsak DávidNERNEREGNERdisk
 
 
 
H10 (24)2,0 km 45 m6 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Tkáč MatějCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN040116:230:00
2Dejnožka VojtěchCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030016:28+0:05
3Kovářík TomášCZEKAM SK KameniceKAM030016:59+0:36
4Vitebský LukášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030217:26+1:03
5Tokár RadimCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ030017:53+1:30
6Gajda MartinCZEKAM SK KameniceVSP040418:34+2:11
7Peterka JakubCZELLI TJ Loko LiberecLLI040418:48+2:25
8Pachnik StanislavCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB030320:45+4:22
9Oncirk JanCZEONO SKOB OstrovONO030121:03+4:40
10Chaloupka ViktorCZEKAM SK KameniceKAM030121:44+5:21
11Makarenko AleksandrRUS595 VOSTOK MOSCOW595030022:06+5:43
12Štěrba MarekCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV040122:45+6:22
13Černý JonášCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA050123:28+7:05
14Kožina ŠtěpánCZEPGP SK PragaPGP030025:46+9:23
15Kyral MaxmiliánCZEKAM SK KameniceKAM030526:28+10:05
16Hnízdil MatějCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS030127:18+10:55
17Kolář MatyášCZESLA SKOB SlanýSLA030027:20+10:57
18Řehoř VojtaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030328:32+12:09
19Baldrián TomášCZEVSP VSP USK PrahaVSP040528:50+12:27
20Biolik EmilPOL552 UNTS WARSZAWA552030032:03+15:40
21Aleshin AndreyRUS595 VOSTOK MOSCOW595030037:51+21:28
22Jobst TobinGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345030045:50+29:27
 
Šauli FilipCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM0301disk
Brandt AdamCZEABM KOB Moira BrnoABMdisk
 
 
 
H12A (28)2,4 km 65 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Janovský TomášCZEPGP SK PragaPGP010121:480:00
2Hinge krogsgaard EliasDEN222 SILKEBORG OK222010022:12+0:24
3Richtr LukášCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020422:27+0:39
4Šafka SebastianCZEKAM SK KameniceKAM010123:02+1:14
5Gajda JanCZEKAM SK KameniceKAM010523:45+1:57
6Hemmingsen kjaer LukasDEN221 FIF HILLEROD221020024:52+3:04
7Emils GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456010025:49+4:01
8Bílý JakubCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP010426:45+4:57
9Hankovec HugoCZEKAM SK KameniceKAM020128:22+6:34
10Víšek MartinCZEKAM SK KameniceKAM010228:33+6:45
11Klaška MartinCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP010029:14+7:26
12Blaha PetrCZEKAM SK KameniceKAM010429:36+7:48
13Paroulek LukášCZELLI TJ Loko LiberecLLI020129:48+8:00
14Hořák JaroslavCZELLI TJ Loko LiberecLLI010230:12+8:24
15Zorin MichailRUS595 VOSTOK MOSCOW595010030:51+9:03
16Homza DaniilBLR171 MALINOVKA MINSK171010033:20+11:32
17Maenttaeri EinoFIN276 Joutsenon Kullervo276010033:22+11:34
18Hasman MarekCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020136:53+15:05
19Skaug SorenDEN224 OK PAN AARHUS224020039:07+17:19
20Forst AntonínCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP010141:00+19:12
21Solmanis DavisLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453010041:41+19:53
22Valášek VáclavCZEKAM SK KameniceKAM010042:30+20:42
23Hejsek FilipCZEKAM SK KameniceKAM020448:08+26:20
24Peyrard PaulFRA296 COORE ROUBIA296010049:03+27:15
25Fogh JonasDEN223 OK SORO223200051:02+29:14
26Albrecht AdamCZEKAM SK KameniceKAM020351:48+30:00
27Cionoiu DanielGER352 TV COBURG-NEUSES352050082:25+60:37
 
Braatz NiklasGER350 TREPTOWER S BERLIN3500200disk
 
 
 
H12B (12)2,3 km 65 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Budský OndřejCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN010525:560:00
2Bartoš VáclavCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA010128:11+2:15
3Adamec MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN010628:49+2:53
4Hašek AdamCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM010129:01+3:05
5Poikans MikusLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456010029:24+3:28
6Dosovitskiy MikhailRUS598 O-LEN MOSCOW598010032:04+6:08
7Hecl FrantišekCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU020141:23+15:27
8Berger PeterAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000449:48+23:52
9Brousil TomášCZEPGP SK PragaPGP010050:58+25:02
10Dauknys GytisLTU477 ORIENS477020058:50+32:54
11Satalovs DanielsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457010091:12+65:16
12Garais RaimondsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE4570200105:12+79:16
 
 
 
H14A (26)3,2 km 120 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Škvor OtaCZEKAM SK KameniceKAM990024:360:00
2Chvátil ŠimonCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK990825:24+0:48
3Matoušek MatějCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU000527:20+2:44
4Fricis SpektorsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000028:35+3:59
5Melichar PetrCZELLI TJ Loko LiberecLLI000128:40+4:04
6Skaug MadsDEN224 OK PAN AARHUS224990028:58+4:22
7Poulsen MaltheDEN221 FIF HILLEROD221000030:50+6:14
8Hemmingsen kjaer MalteDEN221 FIF HILLEROD221000031:18+6:42
9Bjornsen Andreas bockDEN224 OK PAN AARHUS224000031:50+7:14
10Filipek SebastianCZETRI TJ TŽ TřinecTRI000231:51+7:15
11Šebek PetrCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP990332:15+7:39
12Mašata MetodějCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK990533:10+8:34
13Hašek JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM000133:54+9:18
14Jílek OndřejCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU990834:09+9:33
15Roudný MartinCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000235:09+10:33
16Daukšys AlgirdasLTU480 ŠILALES SM480990035:25+10:49
17Šrámek OndřejCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU990936:18+11:42
18Makarenko AlexeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595000037:51+13:15
19Haikonen AaroFIN272 ULVILAN URA272990038:39+14:03
20Adomas RepšysLTU477 ORIENS477200041:59+17:23
21Hasman OndřejCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM000242:01+17:25
22Roudný VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000142:41+18:05
23Karnitis EdgarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457990042:48+18:12
24Leshenko AlexeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595000053:00+28:24
25Vayssat RomainFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291200059:57+35:21
 
Boden RicardoGER351 SSV PLANETA RADEBEUL3519900disk
 
 
 
H14B (22)2,5 km 70 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Novák FrantišekCZEN03 neregistrovaní PrahaN0322:290:00
2Poikans AnsisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000022:55+0:26
3Gunars GaumigsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456990025:54+3:25
4Markel SamuelAUT122 ASKO HENNDORF122990027:11+4:42
5Deividas KasiulevičiusLTU477 ORIENS477990027:25+4:56
6Šmaus AntonínCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000128:23+5:54
7Stormer EmilCZEKAM SK KameniceKAM000029:31+7:02
8Martins SmigelskisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456990029:45+7:16
9Vecko JanCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ000230:26+7:57
10Lauris StankeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456990032:53+10:24
11Arpáš SamuelSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672990033:06+10:37
12Aigner TobiasAUT122 ASKO HENNDORF122990033:28+10:59
13Karlis SnepsteLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000033:56+11:27
14Zappe Nicholas-BenjamiCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000334:15+11:46
15Semiginovský ŠimonNERNEREG34:38+12:09
16Zemko ZdeněkCZESLA SKOB SlanýSLA990035:20+12:51
17Eriksen alkjaer AndreasDEN221 FIF HILLEROD221000039:10+16:41
18Kulhavý TadeášCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000539:24+16:55
19Holly ChristophAUT122 ASKO HENNDORF122000042:07+19:38
20Kdýr MatějCZEKAM SK KameniceKAM43:12+20:43
21Kaděra VojtaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV000047:45+25:16
22Pavel MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000454:55+32:26
 
 
 
H16A (21)4,3 km 140 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Melichar VojtěchCZELLI TJ Loko LiberecLLI980235:070:00
2Erbland ThibaultFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970035:20+0:13
3Ježek OndřejCZESLA SKOB SlanýSLA970136:42+1:35
4Dreano BenjaminFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970039:06+3:59
5Vercauteren AntoineFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970039:27+4:20
6Jíra TomášCZEKAM SK KameniceKAM980239:32+4:25
7Cienciala JanCZETRI TJ TŽ TřinecTRI980139:35+4:28
8Lanc VojtěchCZETRI TJ TŽ TřinecTRI980740:34+5:27
9Ulmanis HaraldsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980041:04+5:57
10Zikmund ZdeněkCZESJC Sportcentrum JičínSJC970341:33+6:26
11Ašmantas AurimasLTU480 ŠILALES SM480970041:49+6:42
12Aparjods KristersLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000642:50+7:43
13Žygaitis DovydasLTU480 ŠILALES SM480970044:04+8:57
14Ptáček PatrikCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM980046:43+11:36
15Zschäckel RobinGER349 OLV BERLIN349970047:58+12:51
16Koch MarioGER349 OLV BERLIN349970048:46+13:39
17Langenhan JulianGER349 OLV BERLIN349980049:47+14:40
18Brázdil PetrCZEODV TJ Aero Odolena VodaODV970049:55+14:48
19Mordasas ArnasLTU477 ORIENS477980057:18+22:11
20Rimsa PauliusLTU477 ORIENS477980061:43+26:36
 
Bartoš VojtěchCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA9802vzdal
 
 
 
H16B (13)4,0 km 140 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Šmaus JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN970035:380:00
2Olbrikis LukasLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS476980035:42+0:04
3Maňák MichalCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK980142:05+6:27
4Zieba JakubCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ980043:21+7:43
5Indrans EdgarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000445:04+9:26
6Kalenský AlešCZESTH SK StudenecSTH980146:05+10:27
7Urbelis DeimantasLTU477 ORIENS477980046:09+10:31
8Tiriuna AurimasLTU480 ŠILALES SM480980050:35+14:57
9Zorin DanilaRUS595 VOSTOK MOSCOW595980051:26+15:48
10Vilcins ErnestsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980053:40+18:02
11Ernests OzolsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980056:49+21:11
12Stöckl MarcelAUT122 ASKO HENNDORF122980063:27+27:49
13Allaverdov GeorgiyRUS595 VOSTOK MOSCOW595970081:04+45:26
 
 
 
H18A (18)5,0 km 160 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Fürst MatoušCZELLI TJ Loko LiberecLLI960333:190:00
2Matuš VojtěchCZEVRB VRB SK při gymnáziu OOB VrbnoVRB960634:14+0:55
3Hubáček JonášCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE950136:48+3:29
4Glonek JakubCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV960236:59+3:40
5Waněk AdamCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL950137:03+3:44
6Beaudenon CedricFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291950037:45+4:26
7Navrátil ŠimonCZEPGP SK PragaPGP970238:08+4:49
8Stormer OskarCZEKAM SK KameniceKAM960039:10+5:51
9Veselý JakubCZEPGP SK PragaPGP950339:24+6:05
10Sklenář MartinCZESBR SKOB BruntálSBR950141:10+7:51
11Chmelař MartinCZEASU Magnus OrienteeringASU950541:43+8:24
12Burda MatějCZELDC KOB DěčínLDC960243:19+10:00
13Málek JanCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR950544:33+11:14
14Nejman StanislavCZECHA OK ChrastavaCHA950044:48+11:29
15Aster TomášCZESLA SKOB SlanýSLA960245:22+12:03
16Rooman MichaelBEL154 TROL ANTWERPEN154950047:08+13:49
17Virlogeux CesarFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291950047:11+13:52
 
Ptáček PavelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM9600disk
 
 
 
H18B (11)4,6 km 125 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Ulmanis ValtsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960037:060:00
2Chainauskas StepasLTU477 ORIENS477960037:46+0:40
3Zlámal DavidCZESJC Sportcentrum JičínSJC960339:51+2:45
4Arnis SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960041:54+4:48
5Pirtnieks OttoLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960043:16+6:10
6Cicénas PovilasLTU477 ORIENS477960046:28+9:22
7Walach OndřejCZETRI TJ TŽ TřinecTRI960147:07+10:01
8Snopko ErikSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672960147:11+10:05
9Pärnik Jan henrikEST253 MYRAKARUD253960047:15+10:09
10Ervins JansonsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960047:49+10:43
11Horák MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN9603107:44+70:38
 
 
 
H20A (12)6,6 km 175 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Berger XanderAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000546:130:00
2Argaláš MichalCZETRI TJ TŽ TřinecTRI930147:53+1:40
3Čermák JanCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU930153:39+7:26
4Klaška PavelCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP930153:44+7:31
5Zakouřil VítCZETUR OOB TJ TurnovTUR930156:40+10:27
6Kučera TomášCZESTH SK StudenecSTH940257:20+11:07
7Šmejc JakubCZESJC Sportcentrum JičínSJC940158:54+12:41
8Rohel MarekCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV940160:49+14:36
9Kučera ŠtěpánCZESTH SK StudenecSTH940173:27+27:14
10Girts SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456940077:24+31:11
11Kapal TomášCZEKAM SK KameniceKAM940278:32+32:19
12Uhlíř MarekCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE940081:03+34:50
 
 
 
H21A (44)8,5 km 230 m19 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Jorge FortunatoPOR571 ORI-ESTARREJA571890062:080:00
2Švihovský JaromírCZESJC Sportcentrum JičínSJC800562:51+0:43
3Henych PetrCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI600162:59+0:51
4Kobr TomášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN890163:44+1:36
5Peterka VojtěchCZELLI TJ Loko LiberecLLI750263:47+1:39
6Navrátil TomášCZEASU Magnus OrienteeringASU881765:55+3:47
7Polák VlastimilCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL770267:04+4:56
8Šabatka ZdeněkCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK890267:18+5:10
9Mrázek JiříCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP791167:36+5:28
10Zikmund ZdeněkCZENPA SK LOB Nová PakaNPA670567:56+5:48
11Kužel TomášCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP761068:24+6:16
12Šrámek JaromírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU580168:32+6:24
13Junek PetrCZESTH SK StudenecSTH780170:50+8:42
14Stehlík PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM790371:23+9:15
15Dvořáček RadekCZEASU Magnus OrienteeringASU944571:25+9:17
16Kazda JiříCZESJC Sportcentrum JičínSJC800671:40+9:32
17Azeb KarimCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéSJC911072:02+9:54
18Rafael RamosPOR571 ORI-ESTARREJA571930072:18+10:10
19Kalenský TomášCZESJC Sportcentrum JičínSJC801574:45+12:37
20Sokalski DariuszFRA297 GUYANCOURT ORIENTATION 78297840075:27+13:19
21Pachner PavelCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI750375:39+13:31
22Kučera MichalCZESTH SK StudenecSTH920175:54+13:46
23Mašata RomanCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK710776:45+14:37
24Svoboda OndřejCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK760578:24+16:16
25Schulhof JanCZETUR OOB TJ TurnovTUR890078:25+16:17
26Doucha JiříCZESNA TJ START NáchodSNA710578:45+16:37
27Martan JiříCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI730078:55+16:47
28Janů ZdeněkCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU904579:52+17:44
29Heinrich CarstenGER348 POST SV DRESDEN361780081:19+19:11
30Oľhava RastislavCZEASU Magnus OrienteeringASU894982:27+20:19
31Mezník VladimírCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE640084:24+22:16
32Turczer PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU794584:41+22:33
33Hecl MilošCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU760188:40+26:32
34Kovář JindřichCZEMAS KČT AšMAS680089:38+27:30
35Jílek JakubCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU920289:58+27:50
36Weigert ThorstenGER344 MTV BRAUNSCHWEIG344800091:27+29:19
37Kopecký PavelCZEVSP VSP USK PrahaVSP780096:16+34:08
38Tomalík OndřejCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK890497:52+35:44
39Šafka DanielCZEKAM SK KameniceKAM9105103:34+41:26
40Casamayor otero IgnasiESP241 CO CATALUNYA2418200106:31+44:23
41Cionoiu GheorgheGER352 TV COBURG-NEUSES3526100130:35+68:27
 
Šilhavý JakubCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM8500vzdal
Loniewski GrzegorzFRA297 GUYANCOURT ORIENTATION 782978200vzdal
Hrouda MartinCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP7612vzdal
 
 
 
H21B (33)7,4 km 225 m16 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Pachnik WojciechCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB910160:090:00
2Macek JiříCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT840162:11+2:02
3Larsson DanielSWE709 VANERSBORGS SK709880062:29+2:20
4Čechlovský JanCZECHA OK ChrastavaCHA930064:57+4:48
5Veselý MarekCZECHA OK ChrastavaCHA820167:44+7:35
6Bína MartinCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA910268:48+8:39
7Obermüller MarkusAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001969:11+9:02
8Grünberger DominikAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002170:21+10:12
9Bauer LukášCZEDLI Dukla LiberecDLI71:20+11:11
10Anděl RobertCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM800171:30+11:21
11Chrást TomášCZESTH SK StudenecSTH740172:24+12:15
12Nerad JaroslavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT900176:05+15:56
13Kořan PavelCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM740177:35+17:26
14Tesař DanielCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM820377:58+17:49
15Badura VáclavCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV810178:12+18:03
16Obermüller ThomasAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001878:49+18:40
17Pavlík LiborCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT760580:35+20:26
18Sedlák RadekCZESNA TJ START NáchodSNA750181:58+21:49
19Panovec JanCZEVIC VIC OB VizoviceVIC893182:26+22:17
20Vančura MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN800282:29+22:20
21Chmelař DanielCZEVIC VIC OB VizoviceVIC721284:10+24:01
22Levi PagaimePOR571 ORI-ESTARREJA571870084:39+24:30
23Bernášek JiříCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB810185:55+25:46
24Kubec PavelCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB660187:33+27:24
25Kubina MatějCZEN04 HSK BeneckoN0490:06+29:57
25Komárek ArnoštCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH770190:06+29:57
27Janata KarelCZEN04 HSK BeneckoN0493:06+32:57
28Tanav ValterEST253 MYRAKARUD2539200103:05+42:56
29Fejk ZbyněkCZESJC Sportcentrum JičínSJC7501105:14+45:05
30Nemec AndrejSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA6729201115:12+55:03
31Pavlík BronislavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT8201124:23+64:14
 
Lejsek TadeášCZEPGP SK PragaPGP8903disk
Nemec JurajSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA6728901vzdal
 
 
 
H21C (19)6,2 km 175 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Havlíček TomášCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC870051:390:00
2Francke JanCZEDOK OK DoksyDOK840051:54+0:15
3Besta LukášCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC810153:08+1:29
4Janošík RadekCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB740256:32+4:53
5Dubec PavelCZESCP OK Sparta PrahaSCP800358:18+6:39
6Nadelstumpf BrunoGER356 SV WANNWEIL356940059:42+8:03
7Hájek AdamCZEKAM SK KameniceKAM920261:05+9:26
8Schach JonathanGER356 SV WANNWEIL356930061:41+10:02
9Paták PavelCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH850163:49+12:10
10Bitter AlešCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC880370:18+18:39
11Aus GuidoEST251 HIIUMAA OK251800072:07+20:28
12Karmín LubošCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE910374:18+22:39
13Pietraszek MartinCZEOOP TJ OpavaOOP810086:15+34:36
14Žídek RobertCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU784888:50+37:11
15Hudeček PetrCZEKTA SK Kotnov TáborKTA920190:02+38:23
16Hájek TomášCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO640195:16+43:37
17Moutvička OndřejCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT8301124:02+72:23
 
Gorčica PavelCZECHA OK ChrastavaCHA6200disk
Sidorenkov ValeriyRUS598 O-LEN MOSCOW5987200disk
 
 
 
H21E (28)9,2 km 270 m22 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Chloupek AdamCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM930061:580:00
2Baltacis KarlisLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000265:36+3:38
3Bravený VítCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM910265:41+3:43
4Bravený AdamCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM880166:58+5:00
5Kantor OndřejCZETRI TJ TŽ TřinecTRI910367:21+5:23
6Schuster MarekCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP930367:27+5:29
7Kamenický JakubCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK910467:52+5:54
8Van der ouderaa FrançoisBEL151 ASUB ORIENTATION151870070:29+8:31
9Košárek PavelCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP710271:07+9:09
10Král VáclavCZESSU SK Severka ŠumperkSSU824371:13+9:15
11Tähnas TiitEST252 JOKA252800073:47+11:49
12Flašar JanCZEPGP SK PragaPGP861075:24+13:26
13König MarkusAUT122 ASKO HENNDORF122790076:52+14:54
14Janovský TomášCZEPGP SK PragaPGP640176:53+14:55
15Sysel CtiborCZEPGP SK PragaPGP870077:46+15:48
16Hora VojtěchCZEPGP SK PragaPGP830178:48+16:50
17Holas TomášCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP780278:54+16:56
18Kondrát MartinCZEPGP SK PragaPGP650183:27+21:29
19Poklop MartinCZESSU SK Severka ŠumperkSSU880285:33+23:35
20Timmusk TaivoEST251 HIIUMAA OK251830086:06+24:08
21Arizanović ĐorđeSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD621900090:10+28:12
22Šrubař MichalCZEMBM O-mikronMBM860694:15+32:17
23Hostaš PetrCZETUR OOB TJ TurnovTUR900195:46+33:48
24Sysel OndřejCZEPGP SK PragaPGP830297:59+36:01
25Fátor JanCZEDOB KOB DobruškaDOB7907101:58+40:00
26Munjas BojanSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD6219000108:05+46:07
 
Štěrba ZbyněkCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU8304disk
Bojović BoškoSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD6218800vzdal
 
 
 
H35A (12)6,4 km 180 m17 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Johansson MagnusCAN196 GREATER VANCOUVER OC196730052:070:00
2Kärger WielandGER341 OK LEIPZIG341780053:11+1:04
3Rybakov AndreyRUS593 OMEGA MOSCOW593740055:04+2:57
4Tihonov ArtemRUS593 OMEGA MOSCOW593770055:14+3:07
5Procházka AntonínCZEDCE KOB DobřichoviceDCE550057:21+5:14
6Gálus IgorCZELDC KOB DěčínLDC730259:57+7:50
7Binar RobertCZEUOL SK UP OlomoucUOL750060:08+8:01
8Schoene MartinGER360 OL-TEAM WEHRSDORF360770067:21+15:14
9Balogh JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN750076:08+24:01
10Biolik GrzegorzPOL552 UNTS WARSZAWA552760078:08+26:01
11Žitný TomášCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB640187:01+34:54
 
Dvořáček JiříCZETTR OOB TřebíčTTR7502disk
 
 
 
H35B (16)5,7 km 165 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Stibor ZbyněkCZEKAR SK KarloviceKAR760155:480:00
2Janis SnepsteLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456760058:19+2:31
3Kutlvašr RudaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL760160:57+5:09
4Kronika MiroslavCZEN01 neregistrovaní Hradec KrálN0162:14+6:26
5Matoušek MilanCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU670164:01+8:13
6Štrait MartinCZEOKP SK OK 24 PrahaOKP760265:27+9:39
7Paloncý PavelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU634967:04+11:16
8Gathercole RichardAUT122 ASKO HENNDORF122690067:42+11:54
9Rothauer ThomasAUT122 ASKO HENNDORF122770069:50+14:02
10Dejnožka JiříCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN750369:55+14:07
11Habiger PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU700181:02+25:14
12Dvořáček JanCZETTR OOB TřebíčTTR770182:22+26:34
13Smrček PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU740188:05+32:17
14Zorin MaksimRUS595 VOSTOK MOSCOW5957700100:16+44:28
15Šimek MartinCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU7227104:30+48:42
16Zlesák OndřejCZEJIL OK JilemniceJIL106:46+50:58
 
 
 
H40A (34)5,8 km 190 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Drahoňovský AlešCZETUR OOB TJ TurnovTUR720143:190:00
2Schmiedeberg NilsGER349 OLV BERLIN349670044:52+1:33
3Skaug KennethDEN224 OK PAN AARHUS224690045:08+1:49
4Hinge krogsgaard KeldDEN222 SILKEBORG OK222710045:51+2:32
5Eriksen alkjaer ThomasDEN221 FIF HILLEROD221690045:59+2:40
6Bílý MilanCZEJES KOS JeseniceJES700147:50+4:31
7Zschäckel RaikGER349 OLV BERLIN349670048:35+5:16
8Bleidorn StefanGER350 TREPTOWER S BERLIN350680049:08+5:49
9Kern HenryGER364 SV BAD DUBEN364720049:48+6:29
10Hašek OndřejCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM690249:55+6:36
11Baldrian PetrCZEPGP SK PragaPGP720351:17+7:58
12Kern AndreGER364 SV BAD DUBEN364730053:33+10:14
13Haikonen JyrkiFIN272 ULVILAN URA272710053:55+10:36
14Vřešťál JanCZETUR OOB TJ TurnovTUR730154:22+11:03
15Pachnik DariuszCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB690155:50+12:31
16Rooman RudyBEL154 TROL ANTWERPEN154690056:38+13:19
17Beneš JanCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH700157:03+13:44
18Jandera TomášCZEDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP730461:47+18:28
19Solmanis EgonsLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453690062:45+19:26
20Staszak ArturPOL552 UNTS WARSZAWA552700063:53+20:34
21Lederer PavelCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL660264:36+21:17
22Reisinger HolmGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351700065:18+21:59
23Voorhof GeertBEL152 KOL KESSEL152700066:41+23:22
24Hankovec PetrCZEKAM SK KameniceKAM710166:54+23:35
25Röhner UweGER355 IHW ALEX BERLIN355720067:57+24:38
26Widberg Peer johanCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA69:51+26:32
27Kamaryt MilošCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA640470:09+26:50
28Jobst HenryGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345700071:40+28:21
29Janis OzolsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456710073:08+29:49
30Kroupa ŠtěpánCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM690475:04+31:45
31Gints GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456720079:40+36:21
32Švancar MartinCZECHA OK ChrastavaCHA700080:27+37:08
33Halíř RadimCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP700085:58+42:39
 
Hasman JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM6901disk
 
 
 
H40B (15)4,8 km 155 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hnízdil JanCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS710042:400:00
2Hájek JiříCZEONO SKOB OstrovONO640046:02+3:22
3Mareš AlexanderCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ730046:37+3:57
4Valters SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456730051:33+8:53
5Šritr MartinCZETUV SOK TJ TurnovTUV680252:07+9:27
6Chvátil JiříCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK720053:11+10:31
7Kaděra PavelCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV54:57+12:17
8Štětínský PavelCZEMOV SKOB OstravaMOV710455:19+12:39
9Nádeníček JosefCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ700057:51+15:11
10Černý LiborCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA690159:54+17:14
11Werner LutzGER356 SV WANNWEIL356700063:37+20:57
12Jarmalavicius RimantasLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474710070:27+27:47
13Schüller WolfgangAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000886:09+43:29
14Kolář TomášCZESLA SKOB SlanýSLA710391:55+49:15
15Girts StrujevicsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456720097:42+55:02
 
 
 
H45A (29)5,2 km 145 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Simonsen BoDEN221 FIF HILLEROD221650038:430:00
2Teringl RadekCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB650242:39+3:56
3Olisauskas RaimondasGER359 LVB LEIPZIG359660043:19+4:36
4Zöbl GottfriedAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001744:14+5:31
5Vydra IvanCZEPEN OK RECO SportPEN660045:10+6:27
6Bartoš LuděkCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA670145:31+6:48
7Grote AndreasSUI643 OLC SKOG FRIBOURG643640046:12+7:29
8Klaška PavelCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP650046:20+7:37
9Ptáček PavelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM650846:49+8:06
10Saldukas VygintasLTU471 ORIENS PANEVEZYS471640047:53+9:10
11Valášek PetrCZEKAM SK KameniceKAM660048:01+9:18
12Richtr AlešCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM660149:21+10:38
13Kavalír KarelCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK650351:10+12:27
14Grünberger MartinAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002252:08+13:25
15Bílý PetrCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP680553:45+15:02
16Taurit MatthiasGER353 PHOENIX LUBECK353670056:53+18:10
17Kovář KarelCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP610257:14+18:31
18Sklenář MiroslavCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP630258:16+19:33
19Fürst AlešCZELLI TJ Loko LiberecLLI680159:11+20:28
20Sklenář JosefCZESBR SKOB BruntálSBR660161:44+23:01
21Hlaváček LubomírCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK640161:55+23:12
22Käding BerndGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345640062:03+23:20
23Demmig SvenGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345660063:00+24:17
24Staněk RostislavCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM680163:29+24:46
25Baert SergeBEL152 KOL KESSEL152650063:44+25:01
26Peyrard Jean-marcFRA296 COORE ROUBIA296680065:32+26:49
27Röhl StefanGER342 LOK BERLIN342680066:15+27:32
28Kovář BorisCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP671078:43+40:00
29Barankin ViacheslavRUS592 O-CLUB MOSCOW592670096:26+57:43
 
 
 
H45B (26)4,6 km 120 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Sadrins SergejsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457670040:190:00
2Havel LeošCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL640142:26+2:07
3Funda JiříCZEAPI OK Andante PísekAPI640143:45+3:26
4Kurr MaikGER363 LG OST BERLIN363650047:11+6:52
5Mátl PavelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU684447:58+7:39
6Tanav TonuEST253 MYRAKARUD253630048:07+7:48
7Žemlík RadimCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS640148:11+7:52
8Procházka RadekCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU650451:52+11:33
9Černík MilanCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS650153:30+13:11
10Ščehovič RomanSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672640154:19+14:00
11Šebek MartinCZESCP OK Sparta PrahaSCP670054:32+14:13
12Pärnik JüriEST253 MYRAKARUD253650055:04+14:45
13Funda MichalCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK640357:26+17:07
14Aster VladimírCZESLA SKOB SlanýSLA650058:48+18:29
15Hnik PaulEST253 MYRAKARUD253600059:12+18:53
16Vychodil TomášCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK630161:03+20:44
17Žucha JiříCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN660362:07+21:48
18Poulsen HenrikDEN221 FIF HILLEROD221660062:26+22:07
19Rothkegel ThomasGER348 POST SV DRESDEN348670063:50+23:31
20Hlawatsch RudyNZL531 AUCLAND531640063:57+23:38
21Kantor RomanCZETRI TJ TŽ TřinecTRI650167:34+27:15
22Divecký JosefCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK610268:59+28:40
23Svoboda MiloslavCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK590172:16+31:57
24Navalinskas TomasLTU479 DEVYNI OSK VILNIUS479650074:52+34:33
25Hofman PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM650097:24+57:05
26Míka ZdeněkCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN670098:26+58:07
 
 
 
H50A (38)4,7 km 130 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Müller MatthiasGER348 POST SV DRESDEN348620037:550:00
2Leiboms AigarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457630040:03+2:08
3Vávra MartinCZEHOR TJ Jiskra HořiceHOR630240:15+2:20
4Harju Juha-pekkaFIN275 TP TAMPERE275620040:37+2:42
5Westin KjellNOR512 PORSGRUNN OL512560041:27+3:32
6Vári TiborNOR511 IF STURLA511630041:30+3:35
7Wälchli JürgSUI642 OLG SKANDIA642620043:31+5:36
8Spengler AndreasGER357 ESV LOK DESSAU357610044:39+6:44
9Poloprutský TomášCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI620544:40+6:45
10Montemont PatriceFRA292 ORIENTALP VIZILLE292610046:16+8:21
11Zimmermann GerdGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351610047:21+9:26
12Hirš LiborCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM600047:42+9:47
13Kožina PetrCZEPGP SK PragaPGP600047:47+9:52
14Basset OlivierFRA293 CSM RILLIEUX293630047:57+10:02
15Wurzel BřetislavCZEOSN SK OS Nové Město n. M.OSN600549:07+11:12
16Veljačik PavelCZESCP OK Sparta PrahaSCP620049:21+11:26
17Přibík JanCZEPGP SK PragaPGP630149:42+11:47
18Hrabánek DavidCZEPGP SK PragaPGP600349:59+12:04
19Parkkinen PekkaFIN271 SK POHJANTAHTI271600050:33+12:38
20Treml PeterAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001550:48+12:53
21Roudný VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU610251:31+13:36
22Rysev YuriiRUS596 LESMASTER KIROV596630051:52+13:57
23Larsson Nils-olofSWE709 VANERSBORGS SK709600052:09+14:14
24Zalaiskalns MarisLAT455 MONA RIGA455580052:50+14:55
25Kettner PavelCZEHCE TJ Sokol HostiviceHCE590052:59+15:04
26Tihon JaroslavCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP610256:43+18:48
27Takács CsabaHUN392 SENIOR CLUB HUNGARY392620057:32+19:37
28Hofmans JacquesBEL151 ASUB ORIENTATION151560058:24+20:29
29Hošek LadislavCZESCP OK Sparta PrahaSCP600160:13+22:18
30Forst LiborCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP630165:04+27:09
31Pavlů JaroslavCZEDCE KOB DobřichoviceDCE610065:42+27:47
32Braatz FrankGER350 TREPTOWER S BERLIN350620066:15+28:20
33Mair AloisAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001466:45+28:50
34Vandemeulebroek MarcBEL151 ASUB ORIENTATION151600067:10+29:15
35Hejtmánek VladimírCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP580269:12+31:17
36Pühringer DieterAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002474:59+37:04
37Kulhavý JosefCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK570176:23+38:28
38Janošík AntonínCZEUOL SK UP OlomoucUOL520178:11+40:16
 
 
 
H50B (14)4,3 km 145 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Nemec JurajSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672600147:580:00
2Bikelis VytautasLTU481 LABIRINTAS 2481610050:56+2:58
3Tamulionis VytautasLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS476590052:00+4:02
4Argaláš JaroslavCZETRI TJ TŽ TřinecTRI620253:49+5:51
5Cinkan ZdeněkCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU620153:53+5:55
6Slutyy IhorUKR751 SKIF CSO SUMY751630055:29+7:31
7Blabla ZdeněkCZEPCB SKP České BudějovicePCB590157:39+9:41
8Andza EdgarsLAT452 OZONS OK RIGA452590058:17+10:19
8Pulec PavelCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM620158:17+10:19
10Vydra PavelCZEPEN OK RECO SportPEN620059:50+11:52
11Čivrný PavelCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL630660:20+12:22
12Kavka JiříCZESCP OK Sparta PrahaSCP590060:53+12:55
13Hartmeyer KarlDEN221 FIF HILLEROD221630061:05+13:07
14Treibmann PeterGER341 OK LEIPZIG341590066:12+18:14
 
 
 
H55A (22)4,3 km 120 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Milota JosefCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA580136:300:00
2Škorpil MartinCZEHOR TJ Jiskra HořiceHOR570038:41+2:11
3Burman UlfSWE702 GUSTAVSBERGS OK702580039:08+2:38
4Novotný OtakarCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN560439:21+2:51
5Berger TommySWE708 GAVLE OK708580039:52+3:22
6Flašar JanCZEKCK KOB Český KrumlovKCK570140:07+3:37
7Běhoun PavelCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK570141:44+5:14
8Hermet AndreFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291560041:58+5:28
9John VladimírCZEOLP PSK Olymp PrahaOLP5500242:46+6:16
10Cachard ChristianFRA293 CSM RILLIEUX293560043:35+7:05
11Salkauskas AlgirdasLTU477 ORIENS477560044:34+8:04
12Gazdačko MilanCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK570244:53+8:23
13Kaška RudolfCZECHA OK ChrastavaCHA550045:17+8:47
14Fiala ZdeněkCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP550146:24+9:54
15Hanzl VlastimilCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM532949:31+13:01
16Ďurín JánSVK671 ŠK CART PRINT NITRA671540149:40+13:10
17Konopáč JiříCZETUR OOB TJ TurnovTUR580350:52+14:22
18Pavlík MilanCZECHA OK ChrastavaCHA540055:26+18:56
19Brito SergioBRA191 COMPASS MIGUEL PEREIRA191580060:22+23:52
20Le calvez EugeneFRA295 LORIENT295570064:04+27:34
21Olbrycht JanuszPOL553 OLBnO WARSZAWA553550072:53+36:23
22Maenttaeri JakkeFIN276 Joutsenon Kullervo27684:12+47:42
 
 
 
H55B (13)3,6 km 150 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Harijs LacarsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456580037:070:00
2Langr StanislavCZESNA TJ START NáchodSNA540341:07+4:00
3Cedrych KarelCZETJP TJ Sokol TrojaTJP550041:11+4:04
4Krasuckis RimantasLTU473 LABIRINTAS OK473540042:45+5:38
5Horák PetrCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN560243:35+6:28
6Zákravský ZdeněkCZESNA TJ START NáchodSNA570243:46+6:39
7Maliňák JosefCZESVS Orientklub VsetínSVS550146:34+9:27
8Chalupa TomášCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS550151:58+14:51
9Šebela BedřichCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS580153:49+16:42
10Klimpl PetrCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU540156:33+19:26
11Vikis AndrejsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457560064:38+27:31
12Šabatka PetrCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK570373:48+36:41
13Fajrajzl JaromírCZEAPI OK Andante PísekAPI560175:31+38:24
 
 
 
H60A (37)3,9 km 85 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Härtelt HelmutGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351510030:290:00
2Parzewski JerzyPOL554 ASZ WAT WARSZAWA554520033:32+3:03
3Přinda OldřichCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI510133:33+3:04
4Hickethier ManfredCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI520133:35+3:06
5Uher PetrCZEVSP VSP USK PrahaVSP500134:25+3:56
6Hudský VlastimilCZETUR OOB TJ TurnovTUR510034:29+4:00
7Peterka FrantišekCZETJP TJ Sokol TrojaTJP490035:14+4:45
8Labanouski AnatoliiBLR171 MALINOVKA MINSK171520037:14+6:45
9Horáček MiroslavCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI500038:54+8:25
10Frenzel MichaelGER342 LOK BERLIN342430039:35+9:06
11Wilson MartinGBR321 BERKSHIRE ORIENTEERS321470039:37+9:08
12Müller LeoAUT122 ASKO HENNDORF122490039:56+9:27
13Öhlund PerSWE702 GUSTAVSBERGS OK702520040:37+10:08
14Komárek JaromírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU490041:01+10:32
15Valter PetrCZEKBP KBP PrahaKBP450041:46+11:17
16Ziesche JuergenGER342 LOK BERLIN342500042:16+11:47
17Wald FrantišekCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP530042:17+11:48
18Juřeník JosefCZEMOV SKOB OstravaMOV520142:27+11:58
19Genderjahn LudwigGER342 LOK BERLIN342480043:58+13:29
20Orálek MiroslavCZETTR OOB TřebíčTTR520145:22+14:53
21Folander KimDEN223 OK SORO223510047:07+16:38
22Miřijovský PřemyslCZEBOV TJ Baník Ostrava OKDBOV500147:21+16:52
23Akerblom LeifSWE705 STORA TUNA OK705005047:52+17:23
24Kadavý ZdeněkCZECHA OK ChrastavaCHA490147:56+17:27
25Ševčík MilanCZECHA OK ChrastavaCHA500348:08+17:39
26Farář VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU520148:43+18:14
27Lukavec MílaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN490149:55+19:26
28Tvrdek VojtěchCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE490050:06+19:37
29Babický TomášCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT500150:07+19:38
30Pongratz KarlAUT125 HSV PINKAFELD125520051:32+21:03
31Bárta MiroslavCZEJEN OB JenišoviceJEN520153:35+23:06
32Wolejszo TadeuszPOL554 ASZ WAT WARSZAWA554510054:01+23:32
33Novák KarelCZENPA SK LOB Nová PakaNPA500157:46+27:17
34Hamáček BohuslavCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE500057:47+27:18
35Lusk KarelCZECHA OK ChrastavaCHA500260:01+29:32
36Böhm KarelCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN510164:35+34:06
 
Chmelík AlešCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM4732disk
 
 
 
H60B (11)3,5 km 105 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Barták JiříCZECHA OK ChrastavaCHA510038:570:00
2Stárek JiříCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK500240:01+1:04
3Pavlík MiroslavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT530141:42+2:45
4Pospíšil KarelCZEKAR SK KarloviceKAR500142:29+3:32
5Breitschädel ChristianAUT122 ASKO HENNDORF122530042:36+3:39
6Vokál JiříCZECHA OK ChrastavaCHA500145:19+6:22
7Olausson TommySWE707 SOK ANEBY707000045:46+6:49
8Kubát JaroslavCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV520345:49+6:52
9Denemarek OldřichCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM510047:41+8:44
10Henek MilanCZERBK SK Radioklub BlanskoRBK530748:35+9:38
11Ender VolkerGER343 TURBINE ZITTAU343500050:57+12:00
 
 
 
H65A (25)3,2 km 85 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Pospíšil JaromírCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR441727:450:00
2Buriánek JaromírCZESCP OK Sparta PrahaSCP470031:13+3:28
3Penttinen JuhaFIN273 MESIK HELSINKI273450033:09+5:24
4Janda JosefCZEKAD Originální Vivalín Team KaKAD470133:52+6:07
5Böhm EduardAUT122 ASKO HENNDORF122480034:11+6:26
6Gurka JiříCZETUV SOK TJ TurnovTUV460134:30+6:45
7Jirásek JaroslavCZESCH TJ Skalka ChebSCH470135:32+7:47
8Privett LeighAUS101 AWOC STANLEY101450035:56+8:11
9Procházka AlešCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP470036:24+8:39
10Pospíšil JiříCZETUV SOK TJ TurnovTUV470137:14+9:29
11Strib Hans ChristianDEN225 BALLERUP OK225480038:23+10:38
12Jakubec JindřichCZETUR OOB TJ TurnovTUR480139:00+11:15
13Havlík JaroslavCZESJC Sportcentrum JičínSJC360139:15+11:30
14Hrobař RudolfCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK470239:45+12:00
15Gleschner AlbertAUT123 HSV RIED123000039:59+12:14
16Zlesák ZdeněkCZEJIL OK JilemniceJIL470141:15+13:30
17Dokoupil VladimírCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM480641:35+13:50
18Sokolář ZdeněkCZESNA TJ START NáchodSNA450141:50+14:05
19Lindblom IngemarSWE704 IFK GOTEBORG704440041:53+14:08
20Schimm DieterCZEBSO KOB Baník SokolovBSO440143:34+15:49
21Fišák JanCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA440143:45+16:00
22Challacombe AlwynGBR322 WELWYN ORIENTEERS322480051:35+23:50
23Ochmann GertGER341 OK LEIPZIG341450052:57+25:12
24Ryšavý VítCZETJP TJ Sokol TrojaTJP470053:38+25:53
 
Intgroen MikeNED501 KOVZ RIJSBERGEN5014600disk
 
 
 
H65B (7)2,9 km 70 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Lebduška PetrCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU470235:050:00
2Hlaváč JaroslavCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB480136:46+1:41
3Zelený VladimírCZEPGP SK PragaPGP480038:25+3:20
4Fiala MilošCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH480144:32+9:27
5Nejezchleba JiříCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS460048:08+13:03
6Lukáš ZdeněkCZELLI TJ Loko LiberecLLI450254:45+19:40
7Dvořák JaromírCZEPGP SK PragaPGP460162:29+27:24
 
 
 
H70 (14)2,9 km 80 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Slavins RodrigoLAT452 OZONS OK RIGA452390030:200:00
2Schmalfeld TassiloGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351400030:34+0:14
3Teteris ArvidsLAT454 OK KO454400034:47+4:27
4Gřunděl IvanCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH420138:55+8:35
5Frey JaromírCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ410039:33+9:13
6Güth HansGER357 ESV LOK DESSAU357420041:04+10:44
7Novotný FrantišekNERNEREGNER43:36+13:16
8Hlavatý KarelCZESJP KČT Slavoj PrahaSJP420053:33+23:13
9Štrojsa JosefCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS400053:58+23:38
10Beneš KarelCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV420153:59+23:39
11Roos TonNED502 HOC 93 MEPPEL502410054:26+24:06
12Máslo MiroslavCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK400156:21+26:01
13Walter BerndGER355 IHW ALEX BERLIN3553900103:32+73:12
 
Fuchs FranzAUT121 NATURFREUNDE LINZ1210012disk
 
 
 
H75 (10)2,6 km 90 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Attl VladimírCZEPGP SK PragaPGP380033:100:00
2Wagner MaxAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000937:42+4:32
3Novotný PetrCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK380244:13+11:03
4Horn GerhardGER347 TGV HORN347360044:37+11:27
5Fierlinger AdiAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001345:31+12:21
6Kojalovics StanislavsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456340051:17+18:07
7Wittiber WolfgangGER346 BIELEFELDER SKICLUB e.V.346340052:35+19:25
8Kalinin BorisRUS597 KUNCEVO-ORSA597310064:41+31:31
9Hanák MilanCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP340080:30+47:20
10Taurit RudolfGER353 PHOENIX LUBECK353340091:29+58:19
 
 
 
T10 (39)2,6 km 75 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Mrozek PawelCZETRI TJ TŽ TřinecTRI040117:020:00
2Hasman JakubCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM050120:41+3:39
3Kalinin MatveyRUS593 OMEGA MOSCOW593060021:29+4:27
4Toms GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456050021:33+4:31
5Stehlík ŠimonCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM22:33+5:31
6Čechmánek VáclavCZEPVP VSK PřírodovědaPVP060022:36+5:34
7Dejnožka MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN060023:45+6:43
8Teringlová VendulaCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB045124:20+7:18
9Dvořáček TomášCZETTR OOB TřebíčTTR050325:16+8:14
10Promberga MontaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457030025:56+8:54
11Solmanis UvisLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453060026:42+9:40
12Irbe LacareLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456040027:02+10:00
13Kuc RadimCZESCP OK Sparta PrahaSCP040027:18+10:16
14Víšková VeronikaCZEKAM SK KameniceKAM045227:44+10:42
15Lapina MartaLAT454 OK KO454000027:45+10:43
16Kolomnin LeonidRUS598 O-LEN MOSCOW598050027:54+10:52
17Šauli KateřinaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045628:47+11:45
18Kuc DavidCZESCP OK Sparta PrahaSCP060029:03+12:01
19Městka VáclavCZEVSP VSP USK PrahaVSP060029:15+12:13
20Janošíková EvaCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB055229:18+12:16
21Mach OndraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN040229:23+12:21
22Garais BrunoLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457050029:41+12:39
23Benešová MichaelaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH065131:13+14:11
24Zemková PavlínaCZESLA SKOB SlanýSLA055133:06+16:04
25Štrait VilémCZEVSP VSP USK PrahaVSP070133:59+16:57
26Kroniková SylvieCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK045034:35+17:33
27Nováčková DominikaNERNEREGNER37:43+20:41
28Míka BertíkCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN060137:54+20:52
29Milota BřetislavCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA030041:29+24:27
30Doucha MartinCZESNA TJ START NáchodSNA050141:30+24:28
31Rohlík ZbyněkCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS030141:37+24:35
32Zorin TimofeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595070042:07+25:05
33Kubecová MagdalenaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB055042:50+25:48
34Haikonen IlmoFIN272 ULVILAN URA272040045:50+28:48
35Vřešťál AntonínCZETUR OOB TJ TurnovTUR060448:13+31:11
36Nedvídková AdélaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT045248:55+31:53
37Baldriánová EvaCZEVSP VSP USK PrahaVSP075156:59+39:57
 
Bauer MatyášCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKVdisk
Emils Alberts ŠnepsteNERNEREGNER05disk
 
 
 
T10P (53)2,6 km 75 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hemmingsen kjaer GustavDEN221 FIF HILLEROD221050016:570:00
2Cienciala FilipCZETRI TJ TŽ TřinecTRI060016:59+0:02
3Pachnik JedrzejCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB17:05+0:08
4Eriksen alkjaer LasseDEN221 FIF HILLEROD221030018:55+1:58
5Čivrný JanCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL050121:58+5:01
6Přibíková AgátaCZEPGP SK PragaPGP065123:50+6:53
7Doleželová AnnaCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR065124:24+7:27
8Lamačová BarboraCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BORBOR075024:27+7:30
9Vlach TimikCZESBR SKOB BruntálSBR050124:44+7:47
10Přinda JanCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI080725:14+8:17
11Jandera KryštofCZEPGP SK PragaPGP070026:35+9:38
12Cieslar MichaelCZETRI TJ TŽ TřinecTRI050326:37+9:40
13Šebelka MatějCZEN07 - NEREGISTR. LIBERECN07000027:52+10:55
14Kolomnina AlenaRUS598 O-LEN MOSCOW598080028:09+11:12
15Hudská ŠtěpánkaCZETUR OOB TJ TurnovTUR045029:21+12:24
16Janošíková MarieCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB075229:28+12:31
17Halberstadt PatrickNERNEREGNER29:39+12:42
18Šimek AdamCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU30:13+13:16
19Dvořáčková JanaCZETTR OOB TřebíčTTR30:19+13:22
20Drahoňovský TomášCZETUR OOB TJ TurnovTUR070131:16+14:19
21Čivrná EliškaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL085131:40+14:43
22Rejholcová TerezaCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BOR31:49+14:52
23Krčmář JáchymCZELLI TJ Loko LiberecLLI32:16+15:19
24Doucha TomášCZESNA TJ START NáchodSNA080132:40+15:43
25Smiková KristýnaCZESLA SKOB SlanýSLA33:37+16:40
26Vřešťál FrantišekCZETUR OOB TJ TurnovTUR090633:39+16:42
27Ender TimonGER341 OK LEIPZIG341070037:03+20:06
28Mach JakubCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN080237:08+20:11
29Komárková ZbyňkaCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH075138:44+21:47
30Bauerová AnetaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV39:15+22:18
31Teringl VojtěchCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB070239:22+22:25
32Holečková KateřinaCZEABM KOB Moira BrnoABM055339:30+22:33
33Heide RobertNERNEREGNER41:18+24:21
34Svobodová AndreaCZESLA SKOB SlanýSLA075041:23+24:26
35Vávrová TerezieCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BORBOR41:56+24:59
36Besta RadekCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC43:50+26:53
37Šoupa MartinCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM050044:30+27:33
38Ullrichová TerezkaCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BORBOR45:29+28:32
39Heclová MarieCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU045448:55+31:58
40Paloncý JanCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU080854:21+37:24
41Rohan VilémCZEPVP VSK PřírodovědaPVP54:36+37:39
42Weigert Anna und JuleGER344 MTV BRAUNSCHWEIG344200057:37+40:40
43Mátl JáchymCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU58:59+42:02
44Štěrba LukášCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV100164:40+47:43
45Brandt MarkoCZEABM KOB Moira BrnoABM87:29+70:32
46Pavlíková RozárieCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT085191:22+74:25
47Pavlík TobiášCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT111195:49+78:52
47Bílá TerezaCZEJES KOS JeseniceJES055195:49+78:52
49Janáková KarolínaNERNEREGNER107:47+90:50
50Haufe HorstGER343 TURBINE ZITTAU3433400115:24+98:27
 
Dvořáček JanCZETTR OOB TřebíčTTR0711disk
Kašpar VojtěchCZEZAK ZAK SK Netopýr ZákupyZAK0400disk
Bozděch VojtaCZEPGP SK PragaPGPvzdal
 
 
 
T-OPEN (9)2,6 km 75 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Najbrt JakubCZEKSV SKOB Kobra VsetínKSV21:160:00
2Černíková DanaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS705027:30+6:14
3Stiborová BlankaCZEKAR SK KarloviceKAR27:32+6:16
4Černíková TerezaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS28:12+6:56
5Jurjane KristineNERNEREG29:42+8:26
6Halberstadt TomasNERNEREGNER32:48+11:32
7Gilova DianaNERNEREGNER0035:53+14:37
8Bína JanNERNEREGNER42:59+21:43
 
Faldus AdamNERNEREGdisk