Bohemia 2013pá 26.7.2013 14:15
Celkové výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
1037KSU Klub vytrvalostních sportůCZE
místoJménoStátOddílE1E2E3ČasZtráta
D14A (19)
 
1Berger AnniAUT121 NATURFREUNDE LINZ28:58143:53627:211100:120:00
15Pukyšová AnežkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportů58:141652:031444:5611155:13+55:01
 
 
 
D16A (32)
 
1Janovská KateřinaCZEPGP SK Praga31:27242:34129:522103:530:00
15Smrčková DominikaCZEKSU Klub vytrvalostních sportů46:412257:091341:2014145:10+41:17
17Švancárová VeronikaCZEKSU Klub vytrvalostních sportů46:112061:301942:5715150:38+46:45
 
 
 
D16B (14)
 
1Hájková EliškaCZEZVO ZVO OB SK Zvole32:18139:30145:555117:430:00
9Habigerová JanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportů42:51550:151054:4211147:48+30:05
 
 
 
D18B (8)
 
1Makselyte DovileLTU475 ALYTAUS SRC/JAVONIS31:16244:48240:541116:580:00
7Habigerová RadkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportů54:07859:40653:276167:14+50:16
 
 
 
D21A (31)
 
1Rothauer LucieAUT122 ASKO HENNDORF32:35140:47135:561109:180:00
3Vozdová AnetaCZEKSU Klub vytrvalostních sportů41:12948:35638:302128:17+18:59
15Janů HanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportů42:201253:171348:5118144:28+35:10
Míková LenkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportů45:5017
 
 
 
D21B (29)
 
1Svobodová BarboraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nad40:51253:46442:431137:200:00
20Švancárová HelenaCZEKSU Klub vytrvalostních sportů68:472087:202181:3023237:37+100:17
 
 
 
D21C (27)
 
1Hudečková HelenaCZEKTA SK Kotnov Tábor31:37247:35339:411118:530:00
16Klimešová ZuzanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportů86:2819109:541988:2019284:42+165:49
 
 
 
D35B (20)
 
1Městková KateřinaCZEVSP VSP USK Praha32:25235:13232:491100:270:00
5Smolíková KateřinaCZEKSU Klub vytrvalostních sportů44:13645:57838:184128:28+28:01
15Smrčková VěraCZEKSU Klub vytrvalostních sportů72:451762:451662:1312197:43+97:16
 
 
 
F3 (78)
 
1Němeček JanCZEKAM SK Kamenice25:06127:47125:27178:200:00
14Krčová MartinaCZEKSU Klub vytrvalostních sportů45:031547:142151:3419143:51+65:31
28Květoň VladimírCZEKSU Klub vytrvalostních sportů73:324370:124569:4737213:31+135:11
Stryková VlastaCZEKSU Klub vytrvalostních sportů45:331663:4540disk
Stryk MartinCZEKSU Klub vytrvalostních sportů64:3335
 
 
 
H12B (15)
 
1Budský OndřejCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nad24:20129:12425:56279:280:00
9Hecl FrantišekCZEKSU Klub vytrvalostních sportů64:441235:29854:4311154:56+75:28
 
 
 
H14A (28)
 
1Škvor OtaCZEKAM SK Kamenice28:24138:25526:07292:560:00
8Šrámek OndřejCZEKSU Klub vytrvalostních sportů32:27438:46637:3112108:44+15:48
10Jílek OndřejCZEKSU Klub vytrvalostních sportů41:541141:49731:416115:24+22:28
19Matoušek MatějCZEKSU Klub vytrvalostních sportů52:482055:081750:2322158:19+65:23
 
 
 
H21A (48)
 
1Švihovský JaromírCZESJC Sportcentrum Jičín44:43153:07135:051132:550:00
16Šrámek JaromírCZEKSU Klub vytrvalostních sportů49:491560:19949:4621159:54+26:59
17Janů ZdeněkCZEKSU Klub vytrvalostních sportů49:501666:012048:1219164:03+31:08
27Turczer PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportů56:572675:363352:4425185:17+52:22
35Hecl MilošCZEKSU Klub vytrvalostních sportů72:343584:083962:2236219:04+86:09
Jílek JakubCZEKSU Klub vytrvalostních sportůvzdal108:434257:1630
 
 
 
H21C (26)
 
1Havlíček TomášCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č30:02145:23134:121109:370:00
17Žídek RobertCZEKSU Klub vytrvalostních sportů58:151976:562080:5119216:02+106:25
 
 
 
H35B (17)
 
1Kutlvašr RudaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí48:26260:25243:123152:030:00
4Matoušek MilanCZEKSU Klub vytrvalostních sportů49:43459:02149:295158:14+6:11
5Paloncý PavelCZEKSU Klub vytrvalostních sportů53:21761:45351:286166:34+14:31
10Habiger PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportů59:031083:511271:0512213:59+61:56
11Smrček PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportů58:01896:131560:3310214:47+62:44
12Šimek MartinCZEKSU Klub vytrvalostních sportů58:41991:401380:2213230:43+78:40
 
 
 
H45B (27)
 
1Sadrins SergejsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE24:57142:30137:456105:120:00
5Mátl PavelCZEKSU Klub vytrvalostních sportů30:41455:29634:184120:28+15:16
 
 
 
H60A (38)
 
1Hickethier ManfredCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerin24:47135:58328:04288:490:00
18Komárek JaromírCZEKSU Klub vytrvalostních sportů34:512055:012738:5414128:46+39:57
 
 
 
T10P (60)
 
1Eriksen alkjaer LasseDEN221 FIF HILLEROD24:34320:23217:14162:110:00
19Heclová MarieCZEKSU Klub vytrvalostních sportů43:272348:492550:1930142:35+80:24
22Mareček LiborCZEKSU Klub vytrvalostních sportů44:392552:113051:0532147:55+85:44
25Paloncý JanCZEKSU Klub vytrvalostních sportů60:563252:293151:2433164:49+102:38
27Šimek AdamCZEKSU Klub vytrvalostních sportů87:394041:592044:4228174:20+112:09
30Mátl JáchymCZEKSU Klub vytrvalostních sportů80:193873:384072:4845226:45+164:34
Mareček KarelCZEKSU Klub vytrvalostních sportů39:1617disk42:4127
 
 
 
Návrat na hlavní stránku