Bohemia 2013pá 26.7.2013 14:02
Výsledky - Etapa 3vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D10 (23)1,5 km 45 m6 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Staňková RadkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045215:020:00
2Kantorová AnnaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI035215:18+0:16
3Dzerve Una undineLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000715:48+0:46
4Simonsen SiriDEN221 FIF HILLEROD221030015:56+0:54
5Nádeníčková IvaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ035017:17+2:15
6Martanová LeaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI055517:22+2:20
7Chvátilová JohanaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK045019:55+4:53
8Čechmánková AnnaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP045021:34+6:32
9Thýnová MartinaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK035021:39+6:37
10Vitebská EliškaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN035021:56+6:54
11Richtrová KamilaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045122:26+7:24
12Štraitová JolanaCZEVSP VSP USK PrahaVSP045623:16+8:14
13Poulsen MathildeDEN221 FIF HILLEROD221030023:42+8:40
14Bartošová MarieCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA045126:03+11:01
15Hankovcová HelenaCZEKAM SK KameniceKAM035026:26+11:24
16Irbe BlumaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456030026:37+11:35
17Ziebová VeronikaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ045027:18+12:16
18Ender JulikaGER341 OK LEIPZIG341040029:03+14:01
19Holečková MichaelaCZEABM KOB Moira BrnoABM025932:16+17:14
20Kärger ElineGER341 OK LEIPZIG341050035:59+20:57
21Rusakova UlianaRUS592 O-CLUB MOSCOW592030054:00+38:58
22Havlová KateřinaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL055288:45+73:43
 
msDellingerová AnnaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ035131:15+16:13
 
 
 
D12A (14)1,8 km 55 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kosová TerezaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK015112:250:00
2Kochová AnnaCZESJC Sportcentrum JičínSJC015314:28+2:03
3Martanová ElinCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI025215:17+2:52
4Haikonen SanniFIN272 ULVILAN URA272010021:47+9:22
5Poulsen Nanna lysemoseDEN222 SILKEBORG OK222020023:17+10:52
6Semíková LucieCZEKAM SK KameniceKAM025023:39+11:14
7Sidorenkova VictoriaRUS598 O-LEN MOSCOW598020025:29+13:04
8Mašatová EliškaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK025128:14+15:49
9Vejražková RózaCZESJC Sportcentrum JičínSJC015133:18+20:53
10Staňková MarkétaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM015341:17+28:52
11Kroniková ŠtěpánkaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK015045:18+32:53
12Chaloupková HanaCZEKAM SK KameniceKAM025249:52+37:27
13Malvina GirinskyteLTU477 ORIENS477020051:38+39:13
14Janderová BarboraCZEPGP SK PragaPGP025166:55+54:30
 
 
 
D12B (20)1,7 km 50 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Linková LucieCZETUR OOB TJ TurnovTUR025120:360:00
2Nádeníčková PavlaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015020:46+0:10
2Tokárová ReginaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015120:46+0:10
4Rydlová AdélaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015121:12+0:36
5Baloghová LídaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015028:03+7:27
6Rydlová MagdalénaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025130:22+9:46
7Budská AnnaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025332:19+11:43
8Marešová KláraCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ025035:53+15:17
9Čermáková KateřinaCZEROZ OK RoztokyROZ015036:29+15:53
10Novotná ViktorieCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025038:09+17:33
11Ciencialová DanielaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI025440:07+19:31
12Šritrová LenkaCZETUV SOK TJ TurnovTUV025241:39+21:03
13Šklíbová MíšaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015344:29+23:53
14Bliudžiute GabijaLTU480 ŠILALES SM480010049:02+28:26
15Mrozek TeresaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI025150:33+29:57
16Chalupová AnetaCZEROZ OK RoztokyROZ025054:23+33:47
17Zierhutová MichaelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV025065:51+45:15
18Mcmahon AnežkaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE025067:00+46:24
19Mödlhammer KerstinAUT122 ASKO HENNDORF12284:29+63:53
 
Agate BlankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4560100disk
 
 
 
D14A (19)2,2 km 75 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Berger AnniAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000327:210:00
2Pavlíková MarkétaCZECHA OK ChrastavaCHA005029:24+2:03
3Kubecová KateřinaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB999930:05+2:44
4Thýnová NikolaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK005130:22+3:01
5Voltrová AlenaCZEROZ OK RoztokyROZ995131:56+4:35
6Bruková MagdaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI005433:22+6:01
7Poulsen Sara lysemoseDEN222 SILKEBORG OK222990033:28+6:07
8Kolářová JohanaCZESLA SKOB SlanýSLA995034:11+6:50
9Hrabánková ZuzanaCZEPGP SK PragaPGP995035:13+7:52
10Rimkute RobertaLTU480 ŠILALES SM480990036:52+9:31
11Pukyšová AnežkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU999944:56+17:35
12Simonsen AnnikaDEN221 FIF HILLEROD221000045:38+18:17
13Kováříková MarieCZEKAM SK KameniceKAM005049:57+22:36
14Albrechtová IvetaCZEKAM SK KameniceKAM995051:40+24:19
15Vári Ashild EgebergNOR511 IF STURLA511200053:29+26:08
16Kubald MarieGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345000054:25+27:04
17Hinge krogsgaard CelinDEN222 SILKEBORG OK222990054:51+27:30
18Zeiner ElenaAUT124 SPORTUNION SCHOCKL ORIENTE124000058:03+30:42
19Svyatlovskaya SofiyaRUS598 O-LEN MOSCOW5980000130:08+102:47
 
 
 
D14B (8)2,0 km 60 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Marešová AlexandraCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ995032:460:00
2Jarmalaviciute GretaLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474000041:18+8:32
3Hlaváčková PetraCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK005244:28+11:42
4Lokajíčková KláraCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM005249:01+16:15
5Doležalová DorotkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM995074:49+42:03
6Babanina MariaRUS598 O-LEN MOSCOW598000082:03+49:17
7Kyralová AnnaCZEKAM SK KameniceKAM005285:03+52:17
8Klinkerová MagdalénaCZEROZ OK RoztokyROZ995097:06+64:20
 
 
 
D16A (32)2,5 km 110 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kalinina NikaRUS593 OMEGA MOSCOW593000029:040:00
2Janovská KateřinaCZEPGP SK PragaPGP985029:52+0:48
3Argalášová KateřinaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI975031:03+1:59
4Kubínová VeronikaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV975232:04+3:00
5Tesařová JanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI975132:11+3:07
6Kovářová LenkaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP975032:30+3:26
7Gedgaudaite ViktorijaLTU480 ŠILALES SM480970033:12+4:08
8Hartmeyer MarieDEN221 FIF HILLEROD221970033:31+4:27
9Slavíková SilvieCZEPGP SK PragaPGP975133:36+4:32
10Linková AlenaCZETUR OOB TJ TurnovTUR975133:52+4:48
11Larsen CamillaDEN221 FIF HILLEROD221980038:15+9:11
12Szarzecová LucieCZETRI TJ TŽ TřinecTRI985039:43+10:39
13Mikešová AdélaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985240:40+11:36
14Smrčková DominikaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU979941:20+12:16
15Švancárová VeronikaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU985342:57+13:53
16Zusevica AustraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000344:52+15:48
17Hudská LudmilaCZETUR OOB TJ TurnovTUR985144:59+15:55
18Berger MarleneAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000245:56+16:52
19Mackeviciute AistéLTU477 ORIENS477970046:17+17:13
20Kempff-andersen IsabellaDEN221 FIF HILLEROD221980050:26+21:22
21Kroupová EliškaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985350:51+21:47
22Hlinovská JohanaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975156:50+27:46
23Trybyté GeidaLTU477 ORIENS477970058:26+29:22
24Lapina ZelmaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457980058:29+29:25
25Westin EmilieNOR512 PORSGRUNN OL512980059:44+30:40
26Staskeviciute RamintaLTU477 ORIENS477980060:15+31:11
27Šafrhansová LucieCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975360:40+31:36
28Käding HenrietteGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345970064:29+35:25
29Peyrard JulieFRA296 COORE ROUBIA296970066:54+37:50
30Jobst ThessaGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345980074:54+45:50
31Garbaliauskaite ElenaLTU477 ORIENS477980093:37+64:33
 
Kohlová MonikaCZETUR OOB TJ TurnovTUR9756disk
 
 
 
D16B (14)2,3 km 105 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Anna FreimaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970036:230:00
2Voltrová HanaCZEROZ OK RoztokyROZ975237:04+0:41
3Dita SilaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970041:40+5:17
4Balcarová BarboraCZELLI TJ Loko LiberecLLI975144:33+8:10
5Hájková EliškaCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO985145:55+9:32
6Pärnik EdithEST253 MYRAKARUD253980046:05+9:42
7Kaufmanová IvanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI976149:22+12:59
8Aiva LakeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970050:18+13:55
9Liberdová JanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI985252:21+15:58
10Žuchová DanielaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN975052:59+16:36
11Habigerová JanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU988854:42+18:19
12Bukucinskaite FaustaLTU477 ORIENS477980057:39+21:16
13Rudzite AgneseLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457970061:14+24:51
14Kral StefanieAUT122 ASKO HENNDORF122980079:36+43:13
 
 
 
D18A (22)2,8 km 135 m16 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Štičková AnnaCZELLI TJ Loko LiberecLLI965131:460:00
2Kožinová ZuzanaCZEPGP SK PragaPGP965036:18+4:32
3Vári Ingunn egebergNOR511 IF STURLA511960037:09+5:23
4Kulhavá EliškaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU965737:33+5:47
5Hančová PetraCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL965237:35+5:49
6Hrabánková KláraCZEPGP SK PragaPGP965437:38+5:52
7Zalaiskalna Annija annaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453960037:56+6:10
8Doleželová KateřinaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU955840:39+8:53
9Hlubučková KristýnaCZEKAM SK KameniceKAM955141:04+9:18
10Aparjode KendijaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000542:24+10:38
11Petrasová ZuzanaCZEVAM VAM OOB VamberkVAM965342:35+10:49
12Hoidekrová LucieCZELLI TJ Loko LiberecLLI955243:53+12:07
13Šádková MartinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK965343:57+12:11
14Rusakova DianaRUS592 O-CLUB MOSCOW592960045:00+13:14
15Leiboma LauraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457960045:52+14:06
16Pukite LauraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457960045:59+14:13
17Šmejcová AnnaCZESJC Sportcentrum JičínSJC955248:54+17:08
18Hausenblasová KarolínaCZEKAM SK KameniceKAM965051:51+20:05
19Snopková DajanaSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672955158:48+27:02
20Salkauskaite VaivaLTU477 ORIENS477960066:00+34:14
 
Machačová MichaelaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK9656disk
Fukalová MartinaCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV9550disk
 
 
 
D18B (8)2,5 km 130 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Makselyte DovileLTU475 ALYTAUS SRC/JAVONIS475950040:540:00
2Košková AničkaCZELLI TJ Loko LiberecLLI955044:08+3:14
3Kaděrová VendulaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV965044:29+3:35
4Martusyte MonikaLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474950046:33+5:39
5Laurutyte VaivaLTU475 ALYTAUS SRC/JAVONIS475960049:09+8:15
6Habigerová RadkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU955953:27+12:33
7Ilvija JakaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960055:22+14:28
8Liachoviciute SigitaLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS476960076:29+35:35
 
 
 
D20A (10)2,8 km 140 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Chvalová VěraCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM945232:080:00
2Kožinová AnnaCZEPGP SK PragaPGP935032:47+0:39
3Sadrina MadaraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000035:46+3:38
4Kamererová ValerieCZEKAM SK KameniceKAM945240:45+8:37
5Kubínová RomanaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV945240:56+8:48
6Stormer JulieCZEKAM SK KameniceKAM935243:32+11:24
7Kulhavá ŠárkaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU935744:50+12:42
8Nagele ZaneLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000145:21+13:13
9Mikšyte EgleLTU480 ŠILALES SM480930062:15+30:07
 
Gunta RaitumaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4569400disk
 
 
 
D21A (29)3,1 km 155 m20 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Rothauer LucieAUT122 ASKO HENNDORF122740035:560:00
2Vozdová AnetaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU939438:30+2:34
3Kolomnina EkaterinaRUS598 O-LEN MOSCOW598820040:09+4:13
4Tikhonova ZoyaRUS593 OMEGA MOSCOW593800042:25+6:29
5Šmidrkalová MonikaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA905142:52+6:56
6Čepová DanielaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK895143:14+7:18
6Kuberková LucieCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM945143:14+7:18
8Gathercole ChristineAUT122 ASKO HENNDORF122780043:37+7:41
9Janatová LucieCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP815443:43+7:47
10Flašarová KristýnaCZEPGP SK PragaPGP905444:26+8:30
11Tomas AmberUSA801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB801810045:15+9:19
12Procházková KláraCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU945145:29+9:33
13Tihonová MartinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK865145:48+9:52
14Smolková KateřinaCZEPGP SK PragaPGP885246:17+10:21
15Mezníková LucieCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM915046:24+10:28
16Strasser AndreaAUT122 ASKO HENNDORF122800047:06+11:10
17Doležalová RadkaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL925248:14+12:18
18Janů HanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU939348:51+12:55
19Hofmanová MichaelaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM775149:35+13:39
20Kociánová LenkaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM855351:12+15:16
21Kjersti WestinCZEPGP SK PragaPGP925551:52+15:56
22Burdová AdélaCZELDC KOB DěčínLDC915252:56+17:00
23Koppová IngridCZESLP OOB Slavia PrahaSLP796057:33+21:37
24Hradecká PetraCZEDOK OK DoksyDOK680158:17+22:21
25Jebavá LucieCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL925462:05+26:09
26Romanovska StinaEST251 HIIUMAA OK251810062:29+26:33
27Limpach JessicaBEL151 ASUB ORIENTATION151880064:06+28:10
28Timmusk AdeEST251 HIIUMAA OK251880084:14+48:18
 
Berger MarliesAUT121 NATURFREUNDE LINZ1210006disk
 
 
 
D21B (27)2,8 km 145 m16 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Svobodová BarboraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN895242:430:00
2Klíchová JanaCZESSU SK Severka ŠumperkSSU815145:29+2:46
3Krtičková MichaelaCZEKON KOB KoniceKON797545:34+2:51
4Urbanová JohanaCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR925148:19+5:36
5Černíková BarboraCZEDOB KOB DobruškaDOB787848:39+5:56
6Fejková MarcelaCZESJC Sportcentrum JičínSJC775150:09+7:26
7Bozděchová LenkaCZEPGP SK PragaPGP825450:41+7:58
8Janošíková LenkaCZEUOL SK UP OlomoucUOL765151:08+8:25
9Dernegard KarinSWE701 ALEMS OK701830051:26+8:43
10Kovářová JosefaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP865352:12+9:29
11Urbánková KateřinaCZEONO SKOB OstrovONO925053:20+10:37
12Podlipná VeronikaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA815253:46+11:03
13Švihovská EvaCZESJC Sportcentrum JičínSJC835255:22+12:39
14Tauchmanová IvanaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA785257:22+14:39
15Neradová EvaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT895159:50+17:07
16Košťálová PetraNED503 OLIFANT AMERSFOORT503820060:10+17:27
17Juřeníková HanaCZEMOV SKOB OstravaMOV805260:32+17:49
18Uhrová ZuzanaCZEVSP VSP USK PrahaVSP805064:22+21:39
19Madara KirmuskaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456890065:49+23:06
20Bartošová ZdeňkaCZEKRP SK KOURAKRP825166:14+23:31
21Žitná JanaCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB925169:46+27:03
22Kovářová JulieCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP885472:32+29:49
23Švancárová HelenaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU725281:30+38:47
24Ježková KláraCZEPGP SK PragaPGP845582:39+39:56
25Jiménez carrión VirginiaESP241 CO CATALUNYA241830093:52+51:09
26Lassu ViktoriaGER355 IHW ALEX BERLIN355000098:58+56:15
 
Kopecká AnežkaCZEVSP VSP USK PrahaVSP8150disk
 
 
 
D21C (24)2,6 km 120 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hudečková HelenaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA695139:410:00
2Pietraszková LenkaCZEOOP TJ OpavaOOP825045:08+5:27
3Kavková DanaCZESCP OK Sparta PrahaSCP615045:32+5:51
4Schejbalová KarinaCZESCP OK Sparta PrahaSCP48:20+8:39
5Chmelíková ZuzanaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM935350:23+10:42
6Baiba BirznieceLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456790051:16+11:35
7Rydlová EvaCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP898951:37+11:56
8Fujáková KatkaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV855061:21+21:40
9Kaufmann Marie-louiseGER341 OK LEIPZIG341830062:48+23:07
10Hančová AliceCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL705264:36+24:55
11Koblížková KláraCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH805170:26+30:45
12Weinlichová HanaCZEBSO KOB Baník SokolovBSO825071:58+32:17
13Zemanová LenkaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA885172:16+32:35
14Poulsen HanneDEN221 FIF HILLEROD221700075:37+35:56
15Šebková JanaCZESCP OK Sparta PrahaSCP925077:49+38:08
16Maliňáková PetraCZESVS Orientklub VsetínSVS875178:34+38:53
17Hartmeyer ChristinaDEN221 FIF HILLEROD22183:38+43:57
18Kantnerová MarieCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM825185:14+45:33
19Klimešová ZuzanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU797988:20+48:39
20Pavlíková RomanaCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP895097:21+57:40
21Sidorenkova NataliaRUS598 O-LEN MOSCOW5987000115:38+75:57
22Sandija StankeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4567100117:29+77:48
 
Mesiarkinová KamilaCZEMBM O-mikronMBM8282disk
Lemanski SaraUSA801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB8018200vzdal
 
 
 
D21E (11)3,5 km 200 m21 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Gregorová KamilaCZECTB SK OB ChotěbořCTB815139:120:00
2Heczková BohdanaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI775040:36+1:24
3Baldrianová BarboraCZEVSP VSP USK PrahaVSP785044:17+5:05
4Kašková KateřinaCZECHA OK ChrastavaCHA785045:02+5:50
5Kosová DenisaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK915046:38+7:26
6Jakobová AdélkaCZEUOL SK UP OlomoucUOL905246:55+7:43
7Košárková IvaCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP815249:50+10:38
8Sklenářová RadkaCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE925054:53+15:41
9Minn Kadi-liisEST252 JOKA252910069:12+30:00
10Ruul SigridEST252 JOKA252910070:40+31:28
11Carla SaraivaPOR571 ORI-ESTARREJA5718900107:11+67:59
 
 
 
D35A (18)2,8 km 155 m16 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Pachnerová DominikaCZECHA OK ChrastavaCHA775040:180:00
2Kheldert ElenaRUS593 OMEGA MOSCOW593740040:50+0:32
3Valášková ŠárkaCZEKAM SK KameniceKAM695143:03+2:45
4Klinkerová JitkaCZEKAM SK KameniceKAM645044:23+4:05
5Balakova AndreaCAN196 GREATER VANCOUVER OC196770044:37+4:19
6Henychová ZuzanaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI615145:15+4:57
7Škorpilová JanaCZESJC Sportcentrum JičínSJC745149:15+8:57
8Ilze VilksLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456770052:24+12:06
9Dvořáčková JanaCZETTR OOB TřebíčTTR785253:19+13:01
10Hasmanová LenkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM755157:52+17:34
11Škáchová PetraCZEKAM SK KameniceSLP705158:20+18:02
12Vildmonová PavlaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE745160:38+20:20
13Biolik AgnieszkaPOL552 UNTS WARSZAWA552770061:35+21:17
14Martanová DanielaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI745262:22+22:04
15Efrevova SvetlanaRUS596 LESMASTER KIROV596740068:51+28:33
16Pecharová MichaelaCZETJP TJ Sokol TrojaTJP655074:06+33:48
17Kolářová MichaelaCZESLA SKOB SlanýSLA7351110:09+69:51
 
Bialeková MartinaSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA6727351disk
 
 
 
D35B (20)2,5 km 120 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Městková KateřinaCZEVSP VSP USK PrahaVSP765032:490:00
2Teringlová MartinaCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB785136:51+4:02
3Kutlvašrová VlaďkaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL775237:18+4:29
4Smolíková KateřinaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU779338:18+5:29
5Binarová JitkaCZEUOL SK UP OlomoucUOL775142:04+9:15
6Čivrná KarolínaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL735542:08+9:19
7Mrázková JanaCZETUR OOB TJ TurnovTUR785050:33+17:44
8Fukalová RadmilaCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV705155:51+23:02
9Šauli IvaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM785256:10+23:21
10Richtrová LucieCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM745158:36+25:47
11Bartošová JanaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA705161:32+28:43
12Smrčková VěraCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU737362:13+29:24
13Junková PetraCZESTH SK StudenecSTH745162:49+30:00
14Janderová MarkétaCZEDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP775164:52+32:03
15Asterová JanaCZESLA SKOB SlanýSLA745165:14+32:25
16Chvátilová PavlínaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK745066:22+33:33
17Krausová MarcelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV68:14+35:25
18Kärger BritGER341 OK LEIPZIG341760075:33+42:44
19Zemková HelenaCZESLA SKOB SlanýSLA745090:18+57:29
20Marešová MarcelaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ7450108:34+75:45
 
 
 
D40A (20)2,6 km 135 m16 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hiršová MarcelaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM707935:270:00
2Kožinová JanaCZEPGP SK PragaPGP665137:44+2:17
3Hinge krogsgaard HeidiDEN222 SILKEBORG OK222700039:26+3:59
4Ender IraGER341 OK LEIPZIG341700041:04+5:37
5Janovská PetraCZEPGP SK PragaPGP735544:00+8:33
6Skaug AnneDEN224 OK PAN AARHUS224720045:37+10:10
7Paroulková IvaCZELLI TJ Loko LiberecLLI715146:01+10:34
8Kubald KatrinGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345690047:58+12:31
9Staňková MarcelaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM695148:52+13:25
10Eichlerová JanaCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS705151:22+15:55
11Kulhavá JarmilaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK675153:06+17:39
12Duch BlandineFRA293 CSM RILLIEUX293650055:40+20:13
13Škvorová ZuzanaCZEKAM SK KameniceKAM735056:13+20:46
14Hankovcová LenkaCZEKAM SK KameniceKAM705357:22+21:55
15Zane OzolaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456700060:03+24:36
16Eriksen alkjaer TineDEN221 FIF HILLEROD221720063:29+28:02
17Rohanová MarkétaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP725175:09+39:42
18Peyrard CécileFRA296 COORE ROUBIA296690078:38+43:11
19Weber SimonaGER353 PHOENIX LUBECK353720083:46+48:19
 
Forstová LenkaCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP6850disk
 
 
 
D40B (28)2,4 km 105 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Liga BlankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456720034:270:00
2Linková IvaCZETUR OOB TJ TurnovTUR685037:47+3:20
3Pavlíková PavlaCZECHA OK ChrastavaCHA655141:26+6:59
4Čechlovská JanaCZECHA OK ChrastavaCHA625041:48+7:21
5Vričanová SylvaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV675145:27+11:00
6Gorčicová IvanaCZECHA OK ChrastavaCHA655046:09+11:42
7Drozd OlenaUKR751 SKIF CSO SUMY751700046:26+11:59
8Azebová MartinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK675747:09+12:42
9Westin LenkaNOR512 PORSGRUNN OL512710047:44+13:17
10Hořáková PetraCZELLI TJ Loko LiberecLLI695348:42+14:15
11Kaděrová BarboraCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV705150:47+16:20
12Iakovenko OlgaUKR751 SKIF CSO SUMY751710054:57+20:30
13Kalenská KateřinaCZESTH SK StudenecSTH735155:06+20:39
14Hrdličková LudmilaCZESLA SKOB SlanýSLA695055:09+20:42
15Přibíková MonikaCZEPGP SK PragaPGP725659:56+25:29
16Obrátilová NaďaCZEABM KOB Moira BrnoABM665461:25+26:58
17Poulsen Rikke lysemoseDEN222 SILKEBORG OK222720061:36+27:09
18Míková MarkétaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN735163:09+28:42
19Brousilová PetraCZEPGP SK PragaPGP695163:46+29:19
20Šmausová GabrielaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN695165:58+31:31
21Bartáková EvaCZECHA OK ChrastavaCHA705170:16+35:49
22Douchová JaroslavaCZESNA TJ START NáchodSNA715579:13+44:46
23Maňáková SilvieCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK715182:01+47:34
24Leiboma AgitaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457730088:08+53:41
25Grünberger ChristineAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002392:01+57:34
26Krunková BohuslavaCZESNA TJ START NáchodSNA705395:02+60:35
27Hlaváčková RenataCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK7060104:29+70:02
28Zierhutová MichaelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV7151117:08+82:41
 
 
 
D45A (35)2,5 km 125 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Fogh HanneDEN223 OK SORO223670034:300:00
2Berger HediAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000135:20+0:50
3Sihver WiebkeGER348 POST SV DRESDEN348680035:42+1:12
4Vettik Pilvi-heliEST252 JOKA252640036:28+1:58
5Neumannová RenataCZEPVP VSK PřírodovědaPVP665036:30+2:00
6Müller AnkeGER348 POST SV DRESDEN348660037:49+3:19
7Rydlová MagdaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN685037:56+3:26
8Simonsen SandraDEN221 FIF HILLEROD221680038:47+4:17
9Kosová MichaelaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK675239:12+4:42
10Berger GislindAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000742:02+7:32
11Šmausová DanaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN675043:11+8:41
12Lisá MonikaCZEONO SKOB OstrovONO675044:41+10:11
13Tetere AivaLAT454 OK KO454680046:33+12:03
14Wurzelová DanaCZECHT OOB SK ChrastCHT665447:45+13:15
15Kamarytová MartinaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA665148:10+13:40
16Leonhardt AnnetteGER363 LG OST BERLIN363670048:11+13:41
17Harju UllaFIN275 TP TAMPERE275640048:28+13:58
18Voltrová SvatavaCZEROZ OK RoztokyROZ615049:41+15:11
19Kettnerová LenkaCZEHCE TJ Sokol HostiviceHCE645050:02+15:32
20Klašková KateřinaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP675053:29+18:59
21Rusakova AnnaRUS592 O-CLUB MOSCOW592670053:58+19:28
22Thýnová IvanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK665155:57+21:27
23Procházková MilušeCZEDCE KOB DobřichoviceDCE545056:34+22:04
24Mrázová PavlaCZEDCE KOB DobřichoviceDCE555057:10+22:40
25Hindráková MartinaCZELTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovLTU645159:29+24:59
26Slavíková KateřinaCZEPGP SK PragaPGP665060:54+26:24
27Koch EvaGER349 OLV BERLIN349670064:24+29:54
28Veljačiková MarkétaCZESCP OK Sparta PrahaSCP645165:26+30:56
29Siltere VijaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453670068:03+33:33
30Boeck UteGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345670068:28+33:58
31Käding KirstenGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345670075:20+40:50
32Hemmingsen kjaer BenteDEN221 FIF HILLEROD221670081:45+47:15
33Lambeau CarineBEL151 ASUB ORIENTATION151600087:39+53:09
34Buelens JennyBEL151 ASUB ORIENTATION151600089:26+54:56
35Maenttaeri LiisaFIN276 Joutsenon Kullervo2766500116:50+82:20
 
 
 
D45B (20)2,3 km 100 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Chroustová PetraCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM665534:060:00
2Maliňáková EvaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS655141:36+7:30
3Wagner BirgitAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001145:26+11:20
4Kubínová JanaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV675145:32+11:26
5Burdová SimonaCZELDC KOB DěčínLDC685146:27+12:21
6Hillebrand KarinAUT122 ASKO HENNDORF122680051:51+17:45
7Kašparová IrenaCZESLA SKOB SlanýSLA685252:25+18:19
8Šoupová JanaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM685053:25+19:19
9Argalášová GabrielaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI685054:35+20:29
10Šebková HelenaCZESCP OK Sparta PrahaSCP675058:38+24:32
11Divecká RůženaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK675360:07+26:01
12Žandová MarieCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV655160:44+26:38
13Fundová HanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK675265:07+31:01
14Vychodilová JiřinaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK595168:10+34:04
15Zöbl MariaAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001677:32+43:26
16Inese LacareLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456680077:58+43:52
17Bikeliene EmaLTU481 LABIRINTAS 2481640081:29+47:23
 
Peřinková IrenaCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM6550disk
Šafková PetraCZEKAM SK KameniceKAM6650disk
Cionoiu MichaelaGER352 TV COBURG-NEUSES3526700disk
 
 
 
D50A (15)2,3 km 115 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Vári Helle egebergNOR511 IF STURLA511610032:050:00
2Hokajarvi RailiFIN271 SK POHJANTAHTI271630041:20+9:15
3Akerblom BirgitSWE705 STORA TUNA OK705000045:21+13:16
4Michálková JiřinaCZEVSP VSP USK PrahaVSP615146:30+14:25
5Bayburina DilyaRUS591 UFA UNITED591590047:37+15:32
6Vlažná MirkaCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE585249:43+17:38
7Kovářová AlenaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP615151:23+19:18
8Zalaiskalna VelgaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453630055:50+23:45
9Steina MuditeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456630056:47+24:42
10Basset SylvieFRA293 CSM RILLIEUX293630062:12+30:07
11Laure IlzeLAT451 CARNIKAVA451600062:13+30:08
12Hejnalová HanaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK615164:42+32:37
13Cordeiro-mendes MyriamFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291600071:34+39:29
14Jermanová EvaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN615075:06+43:01
15Sluta LyudmylaUKR751 SKIF CSO SUMY751630083:15+51:10
 
 
 
D50B (13)2,1 km 95 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Havlíčková JindraCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC615040:190:00
2Flack-larsson AnnetteSWE709 VANERSBORGS SK709610042:15+1:56
3Snuka RotaLAT458 BEBRI RIGA458630044:13+3:54
4Košková VlastaCZELLI TJ Loko LiberecLLI635146:57+6:38
5Nýdrlová EvaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL545152:19+12:00
6Hrabánková IlonaCZEPGP SK PragaPGP625052:37+12:18
7Penkule SilvijaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456600059:58+19:39
8Nováková PavlaCZEDOK OK DoksyDOK595060:23+20:04
9Kábrtová IvaCZEPEN OK RECO SportPEN635064:46+24:27
10Vlachová HanaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL625166:23+26:04
11Treibmann BettinaGER341 OK LEIPZIG341610081:55+41:36
12Kapounová JitkaCZEDOK OK DoksyDOK605092:53+52:34
 
Tihonová JindraCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP6253disk
 
 
 
D55A (22)2,1 km 100 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Zelená MarkétaCZEPGP SK PragaPGP585033:470:00
2Mrázková IvanaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP565035:46+1:59
3Bradnová VěraCZECHA OK ChrastavaCHA555039:59+6:12
4Flašarová MarieCZEKCK KOB Český KrumlovKCK575641:47+8:00
5Konopáčová JanaCZETUR OOB TJ TurnovTUR565041:49+8:02
6Kadavá EvaCZECHA OK ChrastavaCHA575042:10+8:23
7Kuleva AngelinaGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351570042:20+8:33
8Nováková SvatavaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV535142:49+9:02
9Lange VeronikaGER362 USC MAGDEBURG362580043:29+9:42
10Kalibánová JiřinaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA535143:43+9:56
11Frantz AnnikaSWE703 STIGMANNEN KARLSHAMNS OK703550044:09+10:22
12Běhounová JiřinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK565146:31+12:44
13Lindkvist AnneliSWE702 GUSTAVSBERGS OK702540049:39+15:52
14Dokoupilová ZuzanaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM575451:29+17:42
15Daina GredzenaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456580053:07+19:20
16Braatz MonikaGER350 TREPTOWER S BERLIN350570054:07+20:20
17Lusková OlgaCZECHA OK ChrastavaCHA565054:43+20:56
18Fejlková AliceCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK535154:50+21:03
19Langrová EvaCZESNA TJ START NáchodSNA535155:09+21:22
20Korejčíková DáďaCZELLI TJ Loko LiberecLLI555056:20+22:33
21Havlová JaroslavaCZEJEN OB JenišoviceJEN545267:42+33:55
22Oswald LuiseAUT125 HSV PINKAFELD125580087:22+53:35
 
 
 
D55B (19)1,9 km 90 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Staneviciene RutaLTU473 LABIRINTAS OK473560035:120:00
2Bláhová LubaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585241:01+5:49
3Kosmaceva TamaraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457560041:23+6:11
4Klimplová AlenaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU555141:45+6:33
5Dace FrankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456580044:28+9:16
6Kubátová LenkaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV555147:30+12:18
7Hudzieczková DanutaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS575148:45+13:33
8Svobodová EvaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585349:08+13:56
9Gazdačková JanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585149:09+13:57
10Trávníčková JitkaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS565150:55+15:43
11Nováková JanaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA555254:12+19:00
12Lukavcová LenkaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN545255:45+20:33
13Šabatková ZdenaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK565256:38+21:26
14Henková SvatavaCZERBK SK Radioklub BlanskoRBK545459:07+23:55
15Sparke CaroleGBR321 BERKSHIRE ORIENTEERS321570060:01+24:49
16Stulíková ZuzanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK575164:35+29:23
17Patáková MáriaCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH575170:32+35:20
18Böhmová EvaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN545075:24+40:12
19Hejtmánková AlenaCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP545283:04+47:52
 
 
 
D60 (17)1,9 km 85 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Horynová EvaCZETZL SKOB ZlínTZL525432:430:00
2Horáčková StanislavaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI495035:25+2:42
3Ševčíková AlenaCZECHA OK ChrastavaCHA535135:50+3:07
4Krasuckiene EgleLTU473 LABIRINTAS OK473520037:28+4:45
5Neradová AlenaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT505139:50+7:07
6Challacombe ValGBR322 WELWYN ORIENTEERS322490044:25+11:42
7Beata FreimaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456500044:44+12:01
8Silvija SeglinaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456500047:26+14:43
9Vokálová PavlaCZECHA OK ChrastavaCHA495152:50+20:07
10Rufferová IvaCZESNA TJ START NáchodSNA54:45+22:02
11Zlesáková VlastaCZEJIL OK JilemniceJIL536255:02+22:19
12Tvrdková EvaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE515057:54+25:11
13Roeling MonicaNED501 KOVZ RIJSBERGEN501520068:30+35:47
14Antra ArinaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456520073:18+40:35
15Folino BettyDEN221 FIF HILLEROD221530076:10+43:27
16Eismark IngerSWE704 IFK GOTEBORG704490078:07+45:24
 
Orálková LibušeCZETTR OOB TřebíčTTR5351disk
 
 
 
D65 (13)1,6 km 75 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Suchánková LibušeCZESOP OOB TJ Slezan OpavaSOP485132:560:00
2Wagner ElfiAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001038:51+5:55
3Gavendová AnnaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI465040:22+7:26
4Ryšavá LubomíraCZETJP TJ Sokol TrojaTJP475040:57+8:01
5Městková EvaCZETEP Tempo PrahaTEP485141:38+8:42
6Kašková EvaCZECHA OK ChrastavaCHA465043:34+10:38
7Müller BrigitteAUT122 ASKO HENNDORF122480052:17+19:21
8Nejezchlebová VěraCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS455154:08+21:12
9Zmeková MílaCZESLP OOB Slavia PrahaSLP445154:15+21:19
10Ziliene AstaLTU473 LABIRINTAS OK473470057:30+24:34
11Vaira CernisevaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456460070:31+37:35
12Lohrová JarmilaCZESCP OK Sparta PrahaSCP465072:33+39:37
13Dvořáková LadislavaCZEPGP SK PragaPGP445196:45+63:49
 
 
 
D70 (8)1,4 km 70 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Ilze BruceLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456390037:120:00
2Walter IngridGER355 IHW ALEX BERLIN355410047:35+10:23
3Slavina AnnaLAT452 OZONS OK RIGA452400050:08+12:56
4Roder UlrikaAUT123 HSV RIED123480050:21+13:09
5Štrojsová JaroslavaCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS435064:17+27:05
6Šťastná JanaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP365088:26+51:14
7Eulitz IlseGER358 OLV WEIMAR3583900107:36+70:24
 
Hudečková AlenaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA4351disk
 
 
 
F3 (64)2,3 km 105 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Němeček JanCZEKAM SK KameniceKAM930025:270:00
2Přibíková JohanaNERNEREGNER30:59+5:32
3Äkerman JensSWE708 GAVLE OK7089332:11+6:44
4Vřešťálová LucieCZETUR OOB TJ TurnovTUR745032:41+7:14
5Bauerová KateřinaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV33:20+7:53
6Tkáč JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN36:21+10:54
7Bugár JózsefHUN391 BOF BUDAORS391530036:26+10:59
8Machová VěraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN36:59+11:32
9Hartmeyer KarolineDEN221 FIF HILLEROD221000037:58+12:31
10Junek PetrCZESTH SK StudenecSTH550141:45+16:18
11Krejčová VlastaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV945344:36+19:09
12Nováková JanaNERNEREG45:40+20:13
13Brázdilová RadkaCZEODV TJ Aero Odolena VodaODV695046:01+20:34
14Strasser BernhardAUT122 ASKO HENNDORF122750047:45+22:18
15Melicharová BarboraCZELLI TJ Loko LiberecLLI725248:40+23:13
16Rakovec MilošCZESCP OK Sparta PrahaSCP450048:43+23:16
17Magyar JánosHUN391 BOF BUDAORS391520049:19+23:52
18Galantíková LucieCZESBR SKOB BruntálSBR50:01+24:34
19Krčová MartinaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU51:34+26:07
20Ziebová LenkaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ52:41+27:14
21Gebel LumírCZESVS Orientklub VsetínSVS52:48+27:21
22Rohlík JanCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS980153:17+27:50
23Krausová MarieCZELLI TJ Loko LiberecLLI445153:38+28:11
24Sedláková JarkaCZEKSV SKOB Kobra Vsetín54:29+29:02
25Kavalírová KateřinaCZEOKP SK OK 24 PrahaOKP55:28+30:01
26Zieba JaroslavCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ650055:46+30:19
27Paurová LenkaCZEN05 OSŽN05000057:30+32:03
28Obrátil MiroslavCZEABM KOB Moira BrnoABM58:21+32:54
29Savičová IrenaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV535258:32+33:05
30Safernová ZuzanaCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH8658:44+33:17
31Haikonen JohannaNERNEREGNER7159:41+34:14
32Laura SlavinaNERNEREGNER59:55+34:28
33Hudeček JaroslavCZEKTA SK Kotnov TáborKTA196562:07+36:40
34Pulec MatějCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM62:13+36:46
35Stryk MartinCZEKSU Klub vytrvalostních sportů64:33+39:06
36Pinterová CZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM665165:05+39:38
37Květoň VladimírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU69:47+44:20
38Novák PetrNERNEREGNER6369:49+44:22
39Roos RonaldNED502 HOC 93 MEPPEL502680073:49+48:22
40Voltr VáclavCZEROZ OK RoztokyROZ76:12+50:45
41Boeck ThomasGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345990076:19+50:52
42Geislerová BlankaNERNEREGNER76:58+51:31
43Doležalová LiběnaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM77:36+52:09
44Doležal JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM79:46+54:19
45Smrčková AdélkaCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BORBOR81:29+56:02
46Janošíková OlgaNERNEREGNER82:21+56:54
47Ševčíková TerezaNERNEREGNER82:23+56:56
48Olbrycht AnnaPOL553 OLBnO WARSZAWA553560084:53+59:26
49Syslová DrahomíraCZEPGP SK PragaPGP565094:56+69:29
50Kubíková HelenaCZELLI TJ Loko LiberecLLI485198:36+73:09
51Kuchařová EliškaNERNEREGNER8898:38+73:11
52Zenkerová MilušeCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV455099:34+74:07
53Klašková JosefinaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP9651100:40+75:13
54Nedvídková JitkaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT5151106:16+80:49
55Weigert ClaudiaGER344 MTV BRAUNSCHWEIG3448001111:39+86:12
56Nováček VítNERNEREGNER114:39+89:12
57Jobst IvonneGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN3457500146:43+121:16
 
Tichá IvanaCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC6250disk
Jenei MargitHUN391 BOF BUDAORS3915400disk
Lapins AigarsLAT454 OK KO4546500disk
Keszthelyi IldikóHUN391 BOF BUDAORS3915000disk
Stryková VlastaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSUdisk
Štětínská TerezaCZEMOV SKOB OstravaMOV0751disk
Jelínková RadkaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA6951disk
 
 
 
F5 (65)3,1 km 185 m16 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Lebedinská RomanaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU5:140:00
2Němeček JanCZEVSP VSP USK PrahaVSP620136:21+31:07
3Slavík ViktorCZEPGP SK PragaPGP630042:53+37:39
4Binar RobertCZEUOL SK UP OlomoucUOL775142:59+37:45
5Cienciala MartinCZETRI TJ TŽ TřinecTRI740151:05+45:51
6Lankašová BarboraNERNEREGNER51:43+46:29
7Kalenský PavelCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL760052:26+47:12
8Buhler MichaelTUD USV TU DresdenTUD52:43+47:29
9Novotný PavelCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK610454:35+49:21
10Krejčí LukášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN54:56+49:42
11Němečková JarmilaCZEOKP SK OK 24 PrahaOKP665059:04+53:50
12Funda JiříCZEAPI OK Andante PísekAPI930159:27+54:13
13Tesařová BohumilaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI695760:20+55:06
14Charousek KarelCZESJC Sportcentrum JičínSJC61:58+56:44
15Kohout JosefCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK690262:25+57:11
16Duda AntonínCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN870563:36+58:22
17Vajcová HanaCZECHA OK ChrastavaCHA565163:38+58:24
17Kořínek ZdeněkCZEPEN OK RECO SportPEN63:38+58:24
19Přeček ZdeněkCZESCP OK Sparta PrahaSCP520063:53+58:39
20Pavlíková KláraCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT745163:57+58:43
21Pšenička VítNERNEREGNER65:05+59:51
22Nováček DavidNERNEREGNER66:35+61:21
23Šoupa KarelCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM690067:21+62:07
24Rohlík PetrCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS640267:27+62:13
25Beránek JanCZEN06 PRAHA IIN06000067:59+62:45
26Kraus JanCZELLI TJ Loko LiberecLLI450169:06+63:52
27Nováček MilošNERNEREGNER69:40+64:26
28Nováčková MilušeNERNEREGNER70:33+65:19
29Stanojkovičová LjubaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB809970:54+65:40
30Lederer VojtěchCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL950171:37+66:23
31Staronová HanaCZEVAM VAM OOB VamberkVAM885072:14+67:00
32Kubičková BáraCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH955173:18+68:04
33Kubičko PetrCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH690175:43+70:29
34Bruk SlavomírCZETRI TJ TŽ TřinecTRI680076:50+71:36
35Novotná IvaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK615177:39+72:25
36Schejbal VladimírCZEZLH ZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH550177:51+72:37
37Birgit BuhlerTUD USV TU Dresden81:13+75:59
38Lisý JanCZEONO SKOB OstrovONO84:14+79:00
39Štětínská TerezaCZEMOV SKOB OstravaMOV075184:26+79:12
40Hanč JaroslavCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL670284:41+79:27
41Šváb JanCZEVSP VSP USK PrahaVSP580185:11+79:57
42Rajncsak DávidNERNEREGNER86:48+81:34
43Francke KarelNERNEREGNER87:15+82:01
44Schallberger JosefSUI641 TV KUSSNACHT641430087:41+82:27
45Janák JiříNERNEREGNER89:43+84:29
46Pohořalá AnnaCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU995490:08+84:54
47Dernegard HenricSWE701 ALEMS OK701810092:48+87:34
48Cienciala PetrCZETRI TJ TŽ TřinecTRI760093:20+88:06
49Sysel ZdeněkCZEPGP SK PragaPGP520094:48+89:34
50Zavadilová NaďaCZESCP OK Sparta PrahaSCP545095:46+90:32
51Pohořalý DobroslavCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU6401105:46+100:32
52Herter LaszloNERNEREGNER105:58+100:44
53Košek JanCZELLI TJ Loko LiberecLLI9801110:49+105:35
54Schejbalová KristinaCZEZLH ZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH5552114:03+108:49
55Hájková SoňaCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO117:45+112:31
56Kautský JiříNERNEREGNER81131:37+126:23
57Pohořalá KarolínaCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU6850131:55+126:41
58Farkašová RomanaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA8951140:57+135:43
59Voleský KarelCZEBBM BETA URSUS Orienteering142:00+136:46
 
Beránek RadekCZEN06 PRAHA IIN060000disk
Štípek RostislavCZEN10 NEREGISTR. ZLÍNN100000disk
Äkerman JensSWE708 GAVLE OK70893vzdal
Němečková HanaCZEPGP SK PragaPGP9051vzdal
Girts SlavinsNERNEREGNERvzdal
Košek LadislavCZELLI TJ Loko LiberecLLI5903vzdal
 
 
 
H10 (23)1,7 km 50 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Tkáč MatějCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN040114:540:00
2Vitebský LukášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030217:30+2:36
3Dejnožka VojtěchCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030018:48+3:54
4Peterka JakubCZELLI TJ Loko LiberecLLI040420:00+5:06
5Tokár RadimCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ030020:38+5:44
6Kožina ŠtěpánCZEPGP SK PragaPGP030022:31+7:37
7Pachnik StanislavCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB030322:38+7:44
8Oncirk JanCZEONO SKOB OstrovONO030122:53+7:59
9Kovářík TomášCZEKAM SK KameniceKAM030023:07+8:13
10Štěrba MarekCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV040123:46+8:52
11Baldrián TomášCZEVSP VSP USK PrahaVSP040524:33+9:39
12Biolik EmilPOL552 UNTS WARSZAWA552030026:18+11:24
13Gajda MartinCZEKAM SK KameniceVSP040427:28+12:34
14Makarenko AleksandrRUS595 VOSTOK MOSCOW595030029:24+14:30
15Kolář MatyášCZESLA SKOB SlanýSLA030031:29+16:35
16Šauli FilipCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM030132:32+17:38
17Chaloupka ViktorCZEKAM SK KameniceKAM030134:44+19:50
18Řehoř VojtaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030336:55+22:01
19Jobst TobinGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345030042:00+27:06
20Kyral MaxmiliánCZEKAM SK KameniceKAM030542:17+27:23
21Brandt AdamCZEABM KOB Moira BrnoABM61:45+46:51
22Aleshin AndreyRUS595 VOSTOK MOSCOW595030062:08+47:14
23Hnízdil MatějCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS030166:30+51:36
 
 
 
H12A (28)2,0 km 60 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Janovský TomášCZEPGP SK PragaPGP010116:560:00
2Richtr LukášCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020418:27+1:31
3Gajda JanCZEKAM SK KameniceKAM010519:24+2:28
4Hinge krogsgaard EliasDEN222 SILKEBORG OK222010019:59+3:03
5Šafka SebastianCZEKAM SK KameniceKAM010120:19+3:23
6Hemmingsen kjaer LukasDEN221 FIF HILLEROD221020022:27+5:31
7Hořák JaroslavCZELLI TJ Loko LiberecLLI010222:36+5:40
8Valášek VáclavCZEKAM SK KameniceKAM010022:57+6:01
9Emils GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456010023:11+6:15
10Bílý JakubCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP010423:16+6:20
11Solmanis DavisLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453010024:46+7:50
12Forst AntonínCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP010127:30+10:34
13Maenttaeri EinoFIN276 Joutsenon Kullervo276010028:15+11:19
14Hankovec HugoCZEKAM SK KameniceKAM020128:49+11:53
15Hasman MarekCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020129:56+13:00
16Víšek MartinCZEKAM SK KameniceKAM010230:25+13:29
17Blaha PetrCZEKAM SK KameniceKAM010430:43+13:47
18Homza DaniilBLR171 MALINOVKA MINSK171010030:44+13:48
19Klaška MartinCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP010031:18+14:22
20Paroulek LukášCZELLI TJ Loko LiberecLLI020131:20+14:24
21Skaug SorenDEN224 OK PAN AARHUS224020035:53+18:57
22Braatz NiklasGER350 TREPTOWER S BERLIN350020036:21+19:25
23Albrecht AdamCZEKAM SK KameniceKAM020337:16+20:20
24Zorin MichailRUS595 VOSTOK MOSCOW595010039:35+22:39
25Peyrard PaulFRA296 COORE ROUBIA296010044:09+27:13
26Fogh JonasDEN223 OK SORO223200046:21+29:25
27Cionoiu DanielGER352 TV COBURG-NEUSES352050063:39+46:43
28Hejsek FilipCZEKAM SK KameniceKAM020468:28+51:32
 
 
 
H12B (15)1,8 km 55 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hašek AdamCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM010125:440:00
2Budský OndřejCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN010525:56+0:12
3Adamec MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN010627:54+2:10
4Bartoš VáclavCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA010129:05+3:21
5Poikans MikusLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456010031:45+6:01
6Berger PeterAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000432:30+6:46
7Dosovitskiy MikhailRUS598 O-LEN MOSCOW598010034:28+8:44
8Brousil TomášCZEPGP SK PragaPGP010036:12+10:28
9Dauknys GytisLTU477 ORIENS477020037:00+11:16
10Garais RaimondsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457020051:12+25:28
11Hecl FrantišekCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU020154:43+28:59
12Pavlík OndřejCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT010173:16+47:32
13Satalovs DanielsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457010075:10+49:26
 
Hrdlička JanCZESLA SKOB SlanýSLA0200disk
Horák TomášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN0109disk
 
 
 
H14A (27)2,5 km 105 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Chvátil ŠimonCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK990824:410:00
2Škvor OtaCZEKAM SK KameniceKAM990026:07+1:26
3Šebek PetrCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP990328:23+3:42
4Skaug MadsDEN224 OK PAN AARHUS224990029:49+5:08
5Filipek SebastianCZETRI TJ TŽ TřinecTRI000230:14+5:33
6Jílek OndřejCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU990831:41+7:00
7Poulsen MaltheDEN221 FIF HILLEROD221000032:28+7:47
8Roudný MartinCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000232:33+7:52
9Melichar PetrCZELLI TJ Loko LiberecLLI000132:41+8:00
10Fricis SpektorsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000032:55+8:14
11Daukšys AlgirdasLTU480 ŠILALES SM480990033:49+9:08
12Šrámek OndřejCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU990937:31+12:50
13Adomas RepšysLTU477 ORIENS477200037:45+13:04
14Hasman OndřejCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM000238:30+13:49
15Karnitis EdgarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457990039:16+14:35
16Hašek JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM000139:22+14:41
17Haikonen AaroFIN272 ULVILAN URA272990040:30+15:49
18Boden RicardoGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351990044:00+19:19
19Makarenko AlexeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595000046:20+21:39
20Mašata MetodějCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK990547:02+22:21
21Roudný VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000147:29+22:48
22Matoušek MatějCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU000550:23+25:42
23Vayssat RomainFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291200050:36+25:55
24Bjornsen Andreas bockDEN224 OK PAN AARHUS224000056:26+31:45
25Leshenko AlexeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595000056:38+31:57
26Hemmingsen kjaer MalteDEN221 FIF HILLEROD221000090:20+65:39
27Zhirkov AlexeyRUS598 O-LEN MOSCOW98:53+74:12
 
 
 
H14B (22)2,2 km 80 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Poikans AnsisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000024:590:00
2Gunars GaumigsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456990025:13+0:14
3Šmaus AntonínCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000130:55+5:56
4Novák FrantišekCZEN03 neregistrovaní PrahaN0332:56+7:57
5Karlis SnepsteLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000033:29+8:30
6Eriksen alkjaer AndreasDEN221 FIF HILLEROD221000035:57+10:58
7Vecko JanCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ000237:07+12:08
8Lauris StankeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456990037:19+12:20
9Stormer EmilCZEKAM SK KameniceKAM000038:23+13:24
10Kulhavý TadeášCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000538:46+13:47
11Markel SamuelAUT122 ASKO HENNDORF122990041:22+16:23
12Tryzna MatějCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL000441:38+16:39
13Aigner TobiasAUT122 ASKO HENNDORF122990047:28+22:29
14Zappe Nicholas-BenjamiCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000347:39+22:40
15Kdýr MatějCZEKAM SK KameniceKAM50:22+25:23
16Zemko ZdeněkCZESLA SKOB SlanýSLA990051:30+26:31
17Arpáš SamuelSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672990051:57+26:58
18Pavel MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000453:54+28:55
19Kaděra VojtaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV000065:26+40:27
 
Deividas KasiulevičiusLTU477 ORIENS4779900disk
Holly ChristophAUT122 ASKO HENNDORF1220000disk
Martins SmigelskisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4569900disk
 
 
 
H16A (21)2,9 km 125 m16 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Ježek OndřejCZESLA SKOB SlanýSLA970132:500:00
2Jíra TomášCZEKAM SK KameniceKAM980234:43+1:53
3Dreano BenjaminFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970035:17+2:27
4Žygaitis DovydasLTU480 ŠILALES SM480970036:12+3:22
5Erbland ThibaultFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970036:46+3:56
6Ptáček PatrikCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM980039:35+6:45
7Lanc VojtěchCZETRI TJ TŽ TřinecTRI980741:10+8:20
8Cienciala JanCZETRI TJ TŽ TřinecTRI980141:14+8:24
9Aparjods KristersLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000641:16+8:26
10Zikmund ZdeněkCZESJC Sportcentrum JičínSJC970344:37+11:47
11Vercauteren AntoineFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970045:07+12:17
12Bartoš VojtěchCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA980245:46+12:56
13Ulmanis HaraldsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980049:26+16:36
14Rimsa PauliusLTU477 ORIENS477980049:30+16:40
15Brázdil PetrCZEODV TJ Aero Odolena VodaODV970049:49+16:59
16Ašmantas AurimasLTU480 ŠILALES SM480970050:52+18:02
17Zschäckel RobinGER349 OLV BERLIN349970052:24+19:34
18Koch MarioGER349 OLV BERLIN349970053:08+20:18
19Mordasas ArnasLTU477 ORIENS477980053:49+20:59
20Langenhan JulianGER349 OLV BERLIN349980057:47+24:57
 
Melichar VojtěchCZELLI TJ Loko LiberecLLI9802disk
 
 
 
H16B (13)2,6 km 115 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Šmaus JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN970034:420:00
2Olbrikis LukasLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS476980037:16+2:34
3Zieba JakubCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ980039:59+5:17
4Kalenský AlešCZESTH SK StudenecSTH980142:28+7:46
5Ernests OzolsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980046:09+11:27
6Maňák MichalCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK980151:13+16:31
7Indrans EdgarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000451:36+16:54
8Urbelis DeimantasLTU477 ORIENS477980052:41+17:59
9Vilcins ErnestsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980054:59+20:17
10Tiriuna AurimasLTU480 ŠILALES SM480980066:29+31:47
11Stöckl MarcelAUT122 ASKO HENNDORF122980081:11+46:29
12Allaverdov GeorgiyRUS595 VOSTOK MOSCOW5959700111:46+77:04
 
Zorin DanilaRUS595 VOSTOK MOSCOW5959800disk
 
 
 
H18A (18)3,1 km 150 m17 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Fürst MatoušCZELLI TJ Loko LiberecLLI960329:570:00
2Burda MatějCZELDC KOB DěčínLDC960231:10+1:13
3Waněk AdamCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL950131:32+1:35
4Beaudenon CedricFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291950032:27+2:30
5Ptáček PavelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM960032:51+2:54
6Navrátil ŠimonCZEPGP SK PragaPGP970233:47+3:50
7Matuš VojtěchCZEVRB VRB SK při gymnáziu OOB VrbnoVRB960634:03+4:06
8Sklenář MartinCZESBR SKOB BruntálSBR950135:08+5:11
9Virlogeux CesarFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291950035:12+5:15
10Málek JanCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR950537:11+7:14
10Hubáček JonášCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE950137:11+7:14
12Veselý JakubCZEPGP SK PragaPGP950337:15+7:18
13Rooman MichaelBEL154 TROL ANTWERPEN154950037:38+7:41
14Glonek JakubCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV960237:55+7:58
15Chmelař MartinCZEASU Magnus OrienteeringASU950538:20+8:23
16Nejman StanislavCZECHA OK ChrastavaCHA950038:21+8:24
17Stormer OskarCZEKAM SK KameniceKAM960038:52+8:55
18Aster TomášCZESLA SKOB SlanýSLA960246:11+16:14
 
 
 
H18B (12)2,7 km 140 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Pirtnieks OttoLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960034:300:00
2Zlámal DavidCZESJC Sportcentrum JičínSJC960335:26+0:56
3Ulmanis ValtsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960038:44+4:14
4Walach OndřejCZETRI TJ TŽ TřinecTRI960139:28+4:58
5Chainauskas StepasLTU477 ORIENS477960042:17+7:47
6Arnis SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960048:10+13:40
7Cicénas PovilasLTU477 ORIENS477960051:05+16:35
8Snopko ErikSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672960157:44+23:14
9Pärnik Jan henrikEST253 MYRAKARUD253960078:01+43:31
10Muratov MichailRUS598 O-LEN MOSCOW598940092:11+57:41
11Horák MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN9603101:43+67:13
 
Ervins JansonsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4569600disk
 
 
 
H20A (12)3,0 km 175 m18 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Berger XanderAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000528:520:00
2Zakouřil VítCZETUR OOB TJ TurnovTUR930130:27+1:35
3Čermák JanCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU930132:35+3:43
4Argaláš MichalCZETRI TJ TŽ TřinecTRI930134:27+5:35
5Šmejc JakubCZESJC Sportcentrum JičínSJC940134:29+5:37
6Uhlíř MarekCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE940035:23+6:31
7Klaška PavelCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP930136:11+7:19
8Kapal TomášCZEKAM SK KameniceKAM940245:21+16:29
9Kučera ŠtěpánCZESTH SK StudenecSTH940146:17+17:25
10Rohel MarekCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV940148:04+19:12
11Kučera TomášCZESTH SK StudenecSTH940256:59+28:07
12Girts SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456940063:30+34:38
 
 
 
H21A (47)3,8 km 230 m22 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Švihovský JaromírCZESJC Sportcentrum JičínSJC800535:050:00
2Kazda JiříCZESJC Sportcentrum JičínSJC800639:59+4:54
3Polák VlastimilCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL770240:09+5:04
4Navrátil TomášCZEASU Magnus OrienteeringASU881740:51+5:46
5Tihon MichalCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK790541:14+6:09
6Mrázek JiříCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP791141:52+6:47
7Junek PetrCZESTH SK StudenecSTH780143:11+8:06
8Sokalski DariuszFRA297 GUYANCOURT ORIENTATION 78297840044:02+8:57
9Šabatka ZdeněkCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK890244:12+9:07
10Peterka VojtěchCZELLI TJ Loko LiberecLLI750244:36+9:31
11Dvořáček RadekCZEASU Magnus OrienteeringASU944544:37+9:32
12Jorge FortunatoPOR571 ORI-ESTARREJA571890044:51+9:46
13Oľhava RastislavCZEASU Magnus OrienteeringASU894946:08+11:03
14Zikmund ZdeněkCZENPA SK LOB Nová PakaNPA670546:35+11:30
15Pachner PavelCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI750346:59+11:54
16Henych PetrCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI600147:55+12:50
17Suchý PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM782048:02+12:57
18Martan JiříCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI730048:04+12:59
19Janů ZdeněkCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU904548:12+13:07
20Stehlík PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM790348:32+13:27
21Šrámek JaromírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU580149:46+14:41
22Kobr TomášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN890150:43+15:38
23Kalenský TomášCZESJC Sportcentrum JičínSJC801551:34+16:29
24Šilhavý JakubCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM850051:51+16:46
25Turczer PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU794552:44+17:39
26Doucha JiříCZESNA TJ START NáchodSNA710553:14+18:09
27Azeb KarimCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéSJC911054:05+19:00
28Svoboda OndřejCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK760554:14+19:09
29Kučera MichalCZESTH SK StudenecSTH920155:11+20:06
30Jílek JakubCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU920257:16+22:11
31Schulhof JanCZETUR OOB TJ TurnovTUR890058:02+22:57
32Šafka DanielCZEKAM SK KameniceKAM910559:17+24:12
33Kovář JindřichCZEMAS KČT AšMAS680060:13+25:08
34Tomalík OndřejCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK890460:31+25:26
35Tomeš JaroslavCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP810960:37+25:32
36Hecl MilošCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU760162:22+27:17
37Aleš DavidCZEASU Magnus OrienteeringASU751762:44+27:39
38Mezník VladimírCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE640063:07+28:02
39Rafael RamosPOR571 ORI-ESTARREJA571930064:11+29:06
40Hrouda MartinCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP761267:42+32:37
41Weigert ThorstenGER344 MTV BRAUNSCHWEIG344800092:04+56:59
42Cionoiu GheorgheGER352 TV COBURG-NEUSES3526100106:25+71:20
43Casamayor otero IgnasiESP241 CO CATALUNYA2418200111:25+76:20
44Kopecký PavelCZEVSP VSP USK PrahaVSP7800114:04+78:59
 
Mašata RomanCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK7107disk
Kužel TomášCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP7610disk
Loniewski GrzegorzFRA297 GUYANCOURT ORIENTATION 782978200vzdal
 
 
 
H21B (33)3,4 km 180 m20 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Pachnik WojciechCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB910135:130:00
2Larsson DanielSWE709 VANERSBORGS SK709880036:56+1:43
3Grünberger DominikAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002137:12+1:59
4Macek JiříCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT840138:01+2:48
5Nerad JaroslavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT900139:55+4:42
6Panovec JanCZEVIC VIC OB VizoviceVIC893140:26+5:13
7Anděl RobertCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM800142:23+7:10
8Obermüller MarkusAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001943:34+8:21
9Pavlík LiborCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT760544:03+8:50
10Bína MartinCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA910244:40+9:27
11Čechlovský JanCZECHA OK ChrastavaCHA930045:51+10:38
12Veselý MarekCZECHA OK ChrastavaCHA820146:33+11:20
13Chrást TomášCZESTH SK StudenecSTH740150:23+15:10
14Krtička JanCZEKON KOB KoniceKON793151:06+15:53
15Bauer LukášCZEDLI Dukla LiberecDLI51:57+16:44
16Bernášek JiříCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB810151:58+16:45
17Sedlák RadekCZESNA TJ START NáchodSNA750152:26+17:13
18Juřeník JiříCZEMOV SKOB OstravaMOV790152:57+17:44
19Kolomnin DmitriyRUS598 O-LEN MOSCOW598850053:24+18:11
20Nemec AndrejSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672920154:29+19:16
21Obermüller ThomasAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001855:53+20:40
22Kořan PavelCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM740156:49+21:36
23Vančura MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN800258:19+23:06
24Fejk ZbyněkCZESJC Sportcentrum JičínSJC750158:20+23:07
25Badura VáclavCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV810159:50+24:37
26Kubec PavelCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB660164:30+29:17
26Kalina MiroslavCZEEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP821164:30+29:17
28Levi PagaimePOR571 ORI-ESTARREJA571870064:36+29:23
29Tanav ValterEST253 MYRAKARUD253920069:20+34:07
30Nemec JurajSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672890173:25+38:12
31Pavlík BronislavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT820174:05+38:52
32Tesař DanielCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM820376:45+41:32
33Komárek ArnoštCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH770180:00+44:47
 
 
 
H21C (25)2,9 km 140 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Havlíček TomášCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC870034:120:00
2Besta LukášCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC810135:41+1:29
3Hala LukášCZEKAR SK KarloviceKAR37:37+3:25
4Schach JonathanGER356 SV WANNWEIL356930038:01+3:49
5Hájek AdamCZEKAM SK KameniceKAM920238:09+3:57
6Gorčica PavelCZECHA OK ChrastavaCHA620038:58+4:46
7Janošík RadekCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB740240:15+6:03
8Dubec PavelCZESCP OK Sparta PrahaSCP800344:27+10:15
9Hudeček PetrCZEKTA SK Kotnov TáborKTA920149:27+15:15
10Aus GuidoEST251 HIIUMAA OK251800051:22+17:10
11Francke JanCZEDOK OK DoksyDOK840052:58+18:46
12Hájek TomášCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO640153:43+19:31
13Nadelstumpf BrunoGER356 SV WANNWEIL356940053:52+19:40
14Pietraszek MartinCZEOOP TJ OpavaOOP810055:31+21:19
15Paták PavelCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH850158:25+24:13
16Karmín LubošCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE910360:18+26:06
17Schimm PetrCZEBSO KOB Baník SokolovBSO820265:35+31:23
18Lechner ThomasAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002076:41+42:29
19Žídek RobertCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU784880:51+46:39
20Sidorenkov ValeriyRUS598 O-LEN MOSCOW5987200107:45+73:33
21Moutvička OndřejCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT8301125:04+90:52
 
Bitter AlešCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC8803disk
Thiemel JiříCZEASU Magnus OrienteeringASU8948disk
Prášek PřemyslCZEKAM SK KameniceKAM9305vzdal
Rihards SneidersLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4569200vzdal
 
 
 
H21E (34)4,4 km 270 m27 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Schuster MarekCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP930341:000:00
2Chloupek AdamCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM930041:10+0:10
3Janata MartinCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP830641:17+0:17
4Kantor OndřejCZETRI TJ TŽ TřinecTRI910344:38+3:38
5Kamenický JakubCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK910444:44+3:44
5Král VáclavCZESSU SK Severka ŠumperkSSU824344:44+3:44
7Žaloudek PetrCZESJC Sportcentrum JičínSJC830946:26+5:26
8Poklop MartinCZESSU SK Severka ŠumperkSSU880246:38+5:38
9Švirák OndřejCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM910347:17+6:17
10Hora VojtěchCZEPGP SK PragaPGP830147:51+6:51
11Flašar JanCZEPGP SK PragaPGP861048:32+7:32
12Sysel CtiborCZEPGP SK PragaPGP870049:00+8:00
13Baltacis KarlisLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000250:14+9:14
14Bravený AdamCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM880150:35+9:35
15Kamaryt TomášCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM880750:41+9:41
16Kondrát MartinCZEPGP SK PragaPGP650151:47+10:47
17Bravený VítCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM910251:55+10:55
18Tähnas TiitEST252 JOKA252800053:40+12:40
19König MarkusAUT122 ASKO HENNDORF122790054:05+13:05
20Hostaš PetrCZETUR OOB TJ TurnovTUR900154:07+13:07
21Košárek PavelCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP710254:16+13:16
22Van der ouderaa FrançoisBEL151 ASUB ORIENTATION151870054:58+13:58
23Janovský TomášCZEPGP SK PragaPGP640156:41+15:41
24Timmusk TaivoEST251 HIIUMAA OK251830057:53+16:53
25Holas TomášCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP780260:48+19:48
26Munjas BojanSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD621900071:52+30:52
27Arizanović ĐorđeSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD621900073:12+32:12
28Sysel OndřejCZEPGP SK PragaPGP830273:13+32:13
29Šrubař MichalCZEMBM O-mikronMBM860677:25+36:25
30Fátor JanCZEDOB KOB DobruškaDOB790780:26+39:26
31Bojović BoškoSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD621880083:53+42:53
 
Štěrba ZbyněkCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU8304disk
Henych MartinCZESJC Sportcentrum JičínSJC8601vzdal
Hubáček MichalCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE9301vzdal
 
 
 
H35A (11)3,2 km 185 m19 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Tihonov ArtemRUS593 OMEGA MOSCOW593770037:250:00
2Kärger WielandGER341 OK LEIPZIG341780039:08+1:43
3Dvořáček JiříCZETTR OOB TřebíčTTR750241:28+4:03
4Rybakov AndreyRUS593 OMEGA MOSCOW593740042:14+4:49
5Schoene MartinGER360 OL-TEAM WEHRSDORF360770043:33+6:08
6Procházka AntonínCZEDCE KOB DobřichoviceDCE550043:48+6:23
7Gálus IgorCZELDC KOB DěčínLDC730248:18+10:53
8Žitný TomášCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB640159:48+22:23
9Balogh JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN750062:14+24:49
10Biolik GrzegorzPOL552 UNTS WARSZAWA552760069:06+31:41
 
Johansson MagnusCAN196 GREATER VANCOUVER OC1967300disk
 
 
 
H35B (17)3,0 km 150 m17 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Stibor ZbyněkCZEKAR SK KarloviceKAR760139:030:00
2Gathercole RichardAUT122 ASKO HENNDORF122690042:44+3:41
3Kutlvašr RudaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL760143:12+4:09
4Štrait MartinCZEOKP SK OK 24 PrahaOKP760247:36+8:33
5Matoušek MilanCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU670149:29+10:26
6Paloncý PavelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU634951:28+12:25
7Dvořáček JanCZETTR OOB TřebíčTTR770152:29+13:26
8Kronika MiroslavCZEN01 neregistrovaní Hradec KrálN0155:29+16:26
9Rothauer ThomasAUT122 ASKO HENNDORF122770055:54+16:51
10Smrček PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU740160:33+21:30
11Dejnožka JiříCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN750365:28+26:25
12Habiger PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU700171:05+32:02
13Šimek MartinCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU722780:22+41:19
14Zorin MaksimRUS595 VOSTOK MOSCOW595770080:38+41:35
15Zlesák OndřejCZEJIL OK JilemniceJIL105:37+66:34
 
Janis SnepsteLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4567600disk
Bubla JiříCZEUOL SK UP OlomoucUOLdisk
 
 
 
H40A (29)3,1 km 175 m17 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Bílý MilanCZEJES KOS JeseniceJES700131:150:00
2Hinge krogsgaard KeldDEN222 SILKEBORG OK222710032:31+1:16
3Baldrian PetrCZEPGP SK PragaPGP720333:08+1:53
4Eriksen alkjaer ThomasDEN221 FIF HILLEROD221690035:29+4:14
5Schmiedeberg NilsGER349 OLV BERLIN349670035:34+4:19
6Hašek OndřejCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM690235:53+4:38
7Skaug KennethDEN224 OK PAN AARHUS224690037:39+6:24
8Zschäckel RaikGER349 OLV BERLIN349670038:43+7:28
9Vřešťál JanCZETUR OOB TJ TurnovTUR730138:47+7:32
10Bleidorn StefanGER350 TREPTOWER S BERLIN350680039:55+8:40
11Haikonen JyrkiFIN272 ULVILAN URA272710041:41+10:26
12Pachnik DariuszCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB690142:01+10:46
13Hasman JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM690142:40+11:25
14Solmanis EgonsLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453690043:55+12:40
15Röhner UweGER355 IHW ALEX BERLIN355720044:01+12:46
16Rooman RudyBEL154 TROL ANTWERPEN154690045:00+13:45
17Reisinger HolmGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351700050:04+18:49
18Kamaryt MilošCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA640450:32+19:17
19Janis OzolsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456710051:11+19:56
20Hankovec PetrCZEKAM SK KameniceKAM710151:35+20:20
21Lederer PavelCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL660252:27+21:12
22Voorhof GeertBEL152 KOL KESSEL152700055:49+24:34
23Gints GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456720059:09+27:54
24Staszak ArturPOL552 UNTS WARSZAWA552700059:40+28:25
25Jobst HenryGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345700061:41+30:26
26Jandera TomášCZEDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP730462:58+31:43
27Halíř RadimCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP700063:15+32:00
28Beneš JanCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH700163:27+32:12
29Švancar MartinCZECHA OK ChrastavaCHA700066:54+35:39
 
 
 
H40B (14)2,8 km 130 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hnízdil JanCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS710033:460:00
2Hájek JiříCZEONO SKOB OstrovONO640034:41+0:55
3Šritr MartinCZETUV SOK TJ TurnovTUV680240:08+6:22
4Mareš AlexanderCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ730053:07+19:21
5Nádeníček JosefCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ700054:02+20:16
6Štětínský PavelCZEMOV SKOB OstravaMOV710456:44+22:58
7Kaděra PavelCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV61:42+27:56
8Chvátil JiříCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK720065:10+31:24
9Werner LutzGER356 SV WANNWEIL356700066:47+33:01
10Jarmalavicius RimantasLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474710070:04+36:18
11Maňák MartinCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK76:18+42:32
12Girts StrujevicsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456720093:35+59:49
 
Valters SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4567300disk
Schüller WolfgangAUT121 NATURFREUNDE LINZ1210008disk
 
 
 
H45A (30)3,0 km 170 m16 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Vydra IvanCZEPEN OK RECO SportPEN660031:400:00
2Simonsen BoDEN221 FIF HILLEROD221650031:42+0:02
3Teringl RadekCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB650234:09+2:29
4Ptáček PavelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM650835:59+4:19
5Bartoš LuděkCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA670137:03+5:23
6Kavalír KarelCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK650337:09+5:29
7Valášek PetrCZEKAM SK KameniceKAM660039:23+7:43
8Grünberger MartinAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002240:11+8:31
9Klaška PavelCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP650042:10+10:30
10Sklenář JosefCZESBR SKOB BruntálSBR660142:23+10:43
11Saldukas VygintasLTU471 ORIENS PANEVEZYS471640043:32+11:52
12Richtr AlešCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM660144:33+12:53
13Zöbl GottfriedAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001745:11+13:31
14Baert SergeBEL152 KOL KESSEL152650045:51+14:11
15Škvor MartinCZEKAM SK KameniceKAM670048:52+17:12
16Demmig SvenGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345660050:16+18:36
17Fürst AlešCZELLI TJ Loko LiberecLLI680150:32+18:52
18Röhl StefanGER342 LOK BERLIN342680050:53+19:13
19Bílý PetrCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP680551:03+19:23
20Grote AndreasSUI643 OLC SKOG FRIBOURG643640054:46+23:06
21Hlaváček LubomírCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK640157:28+25:48
22Kovář KarelCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP610258:06+26:26
23Barankin ViacheslavRUS592 O-CLUB MOSCOW592670063:14+31:34
24Käding BerndGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345640064:15+32:35
25Staněk RostislavCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM680166:23+34:43
26Sklenář MiroslavCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP630266:29+34:49
27Peyrard Jean-marcFRA296 COORE ROUBIA296680074:28+42:48
28Taurit MatthiasGER353 PHOENIX LUBECK353670074:31+42:51
29Kovář BorisCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP671083:26+51:46
30Koprnický KamilCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM660291:20+59:40
 
 
 
H45B (27)2,7 km 125 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Tanav TonuEST253 MYRAKARUD253630029:270:00
2Funda JiříCZEAPI OK Andante PísekAPI640130:53+1:26
3Pärnik JüriEST253 MYRAKARUD253650032:21+2:54
4Mátl PavelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU684434:18+4:51
5Havel LeošCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL640134:58+5:31
6Sadrins SergejsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457670037:45+8:18
7Hnik PaulEST253 MYRAKARUD253600041:11+11:44
8Vychodil TomášCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK630142:10+12:43
9Šebek MartinCZESCP OK Sparta PrahaSCP670042:18+12:51
10Funda MichalCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK640345:25+15:58
11Černík MilanCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS650147:31+18:04
12Procházka RadekCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU650447:42+18:15
13Svoboda MiloslavCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK590148:10+18:43
14Rothkegel ThomasGER348 POST SV DRESDEN348670048:16+18:49
15Hlawatsch RudyNZL531 AUCLAND531640051:22+21:55
16Žemlík RadimCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS640152:02+22:35
17Žucha JiříCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN660352:58+23:31
18Poulsen HenrikDEN221 FIF HILLEROD221660053:28+24:01
19Ščehovič RomanSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672640155:13+25:46
20Navalinskas TomasLTU479 DEVYNI OSK VILNIUS479650055:19+25:52
21Tryzna PavelCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL680161:07+31:40
22Divecký JosefCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK610264:50+35:23
23Aster VladimírCZESLA SKOB SlanýSLA650066:10+36:43
24Hofman PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM650067:37+38:10
25Míka ZdeněkCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN670070:31+41:04
26Kurr MaikGER363 LG OST BERLIN363650088:50+59:23
 
Kantor RomanCZETRI TJ TŽ TřinecTRI6501disk
 
 
 
H50A (39)2,8 km 160 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Leiboms AigarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457630026:340:00
2Poloprutský TomášCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI620527:07+0:33
3Vári TiborNOR511 IF STURLA511630030:43+4:09
4Müller MatthiasGER348 POST SV DRESDEN348620030:55+4:21
5Vávra MartinCZEHOR TJ Jiskra HořiceHOR630230:57+4:23
6Kožina PetrCZEPGP SK PragaPGP600033:59+7:25
7Wälchli JürgSUI642 OLG SKANDIA642620034:03+7:29
8Hrabánek DavidCZEPGP SK PragaPGP600334:19+7:45
9Westin KjellNOR512 PORSGRUNN OL512560035:01+8:27
10Spengler AndreasGER357 ESV LOK DESSAU357610037:00+10:26
11Rysev YuriiRUS596 LESMASTER KIROV596630037:19+10:45
12Veljačik PavelCZESCP OK Sparta PrahaSCP620037:56+11:22
13Takács CsabaHUN392 SENIOR CLUB HUNGARY392620038:01+11:27
14Treml PeterAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001538:31+11:57
15Hirš LiborCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM600039:29+12:55
16Zalaiskalns MarisLAT455 MONA RIGA455580040:22+13:48
17Roudný VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU610241:01+14:27
18Přibík JanCZEPGP SK PragaPGP630143:17+16:43
19Montemont PatriceFRA292 ORIENTALP VIZILLE292610043:46+17:12
20Kulhavý JosefCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK570144:23+17:49
21Harju Juha-pekkaFIN275 TP TAMPERE275620044:31+17:57
22Braatz FrankGER350 TREPTOWER S BERLIN350620045:49+19:15
23Forst LiborCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP630146:37+20:03
24Zimmermann GerdGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351610046:43+20:09
25Kettner PavelCZEHCE TJ Sokol HostiviceHCE590047:30+20:56
26Basset OlivierFRA293 CSM RILLIEUX293630048:14+21:40
27Bayburin RaisRUS591 UFA UNITED591580053:51+27:17
28Hošek LadislavCZESCP OK Sparta PrahaSCP600155:23+28:49
29Mair AloisAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001456:16+29:42
30Hejtmánek VladimírCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP580259:32+32:58
31Pavlů JaroslavCZEDCE KOB DobřichoviceDCE610061:20+34:46
32Wurzel BřetislavCZEOSN SK OS Nové Město n. M.OSN600563:41+37:07
33Larsson Nils-olofSWE709 VANERSBORGS SK709600065:20+38:46
34Pühringer DieterAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002470:39+44:05
35Vandemeulebroek MarcBEL151 ASUB ORIENTATION151600074:04+47:30
36Tihon JaroslavCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP610275:03+48:29
37Janošík AntonínCZEUOL SK UP OlomoucUOL520184:36+58:02
38Hofmans JacquesBEL151 ASUB ORIENTATION151560085:07+58:33
 
Parkkinen PekkaFIN271 SK POHJANTAHTI2716000disk
 
 
 
H50B (14)2,5 km 120 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Tamulionis VytautasLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS476590035:480:00
2Blabla ZdeněkCZEPCB SKP České BudějovicePCB590137:36+1:48
3Andza EdgarsLAT452 OZONS OK RIGA452590041:27+5:39
4Nemec JurajSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672600145:39+9:51
5Slutyy IhorUKR751 SKIF CSO SUMY751630047:41+11:53
6Kavka JiříCZESCP OK Sparta PrahaSCP590047:45+11:57
7Bikelis VytautasLTU481 LABIRINTAS 2481610048:17+12:29
8Cinkan ZdeněkCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU620151:31+15:43
9Pulec PavelCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM620151:45+15:57
10Vydra PavelCZEPEN OK RECO SportPEN620054:06+18:18
11Hartmeyer KarlDEN221 FIF HILLEROD221630057:04+21:16
12Čivrný PavelCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL630659:24+23:36
13Argaláš JaroslavCZETRI TJ TŽ TřinecTRI620260:47+24:59
14Treibmann PeterGER341 OK LEIPZIG341590070:32+34:44
 
 
 
H55A (22)2,6 km 145 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Škorpil MartinCZEHOR TJ Jiskra HořiceHOR570030:160:00
2John VladimírCZEOLP PSK Olymp PrahaOLP5500235:12+4:56
3Burman UlfSWE702 GUSTAVSBERGS OK702580036:37+6:21
4Flašar JanCZEKCK KOB Český KrumlovKCK570136:53+6:37
5Běhoun PavelCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK570137:35+7:19
6Novotný OtakarCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN560437:49+7:33
7Salkauskas AlgirdasLTU477 ORIENS477560038:31+8:15
8Milota JosefCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA580139:20+9:04
9Cachard ChristianFRA293 CSM RILLIEUX293560040:12+9:56
10Gazdačko MilanCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK570241:50+11:34
11Berger TommySWE708 GAVLE OK708580043:54+13:38
12Hanzl VlastimilCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM532944:39+14:23
13Kaška RudolfCZECHA OK ChrastavaCHA550045:43+15:27
14Konopáč JiříCZETUR OOB TJ TurnovTUR580346:13+15:57
15Maenttaeri JakkeFIN276 Joutsenon Kullervo27650:52+20:36
16Pavlík MilanCZECHA OK ChrastavaCHA540056:16+26:00
17Hermet AndreFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291560057:08+26:52
18Ďurín JánSVK671 ŠK CART PRINT NITRA671540157:14+26:58
19Fiala ZdeněkCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP550161:37+31:21
20Le calvez EugeneFRA295 LORIENT295570065:34+35:18
21Brito SergioBRA191 COMPASS MIGUEL PEREIRA191580075:54+45:38
22Olbrycht JanuszPOL553 OLBnO WARSZAWA553550084:47+54:31
 
 
 
H55B (14)2,4 km 115 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Krasuckis RimantasLTU473 LABIRINTAS OK473540042:250:00
2Cedrych KarelCZETJP TJ Sokol TrojaTJP550048:13+5:48
3Klimpl PetrCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU540148:33+6:08
4Maliňák JosefCZESVS Orientklub VsetínSVS550148:57+6:32
5Horák PetrCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN560249:50+7:25
6Zákravský ZdeněkCZESNA TJ START NáchodSNA570251:57+9:32
7Šebela BedřichCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS580161:19+18:54
8Langr StanislavCZESNA TJ START NáchodSNA540361:38+19:13
9Vikis AndrejsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457560065:16+22:51
10Chalupa TomášCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS550169:58+27:33
11Šabatka PetrCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK5703126:57+84:32
12Fajrajzl JaromírCZEAPI OK Andante PísekAPI5601156:59+114:34
 
Harijs LacarsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4565800disk
Stulík JiříCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK5701vzdal
 
 
 
H60A (37)2,4 km 115 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Přinda OldřichCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI510126:330:00
2Hickethier ManfredCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI520128:04+1:31
3Horáček MiroslavCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI500030:27+3:54
4Uher PetrCZEVSP VSP USK PrahaVSP500130:34+4:01
5Juřeník JosefCZEMOV SKOB OstravaMOV520131:30+4:57
6Parzewski JerzyPOL554 ASZ WAT WARSZAWA554520032:36+6:03
7Peterka FrantišekCZETJP TJ Sokol TrojaTJP490032:59+6:26
8Härtelt HelmutGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351510034:09+7:36
9Wilson MartinGBR321 BERKSHIRE ORIENTEERS321470034:48+8:15
10Tvrdek VojtěchCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE490035:27+8:54
11Babický TomášCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT500136:10+9:37
12Müller LeoAUT122 ASKO HENNDORF122490037:22+10:49
13Hudský VlastimilCZETUR OOB TJ TurnovTUR510037:49+11:16
14Komárek JaromírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU490038:54+12:21
15Novák KarelCZENPA SK LOB Nová PakaNPA500140:46+14:13
16Labanouski AnatoliiBLR171 MALINOVKA MINSK171520040:57+14:24
17Frenzel MichaelGER342 LOK BERLIN342430041:01+14:28
18Valter PetrCZEKBP KBP PrahaKBP450041:28+14:55
19Lukavec MílaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN490142:06+15:33
20Farář VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU520142:54+16:21
21Folander KimDEN223 OK SORO223510043:18+16:45
22Ziesche JuergenGER342 LOK BERLIN342500043:24+16:51
23Orálek MiroslavCZETTR OOB TřebíčTTR520143:41+17:08
24Akerblom LeifSWE705 STORA TUNA OK705005044:25+17:52
25Wald FrantišekCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP530045:30+18:57
26Öhlund PerSWE702 GUSTAVSBERGS OK702520047:23+20:50
27Miřijovský PřemyslCZEBOV TJ Baník Ostrava OKDBOV500148:34+22:01
28Bárta MiroslavCZEJEN OB JenišoviceJEN520150:20+23:47
29Genderjahn LudwigGER342 LOK BERLIN342480051:31+24:58
30Hamáček BohuslavCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE500053:03+26:30
31Kadavý ZdeněkCZECHA OK ChrastavaCHA490153:52+27:19
32Wolejszo TadeuszPOL554 ASZ WAT WARSZAWA554510053:53+27:20
33Böhm KarelCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN510154:07+27:34
34Chmelík AlešCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM473257:39+31:06
35Pongratz KarlAUT125 HSV PINKAFELD125520059:36+33:03
36Lusk KarelCZECHA OK ChrastavaCHA500264:01+37:28
 
Ševčík MilanCZECHA OK ChrastavaCHA5003disk
 
 
 
H60B (11)2,1 km 110 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Stárek JiříCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK500239:500:00
2Olausson TommySWE707 SOK ANEBY707000041:42+1:52
3Henek MilanCZERBK SK Radioklub BlanskoRBK530744:56+5:06
4Kubát JaroslavCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV520345:53+6:03
5Juřina RobertCZEFYD Jizerský klub OB FrýdlantFYD490152:06+12:16
6Pospíšil KarelCZEKAR SK KarloviceKAR500155:09+15:19
7Vokál JiříCZECHA OK ChrastavaCHA500155:15+15:25
8Pavlík MiroslavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT530156:05+16:15
9Barták JiříCZECHA OK ChrastavaCHA510058:21+18:31
10Denemarek OldřichCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM510060:52+21:02
11Breitschädel ChristianAUT122 ASKO HENNDORF122530061:26+21:36
 
 
 
H65A (25)2,2 km 110 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Pospíšil JaromírCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR441726:350:00
2Pospíšil JiříCZETUV SOK TJ TurnovTUV470132:30+5:55
3Gurka JiříCZETUV SOK TJ TurnovTUV460133:40+7:05
4Böhm EduardAUT122 ASKO HENNDORF122480034:22+7:47
5Hrobař RudolfCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK470234:24+7:49
6Fišák JanCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA440134:27+7:52
7Buriánek JaromírCZESCP OK Sparta PrahaSCP470035:17+8:42
8Janda JosefCZEKAD Originální Vivalín Team KaKAD470135:53+9:18
9Jakubec JindřichCZETUR OOB TJ TurnovTUR480138:22+11:47
10Sokolář ZdeněkCZESNA TJ START NáchodSNA450138:44+12:09
11Strib Hans ChristianDEN225 BALLERUP OK225480039:03+12:28
12Gleschner AlbertAUT123 HSV RIED123000039:34+12:59
13Procházka AlešCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP470040:17+13:42
14Zlesák ZdeněkCZEJIL OK JilemniceJIL470141:47+15:12
15Jirásek JaroslavCZESCH TJ Skalka ChebSCH470141:57+15:22
16Penttinen JuhaFIN273 MESIK HELSINKI273450043:12+16:37
17Dokoupil VladimírCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM480643:57+17:22
18Lindblom IngemarSWE704 IFK GOTEBORG704440044:44+18:09
19Intgroen MikeNED501 KOVZ RIJSBERGEN501460045:09+18:34
20Ochmann GertGER341 OK LEIPZIG341450047:27+20:52
21Challacombe AlwynGBR322 WELWYN ORIENTEERS322480050:39+24:04
22Havlík JaroslavCZESJC Sportcentrum JičínSJC360150:58+24:23
23Schimm DieterCZEBSO KOB Baník SokolovBSO440151:09+24:34
24Ryšavý VítCZETJP TJ Sokol TrojaTJP470071:50+45:15
 
Privett LeighAUS101 AWOC STANLEY1014500disk
 
 
 
H65B (7)1,9 km 100 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hlaváč JaroslavCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB480131:130:00
2Zelený VladimírCZEPGP SK PragaPGP480034:17+3:04
3Fiala MilošCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH480139:38+8:25
4Lukáš ZdeněkCZELLI TJ Loko LiberecLLI450248:48+17:35
5Nejezchleba JiříCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS460051:10+19:57
6Dvořák JaromírCZEPGP SK PragaPGP460158:49+27:36
 
Lebduška PetrCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU4702vzdal
 
 
 
H70 (13)1,9 km 80 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Schmalfeld TassiloGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351400027:350:00
2Slavins RodrigoLAT452 OZONS OK RIGA452390028:29+0:54
3Teteris ArvidsLAT454 OK KO454400035:08+7:33
4Frey JaromírCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ410036:44+9:09
5Gřunděl IvanCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH420137:43+10:08
6Güth HansGER357 ESV LOK DESSAU357420041:47+14:12
7Štrojsa JosefCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS400047:10+19:35
8Fuchs FranzAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001257:48+30:13
9Roos TonNED502 HOC 93 MEPPEL502410057:51+30:16
10Hlavatý KarelCZESJP KČT Slavoj PrahaSJP420058:16+30:41
11Máslo MiroslavCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK400161:49+34:14
12Beneš KarelCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV420164:32+36:57
13Walter BerndGER355 IHW ALEX BERLIN3553900108:47+81:12
 
 
 
H75 (10)1,8 km 70 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Attl VladimírCZEPGP SK PragaPGP380027:450:00
2Wagner MaxAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000930:56+3:11
3Novotný PetrCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK380241:46+14:01
4Horn GerhardGER347 TGV HORN347360044:43+16:58
5Wittiber WolfgangGER346 BIELEFELDER SKICLUB e.V.346340056:45+29:00
6Kojalovics StanislavsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456340062:23+34:38
7Fierlinger AdiAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001367:11+39:26
8Kalinin BorisRUS597 KUNCEVO-ORSA597310067:55+40:10
9Taurit RudolfGER353 PHOENIX LUBECK3533400114:56+87:11
 
Hanák MilanCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP3400disk
 
 
 
T10 (39)3,0 km 75 m5 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Mrozek PawelCZETRI TJ TŽ TřinecTRI040121:310:00
2Mach OndraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN040221:36+0:05
3Kolomnin LeonidRUS598 O-LEN MOSCOW598050022:45+1:14
4Solmanis UvisLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453060023:56+2:25
5Toms GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456050024:30+2:59
6Emils Alberts ŠnepsteNERNEREGNER0524:41+3:10
7Kalinin MatveyRUS593 OMEGA MOSCOW593060024:56+3:25
8Stehlík ŠimonCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM27:06+5:35
9Městka VáclavCZEVSP VSP USK PrahaVSP060029:15+7:44
10Čechmánek VáclavCZEPVP VSK PřírodovědaPVP060030:06+8:35
11Šauli KateřinaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045630:14+8:43
12Teringlová VendulaCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB045131:04+9:33
13Míka BertíkCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN060131:17+9:46
14Lapina MartaLAT454 OK KO454000031:18+9:47
15Haikonen IlmoFIN272 ULVILAN URA272040032:53+11:22
16Janošíková EvaCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB055233:00+11:29
17Zemková PavlínaCZESLA SKOB SlanýSLA055134:13+12:42
18Nedvídková KatkaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT045134:20+12:49
19Milota BřetislavCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA030034:23+12:52
20Kroniková SylvieCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK045034:25+12:54
21Promberga MontaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457030035:03+13:32
22Pavlík MatějCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT040136:12+14:41
23Dvořáček TomášCZETTR OOB TřebíčTTR050336:33+15:02
24Garais BrunoLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457050037:19+15:48
25Víšková VeronikaCZEKAM SK KameniceKAM045237:45+16:14
26Rohlík ZbyněkCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS030137:53+16:22
27Dejnožka MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN060037:55+16:24
28Doucha MartinCZESNA TJ START NáchodSNA050138:10+16:39
29Hasman JakubCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM050141:42+20:11
30Benešová MichaelaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH065142:42+21:11
31Irbe LacareLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456040043:32+22:01
32Zorin TimofeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595070044:35+23:04
33Štrait VilémCZEVSP VSP USK PrahaVSP070147:31+26:00
34Vřešťál AntonínCZETUR OOB TJ TurnovTUR060448:50+27:19
35Nováčková DominikaNERNEREGNER51:06+29:35
36Kubecová MagdalenaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB055055:24+33:53
37Baldriánová EvaCZEVSP VSP USK PrahaVSP075161:46+40:15
 
Bauer MatyášCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKVdisk
Nedvídková AdélaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT0452disk
 
 
 
T10P (52)3,0 km 75 m5 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Eriksen alkjaer LasseDEN221 FIF HILLEROD221030017:140:00
2Cienciala FilipCZETRI TJ TŽ TřinecTRI060019:52+2:38
3Schröterová AdélaCZECHA OK ChrastavaCHA055120:33+3:19
4Hemmingsen kjaer GustavDEN221 FIF HILLEROD221050021:02+3:48
5Doleželová AnnaCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR065122:22+5:08
6Drahoňovský TomášCZETUR OOB TJ TurnovTUR070123:39+6:25
7Jandera KryštofCZEPGP SK PragaPGP070024:07+6:53
8Přibíková AgátaCZEPGP SK PragaPGP065125:04+7:50
9Přinda JanCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI080726:34+9:20
10Heczková AnnaNERNEREGNER27:11+9:57
11Kolomnina AlenaRUS598 O-LEN MOSCOW598080027:58+10:44
12Lamačová BarboraCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BORBOR075032:42+15:28
13Janošíková MarieCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB075233:23+16:09
14Cieslar MichaelCZETRI TJ TŽ TřinecTRI050333:24+16:10
15Hudská ŠtěpánkaCZETUR OOB TJ TurnovTUR045033:34+16:20
16Doucha TomášCZESNA TJ START NáchodSNA080134:05+16:51
17Vlach TimikCZESBR SKOB BruntálSBR050134:25+17:11
18Šoupa MartinCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM050035:57+18:43
19Dvořáčková JanaCZETTR OOB TřebíčTTR36:43+19:29
20Dvořáček JanCZETTR OOB TřebíčTTR071137:09+19:55
21Pachnik JedrzejCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB37:11+19:57
21Najbrt JakubCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS37:11+19:57
23Krčmář JáchymCZELLI TJ Loko LiberecLLI37:57+20:43
24Smiková KristýnaCZESLA SKOB SlanýSLA41:00+23:46
25Ender TimonGER341 OK LEIPZIG341070041:26+24:12
26Juřeník JakubCZEMOV SKOB OstravaMOV060142:21+25:07
27Mareček KarelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU030342:41+25:27
28Šimek AdamCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU44:42+27:28
29Janáková KarolínaNERNEREGNER49:05+31:51
30Heclová MarieCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU045450:19+33:05
31Janatová ViolaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP095051:02+33:48
32Mareček LiborCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU51:05+33:51
33Paloncý JanCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU080851:24+34:10
34Kriss SlavinsNERNEREG52:32+35:18
35Komárková ZbyňkaCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH075153:55+36:41
36Besta RadekCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC54:41+37:27
37Bauerová AnetaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV56:21+39:07
38Vřešťál FrantišekCZETUR OOB TJ TurnovTUR090656:52+39:38
39Štěrba LukášCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV100156:59+39:45
40Weigert Anna und JuleGER344 MTV BRAUNSCHWEIG344200058:39+41:25
41Kučerka RadekCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB110165:07+47:53
42Čivrný JanCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL050165:19+48:05
43Čivrná EliškaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL085166:30+49:16
44Kašpar VojtěchCZEZAK ZAK SK Netopýr ZákupyZAK040068:30+51:16
45Mátl JáchymCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU72:48+55:34
46Holečková KateřinaCZEABM KOB Moira BrnoABM055385:41+68:27
47Teringl VojtěchCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB070285:43+68:29
48Bílá TerezaCZEJES KOS JeseniceJES055186:31+69:17
49Pavlík TobiášCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT111186:36+69:22
50Brandt MarkoCZEABM KOB Moira BrnoABM91:09+73:55
 
Bozděch VojtaCZEPGP SK PragaPGPdisk
Pavlíková RozárieCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT0851Disk
 
 
 
T-OPEN (9)3,0 km 75 m5 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Najbrt JakubCZEKSV SKOB Kobra VsetínKSV21:210:00
2Pichlová DominikaNERNEREGNER30:46+9:25
3Faldus AdamNERNEREG31:31+10:10
4Černíková TerezaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS32:53+11:32
5Černíková DanaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS705034:13+12:52
6Stiborová BlankaCZEKAR SK KarloviceKAR39:51+18:30
7Ternbachová AnnaNERNEREGNER46:50+25:29
8Eurjane KristineNERNEREG55:06+33:45
 
Lebedinská RomanaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPUdisk