Bohemia 2013čt 25.7.2013 19:19
Výsledky - Etapa 2vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D10 (25)2,8 km 105 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Nádeníčková IvaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ035020:470:00
2Simonsen SiriDEN221 FIF HILLEROD221030020:52+0:05
3Vitebská EliškaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN035022:10+1:23
4Martanová LeaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI055522:30+1:43
5Poulsen MathildeDEN221 FIF HILLEROD221030022:37+1:50
6Thýnová MartinaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK035022:44+1:57
7Štraitová JolanaCZEVSP VSP USK PrahaVSP045623:27+2:40
8Richtrová KamilaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045124:34+3:47
9Chvátilová JohanaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK045025:08+4:21
10Hankovcová HelenaCZEKAM SK KameniceKAM035025:46+4:59
11Staňková RadkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045226:02+5:15
12Irbe BlumaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456030026:43+5:56
13Dzerve Una undineLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000727:10+6:23
14Kantorová AnnaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI035227:40+6:53
15Nehasilová VeronikaNERNEREG30:03+9:16
16Ziebová VeronikaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ045031:03+10:16
17Ender JulikaGER341 OK LEIPZIG341040031:43+10:56
18Holečková MichaelaCZEABM KOB Moira BrnoABM025933:24+12:37
19Čechmánková AnnaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP045036:42+15:55
20Bartošová MarieCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA045143:58+23:11
21Kärger ElineGER341 OK LEIPZIG341050045:34+24:47
22Havlová KateřinaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL055247:02+26:15
 
Komárková JindraCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH0453nest.
Rusakova UlianaRUS592 O-CLUB MOSCOW5920300nest.
msDellingerová AnnaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ035138:29+17:42
 
 
 
D12A (14)3,1 km 145 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kochová AnnaCZESJC Sportcentrum JičínSJC015322:050:00
2Kosová TerezaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK015126:32+4:27
3Martanová ElinCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI025228:36+6:31
4Semíková LucieCZEKAM SK KameniceKAM025031:14+9:09
5Haikonen SanniFIN272 ULVILAN URA272010034:41+12:36
6Poulsen Nanna lysemoseDEN222 SILKEBORG OK222020034:43+12:38
7Mašatová EliškaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK025134:56+12:51
8Kroniková ŠtěpánkaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK015035:15+13:10
9Vejražková RózaCZESJC Sportcentrum JičínSJC015135:42+13:37
10Staňková MarkétaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM015336:41+14:36
11Chaloupková HanaCZEKAM SK KameniceKAM025239:46+17:41
12Sidorenkova VictoriaRUS598 O-LEN MOSCOW598020040:11+18:06
13Malvina GirinskyteLTU477 ORIENS477020044:22+22:17
14Janderová BarboraCZEPGP SK PragaPGP025168:28+46:23
 
 
 
D12B (21)3,0 km 110 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Tokárová ReginaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015122:460:00
2Rydlová AdélaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015123:30+0:44
3Nádeníčková PavlaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015026:15+3:29
4Šritrová LenkaCZETUV SOK TJ TurnovTUV025228:12+5:26
5Linková LucieCZETUR OOB TJ TurnovTUR025128:43+5:57
6Rydlová MagdalénaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025129:22+6:36
7Čermáková KateřinaCZEROZ OK RoztokyROZ015032:55+10:09
8Marešová KláraCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ025033:30+10:44
9Bliudžiute GabijaLTU480 ŠILALES SM480010034:28+11:42
10Chalupová AnetaCZEROZ OK RoztokyROZ025035:27+12:41
11Novotná ViktorieCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025035:35+12:49
12Baloghová LídaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015035:40+12:54
13Mcmahon AnežkaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE025037:00+14:14
14Šklíbová MíšaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015337:21+14:35
15Ciencialová DanielaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI025438:40+15:54
16Zierhutová MichaelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV025046:35+23:49
17Budská AnnaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025364:13+41:27
18Agate BlankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4560100104:24+81:38
 
Mrozek TeresaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI0251disk
Mödlhammer KerstinAUT122 ASKO HENNDORF122disk
Havlová KláraCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL0152nest.
 
 
 
D14A (19)3,5 km 155 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Poulsen Sara lysemoseDEN222 SILKEBORG OK222990036:570:00
2Kubecová KateřinaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB999939:45+2:48
3Hrabánková ZuzanaCZEPGP SK PragaPGP995042:16+5:19
4Rimkute RobertaLTU480 ŠILALES SM480990043:34+6:37
5Simonsen AnnikaDEN221 FIF HILLEROD221000043:37+6:40
6Berger AnniAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000343:53+6:56
7Thýnová NikolaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK005144:38+7:41
8Pavlíková MarkétaCZECHA OK ChrastavaCHA005044:49+7:52
9Kolářová JohanaCZESLA SKOB SlanýSLA995048:01+11:04
10Bruková MagdaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI005448:11+11:14
11Voltrová AlenaCZEROZ OK RoztokyROZ995148:15+11:18
12Zeiner ElenaAUT124 SPORTUNION SCHOCKL ORIENTE124000049:37+12:40
13Svyatlovskaya SofiyaRUS598 O-LEN MOSCOW598000051:26+14:29
14Pukyšová AnežkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU999952:03+15:06
15Kováříková MarieCZEKAM SK KameniceKAM005054:06+17:09
16Albrechtová IvetaCZEKAM SK KameniceKAM995055:05+18:08
17Hinge krogsgaard CelinDEN222 SILKEBORG OK222990060:31+23:34
18Kubald MarieGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345000067:30+30:33
 
Vári Ashild EgebergNOR511 IF STURLA5112000disk
 
 
 
D14B (8)3,2 km 150 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Marešová AlexandraCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ995036:280:00
2Jarmalaviciute GretaLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474000051:38+15:10
3Lokajíčková KláraCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM005253:04+16:36
4Klinkerová MagdalénaCZEROZ OK RoztokyROZ995053:24+16:56
5Doležalová DorotkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM995063:29+27:01
6Kyralová AnnaCZEKAM SK KameniceKAM005264:58+28:30
7Babanina MariaRUS598 O-LEN MOSCOW598000067:41+31:13
8Hlaváčková PetraCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK005271:42+35:14
 
 
 
D16A (32)3,7 km 150 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Janovská KateřinaCZEPGP SK PragaPGP985042:340:00
2Kovářová LenkaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP975044:17+1:43
3Tesařová JanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI975144:49+2:15
4Kalinina NikaRUS593 OMEGA MOSCOW593000045:53+3:19
5Slavíková SilvieCZEPGP SK PragaPGP975148:12+5:38
6Hartmeyer MarieDEN221 FIF HILLEROD221970051:25+8:51
7Zusevica AustraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000351:34+9:00
8Gedgaudaite ViktorijaLTU480 ŠILALES SM480970051:51+9:17
9Argalášová KateřinaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI975052:11+9:37
10Kubínová VeronikaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV975252:44+10:10
11Linková AlenaCZETUR OOB TJ TurnovTUR975153:48+11:14
12Mackeviciute AistéLTU477 ORIENS477970054:17+11:43
13Smrčková DominikaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU979957:09+14:35
14Westin EmilieNOR512 PORSGRUNN OL512980057:53+15:19
15Szarzecová LucieCZETRI TJ TŽ TřinecTRI985058:49+16:15
16Hudská LudmilaCZETUR OOB TJ TurnovTUR985158:56+16:22
17Lapina ZelmaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457980059:33+16:59
18Mikešová AdélaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985261:01+18:27
19Švancárová VeronikaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU985361:30+18:56
20Peyrard JulieFRA296 COORE ROUBIA296970063:45+21:11
21Hlinovská JohanaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975164:08+21:34
22Käding HenrietteGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345970065:00+22:26
23Kroupová EliškaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985366:47+24:13
24Larsen CamillaDEN221 FIF HILLEROD221980066:52+24:18
25Kohlová MonikaCZETUR OOB TJ TurnovTUR975667:53+25:19
26Trybyté GeidaLTU477 ORIENS477970069:21+26:47
27Berger MarleneAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000270:18+27:44
28Kempff-andersen IsabellaDEN221 FIF HILLEROD221980073:07+30:33
29Jobst ThessaGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345980074:08+31:34
30Staskeviciute RamintaLTU477 ORIENS477980080:24+37:50
31Garbaliauskaite ElenaLTU477 ORIENS477980098:11+55:37
32Šafrhansová LucieCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM9753101:45+59:11
 
 
 
D16B (13)3,1 km 140 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hájková EliškaCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO985139:300:00
2Pärnik EdithEST253 MYRAKARUD253980039:51+0:21
3Anna FreimaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970043:28+3:58
4Voltrová HanaCZEROZ OK RoztokyROZ975243:32+4:02
5Dita SilaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970044:22+4:52
6Aiva LakeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970045:40+6:10
7Kaufmanová IvanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI976147:16+7:46
8Kral StefanieAUT122 ASKO HENNDORF122980048:18+8:48
9Žuchová DanielaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN975049:25+9:55
10Habigerová JanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU988850:15+10:45
11Liberdová JanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI985251:28+11:58
12Bukucinskaite FaustaLTU477 ORIENS477980061:21+21:51
13Rudzite AgneseLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457970068:48+29:18
 
 
 
D18A (22)4,0 km 210 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Štičková AnnaCZELLI TJ Loko LiberecLLI965142:400:00
2Vári Ingunn egebergNOR511 IF STURLA511960045:45+3:05
3Hančová PetraCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL965245:53+3:13
4Doleželová KateřinaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU955847:21+4:41
5Hausenblasová KarolínaCZEKAM SK KameniceKAM965047:49+5:09
5Hlubučková KristýnaCZEKAM SK KameniceKAM955147:49+5:09
7Kožinová ZuzanaCZEPGP SK PragaPGP965049:30+6:50
8Leiboma LauraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457960053:40+11:00
9Hoidekrová LucieCZELLI TJ Loko LiberecLLI955253:53+11:13
10Hrabánková KláraCZEPGP SK PragaPGP965455:42+13:02
11Zalaiskalna Annija annaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453960057:02+14:22
12Kulhavá EliškaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU965757:56+15:16
13Petrasová ZuzanaCZEVAM VAM OOB VamberkVAM965359:01+16:21
14Šádková MartinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK965359:02+16:22
15Snopková DajanaSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672955159:36+16:56
16Aparjode KendijaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000560:48+18:08
17Fukalová MartinaCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV955065:03+22:23
18Šmejcová AnnaCZESJC Sportcentrum JičínSJC955266:43+24:03
19Pukite LauraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457960067:35+24:55
20Rusakova DianaRUS592 O-CLUB MOSCOW592960078:42+36:02
21Salkauskaite VaivaLTU477 ORIENS477960080:08+37:28
 
Machačová MichaelaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK9656nest.
 
 
 
D18B (8)3,7 km 145 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Martusyte MonikaLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474950044:190:00
2Makselyte DovileLTU475 ALYTAUS SRC/JAVONIS475950044:48+0:29
3Liachoviciute SigitaLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS476960045:35+1:16
4Laurutyte VaivaLTU475 ALYTAUS SRC/JAVONIS475960053:53+9:34
5Kaděrová VendulaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV965059:10+14:51
6Košková AničkaCZELLI TJ Loko LiberecLLI955059:40+15:21
6Habigerová RadkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU955959:40+15:21
8Ilvija JakaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960060:49+16:30
 
 
 
D20A (11)4,4 km 190 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Chvalová VěraCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM945249:420:00
2Kulhavá ŠárkaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU935753:04+3:22
3Kamererová ValerieCZEKAM SK KameniceKAM945254:18+4:36
4Sadrina MadaraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000056:37+6:55
5Kožinová AnnaCZEPGP SK PragaPGP935058:04+8:22
6Nagele ZaneLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000163:00+13:18
7Kubínová RomanaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV945263:16+13:34
8Stormer JulieCZEKAM SK KameniceKAM935263:43+14:01
9Zayats InnaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM935363:49+14:07
10Mikšyte EgleLTU480 ŠILALES SM480930074:05+24:23
11Gunta RaitumaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456940093:54+44:12
 
 
 
D21A (29)4,2 km 180 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Rothauer LucieAUT122 ASKO HENNDORF122740040:470:00
2Janatová LucieCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP815443:40+2:53
3Strasser AndreaAUT122 ASKO HENNDORF122800045:41+4:54
4Gathercole ChristineAUT122 ASKO HENNDORF122780045:52+5:05
5Tomas AmberUSA801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB801810047:57+7:10
6Vozdová AnetaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU939448:35+7:48
7Tikhonova ZoyaRUS593 OMEGA MOSCOW593800049:13+8:26
8Procházková KláraCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU945149:46+8:59
9Čepová DanielaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK895150:01+9:14
10Kolomnina EkaterinaRUS598 O-LEN MOSCOW598820050:05+9:18
11Doležalová RadkaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL925252:01+11:14
12Tihonová MartinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK865152:30+11:43
13Janů HanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU939353:17+12:30
14Burdová AdélaCZELDC KOB DěčínLDC915253:39+12:52
15Kociánová LenkaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM855353:50+13:03
16Jebavá LucieCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL925454:48+14:01
17Flašarová KristýnaCZEPGP SK PragaPGP905454:58+14:11
18Hofmanová MichaelaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM775155:44+14:57
19Mezníková LucieCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM915056:26+15:39
20Kjersti WestinCZEPGP SK PragaPGP925560:46+19:59
21Šmidrkalová MonikaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA905162:20+21:33
22Smolková KateřinaCZEPGP SK PragaPGP885263:04+22:17
23Kuberková LucieCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM945165:27+24:40
24Koppová IngridCZESLP OOB Slavia PrahaSLP796067:35+26:48
25Nehasilová ZuzanaCZELDC KOB DěčínLDC715067:52+27:05
26Limpach JessicaBEL151 ASUB ORIENTATION151880074:42+33:55
27Timmusk AdeEST251 HIIUMAA OK251880077:30+36:43
28Romanovska StinaEST251 HIIUMAA OK251810078:45+37:58
29Berger MarliesAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000680:55+40:08
 
 
 
D21B (24)3,9 km 185 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kovářová JosefaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP865348:220:00
1Janošíková LenkaCZEUOL SK UP OlomoucUOL765148:220:00
3Tauchmanová IvanaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA785251:06+2:44
4Svobodová BarboraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN895253:46+5:24
5Juřeníková HanaCZEMOV SKOB OstravaMOV805254:27+6:05
6Urbánková KateřinaCZEONO SKOB OstrovONO925058:17+9:55
7Bozděchová LenkaCZEPGP SK PragaPGP825460:08+11:46
8Švihovská EvaCZESJC Sportcentrum JičínSJC835260:54+12:32
9Kovářová JulieCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP885462:31+14:09
10Podlipná VeronikaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA815263:23+15:01
11Dernegard KarinSWE701 ALEMS OK701830063:57+15:35
12Uhrová ZuzanaCZEVSP VSP USK PrahaVSP805064:02+15:40
13Urbanová JohanaCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR925165:34+17:12
14Fejková MarcelaCZESJC Sportcentrum JičínSJC775166:52+18:30
15Madara KirmuskaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456890067:51+19:29
16Žitná JanaCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB925168:28+20:06
17Černíková BarboraCZEDOB KOB DobruškaDOB787869:06+20:44
18Neradová EvaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT895169:11+20:49
19Klíchová JanaCZESSU SK Severka ŠumperkSSU815170:26+22:04
20Lassu ViktoriaGER355 IHW ALEX BERLIN355000086:03+37:41
21Švancárová HelenaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU725287:20+38:58
22Jiménez carrión VirginiaESP241 CO CATALUNYA2418300148:32+100:10
 
Lemanski SaraUSA801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB8018200vzdal
Veselá AnnaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM9250nest.
 
 
 
D21C (23)3,4 km 140 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kavková DanaCZESCP OK Sparta PrahaSCP615047:040:00
2Pietraszková LenkaCZEOOP TJ OpavaOOP825047:17+0:13
3Hudečková HelenaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA695147:35+0:31
4Fujáková KatkaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV855049:00+1:56
5Kaufmann Marie-louiseGER341 OK LEIPZIG341830053:14+6:10
6Hančová AliceCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL705253:52+6:48
7Chmelíková ZuzanaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM935355:02+7:58
8Schejbalová KarinaCZESCP OK Sparta PrahaSCP55:51+8:47
9Holasová ŠárkaCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP785356:22+9:18
10Baiba BirznieceLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456790057:10+10:06
11Weinlichová HanaCZEBSO KOB Baník SokolovBSO825060:04+13:00
12Hartmeyer ChristinaDEN221 FIF HILLEROD22169:11+22:07
13Maliňáková PetraCZESVS Orientklub VsetínSVS875169:41+22:37
14Šebková JanaCZESCP OK Sparta PrahaSCP925079:00+31:56
15Zemanová LenkaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA885183:30+36:26
16Koblížková KláraCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH805187:23+40:19
17Poulsen HanneDEN221 FIF HILLEROD221700088:31+41:27
18Sandija StankeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456710097:46+50:42
19Klimešová ZuzanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU7979109:54+62:50
 
Mesiarkinová KamilaCZEMBM O-mikronMBM8282disk
Sidorenkova NataliaRUS598 O-LEN MOSCOW5987000nest.
Rudolfová JanaCZESJC Sportcentrum JičínSJC7752nest.
Škvorová BarboraCZEKAM SK KameniceKAM9150nest.
 
 
 
D21E (9)5,3 km 235 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Gregorová KamilaCZECTB SK OB ChotěbořCTB815153:160:00
2Baldrianová BarboraCZEVSP VSP USK PrahaVSP785055:58+2:42
3Košárková IvaCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP815258:22+5:06
4Kosová DenisaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK915061:59+8:43
5Kašková KateřinaCZECHA OK ChrastavaCHA785063:53+10:37
6Sklenářová RadkaCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE925066:48+13:32
7Ruul SigridEST252 JOKA252910068:14+14:58
8Minn Kadi-liisEST252 JOKA252910080:50+27:34
9Carla SaraivaPOR571 ORI-ESTARREJA571890099:40+46:24
 
 
 
D35A (18)4,0 km 160 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Valášková ŠárkaCZEKAM SK KameniceKAM695143:310:00
2Kheldert ElenaRUS593 OMEGA MOSCOW593740044:30+0:59
3Klinkerová JitkaCZEKAM SK KameniceKAM645045:16+1:45
4Pachnerová DominikaCZECHA OK ChrastavaCHA775052:20+8:49
5Škáchová PetraCZEKAM SK KameniceSLP705154:02+10:31
6Balakova AndreaCAN196 GREATER VANCOUVER OC196770056:12+12:41
7Škorpilová JanaCZESJC Sportcentrum JičínSJC745157:05+13:34
8Vildmonová PavlaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE745159:55+16:24
9Hasmanová LenkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM755161:07+17:36
10Bialeková MartinaSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672735163:26+19:55
11Biolik AgnieszkaPOL552 UNTS WARSZAWA552770063:33+20:02
12Henychová ZuzanaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI615163:34+20:03
13Ilze VilksLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456770065:40+22:09
14Dvořáčková JanaCZETTR OOB TřebíčTTR785268:12+24:41
15Efrevova SvetlanaRUS596 LESMASTER KIROV596740069:59+26:28
16Pecharová MichaelaCZETJP TJ Sokol TrojaTJP655073:18+29:47
17Kolářová MichaelaCZESLA SKOB SlanýSLA735178:56+35:25
18Martanová DanielaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI745281:57+38:26
 
 
 
D35B (20)3,6 km 125 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kutlvašrová VlaďkaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL775235:030:00
2Městková KateřinaCZEVSP VSP USK PrahaVSP765035:13+0:10
3Teringlová MartinaCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB785137:36+2:33
4Čivrná KarolínaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL735539:02+3:59
5Mrázková JanaCZETUR OOB TJ TurnovTUR785040:22+5:19
6Bartošová JanaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA705141:57+6:54
7Asterová JanaCZESLA SKOB SlanýSLA745143:39+8:36
8Smolíková KateřinaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU779345:57+10:54
9Binarová JitkaCZEUOL SK UP OlomoucUOL775147:11+12:08
10Richtrová LucieCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM745147:45+12:42
11Šauli IvaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM785248:45+13:42
12Fukalová RadmilaCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV705151:32+16:29
13Kärger BritGER341 OK LEIPZIG341760056:09+21:06
14Chvátilová PavlínaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK745056:18+21:15
15Krausová MarcelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV57:31+22:28
16Smrčková VěraCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU737362:45+27:42
17Marešová MarcelaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ745062:56+27:53
18Junková PetraCZESTH SK StudenecSTH745164:29+29:26
19Zemková HelenaCZESLA SKOB SlanýSLA745066:11+31:08
20Janderová MarkétaCZEDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP775176:41+41:38
 
 
 
D40A (22)3,9 km 170 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kožinová JanaCZEPGP SK PragaPGP665153:160:00
2Kubald KatrinGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345690054:16+1:00
3Staňková MarcelaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM695155:08+1:52
4Škvorová ZuzanaCZEKAM SK KameniceKAM735055:29+2:13
5Paroulková IvaCZELLI TJ Loko LiberecLLI715156:26+3:10
6Janovská PetraCZEPGP SK PragaPGP735559:14+5:58
7Eichlerová JanaCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS705163:24+10:08
8Forstová LenkaCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP685064:01+10:45
9Hinge krogsgaard HeidiDEN222 SILKEBORG OK222700066:45+13:29
10Skaug AnneDEN224 OK PAN AARHUS224720071:05+17:49
11Kulhavá JarmilaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK675172:22+19:06
12Ender IraGER341 OK LEIPZIG341700073:07+19:51
13Eriksen alkjaer TineDEN221 FIF HILLEROD221720075:38+22:22
14Duch BlandineFRA293 CSM RILLIEUX293650076:56+23:40
15Hankovcová LenkaCZEKAM SK KameniceKAM705381:45+28:29
16Zane OzolaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456700091:13+37:57
17Rohanová MarkétaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP725196:07+42:51
18Weber SimonaGER353 PHOENIX LUBECK3537200144:20+91:04
 
Peyrard CécileFRA296 COORE ROUBIA2966900disk
Gobec IvanaCRO201 OK VIHOR ZAGREB2017300nest.
Hiršová MarcelaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM7079nest.
Benešová IvaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH7051nest.
 
 
 
D40B (28)3,6 km 160 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Linková IvaCZETUR OOB TJ TurnovTUR685043:280:00
2Liga BlankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456720045:02+1:34
3Vričanová SylvaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV675145:25+1:57
4Pavlíková PavlaCZECHA OK ChrastavaCHA655147:07+3:39
5Kaděrová BarboraCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV705147:20+3:52
6Kalenská KateřinaCZESTH SK StudenecSTH735151:52+8:24
7Bartáková EvaCZECHA OK ChrastavaCHA705152:42+9:14
8Drozd OlenaUKR751 SKIF CSO SUMY751700054:07+10:39
9Míková MarkétaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN735154:54+11:26
10Hořáková PetraCZELLI TJ Loko LiberecLLI695354:55+11:27
11Brousilová PetraCZEPGP SK PragaPGP695155:49+12:21
12Čechlovská JanaCZECHA OK ChrastavaCHA625056:42+13:14
13Grünberger ChristineAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002357:03+13:35
14Iakovenko OlgaUKR751 SKIF CSO SUMY751710057:32+14:04
15Gorčicová IvanaCZECHA OK ChrastavaCHA655058:38+15:10
16Šmausová GabrielaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN695158:43+15:15
17Přibíková MonikaCZEPGP SK PragaPGP725660:11+16:43
18Hrdličková LudmilaCZESLA SKOB SlanýSLA695061:07+17:39
19Westin LenkaNOR512 PORSGRUNN OL512710062:19+18:51
20Azebová MartinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK675764:19+20:51
21Hlaváčková RenataCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK706067:59+24:31
22Maňáková SilvieCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK715169:59+26:31
23Obrátilová NaďaCZEABM KOB Moira BrnoABM665470:11+26:43
24Leiboma AgitaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457730081:51+38:23
25Douchová JaroslavaCZESNA TJ START NáchodSNA715582:52+39:24
26Krunková BohuslavaCZESNA TJ START NáchodSNA705383:33+40:05
27Zierhutová MichaelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV715184:45+41:17
28Poulsen Rikke lysemoseDEN222 SILKEBORG OK222720084:52+41:24
 
 
 
D45A (35)3,7 km 155 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Neumannová RenataCZEPVP VSK PřírodovědaPVP665043:430:00
2Fogh HanneDEN223 OK SORO223670045:26+1:43
3Rydlová MagdaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN685045:54+2:11
4Sihver WiebkeGER348 POST SV DRESDEN348680046:12+2:29
5Müller AnkeGER348 POST SV DRESDEN348660047:11+3:28
6Berger HediAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000148:00+4:17
7Šmausová DanaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN675048:52+5:09
8Wurzelová DanaCZECHT OOB SK ChrastCHT665448:53+5:10
9Kosová MichaelaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK675251:43+8:00
10Voltrová SvatavaCZEROZ OK RoztokyROZ615053:47+10:04
11Kettnerová LenkaCZEHCE TJ Sokol HostiviceHCE645054:58+11:15
12Leonhardt AnnetteGER363 LG OST BERLIN363670055:19+11:36
13Harju UllaFIN275 TP TAMPERE275640056:21+12:38
14Simonsen SandraDEN221 FIF HILLEROD221680056:45+13:02
15Berger GislindAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000756:51+13:08
16Lisá MonikaCZEONO SKOB OstrovONO675057:30+13:47
17Kamarytová MartinaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA665158:41+14:58
18Procházková MilušeCZEDCE KOB DobřichoviceDCE545065:29+21:46
19Siltere VijaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453670066:21+22:38
20Hemmingsen kjaer BenteDEN221 FIF HILLEROD221670066:35+22:52
21Veljačiková MarkétaCZESCP OK Sparta PrahaSCP645166:45+23:02
22Hindráková MartinaCZELTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovLTU645168:21+24:38
23Vettik Pilvi-heliEST252 JOKA252640070:00+26:17
24Mrázová PavlaCZEDCE KOB DobřichoviceDCE555070:44+27:01
25Rusakova AnnaRUS592 O-CLUB MOSCOW592670071:25+27:42
26Slavíková KateřinaCZEPGP SK PragaPGP665071:29+27:46
27Thýnová IvanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK665173:49+30:06
28Maenttaeri LiisaFIN276 Joutsenon Kullervo276650076:54+33:11
29Klašková KateřinaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP675077:52+34:09
30Tetere AivaLAT454 OK KO454680077:59+34:16
31Käding KirstenGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345670078:41+34:58
32Lambeau CarineBEL151 ASUB ORIENTATION151600095:02+51:19
33Koch EvaGER349 OLV BERLIN349670097:33+53:50
34Buelens JennyBEL151 ASUB ORIENTATION1516000106:46+63:03
35Boeck UteGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN3456700134:09+90:26
 
 
 
D45B (20)3,4 km 120 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Maliňáková EvaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS655143:000:00
2Hillebrand KarinAUT122 ASKO HENNDORF122680048:21+5:21
3Argalášová GabrielaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI685049:14+6:14
4Chroustová PetraCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM665549:36+6:36
5Kubínová JanaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV675152:17+9:17
6Burdová SimonaCZELDC KOB DěčínLDC685153:08+10:08
7Kašparová IrenaCZESLA SKOB SlanýSLA685255:17+12:17
8Žandová MarieCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV655155:45+12:45
9Šoupová JanaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM685056:47+13:47
10Svalbring MarieSWE802 Malilla OK8026661:55+18:55
11Fundová HanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK675263:29+20:29
12Šebková HelenaCZESCP OK Sparta PrahaSCP675063:59+20:59
13Zöbl MariaAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001664:08+21:08
14Divecká RůženaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK675367:33+24:33
15Wagner BirgitAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001168:39+25:39
16Inese LacareLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456680070:26+27:26
17Peřinková IrenaCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM655072:40+29:40
18Vychodilová JiřinaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK595179:54+36:54
19Cionoiu MichaelaGER352 TV COBURG-NEUSES352670082:13+39:13
 
Bikeliene EmaLTU481 LABIRINTAS 24816400disk
 
 
 
D50A (17)3,7 km 140 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Vári Helle egebergNOR511 IF STURLA511610044:510:00
2Zalaiskalna VelgaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453630051:55+7:04
3Vlažná MirkaCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE585253:17+8:26
4Hokajarvi RailiFIN271 SK POHJANTAHTI271630053:42+8:51
5Laure IlzeLAT451 CARNIKAVA451600055:47+10:56
6Akerblom BirgitSWE705 STORA TUNA OK705000056:43+11:52
7Michálková JiřinaCZEVSP VSP USK PrahaVSP615159:04+14:13
8Hejnalová HanaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK615159:10+14:19
9Bayburina DilyaRUS591 UFA UNITED591590061:23+16:32
10Sluta LyudmylaUKR751 SKIF CSO SUMY751630063:50+18:59
11Kovářová AlenaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP615165:10+20:19
12Steina MuditeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456630066:07+21:16
13Falck-larsson AnnetteSWE709 VANERSBORGS SK709610078:28+33:37
14Basset SylvieFRA293 CSM RILLIEUX293630079:09+34:18
15Jermanová EvaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN615080:18+35:27
16Cordeiro-mendes MyriamFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291600081:39+36:48
 
Wiedenfeld UteGER351 SSV PLANETA RADEBEUL3516200nest.
 
 
 
D50B (12)3,4 km 130 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Tihonová JindraCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP625347:380:00
2Penkule SilvijaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456600047:46+0:08
3Košková VlastaCZELLI TJ Loko LiberecLLI635148:16+0:38
4Nýdrlová EvaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL545148:50+1:12
5Snuka RotaLAT458 BEBRI RIGA458630056:02+8:24
6Havlíčková JindraCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC615057:50+10:12
7Nováková PavlaCZEDOK OK DoksyDOK595060:08+12:30
8Treibmann BettinaGER341 OK LEIPZIG341610063:15+15:37
9Vilimovská MiroslavaCZEDOK OK DoksyDOK575073:43+26:05
10Hrabánková IlonaCZEPGP SK PragaPGP625076:46+29:08
11Kapounová JitkaCZEDOK OK DoksyDOK605077:19+29:41
12Kábrtová IvaCZEPEN OK RECO SportPEN635082:45+35:07
 
 
 
D55A (23)3,3 km 125 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kuleva AngelinaGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351570034:150:00
2Mrázková IvanaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP565039:19+5:04
3Zelená MarkétaCZEPGP SK PragaPGP585039:46+5:31
4Flašarová MarieCZEKCK KOB Český KrumlovKCK575642:14+7:59
5Konopáčová JanaCZETUR OOB TJ TurnovTUR565043:04+8:49
6Nováková SvatavaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV535143:22+9:07
7Bradnová VěraCZECHA OK ChrastavaCHA555044:05+9:50
8Dokoupilová ZuzanaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM575444:46+10:31
9Lindkvist AnneliSWE702 GUSTAVSBERGS OK702540044:51+10:36
10Daina GredzenaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456580045:29+11:14
11Langrová EvaCZESNA TJ START NáchodSNA535147:23+13:08
12Lange VeronikaGER362 USC MAGDEBURG362580047:38+13:23
13Kadavá EvaCZECHA OK ChrastavaCHA575048:03+13:48
14Kalibánová JiřinaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA535153:32+19:17
15Korejčíková DáďaCZELLI TJ Loko LiberecLLI555054:18+20:03
16Braatz MonikaGER350 TREPTOWER S BERLIN350570056:16+22:01
17Lusková OlgaCZECHA OK ChrastavaCHA565057:18+23:03
18Oswald LuiseAUT125 HSV PINKAFELD125580057:27+23:12
19Frantz AnnikaSWE703 STIGMANNEN KARLSHAMNS OK703550057:35+23:20
20Fejlková AliceCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK535160:45+26:30
21Havlová JaroslavaCZEJEN OB JenišoviceJEN545273:20+39:05
 
Běhounová JiřinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK5651vzdal
Kottonen AnnariittaFIN274 LYNX2745800nest.
 
 
 
D55B (20)3,2 km 130 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Staneviciene RutaLTU473 LABIRINTAS OK473560040:060:00
2Bláhová LubaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585247:06+7:00
3Klimplová AlenaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU555148:21+8:15
4Gazdačková JanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585149:08+9:02
5Kosmaceva TamaraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457560051:25+11:19
6Šabatková ZdenaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK565256:17+16:11
7Kubátová LenkaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV555160:57+20:51
8Hudzieczková DanutaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS575161:05+20:59
9Hejtmánková AlenaCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP545261:31+21:25
10Dace FrankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456580061:41+21:35
11Svobodová EvaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585366:13+26:07
12Lukavcová LenkaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN545267:16+27:10
13Stulíková ZuzanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK575168:12+28:06
14Nováková JanaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA555269:05+28:59
15Patáková MáriaCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH575172:11+32:05
16Sparke CaroleGBR321 BERKSHIRE ORIENTEERS321570072:19+32:13
17Henková SvatavaCZERBK SK Radioklub BlanskoRBK545475:06+35:00
18Trávníčková JitkaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS565175:18+35:12
19Böhmová EvaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN545091:40+51:34
 
Cintra AnaBRA192 COSELE1925700nest.
 
 
 
D60 (18)3,2 km 125 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Horynová EvaCZETZL SKOB ZlínTZL525441:070:00
2Neradová AlenaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT505146:53+5:46
3Krasuckiene EgleLTU473 LABIRINTAS OK473520047:15+6:08
4Ševčíková AlenaCZECHA OK ChrastavaCHA535148:11+7:04
5Horáčková StanislavaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI495049:40+8:33
6Challacombe ValGBR322 WELWYN ORIENTEERS322490052:42+11:35
7Zlesáková VlastaCZEJIL OK JilemniceJIL536252:55+11:48
8Roeling MonicaNED501 KOVZ RIJSBERGEN501520056:44+15:37
9Folino BettyDEN221 FIF HILLEROD221530062:09+21:02
10Tvrdková EvaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE515068:17+27:10
11Beata FreimaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456500072:08+31:01
12Orálková LibušeCZETTR OOB TřebíčTTR535174:42+33:35
13Rufferová IvaCZESNA TJ START NáchodSNA74:52+33:45
14Silvija SeglinaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456500077:30+36:23
15Vokálová PavlaCZECHA OK ChrastavaCHA495181:23+40:16
16Antra ArinaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4565200101:01+59:54
17Eismark IngerSWE704 IFK GOTEBORG7044900110:44+69:37
18Ondrůjová AnnaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT5351112:27+71:20
 
 
 
D65 (13)3,0 km 85 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Suchánková LibušeCZESOP OOB TJ Slezan OpavaSOP485142:000:00
2Gavendová AnnaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI465042:03+0:03
3Lohrová JarmilaCZESCP OK Sparta PrahaSCP465042:10+0:10
4Wagner ElfiAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001047:13+5:13
5Městková EvaCZETEP Tempo PrahaTEP485147:18+5:18
6Dvořáková LadislavaCZEPGP SK PragaPGP445148:25+6:25
7Ryšavá LubomíraCZETJP TJ Sokol TrojaTJP475049:45+7:45
8Kašková EvaCZECHA OK ChrastavaCHA465053:00+11:00
9Vaira CernisevaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456460064:13+22:13
10Nejezchlebová VěraCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS455164:33+22:33
11Zmeková MílaCZESLP OOB Slavia PrahaSLP445165:44+23:44
12Ziliene AstaLTU473 LABIRINTAS OK473470072:54+30:54
 
Müller BrigitteAUT122 ASKO HENNDORF1224800nest.
 
 
 
D70 (9)2,5 km 70 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Ilze BruceLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456390032:220:00
2Slavina AnnaLAT452 OZONS OK RIGA452400040:08+7:46
3Roder UlrikaAUT123 HSV RIED123480042:06+9:44
4Štrojsová JaroslavaCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS435048:15+15:53
5Eulitz IlseGER358 OLV WEIMAR358390051:39+19:17
6Walter IngridGER355 IHW ALEX BERLIN355410055:13+22:51
7Hudečková AlenaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA435156:20+23:58
8Šťastná JanaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP365057:01+24:39
9Provazníková SvatavaCZETJP TJ Sokol TrojaTJP425077:53+45:31
 
 
 
F3 (57)3,3 km 100 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Němeček JanCZEKAM SK KameniceKAM930027:470:00
2Kerekes AgnesNERNEREGNER6934:52+7:05
3Bauerová KateřinaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV35:01+7:14
4Hartmeyer KarolineDEN221 FIF HILLEROD221000037:50+10:03
5Äkerman JensSWE708 GAVLE OK7089339:06+11:19
6Vřešťálová LucieCZETUR OOB TJ TurnovTUR745039:38+11:51
7Strasser BernhardAUT122 ASKO HENNDORF122750040:15+12:28
8Sysel ZdeněkCZEPGP SK PragaPGP520042:19+14:32
9Machová VěraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN42:51+15:04
10Savičová IrenaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV535243:10+15:23
11Rohlík JanCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS980143:24+15:37
12Krejčová VlastaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV945343:25+15:38
13Fejlek VojtěchCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK520145:24+17:37
14Balcarová AlenaCZELLI TJ Loko LiberecLLI715045:32+17:45
15Tkáč JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN45:44+17:57
16Melicharová BarboraCZELLI TJ Loko LiberecLLI725246:08+18:21
17Brázdilová RadkaCZEODV TJ Aero Odolena VodaODV695046:10+18:23
18Krejčí LukášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN46:26+18:39
19Geislerová BlankaNERNEREGNER46:45+18:58
20Paurová LenkaCZEN05 OSŽN05000047:13+19:26
21Krčová MartinaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU47:14+19:27
22Magyar JánosHUN391 BOF BUDAORS391520047:26+19:39
23Safernová ZuzanaCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH8648:17+20:30
24Novák JakubNERNEREGNER48:35+20:48
25Haikonen JohannaNERNEREGNER7148:56+21:09
26Lisý JanCZEONO SKOB OstrovONO50:36+22:49
27Laura SlavinaNERNEREGNER51:04+23:17
28Galantíková LucieCZESBR SKOB BruntálSBR51:40+23:53
29Krásnolipská MariánaNERNEREGNER55:07+27:20
30Boeck ThomasGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345990056:02+28:15
31Rohlík PetrCZEKSV SKOB Kobra Vsetín56:23+28:36
32Klašková JosefinaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP965157:10+29:23
33Voltr VáclavCZEROZ OK RoztokyROZ57:40+29:53
34Ziebová LenkaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ58:23+30:36
35Zieba JaroslavCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ650058:33+30:46
36Lapins AigarsLAT454 OK KO454650061:21+33:34
37Obrátil MiroslavCZEABM KOB Moira BrnoABM61:35+33:48
38Kavalírová KateřinaCZEOKP SK OK 24 PrahaOKP61:59+34:12
39Hudeček JaroslavCZEKTA SK Kotnov TáborKTA196562:38+34:51
40Stryková VlastaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU63:45+35:58
41Doležalová LiběnaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM64:54+37:07
42Gebel LumírCZESVS Orientklub VsetínSVS66:10+38:23
43Zenkerová MilušeCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV455066:26+38:39
44Syslová DrahomíraCZEPGP SK PragaPGP565069:58+42:11
45Květoň VladimírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU70:12+42:25
46Farkašová RomanaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA895171:16+43:29
47Olbrycht AnnaPOL553 OLBnO WARSZAWA553560071:36+43:49
48Roos RonaldNED502 HOC 93 MEPPEL502680072:49+45:02
49Doležal JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM78:48+51:01
50Štětínská TerezaCZEMOV SKOB OstravaMOV075185:01+57:14
51Nedvídková JitkaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT515188:07+60:20
52Pluháčková MarkétaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA870191:01+63:14
53Tichá IvanaCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC625097:13+69:26
54Jelínková RadkaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA6951103:40+75:53
55Jobst IvonneGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN3457500111:46+83:59
56Jankovcová MarieCZETJP TJ Sokol TrojaTJP3950117:00+89:13
 
Keszthelyi IldikóHUN391 BOF BUDAORS3915000disk
 
 
 
F5 (55)4,8 km 240 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kunc PetrCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA880150:460:00
2Binar RobertCZEUOL SK UP OlomoucUOL775151:37+0:51
3Patzeltová BeatriceCZELDC KOB DěčínLDC685066:45+15:59
4Štípek RostislavCZEN10 NEREGISTR. ZLÍNN10000073:30+22:44
5Ježek LadislavCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI490073:40+22:54
6Pavlíková KláraCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT745174:00+23:14
7Cienciala MartinCZETRI TJ TŽ TřinecTRI740174:20+23:34
8Charousek KarelCZESJC Sportcentrum JičínSJC74:21+23:35
9Kalenská LenkaCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL785375:48+25:02
10Tesařová BohumilaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI695776:34+25:48
11Stanojkovičová LjubaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB809978:01+27:15
12Vajcová HanaCZECHA OK ChrastavaCHA565179:59+29:13
13Procházková AlexandraCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU705181:01+30:15
14Cienciala PetrCZETRI TJ TŽ TřinecTRI760081:20+30:34
15Honvedse Zsilkin ViktorNERNEREGNER83:16+32:30
16Balcarová BarboraCZELLI TJ Loko LiberecLLI975183:50+33:04
17Funda JiříCZEAPI OK Andante PísekAPI930184:18+33:32
18Beránek RadekCZEN06 PRAHA IIN06000084:58+34:12
19Šváb JanCZEVSP VSP USK PrahaVSP580187:04+36:18
20Kohout JosefCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK690287:16+36:30
21Kořínek ZdeněkCZEPEN OK RECO SportPEN89:15+38:29
22Girts SlavinsNERNEREGNER90:24+39:38
23Smolková AlenaCZEPGP SK PragaPGP90:26+39:40
24Lederer VojtěchCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL950190:46+40:00
25Rajncsak DávidNERNEREGNER91:58+41:12
26Melichar JaromírCZELLI TJ Loko LiberecLLI630192:34+41:48
27Švarc JiříCZEN09 NEREGISTR. JABLONECN09000094:41+43:55
28Herter LaszloNERNEREGNER95:32+44:46
29Linka VladislavCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL96:42+45:56
30Schallberger JosefSUI641 TV KUSSNACHT641430097:10+46:24
31Přeček ZdeněkCZESCP OK Sparta PrahaSCP520099:54+49:08
32Bruk SlavomírCZETRI TJ TŽ TřinecTRI6800102:16+51:30
33Lohr IvoCZESCP OK Sparta PrahaSCP6801104:20+53:34
34Košek LadislavCZELLI TJ Loko LiberecLLI5903104:52+54:06
35Košek JanCZELLI TJ Loko LiberecLLI9801105:35+54:49
36Beránek JanCZEN06 PRAHA IIN060000106:14+55:28
37Major JakubNERNEREGNER106:16+55:30
38Dernegard HenricSWE701 ALEMS OK7018100106:25+55:39
39Linková AlenaCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL107:09+56:23
40Mrňavý JaroslavNERNEREGNER108:10+57:24
41Pohořalá AnnaCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU9954108:18+57:32
42Schejbalová KristinaCZEZLH ZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH5552108:31+57:45
43Pohořalý DobroslavCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU6401109:44+58:58
44Dubský JosefCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL110:52+60:06
45Hanč JaroslavCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL6702112:56+62:10
46Lebedinská RomanaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU113:56+63:10
47Schejbal VladimírCZEZLH ZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH5501113:58+63:12
48Pohořalá KarolínaCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU6850115:47+65:01
49Štemberová AnnaNERNEREG119:59+69:13
50Nosková KateřinaNERNEREGNER123:42+72:56
51Zavadilová NaďaCZESCP OK Sparta PrahaSCP5450127:14+76:28
52Lohrová HanaCZESCP OK Sparta PrahaSCP6550145:22+94:36
53Hájková SoňaCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO171:28+120:42
 
Äkerman JensSWE708 GAVLE OK70893disk
Rohlík PetrCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS6402disk
 
 
 
H10 (24)2,8 km 100 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Dejnožka VojtěchCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030018:140:00
2Tokár RadimCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ030019:19+1:05
3Tkáč MatějCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN040119:21+1:07
4Kovářík TomášCZEKAM SK KameniceKAM030019:26+1:12
5Pachnik StanislavCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB030319:34+1:20
6Vitebský LukášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030220:02+1:48
7Gajda MartinCZEKAM SK KameniceVSP040420:18+2:04
8Makarenko AleksandrRUS595 VOSTOK MOSCOW595030020:33+2:19
9Kožina ŠtěpánCZEPGP SK PragaPGP030021:13+2:59
10Chaloupka ViktorCZEKAM SK KameniceKAM030123:00+4:46
11Kolář MatyášCZESLA SKOB SlanýSLA030024:51+6:37
12Štěrba MarekCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV040125:13+6:59
13Šauli FilipCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM030125:31+7:17
14Baldrián TomášCZEVSP VSP USK PrahaVSP040525:38+7:24
15Oncirk JanCZEONO SKOB OstrovONO030126:14+8:00
16Hnízdil MatějCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS030129:54+11:40
17Řehoř VojtaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030330:54+12:40
18Biolik EmilPOL552 UNTS WARSZAWA552030031:28+13:14
19Aleshin AndreyRUS595 VOSTOK MOSCOW595030037:27+19:13
20Kyral MaxmiliánCZEKAM SK KameniceKAM030541:34+23:20
21Jobst TobinGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345030048:55+30:41
 
Peterka JakubCZELLI TJ Loko LiberecLLI0404disk
Kalinin MatveyRUS593 OMEGA MOSCOW5930600disk
Brandt AdamCZEABM KOB Moira BrnoABMdisk
 
 
 
H12A (30)3,1 km 115 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Šafka SebastianCZEKAM SK KameniceKAM010121:100:00
2Emils GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456010023:54+2:44
3Gajda JanCZEKAM SK KameniceKAM010524:07+2:57
4Janovský TomášCZEPGP SK PragaPGP010124:25+3:15
5Richtr LukášCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020425:32+4:22
6Hořák JaroslavCZELLI TJ Loko LiberecLLI010225:34+4:24
7Hinge krogsgaard EliasDEN222 SILKEBORG OK222010026:07+4:57
8Valášek VáclavCZEKAM SK KameniceKAM010026:09+4:59
9Paroulek LukášCZELLI TJ Loko LiberecLLI020128:56+7:46
10Bílý JakubCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP010429:51+8:41
11Hemmingsen kjaer LukasDEN221 FIF HILLEROD221020030:11+9:01
12Solmanis DavisLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453010030:23+9:13
13Hankovec HugoCZEKAM SK KameniceKAM020130:51+9:41
14Klaška MartinCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP010031:05+9:55
15Blaha PetrCZEKAM SK KameniceKAM010431:53+10:43
16Homza DaniilBLR171 MALINOVKA MINSK171010035:21+14:11
17Víšek MartinCZEKAM SK KameniceKAM010235:23+14:13
18Hasman MarekCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020135:35+14:25
19Forst AntonínCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP010138:09+16:59
20Skaug SorenDEN224 OK PAN AARHUS224020038:46+17:36
21Maenttaeri EinoFIN276 Joutsenon Kullervo276010042:38+21:28
22Peyrard PaulFRA296 COORE ROUBIA296010044:59+23:49
23Hejsek FilipCZEKAM SK KameniceKAM020445:00+23:50
24Zorin MichailRUS595 VOSTOK MOSCOW595010045:30+24:20
25Fogh JonasDEN223 OK SORO223200046:36+25:26
26Albrecht AdamCZEKAM SK KameniceKAM020357:54+36:44
27Cionoiu DanielGER352 TV COBURG-NEUSES352050074:32+53:22
28Braatz NiklasGER350 TREPTOWER S BERLIN350020077:38+56:28
 
Škvor AdamCZEKAM SK KameniceKAM0202nest.
Gobec JanCRO201 OK VIHOR ZAGREB2010200nest.
 
 
 
H12B (16)3,0 km 130 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Adamec MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN010626:260:00
2Bartoš VáclavCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA010128:33+2:07
3Dosovitskiy MikhailRUS598 O-LEN MOSCOW598010028:42+2:16
4Budský OndřejCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN010529:12+2:46
5Poikans MikusLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456010032:33+6:07
6Brousil TomášCZEPGP SK PragaPGP010034:06+7:40
7Berger PeterAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000435:09+8:43
8Hecl FrantišekCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU020135:29+9:03
9Dauknys GytisLTU477 ORIENS477020038:46+12:20
10Hrdlička JanCZESLA SKOB SlanýSLA020054:17+27:51
11Garais RaimondsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457020059:13+32:47
12Pavlík OndřejCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT010173:24+46:58
 
Hašek AdamCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM0101disk
Satalovs DanielsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE4570100disk
Turks TomsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4560100nest.
Horák TomášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN0109nest.
 
 
 
H14A (29)4,1 km 160 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Melichar PetrCZELLI TJ Loko LiberecLLI000135:290:00
2Roudný MartinCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000236:47+1:18
3Chvátil ŠimonCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK990836:49+1:20
4Filipek SebastianCZETRI TJ TŽ TřinecTRI000237:26+1:57
5Škvor OtaCZEKAM SK KameniceKAM990038:25+2:56
6Šrámek OndřejCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU990938:46+3:17
7Jílek OndřejCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU990841:49+6:20
8Hasman OndřejCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM000243:03+7:34
9Poulsen MaltheDEN221 FIF HILLEROD221000044:14+8:45
10Skaug MadsDEN224 OK PAN AARHUS224990044:28+8:59
11Šebek PetrCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP990344:50+9:21
12Bjornsen Andreas bockDEN224 OK PAN AARHUS224000045:55+10:26
13Mašata MetodějCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK990548:55+13:26
14Fricis SpektorsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000051:06+15:37
15Hemmingsen kjaer MalteDEN221 FIF HILLEROD221000053:11+17:42
16Hašek JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM000155:03+19:34
17Matoušek MatějCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU000555:08+19:39
18Zhirkov AlexeyRUS598 O-LEN MOSCOW57:22+21:53
19Daukšys AlgirdasLTU480 ŠILALES SM480990057:52+22:23
20Vayssat RomainFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291200059:58+24:29
21Haikonen AaroFIN272 ULVILAN URA272990060:28+24:59
22Adomas RepšysLTU477 ORIENS477200062:28+26:59
23Makarenko AlexeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595000063:08+27:39
24Boden RicardoGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351990063:43+28:14
25Roudný VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000169:09+33:40
26Karnitis EdgarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457990079:51+44:22
27Leshenko AlexeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595000080:27+44:58
 
Zhirkov VladimirRUS598 O-LEN MOSCOWnest.
Rogov EvgenyRUS594 ROGOV MOSCOW5949900nest.
 
 
 
H14B (22)3,5 km 145 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Poikans AnsisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000042:130:00
2Markel SamuelAUT122 ASKO HENNDORF122990047:01+4:48
3Stormer EmilCZEKAM SK KameniceKAM000050:50+8:37
4Arpáš SamuelSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672990051:55+9:42
5Novák FrantišekCZEN03 neregistrovaní PrahaN0356:14+14:01
6Aigner TobiasAUT122 ASKO HENNDORF122990056:57+14:44
7Kulhavý TadeášCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000557:26+15:13
8Eriksen alkjaer AndreasDEN221 FIF HILLEROD221000057:56+15:43
9Deividas KasiulevičiusLTU477 ORIENS477990062:36+20:23
10Vecko JanCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ000262:48+20:35
11Gunars GaumigsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456990066:23+24:10
12Holly ChristophAUT122 ASKO HENNDORF122000067:26+25:13
13Lauris StankeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456990068:45+26:32
14Šmaus AntonínCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000174:51+32:38
15Martins SmigelskisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456990076:29+34:16
16Kdýr MatějCZEKAM SK KameniceKAM88:05+45:52
17Karlis SnepsteLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000088:51+46:38
18Kaděra VojtaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV000093:33+51:20
19Zappe Nicholas-BenjamiCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000399:50+57:37
20Zemko ZdeněkCZESLA SKOB SlanýSLA9900110:11+67:58
21Pavel MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN0004132:56+90:43
 
Tryzna MatějCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL0004nest.
 
 
 
H16A (23)4,7 km 210 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Vercauteren AntoineFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970047:330:00
2Erbland ThibaultFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970048:11+0:38
3Melichar VojtěchCZELLI TJ Loko LiberecLLI980248:16+0:43
4Ježek OndřejCZESLA SKOB SlanýSLA970148:36+1:03
5Zikmund ZdeněkCZESJC Sportcentrum JičínSJC970350:04+2:31
6Lanc VojtěchCZETRI TJ TŽ TřinecTRI980750:32+2:59
7Ptáček PatrikCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM980054:21+6:48
8Hausenblas ŠimonCZEKAM SK KameniceKAM980355:00+7:27
9Jíra TomášCZEKAM SK KameniceKAM980258:11+10:38
10Ašmantas AurimasLTU480 ŠILALES SM480970059:57+12:24
11Cienciala JanCZETRI TJ TŽ TřinecTRI980160:18+12:45
12Dreano BenjaminFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970061:12+13:39
13Zschäckel RobinGER349 OLV BERLIN349970063:43+16:10
14Langenhan JulianGER349 OLV BERLIN349980067:30+19:57
15Brázdil PetrCZEODV TJ Aero Odolena VodaODV970070:25+22:52
16Rimsa PauliusLTU477 ORIENS477980072:46+25:13
17Mordasas ArnasLTU477 ORIENS477980075:46+28:13
18Aparjods KristersLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000677:39+30:06
19Bartoš VojtěchCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA980278:51+31:18
20Žygaitis DovydasLTU480 ŠILALES SM480970079:32+31:59
21Ulmanis HaraldsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980080:28+32:55
22Koch MarioGER349 OLV BERLIN3499700106:25+58:52
 
Valášek JiříCZEKAM SK KameniceKAM9700nest.
 
 
 
H16B (13)4,3 km 190 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Olbrikis LukasLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS476980048:180:00
2Šmaus JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN970052:40+4:22
3Maňák MichalCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK980155:36+7:18
4Kalenský AlešCZESTH SK StudenecSTH980156:54+8:36
5Ernests OzolsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980059:19+11:01
6Urbelis DeimantasLTU477 ORIENS477980059:26+11:08
7Zieba JakubCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ980063:11+14:53
8Tiriuna AurimasLTU480 ŠILALES SM480980064:11+15:53
9Zorin DanilaRUS595 VOSTOK MOSCOW595980073:51+25:33
10Vilcins ErnestsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980076:01+27:43
11Indrans EdgarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000485:03+36:45
12Stöckl MarcelAUT122 ASKO HENNDORF122980091:08+42:50
13Allaverdov GeorgiyRUS595 VOSTOK MOSCOW595970099:33+51:15
 
 
 
H18A (19)5,1 km 250 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Fürst MatoušCZELLI TJ Loko LiberecLLI960338:020:00
2Hubáček JonášCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE950139:15+1:13
3Veselý JakubCZEPGP SK PragaPGP950342:48+4:46
4Stormer OskarCZEKAM SK KameniceKAM960043:35+5:33
5Waněk AdamCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL950143:47+5:45
6Virlogeux CesarFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291950044:21+6:19
7Glonek JakubCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV960245:12+7:10
8Ptáček PavelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM960045:29+7:27
9Navrátil ŠimonCZEPGP SK PragaPGP970246:23+8:21
10Beaudenon CedricFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291950046:25+8:23
11Sklenář MartinCZESBR SKOB BruntálSBR950146:46+8:44
12Matuš VojtěchCZEVRB VRB SK při gymnáziu OOB VrbnoVRB960648:47+10:45
13Illner VojtěchCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP960050:17+12:15
14Chmelař MartinCZEASU Magnus OrienteeringASU950550:58+12:56
15Burda MatějCZELDC KOB DěčínLDC960251:34+13:32
16Málek JanCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR950551:54+13:52
17Rooman MichaelBEL154 TROL ANTWERPEN154950052:05+14:03
18Nejman StanislavCZECHA OK ChrastavaCHA950052:45+14:43
19Aster TomášCZESLA SKOB SlanýSLA960253:45+15:43
 
 
 
H18B (12)4,7 km 165 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Ulmanis ValtsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960042:570:00
2Chainauskas StepasLTU477 ORIENS477960043:48+0:51
3Zlámal DavidCZESJC Sportcentrum JičínSJC960345:47+2:50
4Arnis SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960048:56+5:59
5Pirtnieks OttoLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960049:34+6:37
6Ervins JansonsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960049:55+6:58
7Cicénas PovilasLTU477 ORIENS477960051:55+8:58
8Walach OndřejCZETRI TJ TŽ TřinecTRI960154:32+11:35
9Snopko ErikSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672960154:46+11:49
10Pärnik Jan henrikEST253 MYRAKARUD253960067:24+24:27
11Muratov MichailRUS598 O-LEN MOSCOW598940093:12+50:15
12Horák MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN960396:40+53:43
 
 
 
H20A (13)5,4 km 275 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Berger XanderAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000546:500:00
2Zakouřil VítCZETUR OOB TJ TurnovTUR930149:02+2:12
3Argaláš MichalCZETRI TJ TŽ TřinecTRI930149:05+2:15
4Čermák JanCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU930153:31+6:41
5Klaška PavelCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP930156:12+9:22
6Šmejc JakubCZESJC Sportcentrum JičínSJC940161:00+14:10
7Rohel MarekCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV940167:17+20:27
8Uhlíř MarekCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE940068:34+21:44
9Girts SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456940078:04+31:14
10Kapal TomášCZEKAM SK KameniceKAM940281:01+34:11
11Kučera TomášCZESTH SK StudenecSTH940290:16+43:26
12Kučera ŠtěpánCZESTH SK StudenecSTH940190:34+43:44
 
Valášek JanCZEKAM SK KameniceKAM9400vzdal
 
 
 
H21A (46)6,4 km 295 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Švihovský JaromírCZESJC Sportcentrum JičínSJC800553:070:00
2Peterka VojtěchCZELLI TJ Loko LiberecLLI750255:00+1:53
3Henych PetrCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI600155:29+2:22
4Tihon MichalCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK790555:47+2:40
5Navrátil TomášCZEASU Magnus OrienteeringASU881759:15+6:08
6Polák VlastimilCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL770259:30+6:23
7Šabatka ZdeněkCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK890259:43+6:36
8Jorge FortunatoPOR571 ORI-ESTARREJA571890060:07+7:00
9Šrámek JaromírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU580160:19+7:12
10Sokalski DariuszFRA297 GUYANCOURT ORIENTATION 78297840060:50+7:43
11Kobr TomášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN890161:02+7:55
12Martan JiříCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI730061:41+8:34
13Junek PetrCZESTH SK StudenecSTH780161:46+8:39
14Mrázek JiříCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP791162:15+9:08
15Dvořáček RadekCZEASU Magnus OrienteeringASU944562:43+9:36
16Oľhava RastislavCZEASU Magnus OrienteeringASU894963:10+10:03
17Zikmund ZdeněkCZENPA SK LOB Nová PakaNPA670563:12+10:05
18Nehasil VladislavCZELDC KOB DěčínLDC710164:26+11:19
19Kazda JiříCZESJC Sportcentrum JičínSJC800665:35+12:28
20Janů ZdeněkCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU904566:01+12:54
21Pachner PavelCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI750366:23+13:16
22Azeb KarimCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéSJC911066:33+13:26
23Doucha JiříCZESNA TJ START NáchodSNA710566:44+13:37
24Suchý PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM782066:46+13:39
25Svoboda OndřejCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK760569:36+16:29
26Kučera MichalCZESTH SK StudenecSTH920169:49+16:42
27Tomeš JaroslavCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP810970:28+17:21
28Mezník VladimírCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE640070:55+17:48
29Mašata RomanCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK710771:35+18:28
30Kovář JindřichCZEMAS KČT AšMAS680071:49+18:42
31Stehlík PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM790373:35+20:28
32Loniewski GrzegorzFRA297 GUYANCOURT ORIENTATION 78297820074:45+21:38
33Turczer PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU794575:36+22:29
34Rafael RamosPOR571 ORI-ESTARREJA571930076:33+23:26
35Schulhof JanCZETUR OOB TJ TurnovTUR890076:49+23:42
36Aleš DavidCZEASU Magnus OrienteeringASU751777:02+23:55
37Šilhavý JakubCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM850082:10+29:03
38Tomalík OndřejCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK890482:35+29:28
39Hecl MilošCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU760184:08+31:01
40Weigert ThorstenGER344 MTV BRAUNSCHWEIG344800090:51+37:44
41Casamayor otero IgnasiESP241 CO CATALUNYA2418200103:12+50:05
42Jílek JakubCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU9202108:43+55:36
43Cionoiu GheorgheGER352 TV COBURG-NEUSES3526100112:28+59:21
 
Kalenský TomášCZESJC Sportcentrum JičínSJC8015disk
Václavík JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM8701nest.
Šincl JiříCZEASU Magnus OrienteeringASU9446nest.
 
 
 
H21B (35)5,5 km 265 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Larsson DanielSWE709 VANERSBORGS SK709880051:360:00
2Bauer LukášCZEDLI Dukla LiberecDLI54:05+2:29
3Panovec JanCZEVIC VIC OB VizoviceVIC893154:12+2:36
4Pachnik WojciechCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB910156:30+4:54
5Anděl RobertCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM800157:16+5:40
6Bína MartinCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA910259:46+8:10
7Obermüller MarkusAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001960:30+8:54
8Obermüller ThomasAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001861:15+9:39
9Grünberger DominikAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002161:22+9:46
10Veselý MarekCZECHA OK ChrastavaCHA820162:34+10:58
11Čechlovský JanCZECHA OK ChrastavaCHA930063:03+11:27
12Macek JiříCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT840163:19+11:43
13Chrást TomášCZESTH SK StudenecSTH740164:37+13:01
14Sedlák RadekCZESNA TJ START NáchodSNA750165:02+13:26
15Nemec AndrejSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672920167:08+15:32
16Kalina MiroslavCZEEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP821171:00+19:24
17Bernášek JiříCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB810171:14+19:38
18Pavlík LiborCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT760571:26+19:50
19Badura VáclavCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV810172:40+21:04
20Nerad JaroslavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT900173:11+21:35
21Vančura MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN800275:24+23:48
22Fejk ZbyněkCZESJC Sportcentrum JičínSJC750176:03+24:27
23Kořan PavelCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM740177:40+26:04
24Tanav ValterEST253 MYRAKARUD253920077:51+26:15
25Komárek ArnoštCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH770182:27+30:51
26Pavlík BronislavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT820183:29+31:53
27Nemec JurajSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672890184:53+33:17
28Tesař DanielCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM820389:02+37:26
29Kubec PavelCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB660191:20+39:44
30Kolomnin DmitriyRUS598 O-LEN MOSCOW598850095:06+43:30
31Levi PagaimePOR571 ORI-ESTARREJA5718700104:46+53:10
 
Gardeur JulienFRA294 CNSD FONTAINEBLEAU2948000nest.
Krtička JanCZEKON KOB KoniceKON7931nest.
Świerczyński HubertPOL551 KOS GRYF SZCZECIN5518800nest.
Trimakas GediminasLTU472 G-SPORT4728500nest.
 
 
 
H21C (26)5,0 km 235 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Havlíček TomášCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC870045:230:00
2Hala LukášCZEKAR SK KarloviceKAR46:40+1:17
3Janošík RadekCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB740247:33+2:10
4Francke JanCZEDOK OK DoksyDOK840047:44+2:21
5Dubec PavelCZESCP OK Sparta PrahaSCP800348:18+2:55
6Besta LukášCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC810148:38+3:15
7Hájek AdamCZEKAM SK KameniceKAM920251:59+6:36
8Paták PavelCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH850152:46+7:23
9Nadelstumpf BrunoGER356 SV WANNWEIL356940053:08+7:45
10Bitter AlešCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC880358:13+12:50
11Schach JonathanGER356 SV WANNWEIL356930059:25+14:02
12Gorčica PavelCZECHA OK ChrastavaCHA620060:00+14:37
13Prášek PřemyslCZEKAM SK KameniceKAM930561:56+16:33
14Sidorenkov ValeriyRUS598 O-LEN MOSCOW598720067:10+21:47
15Hájek TomášCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO640168:36+23:13
16Lechner ThomasAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002069:43+24:20
17Pietraszek MartinCZEOOP TJ OpavaOOP810069:53+24:30
18Aus GuidoEST251 HIIUMAA OK251800071:31+26:08
19Karmín LubošCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE910371:32+26:09
20Žídek RobertCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU784876:56+31:33
21Schimm PetrCZEBSO KOB Baník SokolovBSO820280:55+35:32
22Hudeček PetrCZEKTA SK Kotnov TáborKTA920182:07+36:44
23Thiemel JiříCZEASU Magnus OrienteeringASU894892:06+46:43
24Rihards SneidersLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456920096:49+51:26
25Moutvička OndřejCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT8301108:25+63:02
 
Kamaryt MichalCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA9205vzdal
 
 
 
H21E (30)7,3 km 320 m19 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hubáček MichalCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE930156:500:00
2Janata MartinCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP830657:01+0:11
3Chloupek AdamCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM930057:18+0:28
4Baltacis KarlisLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000259:22+2:32
5Kamenický JakubCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK910459:29+2:39
6Schuster MarekCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP930359:45+2:55
7Bravený VítCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM910260:14+3:24
8Košárek PavelCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP710263:40+6:50
9Flašar JanCZEPGP SK PragaPGP861064:17+7:27
10Kamaryt TomášCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM880765:46+8:56
11Štěrba ZbyněkCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU830465:56+9:06
12König MarkusAUT122 ASKO HENNDORF122790067:02+10:12
13Kantor OndřejCZETRI TJ TŽ TřinecTRI910367:15+10:25
14Van der ouderaa FrançoisBEL151 ASUB ORIENTATION151870068:01+11:11
15Král VáclavCZESSU SK Severka ŠumperkSSU824369:00+12:10
16Tähnas TiitEST252 JOKA252800070:44+13:54
17Sysel CtiborCZEPGP SK PragaPGP870072:20+15:30
18Hostaš PetrCZETUR OOB TJ TurnovTUR900172:26+15:36
19Janovský TomášCZEPGP SK PragaPGP640174:45+17:55
20Holas TomášCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP780277:16+20:26
21Schröter PavelCZECHA OK ChrastavaCHA720379:05+22:15
22Timmusk TaivoEST251 HIIUMAA OK251830079:33+22:43
23Arizanović ĐorđeSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD621900085:55+29:05
24Sysel OndřejCZEPGP SK PragaPGP830286:30+29:40
25Šrubař MichalCZEMBM O-mikronMBM860688:43+31:53
26Fátor JanCZEDOB KOB DobruškaDOB790789:57+33:07
27Bojović BoškoSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD6218800103:56+47:06
28Munjas BojanSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD6219000106:46+49:56
 
Dlabaja ŠtěpánCZETZL SKOB ZlínTZL8508disk
Smith ReubenAUS102 MELBOURNE FOREST RACERS1027600nest.
 
 
 
H35A (11)5,6 km 250 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kärger WielandGER341 OK LEIPZIG341780054:330:00
2Johansson MagnusCAN196 GREATER VANCOUVER OC196730056:58+2:25
3Dvořáček JiříCZETTR OOB TřebíčTTR750257:28+2:55
4Rybakov AndreyRUS593 OMEGA MOSCOW593740057:34+3:01
5Tihonov ArtemRUS593 OMEGA MOSCOW593770059:09+4:36
6Balogh JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN750062:43+8:10
7Gálus IgorCZELDC KOB DěčínLDC730263:11+8:38
8Procházka AntonínCZEDCE KOB DobřichoviceDCE550066:38+12:05
9Biolik GrzegorzPOL552 UNTS WARSZAWA552760071:25+16:52
10Schoene MartinGER360 OL-TEAM WEHRSDORF360770071:47+17:14
11Žitný TomášCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB640177:34+23:01
 
 
 
H35B (16)5,3 km 225 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Matoušek MilanCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU670159:020:00
2Kutlvašr RudaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL760160:25+1:23
3Paloncý PavelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU634961:45+2:43
4Stibor ZbyněkCZEKAR SK KarloviceKAR760165:41+6:39
5Gathercole RichardAUT122 ASKO HENNDORF122690068:00+8:58
6Kronika MiroslavCZEN01 neregistrovaní Hradec KrálN0168:02+9:00
7Janis SnepsteLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456760069:55+10:53
8Rothauer ThomasAUT122 ASKO HENNDORF122770072:30+13:28
9Bubla JiříCZEUOL SK UP OlomoucUOL73:57+14:55
10Štrait MartinCZEOKP SK OK 24 PrahaOKP760276:18+17:16
11Dejnožka JiříCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN750379:28+20:26
12Habiger PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU700183:51+24:49
13Šimek MartinCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU722791:40+32:38
14Zorin MaksimRUS595 VOSTOK MOSCOW595770095:22+36:20
15Smrček PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU740196:13+37:11
16Zlesák OndřejCZEJIL OK JilemniceJIL116:53+57:51
 
 
 
H40A (32)5,4 km 240 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Schmiedeberg NilsGER349 OLV BERLIN349670049:300:00
2Bílý MilanCZEJES KOS JeseniceJES700150:37+1:07
3Hašek OndřejCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM690251:54+2:24
4Zschäckel RaikGER349 OLV BERLIN349670053:15+3:45
5Rooman RudyBEL154 TROL ANTWERPEN154690054:18+4:48
6Baldrian PetrCZEPGP SK PragaPGP720355:40+6:10
7Bleidorn StefanGER350 TREPTOWER S BERLIN350680056:11+6:41
8Skaug KennethDEN224 OK PAN AARHUS224690056:27+6:57
9Vřešťál JanCZETUR OOB TJ TurnovTUR730157:07+7:37
10Eriksen alkjaer ThomasDEN221 FIF HILLEROD221690059:28+9:58
11Hinge krogsgaard KeldDEN222 SILKEBORG OK222710059:36+10:06
12Hasman JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM690160:51+11:21
13Beneš JanCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH700163:32+14:02
14Pachnik DariuszCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB690163:52+14:22
15Röhner UweGER355 IHW ALEX BERLIN355720067:39+18:09
16Haikonen JyrkiFIN272 ULVILAN URA272710069:11+19:41
17Hankovec PetrCZEKAM SK KameniceKAM710169:48+20:18
18Reisinger HolmGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351700071:02+21:32
19Lederer PavelCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL660271:18+21:48
20Jandera TomášCZEDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP730476:06+26:36
21Voorhof GeertBEL152 KOL KESSEL152700078:21+28:51
22Staszak ArturPOL552 UNTS WARSZAWA552700078:40+29:10
23Jobst HenryGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345700079:00+29:30
24Solmanis EgonsLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453690083:16+33:46
25Widberg Peer johanCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA88:45+39:15
26Kamaryt MilošCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA640489:41+40:11
27Švancar MartinCZECHA OK ChrastavaCHA700091:29+41:59
28Gints GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456720094:35+45:05
29Halíř RadimCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP700097:31+48:01
30Janis OzolsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4567100116:44+67:14
 
Gobec DamirCRO201 OK VIHOR ZAGREB2017200nest.
Sattler SteffenGER354 SG ZITTAU-SUED3547200nest.
 
 
 
H40B (18)4,8 km 220 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hájek JiříCZEONO SKOB OstrovONO640054:020:00
2Hnízdil JanCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS710057:12+3:10
3Mareš AlexanderCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ730057:21+3:19
4Šritr MartinCZETUV SOK TJ TurnovTUV680257:50+3:48
5Valters SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456730061:55+7:53
6Nádeníček JosefCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ700073:24+19:22
7Kaděra PavelCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV75:00+20:58
8Chvátil JiříCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK720075:07+21:05
9Girts StrujevicsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456720075:16+21:14
10Štětínský PavelCZEMOV SKOB OstravaMOV710479:28+25:26
11Jarmalavicius RimantasLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474710087:41+33:39
12Werner LutzGER356 SV WANNWEIL356700096:17+42:15
13Schüller WolfgangAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000898:52+44:50
14Kolář TomášCZESLA SKOB SlanýSLA7103108:11+54:09
 
Maňák MartinCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHKdisk
Mikeš RomanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM7002nest.
Eichler PetrCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS6900nest.
Dědek MiroslavCZEONO SKOB OstrovONO6000nest.
 
 
 
H45A (32)5,0 km 210 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Simonsen BoDEN221 FIF HILLEROD221650045:500:00
2Kavalír KarelCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK650347:32+1:42
3Teringl RadekCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB650249:45+3:55
4Ptáček PavelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM650852:09+6:19
5Grote AndreasSUI643 OLC SKOG FRIBOURG643640052:13+6:23
6Zöbl GottfriedAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001752:21+6:31
7Bartoš LuděkCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA670152:59+7:09
8Valášek PetrCZEKAM SK KameniceKAM660054:00+8:10
9Klaška PavelCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP650055:56+10:06
10Richtr AlešCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM660156:30+10:40
11Taurit MatthiasGER353 PHOENIX LUBECK353670057:19+11:29
12Kovář KarelCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP610262:49+16:59
13Saldukas VygintasLTU471 ORIENS PANEVEZYS471640063:21+17:31
14Sklenář JosefCZESBR SKOB BruntálSBR660164:41+18:51
15Baert SergeBEL152 KOL KESSEL152650065:19+19:29
16Röhl StefanGER342 LOK BERLIN342680065:32+19:42
17Grünberger MartinAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002265:44+19:54
18Demmig SvenGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345660065:55+20:05
19Bílý PetrCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP680569:14+23:24
20Sklenář MiroslavCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP630270:40+24:50
21Staněk RostislavCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM680173:22+27:32
22Käding BerndGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345640073:48+27:58
23Peyrard Jean-marcFRA296 COORE ROUBIA296680075:17+29:27
24Hlaváček LubomírCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK640175:33+29:43
25Svalbring AndersSWE802 Malilla OK8026477:27+31:37
26Fürst AlešCZELLI TJ Loko LiberecLLI680178:25+32:35
27Koprnický KamilCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM660279:22+33:32
28Kovář BorisCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP671086:13+40:23
29Vlk JosefCZELDC KOB DěčínLDC580188:34+42:44
 
Barankin ViacheslavRUS592 O-CLUB MOSCOW5926700nest.
Hradecký JaroslavCZEDOK OK DoksyDOK6300nest.
Škvor MartinCZEKAM SK KameniceKAM6700nest.
 
 
 
H45B (28)4,2 km 170 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Sadrins SergejsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457670042:300:00
2Funda JiříCZEAPI OK Andante PísekAPI640150:39+8:09
3Havel LeošCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL640150:58+8:28
4Tanav TonuEST253 MYRAKARUD253630053:40+11:10
5Hnik PaulEST253 MYRAKARUD253600054:54+12:24
6Mátl PavelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU684455:29+12:59
7Pärnik JüriEST253 MYRAKARUD253650055:42+13:12
8Kurr MaikGER363 LG OST BERLIN363650056:14+13:44
9Hlawatsch RudyNZL531 AUCLAND531640057:44+15:14
10Šebek MartinCZESCP OK Sparta PrahaSCP670058:30+16:00
11Procházka RadekCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU650463:20+20:50
12Funda MichalCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK640365:37+23:07
13Černík MilanCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS650166:43+24:13
14Žemlík RadimCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS640167:27+24:57
15Ščehovič RomanSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672640168:24+25:54
16Svoboda MiloslavCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK590173:21+30:51
17Navalinskas TomasLTU479 DEVYNI OSK VILNIUS479650075:00+32:30
18Rothkegel ThomasGER348 POST SV DRESDEN348670078:23+35:53
19Hofman PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM650080:45+38:15
20Kantor RomanCZETRI TJ TŽ TřinecTRI650181:29+38:59
21Žucha JiříCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN660382:41+40:11
22Poulsen HenrikDEN221 FIF HILLEROD221660084:36+42:06
23Divecký JosefCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK610285:42+43:12
24Vychodil TomášCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK630186:22+43:52
25Aster VladimírCZESLA SKOB SlanýSLA650093:50+51:20
26Míka ZdeněkCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN6700125:48+83:18
 
Dušek MilošCZEN02 neregistrovaní Krásná LípaN02nest.
Olsen Frank roarNOR513 BT FYLLINGSDALEN5136700nest.
 
 
 
H50A (41)4,5 km 155 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Leiboms AigarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457630042:190:00
2Poloprutský TomášCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI620543:34+1:15
3Müller MatthiasGER348 POST SV DRESDEN348620047:57+5:38
4Westin KjellNOR512 PORSGRUNN OL512560048:33+6:14
5Harju Juha-pekkaFIN275 TP TAMPERE275620051:02+8:43
6Vávra MartinCZEHOR TJ Jiskra HořiceHOR630251:40+9:21
7Wälchli JürgSUI642 OLG SKANDIA642620052:19+10:00
8Spengler AndreasGER357 ESV LOK DESSAU357610052:58+10:39
9Vári TiborNOR511 IF STURLA511630053:21+11:02
10Montemont PatriceFRA292 ORIENTALP VIZILLE292610054:05+11:46
11Takács CsabaHUN392 SENIOR CLUB HUNGARY392620054:22+12:03
12Roudný VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU610255:13+12:54
13Zimmermann GerdGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351610055:26+13:07
14Hirš LiborCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM600056:21+14:02
15Treml PeterAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001556:31+14:12
16Kožina PetrCZEPGP SK PragaPGP600056:32+14:13
17Hrabánek DavidCZEPGP SK PragaPGP600356:41+14:22
18Veljačik PavelCZESCP OK Sparta PrahaSCP620056:52+14:33
19Kettner PavelCZEHCE TJ Sokol HostiviceHCE590059:05+16:46
20Parkkinen PekkaFIN271 SK POHJANTAHTI271600059:24+17:05
21Larsson Nils-olofSWE709 VANERSBORGS SK709600060:24+18:05
22Rysev YuriiRUS596 LESMASTER KIROV596630065:17+22:58
23Kulhavý JosefCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK570165:37+23:18
24Basset OlivierFRA293 CSM RILLIEUX293630066:02+23:43
25Hošek LadislavCZESCP OK Sparta PrahaSCP600166:44+24:25
26Přibík JanCZEPGP SK PragaPGP630167:11+24:52
27Wurzel BřetislavCZEOSN SK OS Nové Město n. M.OSN600568:46+26:27
28Mair AloisAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001469:04+26:45
29Bayburin RaisRUS591 UFA UNITED591580070:18+27:59
30Forst LiborCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP630178:10+35:51
31Vandemeulebroek MarcBEL151 ASUB ORIENTATION151600078:53+36:34
32Zalaiskalns MarisLAT455 MONA RIGA455580084:13+41:54
33Pühringer DieterAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002484:55+42:36
34Hejtmánek VladimírCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP580288:34+46:15
35Tihon JaroslavCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP610292:43+50:24
36Hofmans JacquesBEL151 ASUB ORIENTATION151560092:58+50:39
37Pavlů JaroslavCZEDCE KOB DobřichoviceDCE610098:54+56:35
38Janošík AntonínCZEUOL SK UP OlomoucUOL5201111:26+69:07
39Braatz FrankGER350 TREPTOWER S BERLIN3506200132:03+89:44
 
Wiedenfeld FrankGER351 SSV PLANETA RADEBEUL3516000nest.
Hahn KarstenGER341 OK LEIPZIG3415900nest.
 
 
 
H50B (14)3,9 km 150 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Bikelis VytautasLTU481 LABIRINTAS 2481610046:480:00
2Nemec JurajSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672600149:09+2:21
3Slutyy IhorUKR751 SKIF CSO SUMY751630051:59+5:11
4Cinkan ZdeněkCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU620152:57+6:09
5Vydra PavelCZEPEN OK RECO SportPEN620056:26+9:38
6Blabla ZdeněkCZEPCB SKP České BudějovicePCB590160:31+13:43
7Čivrný PavelCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL630662:09+15:21
8Hartmeyer KarlDEN221 FIF HILLEROD221630064:25+17:37
9Pulec PavelCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM620165:35+18:47
10Tamulionis VytautasLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS476590066:04+19:16
11Kavka JiříCZESCP OK Sparta PrahaSCP590073:35+26:47
12Argaláš JaroslavCZETRI TJ TŽ TřinecTRI620274:31+27:43
13Treibmann PeterGER341 OK LEIPZIG341590075:41+28:53
14Andza EdgarsLAT452 OZONS OK RIGA452590079:31+32:43
 
 
 
H55A (23)4,4 km 180 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Škorpil MartinCZEHOR TJ Jiskra HořiceHOR570041:500:00
2Flašar JanCZEKCK KOB Český KrumlovKCK570147:17+5:27
3Burman UlfSWE702 GUSTAVSBERGS OK702580047:32+5:42
4Hermet AndreFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291560048:12+6:22
5Gazdačko MilanCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK570248:45+6:55
6Novotný OtakarCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN560448:52+7:02
7Běhoun PavelCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK570151:45+9:55
8Hanzl VlastimilCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM532954:36+12:46
9Cachard ChristianFRA293 CSM RILLIEUX293560056:16+14:26
10Konopáč JiříCZETUR OOB TJ TurnovTUR580356:35+14:45
11John VladimírCZEOLP PSK Olymp PrahaOLP5500257:00+15:10
12Milota JosefCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA580157:15+15:25
13Fiala ZdeněkCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP550158:41+16:51
14Salkauskas AlgirdasLTU477 ORIENS477560060:00+18:10
15Berger TommySWE708 GAVLE OK708580060:31+18:41
16Kaška RudolfCZECHA OK ChrastavaCHA550060:35+18:45
17Le calvez EugeneFRA295 LORIENT295570066:23+24:33
18Pavlík MilanCZECHA OK ChrastavaCHA540069:25+27:35
19Brito SergioBRA191 COMPASS MIGUEL PEREIRA191580078:33+36:43
20Ďurín JánSVK671 ŠK CART PRINT NITRA671540179:08+37:18
21Maenttaeri JakkeFIN276 Joutsenon Kullervo27679:46+37:56
22Olbrycht JanuszPOL553 OLBnO WARSZAWA553550096:44+54:54
 
Kottonen HannuFIN274 LYNX2745700nest.
 
 
 
H55B (14)3,6 km 150 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Langr StanislavCZESNA TJ START NáchodSNA540349:170:00
2Cedrych KarelCZETJP TJ Sokol TrojaTJP550050:33+1:16
3Harijs LacarsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456580054:45+5:28
4Maliňák JosefCZESVS Orientklub VsetínSVS550157:56+8:39
5Horák PetrCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN560264:33+15:16
6Zákravský ZdeněkCZESNA TJ START NáchodSNA570265:24+16:07
7Klimpl PetrCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU540170:39+21:22
8Krasuckis RimantasLTU473 LABIRINTAS OK473540072:02+22:45
9Šebela BedřichCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS580181:37+32:20
10Vikis AndrejsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457560087:40+38:23
11Chalupa TomášCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS550196:48+47:31
12Stulík JiříCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK5701113:46+64:29
13Šabatka PetrCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK5703132:12+82:55
 
Fajrajzl JaromírCZEAPI OK Andante PísekAPI5601disk
 
 
 
H60A (38)3,7 km 135 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Uher PetrCZEVSP VSP USK PrahaVSP500134:280:00
2Parzewski JerzyPOL554 ASZ WAT WARSZAWA554520035:09+0:41
3Hickethier ManfredCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI520135:58+1:30
4Juřeník JosefCZEMOV SKOB OstravaMOV520140:09+5:41
5Farář VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU520140:54+6:26
6Labanouski AnatoliiBLR171 MALINOVKA MINSK171520040:55+6:27
7Peterka FrantišekCZETJP TJ Sokol TrojaTJP490041:38+7:10
8Přinda OldřichCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI510142:22+7:54
9Hudský VlastimilCZETUR OOB TJ TurnovTUR510042:40+8:12
10Härtelt HelmutGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351510042:52+8:24
11Valter PetrCZEKBP KBP PrahaKBP450043:35+9:07
12Frenzel MichaelGER342 LOK BERLIN342430043:37+9:09
13Wilson MartinGBR321 BERKSHIRE ORIENTEERS321470044:29+10:01
14Babický TomášCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT500146:26+11:58
15Ziesche JuergenGER342 LOK BERLIN342500046:32+12:04
16Öhlund PerSWE702 GUSTAVSBERGS OK702520046:44+12:16
17Genderjahn LudwigGER342 LOK BERLIN342480047:41+13:13
18Kadavý ZdeněkCZECHA OK ChrastavaCHA490148:23+13:55
19Horáček MiroslavCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI500048:26+13:58
20Ševčík MilanCZECHA OK ChrastavaCHA500349:37+15:09
21Müller LeoAUT122 ASKO HENNDORF122490050:02+15:34
22Orálek MiroslavCZETTR OOB TřebíčTTR520150:55+16:27
23Wolejszo TadeuszPOL554 ASZ WAT WARSZAWA554510051:03+16:35
24Akerblom LeifSWE705 STORA TUNA OK705005052:48+18:20
25Lukavec MílaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN490152:56+18:28
26Wald FrantišekCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP530053:03+18:35
27Komárek JaromírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU490055:01+20:33
28Pospíšil JaromírCZELDC KOB DěčínLDC530155:40+21:12
29Folander KimDEN223 OK SORO223510056:53+22:25
30Bárta MiroslavCZEJEN OB JenišoviceJEN520158:39+24:11
31Pongratz KarlAUT125 HSV PINKAFELD125520059:36+25:08
32Novák KarelCZENPA SK LOB Nová PakaNPA500161:38+27:10
33Böhm KarelCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN510164:27+29:59
34Miřijovský PřemyslCZEBOV TJ Baník Ostrava OKDBOV500164:37+30:09
35Tvrdek VojtěchCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE490066:24+31:56
36Lusk KarelCZECHA OK ChrastavaCHA500268:42+34:14
37Hamáček BohuslavCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE500074:27+39:59
 
Chmelík AlešCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM4732disk
 
 
 
H60B (11)3,7 km 95 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Barták JiříCZECHA OK ChrastavaCHA510046:330:00
2Vokál JiříCZECHA OK ChrastavaCHA500151:36+5:03
3Stárek JiříCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK500254:16+7:43
4Breitschädel ChristianAUT122 ASKO HENNDORF122530055:57+9:24
5Pospíšil KarelCZEKAR SK KarloviceKAR500156:18+9:45
6Henek MilanCZERBK SK Radioklub BlanskoRBK530756:20+9:47
7Pavlík MiroslavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT530158:05+11:32
8Denemarek OldřichCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM510062:17+15:44
9Juřina RobertCZEFYD Jizerský klub OB FrýdlantFYD490164:05+17:32
10Olausson TommySWE707 SOK ANEBY707000068:07+21:34
11Kubát JaroslavCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV520370:20+23:47
 
 
 
H65A (25)3,7 km 105 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Pospíšil JaromírCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR441734:500:00
2Buriánek JaromírCZESCP OK Sparta PrahaSCP470039:07+4:17
3Gurka JiříCZETUV SOK TJ TurnovTUV460139:44+4:54
4Hrobař RudolfCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK470242:53+8:03
5Jakubec JindřichCZETUR OOB TJ TurnovTUR480143:30+8:40
6Procházka AlešCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP470044:58+10:08
7Janda JosefCZEKAD Originální Vivalín Team KaKAD470145:18+10:28
8Strib Hans ChristianDEN225 BALLERUP OK225480045:39+10:49
9Böhm EduardAUT122 ASKO HENNDORF122480045:41+10:51
10Jirásek JaroslavCZESCH TJ Skalka ChebSCH470149:42+14:52
11Intgroen MikeNED501 KOVZ RIJSBERGEN501460051:28+16:38
12Zlesák ZdeněkCZEJIL OK JilemniceJIL470153:12+18:22
13Gleschner AlbertAUT123 HSV RIED123000053:41+18:51
14Lindblom IngemarSWE704 IFK GOTEBORG704440054:46+19:56
15Fišák JanCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA440155:58+21:08
16Ochmann GertGER341 OK LEIPZIG341450056:57+22:07
17Sokolář ZdeněkCZESNA TJ START NáchodSNA450157:11+22:21
18Privett LeighAUS101 AWOC STANLEY101450057:54+23:04
19Challacombe AlwynGBR322 WELWYN ORIENTEERS322480057:55+23:05
20Havlík JaroslavCZESJC Sportcentrum JičínSJC360159:51+25:01
21Pospíšil JiříCZETUV SOK TJ TurnovTUV470160:08+25:18
22Schimm DieterCZEBSO KOB Baník SokolovBSO440163:45+28:55
23Ryšavý VítCZETJP TJ Sokol TrojaTJP470065:27+30:37
 
Penttinen JuhaFIN273 MESIK HELSINKI2734500disk
Dokoupil VladimírCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM4806disk
 
 
 
H65B (8)3,3 km 115 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hlaváč JaroslavCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB480139:430:00
2Lebduška PetrCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU470243:36+3:53
3Fiala MilošCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH480144:31+4:48
4Nejezchleba JiříCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS460047:40+7:57
5Zelený VladimírCZEPGP SK PragaPGP480052:03+12:20
6Lukáš ZdeněkCZELLI TJ Loko LiberecLLI450258:09+18:26
7Dvořák JaromírCZEPGP SK PragaPGP460170:34+30:51
 
Frantz Bengt-göranSWE703 STIGMANNEN KARLSHAMNS OK7034700nest.
 
 
 
H70 (14)3,5 km 115 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Schmalfeld TassiloGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351400036:220:00
2Slavins RodrigoLAT452 OZONS OK RIGA452390039:55+3:33
3Teteris ArvidsLAT454 OK KO454400057:45+21:23
4Frey JaromírCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ410061:40+25:18
5Güth HansGER357 ESV LOK DESSAU357420062:20+25:58
6Beneš KarelCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV420165:41+29:19
7Máslo MiroslavCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK400167:47+31:25
8Štrojsa JosefCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS400070:15+33:53
9Roos TonNED502 HOC 93 MEPPEL502410073:10+36:48
10Gřunděl IvanCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH420177:02+40:40
11Hlavatý KarelCZESJP KČT Slavoj PrahaSJP420097:33+61:11
12Fuchs FranzAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001299:41+63:19
13Walter BerndGER355 IHW ALEX BERLIN3553900103:41+67:19
 
Schlittermann KlausGER342 LOK BERLIN3423400vzdal
 
 
 
H75 (9)3,2 km 110 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Attl VladimírCZEPGP SK PragaPGP380036:340:00
2Wagner MaxAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000940:07+3:33
3Horn GerhardGER347 TGV HORN347360047:40+11:06
4Novotný PetrCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK380249:11+12:37
5Wittiber WolfgangGER346 BIELEFELDER SKICLUB e.V.346340061:13+24:39
6Fierlinger AdiAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001366:44+30:10
7Kalinin BorisRUS597 KUNCEVO-ORSA597310079:44+43:10
8Kojalovics StanislavsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456340095:35+59:01
9Taurit RudolfGER353 PHOENIX LUBECK353340095:43+59:09
 
 
 
T10 (39)3,5 km 100 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kolomnin LeonidRUS598 O-LEN MOSCOW598050023:410:00
2Mach OndraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN040223:48+0:07
3Bauer MatyášCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV23:50+0:09
4Mrozek PawelCZETRI TJ TŽ TřinecTRI040127:55+4:14
5Stehlík ŠimonCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM29:34+5:53
6Novák DanielNERNEREGNER30:10+6:29
7Benešová MichaelaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH065131:08+7:27
8Městka VáclavCZEVSP VSP USK PrahaVSP060031:19+7:38
9Kroniková SylvieCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK045031:32+7:51
10Lapina MartaLAT454 OK KO454000031:33+7:52
11Solmanis UvisLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453060034:22+10:41
12Nedvídková KatkaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT045135:22+11:41
13Irbe LacareLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456040036:05+12:24
14Dvořáček TomášCZETTR OOB TřebíčTTR050336:06+12:25
15Holasová BarboraCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP065136:42+13:01
16Víšková VeronikaCZEKAM SK KameniceKAM045236:43+13:02
17Promberga MontaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457030038:18+14:37
18Šauli KateřinaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045638:21+14:40
19Garais BrunoLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457050038:22+14:41
20Zemková PavlínaCZESLA SKOB SlanýSLA055138:45+15:04
21Dejnožka MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN060038:47+15:06
22Pavlík MatějCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT040139:48+16:07
23Vřešťál AntonínCZETUR OOB TJ TurnovTUR060441:52+18:11
24Haikonen IlmoFIN272 ULVILAN URA272040042:11+18:30
25Zorin TimofeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595070044:26+20:45
26Doucha MartinCZESNA TJ START NáchodSNA050145:21+21:40
27Milota BřetislavCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA030046:30+22:49
28Kubecová MagdalenaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB055046:34+22:53
29Míka BertíkCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN060150:30+26:49
30Baldriánová EvaCZEVSP VSP USK PrahaVSP075150:44+27:03
31Kuchařová EliškaNERNEREGNER8852:25+28:44
32Čechmánek VáclavCZEPVP VSK PřírodovědaPVP060054:26+30:45
33Janošíková EvaCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB055257:56+34:15
34Rohlík ZbyněkCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS030158:23+34:42
35Nedvídková AdélaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT045265:49+42:08
 
Emils Alberts ŠnepsteNERNEREGNER05disk
Toms GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4560500disk
Teringlová VendulaCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB0451disk
Štrait VilémCZEVSP VSP USK PrahaVSP0701disk
 
 
 
T10P (49)3,5 km 100 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Cienciala FilipCZETRI TJ TŽ TřinecTRI060019:360:00
2Eriksen alkjaer LasseDEN221 FIF HILLEROD221030020:23+0:47
3Hemmingsen kjaer GustavDEN221 FIF HILLEROD221050020:55+1:19
4Drahoňovský TomášCZETUR OOB TJ TurnovTUR070124:06+4:30
5Lamačová BarboraCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BORBOR075026:23+6:47
6Jandera KryštofCZEPGP SK PragaPGP070026:54+7:18
7Čivrný JanCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL050126:55+7:19
8Cieslar MichaelCZETRI TJ TŽ TřinecTRI050327:36+8:00
9Doleželová AnnaCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR065128:02+8:26
10Přibíková AgátaCZEPGP SK PragaPGP065129:27+9:51
11Kašpar VojtěchCZEZAK ZAK SK Netopýr ZákupyZAK040029:41+10:05
12Kolomnina AlenaRUS598 O-LEN MOSCOW598080030:21+10:45
13Pachnik JedrzejCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB30:22+10:46
14Krčmář JáchymCZELLI TJ Loko LiberecLLI32:30+12:54
15Vlach TimikCZESBR SKOB BruntálSBR050134:02+14:26
16Doucha TomášCZESNA TJ START NáchodSNA080137:50+18:14
17Dvořáčková JanaCZETTR OOB TřebíčTTR38:46+19:10
18Ender TimonGER341 OK LEIPZIG341070039:55+20:19
19Svobodová AndreaCZESLA SKOB SlanýSLA075041:32+21:56
20Šimek AdamCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU41:59+22:23
21Najbrt JakubCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS43:51+24:15
22Emma HannaNERNEREGNER43:57+24:21
23Hudská ŠtěpánkaCZETUR OOB TJ TurnovTUR045044:03+24:27
24Šoupa MartinCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM050046:52+27:16
25Heclová MarieCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU045448:49+29:13
26Bauerová AnetaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV49:49+30:13
27Kučerka RadekCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB110150:57+31:21
28Vřešťál FrantišekCZETUR OOB TJ TurnovTUR090651:08+31:32
29Besta RadekCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC51:39+32:03
30Mareček LiborCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU52:11+32:35
31Paloncý JanCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU080852:29+32:53
32Janošíková MarieCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB075257:59+38:23
33Čivrná EliškaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL085158:03+38:27
34Teringl VojtěchCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB070258:05+38:29
35Smiková KristýnaCZESLA SKOB SlanýSLA61:40+42:04
36Juřeník JakubCZEMOV SKOB OstravaMOV060165:03+45:27
37Kunstová AnežkaCZESLA SKOB SlanýSLA105066:16+46:40
38Rohan VilémCZEPVP VSK PřírodovědaPVP67:31+47:55
39Kalenský TomášCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL70:58+51:22
40Mátl JáchymCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU73:38+54:02
41Štěrba LukášCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV100176:10+56:34
42Holečková KateřinaCZEABM KOB Moira BrnoABM055387:37+68:01
43Pavlíková RozárieCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT085191:17+71:41
44Pavlík TobiášCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT111192:27+72:51
45Bílá TerezaCZEJES KOS JeseniceJES055192:29+72:53
46Brandt MarkoCZEABM KOB Moira BrnoABM103:12+83:36
47Haufe HorstGER343 TURBINE ZITTAU3433400110:31+90:55
 
Komárková ZbyňkaCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH0751disk
Mareček KarelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU0303disk
 
 
 
T-OPEN (3)3,5 km 100 m7 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Černíková TerezaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS41:260:00
2Stiborová BlankaCZEKAR SK KarloviceKAR47:47+6:21
3Gilova DianaNERNEREGNER0053:04+11:38