Bohemia 2013st 24.7.2013 15:33
Výsledky - Etapa 1vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D10 (23)1,8 km 20 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Vitebská EliškaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN035016:430:00
2Simonsen SiriDEN221 FIF HILLEROD221030017:03+0:20
3Poulsen MathildeDEN221 FIF HILLEROD221030018:15+1:32
4Staňková RadkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045218:21+1:38
5Richtrová KamilaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045118:55+2:12
6Nádeníčková IvaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ035020:29+3:46
7Irbe BlumaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456030022:05+5:22
8Kantorová AnnaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI035223:21+6:38
9Chvátilová JohanaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK045024:13+7:30
10Thýnová MartinaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK035024:35+7:52
11Hankovcová HelenaCZEKAM SK KameniceKAM035025:27+8:44
12Štraitová JolanaCZEVSP VSP USK PrahaVSP045627:19+10:36
13Ziebová VeronikaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ045027:43+11:00
14Martanová LeaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI055528:24+11:41
15Ender JulikaGER341 OK LEIPZIG341040029:42+12:59
16Dzerve Una undineLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000731:42+14:59
17Bartošová MarieCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA045136:45+20:02
18Kärger ElineGER341 OK LEIPZIG341050039:21+22:38
19Čechmánková AnnaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP045041:35+24:52
20Holečková MichaelaCZEABM KOB Moira BrnoABM025951:31+34:48
21Havlová KateřinaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL055291:43+75:00
22Rusakova UlianaRUS592 O-CLUB MOSCOW592030092:36+75:53
 
msDellingerová AnnaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ0351disk
 
 
 
D12A (14)2,5 km 50 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kosová TerezaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK015121:150:00
2Kochová AnnaCZESJC Sportcentrum JičínSJC015322:43+1:28
3Semíková LucieCZEKAM SK KameniceKAM025025:17+4:02
4Poulsen Nanna lysemoseDEN222 SILKEBORG OK222020025:19+4:04
5Vejražková RózaCZESJC Sportcentrum JičínSJC015126:32+5:17
6Kroniková ŠtěpánkaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK015027:29+6:14
7Haikonen SanniFIN272 ULVILAN URA272010028:47+7:32
8Mašatová EliškaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK025129:17+8:02
9Martanová ElinCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI025231:28+10:13
10Malvina GirinskyteLTU477 ORIENS477020041:11+19:56
11Staňková MarkétaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM015342:42+21:27
12Chaloupková HanaCZEKAM SK KameniceKAM025248:24+27:09
13Sidorenkova VictoriaRUS598 O-LEN MOSCOW598020049:16+28:01
14Janderová BarboraCZEPGP SK PragaPGP025173:45+52:30
 
 
 
D12B (20)2,3 km 20 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Nádeníčková PavlaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015017:110:00
2Rydlová AdélaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015119:58+2:47
3Šklíbová MíšaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015321:23+4:12
4Marešová KláraCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ025022:30+5:19
5Linková LucieCZETUR OOB TJ TurnovTUR025122:50+5:39
6Tokárová ReginaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015124:23+7:12
7Baloghová LídaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015025:02+7:51
8Rydlová MagdalénaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025125:36+8:25
9Čermáková KateřinaCZEROZ OK RoztokyROZ015026:04+8:53
10Šritrová LenkaCZETUV SOK TJ TurnovTUV025226:33+9:22
11Novotná ViktorieCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025029:04+11:53
12Zierhutová MichaelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV025029:12+12:01
13Mrozek TeresaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI025129:37+12:26
14Ciencialová DanielaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI025431:18+14:07
15Chalupová AnetaCZEROZ OK RoztokyROZ025031:22+14:11
16Bliudžiute GabijaLTU480 ŠILALES SM480010036:44+19:33
17Mödlhammer KerstinAUT122 ASKO HENNDORF12264:56+47:45
18Mcmahon AnežkaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE025065:17+48:06
 
Budská AnnaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN0253disk
Agate BlankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4560100disk
 
 
 
D14A (19)2,8 km 90 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Berger AnniAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000328:580:00
2Pavlíková MarkétaCZECHA OK ChrastavaCHA005030:12+1:14
3Simonsen AnnikaDEN221 FIF HILLEROD221000030:34+1:36
4Kubecová KateřinaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB999931:52+2:54
5Poulsen Sara lysemoseDEN222 SILKEBORG OK222990035:07+6:09
6Bruková MagdaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI005437:36+8:38
7Kováříková MarieCZEKAM SK KameniceKAM005038:43+9:45
7Thýnová NikolaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK005138:43+9:45
9Albrechtová IvetaCZEKAM SK KameniceKAM995039:07+10:09
10Kolářová JohanaCZESLA SKOB SlanýSLA995039:50+10:52
11Rimkute RobertaLTU480 ŠILALES SM480990040:00+11:02
12Zeiner ElenaAUT124 SPORTUNION SCHOCKL ORIENTE124000040:06+11:08
13Hrabánková ZuzanaCZEPGP SK PragaPGP995040:56+11:58
14Voltrová AlenaCZEROZ OK RoztokyROZ995142:22+13:24
15Kubald MarieGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345000055:10+26:12
16Pukyšová AnežkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU999958:14+29:16
17Hinge krogsgaard CelinDEN222 SILKEBORG OK222990061:52+32:54
18Vári Ashild EgebergNOR511 IF STURLA511200097:57+68:59
19Svyatlovskaya SofiyaRUS598 O-LEN MOSCOW5980000123:52+94:54
 
 
 
D14B (8)2,4 km 50 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Marešová AlexandraCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ995027:180:00
2Klinkerová MagdalénaCZEROZ OK RoztokyROZ995042:37+15:19
3Babanina MariaRUS598 O-LEN MOSCOW598000060:25+33:07
4Kyralová AnnaCZEKAM SK KameniceKAM005264:25+37:07
5Hlaváčková PetraCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK005272:39+45:21
6Jarmalaviciute GretaLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474000083:20+56:02
7Doležalová DorotkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM995098:42+71:24
8Lokavičková KláraCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM0052109:36+82:18
 
 
 
D16A (32)2,7 km 100 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kovářová LenkaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP975029:490:00
2Janovská KateřinaCZEPGP SK PragaPGP985031:27+1:38
3Argalášová KateřinaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI975031:30+1:41
4Linková AlenaCZETUR OOB TJ TurnovTUR975132:04+2:15
5Kalinina NikaRUS593 OMEGA MOSCOW593000033:52+4:03
6Hartmeyer MarieDEN221 FIF HILLEROD221970034:23+4:34
7Tesařová JanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI975135:12+5:23
8Hudská LudmilaCZETUR OOB TJ TurnovTUR985136:10+6:21
9Larsen CamillaDEN221 FIF HILLEROD221980038:31+8:42
10Mackeviciute AistéLTU477 ORIENS477970038:36+8:47
11Kubínová VeronikaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV975239:07+9:18
12Zusevica AustraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000339:58+10:09
13Westin EmilieNOR512 PORSGRUNN OL512980040:03+10:14
14Slavíková SilvieCZEPGP SK PragaPGP975140:18+10:29
15Kempff-andersen IsabellaDEN221 FIF HILLEROD221980041:01+11:12
16Gedgaudaite ViktorijaLTU480 ŠILALES SM480970042:22+12:33
17Käding HenrietteGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345970043:34+13:45
18Berger MarleneAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000245:45+15:56
19Peyrard JulieFRA296 COORE ROUBIA296970046:07+16:18
20Švancárová VeronikaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU985346:11+16:22
21Kohlová MonikaCZETUR OOB TJ TurnovTUR975646:28+16:39
22Smrčková DominikaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU979946:41+16:52
23Trybyté GeidaLTU477 ORIENS477970048:15+18:26
24Lapina ZelmaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457980048:43+18:54
25Mikešová AdélaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985248:53+19:04
26Šafrhansová LucieCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975350:39+20:50
27Garbaliauskaite ElenaLTU477 ORIENS477980054:07+24:18
28Kroupová EliškaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985354:31+24:42
29Hlinovská JohanaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975155:23+25:34
30Szarzecová LucieCZETRI TJ TŽ TřinecTRI985057:29+27:40
31Jobst ThessaGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345980058:14+28:25
32Staskeviciute RamintaLTU477 ORIENS477980074:02+44:13
 
 
 
D16B (13)2,7 km 55 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hájková EliškaCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO985132:180:00
2Voltrová HanaCZEROZ OK RoztokyROZ975238:02+5:44
3Žuchová DanielaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN975040:11+7:53
4Liberdová JanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI985241:11+8:53
5Habigerová JanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU988842:51+10:33
6Anna FreimaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970045:07+12:49
7Kaufmanová IvanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI976147:58+15:40
8Aiva LakeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970048:55+16:37
9Pärnik EdithEST253 MYRAKARUD253980054:24+22:06
10Rudzite AgneseLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457970055:45+23:27
11Bukucinskaite FaustaLTU477 ORIENS477980059:35+27:17
12Dita SilaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456970062:55+30:37
13Kral StefanieAUT122 ASKO HENNDORF122980072:23+40:05
 
 
 
D18A (21)2,9 km 110 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Štičková AnnaCZELLI TJ Loko LiberecLLI965132:180:00
2Hančová PetraCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL965232:36+0:18
3Hausenblasová KarolínaCZEKAM SK KameniceKAM965033:57+1:39
4Kožinová ZuzanaCZEPGP SK PragaPGP965035:34+3:16
5Doleželová KateřinaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU955835:39+3:21
6Hlubučková KristýnaCZEKAM SK KameniceKAM955135:53+3:35
7Hoidekrová LucieCZELLI TJ Loko LiberecLLI955238:37+6:19
8Kulhavá EliškaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU965738:53+6:35
9Vári Ingunn egebergNOR511 IF STURLA511960039:02+6:44
10Petrasová ZuzanaCZEVAM VAM OOB VamberkVAM965339:21+7:03
11Zalaiskalna Annija annaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453960040:23+8:05
12Hrabánková KláraCZEPGP SK PragaPGP965443:53+11:35
13Leiboma LauraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457960045:08+12:50
14Šmejcová AnnaCZESJC Sportcentrum JičínSJC955245:20+13:02
15Snopková DajanaSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672955145:31+13:13
16Fukalová MartinaCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV955047:26+15:08
17Pukite LauraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457960047:41+15:23
18Aparjode KendijaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000548:53+16:35
19Šádková MartinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK965355:59+23:41
20Salkauskaite VaivaLTU477 ORIENS477960062:22+30:04
21Rusakova DianaRUS592 O-CLUB MOSCOW592960080:38+48:20
 
 
 
D18B (8)2,8 km 90 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Martusyte MonikaLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474950029:010:00
2Makselyte DovileLTU475 ALYTAUS SRC/JAVONIS475950031:16+2:15
3Laurutyte VaivaLTU475 ALYTAUS SRC/JAVONIS475960036:43+7:42
4Ilvija JakaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960044:09+15:08
5Kaděrová VendulaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV965047:20+18:19
6Liachoviciute SigitaLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS476960049:38+20:37
7Košková AničkaCZELLI TJ Loko LiberecLLI955053:53+24:52
8Habigerová RadkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU955954:07+25:06
 
 
 
D20A (11)3,2 km 140 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Chvalová VěraCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM945242:240:00
2Kulhavá ŠárkaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU935742:52+0:28
3Kamererová ValerieCZEKAM SK KameniceKAM945244:47+2:23
4Kožinová AnnaCZEPGP SK PragaPGP935046:52+4:28
5Kubínová RomanaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV945249:40+7:16
6Sadrina MadaraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000050:03+7:39
7Zayats InnaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM935352:15+9:51
8Stormer JulieCZEKAM SK KameniceKAM935252:18+9:54
9Nagele ZaneLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000169:33+27:09
10Mikšyte EgleLTU480 ŠILALES SM480930079:25+37:01
 
Gunta RaitumaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4569400disk
 
 
 
D21A (27)3,2 km 85 m16 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Rothauer LucieAUT122 ASKO HENNDORF122740032:350:00
2Kociánová LenkaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM855335:51+3:16
3Burdová AdélaCZELDC KOB DěčínLDC915236:38+4:03
4Čepová DanielaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK895136:50+4:15
5Strasser AndreaAUT122 ASKO HENNDORF122800039:01+6:26
6Kolomnina EkaterinaRUS598 O-LEN MOSCOW598820039:02+6:27
7Janatová LucieCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP815439:36+7:01
8Tihonová MartinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK865139:41+7:06
9Vozdová AnetaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU939441:12+8:37
10Mezníková LucieCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM915041:23+8:48
11Doležalová RadkaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL925242:01+9:26
12Janů HanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU939342:20+9:45
13Tikhonova ZoyaRUS593 OMEGA MOSCOW593800042:58+10:23
14Gathercole ChristineAUT122 ASKO HENNDORF122780044:46+12:11
15Smolková KateřinaCZEPGP SK PragaPGP885244:52+12:17
16Šmidrkalová MonikaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA905145:43+13:08
17Míková LenkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU765345:50+13:15
18Tomas AmberUSA801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB801810047:13+14:38
19Hofmanová MichaelaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM775148:47+16:12
20Kjersti WestinCZEPGP SK PragaPGP925551:14+18:39
21Flašarová KristýnaCZEPGP SK PragaPGP905451:21+18:46
22Berger MarliesAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000651:27+18:52
23Koppová IngridCZESLP OOB Slavia PrahaSLP796052:01+19:26
24Jebavá LucieCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL925453:43+21:08
25Romanovska StinaEST251 HIIUMAA OK251810061:32+28:57
26Timmusk AdeEST251 HIIUMAA OK2518800101:53+69:18
 
Limpach JessicaBEL151 ASUB ORIENTATION1518800disk
 
 
 
D21B (24)2,9 km 110 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Tauchmanová IvanaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA785238:040:00
2Svobodová BarboraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN895240:51+2:47
3Urbanová JohanaCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR925143:29+5:25
4Juřeníková HanaCZEMOV SKOB OstravaMOV805245:14+7:10
5Janošíková LenkaCZEUOL SK UP OlomoucUOL765145:19+7:15
6Klíchová JanaCZESSU SK Severka ŠumperkSSU815146:33+8:29
7Kovářová JulieCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP885447:13+9:09
8Bozděchová LenkaCZEPGP SK PragaPGP825447:29+9:25
9Uhrová ZuzanaCZEVSP VSP USK PrahaVSP805049:03+10:59
10Podlipná VeronikaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA815249:07+11:03
11Madara KirmuskaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456890052:25+14:21
12Kovářová JosefaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP865353:49+15:45
13Dernegard KarinSWE701 ALEMS OK701830054:53+16:49
14Neradová EvaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT895156:12+18:08
15Žitná JanaCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB925160:43+22:39
16Černíková BarboraCZEDOB KOB DobruškaDOB787860:57+22:53
17Fejková MarcelaCZESJC Sportcentrum JičínSJC775163:33+25:29
18Švihovská EvaCZESJC Sportcentrum JičínSJC835265:03+26:59
19Urbánková KateřinaCZEONO SKOB OstrovONO925067:02+28:58
20Švancárová HelenaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU725268:47+30:43
21Lassu ViktoriaGER355 IHW ALEX BERLIN355000076:34+38:30
22Jiménez carrión VirginiaESP241 CO CATALUNYA241830099:10+61:06
 
Hartmeyer ChristinaDEN221 FIF HILLEROD2217000vzdal
Lemanski SaraUSA801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB8018200vzdal
 
 
 
D21C (21)2,4 km 70 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Procházková KláraCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU945122:050:00
2Hudečková HelenaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA695131:37+9:32
3Chmelíková ZuzanaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM935333:54+11:49
4Kavková DanaCZESCP OK Sparta PrahaSCP615034:19+12:14
5Kaufmann Marie-louiseGER341 OK LEIPZIG341830034:37+12:32
6Pietraszková LenkaCZEOOP TJ OpavaOOP825037:03+14:58
7Schejbalová KarinaCZESCP OK Sparta PrahaSCP37:56+15:51
8Fujáková KatkaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV855039:30+17:25
9Holasová ŠárkaCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP785339:32+17:27
10Hančová AliceCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL705242:17+20:12
11Baiba BirznieceLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456790042:31+20:26
12Poulsen HanneDEN221 FIF HILLEROD221700046:34+24:29
13Zemanová LenkaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA885148:03+25:58
14Šebková JanaCZESCP OK Sparta PrahaSCP925054:44+32:39
15Weinlichová HanaCZEBSO KOB Baník SokolovBSO825054:49+32:44
16Maliňáková PetraCZESVS Orientklub VsetínSVS875157:44+35:39
17Rudolfová JanaCZESJC Sportcentrum JičínSJC775261:32+39:27
18Koblížková KláraCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH805161:57+39:52
19Klimešová ZuzanaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU797986:28+64:23
20Sandija StankeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456710087:22+65:17
 
Sidorenkova NataliaRUS598 O-LEN MOSCOW5987000disk
 
 
 
D21E (9)3,6 km 190 m19 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Gregorová KamilaCZECTB SK OB ChotěbořCTB815142:110:00
2Baldrianová BarboraCZEVSP VSP USK PrahaVSP785044:28+2:17
3Kašková KateřinaCZECHA OK ChrastavaCHA785045:01+2:50
4Ruul SigridEST252 JOKA252910051:08+8:57
5Sklenářová RadkaCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE925053:04+10:53
6Košárková IvaCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP815253:10+10:59
7Kosová DenisaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK915059:34+17:23
8Minn Kadi-liisEST252 JOKA252910063:48+21:37
9Carla SaraivaPOR571 ORI-ESTARREJA571890082:30+40:19
 
 
 
D35A (18)3,1 km 110 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Valášková ŠárkaCZEKAM SK KameniceKAM695135:180:00
2Kheldert ElenaRUS593 OMEGA MOSCOW593740036:38+1:20
3Klinkerová JitkaCZEKAM SK KameniceKAM645037:07+1:49
4Hasmanová LenkaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM755139:34+4:16
5Škorpilová JanaCZESJC Sportcentrum JičínSJC745140:20+5:02
6Pachnerová DominikaCZECHA OK ChrastavaCHA775041:43+6:25
7Dvořáčková JanaCZETTR OOB TřebíčTTR785242:39+7:21
8Balakova AndreaCAN196 GREATER VANCOUVER OC196770044:36+9:18
9Biolik AgnieszkaPOL552 UNTS WARSZAWA552770046:13+10:55
10Henychová ZuzanaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI615150:24+15:06
11Vildmonová PavlaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE745154:08+18:50
12Martanová DanielaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI745254:35+19:17
13Ilze VilksLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456770056:07+20:49
14Bialeková MartinaSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672735172:40+37:22
15Pecharová MichaelaCZETJP TJ Sokol TrojaTJP655074:51+39:33
16Kolářová MichaelaCZESLA SKOB SlanýSLA735176:27+41:09
17Efrevova SvetlanaRUS596 LESMASTER KIROV596740097:34+62:16
 
Škáchová PetraCZEKAM SK KameniceSLP7051disk
 
 
 
D35B (19)2,9 km 95 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kutlvašrová VlaďkaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL775231:340:00
2Městková KateřinaCZEVSP VSP USK PrahaVSP765032:25+0:51
3Teringlová MartinaCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB785134:36+3:02
4Čivrná KarolínaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL735538:55+7:21
5Bartošová JanaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA705142:39+11:05
6Smolíková KateřinaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU779344:13+12:39
7Mrázková JanaCZETUR OOB TJ TurnovTUR785044:34+13:00
8Šauli IvaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM785249:35+18:01
9Fukalová RadmilaCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV705153:55+22:21
10Junková PetraCZESTH SK StudenecSTH745156:26+24:52
11Asterová JanaCZESLA SKOB SlanýSLA745157:36+26:02
12Chvátilová PavlínaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK745057:55+26:21
13Krausová MarcelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV59:12+27:38
14Richtrová LucieCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM745165:34+34:00
15Kärger BritGER341 OK LEIPZIG341760066:19+34:45
16Zemková HelenaCZESLA SKOB SlanýSLA745067:06+35:32
17Smrčková VěraCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU737372:45+41:11
18Marešová MarcelaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ745084:02+52:28
19Janderová MarkétaCZEDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP775192:29+60:55
 
 
 
D40A (19)2,9 km 125 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Skaug AnneDEN224 OK PAN AARHUS224720039:220:00
2Staňková MarcelaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM695139:48+0:26
3Kožinová JanaCZEPGP SK PragaPGP665139:58+0:36
4Hinge krogsgaard HeidiDEN222 SILKEBORG OK222700040:02+0:40
5Ender IraGER341 OK LEIPZIG341700043:54+4:32
6Kubald KatrinGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345690044:05+4:43
7Škvorová ZuzanaCZEKAM SK KameniceKAM735045:15+5:53
8Eichlerová JanaCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS705146:05+6:43
9Forstová LenkaCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP685047:23+8:01
10Janovská PetraCZEPGP SK PragaPGP735547:30+8:08
11Paroulková IvaCZELLI TJ Loko LiberecLLI715150:07+10:45
12Kulhavá JarmilaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK675151:16+11:54
13Hankovcová LenkaCZEKAM SK KameniceKAM705352:46+13:24
14Duch BlandineFRA293 CSM RILLIEUX293650057:02+17:40
15Zane OzolaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456700059:15+19:53
16Rohanová MarkétaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP725164:35+25:13
17Weber SimonaGER353 PHOENIX LUBECK353720071:43+32:21
18Eriksen alkjaer TineDEN221 FIF HILLEROD221720075:48+36:26
19Peyrard CécileFRA296 COORE ROUBIA296690087:48+48:26
 
 
 
D40B (27)2,7 km 65 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Linková IvaCZETUR OOB TJ TurnovTUR685034:260:00
2Poulsen Rikke lysemoseDEN222 SILKEBORG OK222720034:52+0:26
3Liga BlankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456720036:41+2:15
4Gorčicová IvanaCZECHA OK ChrastavaCHA655041:22+6:56
5Drozd OlenaUKR751 SKIF CSO SUMY751700042:59+8:33
6Vričanová SylvaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV675143:52+9:26
7Čechlovská JanaCZECHA OK ChrastavaCHA625044:53+10:27
8Brousilová PetraCZEPGP SK PragaPGP695146:28+12:02
9Westin LenkaNOR512 PORSGRUNN OL512710046:41+12:15
10Pavlíková PavlaCZECHA OK ChrastavaCHA655149:19+14:53
11Kaděrová BarboraCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV705149:44+15:18
12Kalenská KateřinaCZESTH SK StudenecSTH735150:42+16:16
13Šmausová GabrielaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN695153:23+18:57
14Míková MarkétaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN735155:55+21:29
15Přibíková MonikaCZEPGP SK PragaPGP725656:38+22:12
16Azebová MartinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK675757:04+22:38
17Bartáková EvaCZECHA OK ChrastavaCHA705157:20+22:54
18Maňáková SilvieCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK715160:13+25:47
19Obrátilová NaďaCZEABM KOB Moira BrnoABM665464:04+29:38
20Hlaváčková RenataCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK706065:00+30:34
21Hrdličková LudmilaCZESLA SKOB SlanýSLA695069:41+35:15
22Krunková BohuslavaCZESNA TJ START NáchodSNA705374:07+39:41
23Grünberger ChristineAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002375:47+41:21
24Zierhutová MichaelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV715178:24+43:58
25Iakovenko OlgaUKR751 SKIF CSO SUMY751710079:02+44:36
26Douchová JaroslavaCZESNA TJ START NáchodSNA715581:37+47:11
27Leiboma AgitaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457730092:31+58:05
 
 
 
D45A (35)2,7 km 105 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Rydlová MagdaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN685031:140:00
2Neumannová RenataCZEPVP VSK PřírodovědaPVP665031:44+0:30
3Berger GislindAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000733:34+2:20
4Berger HediAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000133:59+2:45
5Kosová MichaelaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK675234:42+3:28
6Voltrová SvatavaCZEROZ OK RoztokyROZ615034:49+3:35
7Simonsen SandraDEN221 FIF HILLEROD221680036:13+4:59
8Šmausová DanaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN675036:41+5:27
9Lisá MonikaCZEONO SKOB OstrovONO675037:55+6:41
10Wurzelová DanaCZECHT OOB SK ChrastCHT665438:46+7:32
11Fogh HanneDEN223 OK SORO223670039:50+8:36
12Mrázová PavlaCZEDCE KOB DobřichoviceDCE555040:09+8:55
13Leonhardt AnnetteGER363 LG OST BERLIN363670040:42+9:28
14Slavíková KateřinaCZEPGP SK PragaPGP665041:40+10:26
15Sihver WiebkeGER348 POST SV DRESDEN348680041:42+10:28
16Müller AnkeGER348 POST SV DRESDEN348660043:56+12:42
17Klašková KateřinaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP675045:07+13:53
18Hemmingsen kjaer BenteDEN221 FIF HILLEROD221670046:03+14:49
19Kettnerová LenkaCZEHCE TJ Sokol HostiviceHCE645049:24+18:10
20Thýnová IvanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK665149:37+18:23
21Vettik Pilvi-heliEST252 JOKA252640050:34+19:20
22Harju UllaFIN275 TP TAMPERE275640051:27+20:13
23Rusakova AnnaRUS592 O-CLUB MOSCOW592670052:47+21:33
24Veljačiková MarkétaCZESCP OK Sparta PrahaSCP645153:58+22:44
25Tetere AivaLAT454 OK KO454680057:18+26:04
26Käding KirstenGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345670057:43+26:29
27Hindráková MartinaCZELTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovLTU645158:22+27:08
28Kamarytová MartinaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA665163:01+31:47
29Siltere VijaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453670063:46+32:32
30Koch EvaGER349 OLV BERLIN349670066:03+34:49
31Maenttaeri LiisaFIN276 Joutsenon Kullervo276650068:15+37:01
32Lambeau CarineBEL151 ASUB ORIENTATION151600078:33+47:19
33Boeck UteGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345670080:27+49:13
34Buelens JennyBEL151 ASUB ORIENTATION151600088:41+57:27
 
Procházková MilušeCZEDCE KOB DobřichoviceDCE5450disk
 
 
 
D45B (20)2,6 km 80 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Chroustová PetraCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM665532:120:00
2Maliňáková EvaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS655133:41+1:29
3Argalášová GabrielaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI685044:55+12:43
4Hillebrand KarinAUT122 ASKO HENNDORF122680046:33+14:21
5Kašparová IrenaCZESLA SKOB SlanýSLA685246:49+14:37
6Burdová SimonaCZELDC KOB DěčínLDC685148:24+16:12
7Kubínová JanaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV675148:39+16:27
8Šebková HelenaCZESCP OK Sparta PrahaSCP675053:57+21:45
9Šoupová JanaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM685056:26+24:14
10Žandová MarieCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV655158:19+26:07
11Zöbl MariaAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001659:17+27:05
12Divecká RůženaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK675361:00+28:48
13Vychodilová JiřinaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK595161:18+29:06
14Svalbring MarieSWE802 Malilla OK8026664:15+32:03
15Peřinková IrenaCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM655064:35+32:23
16Fundová HanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK675265:55+33:43
17Bikeliene EmaLTU481 LABIRINTAS 2481640073:53+41:41
18Cionoiu MichaelaGER352 TV COBURG-NEUSES352670076:12+44:00
19Wagner BirgitAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001189:42+57:30
20Inese LacareLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4566800125:46+93:34
 
 
 
D50A (16)2,6 km 55 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Vári Helle egebergNOR511 IF STURLA511610033:240:00
2Hokajarvi RailiFIN271 SK POHJANTAHTI271630035:19+1:55
3Michálková JiřinaCZEVSP VSP USK PrahaVSP615137:57+4:33
4Bayburina DilyaRUS591 UFA UNITED591590041:06+7:42
5Hejnalová HanaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK615141:28+8:04
6Laure IlzeLAT451 CARNIKAVA451600042:50+9:26
7Steina MuditeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456630045:58+12:34
8Jermanová EvaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN615046:46+13:22
9Kovářová AlenaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP615148:55+15:31
10Vlažná MirkaCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE585250:43+17:19
11Zalaiskalna VelgaLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453630052:48+19:24
12Akerblom BirgitSWE705 STORA TUNA OK705000056:51+23:27
13Cordeiro-mendes MyriamFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291600058:50+25:26
14Falck-larsson AnnetteSWE709 VANERSBORGS SK709610064:12+30:48
15Basset SylvieFRA293 CSM RILLIEUX293630068:37+35:13
16Sluta LyudmylaUKR751 SKIF CSO SUMY751630074:42+41:18
 
 
 
D50B (12)2,5 km 60 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Havlíčková JindraCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC615036:360:00
2Nýdrlová EvaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL545139:58+3:22
3Košková VlastaCZELLI TJ Loko LiberecLLI635140:15+3:39
4Tihonová JindraCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP625341:42+5:06
5Penkule SilvijaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456600049:10+12:34
6Vlachová HanaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL625150:33+13:57
7Kábrtová IvaCZEPEN OK RECO SportPEN635053:52+17:16
8Snuka RotaLAT458 BEBRI RIGA458630054:38+18:02
9Hrabánková IlonaCZEPGP SK PragaPGP625062:50+26:14
10Nováková PavlaCZEDOK OK DoksyDOK595076:12+39:36
11Treibmann BettinaGER341 OK LEIPZIG341610076:35+39:59
12Kapounová JitkaCZEDOK OK DoksyDOK605085:03+48:27
 
 
 
D55A (23)2,5 km 95 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kuleva AngelinaGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351570032:050:00
2Lange VeronikaGER362 USC MAGDEBURG362580034:47+2:42
3Zelená MarkétaCZEPGP SK PragaPGP585035:04+2:59
4Běhounová JiřinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK565135:22+3:17
5Konopáčová JanaCZETUR OOB TJ TurnovTUR565036:08+4:03
6Nováková SvatavaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV535137:10+5:05
7Kalibánová JiřinaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA535138:53+6:48
8Mrázková IvanaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP565039:16+7:11
9Dokoupilová ZuzanaCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM575439:39+7:34
10Flašarová MarieCZEKCK KOB Český KrumlovKCK575643:42+11:37
11Korejčíková DáďaCZELLI TJ Loko LiberecLLI555043:54+11:49
12Daina GredzenaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456580044:55+12:50
13Langrová EvaCZESNA TJ START NáchodSNA535149:56+17:51
14Frantz AnnikaSWE703 STIGMANNEN KARLSHAMNS OK703550051:11+19:06
15Kadavá EvaCZECHA OK ChrastavaCHA575051:15+19:10
16Fejlková AliceCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK535153:50+21:45
17Braatz MonikaGER350 TREPTOWER S BERLIN350570054:03+21:58
18Lindkvist AnneliSWE702 GUSTAVSBERGS OK702540057:38+25:33
19Havlová JaroslavaCZEJEN OB JenišoviceJEN545266:00+33:55
20Oswald LuiseAUT125 HSV PINKAFELD125580071:27+39:22
21Lusková OlgaCZECHA OK ChrastavaCHA565074:29+42:24
22Bradnová VěraCZECHA OK ChrastavaCHA555075:22+43:17
 
Kottonen AnnariittaFIN274 LYNX2745800disk
 
 
 
D55B (19)2,4 km 55 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Staneviciene RutaLTU473 LABIRINTAS OK473560027:080:00
2Klimplová AlenaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU555139:06+11:58
3Gazdačková JanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585141:38+14:30
4Svobodová EvaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585344:07+16:59
5Kosmaceva TamaraLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457560045:11+18:03
6Kubátová LenkaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV555146:16+19:08
7Šabatková ZdenaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK565246:41+19:33
8Hudzieczková DanutaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS575148:17+21:09
9Bláhová LubaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK585251:24+24:16
10Dace FrankaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456580051:27+24:19
11Lukavcová LenkaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN545252:42+25:34
12Stulíková ZuzanaCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK575153:40+26:32
13Patáková MáriaCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH575155:50+28:42
14Nováková JanaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA555257:51+30:43
15Trávníčková JitkaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS565164:53+37:45
16Hejtmánková AlenaCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP545265:33+38:25
17Henková SvatavaCZERBK SK Radioklub BlanskoRBK545467:13+40:05
18Sparke CaroleGBR321 BERKSHIRE ORIENTEERS321570069:24+42:16
19Böhmová EvaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN545073:02+45:54
 
 
 
D60 (18)2,3 km 55 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Horynová EvaCZETZL SKOB ZlínTZL525427:290:00
2Krasuckiene EgleLTU473 LABIRINTAS OK473520033:51+6:22
3Horáčková StanislavaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI495035:47+8:18
4Neradová AlenaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT505136:08+8:39
5Challacombe ValGBR322 WELWYN ORIENTEERS322490036:15+8:46
6Ševčíková AlenaCZECHA OK ChrastavaCHA535136:18+8:49
7Zlesáková VlastaCZEJIL OK JilemniceJIL536236:36+9:07
8Roeling MonicaNED501 KOVZ RIJSBERGEN501520050:01+22:32
9Folino BettyDEN221 FIF HILLEROD221530050:25+22:56
10Orálková LibušeCZETTR OOB TřebíčTTR535150:46+23:17
11Vokálová PavlaCZECHA OK ChrastavaCHA495151:10+23:41
12Beata FreimaneLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456500052:29+25:00
13Tvrdková EvaCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE515052:47+25:18
14Rufferová IvaCZESNA TJ START NáchodSNA58:46+31:17
15Silvija SeglinaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456500060:22+32:53
16Antra ArinaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456520069:20+41:51
17Ondrůjová AnnaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT535181:38+54:09
18Eismark IngerSWE704 IFK GOTEBORG704490088:52+61:23
 
 
 
D65 (13)2,3 km 40 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Suchánková LibušeCZESOP OOB TJ Slezan OpavaSOP485134:070:00
2Gavendová AnnaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI465034:18+0:11
3Dvořáková LadislavaCZEPGP SK PragaPGP445136:24+2:17
4Lohrová JarmilaCZESCP OK Sparta PrahaSCP465038:00+3:53
5Kašková EvaCZECHA OK ChrastavaCHA465038:04+3:57
6Wagner ElfiAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001039:16+5:09
7Městková EvaCZETEP Tempo PrahaTEP485141:25+7:18
8Zmeková MílaCZESLP OOB Slavia PrahaSLP445145:15+11:08
9Vaira CernisevaLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456460046:05+11:58
10Nejezchlebová VěraCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS455148:21+14:14
11Ryšavá LubomíraCZETJP TJ Sokol TrojaTJP475048:55+14:48
12Ziliene AstaLTU473 LABIRINTAS OK473470056:35+22:28
13Müller BrigitteAUT122 ASKO HENNDORF122480093:03+58:56
 
 
 
D70 (9)2,3 km 35 m10 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Roder UlrikaAUT123 HSV RIED123480039:300:00
2Eulitz IlseGER358 OLV WEIMAR358390042:51+3:21
3Walter IngridGER355 IHW ALEX BERLIN355410043:20+3:50
4Ilze BruceLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456390045:33+6:03
5Slavina AnnaLAT452 OZONS OK RIGA452400049:48+10:18
6Štrojsová JaroslavaCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS435053:29+13:59
7Šťastná JanaCZEPVP VSK PřírodovědaPVP365074:08+34:38
8Hudečková AlenaCZEKTA SK Kotnov TáborKTA435175:27+35:57
9Provazníková SvatavaCZETJP TJ Sokol TrojaTJP425097:49+58:19
 
 
 
F3 (50)2,6 km 45 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Němeček JanCZEKAM SK KameniceKAM930025:060:00
2Machová VěraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN29:03+3:57
3Krejčová VlastaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV945332:54+7:48
4Hartmeyer KarolineDEN221 FIF HILLEROD221000033:30+8:24
5Vřešťálová LucieCZETUR OOB TJ TurnovTUR745036:24+11:18
6Strasser BernhardAUT122 ASKO HENNDORF122750037:46+12:40
7Bauerová KateřinaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV37:52+12:46
8Paurová LenkaCZEN05 OSŽN05000038:29+13:23
9Bugár JózsefHUN391 BOF BUDAORS391530038:57+13:51
10Tkáč JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN39:45+14:39
11Boeck ThomasGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345990040:31+15:25
12Brázdilová RadkaCZEODV TJ Aero Odolena VodaODV695041:18+16:12
13Rohlík JanCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS980141:24+16:18
14Magyar JánosHUN391 BOF BUDAORS391520043:32+18:26
15Krčová MartinaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU45:03+19:57
16Stryková VlastaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU45:33+20:27
17Melicharová BarboraCZELLI TJ Loko LiberecLLI725245:34+20:28
18Safernová ZuzanaCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH8645:38+20:32
19Haikonen JohannaNERNEREGNER7147:00+21:54
20Ziebová LenkaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ47:58+22:52
21Pluháčková MarkétaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA870148:17+23:11
22Zieba JaroslavCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ650049:10+24:04
23Galantíková LucieCZESBR SKOB BruntálSBR50:03+24:57
24Weigert ClaudiaGER344 MTV BRAUNSCHWEIG344800150:36+25:30
25Švarcová LenkaCZEN09 NEREGISTR. JABLONECN09000052:40+27:34
26Voltr VáclavCZEROZ OK RoztokyROZ52:41+27:35
27Keszthelyi IldikóHUN391 BOF BUDAORS391500053:15+28:09
28Pulec MatějCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM53:25+28:19
29Savičová IrenaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV535254:33+29:27
30Štětínská TerezaCZEMOV SKOB OstravaMOV075154:57+29:51
31Roos RonaldNED502 HOC 93 MEPPEL502680056:40+31:34
32Obrátil MiroslavCZEABM KOB Moira BrnoABM57:42+32:36
33Jenei MargitHUN391 BOF BUDAORS391540059:28+34:22
34Hudeček JaroslavCZEKTA SK Kotnov TáborKTA196559:43+34:37
35Doležal JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM59:52+34:46
36Pinterová CZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM665160:38+35:32
37Klašková JosefinaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP965163:07+38:01
38Tichá IvanaCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC625063:56+38:50
39Olbrycht AnnaPOL553 OLBnO WARSZAWA553560066:36+41:30
40Gebel LumírCZESVS Orientklub VsetínSVS69:32+44:26
41Doležalová LiběnaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM69:40+44:34
42Nedvídková JitkaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT515172:53+47:47
43Květoň VladimírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU73:32+48:26
44Zenkerová MilušeCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV455074:47+49:41
45Jobst IvonneGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345750079:29+54:23
46Schejbal PetrCZEZLH ZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH81:50+56:44
47Jelínková RadkaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA695188:15+63:09
48Lapins AigarsLAT454 OK KO454650089:26+64:20
49Jankovcová MarieCZETJP TJ Sokol TrojaTJP395091:46+66:40
 
Laura SlavinaNERNEREGNERdisk
 
 
 
F5 (48)3,6 km 90 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Koštejn VítCZEDOK OK Doksy33:470:00
2Novák TomCZEDOK OK DoksyDOK550039:54+6:07
3Lohr IvoCZESCP OK Sparta PrahaSCP680141:12+7:25
4Kalenský PavelCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL760042:23+8:36
5Cienciala MartinCZETRI TJ TŽ TřinecTRI740145:18+11:31
6Patzeltová BeatriceCZELDC KOB DěčínLDC685046:55+13:08
7Funda JiříCZEAPI OK Andante PísekAPI930147:19+13:32
8Ježek LadislavCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI490048:37+14:50
9Přeček ZdeněkCZESCP OK Sparta PrahaSCP520048:42+14:55
10Girts SlavinsNERNEREGNER50:26+16:39
11Stanojkovičová LjubaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB809951:09+17:22
12Tesařová BohumilaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI695751:23+17:36
13Cienciala PetrCZETRI TJ TŽ TřinecTRI760051:25+17:38
14Štípek RostislavCZEN10 NEREGISTR. ZLÍNN10000052:18+18:31
15Binarová JitkaCZEUOL SK UP OlomoucUOL775153:34+19:47
16Beránek RadekCZEN06 PRAHA IIN06000056:50+23:03
17Smolková AlenaCZEPGP SK PragaPGP59:41+25:54
18Pavlíková KláraCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT745161:24+27:37
19Švarc JiříCZEN09 NEREGISTR. JABLONECN09000061:52+28:05
20Schallberger JosefSUI641 TV KUSSNACHT641430062:00+28:13
21Melichar JaromírCZELLI TJ Loko LiberecLLI630162:44+28:57
22Herter LaszloNERNEREGNER62:59+29:12
23Lederer VojtěchCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL950163:43+29:56
24Duda AntonínCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN870564:30+30:43
25Šoupa KarelCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM690065:42+31:55
26Kořínek ZdeněkCZEPEN OK RECO SportPEN65:46+31:59
27Charousek KarelCZESJC Sportcentrum JičínSJC66:59+33:12
28Rohlík PetrCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS640267:39+33:52
29Kohout JosefCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK690268:57+35:10
30Košek LadislavCZELLI TJ Loko LiberecLLI590369:51+36:04
31Äkerman JensSWE708 GAVLE OK7089370:57+37:10
32Bruner LubošCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP650171:46+37:59
33Košek JanCZELLI TJ Loko LiberecLLI980172:35+38:48
34Bruk SlavomírCZETRI TJ TŽ TřinecTRI680073:06+39:19
35Hanč JaroslavCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL670275:04+41:17
36Schejbalová KristinaCZEZLH ZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH555275:24+41:37
37Lisý JanCZEONO SKOB OstrovONO75:43+41:56
38Schejbal VladimírCZEZLH ZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH550175:53+42:06
39Krásnolipská MarianaCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI755978:47+45:00
40Pohořalý DobroslavCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU640181:54+48:07
41Zavadilová NaďaCZESCP OK Sparta PrahaSCP545083:59+50:12
42Pohořalá AnnaCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU995485:15+51:28
43Pohořalá KarolínaCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU685093:56+60:09
44Dernegard HenricSWE701 ALEMS OK701810095:59+62:12
45Švarc TomášCZEN09 NEREGISTR. JABLONECN090000125:15+91:28
46Hájková SoňaCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO128:15+94:28
 
Kunc PetrCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA8801disk
Beránek JanCZEN06 PRAHA IIN060000vzdal
 
 
 
H10 (24)1,8 km 30 m9 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Gajda MartinCZEKAM SK KameniceVSP040413:590:00
2Peterka JakubCZELLI TJ Loko LiberecLLI040414:07+0:08
3Dejnožka VojtěchCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030014:14+0:15
4Tkáč MatějCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN040115:10+1:11
5Tokár RadimCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ030015:14+1:15
6Kožina ŠtěpánCZEPGP SK PragaPGP030016:12+2:13
7Vitebský LukášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030217:17+3:18
8Štěrba MarekCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV040120:28+6:29
9Oncirk JanCZEONO SKOB OstrovONO030120:39+6:40
10Pachnik StanislavCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB030321:13+7:14
11Kovářík TomášCZEKAM SK KameniceKAM030021:50+7:51
12Kolář MatyášCZESLA SKOB SlanýSLA030022:00+8:01
13Baldrián TomášCZEVSP VSP USK PrahaVSP040522:17+8:18
14Makarenko AleksandrRUS595 VOSTOK MOSCOW595030024:07+10:08
15Šauli FilipCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM030124:26+10:27
16Hnízdil MatějCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS030124:39+10:40
17Řehoř VojtaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030325:11+11:12
18Biolik EmilPOL552 UNTS WARSZAWA552030028:05+14:06
19Kyral MaxmiliánCZEKAM SK KameniceKAM030530:51+16:52
20Chaloupka ViktorCZEKAM SK KameniceKAM030134:12+20:13
21Jobst TobinGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345030039:33+25:34
22Kalinin MatveyRUS593 OMEGA MOSCOW593060065:25+51:26
23Aleshin AndreyRUS595 VOSTOK MOSCOW5950300154:51+140:52
 
Brandt AdamCZEABM KOB Moira BrnoABMdisk
 
 
 
H12A (28)2,5 km 70 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Richtr LukášCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020421:520:00
2Šafka SebastianCZEKAM SK KameniceKAM010122:20+0:28
3Janovský TomášCZEPGP SK PragaPGP010122:49+0:57
4Hinge krogsgaard EliasDEN222 SILKEBORG OK222010023:10+1:18
5Gajda JanCZEKAM SK KameniceKAM010523:28+1:36
6Hemmingsen kjaer LukasDEN221 FIF HILLEROD221020024:20+2:28
7Homza DaniilBLR171 MALINOVKA MINSK171010024:55+3:03
8Hořák JaroslavCZELLI TJ Loko LiberecLLI010225:14+3:22
9Paroulek LukášCZELLI TJ Loko LiberecLLI020126:50+4:58
9Emils GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456010026:50+4:58
11Bílý JakubCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP010427:10+5:18
12Valášek VáclavCZEKAM SK KameniceKAM010027:59+6:07
13Maenttaeri EinoFIN276 Joutsenon Kullervo276010028:49+6:57
14Klaška MartinCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP010029:33+7:41
15Víšek MartinCZEKAM SK KameniceKAM010230:08+8:16
16Skaug SorenDEN224 OK PAN AARHUS224020032:02+10:10
17Forst AntonínCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP010132:40+10:48
18Zorin MichailRUS595 VOSTOK MOSCOW595010034:11+12:19
19Braatz NiklasGER350 TREPTOWER S BERLIN350020035:10+13:18
20Blaha PetrCZEKAM SK KameniceKAM010435:12+13:20
21Hasman MarekCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020138:15+16:23
22Peyrard PaulFRA296 COORE ROUBIA296010044:54+23:02
23Hankovec HugoCZEKAM SK KameniceKAM020147:13+25:21
24Hejsek FilipCZEKAM SK KameniceKAM020451:00+29:08
25Fogh JonasDEN223 OK SORO223200058:27+36:35
26Albrecht AdamCZEKAM SK KameniceKAM020362:58+41:06
27Cionoiu DanielGER352 TV COBURG-NEUSES352050094:44+72:52
 
Solmanis DavisLAT453 IK AUSEKLIS RIGA4530100disk
 
 
 
H12B (14)2,3 km 30 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Budský OndřejCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN010524:200:00
2Dosovitskiy MikhailRUS598 O-LEN MOSCOW598010025:24+1:04
3Bartoš VáclavCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA010127:11+2:51
4Dauknys GytisLTU477 ORIENS477020028:17+3:57
5Poikans MikusLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456010034:37+10:17
6Berger PeterAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000437:53+13:33
7Brousil TomášCZEPGP SK PragaPGP010049:36+25:16
8Pavlík OndřejCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT010152:18+27:58
9Garais RaimondsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457020057:27+33:07
10Satalovs DanielsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457010062:22+38:02
11Hecl FrantišekCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU020164:44+40:24
 
Hašek AdamCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM0101disk
Hrdlička JanCZESLA SKOB SlanýSLA0200disk
Horák TomášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN0109vzdal
 
 
 
H14A (27)3,0 km 95 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Škvor OtaCZEKAM SK KameniceKAM990028:240:00
2Poulsen MaltheDEN221 FIF HILLEROD221000031:55+3:31
3Skaug MadsDEN224 OK PAN AARHUS224990032:04+3:40
4Šrámek OndřejCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU990932:27+4:03
5Roudný MartinCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000232:35+4:11
6Chvátil ŠimonCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK990832:42+4:18
7Filipek SebastianCZETRI TJ TŽ TřinecTRI000234:59+6:35
8Melichar PetrCZELLI TJ Loko LiberecLLI000137:34+9:10
9Šebek PetrCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP990341:02+12:38
10Daukšys AlgirdasLTU480 ŠILALES SM480990041:18+12:54
11Jílek OndřejCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU990841:54+13:30
12Bjornsen Andreas bockDEN224 OK PAN AARHUS224000041:59+13:35
13Hašek JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM000142:00+13:36
14Haikonen AaroFIN272 ULVILAN URA272990043:23+14:59
15Karnitis EdgarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457990043:37+15:13
16Fricis SpektorsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000045:08+16:44
17Vayssat RomainFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291200049:02+20:38
18Adomas RepšysLTU477 ORIENS477200049:21+20:57
19Hasman OndřejCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM000252:36+24:12
20Matoušek MatějCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU000552:48+24:24
21Boden RicardoGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351990053:18+24:54
22Makarenko AlexeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595000056:03+27:39
23Mašata MetodějCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK990558:17+29:53
24Roudný VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000162:23+33:59
25Leshenko AlexeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595000066:52+38:28
 
Zhirkov VladimirRUS598 O-LEN MOSCOWdisk
Hemmingsen kjaer MalteDEN221 FIF HILLEROD2210000vzdal
 
 
 
H14B (22)2,8 km 60 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Poikans AnsisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000028:210:00
2Stormer EmilCZEKAM SK KameniceKAM000031:18+2:57
3Eriksen alkjaer AndreasDEN221 FIF HILLEROD221000032:29+4:08
4Gunars GaumigsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456990035:23+7:02
5Aigner TobiasAUT122 ASKO HENNDORF122990039:18+10:57
6Novák FrantišekCZEN03 neregistrovaní PrahaN0339:55+11:34
7Karlis SnepsteLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456000043:56+15:35
8Kulhavý TadeášCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU000544:03+15:42
9Arpáš SamuelSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672990044:18+15:57
10Tryzna MatějCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL000447:35+19:14
11Markel SamuelAUT122 ASKO HENNDORF122990048:23+20:02
12Deividas KasiulevičiusLTU477 ORIENS477990048:38+20:17
13Šmaus AntonínCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000149:50+21:29
14Martins SmigelskisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456990050:04+21:43
15Vecko JanCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ000255:07+26:46
16Kdýr MatějCZEKAM SK KameniceKAM58:21+30:00
17Zappe Nicholas-BenjamiCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000362:34+34:13
18Lauris StankeLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456990066:35+38:14
19Holly ChristophAUT122 ASKO HENNDORF122000073:06+44:45
20Kaděra VojtaCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV000082:23+54:02
21Pavel MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000487:21+59:00
 
Zemko ZdeněkCZESLA SKOB SlanýSLA9900disk
 
 
 
H16A (22)2,9 km 80 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Vercauteren AntoineFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970026:330:00
2Lanc VojtěchCZETRI TJ TŽ TřinecTRI980727:13+0:40
3Cienciala JanCZETRI TJ TŽ TřinecTRI980128:07+1:34
4Dreano BenjaminFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970029:22+2:49
5Melichar VojtěchCZELLI TJ Loko LiberecLLI980230:57+4:24
6Erbland ThibaultFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291970032:15+5:42
7Jíra TomášCZEKAM SK KameniceKAM980232:42+6:09
8Ježek OndřejCZESLA SKOB SlanýSLA970133:04+6:31
9Bartoš VojtěchCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA980233:07+6:34
10Ptáček PatrikCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM980034:09+7:36
11Brázdil PetrCZEODV TJ Aero Odolena VodaODV970034:57+8:24
12Hausenblas ŠimonCZEKAM SK KameniceKAM980335:05+8:32
13Zikmund ZdeněkCZESJC Sportcentrum JičínSJC970337:10+10:37
14Zschäckel RobinGER349 OLV BERLIN349970037:14+10:41
15Ašmantas AurimasLTU480 ŠILALES SM480970038:31+11:58
16Aparjods KristersLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000638:49+12:16
17Ulmanis HaraldsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980039:20+12:47
18Žygaitis DovydasLTU480 ŠILALES SM480970040:36+14:03
19Langenhan JulianGER349 OLV BERLIN349980040:40+14:07
20Mordasas ArnasLTU477 ORIENS477980041:39+15:06
21Rimsa PauliusLTU477 ORIENS477980042:14+15:41
22Koch MarioGER349 OLV BERLIN349970054:14+27:41
 
 
 
H16B (13)2,9 km 55 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Zieba JakubCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ980031:500:00
2Šmaus JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN970033:32+1:42
3Maňák MichalCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK980134:54+3:04
4Ernests OzolsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980036:29+4:39
5Kalenský AlešCZESTH SK StudenecSTH980136:31+4:41
6Olbrikis LukasLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS476980041:41+9:51
7Indrans EdgarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000444:16+12:26
8Urbelis DeimantasLTU477 ORIENS477980047:04+15:14
9Stöckl MarcelAUT122 ASKO HENNDORF122980058:01+26:11
10Tiriuna AurimasLTU480 ŠILALES SM480980058:40+26:50
11Vilcins ErnestsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456980063:27+31:37
12Allaverdov GeorgiyRUS595 VOSTOK MOSCOW595970071:20+39:30
 
Zorin DanilaRUS595 VOSTOK MOSCOW5959800vzdal
 
 
 
H18A (19)3,2 km 150 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hubáček JonášCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE950131:260:00
2Waněk AdamCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL950131:57+0:31
3Fürst MatoušCZELLI TJ Loko LiberecLLI960332:10+0:44
4Illner VojtěchCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP960032:52+1:26
5Glonek JakubCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV960233:44+2:18
6Matuš VojtěchCZEVRB VRB SK při gymnáziu OOB VrbnoVRB960635:53+4:27
7Burda MatějCZELDC KOB DěčínLDC960236:17+4:51
8Virlogeux CesarFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291950037:31+6:05
9Chmelař MartinCZEASU Magnus OrienteeringASU950537:45+6:19
10Stormer OskarCZEKAM SK KameniceKAM960038:05+6:39
11Sklenář MartinCZESBR SKOB BruntálSBR950138:15+6:49
12Veselý JakubCZEPGP SK PragaPGP950338:40+7:14
13Navrátil ŠimonCZEPGP SK PragaPGP970239:05+7:39
14Ptáček PavelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM960039:17+7:51
15Málek JanCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR950539:21+7:55
16Beaudenon CedricFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291950042:20+10:54
17Nejman StanislavCZECHA OK ChrastavaCHA950042:23+10:57
18Aster TomášCZESLA SKOB SlanýSLA960246:24+14:58
19Rooman MichaelBEL154 TROL ANTWERPEN154950047:54+16:28
 
 
 
H18B (12)3,0 km 70 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Zlámal DavidCZESJC Sportcentrum JičínSJC960330:350:00
2Walach OndřejCZETRI TJ TŽ TřinecTRI960130:36+0:01
3Arnis SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960035:09+4:34
4Ulmanis ValtsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960035:48+5:13
5Chainauskas StepasLTU477 ORIENS477960036:55+6:20
6Ervins JansonsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960039:16+8:41
7Pirtnieks OttoLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456960043:13+12:38
8Cicénas PovilasLTU477 ORIENS477960044:10+13:35
9Snopko ErikSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672960144:59+14:24
10Pärnik Jan henrikEST253 MYRAKARUD253960071:03+40:28
11Horák MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN960397:14+66:39
 
Muratov MichailRUS598 O-LEN MOSCOW5989400disk
 
 
 
H20A (13)3,6 km 130 m17 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Berger XanderAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000531:280:00
2Zakouřil VítCZETUR OOB TJ TurnovTUR930131:39+0:11
3Čermák JanCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU930133:15+1:47
4Argaláš MichalCZETRI TJ TŽ TřinecTRI930134:46+3:18
5Kučera ŠtěpánCZESTH SK StudenecSTH940136:33+5:05
6Klaška PavelCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP930137:32+6:04
7Rohel MarekCZEAOV OOB TJ Baník OstravaAOV940139:17+7:49
8Šmejc JakubCZESJC Sportcentrum JičínSJC940140:18+8:50
9Valášek JanCZEKAM SK KameniceKAM940043:03+11:35
10Uhlíř MarekCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE940044:12+12:44
11Kučera TomášCZESTH SK StudenecSTH940250:18+18:50
12Kapal TomášCZEKAM SK KameniceKAM940252:10+20:42
13Girts SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456940074:03+42:35
 
 
 
H21A (42)4,1 km 185 m19 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Švihovský JaromírCZESJC Sportcentrum JičínSJC800544:430:00
2Polák VlastimilCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL770244:47+0:04
3Tihon MichalCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK790544:53+0:10
4Peterka VojtěchCZELLI TJ Loko LiberecLLI750245:01+0:18
5Kobr TomášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN890145:30+0:47
6Junek PetrCZESTH SK StudenecSTH780146:10+1:27
7Šabatka ZdeněkCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK890246:22+1:39
8Kalenský TomášCZESJC Sportcentrum JičínSJC801546:27+1:44
9Martan JiříCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI730047:12+2:29
10Navrátil TomášCZEASU Magnus OrienteeringASU881747:28+2:45
11Kučera MichalCZESTH SK StudenecSTH920148:40+3:57
12Kazda JiříCZESJC Sportcentrum JičínSJC800648:46+4:03
13Zikmund ZdeněkCZENPA SK LOB Nová PakaNPA670549:24+4:41
14Dvořáček RadekCZEASU Magnus OrienteeringASU944549:36+4:53
15Šrámek JaromírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU580149:49+5:06
16Janů ZdeněkCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU904549:50+5:07
17Sokalski DariuszFRA297 GUYANCOURT ORIENTATION 78297840050:26+5:43
18Azeb KarimCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéSJC911051:15+6:32
19Mrázek JiříCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP791152:08+7:25
20Tomeš JaroslavCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP810952:09+7:26
21Suchý PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM782052:18+7:35
22Oľhava RastislavCZEASU Magnus OrienteeringASU894954:45+10:02
23Doucha JiříCZESNA TJ START NáchodSNA710555:19+10:36
24Pachner PavelCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI750355:29+10:46
25Henych PetrCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI600156:09+11:26
26Turczer PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU794556:57+12:14
27Loniewski GrzegorzFRA297 GUYANCOURT ORIENTATION 78297820059:20+14:37
28Jorge FortunatoPOR571 ORI-ESTARREJA571890059:22+14:39
29Mezník VladimírCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE640062:44+18:01
30Stehlík PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM790363:07+18:24
31Schulhof JanCZETUR OOB TJ TurnovTUR890063:50+19:07
32Mašata RomanCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK710764:06+19:23
33Aleš DavidCZEASU Magnus OrienteeringASU751771:40+26:57
34Tomalík OndřejCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK890471:51+27:08
35Hecl MilošCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU760172:34+27:51
36Kovář JindřichCZEMAS KČT AšMAS680074:01+29:18
37Rafael RamosPOR571 ORI-ESTARREJA571930076:00+31:17
38Svoboda OndřejCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK760579:14+34:31
39Weigert ThorstenGER344 MTV BRAUNSCHWEIG344800093:06+48:23
40Casamayor otero IgnasiESP241 CO CATALUNYA2418200100:10+55:27
41Cionoiu GheorgheGER352 TV COBURG-NEUSES3526100102:49+58:06
 
Jílek JakubCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU9202vzdal
 
 
 
H21B (32)3,3 km 120 m16 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Grünberger DominikAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002130:290:00
2Obermüller MarkusAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001930:39+0:10
3Krtička JanCZEKON KOB KoniceKON793131:04+0:35
4Panovec JanCZEVIC VIC OB VizoviceVIC893132:02+1:33
5Macek JiříCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT840132:06+1:37
6Veselý MarekCZECHA OK ChrastavaCHA820133:07+2:38
7Pachnik WojciechCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB910134:11+3:42
8Anděl RobertCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM800134:16+3:47
9Obermüller ThomasAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001836:30+6:01
10Bína MartinCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA910238:51+8:22
11Larsson DanielSWE709 VANERSBORGS SK709880039:05+8:36
12Juřeník JiříCZEMOV SKOB OstravaMOV790141:15+10:46
13Čechlovský JanCZECHA OK ChrastavaCHA930041:21+10:52
14Chrást TomášCZESTH SK StudenecSTH740141:30+11:01
15Kubec PavelCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB660141:57+11:28
16Vančura MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN800242:29+12:00
17Pavlík LiborCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT760543:12+12:43
18Bernášek JiříCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB810143:48+13:19
19Sedlák RadekCZESNA TJ START NáchodSNA750144:10+13:41
20Bauer LukášCZEDLI Dukla LiberecDLI44:42+14:13
21Tanav ValterEST253 MYRAKARUD253920045:40+15:11
22Fejk ZbyněkCZESJC Sportcentrum JičínSJC750147:33+17:04
23Nerad JaroslavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT900147:59+17:30
24Nemec AndrejSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672920150:33+20:04
25Komárek ArnoštCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH770151:40+21:11
26Nemec JurajSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672890152:42+22:13
27Kolomnin DmitriyRUS598 O-LEN MOSCOW598850052:50+22:21
28Badura VáclavCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV810159:23+28:54
29Pavlík BronislavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT820162:37+32:08
30Tesař DanielCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM820371:56+41:27
31Kořan PavelCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM740172:00+41:31
 
Levi PagaimePOR571 ORI-ESTARREJA5718700disk
 
 
 
H21C (26)2,7 km 110 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Havlíček TomášCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC870030:020:00
2Janošík RadekCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB740230:31+0:29
3Francke JanCZEDOK OK DoksyDOK840031:04+1:02
4Gorčica PavelCZECHA OK ChrastavaCHA620033:39+3:37
5Hájek AdamCZEKAM SK KameniceKAM920233:43+3:41
6Hala LukášCZEKAR SK KarloviceKAR34:26+4:24
7Bitter AlešCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC880334:45+4:43
8Paták PavelCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH850134:47+4:45
9Dubec PavelCZESCP OK Sparta PrahaSCP800335:24+5:22
10Besta LukášCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC810136:24+6:22
11Schach JonathanGER356 SV WANNWEIL356930037:25+7:23
12Prášek PřemyslCZEKAM SK KameniceKAM930539:10+9:08
13Kamaryt MichalCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA920541:45+11:43
14Pietraszek MartinCZEOOP TJ OpavaOOP810048:33+18:31
15Aus GuidoEST251 HIIUMAA OK251800049:40+19:38
16Hájek TomášCZEZVO ZVO OB SK ZvoleZVO640150:37+20:35
17Schimm PetrCZEBSO KOB Baník SokolovBSO820255:57+25:55
18Hudeček PetrCZEKTA SK Kotnov TáborKTA920156:19+26:17
19Žídek RobertCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU784858:15+28:13
20Moutvička OndřejCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT830161:26+31:24
21Sidorenkov ValeriyRUS598 O-LEN MOSCOW598720062:38+32:36
22Rihards SneidersLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456920063:18+33:16
23Karmín LubošCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE910368:38+38:36
24Lechner ThomasAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002069:39+39:37
 
Nadelstumpf BrunoGER356 SV WANNWEIL3569400disk
Thiemel JiříCZEASU Magnus OrienteeringASU8948disk
 
 
 
H21E (28)4,4 km 190 m21 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Janata MartinCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP830638:080:00
2Schuster MarekCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP930340:09+2:01
3Hubáček MichalCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE930142:13+4:05
4Kamenický JakubCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK910442:18+4:10
5Flašar JanCZEPGP SK PragaPGP861043:26+5:18
6Štěrba ZbyněkCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU830444:39+6:31
7Bravený VítCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM910244:45+6:37
8Kamaryt TomášCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM880746:23+8:15
9Baltacis KarlisLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457000247:09+9:01
10Chloupek AdamCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM930047:32+9:24
11Král VáclavCZESSU SK Severka ŠumperkSSU824348:15+10:07
12Kantor OndřejCZETRI TJ TŽ TřinecTRI910348:37+10:29
13Sysel CtiborCZEPGP SK PragaPGP870048:51+10:43
14Košárek PavelCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP710249:41+11:33
15Janovský TomášCZEPGP SK PragaPGP640152:10+14:02
16Schröter PavelCZECHA OK ChrastavaCHA720352:20+14:12
17Tähnas TiitEST252 JOKA252800052:47+14:39
18Švirák OndřejCZEZBM ZBM SK Žabovřesky BrnoZBM910353:43+15:35
19Van der ouderaa FrançoisBEL151 ASUB ORIENTATION151870054:03+15:55
20Hostaš PetrCZETUR OOB TJ TurnovTUR900155:21+17:13
21Holas TomášCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP780257:14+19:06
22Timmusk TaivoEST251 HIIUMAA OK251830060:54+22:46
23König MarkusAUT122 ASKO HENNDORF122790063:55+25:47
24Bojović BoškoSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD621880080:30+42:22
25Sysel OndřejCZEPGP SK PragaPGP830280:48+42:40
26Arizanović ĐorđeSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD621900081:45+43:37
27Fátor JanCZEDOB KOB DobruškaDOB790782:35+44:27
28Munjas BojanSRB621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD621900083:25+45:17
 
 
 
H35A (12)3,7 km 160 m17 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Dvořáček JiříCZETTR OOB TřebíčTTR750238:080:00
2Kärger WielandGER341 OK LEIPZIG341780042:44+4:36
3Rybakov AndreyRUS593 OMEGA MOSCOW593740043:08+5:00
4Tihonov ArtemRUS593 OMEGA MOSCOW593770043:13+5:05
5Gálus IgorCZELDC KOB DěčínLDC730243:25+5:17
6Johansson MagnusCAN196 GREATER VANCOUVER OC196730044:31+6:23
7Procházka AntonínCZEDCE KOB DobřichoviceDCE550051:11+13:03
8Balogh JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN750053:47+15:39
9Schoene MartinGER360 OL-TEAM WEHRSDORF360770053:51+15:43
10Žitný TomášCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB640155:19+17:11
11Biolik GrzegorzPOL552 UNTS WARSZAWA552760064:05+25:57
 
Binar RobertCZEUOL SK UP OlomoucUOL7500disk
 
 
 
H35B (16)3,3 km 115 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Gathercole RichardAUT122 ASKO HENNDORF122690044:350:00
2Kutlvašr RudaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL760148:26+3:51
3Stibor ZbyněkCZEKAR SK KarloviceKAR760149:13+4:38
4Matoušek MilanCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU670149:43+5:08
5Rothauer ThomasAUT122 ASKO HENNDORF122770051:58+7:23
6Kronika MiroslavCZEN01 neregistrovaní Hradec KrálN0152:09+7:34
7Paloncý PavelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU634953:21+8:46
8Smrček PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU740158:01+13:26
9Šimek MartinCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU722758:41+14:06
10Habiger PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU700159:03+14:28
11Dejnožka JiříCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN750359:48+15:13
12Štrait MartinCZEOKP SK OK 24 PrahaOKP760259:52+15:17
13Janis SnepsteLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456760061:07+16:32
14Bubla JiříCZEUOL SK UP OlomoucUOL74:33+29:58
15Zlesák OndřejCZEJIL OK JilemniceJIL80:04+35:29
16Zorin MaksimRUS595 VOSTOK MOSCOW5957700104:58+60:23
 
 
 
H40A (30)3,6 km 160 m16 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Skaug KennethDEN224 OK PAN AARHUS224690041:210:00
2Schmiedeberg NilsGER349 OLV BERLIN349670041:52+0:31
3Baldrian PetrCZEPGP SK PragaPGP720342:55+1:34
4Hinge krogsgaard KeldDEN222 SILKEBORG OK222710043:18+1:57
5Vřešťál JanCZETUR OOB TJ TurnovTUR730143:21+2:00
6Bílý MilanCZEJES KOS JeseniceJES700143:27+2:06
7Zschäckel RaikGER349 OLV BERLIN349670044:28+3:07
8Hašek OndřejCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM690247:31+6:10
9Bleidorn StefanGER350 TREPTOWER S BERLIN350680047:52+6:31
10Eriksen alkjaer ThomasDEN221 FIF HILLEROD221690048:29+7:08
11Pachnik DariuszCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB690149:30+8:09
12Hasman JanCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM690151:18+9:57
13Rooman RudyBEL154 TROL ANTWERPEN154690052:20+10:59
14Lederer PavelCZESUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL660255:40+14:19
15Voorhof GeertBEL152 KOL KESSEL152700056:17+14:56
16Staszak ArturPOL552 UNTS WARSZAWA552700058:20+16:59
17Hankovec PetrCZEKAM SK KameniceKAM710159:08+17:47
18Jandera TomášCZEDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP730461:54+20:33
19Beneš JanCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH700163:58+22:37
20Janis OzolsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456710067:25+26:04
21Solmanis EgonsLAT453 IK AUSEKLIS RIGA453690068:06+26:45
22Halíř RadimCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP700068:24+27:03
23Jobst HenryGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345700070:03+28:42
24Reisinger HolmGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351700072:55+31:34
25Haikonen JyrkiFIN272 ULVILAN URA272710073:00+31:39
26Švancar MartinCZECHA OK ChrastavaCHA700073:54+32:33
27Kamaryt MilošCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA640477:09+35:48
28Gints GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456720088:44+47:23
29Widberg Peer johanCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA100:34+59:13
 
Röhner UweGER355 IHW ALEX BERLIN3557200disk
 
 
 
H40B (15)3,3 km 115 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Mareš AlexanderCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ730038:000:00
2Šritr MartinCZETUV SOK TJ TurnovTUV680238:08+0:08
3Hnízdil JanCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS710040:06+2:06
4Hájek JiříCZEONO SKOB OstrovONO640043:43+5:43
5Nádeníček JosefCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ700046:55+8:55
6Štětínský PavelCZEMOV SKOB OstravaMOV710448:27+10:27
7Kaděra PavelCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV50:08+12:08
8Valters SilinsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456730051:54+13:54
9Chvátil JiříCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK720053:31+15:31
10Girts StrujevicsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456720057:01+19:01
11Jarmalavicius RimantasLTU474 ALYTAUS SRC/DAINAVA474710057:12+19:12
12Werner LutzGER356 SV WANNWEIL356700057:37+19:37
13Kolář TomášCZESLA SKOB SlanýSLA710373:54+35:54
14Maňák MartinCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK83:47+45:47
15Schüller WolfgangAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000891:23+53:23
 
 
 
H45A (28)3,5 km 110 m17 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Grote AndreasSUI643 OLC SKOG FRIBOURG643640034:010:00
2Simonsen BoDEN221 FIF HILLEROD221650037:15+3:14
3Kavalír KarelCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK650337:23+3:22
4Bartoš LuděkCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA670137:33+3:32
5Valášek PetrCZEKAM SK KameniceKAM660038:30+4:29
6Teringl RadekCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB650239:27+5:26
7Ptáček PavelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM650839:44+5:43
8Klaška PavelCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP650040:45+6:44
9Fürst AlešCZELLI TJ Loko LiberecLLI680143:33+9:32
10Richtr AlešCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM660144:57+10:56
11Grünberger MartinAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002245:01+11:00
12Kovář KarelCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP610246:55+12:54
13Saldukas VygintasLTU471 ORIENS PANEVEZYS471640047:34+13:33
14Zöbl GottfriedAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001748:12+14:11
15Sklenář JosefCZESBR SKOB BruntálSBR660150:10+16:09
16Peyrard Jean-marcFRA296 COORE ROUBIA296680052:27+18:26
17Bílý PetrCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP680552:36+18:35
18Demmig SvenGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345660052:42+18:41
19Taurit MatthiasGER353 PHOENIX LUBECK353670052:44+18:43
20Baert SergeBEL152 KOL KESSEL152650053:01+19:00
21Sklenář MiroslavCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP630254:47+20:46
22Hlaváček LubomírCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK640162:02+28:01
23Staněk RostislavCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM680163:51+29:50
24Kovář BorisCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP671064:56+30:55
25Koprnický KamilCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM660266:35+32:34
26Svalbring AndersSWE802 Malilla OK8026470:00+35:59
27Käding BerndGER345 KAULSDORFER OLV BERLIN345640070:38+36:37
28Barankin ViacheslavRUS592 O-CLUB MOSCOW592670072:01+38:00
 
 
 
H45B (27)2,9 km 65 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Sadrins SergejsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457670024:570:00
2Tanav TonuEST253 MYRAKARUD253630028:00+3:03
3Funda JiříCZEAPI OK Andante PísekAPI640128:52+3:55
4Mátl PavelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU684430:41+5:44
5Havel LeošCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL640131:23+6:26
6Žemlík RadimCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS640133:41+8:44
7Šebek MartinCZESCP OK Sparta PrahaSCP670034:18+9:21
8Hlawatsch RudyNZL531 AUCLAND531640034:44+9:47
9Žucha JiříCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN660335:33+10:36
10Pärnik JüriEST253 MYRAKARUD253650036:21+11:24
11Hnik PaulEST253 MYRAKARUD253600037:27+12:30
12Vychodil TomášCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK630137:35+12:38
13Kurr MaikGER363 LG OST BERLIN363650038:07+13:10
14Procházka RadekCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU650438:31+13:34
15Černík MilanCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS650139:09+14:12
16Aster VladimírCZESLA SKOB SlanýSLA650041:21+16:24
17Funda MichalCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK640343:39+18:42
18Tryzna PavelCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL680143:52+18:55
19Navalinskas TomasLTU479 DEVYNI OSK VILNIUS479650045:02+20:05
20Ščehovič RomanSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672640145:13+20:16
21Kantor RomanCZETRI TJ TŽ TřinecTRI650147:48+22:51
22Svoboda MiloslavCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK590148:05+23:08
23Rothkegel ThomasGER348 POST SV DRESDEN348670048:35+23:38
24Divecký JosefCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK610251:55+26:58
25Poulsen HenrikDEN221 FIF HILLEROD221660058:58+34:01
26Míka ZdeněkCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN670074:16+49:19
27Hofman PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM650085:17+60:20
 
 
 
H50A (38)3,3 km 140 m15 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Poloprutský TomášCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI620532:090:00
2Leiboms AigarsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457630034:29+2:20
3Vávra MartinCZEHOR TJ Jiskra HořiceHOR630234:37+2:28
4Müller MatthiasGER348 POST SV DRESDEN348620035:18+3:09
5Westin KjellNOR512 PORSGRUNN OL512560036:39+4:30
6Přibík JanCZEPGP SK PragaPGP630138:49+6:40
7Takács CsabaHUN392 SENIOR CLUB HUNGARY392620039:08+6:59
8Vári TiborNOR511 IF STURLA511630040:22+8:13
9Hirš LiborCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM600040:24+8:15
10Zimmermann GerdGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351610040:33+8:24
11Harju Juha-pekkaFIN275 TP TAMPERE275620040:35+8:26
12Wälchli JürgSUI642 OLG SKANDIA642620041:33+9:24
13Kožina PetrCZEPGP SK PragaPGP600041:34+9:25
14Spengler AndreasGER357 ESV LOK DESSAU357610042:46+10:37
15Rysev YuriiRUS596 LESMASTER KIROV596630043:58+11:49
16Veljačik PavelCZESCP OK Sparta PrahaSCP620044:24+12:15
17Roudný VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU610247:31+15:22
18Wurzel BřetislavCZEOSN SK OS Nové Město n. M.OSN600547:51+15:42
19Forst LiborCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP630148:39+16:30
20Hrabánek DavidCZEPGP SK PragaPGP600350:01+17:52
21Treml PeterAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001550:04+17:55
22Braatz FrankGER350 TREPTOWER S BERLIN350620050:41+18:32
23Bayburin RaisRUS591 UFA UNITED591580051:08+18:59
24Hošek LadislavCZESCP OK Sparta PrahaSCP600151:14+19:05
25Hofmans JacquesBEL151 ASUB ORIENTATION151560053:32+21:23
26Zalaiskalns MarisLAT455 MONA RIGA455580053:36+21:27
27Kulhavý JosefCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK570153:44+21:35
28Mair AloisAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001454:25+22:16
28Parkkinen PekkaFIN271 SK POHJANTAHTI271600054:25+22:16
30Kettner PavelCZEHCE TJ Sokol HostiviceHCE590056:20+24:11
31Montemont PatriceFRA292 ORIENTALP VIZILLE292610056:53+24:44
32Larsson Nils-olofSWE709 VANERSBORGS SK709600057:25+25:16
33Vandemeulebroek MarcBEL151 ASUB ORIENTATION151600058:03+25:54
34Pavlů JaroslavCZEDCE KOB DobřichoviceDCE610063:24+31:15
35Hejtmánek VladimírCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP580270:57+38:48
36Tihon JaroslavCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP610272:18+40:09
37Pühringer DieterAUT121 NATURFREUNDE LINZ121002490:23+58:14
38Janošík AntonínCZEUOL SK UP OlomoucUOL5201104:17+72:08
 
 
 
H50B (14)2,9 km 70 m14 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Blabla ZdeněkCZEPCB SKP České BudějovicePCB590132:330:00
2Nemec JurajSVK672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA672600132:40+0:07
3Vydra PavelCZEPEN OK RECO SportPEN620034:27+1:54
4Tamulionis VytautasLTU476 ALYTAUS SRC/ALYTUS476590035:12+2:39
5Slutyy IhorUKR751 SKIF CSO SUMY751630035:57+3:24
6Bikelis VytautasLTU481 LABIRINTAS 2481610036:07+3:34
7Pulec PavelCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM620136:21+3:48
8Kavka JiříCZESCP OK Sparta PrahaSCP590038:22+5:49
9Andza EdgarsLAT452 OZONS OK RIGA452590038:37+6:04
10Cinkan ZdeněkCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU620141:03+8:30
11Argaláš JaroslavCZETRI TJ TŽ TřinecTRI620246:14+13:41
12Treibmann PeterGER341 OK LEIPZIG341590049:04+16:31
13Čivrný PavelCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL630652:17+19:44
14Hartmeyer KarlDEN221 FIF HILLEROD221630056:49+24:16
 
 
 
H55A (23)2,8 km 60 m13 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Milota JosefCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA580124:410:00
2Škorpil MartinCZEHOR TJ Jiskra HořiceHOR570026:56+2:15
3Běhoun PavelCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK570129:07+4:26
4Novotný OtakarCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN560429:28+4:47
5Hermet AndreFRA291 POLE ESPOIR - IDF - AVON291560030:03+5:22
6Flašar JanCZEKCK KOB Český KrumlovKCK570130:13+5:32
7Burman UlfSWE702 GUSTAVSBERGS OK702580030:53+6:12
8Cachard ChristianFRA293 CSM RILLIEUX293560032:21+7:40
9Gazdačko MilanCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK570232:39+7:58
10Hanzl VlastimilCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM532933:19+8:38
11Salkauskas AlgirdasLTU477 ORIENS477560036:04+11:23
12Kaška RudolfCZECHA OK ChrastavaCHA550036:49+12:08
13John VladimírCZEOLP PSK Olymp PrahaOLP5500237:01+12:20
14Berger TommySWE708 GAVLE OK708580037:12+12:31
15Fiala ZdeněkCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP550138:34+13:53
16Konopáč JiříCZETUR OOB TJ TurnovTUR580341:19+16:38
17Kottonen HannuFIN274 LYNX274570046:15+21:34
18Brito SergioBRA191 COMPASS MIGUEL PEREIRA191580051:21+26:40
19Le calvez EugeneFRA295 LORIENT295570053:18+28:37
20Ďurín JánSVK671 ŠK CART PRINT NITRA671540154:24+29:43
21Pavlík MilanCZECHA OK ChrastavaCHA540063:45+39:04
22Olbrycht JanuszPOL553 OLBnO WARSZAWA553550066:45+42:04
 
Maenttaeri JakkeFIN276 Joutsenon Kullervo276disk
 
 
 
H55B (14)2,7 km 65 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Harijs LacarsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456580027:590:00
2Horák PetrCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN560229:59+2:00
3Cedrych KarelCZETJP TJ Sokol TrojaTJP550033:42+5:43
4Krasuckis RimantasLTU473 LABIRINTAS OK473540038:47+10:48
5Zákravský ZdeněkCZESNA TJ START NáchodSNA570238:48+10:49
6Šebela BedřichCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS580143:12+15:13
7Maliňák JosefCZESVS Orientklub VsetínSVS550156:30+28:31
8Chalupa TomášCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS550158:07+30:08
9Klimpl PetrCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU540158:58+30:59
10Fajrajzl JaromírCZEAPI OK Andante PísekAPI560175:49+47:50
11Stulík JiříCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK570182:14+54:15
12Vikis AndrejsLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457560084:18+56:19
13Šabatka PetrCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK570389:06+61:07
 
Langr StanislavCZESNA TJ START NáchodSNA5403disk
 
 
 
H60A (38)2,7 km 80 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hickethier ManfredCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI520124:470:00
2Uher PetrCZEVSP VSP USK PrahaVSP500125:19+0:32
3Parzewski JerzyPOL554 ASZ WAT WARSZAWA554520026:03+1:16
4Horáček MiroslavCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI500028:00+3:13
5Juřeník JosefCZEMOV SKOB OstravaMOV520128:52+4:05
6Farář VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU520129:22+4:35
7Hudský VlastimilCZETUR OOB TJ TurnovTUR510030:03+5:16
8Babický TomášCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT500130:26+5:39
9Genderjahn LudwigGER342 LOK BERLIN342480030:31+5:44
10Frenzel MichaelGER342 LOK BERLIN342430030:47+6:00
11Peterka FrantišekCZETJP TJ Sokol TrojaTJP490030:59+6:12
12Wolejszo TadeuszPOL554 ASZ WAT WARSZAWA554510031:00+6:13
13Müller LeoAUT122 ASKO HENNDORF122490031:20+6:33
14Härtelt HelmutGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351510031:58+7:11
15Öhlund PerSWE702 GUSTAVSBERGS OK702520032:33+7:46
16Přinda OldřichCZEVLI VLI Slavia Liberec orienteerinVLI510132:42+7:55
17Labanouski AnatoliiBLR171 MALINOVKA MINSK171520032:52+8:05
18Valter PetrCZEKBP KBP PrahaKBP450033:50+9:03
19Wilson MartinGBR321 BERKSHIRE ORIENTEERS321470034:34+9:47
20Komárek JaromírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU490034:51+10:04
21Orálek MiroslavCZETTR OOB TřebíčTTR520135:20+10:33
22Lukavec MílaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN490135:39+10:52
23Bárta MiroslavCZEJEN OB JenišoviceJEN520136:06+11:19
24Novák KarelCZENPA SK LOB Nová PakaNPA500136:30+11:43
25Kadavý ZdeněkCZECHA OK ChrastavaCHA490137:44+12:57
26Miřijovský PřemyslCZEBOV TJ Baník Ostrava OKDBOV500138:33+13:46
27Böhm KarelCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN510140:02+15:15
28Ševčík MilanCZECHA OK ChrastavaCHA500341:21+16:34
29Folander KimDEN223 OK SORO223510041:59+17:12
30Wald FrantišekCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP530043:50+19:03
31Lusk KarelCZECHA OK ChrastavaCHA500247:55+23:08
32Chmelík AlešCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM473248:00+23:13
33Akerblom LeifSWE705 STORA TUNA OK705005048:07+23:20
34Tvrdek VojtěchCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE490049:20+24:33
35Pospíšil JaromírCZELDC KOB DěčínLDC530150:04+25:17
36Pongratz KarlAUT125 HSV PINKAFELD125520050:12+25:25
37Hamáček BohuslavCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE500055:35+30:48
 
Ziesche JuergenGER342 LOK BERLIN3425000disk
 
 
 
H60B (11)2,6 km 90 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Barták JiříCZECHA OK ChrastavaCHA510032:080:00
2Pospíšil KarelCZEKAR SK KarloviceKAR500132:18+0:10
3Breitschädel ChristianAUT122 ASKO HENNDORF122530034:40+2:32
4Stárek JiříCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK500234:41+2:33
5Vokál JiříCZECHA OK ChrastavaCHA500138:13+6:05
6Kubát JaroslavCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV520339:03+6:55
7Henek MilanCZERBK SK Radioklub BlanskoRBK530739:26+7:18
8Olausson TommySWE707 SOK ANEBY707000044:07+11:59
9Pavlík MiroslavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT530162:10+30:02
10Denemarek OldřichCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM510063:01+30:53
 
Juřina RobertCZEFYD Jizerský klub OB FrýdlantFYD4901disk
 
 
 
H65A (25)2,6 km 55 m12 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Pospíšil JaromírCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR441725:120:00
2Hrobař RudolfCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK470227:28+2:16
3Gurka JiříCZETUV SOK TJ TurnovTUV460127:34+2:22
4Fišák JanCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA440128:08+2:56
5Jakubec JindřichCZETUR OOB TJ TurnovTUR480128:13+3:01
6Janda JosefCZEKAD Originální Vivalín Team KaKAD470128:53+3:41
7Buriánek JaromírCZESCP OK Sparta PrahaSCP470029:33+4:21
8Procházka AlešCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP470030:53+5:41
9Penttinen JuhaFIN273 MESIK HELSINKI273450033:00+7:48
10Strib Hans ChristianDEN225 BALLERUP OK225480033:48+8:36
11Jirásek JaroslavCZESCH TJ Skalka ChebSCH470134:42+9:30
12Böhm EduardAUT122 ASKO HENNDORF122480035:48+10:36
13Privett LeighAUS101 AWOC STANLEY101450036:18+11:06
14Pospíšil JiříCZETUV SOK TJ TurnovTUV470136:20+11:08
15Intgroen MikeNED501 KOVZ RIJSBERGEN501460037:14+12:02
16Gleschner AlbertAUT123 HSV RIED123000037:58+12:46
17Dokoupil VladimírCZEVBM VBM VSK Mendelu BrnoVBM480638:57+13:45
17Challacombe AlwynGBR322 WELWYN ORIENTEERS322480038:57+13:45
19Sokolář ZdeněkCZESNA TJ START NáchodSNA450139:44+14:32
20Lindblom IngemarSWE704 IFK GOTEBORG704440040:43+15:31
21Zlesák ZdeněkCZEJIL OK JilemniceJIL470141:47+16:35
22Ochmann GertGER341 OK LEIPZIG341450042:20+17:08
23Havlík JaroslavCZESJC Sportcentrum JičínSJC360142:44+17:32
24Ryšavý VítCZETJP TJ Sokol TrojaTJP470046:34+21:22
25Schimm DieterCZEBSO KOB Baník SokolovBSO440167:03+41:51
 
 
 
H65B (7)2,4 km 75 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hlaváč JaroslavCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB480137:390:00
2Zelený VladimírCZEPGP SK PragaPGP480041:10+3:31
3Fiala MilošCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH480141:59+4:20
4Nejezchleba JiříCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS460046:49+9:10
5Lukáš ZdeněkCZELLI TJ Loko LiberecLLI450251:49+14:10
6Lebduška PetrCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU470253:20+15:41
7Dvořák JaromírCZEPGP SK PragaPGP460158:47+21:08
 
 
 
H70 (13)2,5 km 75 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Schmalfeld TassiloGER351 SSV PLANETA RADEBEUL351400032:400:00
2Slavins RodrigoLAT452 OZONS OK RIGA452390034:28+1:48
3Frey JaromírCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ410040:45+8:05
4Teteris ArvidsLAT454 OK KO454400042:40+10:00
5Gřunděl IvanCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH420149:27+16:47
6Roos TonNED502 HOC 93 MEPPEL502410052:56+20:16
7Štrojsa JosefCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS400057:03+24:23
8Máslo MiroslavCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK400159:47+27:07
9Beneš KarelCZEHAV SKOB Baník HavířovHAV420164:01+31:21
10Fuchs FranzAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001288:05+55:25
11Hlavatý KarelCZESJP KČT Slavoj PrahaSJP420088:39+55:59
12Güth HansGER357 ESV LOK DESSAU3574200102:12+69:32
13Walter BerndGER355 IHW ALEX BERLIN3553900116:39+83:59
 
 
 
H75 (9)2,3 km 55 m11 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Attl VladimírCZEPGP SK PragaPGP380028:220:00
2Wagner MaxAUT121 NATURFREUNDE LINZ121000933:41+5:19
3Horn GerhardGER347 TGV HORN347360036:18+7:56
4Novotný PetrCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK380243:49+15:27
5Fierlinger AdiAUT121 NATURFREUNDE LINZ121001346:44+18:22
6Wittiber WolfgangGER346 BIELEFELDER SKICLUB e.V.346340052:48+24:26
7Kalinin BorisRUS597 KUNCEVO-ORSA597310060:37+32:15
8Kojalovics StanislavsLAT456 AUSEKLIS TUKUMS456340071:43+43:21
9Taurit RudolfGER353 PHOENIX LUBECK3533400102:41+74:19
 
 
 
T10 (38)2,8 km 50 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Kroniková SylvieCZESHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK045026:480:00
2Mach OndraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN040226:57+0:09
3Víšková VeronikaCZEKAM SK KameniceKAM045228:13+1:25
4Nedvídková KatkaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT045129:41+2:53
5Dvořáček TomášCZETTR OOB TřebíčTTR050331:10+4:22
6Janošíková EvaCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB055231:39+4:51
7Teringlová VendulaCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB045131:40+4:52
8Městka VáclavCZEVSP VSP USK PrahaVSP060032:55+6:07
9Mrozek PawelCZETRI TJ TŽ TřinecTRI040133:21+6:33
10Promberga MontaLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457030033:52+7:04
11Garais BrunoLAT457 KAPA OK/BJC LAIMITE457050035:46+8:58
12Dejnožka MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN060036:21+9:33
13Kubecová MagdalenaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB055036:22+9:34
14Zorin TimofeyRUS595 VOSTOK MOSCOW595070038:31+11:43
15Stehlík ŠimonCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM38:48+12:00
16Haikonen IlmoFIN272 ULVILAN URA272040039:03+12:15
17Benešová MichaelaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH065139:36+12:48
18Doucha MartinCZESNA TJ START NáchodSNA050140:01+13:13
19Zemková PavlínaCZESLA SKOB SlanýSLA055143:50+17:02
20Holasová BarboraCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP065146:16+19:28
21Šauli KateřinaCZEVPM VPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045647:41+20:53
22Lapina MartaLAT454 OK KO454000047:50+21:02
23Pavlík MatějCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT040150:28+23:40
24Nedvídková AdélaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT045250:50+24:02
25Rohlík ZbyněkCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS030157:46+30:58
26Míka BertíkCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN060160:22+33:34
27Čechmánek VáclavCZEPVP VSK PřírodovědaPVP060068:01+41:13
28Kolomnin LeonidRUS598 O-LEN MOSCOW598050070:11+43:23
29Vřešťál AntonínCZETUR OOB TJ TurnovTUR060488:29+61:41
 
Emils Alberts ŠnepsteNERNEREGNER05disk
Štrait VilémCZEVSP VSP USK PrahaVSP0701disk
Toms GermanisLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4560500disk
Solmanis UvisLAT453 IK AUSEKLIS RIGA4530600disk
Bauer MatyášCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKVdisk
Irbe LacareLAT456 AUSEKLIS TUKUMS4560400disk
Milota BřetislavCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA0300disk
Forst AlbertCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP0901disk
Baldriánová EvaCZEVSP VSP USK PrahaVSP0751disk
 
 
 
T10P (42)2,8 km 50 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Hemmingsen kjaer GustavDEN221 FIF HILLEROD221050021:430:00
2Doleželová AnnaCZEPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoPZR065124:06+2:23
3Eriksen alkjaer LasseDEN221 FIF HILLEROD221030024:34+2:51
4Kolomnina AlenaRUS598 O-LEN MOSCOW598080024:41+2:58
5Lamačová BarboraCZEBOR OK Jiskra NOVÝ BORBOR075024:44+3:01
6Jandera KryštofCZEPGP SK PragaPGP070025:33+3:50
7Čivrný JanCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL050128:13+6:30
8Pachnik JedrzejCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB28:24+6:41
9Cienciala FilipCZETRI TJ TŽ TřinecTRI060030:09+8:26
10Vlach TimikCZESBR SKOB BruntálSBR050130:16+8:33
11Najbrt JakubCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS31:52+10:09
12Krčmář JáchymCZELLI TJ Loko LiberecLLI33:04+11:21
13Cieslar MichaelCZETRI TJ TŽ TřinecTRI050334:05+12:22
14Přibíková AgátaCZEPGP SK PragaPGP065134:47+13:04
15Doucha TomášCZESNA TJ START NáchodSNA080135:30+13:47
16Kašpar ŠtěpánCZEZAK ZAK SK Netopýr ZákupyZAK040138:27+16:44
17Mareček KarelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU030339:16+17:33
18Bauerová AnetaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV39:36+17:53
19Kašpar VojtěchCZEZAK ZAK SK Netopýr ZákupyZAK040040:10+18:27
20Vřešťál FrantišekCZETUR OOB TJ TurnovTUR090641:26+19:43
21Janošíková MarieCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB075242:29+20:46
22Teringl VojtěchCZEVCB VCB TJ OB České BudějoviceVCB070242:32+20:49
23Heclová MarieCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU045443:27+21:44
24Komárková ZbyňkaCZETJH TJ OK Tolar Jindřichův HraTJH075144:01+22:18
25Mareček LiborCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU44:39+22:56
26Smiková KristýnaCZESLA SKOB SlanýSLA44:44+23:01
27Hudská ŠtěpánkaCZETUR OOB TJ TurnovTUR045045:01+23:18
28Čivrná EliškaCZEVRL VRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL085145:11+23:28
29Holas ŠtěpánCZEAOP Přátelé orientačního běhuAOP45:19+23:36
30Besta RadekCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC46:26+24:43
31Weigert Anna und JuleGER344 MTV BRAUNSCHWEIG344200050:37+28:54
32Paloncý JanCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU080860:56+39:13
33Štěrba LukášCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV100161:24+39:41
34Rohan VilémCZEPVP VSK PřírodovědaPVP69:06+47:23
35Bozděch VojtaCZEPGP SK PragaPGP72:39+50:56
36Pavlíková RozárieCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT085179:19+57:36
37Bílá TerezaCZEJES KOS JeseniceJES055179:37+57:54
38Mátl JáchymCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU80:19+58:36
39Pavlík TobiášCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT111180:27+58:44
40Šimek AdamCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU87:39+65:56
41Brandt MarkoCZEABM KOB Moira BrnoABM92:20+70:37
42Holečková KateřinaCZEABM KOB Moira BrnoABM055394:45+73:02
 
 
 
T-OPEN (5)2,8 km 50 m8 K
místoJménoStátOddílText1ČasZtráta
1Lebedinská RomanaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU30:490:00
2Černíková TerezaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS33:26+2:37
3Černíková DanaCZEKSV SKOB Kobra VsetínKVS705034:27+3:38
4Stiborová BlankaCZEKAR SK KarloviceKAR59:45+28:56
 
Gilova DianaNERNEREGNER00disk