místo Jméno Klub E1 E2 E3 E4 E5 Čas
208 SJC Sportcentrum Jičín CZE
D10 (18)
1 Kosová Tereza SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 22:24 1 18:12 1 24:12 2 21:51 1 86:39
3 Kochová Anna SJC Sportcentrum Jičín 38:24 5 30:51 7 21:50 1 24:29 3 115:34
4 Vejražková Róza SJC Sportcentrum Jičín 28:27 2 27:02 4 37:55 7 32:11 7 125:35
D12 (25)
1 Kalinina Nika 593 OMEGA MOSCOW 24:03 1 25:03 3 22:03 1 25:51 1 97:00
19 Miškovičová Natálka SJC Sportcentrum Jičín 85:43 22 47:24 16 44:30 11 104:31 24 282:08
D14 (27)
1 Kubínová Veronika SKV TJ Slovan Karlovy Vary 32:16 1 34:30 2 29:36 3 36:27 3 132:49
13 Faltová Anna SJC Sportcentrum Jičín 57:41 14 53:21 14 54:16 16 49:07 12 214:25
D16 (27)
1 Štičková Anna LLI TJ Loko Liberec 44:50 2 38:05 1 24:55 2 40:55 2 148:45
9 Šmejcová Anna SJC Sportcentrum Jičín 50:22 7 48:35 12 35:43 11 56:26 16 191:06
D21C (17)
1 Komárková Lenka TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 52:20 1 32:40 1 38:40 1 34:07 1 157:47
Rudolfova Jana SJC Sportcentrum Jičín 53:41 7 60:39 8 58:48 7
D35 (33)
1 Valášková Šárka KAM SK Kamenice 54:33 1 40:20 2 35:32 1 40:12 1 170:37
2 Škorpilová Jana SJC Sportcentrum Jičín 62:03 5 42:17 3 41:30 5 41:17 4 187:07
H10 (23)
1 Richtr Lukáš VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 26:18 1 20:42 1 26:18 4 20:17 1 93:35
12 Břeň Daniel SJC Sportcentrum Jičín 40:38 9 38:07 14 39:51 15 34:04 12 152:40
H14 (30)
1 Ježek Ondřej SLA SKOB Slaný 44:25 1 42:30 8 26:41 5 35:43 1 149:19
2 Zikmund Zdeněk SJC Sportcentrum Jičín 44:50 2 44:00 11 25:25 3 37:16 2 151:31
14 Břeň Lukáš SJC Sportcentrum Jičín 67:36 13 55:13 18 58:25 26 65:49 14 247:03
H16 (46)
1 Kettner Vojtěch KAM SK Kamenice 48:51 1 36:56 1 25:40 1 46:55 4 158:22
21 Štál Jan SJC Sportcentrum Jičín 73:13 17 49:33 20 45:46 31 61:54 23 230:26
H18 (33)
1 Grundmann Jan LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:21 2 43:56 1 26:51 3 54:30 7 183:38
9 Šmejc Jakub SJC Sportcentrum Jičín 77:15 12 56:23 16 36:48 12 60:42 9 231:08
H21A (58)
1 Kobr Tomáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 82:07 4 60:58 2 38:47 7 69:10 2 251:02
Kazda Jiří SJC Sportcentrum Jičín 63:13 3 43:49 13 76:56 9
H21E (66)
1 Kubát Pavel PHK OK 99 Hradec Králové 73:30 5 71:10 1 40:30 3 70:42 2 255:52
Žaloudek Petr SJC Sportcentrum Jičín 57:36 34 143:19 51
Henych Martin SJC Sportcentrum Jičín 54:31 29
H70 (13)
1 Schmalfeld Tassilo 351 SSV PLANETA RADEBEUL 36:32 1 28:21 1 22:35 2 37:26 1 124:54
3 Havlík Jaroslav SJC Sportcentrum Jičín 38:35 3 29:39 3 22:23 1 42:32 3 133:09
T10 (29)
1 Vitebský Lukáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 32:43 3 25:17 1 19:10 1 30:12 9 107:22
6 Janků Jana SJC Sportcentrum Jičín 37:17 7 40:40 12 25:16 7 27:20 4 130:33
Návrat na hlavní stránku