místo Jméno Klub Čas Ztráta
157 DKP Oddíl OB Kotlářka CZE
D16 (27) 3.9 km 215 m 11 K
1 Hančová Petra VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:07 0:00
4 Nováková Tereza DKP Oddíl OB Kotlářka 43:17 5:10
24 Špičáková Marie DKP Oddíl OB Kotlářka 98:06 59:59
Šňupárková Anna DKP Oddíl OB Kotlářka disk
D20 (32) 4.8 km 315 m 13 K
1 Indráková Adélka ZBM SK Žabovřesky Brno 46:17 0:00
Svobodná Madla DKP Oddíl OB Kotlářka
D40 (53) 3.6 km 155 m 11 K
1 von Gaza Anke 354 OLV USLAR 36:13 0:00
27 Klašková Kateřina DKP Oddíl OB Kotlářka 54:55 18:42
D50 (31) 2.7 km 140 m 10 K
1 Víchová Ladislava LPU OK Lokomotiva Pardubice 35:16 0:00
7 Dudová Hana DKP Oddíl OB Kotlářka 44:14 8:58
22 Svobodná Eva DKP Oddíl OB Kotlářka 60:24 25:08
D55 (16) 2.4 km 115 m 9 K
1 Muzsnai Ágota 397 HSE SZENTENDRE 28:39 0:00
2 Mrázková Ivana DKP Oddíl OB Kotlářka 33:04 4:25
H10 (23) 2.0 km 100 m 8 K
1 Richtr Lukáš VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 20:17 0:00
2 Klaška Martin DKP Oddíl OB Kotlářka 21:44 1:27
H12 (30) 2.8 km 150 m 11 K
1 Škvor Ota KAM SK Kamenice 25:55 0:00
13 Šebek Petr DKP Oddíl OB Kotlářka 45:02 19:07
H16 (46) 5.1 km 290 m 13 K
1 Waněk Adam VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:57 0:00
15 Šňupárek Václav DKP Oddíl OB Kotlářka 56:38 11:41
H18 (33) 6.0 km 345 m 16 K
1 Zakouřil Vít TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 49:44 0:00
13 Klaška Pavel DKP Oddíl OB Kotlářka 63:06 13:22
H21A (58) 8.4 km 480 m 22 K
1 Rekunenko Artjoms 453 MEZMALAS MTB 68:01 0:00
25 Tomeš Jaroslav DKP Oddíl OB Kotlářka 86:10 18:09
H45 (54) 4.9 km 260 m 13 K
1 Goossens Dirk 152 BORASCA BRASSCHAAT 39:37 0:00
14 Klaška Pavel DKP Oddíl OB Kotlářka 55:00 15:23
H50 (44) 4.6 km 250 m 13 K
1 Hlaváč Jiří TBM KOS TJ Tesla Brno 42:04 0:00
34 Svobodný Petr DKP Oddíl OB Kotlářka 81:05 39:01
H55 (37) 3.8 km 230 m 10 K
1 Novotný Otakar TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 35:01 0:00
20 Špičák Aleš DKP Oddíl OB Kotlářka 51:42 16:41
H60 (46) 3.3 km 165 m 12 K
1 Härtelt Helmut 351 SSV PLANETA RADEBEUL 31:27 0:00
39 Procházka Aleš DKP Oddíl OB Kotlářka 76:35 45:08
Návrat na hlavní stránku