místo Jméno Klub Čas Ztráta
211 SLA SKOB Slaný CZE
D10 (18) 1.6 km 130 m 8 K
1 Kochová Anna SJC Sportcentrum Jičín 21:50 0:00
17 Jirkovská Michaela SLA SKOB Slaný 65:30 43:40
D14 (27) 1.8 km 80 m 12 K
1 Fossum Rye Elin 511 ASKER SK 28:55 0:00
7 Ježková Kateřina SLA SKOB Slaný 34:48 5:53
12 Zábranská Kristýna SLA SKOB Slaný 49:02 20:07
17 Sušánková Hana SLA SKOB Slaný 55:32 26:37
Hrdličková Ludmila SLA SKOB Slaný
D16 (27) 1.9 km 120 m 15 K
1 Nováková Tereza DKP Oddíl OB Kotlářka 24:15 0:00
22 Kučerová Barbora SLA SKOB Slaný 63:26 39:11
D35 (33) 2.1 km 155 m 16 K
1 Valášková Šárka KAM SK Kamenice 35:32 0:00
11 Ježková Martina SLA SKOB Slaný 49:56 14:24
24 Asterová Jana SLA SKOB Slaný 75:21 39:49
29 Jirkovská Pavlína SLA SKOB Slaný 95:42 60:10
D40 (53) 1.8 km 130 m 15 K
1 Rydlová Magda TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 29:34 0:00
30 Hrdličková Ludmila SLA SKOB Slaný 49:24 19:50
F3 (82) 1.6 km 110 m 10 K
1 Svensson Leif 709 OK TISAREN 14:31 0:00
22 Zemková Helena SLA SKOB Slaný 30:59 16:28
30 Zábranská Petra SLA SKOB Slaný 33:36 19:05
H10 (23) 1.8 km 105 m 8 K
1 Paroulek Lukáš LLI TJ Loko Liberec 23:32 0:00
19 Hrdlička Jan SLA SKOB Slaný 45:31 21:59
H12 (30) 1.9 km 145 m 11 K
1 Šebek Petr DKP Oddíl OB Kotlářka 23:43 0:00
16 Čech Richard SLA SKOB Slaný 42:26 18:43
25 Zemko Zdeněk SLA SKOB Slaný 72:35 48:52
H14 (30) 1.9 km 105 m 12 K
1 Brázdil Petr ODV TJ AERO Odolena Voda 24:08 0:00
5 Ježek Ondřej SLA SKOB Slaný 26:41 2:33
H16 (46) 2.2 km 125 m 16 K
1 Kettner Vojtěch KAM SK Kamenice 25:40 0:00
29 Aster Tomáš SLA SKOB Slaný 43:37 17:57
H45 (54) 2.3 km 135 m 18 K
1 Ptáček Pavel BBM BETA URSUS Orienteering 27:03 0:00
48 Aster Vladimír SLA SKOB Slaný 88:04 61:01
H65 (29) 1.5 km 100 m 11 K
1 Čadil Jan FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 27:15 0:00
5 Nosál Stanislav SLA SKOB Slaný 37:18 10:03
13 Zábranský Emil SLA SKOB Slaný 46:22 19:07
T10 (29) 2.1 km 135 m 5 K
1 Vitebský Lukáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 19:10 0:00
8 Jirkovská Kateřina SLA SKOB Slaný 25:50 6:40
T10P (64) 2.1 km 135 m 5 K
1 Simonsen Siri 221 FIF HILLEROD 15:53 0:00
6 Ježek František SLA SKOB Slaný 20:33 4:40
22 Čechová Klára SLA SKOB Slaný 33:20 17:27
26 Zemková Pavlína SLA SKOB Slaný 34:57 19:04
29 Jirkovská Magdaléna SLA SKOB Slaný 38:12 22:19
33 Jirkovský Jan SLA SKOB Slaný 47:59 32:06
Návrat na hlavní stránku