bohemia 2009út 11.8.2009 19:52
Výsledky Etapa 4vytvořeno MT2003 © Stephan Krämer 2007

  StČí     Čip Jméno                        RN Kategorie          místo       Čas 


1   121 HSV OL WIENER NEUS AUT 

     1     201 Sengstschmid Georg              H21A                  34    128:02 
     3  307632 Hofer Kathrin                   D35B                  24     89:31 
  1841 2112426 Leidl Thomas                    H21C                   6     70:34 



2   122 ASKO AUSTRIA       AUT 

     4  230725 Gratzer Hans georg              H50A                          disk 
     6  339112 Bauer Jona                      H14A                          disk 
     7  339113 Ewerz Christian                 H14A                  31     66:17 
     9  435423 Fitsch Benjamin                 H12A                  12    141:34 
    11  339115 Lugstein Karin                  D50                   30     86:05 
    13  218988 Johannsson Sofia                D12A                  18    121:20 
    14  223681 Kubelka Stefan                  H14A                  20     55:57 
    15  237561 Prach Franz                     H45A                  36     98:02 
    16    5421 Pirklbauer Judith               D14A                  20     65:04 
    17  480913 Böhm Eduard                     H60                   14     51:14 
    18  502095 König Markus                    H21E                  16    100:29 
    19    5400 Müller Leo                      H60                    6     40:46 
    20    5399 Müller Brigitte                 D60                           disk 
    21    5369 Rieder Gernot                   H65                   21     45:45 
    22  922405 Wartbichler Mathias             H18A                  38    113:19 
    23  235886 Pirklbauer Michael              H35A                   9     73:12 
    24    7407 Obermann Julia                  D14B                  12     97:41 
    25    7408 Kupfner Yvonne                  D12B                          disk 
    26    7420 Ahammer Marca                   H16B                  11     81:02 
    27  940623 Elstner Laurenz                 H16A                  33     75:04 
    28  880888 Rameder Andreas                 H21A                  27    102:55 
    30  660105 Zöbl Gottfried                  H40A                   6     64:43 
    31    5434 Mair Alois                      H45A                  27     75:00 
    32   46434 Rass Lisl                       D60                   17     64:07 
    33  230600 Du cross Harvey                 H65                   38     87:11 
    34   51267 Lejsek Tomas                    H70                    9     55:57 
    35  307417 Lejsek Martin                   H45A                  16     64:47 
    36   34133 Mühlmann Martin                 H35A                  12     75:26 
  1533  339118 Huber Jaqueline                 D12B                   9     69:14 
  1635  640120 Hanousek Maria                  D45B                   9     68:15 



3   123 HSV OL WIENER NEUS AUT 

    37  339041 Pauser Ida                      D12A                   7     48:55 
    38  895100 Pauser Jakob                    H16A                  25     67:19 
    39  339032 Peroutka Sophie                 D12A                  12     55:56 
    40  420938 Peroutka Thomas                 H14A                          disk 
    41  420937 Krapesch Raphael                H16A                  28     70:20 
    42    7698 Krapesch Stephanie              D14A                  19     64:35 
    43  211667 Praznik Nora                    D65                   15     78:09 
    44  717947 Tobler Barbara                  D60                   10     54:12 
    45  500762 Tobler Gottfried                H60                   29     62:26 
    46    7172 Brantner Martin                 H40A                   1     60:34 



4   124 HSV RIED           AUT 

    47    5483 Hones Josef                     H55A                  17     65:50 



5   125 NF KITZBUHEL       AUT 

    48    7630 Hechl Isabel                    D21B                  32     97:58 
    49   46467 Hechl Georg                     H55A                  24     70:31 



6   126 LZ OMAHA           AUT 

    50    7154 Ziermann Paul                   H65                   27     49:09 
    51    7103 Lamprecht Reinhard              H60                   30     64:07 
    52    7170 Benedek Robert                  H60                   42     76:23 
    53  427673 Grabenhofer Wilhelm             H60                   11     48:54 
  1553    7115 Theresa Jager                   D16B                  14     87:29 
  1599    7185 Kucher Nicole                   D21C                   5     56:52 



7   151 OLVE GRAND-HALLEUX BEL 

    54   49118 Bredo Jean                      H55A                   9     59:35 
    55   49119 Bredo Thomas                    H18A                  22     77:30 
    56   49120 Bredo Jeremy                    H12A                   4     46:09 



8   152 ASUB ORIENTATION B BEL 

    57  211435 Buelens Jenny                   D40A                  21     86:39 
    58   49021 Lambeau Carine                  D40A                  23     94:04 
    59   49022 Vandemeulebroek Marc            H45A                  24     72:17 
    60  211538 Hofmans Jacques                 H50A                  31     83:16 



9   153 ASUB GEVERE        BEL 

  1880  219832 Bruylant Dominique              H50A                  29     81:02 



10  154 KOL FLANDERS       BEL 

    62  336141 Simkens Alfred                  H55A                   5     57:58 
    63  249920 Maeyninckx Katrien              D21B                  29     93:46 
    64  428651 Heyns Igna                      D21B                  22     81:45 
    65  522222 Kellens Jean-pierre             H55A                  30     75:47 
    66    4550 Silvi Simonne                   D50                   24     67:54 
    67    6268 Eykmans Lisette                 D55                    9     50:25 
    68  406304 Linten Julien                   H55A                  20     67:47 
    69    4907 Bylemans Jos                    H60                   41     72:38 
    70    4906 Mariën Gilberte                 D60                    8     51:32 
    71  406307 Janssen Marcel                  H60                   37     69:38 
    72    8384 De wit Etienne                  H50A                  28     79:40 
    73    8383 De wit Inge                     D21B                  35    109:19 
    74  222657 Timmermans Jos                  H60                   31     64:19 



11  155 CO LIEGE           BEL 

    75   49109 Wathelet Alain                  H45A                  31     89:14 
    76   49041 Pissart Genevieve               D45A                  15     70:06 
    77   49040 Wathelet Stephane               H12A                  11    107:33 
    78   49043 Wathelet Christelle             D18B                  14     96:17 



12  156 HAMOK HECHTEL      BEL 

    79    4932 Melis Toon                      H18A                  23     78:50 
    80  320293 Meynen Frederik                 H18A                  35     92:33 
    81    7583 Van baelen Michaël              H18A                  27     84:40 
    82  236498 Schutjes Stefaan                H21A                  30    113:00 



13  157 PÉGASE MOHA        BEL 

    83   53518 Garray Julius                   H50A                  36     97:09 
    84  206498 Chouffart Muriel                D45A                  17     88:41 



14  158 RAPTORS BRUXELLES  BEL 

    85   49066 Crefcoeur Philippe              H45A                   4     53:30 
    86    8364 Serre Francine                  D45B                  17    113:43 
    87   49016 Crefcoeur Liévin                H10                    8     35:40 



15  211 OK MAKSIMIR AMERSF CRO 

    88  560716 Riet van de Gerrit              H50A                  13     59:56 
    89  670222 Riet van de Dunja               D40A                   2     51:16 
    90  236866 Uroic Milivoj                   H40B                  22    113:40 



16  212 OK MAKSIMIR ZAGREB CRO 

    91  406735 Merunka Darko                   H45B                   8     62:24 
    92  364384 Romanovic Radenko               H35B                  16    117:33 



17  221 OK ROSKILDE        DEN 

    93  362410 Jorgensen Inge                  D60                    2     41:05 
    94  501138 Svendsen Ole                    H65                    2     33:51 



18  222 ALLEROD OK         DEN 

    95  890929 Bergmann Camilla                D20A                  11     61:07 
    96  640115 Bergmann Charlotte              D45A                   9     60:53 
    97  581226 Hansen Troels bendt             H50A                  27     75:42 
    98   39872 Rasmussen Brian                 H21B                  42    189:06 
    99  970826 Eriksen Linea place             D12A                          disk 
   100  940504 Petersen Stefan frands          H16A                  11     55:15 
   101  213858 Petersen Ulla place             D45A                  14     70:05 
   102  212253 Eriksen Johnny                  H50A                  39    137:57 



19  223 OK SOROE           DEN 

   103  249672 Fogh Hanne                      D40A                   4     55:03 
   104  249675 Fogh Isak                       H12A                   7     55:14 
   105  249676 Fogh Narmer                     H14A                  29     64:22 
   106  249673 Fogh Jonas                      H10                   17     79:56 



20  224 AKIF SKOERPING     DEN 

   107  207594 Moeller Gitte                   D21A                  12     64:10 
   108  207599 Nielsen Mette moeller           D21A                  28     75:07 
   109  207598 Jensen Jes mose                 H45A                   3     53:14 



21  225 OK SKAERMEN        DEN 

   110  355594 Hansen Ruth                     D60                   21     80:19 
   111  504434 Hansen Mogens                   H65                   17     44:43 



22  226 SILKEBORG OK       DEN 

   112  515301 Kotylo Orest                    H50A                   9     57:00 
   113 2111700 Sorensen Leysa                  D45A                   3     47:55 



23  227 FARUM TISVILDE OK  DEN 

   114  887602 Jensen Jakob david              H21E                  33    145:22 
   115  250524 Semak Masha                     D21E                   3     69:53 



24  228 HSOK HELSINGOR     DEN 

   116  239956 Krüger Birgitte                 D50                   12     57:23 
   117  500115 Wendelboe Flemming              H55A                  22     69:15 



25  241 BADALONA ORIENTACI ESP 

   118  770516 Totusaus Benet                  H21E                  22    111:25 
   119  331387 Novoa Silvia                    D21A                  35     96:00 
   120  331498 Fabregat Jordi                  H21A                          disk 



26  242 C.VALENCIANA       ESP 

   121  662244 Gil sanchez Alicia              D21E                  12     90:23 
   122  409052 Gil poveda Antonio              H50A                  26     71:58 
   123  409244 Sanchez martinez Antonia        D50                   19     62:09 
   124  306318 Gil sanchez Eva                 D21B                  30     93:49 
   125  407458 Alfonso zaragoza Miguela        H21C                  28    116:54 
   126  887213 Martinez perez Antonio          H20A                   1     61:27 
   127  504417 Blanes reig Andreu              H20A                  11     83:57 
   128  722225 Ramal barea Ivan                H18A                  24     79:47 
   129  256197 Jurado alonso Manuel            H18A                  10     66:45 
   130  887212 Feliciano sanjuan Violeta       D18A                  23     66:32 
   131  225545 Catalan garcia Samuel           H16A                  12     56:45 
   132  409114 Ayelo sanchez Fernando          H16A                  32     74:59 
   133  409011 Corral suarez Alvaro            H16A                  36     78:40 
   134  256101 Sanchez serrano Luis            H16A                  23     63:37 
   135  773355 Asensi bodi Sara                D16A                  31     71:10 
   136  933200 Simon Asier                     H16A                  21     62:58 
   137  887323 Casal-fernandez Roger           H21E                   1     75:33 
   138  887338 Gil-brotons Esther              D21E                   7     75:47 



27  243 UNIVERSIDAD DE VAL ESP 

   139  436580 Guerin bonet Sara               D21C                  16    106:55 
   140  436582 Loniewski Grzegorz              H21B                  38    146:44 



28  251 SK ROCCO TEAM      EST 

   141  305117 Nikkari Hillar                  H45B                  11     66:33 



29  252 RAE ROK HARJU      EST 

   142  227576 Tänav Tonu                      H40B                   3     56:07 
   143  406040 Pärnik Jüri                     H40B                   4     57:42 
   144  305491 Keerberg Erik                   H40B                   5     58:09 
   145 1602005 Pold Heigo                      H40B                   6     58:45 
  1799  305502 Tänav Valter                    H16B                   7     73:01 



30  271 HS TORPPIS         FIN 

   146   64336 Savelainen Jouni                H60                    1     34:53 
   147   64331 Savelainen Marketta             D55                   15     59:06 



31  272 LYNX HELSINKI      FIN 

   148  880617 Leijola Laura                   D21E                   6     73:53 
   149    2683 Parjanne Antti                  H21E                   9     83:01 



32  290 BCLG MELUN         FRA 

   150   34989 Delaume Jean-marc               H35A                  10     75:03 
   151  304329 Antoine Sophie                  D35A                  11     68:07 



33  291 MELUN NC           FRA 

   152    8368 Pilloud Ludovic                 H21A                  36    135:04 
   153    8369 Pilloud Alexis                  H21A                  37    135:53 



35  294 GERBEAUX´S FAMILY  FRA 

   156    8367 Gerbeaux Jean-Paul              H60                           disk 
   157    8366 Gerbeaux Marie-Jeanne           D55                   27    122:40 
   158    8365 Gerbeaux Emmanuelle             D18A                  35     85:44 
   159  225161 Gerbeaux Nathanaëlle            D16A                  20     53:50 



36  295 ECHO 73            FRA 

   160  353317 Grebel Man                      H35B                  17    165:34 
   161  304184 Grebel Malo                     D35A                   3     57:12 
   162  258994 Grebel Louise                   D12B                  18     89:34 
   163  256254 Grebel Aurele                   H10                   18     98:38 
   164  224464 Grebel Antonin                  T3                    48     59:23 



37  296 ECHO 73 II         FRA 

   165  258998 Chaillard Markéta               D40A                   9     67:00 
   166  350904 Chaillard Fabien                H16A                  30     74:01 
   167  353318 Chaillard Dana                  D12A                  17    113:35 



38  297 VERVINS ORIENTATIO FRA 

   168  229088 Largillere Lucien               H16A                  41     81:42 
   169   38514 Largillere Eugénie              D14A                  29    102:38 
   170   38522 Bullier Romain                  H12A                          disk 
   171  228680 Sendron Kathleen                D12B                  20    117:51 
   172   38516 Mouliere Camille                D35A                   6     61:55 



40  299 CO MULHOUSE        FRA 

   175   34189 Makovicka Elsa                  D16A                  32     72:04 
   176   34192 Makovicka Vanessa               D20A                  14     73:56 
   177   34190 Makovicka Edwige                D21A                  33     88:49 
   178   34193 Makovicka Veronique             D40A                  20     86:13 
   179  209394 Makovicka Libor                 H55A                  28     72:29 
   181  871709 Baguerey Baptiste               H21B                  33    119:33 
   182  205585 Baguerey Catherine              F3                    49    113:55 
   183  251196 Beaudequin Maxime               H21B                  39    147:32 
   184  256050 Roesle Laurent                  H20B                   2     83:42 
   185   34187 Lebihan Saran                   D20B                   5     80:53 
   186  408257 Lebihan Barbara                 D14B                  10     80:47 
   187   35167 Tardy Victor                    H16A                  20     62:39 



41  300 GUC-CO GRENOBLE    FRA 

   188  213276 Stefanini Jean-philippe         H55A                  16     62:55 



42  301 TROUBITE TEAM      FRA 

   189  501482 Fumey Clément                   H20A                          disk 
   190  904611 Crespin Célestin                H20A                   7     70:58 
   191   35691 Fleurent Théo                   H20A                   5     67:50 
   192  997868 Basset Lucas                    H20A                   2     63:14 
   193  501489 Viel Brieuc                     H20A                  17    103:26 
   194  501483 Charon Simon                    H18A                  30     88:00 
   195  997822 Ringot Mathieu                  H20A                  12     84:08 
   196 1000065 Trezeguet Nicolas               H18A                  40    125:35 
   197   35909 Devrieux Robin                  H20A                          disk 



43  302 ALCO ST.PRIEST 690 FRA 

   198   35607 Bonora Laurent                  H40A                  20     93:07 
   199   35606 Bonora Béatrice                 D40A                  14     76:02 
   200  228469 Bonora Lise                     D10                    3     40:35 
   201  419163 Bonora Yoann                    T3                    56     94:01 
   202  419161 Malecot Colin                   H12B                   3     53:00 



44  303 LIGUE RHÓNE-ALPES  FRA 

   203  350924 Bonora Marine                   D14B                  11     87:30 
   204  208428 Body Mathilde                   D14A                  21     66:44 
   205  258996 Bornard Julie                   D14B                   7     72:23 
   207   35702 Denaix Lou                      D14A                          disk 
   208   35908 Devrieux Nais                   D14A                   6     46:35 
   209  264798 Hummel-azais Margaux            D14A                  11     50:19 
   210   35946 Maisonneuve Valentine           D14A                   8     47:04 
   211   35898 Monterrat Laurene               D14A                  28     76:52 
   212  258338 Chabance Thomas                 H14A                  16     53:21 
   213 1000706 Toulier-ancian Lucas            H14A                  25     59:30 
   214  337037 Baylot Baptiste                 H14A                  18     54:53 
   215  239542 Balascovic Tom                  H14A                  21     56:03 
   216  350903 Abel Benoit                     H14A                  11     49:09 
   217  408141 Basset Marian                   H14A                   8     46:03 
   218  304504 Perrin Arnaud                   H14A                  14     50:45 
   219   35663 Rio Nicolas                     H14A                   6     45:20 
   220  256023 Bihel Julia                     D16A                  27     63:58 
   221   43326 Leloup Anouk                    D16A                  29     67:08 
   222   35696 Letoublon Andrea                D16A                  30     67:13 
   223  997821 Basset Isia                     D16A                  12     45:02 
   224  258357 Baudot Remi                     H16A                  14     57:18 
   225  256577 Body Florentin                  H16A                  19     62:03 
   226   35647 Maglione Jonathan               H16A                  40     81:32 
   227   35806 Chataing Clement                H16A                  17     59:27 
   228  333375 Radisson Paul                   H16A                  31     74:38 
   229  228675 Ringot Alexis                   H16A                  34     78:29 
   230  239546 Simon Quentin                   H16A                  37     78:49 
   231  229140 Villedieu Remi                  H16A                  26     67:46 
   232   35749 Chabal Claire                   D18A                  28     68:33 
   233 1006279 Denaix Maylis                   D18A                  30     70:21 
   234   35786 Ertel Kelly                     D18A                  22     64:39 
   235   35911 Monterrat Amandine              D18A                   9     49:40 
   236 1221292 Roche Fanny                     D18A                  19     62:13 
   237  208416 Blanctranchant Olivier          H18A                   3     58:16 
   238   35907 Combet Annie                    D45A                  16     77:20 
   239   35951 Monterrat Martine               D45B                  12     82:03 
   241  500797 Catalon Stephane                H21B                  22     97:56 
   242  258976 Poupard Stephane                H20A                  21    129:44 
   243  304533 Maglione Eric                   H45A                  11     58:29 
   245  884201 Perrin Eric                     H35A                   2     58:08 
   246   35953 Vassy Margaux                   D20A                   6     57:37 
   247   35884 Chabal Theo                     H21B                  37    146:15 
   248   35520 Leloup Marine                   D20A                   2     49:24 
   249   35684 Delatour Christiane             D45A                   4     51:48 
   250  229861 Letoublon Thomas                H10                           disk 
   251   35754 Richard Mael                    H20A                  13     85:24 
   252   35955 Piot Erwan                      H14A                  30     64:26 
   253 1006273 Debrest Jean-baptiste           H14A                  10     49:04 
   254  921403 Sandevoir Claire                D18A                  10     49:53 
   255   35954 Barrier Simon                   H16A                          disk 
  1868  611118 Mermin Eric                     H45A                  15     62:52 



45  304 CORREZE COURSE D´O FRA 

   257 1007507 Marchegay Bruno                 H40A                  12     75:14 
   258  501481 Marchegay Tiphane               D16A                  18     46:46 
   259  501485 Gaillard Alizée                 D18A                   5     46:38 



46  305 CO STRASBOURG      FRA 

   260    4403 Lemble Andre                    H65                   22     48:03 



47  306 CSM RILLIEUX       FRA 

   261  408138 Basset Juliette                 D12A                   5     43:27 
   262   35325 Basset Olivier                  H45A                  21     69:34 
   263  228442 Basset Sylvie                   D45B                   5     51:50 
   264  691188 Kern gillard Mathieu            H21E                  31    125:36 
   265   35344 Gaydon Régis                    H35A                  20     93:53 
   266   34054 Lasouche Johann                 H21E                  24    112:14 
   267   34043 Lavetti Emmanuelle              D21A                  32     87:14 
   268   35353 Mascarell Henri                 H60                   27     61:41 



48  307 UNION SPORTIVE ST. FRA 

   269  339961 Montemont Patrice               H45A                  28     76:20 
   270   34300 Valchera Claire                 D40A                  10     68:19 
  1926   35760 Montemont Lucas                 T3                     7     25:24 
  1929   35765 Montemont Climent               T3                    14     29:09 



49  308 LO SANCHEY         FRA 

   273  350945 Dupoirieux Gilles               H45A                  20     68:20 
   276  850943 Dupoirieux Jules                H18A                          disk 
  1628  350944 Dupoirieux Sophie               D45A                  19     95:29 



50  309 CACC ST.GERMAIN    FRA 

   277   34339 Bourland Martine                D55                   25     84:24 
   278   34338 Bourland Jean-marie             H50A                  25     71:37 



51  310 ORIENT ALP GRENOBL FRA 

   279  402275 Jouneau Pierre-henri            H35A                  13     76:24 
   280  258913 Guetaz Laure                    D40A                  25    104:47 
   281  228523 Jouneau Agathe                  D12A                   9     51:05 
   282  256586 Jouneau Henri                   H10                   19    107:27 
   283  426651 Jouneau Maelyse                 T3                    59    171:46 



52  311 CRAPAHUT LYON      FRA 

   284  333371 Radisson Bruno                  H45A                  37    104:21 
   285  333377 Radisson Louise                 D16B                  16    189:42 
   286  333373 Radisson Jules                  H12A                   6     47:32 
   287  333378 Woehrlé Anne                    D40A                  24    101:34 



54  313 SCAPA NANCY        FRA 

   289  969200 Gransart Renaud                 H50A                  34     90:13 



55  314 TA FAMECK          FRA 

   240  424055 Obstetar Anne                   D45A                   6     55:18 
   290   35870 Obstetar Marc                   H45A                  22     70:35 
   292  501490 Obstetar Perrine                D20A                   4     56:34 



56  315 ORIENTEXPRES 42 -  FRA 

   293  425913 Defix Julia                     D12A                   4     42:36 
   294  425912 Defix Anne-claire               D16A                  26     63:09 
   295  226488 Defix Dominique                 H45A                  38    127:01 



57  316 CSEIS FONTAINEBLEA FRA 

   296   31087 Garrec Christian                H50A                  30     81:37 



58  317 VIF TEAM           FRA 

   297  304154 Arnould Vincent                 H20A                  18    109:43 
   298  226493 Arnould Louis                   H18A                  15     71:51 
   299  304254 Mahler Félix                    H18A                  39    118:09 



59  321 SWANSEA BAY OR.CLU GBR 

   300  335217 Jenkins Philip                  H40A                  19     90:09 
   301  401769 Jenkins Sarah                   D45A                  18     88:54 
   302  203163 Jenkins Hannah                  D18A                  34     81:13 
   303  203162 Jenkins Charlie                 H14A                   9     48:26 



60  323 SAXONS BIDBOROUGH  GBR 

   304   50511 Purkis Jerry                    H50A                  35     92:15 
   305  414210 Purkis Rowan                    D55                   20     66:54 
   306  414224 Purkis Richard                  H16A                  35     78:31 
   307  414228 Purkis Mark                     H14A                  26     59:32 



61  324 WAOC CAMBRIDGE     GBR 

   308  331860 Cooper David                    H40A                  23     98:03 
   309  331861 Cooper Frances                  D40A                  22     93:46 
   310  333884 Cooper Todd                     H14A                  28     63:56 
   311  333881 Cooper Lewis                    H12A                          disk 
   312  333885 Cooper Duncan                   H10                   12     46:03 



62  341 TV JAHN WOLFSBURG  GER 

   313    6384 Michel Birgitt                  D65                    3     43:45 



63  342 BIELEFELDER SKI-KL GER 

   314    8394 Wittiber Finn                   H10                   11     42:22 
   316    6536 Wittiber Wolfgang               H75                    3     68:01 



64  343 OL-STADLER         GER 

   317    6250 Stadler Ewald                   H70                           disk 
   318    6240 Stadler Helga                   D65                   18    103:52 



66  345 POST SV DRESDEN    GER 

   322    2153 Kraemer Karin                   D45A                   2     47:10 
   323    2046 Kraemer Werner                  H50A                  24     71:26 
   325  236065 Maika Kraemer                   D21B                  20     80:44 
  1726    2326 Rothkegel Thomas                F5                    32     69:55 
  1727  236519 Sihver Wiebke                   F5                    15     53:56 



67  346 HSG TURBINE ZITTAU GER 

   326    6424 Ender Irina                     D55                   22     72:40 
   327    6391 Haufe Heiderose                 D65                   17     87:25 
   328  411402 Kroemer Ines                    F3                    47    105:14 
   329  411441 Kroemer Micha                   F5                    45     82:54 
   330    4805 Glaser Wolfgang                 H65                   26     48:56 
   331   51342 Haufe Horst                     H75                    1     46:18 



68  347 MTV DANNENBERG     GER 

   332    2440 Frohner Klaus                   H75                    7     89:51 



69  348 USV TU DRESDEN     GER 

   333    2246 Buhler Borgit                   D45A                  13     68:39 
   334  620617 Buhler Gerhard-Michael          H45A                  17     66:42 
   335    2237 Grosse Ingrid                   D65                    9     59:38 
   336    2365 Richter Sabine                  D40A                  13     74:05 
   337    2256 Thaemelt Uta                    D65                   13     70:30 



70  349 TREPTOWER SV BERLI GER 

   340  740307 Müller Denis                    H21E                  19    104:34 
   341  621220 Braatz Frank                    H45A                  23     70:49 
   344    5047 Meyer Dirk                      H45A                   9     57:56 
  1861  410121 Bleidorn Stephan                H40A                  11     70:25 



71  350 SV ROBOTRON DRESDE GER 

   345    7850 Jahn Sandra                     D21A                  25     73:56 



72  351 OLG SIEGERLAND     GER 

   346  300606 Herzfeld Viktori                D40B                  21    104:22 
   347    1751 Wolf Tobias                     H40A                          disk 
  1527  237659 Herzfeld Hanna                  D10                   17     78:53 
  1773  237660 Herzfeld Finn                   H10                   16     75:42 



73  352 OLV WEIMAR         GER 

   350    1957 Foethke Meinhard                H35A                  24    147:11 
   351    1418 Matus Ximena                    D35B                  28     98:04 



74  353 RSV HANNOVER       GER 

   352    6020 Newerla Alfred                  H55A                  29     74:49 
   353    4416 Newerla Isabel                  T3                    50     64:08 



75  354 INDIV. HAMBURG     GER 

   354    8391 Kurbangulov Viktor              H55A                          disk 



76  355 ESV LOK DESSAU     GER 

   355  500742 Spengler Andreas                H45A                   8     56:43 
   356    1922 Kuckert Norbert                 H55A                  31     76:15 
   357  219445 Güth Hans                       H65                   35     52:52 



77  356 OLV USLAR          GER 

   359  997921 Finkenstaedt Frank              H60                   33     65:29 



78  357 USC MAGDEBURG      GER 

   360    6010 Wichmann Peter                  H65                    3     35:42 



79  358 OLV POTSDAM        GER 

   361  300810 Lehmann Karsten                 H21B                   7     82:38 
   362  300801 Tschischkale Kati               D21B                  25     84:51 



80  390 HONG KONG ISLAND O HKG 

   363  401710 Man Chi-kin                     H21C                  23     89:41 



81  391 BOF BUDAORS        HUN 

   364   45441 Jenei Margit                    D45B                   6     52:14 
   365  505214 Bugár Gergely                   H18A                  18     73:55 
   366   45439 Bugár József                    H55A                  26     72:08 



82  392 HEGYVIDÉKI  ZSIVÁN HUN 

   367  502915 Mets Márton                     H20A                  10     81:31 
   368  411905 Györgyi Péter                   H20A                  14     88:02 
   369  411904 Györgyi Máté                    H20A                  16     97:51 
   370  411903 Györgyi Ábel                    H18A                   7     63:28 
   371   46116 Jenes Géza                      H18A                  25     81:17 



83  393 TIPO TKE BUDAPEST  HUN 

   372   45126 Baracsi Gábor                   H35A                   4     60:21 
   373   45132 Dankó István                    H35B                   6     72:56 
   374  701224 Molnár Attila                   H35B                   7     73:44 
   375  411918 Mathé Fanni                     D21B                  18     79:14 
   377  233591 Polgár Oliviér                  H35B                  15    115:52 
  1592   45379 Lajtai Eszter                   D21B                  33     98:12 
  1807     936 Karolyi Gergely                 H18B                   7     79:17 
  1840  232769 Karolyi Marton                  H21C                  26    107:12 
  1875   45484 Karolyi Gyula                   H45B                   5     58:52 



86  412 ROSH HAAYEEN       ISR 

   385    8371 Ayal Idan                       F5                    71    129:41 



87  421 DOVE OF PEACE      ITA 

   388  210640 Dipace Alessandro               H21A                  33    127:30 
   390  210421 Galimberti Oscar                H40A                  16     83:38 
  1369  251105 Colombo Roberta                 D21C                  12     75:24 



88  422 ORIENTEERING PRATO ITA 

    61  232664 Luisi Roberto                   H50A                  38    121:23 
   391  210959 Manfrin Stelvio                 H60                   46     91:49 
   392  210960 Manfrin Ester                   D35A                  10     67:31 



89  423 PUNTO NORD MONZA   ITA 

   393   46179 Galimberti Nadia                D35B                  21     83:13 
   394   46199 Pessina Eugenio                 H45B                   4     58:09 



90  441 TODAI OLK TOKYO    JPN 

   395  407521 Hayashi Kunihito                H21A                  29    109:48 



91  442 ES KANTO CLUB      JPN 

   396    8393 Doi Satoshi                     H35A                  17     84:25 



92  451 SENIORS RIGA       LAT 

   397 2005112 Novikovs Peteris                H65                   15     43:02 
   398  305828 Stamurs Eriks                   H70                    5     45:56 



93  452 MONA OK TUKUMS     LAT 

   399  503750 Mamis Girts                     H50A                   6     48:34 



94  453 ZIEMELKURZEME OK   LAT 

   400  514261 Leja Andris                     H35A                   7     70:53 
   401 2008888 Leja Ojars                      H14B                   1     46:33 



95  454 OK KO RIGA         LAT 

   402 1006156 Zdanovs Uldis                   H55A                          disk 
   403 1006154 Zdanova Lilija                  D55                    1     34:26 
   404 1304130 Indriksons Evalds               H55A                  23     70:15 
   405 1304129 Indriksone Ligita               D50                    6     52:00 
   406    8385 Licis Imants                    H50A                  21     66:33 
   407    8386 Zdanovs Matiss                  H18B                  12     91:23 



96  455 OK KO RIGA         LAT 

   408 1602331 Bauers Janeks                   H40A                  15     82:33 
   409 2011772 Bauere Irena                    D40A                   7     61:25 
   410    8388 Bauere Anete                    D16B                  11     59:37 
   411    8387 Bauere Linda                    D14B                   5     61:48 



97  470 KKSC ORIENS        LTU 

   412  303396 Salkauskaite Vaiva              D14A                  24     69:16 
   413  303159 Burlingyte Brigita              D14A                  27     71:48 
  1790  501159 Chainauskas Stepas              H14A                  16     53:21 



98  471 ORIENS PANAVEŽYS   LTU 

   415  501157 Salkauskas Agirdas              H50A                   1     41:44 
   416  303194 Vaicekonis Ignas                H16A                  27     67:51 
   417  303274 Cerskute Greta                  D14A                  15     52:51 



99  472 IND. SIAULIAI      LTU 

   418  303177 Gaupsas Mantas                  H21C                  25     99:32 



100 473 SAKAS              LTU 

   419  303188 Gelzinis Laimonas               H21C                   1     59:22 
   420  250919 Tamasevicius Audrius            H21C                  27    113:25 



101 474 FORTUNA VILNIUS    LTU 

   421    6616 Traubiene Aiste                 D35A                   2     53:06 



103 501 HOC93 MEPPEL       NED 

   424 1411022 Ross Ton                        H65                   16     43:48 
   425  416228 Roos Ronald                     H12B                  12     70:25 
   426 1661110 Bosman Esther                   D40B                          disk 
   428    5746 Bosman Jarne                    H10                    9     37:44 
   429  411799 Fijlstra Jenny                  D60                   23    104:58 
   430  364389 Fijlstra Dick                   H60                   47     91:51 



104 502 OLIFANT UDENHOUT   NED 

   431  762701 Dongen van Michel               H21A                  32    126:33 
   432    8402 Rand Larissa                    D35B                  16     73:11 



105 503 NETHERLANDS MILITA NED 

   433  770022 Mooiman Gerard                  H40A                  13     77:10 
   434   42059 Smulders Marco                  H40A                   2     60:59 
   435 1831111 Mulder Rob                      H21A                  38    160:34 



106 511 IL TYRVING         NOR 

   436  355635 Danielsen Berit                 D50                    2     46:02 
   437  560406 Ekeberg Per kristian            H50A                   3     45:01 
   439  257616 Ekeberg Elin                    D21A                  26     74:15 
   440  228892 Danielsen Fredrik               H18A                  13     69:44 



107 512 ASKER SKIKLUBB     NOR 

   441  218200 Danielsen Vidar                 H50A                  23     67:14 
   442  218199 Pedersen Kari                   D60                    4     45:14 



108 513 HALDEN SK          NOR 

   443  751205 Helgerud Oyvind                 H21E                   3     77:02 



109 514 IL GULAR           NOR 

   445   63249 Nygaard Rune                    H21E                   6     82:02 
   446  249074 Martinsen Helen                 D21E                  11     84:55 



110 515 FANA ORIENTEERING  NOR 

   447  504657 Daltveit Anders                 H21E                          disk 
   448    4439 Solheim Stian                   H21E                  29    119:28 
   449    4438 T-rod Anders                    H21E                          disk 



112 552 ORIENTUS LODŽ      POL 

   452  339273 Filipowska Aleksandra           D12B                  19    104:18 
   453  339291 Swiech Wiktoria                 D14B                   6     68:04 
   454  339295 Banas Agnieszka                 D14A                  23     68:07 
   455  339275 Bialkowska Aneta                D14A                  18     61:37 
   456  887246 Stankiewicz Agata               D16A                  25     60:58 
   457  339296 Bartczak Natalia                D16A                  28     64:21 
   458  339280 Banas Aleksandra                D16A                  24     59:19 
   459  339281 Hanuszkiewicz Karolina          D16A                  33     78:03 
   460  339279 Scieszko Natalia                D16A                  21     56:11 
   461  895242 Ewiak Natalia                   D18A                  17     60:03 
   462  505004 Gwozdz Ewa                      D20A                   5     57:18 
   463  887250 Chmielecka Malgorzata           D18A                  27     68:07 
   464  339299 Palka Szymon                    H14A                  24     57:34 
   465  412191 Kordala Michal                  H16A                  38     79:24 
   466  339287 Mietus Mateusz                  H16B                  10     78:57 
   467  887245 Jasinski Witold                 H16A                  18     59:45 
   469  412375 Jez Krzysztof                   H16A                  15     59:07 
   470  412347 Michalik Jakub                  H16B                   9     78:55 
   471  887234 Chudzik Dominik                 H18A                          disk 
   472  412189 Polomski Mateusz                H18B                          disk 
   473  412374 Kubiak Bartek                   H18A                  36     94:35 
   474  887252 Markowiak Sebastian             H18A                  33     90:25 
   475  412121 Chrustowicz Jakub               H18B                   8     80:55 
   476  339288 Michalik Maciej                 H18A                  31     88:20 
   477  895246 Zielinski Jakub                 H18A                  17     73:40 
   478  895254 Podzinski Rafal                 H18A                   4     60:15 
   479  895235 Charuba Lukasz                  H20A                  15     91:56 
   480  895236 Paszynski Jozef                 H55B                   8     63:51 
   481  895244 Lewandowski Krzysztof           H50B                  15     80:43 
   482  887253 Olas Jacek                      H40B                  13     71:27 
   484  887242 Ewiak Amelia                    D21E                  13     94:21 
   485  339293 Byczuk Pawel                    H18A                  32     90:21 



113 553 WKS GRUNWALD POZNA POL 

   486  412412 Bartkowiak Edward               H60                   15     51:54 



114 554 SPRINT PELCZYCE    POL 

   487  418327 Sobiegraj Marek                 H45B                          disk 
   488  418418 Sobiegraj Michał                H12A                   2     41:26 



115 555 KU ASZ WAT WARSZAW POL 

   489   64950 Chachurski Ryszard              H45A                  14     62:05 



116 556 OKS OTWOCK         POL 

   491  887231 Żebrowska Barbara               D14A                  13     51:08 



117 557 MODRZEW SKWIERZYNA POL 

   492  305985 Michalek Janusz                 H60                   43     78:00 



118 558 SLASK WAT          POL 

   493  412300 Namysł Stanisław                H70                    3     34:58 
   494  305989 Guga Romuald                    H50A                  15     60:46 
   495  300726 Parzewski Jerzy                 H55A                   3     54:15 



119 559 WARSZAW HEROES     POL 

   496  504032 Krasuski Marcin                 H21E                  23    112:13 



120 560 ENERGETYK DYCHÓW   POL 

   497  249978 Markowski Adam                  H45B                  10     66:21 



121 591 OK YEISK           RUS 

   498  206080 Tarantsev Evgeny                H70                    8     52:32 



122 592 LESMASTER KIROV    RUS 

   499 1007001 Rysev Yury                      H45A                   2     52:04 
   500 1007007 Efremova Svetlana               D35B                  11     60:22 



123 593 MOSMERIDIAN        RUS 

   501  238001 Sytov Nikolay                   H35A                   3     59:22 



124 594 OMEGA MOSCOW       RUS 

   502  238067 Tikhonova Elena                 D40A                  12     71:57 
   503 4501164 Tikhonov Dmitriy                H10                    5     31:10 
   504 1302156 Tikhonov Gleb                   H18A                   2     55:05 
   505  661986 Tikhonov Nikolay                H45A                  10     58:00 



125 595 OK MYSL MOSCOW     RUS 

   507  237408 Astafyev Evgeny                 H12B                  13     82:22 
   508  307403 Burukhin Anton                  H16B                          disk 
   510 1006730 Zimina Zoya                     D60                    7     49:24 
   511  307448 Kachalov Sergey                 H16B                   4     59:12 
   512  307404 Kosovets Vyacheslav             H12B                   8     64:07 
   513  238033 Kupriyanov Alexey               H14A                          disk 
   514  238231 Murashov Fedor                  H14B                   8     75:53 
   515  307408 Petrov Vadim                    H18B                   5     74:10 
   516  237079 Ponyaev Semen                   H20B                   6    136:53 
   518  307447 Radkevich Pavel                 H10                           disk 
   519  237401 Rezvanova Arina                 D14A                  22     67:13 
   520  238101 Savinov Alexander               H12A                   9     58:44 
   521  238363 Samoylov Maxim                  H12B                          disk 
   522  307402 Sedov Nikolay                   H12B                   1     38:47 
   523  307444 Slyshkin Anatoly                H14B                  12    152:56 
   524  238364 Fadeeva Daria                   D12A                  16     63:33 
   525  238206 Fomina Olga                     D14A                  17     58:17 
   526  238005 Chizhikov Sergey                H60                   26     59:05 
   527 1009253 Chizhikova Liudmila             D55                   10     52:33 



126 621 OK JASENICA        SRB 

   528  206411 Stojanovič Aleksandar           H40B                  23    136:33 
   529  206470 Stojanovič Sofija               D12B                          disk 
   530  206455 Rakič Saša                      H40B                  21    108:07 
   531  233209 Rakič Marko                     H14B                  11     85:35 



127 631 OLG BREITSEE       SUI 

   532  413024 Pittet Errol                    H60                   36     67:37 
   533   62322 Hofer Margrith                  D55                    4     44:41 



128 632 CA ROSÉ            SUI 

   534   58391 Cuche Denis                     H55A                   1     51:35 



129 633 OLG WISLING        SUI 

   535  682068 Sieber Meieli                   D40A                   5     56:18 



131 671 RAPID BRATISLAVA   SVK 

   538   53003 Vávrová Beata                   D50                   22     66:44 
   539  418915 Vávrová Erika                   D21C                  15     84:05 
  1733  307355 Šmelík Juraj                    F5                    12     53:29 



132 672 EKONÓM BANSKÁ BYST SVK 

   540  406961 Nemec Juraj                     H20B                          disk 
   541  207857 Nemec Andrej                    H18B                  14    130:34 
   542 2300846 Čermák Patrik                   H21C                  10     73:32 
   543 2012277 Steigrová Gabriela              D14B                   4     56:37 
   544 2012276 Steigrová Lucia                 D16B                  10     51:37 
   545  416757 Gulai Imrich                    H18B                  15    136:56 
   546 2300845 Takáč Teodor                    H14B                  10     83:58 
   547  406946 Takáč Daniel                    H12B                  15     86:42 



133 673 TJ RAPID BRATISLAV SVK 

   548   51335 Formanko Dušan                  H50B                          disk 
   549  207812 Šmelík Ludovít                  H65                    8     38:47 
   550  435208 Mikluš Marián                   H35B                   9     83:30 
   551  416822 Hraboš Matej                    H14B                   5     59:12 
   552  416825 Šmelíková Hana                  D40B                   6     61:32 
   553  416559 Hrabošová Magdaléna             D12B                   4     56:26 
   554  435207 Miklušová Tereza                D12B                   7     63:15 
   555  338220 Šmelíková Tereza                D12B                   2     55:07 
   556  434822 Miklušová Tamara                T3                    52     71:15 
   557  338218 Šmelíková Dorota                T3                     6     23:57 



134 674 ŠK VAZKA BRATISLAV SVK 

   558  307356 Šmelíková Barbora               D40B                  12     70:12 



135 700 SODERTALJE-NYKVARN SWE 

   559  610910 Skogtjarn Pal                   H21E                  10     85:43 



136 701 SATERBYGDENS OK    SWE 

   560   47097 Sandberg Per                    H45A                   6     55:53 
   561   27328 Sandberg Carina                 D45A                   1     45:01 
   562   27341 Sandberg Frida                  D16A                   8     42:56 
   563   47090 Sandberg Oskar                  H14A                   1     36:30 



137 702 HARLOVS IF         SWE 

   564   28565 Grönblad Gunilla                D65                    7     54:54 
   565   28567 Grönblad Christer               H65                   30     49:46 



138 703 LUNDS OK           SWE 

   566  680202 Josefsson Jalle                 H35A                          disk 



139 704 OK VIRDARNA        SWE 

   567   13910 Byström Vaste                   H65                           disk 
   568   13911 Byström Berit                   D65                    2     41:37 



140 705 HELSINGBORS SOK    SWE 

   569  437499 Johannesson Nils                H65                           disk 
   570   17923 Johannesson Astrid              D60                   16     63:06 



141 706 HAGABY GoIF        SWE 

   571  880401 Persson Karin                   D21E                          disk 



142 707 FROLUNDA OL        SWE 

   572  700116 Jakobsson Stefan                H35A                  11     75:04 



143 708 BREDARYDS OK       SWE 

   573   25409 Thelin Peter                    H35A                   5     63:13 



144 709 KFUM OREBRO ORIENT SWE 

   574   43530 Nicolas Emile                   H55A                  36    111:34 
   575   43531 Nicolas Inger                   D55                    6     45:55 



145 710 OK MILAN           SWE 

   576   16004 Hasselkvist Agneta              D55                    8     47:46 
   577   16005 Jacobson Sven                   H55A                  27     72:17 



146 711 IFK GOTEBORG       SWE 

   578   14212 Eismark Inger                   D60                   19     68:21 
   579   14209 Lindblom Ingemar                H65                    6     37:20 



147 712 VAREND GN OL       SWE 

   580   10316 Bergstrand Eva                  D65                    8     55:19 
   581   10315 Bergstrand John-erik            H65                   19     45:22 



148 713 TJALLMO-GODEGARDS  SWE 

   582   18892 Samor Hakan                     H21B                   2     73:48 
   583   14025 Samor Ronnie                    H35A                   1     56:47 



149 714 OK TORFINN         SWE 

   585  760809 Jönsson Anders                  H21B                   4     80:15 
   586   15298 Persson Karolina                D21B                  23     82:35 
   589  921301 Nilsson Camilla                 D18A                  25     67:56 
   590  951404 Nilsson Jessica                 D14A                   3     43:46 
   591  354084 Glans Inger                     D60                    1     38:02 
   592   29247 Nilsson Burne                   H70                    7     49:36 
   593   29246 Nilsson Anita                   D65                   12     67:10 
   594  590504 Erfors Agneta                   D50                    1     39:09 
   595  540211 Ottosson Torgny                 H55A                  12     59:59 
   596   42111 Ottosson Betty                  T3                    44     50:45 
   597  540419 Persson Bo-göran                H65                   32     51:19 
   598   15294 Persson Ann-marie               D50                           disk 
   599   15277 Karlsson Hans-erik              H40B                  18     88:25 
   600   29254 Magusson Maria                  D21B                  28     88:44 
   601  404326 Erfors Lennart                  H55A                   8     58:53 
   602   29253 Edvardsson Stefan               H40B                  14     72:45 
   603   15274 Magnusson Leif                  H60                   48     92:28 
   604  404321 Edvardsson Bengt                H75                    2     62:20 
   605   15281 Karlsson Jessica                D21B                  34     98:47 
   606   15279 Karlsson Jimmy                  H21B                  30    115:27 
   607  355948 Fredman Bengt                   H65                           disk 
   608   29252 Nilsson Bengt-Ake               H65                   34     52:03 
   609   26687 Nilsson Mikael                  H35B                          disk 



150 715 TORMESTORPS IF     SWE 

   611  204475 Karlsson Ulla                   D50                           disk 
   612  204474 Nilsson Kerstin                 D65                   11     65:47 



151 716 HASTVEDA OK        SWE 

   613  670630 Eriksson Hakan                  H40B                   2     55:36 
   614  671112 Edvardsson Niklas               H40B                   1     50:54 
   615   15840 Eriksson Roland                 H65                   37     68:52 



152 718 OK GISLE           SWE 

   616   15575 Klasson Henrik                  H35A                  19     84:56 



153 719 SAVEDALENS AIK     SWE 

   617  434020 Eriksson Anders                 H50B                   1     39:50 



154 720 JOK JONKOPING      SWE 

   618   18628 Ling Erland                     H65                    5     37:16 
   619   18606 Ling Ulla                       D60                   11     54:47 



155 721 NITTA IF           SWE 

   620   30099 Ernvid Ivan                     H65                           disk 
   621  219954 Spetz Rune                      H65                   11     39:25 
   622   30100 Ernvid Kerstin                  D65                    1     36:44 
   623  219944 Spetz Kerstin                   D65                    6     52:08 



156 722 NYBRO OK           SWE 

   624  556865 Buhre Anders                    H65                    1     26:04 
   625  540831 Karlsson Jan-ulf                H65                    4     35:52 
   626   29282 Karlsson Kenneth                H60                   22     55:55 
   627  507049 Karlsson Marie-louice           D60                   13     58:38 
   628   29325 Petersson Bengt                 H60                   32     64:45 
   629  997858 Benevello Olivier               H55A                  21     69:14 



157 723 KINNARUMMA IF      SWE 

   630  308956 Svensson Hans                   H65                   25     48:39 
   631   48806 Svensson Inger                  D65                    4     47:50 



158 724 GUSTAVSBERG OK     SWE 

   632   27266 Öhlund Per                      H55A                  15     61:58 
   633  582205 Burman Ulf                      H50A                   5     47:01 



159 725 K ROSLAGEN         SWE 

   634   25542 Lundman Mats                    H50A                  18     64:09 
   635   25543 Lundman Anna-sofie              D50                    3     49:18 
   636   25545 Lundman Emma                    D21A                  29     75:30 
   637  344133 Stridkvist Johan                H21B                  36    145:31 



161 761 CARNIKA DNEPROPETR UKR 

   640 1300240 Kulikov Dmytro                  H45B                  18     97:34 
   641 1300298 Sergeyev Olexandr               H50B                   4     44:15 
   642 1300212 Sonin Mykola                    H60                           disk 
   643 1300293 Kryvoruchko Sergii              H45B                  19    107:47 
   644 1300294 Kryvoruchko Tatiana             D45B                          disk 



162 762 CHARKOV            UKR 

   645 1300248 Poltoratskyi Denys              H35A                  15     79:06 
   646 1300289 Dryutova Iryna                  D20A                   7     58:05 



164 764 CARDINAL LVIV II   UKR 

   648  502260 Denysenko Tamara                D45B                   1     42:59 
   649  502259 Valyavka Volodymyr              H35A                  16     81:41 



165 ABM KOB MOIRA Brno     CZE 

   650  219256 Obrátil Štěpán                  H16B                   3     52:50 
   651  361974 Obrátil Miroslav                F3                    29     65:37 
   652  219257 Obrátilová Naďa                 D35B                  23     88:26 



166 AOP NORD Slavia Minerv CZE 

   653  995871 Schuster Marek                  H16A                   1     40:19 



167 AOV Aktivní pohyb Baní CZE 

   654   52945 Fousek Jan                      H18A                  37     99:37 
   655  303921 Jendželovský Marek              H18B                   9     83:41 
   657  253128 Šidík Petr                      H18B                   2     66:53 
   658   52936 Proske Petr                     H21C                          disk 
   659  336722 Nováková Anežka                 D18B                   9     67:49 
   660  253117 Krejčí Kateřina                 D16B                   8     45:27 
   661  416154 Šmajstrlová Hana                D20A                   3     56:31 



168 API OK Andante Písek   CZE 

   662  224913 Fajrajzl Jaromír                H50B                  18    101:57 
   663  224886 Fajrajzl Oldřich                H16B                  12     87:46 
   664  331523 Funda Jiří                      H16B                   5     64:15 
   665  232336 Funda Jiří                      H45B                   1     49:55 



169 ASU Magnus Orienteerin CZE 

   666  920688 Fátor Jan                       H21B                  15     89:14 
   667  920685 Vávrová Veronika                D21A                  19     69:19 
   668  920666 Navrátil Tomáš                  H21A                  16     87:46 



170 AZL SKOB ARIS Zlín     CZE 

   669   61277 Imrich Josef                    H60                   25     58:28 



171 BBM KPKS BETA Brno     CZE 

   670  331466 Ptáček Patrik                   H12B                   4     56:03 
   671  416035 Kunz Jiří                       H12B                   2     44:36 
   672  301292 Ptáček Pavel                    H14A                  27     63:03 
   673  416034 Kunz Jan                        H14A                  23     57:18 
   674   52346 Kunzová Ivana                   D35B                  14     67:20 
   675  553435 Kunz Martin                     H21B                   5     81:03 
   676   53271 Ptáček Pavel                    H21A                   6     82:43 
  1725  410398 Denemarek Oldřich               F5                    53     92:11 
  1729  331257 Peřinková Irena                 F5                            disk 
  1767  301272 Gawel Jiří                      F5                    44     82:39 



172 BOV TJ Baník Ostrava O CZE 

   677  232153 Miřijovský Přemek               H55A                  25     71:38 



173 BSO KOB Baník Sokolov  CZE 

   678    7873 Schimm Petr                     H21C                   4     68:05 
   679    7871 Pilař Karel                     H21B                   1     73:32 
   680    8689 Schimm Dieter                   H65                   10     39:00 



174 CHA OK Chrastava       CZE 

   681  331491 Bartáková Ml.                   D10                           disk 
   682    8190 Valešová Jana                   D18A                   6     48:31 
   683    4664 Brozová Zuzana                  D20A                  12     65:07 
   684    4662 Vejstrková Zuzana               D21A                  18     68:21 
   685    4212 Kašková Barbora                 D21A                   3     58:03 
   686    4126 Gorčicová Barbora               D21A                  14     65:28 
   687    8193 Brozová Veronika                D21B                  24     84:14 
   688    4127 Hlavatá Andrea                  D21B                  31     97:17 
   689  887906 Kašková Kateřina                D21E                          disk 
   690    8179 Gorčicová Ivana                 D40B                   8     65:50 
   691    8175 Čechlovská Jana                 D40B                   7     63:07 
   692   51533 Pavlíková Pavla                 D40B                   5     60:41 
   693  331779 Bartáková Eva                   D40B                  19     95:54 
   694    8168 Bradnová Věra                   D50                    5     51:50 
   695    8171 Kadavá Eva                      D50                   11     56:34 
   696    8170 Lusková Olga                    D50                   29     81:03 
   697    8165 Ševčíková Alena                 D55                   12     55:49 
   698    8162 Šaffková Zuzana                 D55                    2     36:40 
   699    4100 Horáčková Stanislava            D60                   12     57:54 
   700    8158 Vokálová Pavla                  D60                   14     58:53 
   701    8151 Horčíková Marie                 D60                   15     62:39 
   702    8177 Vejstrk Daniel                  H18B                  13     96:46 
   703   51534 Ježek Lukáš                     H21B                  23     98:26 
   704  995821 Hradec Pavel                    H21E                   5     81:49 
   705    8174 Gorčica Pavel                   H45A                  25     73:03 
   706    8167 Kaška Rudolf                    H50A                  20     65:32 
   707    4214 Horáček Miroslav                H55A                  10     59:43 
   708   51231 Pavlík Milan                    H55B                  10     69:37 
   709    8161 Barták Jiří                     H55B                   1     51:28 
   710    8159 Vokál Jiří                      H55B                   4     55:59 
   711    8160 Lusk Karel                      H55B                   5     58:02 
   712    8155 Kadavý Zdeněk                   H60                   16     52:20 
   713  436447 Pavlíková Markéta               T3                    31     36:52 
   714    5177 Pachnerová Dominika             D21A                  31     82:27 
   715    8188 Kadavý Petr                     H21B                   8     83:18 
  1724    8189 Lusk Zdeněk                     F5                    28     67:12 
  1752    5180 Vokál Vojtěch                   F5                            disk 



175 CST TJ ČZ Strakonice   CZE 

   716   51330 Pelc Václav                     H21A                  25     96:50 
   717    7749 Pelcová Pavla                   D21C                   1     46:37 
   718  436439 Štefanyuková Eliška             D12B                  11     72:32 
   719  436444 Pelcová Kateřina                T3                    38     46:36 
   720  436432 Pelc Matyáš                     T3                    20     31:45 



176 DCE Sokol Dobřichovice CZE 

   721    7870 Štrossová Jiřina                D50                   31     98:00 
   722    7868 Mrázová Pavla                   D45A                   7     56:22 
   723   51966 Procházková Miluše              D50                    9     55:03 
   724   51965 Procházka Antonín               H50A                  14     60:12 
   725   51973 Jaroš Vladimír                  H50A                  16     61:57 
   726   53598 Svobodová Jitka                 D21A                   6     60:41 



177 DKP SK Kotlářka Praha  CZE 

   727  420446 Dienerová Petra                 D21C                   7     62:13 
   728  420460 Cepek Pavel                     H35B                  12     95:34 
   729    9889 Klaška Martin                   T3                    15     29:57 
   731   49885 Procházka Aleš                  H60                   28     62:10 
   732   51760 Stehno Pavel                    H60                   19     54:54 
   733   51799 Stehnová Hana                   D55                   14     58:15 
   734   51795 Mrázková Ivana                  D50                    4     50:59 
   735   49892 Dudová Hana                     D50                   16     60:44 
   736   49871 Svobodný Petr                   H50A                  32     85:23 
   737  301365 Svobodná Eva                    D50                   23     67:33 
   738    8650 Klaška Pavel                    H40A                  17     84:13 
   739   49806 Klašková Kateřina               D40A                  16     77:57 
   740  301368 Svobodná Madla                  D18A                   4     45:02 
   741  416113 Klaška Pavel                    H16A                  16     59:11 
   742   53699 Svobodná Tereza                 D16A                  13     45:18 
   743    9785 Janatová Lucie                  D21A                   5     59:59 
   744  515003 Vít David                       H35A                          disk 
   745  515125 Jurášková Markéta               D21C                  19    199:48 
   746  515448 Illner Jakub                    H35A                   6     67:20 
   749    8277 Janata Martin                   H21E                   8     82:29 
   750  416025 Tomeš Jaroslav                  H21B                  19     90:45 



178 DLI Dukla Liberec      CZE 

   752    8381 Jakš Martin                     H21B                  32    117:10 



179 DLT OB Rozmarýn Litomě CZE 

   753    8890 Babický Tomáš                   H55A                   7     58:36 
   754    5991 Nedvídková Jitka                D55                   23     76:39 



180 DOB KOB Dobruška       CZE 

   755    7254 Dudášek Karel                   H35B                  14    100:20 
   756    7258 Humpolec Jaub                   H35B                  13     97:14 
   757  995872 Sedlák Radek                    H21A                  28    107:21 
   758    7259 Kubec Martin                    H35B                   8     79:31 
  1482  920696 Janda Martin                    H21B                   3     75:41 
  1827  301627 Leštínský Tomáš                 H21A                  ms     82:04 



181 DOK OK Doksy           CZE 

   760    7771 Kapounová Jitka                 D45B                  16     99:09 
   761    7755 Novák Tom                       H50A                          disk 
   762    7767 Novák Daniel                    H21A                  22     93:12 
   763    7759 Nováková Pavla                  D45B                  11     71:20 
   764    7751 Rančák Josef                    H55A                  19     67:29 
   765    7754 Novák Jaroslav                  H40A                  24    110:06 
  1768    7762 Kořínek Zdeněk                  F5                    43     82:02 



182 DVP TJ Dopravní podnik CZE 

   767  232976 Janderová Markéta               D21C                   8     64:11 
   768  438628 Janderová Barbora               T3                     1     16:30 
  1860  232723 Jandera Tomáš                   H35B                  10     84:22 



183 EKP VŠTJ Ekonom Praha  CZE 

   272    4437 Janečková Josefína              T3                    57    115:24 
   769   51587 Janeček Jura                    H21A                  35    131:16 
   770   51594 Kunová Dagmar                   D21B                  17     77:40 



184 EZL Přátelé evropských CZE 

   771   49555 Urbanec Antonín                 H65                   33     51:37 
   772   49542 Urbancová Marcela               D60                   18     64:55 



185 FSP VŠTJ Stavební faku CZE 

   776   51964 Hanák Milan                     H75                    6     75:05 
   777    8669 Cincibus Pavel                  H40B                   9     64:16 
   778    8665 Cincibusová Jana                D20B                   7     87:40 
   779    8666 Cincibusová Lenka               T3                    23     33:09 
   780   49606 Wald František                  H55A                  11     59:55 
   781   53267 Čadil Jan                       H65                    9     38:51 



186 FYD Jizerský klub OB F CZE 

   782   49992 Buřita Dobroslav                H65                   36     53:51 
   783    8330 Buřita Dobroslav                H40B                  17     75:48 



187 HAR OK Harcov          CZE 

   784  301545 Schröter Pavel                  H21E                          disk 
   785    8129 Martan Jiří                     H21A                   4     79:36 



188 HAV SKOB Baník Havířov CZE 

   786   52943 Sochorová Hana                  D45B                   7     60:48 
   787  515436 Sochor Tomáš                    H45A                  18     66:44 
   788   52935 Sochor Jan                      H21A                   9     84:01 
   790  232612 Korčák Marian                   F5                            disk 



189 HCE TJ Sokol Hostivice CZE 

   791  410247 Kettner Vojtěch                 H14A                   4     40:09 
   792  232490 Kettnerová Lenka                D45A                   8     57:42 
   793   51986 Kettnerová Dana                 D20A                   9     60:50 
   794  515105 Kettner Pavel                   F5                    14     53:37 
   795   49154 Štětina Jiří                    H45A                  32     89:39 



190 JEN TJ Sokol Jenišovic CZE 

   797    4435 Bárta Miroslav                  H55A                  35     87:33 
   798    4631 Havlová Jaroslava               D55                   24     80:52 
   799   51542 Sucharda Jiří                   H50A                   7     51:43 



191 JES KOS Jesenice       CZE 

   802  301666 Otta Pavel                      H60                   17     54:31 
   803   51279 Bílý Petr                       H40A                          disk 



192 JHB TJ Jiskra Havlíčků CZE 

   805   49814 Čejka Tomáš                     H21A                  26     98:41 
   806   52368 Beránková Iveta                 D21B                  16     77:29 
   807    4772 Hercigová Anna                  D18B                   7     66:12 
   808    4434 Fenciková Lucie                 D18B                  10     68:14 
   809   53615 Králová Iveta                   D20B                   4     79:18 



193 JIL OK Jilemnice       CZE 

   810    9774 Erlebach Josef                  H55A                   4     56:05 
   811  515113 Procházka Pavel                 H20A                   3     63:40 
   812  995865 Veselá Anna                     D18B                   1     50:39 
   813    9068 Zlesáková Vlasta                D55                    3     42:34 
   814    9066 Zlesák Zdeněk                   H60                   35     67:24 



194 JPV SK Junior Prostějo CZE 

   815  995882 Sedláček Tomáš                  H21A                  11     84:59 
   816  406960 Mihálová Dáša                   D20B                   1     55:38 
   817   52858 Kokojan David                   H21A                          disk 
   818   52498 Jeřábek Luboš                   H45A                  26     73:22 
  1833   52855 Černohous Jan                   H21B                  13     88:05 



195 KAD Originální Vivalín CZE 

   820  301667 Janda Josef                     H60                   18     54:34 



196 KAM SK Kamenice        CZE 

   821  232426 Čermák Matyáš                   H14A                  12     49:34 
   822    9055 Čermáková Alžběta               D12A                  15     62:04 
   823  232397 Čermáková Gabriela              D40B                  15     78:32 
   824  361923 Hausenblas Šimon                H12A                   8     55:19 
   825    4421 Hausenblasová Karolína          D14A                  14     51:23 
   826  361912 Hausenblasová Klára             D35A                  17     86:02 
   827  232408 Hlubuček Martin                 H12B                          disk 
   828  232428 Hlubuček Tomáš                  H40B                  20     98:31 
   829  232418 Hlubučková Kristýna             D14A                  12     50:22 
   830  232398 Hlubučková Šárka                D40B                  20     97:24 
   831   51288 Kettner Lukáš                   H16A                   6     54:20 
   832   49155 Klinkerová Jitka                D35A                   4     57:58 
   833  301313 Mrázová Pavla                   D16B                   3     41:45 
   834    8362 Němeček Jan                     H16A                  29     73:41 
   835   53660 Nešpor Václav                   H18A                  28     85:24 
   836   51177 Procházková Marie               D14A                   4     44:49 
   837    8564 Přecechtělová Tereza            D20A                   8     60:39 
   838  331162 Rusá Šárka                      D18A                  13     53:30 
   839  301101 Rusý Tomáš                      H16A                  10     55:11 
   840  232267 Semík Ondřej                    H16A                   8     54:52 
   841  995799 Semík Vojtěch                   H18A                  20     76:05 
   842   53667 Šafka Daniel                    H18A                  19     74:06 
   843  301336 Škvor Adam                      T3                    25     33:26 
   844   52267 Škvor Martin                    H40A                   5     64:42 
   845  425596 Škvor Ota                       H10                    1     22:32 
   846   52273 Škvorová Zuzana                 D35B                   5     53:21 
   847  232245 Valášek Jan                     H16A                   5     52:57 
   848  232403 Valášek Jiří                    H12A                   3     42:03 
   849  336743 Valášek Václav                  T3                    32     37:20 
   852  428250 Kamererová Valérie              D16B                   7     45:21 
  1561  224884 Straková Andrea                 D18A                  16     55:50 



197 KAR SK KARLOVICE       CZE 

   853  301265 Stiborová Jitka                 D65                   14     70:56 
   854   51947 Tomeček Lubomír                 H60                   24     57:47 
   855   51950 Pospíšil Karel                  H55B                   3     52:22 
   856  301244 Hala Lukáš                      H21C                   9     73:12 
   857  301259 Stibor Zbyněk                   H21C                  14     78:06 
   858  301254 Stiborová Blanka                T3                    18     31:21 



198 KAS KOB Kamenický Šeno CZE 

   859   51384 Nejezchlebová Věra              D60                   22     82:06 
   860    8228 Štrojsová Jaroslava             D65                    5     50:48 
   861    8235 Nejezchleba Jiří                H60                   39     70:36 
   862    8166 Klímová Jitka                   D55                   21     68:42 
   863    8229 Eichlerová Jana                 D35B                   4     48:38 
   864   51385 Eichler Petr                    H40B                          disk 



199 KBP KBP Praha          CZE 

   865    6645 Valter Petr                     H60                    3     36:11 



200 KNC TJ Tatran Kostelec CZE 

   866   52265 Komersová Jana                  D40B                   1     47:24 
   867   51394 Komers Jan                      H14A                   7     45:33 
   868   51393 Komers František                H12B                   7     63:12 
   869   52259 Havlíčková Jindra               D45B                   2     46:07 
   870   51400 Havlíček Ivo                    F3                     8     47:05 
   871   52257 Havlíček Tomáš                  H21C                   8     72:29 
   872   52254 Kalivoda Viktor                 H75                    4     68:35 
   873   51387 Čiháková Lenka                  D40B                   3     49:59 
   874  232895 Čiháková Barbora                T3                    36     45:25 
   875   51391 Tichá Klára                     F3                    37     79:47 
   876   51392 Tichá Ivana                     F3                    39     80:27 
   877  420420 Dobeš Jan                       H14B                   7     69:25 
   878   52255 Jun Drahomír                    H50B                   5     45:00 
   879  420403 Dobešová Monika                 D35B                  27     97:29 
   880   51390 Švaříčková Jana                 D21C                   3     51:23 
   881  303945 Besta Lukáš                     H21C                  11     74:18 
   882   52264 Bitter Aleš                     H21C                  20     82:12 
   883  420401 Dobeš Jiří                      H12B                  14     86:07 



201 KRL Kometa Kralovice   CZE 

   884   51477 Hanák Martin                    H40B                  15     73:12 
   885  207825 Pova Ondřej                     H16B                   2     48:13 
   886  207839 Vištejn Jiří                    H16B                   1     47:29 
   887   51475 Šlajs Daniel                    H16A                   9     54:58 
   888  416318 Hanáková Magda                  D14A                   2     43:19 
   889  232611 Horký David                     H12B                   9     64:24 
   890  331203 Horký Aleš                      H12B                  11     67:38 
   891  232613 Hanáková Lenka                  D10                    9     51:42 
   892  232960 Biersaková Dagmar               D10                    6     44:01 
   893  232961 Lauber Adam                     H10                    2     25:42 
   894   51474 Lauberová Kateřina              T3                    10     27:18 
   895  434576 Beranová Barbora                D10                   15     61:11 



202 KSU Klub vytrvalostníc CZE 

   896   52258 Havlíčková Markéta              D21A                  34     89:53 



203 KVS SKOB Kobra Vsetín  CZE 

   898   53688 Černík Milan                    H40B                   8     63:03 



204 LBE TJ Loko Beroun     CZE 

   899   51283 Tvrdek Vojtěch                  H60                   23     57:35 
   900  411760 Hamáček Bohuslav                H55A                  34     85:10 
   901  303959 Tvrdková Eva                    D55                   13     58:11 
   902   52971 Mezník Vladimír                 H45A                   7     56:26 
   903  434834 Vildmonová Pavla                D35A                  13     70:16 
   904  416331 Šimon Václav                    H18B                   1     65:48 
   905  515151 Mezníková Lucie                 D18A                          disk 
   906  515474 Procházková Zuzana              D18A                  29     70:00 
   907  410363 Procházková Kateřina            D16B                   2     41:05 
   908  995812 Veselý Jakub                    H14B                   3     57:22 
   909  232247 Procházková Jana                D10                   13     60:00 
   910  331179 Uhlíř Patrik                    H35A                  22    100:22 
   911  331238 Kučerová Lada                   D35B                  22     86:33 
   912  331157 Uhlíř Marek                     H16A                  42     87:54 



205 LCE TJ Slovan Luhačovi CZE 

   913   52698 Vlažná Mirka                    D45A                  10     62:17 
   914   52675 Vlažná Lucie                    D21A                  30     79:59 
   916   53880 Šmotek Jiří                     H20A                  23    136:12 
   917   52707 Vlažný Jan                      H21A                  18     88:27 
   918   52709 Vlažný Jakub                    H18A                  12     69:06 
   919  416067 Kukolová Šárka                  D18A                  18     62:07 
   920  515096 Bencúr Juraj                    H21A                  12     85:21 



206 LDC KOB Děčín          CZE 

   921  435220 Vlček Petr                      H45A                  19     67:32 
   922    8347 Vlčková Jindra                  D45A                  12     68:00 
   923   53554 Vlčková Klára                   D18A                  32     76:16 
   924    8348 Vlček Petr                      H21C                   3     64:24 
   925  336784 Gálus Igor                      H35A                  18     84:40 
   926  515417 Horák Jan                       H12B                   5     56:15 
   927  887642 Horák Martin                    H35A                   8     71:54 
   928  997929 Horáková Jana                   D40B                  22    109:34 
   929  505131 Nehasil Vláďa                   H35A                  14     77:58 
   930  347864 Nehasilová Zuzka                D35A                  14     73:41 
   931  416134 Dubnová Kateřina                D18A                  14     54:34 



207 LIT KOB Chemopetrol Li CZE 

   932    8122 Dietrich Daniel                 H40B                  19     95:45 
   933    8118 Kučerka Jan                     H21C                   7     71:33 
   934    8108 Nerad Jaroslav                  H20B                   3     87:53 
   935    8110 Neradová Alena                  D55                    7     47:12 
   936  336715 Ondrůjová Anna                  D55                   28    135:38 
   937    8114 Neradová Alena                  D21A                  10     63:50 
   938    8115 Neradová Eva                    D20B                   3     72:28 
   939    8123 Dietrichová Martina             D12B                  13     72:46 



208 LLI TJ Loko Liberec    CZE 

   940    8546 Korejčíková Dáďa                D21A                  36    102:51 
   941   51208 Kraus Jakub                     H10                    6     31:23 
   942   51213 Kraus Jan                       H60                   21     55:09 
   943   51214 Krausová Marie                  D60                           disk 
   944   51211 Krausová Hanička                D10                    7     47:54 
   945    8242 Kubíková Hela                   D60                    5     48:38 
   946    8243 Lukáš Zdeněk                    H60                   38     70:27 
   947   51203 Melichar Péťa                   T3                    13     28:42 
   948   51207 Melichar Vojta                  T3                     3     21:14 
   949  253147 Paroulková Iva                  D35B                   1     43:23 
   950  253135 Paroulek Lukáš                  T3                    16     30:04 
   951   51201 Peterka Jakub                   T3                    39     46:38 
   953  253131 Štičková Anna                   D16A                   9     42:58 
   954  253133 Štičková Eva                    F3                    28     65:35 
   955  253141 Košek Jan                       T3                            disk 
   956  410732 Košek Ladislav                  F5                    62    104:41 
   957  410719 Košková Vlasta                  F5                    61    104:38 



209 LOV LEPUS.CZ OSTRAVA   CZE 

   958   52948 Fojtík Jan                      H21C                  24     93:28 



210 LPM OK Lokomotiva Plze CZE 

   959    8855 Pilařová Petra                  D21B                   7     62:20 



211 LPU OK Lokomotiva Pard CZE 

   960    9324 Držka Štěpán                    H21E                  30    124:08 
   961    8089 Kříž Libor                      H21E                  15    100:18 
   962    9327 Cinkan Zdeněk                   H45B                   7     62:18 
   963    9334 Čepelka Petr                    H60                   51    118:33 
   964    9258 Vávra Jaroslav                  H60                   45     85:26 
   965    9347 Koudelka Karel                  H65                   23     48:15 
   966    9247 Kubíková Květa                  D60                    6     49:14 
   967    9332 Knapová Jana                    D21E                   5     71:49 
   968   51105 Knapová Lenka                   D18A                   7     48:40 
   969    9209 Sáňka Bedřich                   H55B                   2     52:01 
   970    9201 Klimpl Petr                     H55B                   6     61:19 
   971    9202 Klimplová Alena                 D50                   15     60:26 
   972 1080493 Čermák Jan                      H16A                   2     46:55 
   973    9310 Čermáková Renata                D35A                   9     66:39 
   974  224882 Kaplanová Iva                   D35A                   8     65:16 
   975  219206 Kaplan Martin                   H14A                  22     56:55 
   976    9656 Demlová Jitka                   D35A                  15     73:54 
   977  887928 Deml Tomáš                      H14A                  19     55:12 
   978    9260 Farář Václav                    H55A                  14     61:40 



212 LTU TJ Loko Trutnov    CZE 

   979  425561 Mačková Markéta                 D10                    8     48:06 
   980  425594 Cermanová Petra                 D12B                   8     67:14 
   981  416285 Horní Edita                     D12B                  12     72:34 
   982  425551 Sedláčková Tereza               D12B                   5     58:17 
   983  416282 Vondráková Barbora              D12A                  14     59:16 
   984  405974 Procházková Aneta               D14B                   9     78:20 
   985  405973 Sedláček Daniel                 H12B                  10     66:37 
   987  515487 Grundmann Jan                   H16A                   4     48:19 
   988  405975 Grundmannová Hana               D18A                  33     76:30 
   989  515402 Petržela Jan                    H18A                   1     50:13 
   990    9632 Hanuš Pavel                     H40B                  10     65:55 
   991    9609 Hanušová Jitka                  D45B                  13     87:03 
   992  405972 Petrželová Alena                D45A                  11     64:26 
   993  405971 Petržela Pavel                  H45A                  12     58:48 
   994  405955 Kutáčková Stanislava            D60                   20     69:23 
   995  416290 Kuhn-gaberová Alice             F5                    39     77:13 
   996  995893 Svobodová Lenka                 D16A                   5     40:21 
   997  887904 Svoboda Tomáš                   H18A                  26     82:18 
   998  515479 Lazák Tomáš                     H18A                  14     70:20 
  1556    8494 Doškárová Tereza                D18A                  21     64:02 



213 MAS KČT Aš             CZE 

   999  301727 Kovář Jindřich                  H21B                  14     88:07 



214 MLA MLOK Mariánské Láz CZE 

  1000    7882 Fišák Jan                       H65                   12     42:02 
  1001    7880 Milota Josef                    H50A                  10     57:18 
  1002   51611 Sklenář Jan                     H65                   28     49:14 
  1003  416175 Sklenářová Jana                 D45B                  10     70:34 
  1005    7883 Sklenářová Magda                D14B                   3     49:12 
  1006  301465 Tengler Petr                    F5                    31     69:49 
  1007  232235 Tenglerová Helena               D40B                  17     88:45 
  1011  232227 Kamaryt Michal                  H18B                  11     91:15 
  1659  416171 Jelínková Radomíra              F3                    31     67:03 
  1931  301438 Milota Bretislav                T3                    55     87:05 



215 MOV SKOB Ostrava       CZE 

  1012   52774 Juřeník Josef                   H50A                  33     88:58 
  1013   52982 Jelínek Petr                    H50A                  17     63:17 
  1014  232429 Žebrák Zbyněk                   H21B                  35    129:45 



216 N01 ASPV OA ŠUMPERK    CZE 

  1016  433098 Felklová Jarmila                D45B                  14     89:53 
  1018   52462 Ženčák Jaroslav                 H45B                  14     69:10 



217 N02 NEREGISTR. PRAHA   CZE 

  1019    8396 Kulhavá Marie tereza            T3                            disk 



218 N03 NEREGISTR. PRAHA 9 CZE 

  1020    8395 Jeřábek Tomáš                   T3                    33     37:38 



219 N04 NEREGISTR. NOVÝ BO CZE 

  1022    4424 Pytlík Jaroslav                 F5                    74    132:00 
  1418  301602 Klaška Jan                      H40A                   9     66:08 



220 NEJ TJ Jiskra Nejdek / CZE 

  1024  232207 Polcarová Simona                D12B                  16     79:34 
  1025  232205 Polcarová Marcela               D35B                  18     76:49 
  1027  301413 Hasal Martin                    H12B                   6     57:23 
  1028  232361 Hasalová Jana                   D40B                   9     66:20 
  1029  301404 Novotný Vítek                   T3                    22     32:56 
  1030  301435 Novotná Pavla                   D35B                  25     91:57 
  1031  232228 Mareš Alexander                 H35B                  11     92:13 
  1032  232229 Marešová Alexandra              D10                   10     51:43 
  1033    8399 Marešová Klára                  D10                   16     67:50 
  1034  301434 Niewiak Martin                  H21B                  40    166:48 
  1035  301416 Spazierer Jan                   H21B                  27    110:15 
  1036  301424 Spazierer Filip                 H20B                   5    122:28 
  1775  232363 Polcar Tomáš                    H10                           disk 
  1933    8353 Benák Martin                    T3                    34     40:47 



221 NPA SK LOB Nová Paka   CZE 

  1037    9693 Novák Jiří                      H21A                   3     75:24 



222 ODR SKOB Odry          CZE 

  1039   49380 Pavlačka František              H21B                  28    111:20 
  1040   49343 Pavlačková Kateřina             D21C                   9     64:12 
  1041   49413 Králová Kateřina                D20A                  15     85:43 
  1732   49495 Zelenák Zbynek                  F5                    57     97:49 



223 OKP SK OK 24 Praha     CZE 

  1042   51677 Němečková Jarmila               D40A                   8     61:53 
  1043   51686 Richtr Aleš                     H40A                  10     69:45 
  1044   51680 Novák Libor                     H40A                   3     62:47 
  1045  426348 Novák Libor                     H18B                   4     72:26 
  1046  301372 Nováková Kateřina               D16B                   4     43:51 
  1047  236111 Nováková Irena                  D40B                  11     69:06 



224 OLP SKP OLYMP Praha    CZE 

  1048   49480 Kubů Jaroslav                   H40B                   7     62:30 
  1049  232721 Kubů Matyáš                     T3                    28     34:14 
  1050  232746 Slabý Václav                    H50B                   6     51:54 
  1051   49370 Knotek Kamil                    H50B                   7     52:48 
  1052  515033 Kubů Petr                       F5                            disk 
  1053   49500 John Vladimír                   H50B                   2     40:17 



225 ONO SKOB Ostrov        CZE 

  1054  301501 Lisý Jan                        H65                   24     48:19 
  1055   52179 Oncirková Monika                D40A                  19     80:19 
  1056  301498 Urbánková Kateřina              D18B                   2     50:59 
  1057    8680 Gabrielová Šárka                D50                   25     68:49 



226 OOL SK HANA ORIENTEERI CZE 

  1058  421854 Vaňák Milan                     H45B                  20    122:09 
  1622   52424 Vaňáková Milada                 D40B                  10     67:22 



227 OTK Jiskra Otrokovice  CZE 

  1060  331216 Panovec Kryštof                 H10                    7     31:26 
  1061   52348 Panovec Vladan                  H45B                  12     66:38 
  1062   53329 Panovec Zbislav                 H70                           disk 
  1917   53807 Tomášek František               H75                    5     74:46 



228 PCB SKP České Budějovi CZE 

  1064   51406 Blabla Zdeněk                   H50B                   3     42:42 
  1065  211576 Stluková Eliška                 D40B                  18     92:04 



229 PGP SK Praga           CZE 

  1066   51700 Attl Vladimír                   H70                    2     34:28 
  1067   52096 Dvořáková Ladislava             D60                    3     44:25 
  1068   51274 Dvořák Jaromír                  H60                   49     94:14 
  1069   51863 Zelený Vladimír                 H60                   40     71:28 
  1070   51862 Zelená Markéta                  D50                    7     54:04 
  1071   51632 Kožina Petr                     H45A                   5     54:31 
  1072   51631 Přibík Jan                      H45A                  13     59:11 
  1073   53567 Smolková Alena                  D35A                  16     82:58 
  1074  502089 Kožinová Jana                   D40A                   1     49:37 
  1075    2460 Baldrian Petr                   H35A                          disk 
  1076  301618 Přibíková Monika                D35B                  15     69:05 
  1078   52106 Sysel Ctibor                    H21E                  28    115:55 
  1079   53556 Smolková Kateřina               D21A                  23     70:57 
  1080   51675 Lejsek Tadeáš                   H20A                   9     80:41 
  1081   51658 Ježková Dominika                D20A                  10     61:04 
  1082   53502 Dittrich Silvie                 D18A                  36     97:43 
  1084   53009 Kožinová Anna                   D16A                  22     56:49 
  1085  301617 Přibíková Johana                D14A                  26     71:13 
  1086   51633 Kožinová Zuzana                 D14A                   9     48:02 
  1087  303955 Přibíková Ema                   D14B                   8     77:54 
  1088  232017 Pavlů Kateřina                  D14A                   5     45:44 
  1089  436403 Brousil Tomáš                   T3                    12     28:34 
  1090   51707 Zelená Lenka                    D21A                  20     69:45 
  1091  410392 Prášek Přemysl                  H16A                  22     63:00 
  1092  416118 Landovský Tomáš                 H18A                   5     60:44 
  1093  502088 Landovská Anna                  D18B                          disk 
  1094  515464 Janovský Tomáš                  H21E                  11     88:21 
  1095  887632 Janovská Petra                  D21A                   9     63:25 
  1096  246900 Janovská Kateřina               D12A                   2     39:11 
  1097   51636 Janovský Tomáš                  H10                   10     40:32 
  1098  246828 Nováková Kateřina               D18B                  12     77:25 
  1100   51861 Bozděch Pavel                   F5                    30     68:47 



230 PHK OK 99 Hradec Králo CZE 

  1101  887944 Novotná Tereza                  D18A                   1     39:48 
  1102  301191 Hlaváčková Renata               D35B                  19     76:59 
  1103    9369 Hlaváček Lubomír                H45A                  29     80:31 
  1104  553443 Novotná Markéta                 D16A                   1     35:20 
  1105  410790 Novotná Klára                   D12A                   1     33:29 
  1655    9421 Novotná Marie                   D65                   10     60:36 
  1744    9424 Novotný Milan                   F5                     1     41:41 
  1745    4146 Novotná Petra                   F5                    19     54:56 
  1914    9422 Novotný Petr                    H70                    6     49:33 



231 PLU TJ Sokol Plumlov   CZE 

  1106  995892 Otruba Marek                    H21A                  13     86:00 



232 PVP VSK Přírodní vědy  CZE 

  1107  515051 Gabryšová Tereza                D40B                   4     55:19 
  1108  331076 Gabryš Lubomír                  H10                   13     47:38 



233 PZR SKP Žďár nad Sázav CZE 

  1109   51994 Pospíšil Jaromír                H60                    2     35:42 
  1110   49811 Kříž Ondřej                     H21B                  16     90:33 
  1111  220400 Doleželová Kateřina             D14A                  10     48:44 



234 RBK SK Radioklub Blans CZE 

  1112  416103 Tesařová Jitka                  D35B                  20     83:07 
  1113  219244 Tesařová Eva                    D18B                   5     59:44 



235 ROU SKOB Roudnice nad  CZE 

  1114   53574 Lebduška Petr                   H60                   50    103:34 
  1115  331058 Buk Miloslav                    H45B                  16     80:45 
  1116  331208 Buková Jana                     D35B                  30    101:55 
  1118   53537 Buk Michal                      H14B                   9     76:20 
  1119  331503 Buk Petr                        H10                   14     64:32 
  1120    8868 Simr Pavel                      H21B                  24    100:03 
  1700  434804 Kyselová Jana                   F3                    32     69:51 
  1701  301693 Svobodová Lenka                 F3                    16     57:30 
  1723  301695 Svoboda Jakub                   F5                    27     67:10 



236 ROZ Orientační klub TO CZE 

  1122  232427 Klinkerová Tereza               D16B                   9     49:39 
  1123    8879 Brodský Filip                   H12A                  10     59:20 
  1124   52300 Němcová Barbora                 D12A                   8     49:42 
  1125   52276 Prýmková Barbora                D12A                   3     39:30 
  1126  416137 Klinkerová Magdaléna            D10                           disk 
  1128  416138 Bělohlávek Jiří                 H18A                  41    127:26 



237 SCP AC Sparta Praha    CZE 

  1129   51561 Dubec Pavel                     H21C                   2     63:08 
  1130   51562 Buriánek Jaromír                H60                   10     46:13 
  1131   52115 Hošek Ladislav                  H45A                  35     92:50 
  1132  416140 Khel Richard                    H21B                  10     85:10 



238 SHK TJ Slavia Hradec K CZE 

  1133    9107 Fejlková Alice                  D50                   20     64:00 
  1134    9104 Fejlek Vojtěch                  H50B                  14     62:46 
  1135  331655 Mičánková Monika                F3                            disk 
  1136   51176 Fundová Eliška                  D16A                  11     44:42 
  1137    9199 Teplá Karolína                  D18A                   3     43:25 
  1138    9186 Teplá Tereza                    D21B                  13     71:36 
  1139    9182 Doležalová Veronika             D21B                   2     56:49 
  1140  416214 Svobodová Jana                  D21C                  11     70:13 
  1141    9157 Divecká Růžena                  D40B                  13     72:26 
  1142  410739 Fundová Hana                    D40B                  14     73:54 
  1143   51488 Novotná Iva                     D45A                   5     54:59 
  1144  331561 Egrtová Jitka                   D45B                   8     62:42 
  1145    9118 Bláhová Luba                    D50                   21     64:31 
  1146    9117 Gazdačková Jana                 D50                   27     72:29 
  1147    9112 Šabatková Zdena                 D50                   26     70:05 
  1148    9116 Stulíková Zuzana                D50                   28     76:21 
  1149  301696 Svobodová Eva                   D50                   14     60:17 
  1150    9847 Havlas Jan                      F3                     4     39:28 
  1151   49604 Provázek Jiří                   H16A                  13     57:13 
  1152   51131 Divecký František               H16A                  44     91:32 
  1153    9843 Funda Jan                       H18A                  11     68:37 
  1154  405953 Egrt Martin                     H18B                   6     77:55 
  1155    9188 Souček Michal                   H20A                  22    134:15 
  1157    9189 Šabatka Zdeněk                  H20A                   8     80:25 
  1158  995831 Jirásek Michal                  H21A                   1     70:22 
  1159    9145 Bláha Jan                       H21A                  21     92:16 
  1160    9153 Stulík Jakub                    H21E                  21    110:40 
  1161  410744 Funda Michal                    H45B                          disk 
  1162   51489 Novotný Pavel                   H45B                  15     74:25 
  1163    9120 Divecký Josef                   H45B                   3     57:59 
  1164    9158 Svoboda Miloslav                H45B                  13     68:22 
  1165  410797 Gazdačko Milan                  H50A                  12     59:41 
  1166    9115 Šabatka Petr                    H50B                  17     94:07 
  1167    9113 Stulík Jiří                     H50B                  16     84:01 
  1168    9103 Máslo Miroslav                  H65                   29     49:16 
  1169   51182 Vychodil Tomáš                  H40B                  16     73:29 
  1170    9897 Vychodilová Jiřina              D50                   32    134:54 
  1172   49603 Smitka Jan                      H18A                  16     72:00 
  1173  515483 Šmehlík Eduard                  H21E                   4     80:21 
  1174  995807 Komanec Václav                  H21E                          disk 
  1566  515140 Petrželová Tereza               D20A                   1     47:48 



239 SJC Sportcentrum Jičín CZE 

  1175    9938 Matušová Petra                  D21B                   3     58:23 
  1176    9924 Mikulová Ada                    D21B                   4     59:14 
  1177    9976 Kakrdová Iva                    D21C                   4     52:05 
  1178    4298 Kazda Jiří                      H21A                          disk 
  1179  500268 Havlík Jaroslav                 H70                    1     28:57 
  1180    9915 Ondřejová Dita                  D21B                   9     65:43 
  1835    9911 Fejk Zbyněk                     H21B                  12     88:01 



240 SJH Slovan Jindřichův  CZE 

  1181  301345 Gřunděl Ivan                    H65                   13     42:34 
  1182  336767 Beneš Jan                       H35B                   2     59:48 
  1183     109 Benešová Iva                    D35B                   6     55:24 
  1184  553451 Benešová Iveta                  D16B                  13     83:21 
  1185  920682 Benešová Jana                   D16A                  10     44:23 
  1186 1007526 Pragerová Jana                  D35B                  17     73:32 
  1187 1007555 Pragerová Petra                 T3                    26     33:57 
  1189  553458 Šrámková Michaela               D16A                  14     45:53 
  1190  553438 Píšová Lucie                    D21B                  15     76:32 
  1191  553439 Kubičko Petr                    H40A                  14     81:59 
  1192  331719 Kubičková Bára                  D14B                   2     48:53 



241 SJI OK Jihlava         CZE 

  1193   51918 Šmrha František                 H65                           disk 



242 SJN SKP JABLONEC NAD N CZE 

  1194    8403 Bauer Lukáš                     H21B                  20     94:22 
  1195    8379 Bauer Matyáš                    T3                    45     51:18 
  1679  995895 Bauerová Kateřina               F3                     5     43:13 



243 SJP TJ Slavoj Praha    CZE 

  1196    8797 Bláha Svatopluk                 H70                    4     42:31 
  1197   49622 Mack Zdeněk                     H75                    8    108:16 



244 SKV TJ Slovan Karlovy  CZE 

  1199   51133 Janovič Ondřej                  H45A                  30     86:40 
  1200   51136 Savičová Irena                  D55                   19     66:53 
  1201  410720 Štěrba Jiří                     H45B                  17     94:48 
  1202   51738 Štěrba Marek                    T3                    27     34:02 
  1203   51137 Kubát Jaroslav                  H55A                  33     82:11 
  1204  237549 Kubátová Lenka                  D50                   17     61:41 
  1205    8493 Ondrová Kateřina                D20B                   6     81:46 



245 SLA SKOB Slaný         CZE 

  1206    8361 Tomášková Barbora               D12B                  21    122:29 
  1208  307264 Hrdlička Jan                    T3                    24     33:12 
  1209 2011818 Jirkovský Jan                   T3                    54     84:51 
  1210    8357 Čech Richard                    T3                    29     35:05 
  1211  434805 Jirkovská Pavlína               D35A                  19     92:17 
  1212  897377 Duláková Veronika               D10                   18     99:15 
  1213  887902 Duláková Kristina               D10                    4     43:04 
  1214    8358 Kocáb petr                      H14A                  32     67:51 
  1215    8356 Aster Tomáš                     H14A                  33     75:29 
  1216  897346 Kolářová Johana                 D10                   12     59:04 
  1217  515052 Kašpar Vojtěch                  H14A                  15     52:52 
  1218  206417 Jirkovská Kateřina              T3                    42     48:22 
  1219  224894 Hrdličková Ludmila              D40A                  18     78:58 
  1221  320292 Jirkovská Michaela              T3                    46     54:46 
  1222  428297 Müllerová Eva                   D14A                  25     69:23 
  1223  436427 Srbová Kristýna                 D10                   19    115:35 
  1224  428278 Zemko Zdeněk                    H10                   15     65:05 
  1225  425546 Zemková Helena                  D35A                  20    118:45 
  1226  426323 Doubková Petra                  D12A                  10     51:12 
  1227  436402 Ježek František                 T3                    51     64:34 
  1228  259072 Ježková Martina                 D35A                  12     68:34 
  1229   52624 Ježek Ondřej                    H12A                   5     46:58 
  1230    8671 Ježková Kateřina                D12A                   6     43:37 
  1231  301616 Bejčková Jana                   D35A                   1     51:32 
  1232  428286 Bejčková Kateřina               D12B                          disk 
  1233  420425 Zábranský Emil                  H65                   31     50:49 
  1234  420439 Zábranská Kristýna              D12B                  15     79:23 
  1235    8805 Nosál Stanislav                 H60                   12     49:33 
  1236  887615 Kolář Tomáš                     H35A                  23    118:46 
  1678  515046 Kučerová Barbora                F3                    34     71:49 
  1757    8374 Asterová                        F5                    67    111:35 



246 SLP SK Slavia Praha    CZE 

  1237   51546 Chloupková Jana                 D21B                  27     88:06 



247 SMB SKOB SIG-MAT Mladá CZE 

  1238    7707 Kvapilová Lenka                 D21B                   6     61:18 
  1239   49973 Žitná Jana                      D18B                   4     54:27 
  1240   49971 Žitný Tomáš                     H35B                   5     72:12 
  1898    7718 Hlaváč Jaroslav                 H60                    8     44:59 



248 SNA TJ Start Náchod    CZE 

  1241    9626 Doucha Jiří                     H21E                  26    114:53 
  1242    9606 Douchová Jaroslava              D35B                  26     96:16 
  1243    9636 Doucha Martin                   T3                    11     28:28 



249 SOB Sdružení org.banko CZE 

  1244    4181 Choutka Jaroslav                H35A                  21     94:20 
  1245    4183 Choutková Magdaléna             D21B                  11     70:25 
  1246   53643 Randík Jan                      H21C                  17     79:24 



250 SOP TJ Slezan Opava    CZE 

  1247    8722 Suchánková Libuše               D60                    9     54:02 



251 SRK SOOB Spartak Rychn CZE 

  1248    9798 Hrobař Rudolf                   H60                    5     39:56 
  1249    9504 Dusílek Adam                    H20A                   4     66:59 
  1250  995837 Kosová Denisa                   D18A                   2     41:20 
  1251    9804 Říčařová Žaneta                 D18A                  25     67:56 
  1252  219279 Kulhavá Šárka                   D16B                   1     33:24 
  1253   53569 Kulhavá Eliška                  D14A                   1     39:08 
  1254  219278 Kulhavá Jarmila                 D40A                  17     78:46 
  1255  416300 Kulhavý Josef                   H50A                   8     54:14 
  1257  995885 Heřman Daniel                   H21C                  15     78:08 
  1258    9794 Reslová Hana                    D16A                  23     56:50 
  1259    9491 Ptáček Jiří                     H20A                   6     69:38 
  1260  301112 Ptáček Martin                   H14A                  13     49:58 
  1261    9498 Pátek Lukáš                     H20A                          disk 
  1792    9814 Heřman Ondřej                   H14A                   5     45:04 



252 SSU SK Severka Šumperk CZE 

  1262  352306 Přikryl Jan                     H20A                  19    114:58 
  1263   52552 Králová Lada                    D21B                   8     64:49 
  1264   52450 Poklop Martin                   H21E                  27    114:59 
  1265   52551 Žák Miroslav                    F5                    34     70:55 
  1734   52541 Březinová Marie                 F5                    13     53:32 
  1770  352322 Holinek Tomáš                   F5                    21     61:55 
  1771   52550 Benc Tomáš                      F5                    38     75:07 



253 STB TJ Stadion Nový Bo CZE 

  1266   49987 Bernášková Petra                D21A                  17     67:40 
  1267   49983 Kučerková Romana                D21B                  12     71:06 
  1268   53565 Ludvík Vojtěch                  H16A                          disk 
  1269   52906 Novák Zdeněk                    H18B                   3     69:23 
  1270   49982 Našinec Jiří                    H55B                   9     68:17 



254 STH SK Studenec        CZE 

  1271    9990 Uvizl Marek                     H18A                  34     90:30 
  1272  253377 Šedivá Petra                    D21C                  13     76:50 
  1273    9090 Junek Petr                      H21A                  10     84:17 
  1275    9974 Chrást Tomáš                    H21B                  11     86:47 
  1276  253376 Šedivý Josef                    F5                    10     52:56 
  1277   49362 Charvát Jiří                    H18A                  29     86:30 
  1278  995849 Chloupek Adam                   H16A                   3     47:45 



255 SUL Slavoj Severotuk Ú CZE 

  1279    8135 Dubský Josef                    H60                   34     65:31 
  1280    8138 Hromádka Miroslav               H21B                  34    123:29 
  1281    8147 Lederer Pavel                   H40A                  18     85:41 
  1282    8145 Dufek Petr                      H40A                          disk 
  1283    8141 Linka Vladislav                 H40A                  21     93:54 
  1284    8142 Linková Alena                   D35B                  29    100:02 
  1285    8133 Nováková Jana                   D35B                   7     55:40 
  1286    8149 Ženíšek Jan                     H40A                          disk 
  1287    8136 Ženíšek Radek                   H21B                  29    114:56 
  1288    8146 Kabátníková Martina             D21C                  18    140:58 



256 SVS Orientklub Vsetín  CZE 

  1289   53389 Maliňák Josef                   H50B                   9     54:39 
  1290   53385 Maliňáková Kateřina             D21B                  19     80:41 



257 TAP KOB TRETRA Praha   CZE 

  1291   53639 Hejtmánek Vladimír              H50B                  11     57:56 
  1292   53641 Hejtmánková Alena               D55                   11     54:45 
  1293   53640 Hejtmánková Kateřina            D21B                  14     74:41 
  1294  515475 Makovský Jakub                  H21A                   7     83:21 
  1295   53642 Sládek Jan                      H21B                  17     90:36 
  1296  515433 Hodek Michal                    H21B                   6     81:04 
  1297  232189 Gabrovská Lucie                 D21A                  11     63:51 
  1298  887637 Černý Martin                    H20B                   1     73:14 



258 TBM TJ Tesla Brno      CZE 

  1299  300645 Cigošová Anna                   D50                   10     55:55 
  1300   53292 Cigošová Eva                    D21A                  24     71:21 
  1301  320129 Hubík Petr                      H50B                  10     57:20 



259 TEM KOB Temelín        CZE 

  1302   52193 Pšenička Jiří                   H45B                   9     63:05 
  1303  361933 Pšenička Vít                    H18B                  10     90:22 



260 TEP TJ Tempo Praha     CZE 

  1304   51647 Městková Eva                    D60                           disk 
  1305   52157 Aschermann Ondřej               H35B                   3     66:17 
  1306   52159 Aschermann Michael              H65                   14     43:01 



261 TJN TJ Tatran Jablonec CZE 

  1307  416833 Böhm Karel                      H55B                  11     72:19 
  1308  232515 Böhmová Eva                     D55                   26    104:54 
  1309  416834 Fólová Martina                  D21A                  21     70:01 
  1310    8262 Horák Petr                      H50B                   8     54:34 
  1311  361924 Lejsková Barbora                D10                   11     51:48 
  1312  416850 Lejsková Martina                D16A                  34     93:47 
  1313  301342 Lejsková Pavlína                D18A                  31     76:09 
  1314    8259 Lukavcová Lenka                 D55                   18     66:00 
  1315    8258 Lukavec Miloslav                H60                    7     43:43 
  1316  232502 Novotný Dušan                   H35B                   4     71:01 
  1318  232256 Posselt Martin                  H40B                  12     70:13 
  1319  232512 Posselt Martin                  H14B                   4     58:00 
  1320  410359 Posseltová Romana               D35B                   9     58:39 
  1321  411767 Posseltová Tereza               D18B                   8     66:47 
  1324    8270 Pešek Jakub                     T3                    37     46:12 
  1325  416844 Pešek Petr                      T3                     9     26:09 
  1326   49999 Duda Antonín                    H21B                  21     97:00 
  1328  232505 Vinklář Šimon                   T3                            disk 
  1330  232501 Vinklářová Karolína             T3                    47     54:56 
  1331  416840 Picek Jan                       H18A                   9     66:20 
  1332    7726 Rýdlová Magda                   D40A                   3     52:37 
  1333   52576 Strachota Petr                  H21A                  24     95:53 
  1334  416837 Kobr Tomáš                      H21A                          disk 



262 TJP Sokol Troja        CZE 

  1336   53526 Cedrych Karel                   H50B                  13     60:56 
  1337   53514 Kraus Ota                       H45A                  33     90:27 
  1338  232898 Novák Jan                       H16A                  39     80:51 
  1339  224909 Weisl Jakub                     H14B                          disk 
  1342   51325 Dolečková Míla                  D65                   16     84:25 
  1343  224898 Weisl Martin                    T3                    49     59:36 
  1344   53532 Provazníková Svatava            D65                   19    119:06 
  1346   51289 Wolkerová Dagmar                D55                   17     65:39 
  1347  301536 Pecharová Michaela              D35A                  18     88:00 
  1348  416114 Nováková Jana                   D40A                  15     76:21 
  1349   51326 Weislová Eva                    D40A                   6     59:31 
  1350   53504 Krausová Barbora                D18B                  13     78:13 
  1351   53512 Krausová Martina                D16B                   6     44:11 
  1352   51560 Weislová Adéla                  D12B                   1     43:36 
  1353   53515 Novák Petr                      H45A                  34     90:37 
  1665  301537 Jankovcová Marie                F3                    50    116:33 
  1890    8861 Peterka František               H55A                   6     58:14 



263 TRI TJ TŽ Třinec       CZE 

  1355  887630 Argaláš Michal                  H16A                          disk 



264 TTR OOB Třebíč         CZE 

  1356  232500 Fialová Věra                    D16B                  12     65:03 
  1357  232497 Fialová Zuzana                  D20A                  13     68:50 
  1358  515158 Ratkovská Lenka                 D21A                  16     66:10 
  1359   52230 Dvořáčková Jana                 D21A                  27     74:52 
  1360   52247 Dosbabová Magda                 D21B                  21     80:49 
  1361  220397 Fialová Dana                    D45B                  15     98:17 
  1362   52253 Orálková Libuše                 D55                   16     61:10 
  1363  515502 Fiala Martin                    H21A                  14     86:18 
  1364   52250 Dvořáček Jiří                   H21A                  20     91:38 
  1365  515159 Kříž Lukáš                      H21A                  19     91:36 
  1366   52252 Orálek Miroslav                 H55A                  18     66:49 
  1368   52240 Dvořáček Jan                    H21C                  16     78:23 
  1925   52239 Mašterová Lenka                 T3                    41     48:18 



265 TUR TJ Turnov          CZE 

  1370    8351 Jakubec Jindřich                H60                   13     49:38 
  1371  515087 Kochová Nikola                  D16A                   6     41:13 
  1372   51537 Linková Alena                   D12A                  11     52:44 
  1373   51809 Linková Iva                     D35B                   3     48:37 
  1374  995878 Pavlovcová Petra                D16A                   2     36:45 
  1375   51825 Sehnalová Tereza                D21A                  15     65:33 
  1376  995802 Švirák Ondřej                   H18A                   8     65:34 
  1378   53816 Sedláčková Martina              D21A                  13     64:50 
  1379  301189 Rančáková Barbora               D21A                  22     70:09 
  1380    8220 Konopáč Jiří                    H50A                  22     67:12 
  1381    8213 Brožová Aneta                   D16B                   5     44:09 
  1382    8080 Zakouřil Vít                    H16A                   7     54:31 
  1530  232726 Hudská Ludmila                  D12A                  13     56:52 
  1828  515047 Vlček Martin                    H21A                   5     79:40 
  1891    8214 Hudský Vlastimil                H55A                  13     60:08 
  1921    8215 Linková Lucie                   T3                    17     31:02 



266 TUV SOK TJ Turnov      CZE 

  1383    8322 Kvapil Petr                     H35B                   1     56:20 
  1384    8323 Pospíšil Jiří                   H60                   20     55:06 
  1385  501246 Gurka Jiří                      H60                    4     39:11 
  1386  411609 Horák Patrik                    H14A                   2     39:17 
  1387  411625 Smutná Anežka                   D16A                  17     46:07 
  1388   51238 Zakouřilová Štěpánka            D14A                   7     47:00 
  1389  411412 Sokolář Ondřej                  H14A                  34     80:48 



267 TZL SKOB Zlín          CZE 

  1391  995797 Dlabaja Štěpán                  H21E                  14     96:02 
  1392    8930 Horynová Eva                    D55                    5     45:01 
  1393  416064 Benroth Martin                  H18A                  21     77:05 
  1394   51501 Benroth Jakub                   H20A                  20    127:52 
  1395  887934 Nečas Jiří                      H18A                   6     62:52 
  1396   53320 Nečas Rudolf                    H50A                   2     44:54 



268 UOL SK Univerzita Pala CZE 

  1397   52441 Janošík Antonín                 H50A                  37    106:04 
  1398  301554 Janošíková Lenka                D21A                   8     62:38 
  1399  500587 Špacír Jan                      H21A                  17     88:24 
  1400   52469 Vašíček Michal                  H20B                          disk 
  1401   52452 Poklopová Lenka                 D21A                   2     55:08 
  1402   52507 Jakobová Adélka                 D21A                   7     61:12 
  1403  361921 Čermáková Magdalena             D18A                   8     49:38 
  1404   52454 Indráková Adélka                D21A                   1     54:30 
  1405   52733 Horčičková Vendula              D16A                   3     38:41 
  1406  515413 Šimková Johanka                 D16A                   7     41:40 
  1407  426399 Bubla Jiří                      F5                            disk 



269 VAM OOB POLART Vamberk CZE 

  1408    9671 Rykala Karel                    H45B                          disk 
  1409   51469 Rykala Filip                    H14B                   2     52:22 
  1410    9680 Rykalová Jitka                  D35B                          disk 



270 VBM VSK MZLU Brno      CZE 

  1411   49651 Bauer Emil                      H65                   18     45:01 
  1412   53222 Hiršová Marcela                 D35A                   5     60:44 
  1413  416029 Hirš Otakar                     H12A                   1     40:35 
  1414   53223 Jemelíková Lada                 D40B                   2     49:03 
  1415  929929 Kočí Martin                     H21E                  32    126:25 
  1670   53221 Hirš Libor                      F3                     1     31:59 



271 VCB TJ OB České Budějo CZE 

  1416  416301 Janošík Radek                   H21C                   5     69:28 
  1417  416310 Janošíková Eva                  T3                    43     50:14 
  1419   52113 Teringlová Martina              D21B                   1     56:45 
  1863    8044 Teringl Radek                   H40A                   4     62:52 



272 VIC OB Vizovice        CZE 

  1420  515037 Starosta Pavel                  H21E                  25    112:46 
  1421   53887 Kršáková Marie                  D18B                   6     61:56 
  1422   53121 Kratochvíl Jindřich             H16B                   6     69:15 
  1424   52349 Panovec Jan                     H20A                          disk 
  1845   51513 Malý Ondřej                     H21E                  13     91:32 



273 VLI VSK Slavia TU Libe CZE 

  1425    7752 Heczková Bohdana                D21E                   2     69:11 
  1427  500290 Horáček Michal                  H21E                   2     76:19 
  1428  253372 Ježek Ladislav                  H55A                  32     77:08 
  1429    8298 Pachner Pavel                   H21E                  18    103:44 
  1430    8307 Podrábská Marie                 D35B                   2     43:49 
  1431   49954 Poloprutská Klára               D12B                   3     55:36 
  1432   49952 Poloprutská Lucie               D10                    5     43:42 
  1433   49951 Poloprutská Markéta             D18A                  12     52:34 
  1434   51227 Poloprutský Tomáš               H40A                   7     65:05 
  1435    4211 Šaffková Kateřina               D21A                   4     58:22 
  1436  428279 Špak Zdeněk                     H21C                  21     83:26 



274 VOV VSK VŠB TU Ostrava CZE 

  1437   51303 Pavlačka Ondřej                 H21E                  17    103:05 



275 VPM KOS Slavia VŠ Plze CZE 

  1438   52378 Bouchalová Zdena                D50                    8     54:05 
  1439  301479 Hasman Jan                      H40A                          disk 
  1440  995835 Hašek Ondřej                    H40A                   8     65:37 
  1441  237546 Kroupa Štěpán                   H40A                  22     97:31 
  1442  515112 Hašková Eva                     D35B                  13     61:02 
  1443  995796 Vodrážka Ondřej                 H21E                  12     90:55 
  1444   53252 Vodrážková Kateřina             D21E                          disk 
  1445  995860 Bouchal Jiří                    H21E                   7     82:13 
  1446  887616 Fajtlová Jana                   D21B                  10     66:39 
  1447  301412 Kamaryt Tomáš                   H21A                  15     86:54 
  1448  434815 Obytová Kateřina                D12B                   6     63:03 
  1449  434817 Durasová Markéta                D12B                  17     83:01 
  1450  434819 Kroupová Eliška                 D12B                  14     75:02 
  1451   52375 Mikešová Adéla                  D12B                  10     69:46 
  1452  434821 Duras Jan                       H12B                  16    176:23 
  1453   52380 Hašek Jan                       H10                    3     28:03 
  1455  331267 Richtr Lukáš                    H10                    4     29:21 
  1456  434806 Hašek Adam                      T3                            disk 
  1457  434825 Hasman Marek                    T3                     2     20:15 
  1458  434827 Kroupová Adéla                  T3                    30     35:14 
  1459  887624 Rauch Stanislav                 H21A                  31    114:07 
  1460   52217 Honnerová Blanka                D21E                   9     77:23 
  1461  887623 Anděl Robert                    H21B                  25    102:55 
  1878  416190 Kodeda Olda                     H50A                  11     57:30 
  1923  434814 Hasman Ondřej                   T3                     8     25:48 
  1930   52372 Kodeda Petr Olda                T3                    19     31:28 



276 VRB SK při gymnáziu Vr CZE 

  1462  416150 Šperlíková Eva                  D18A                  24     66:57 
  1463  301264 Zaoral Jan                      H60                   44     82:38 
  1464  232165 Malacka Petr                    H21C                  12     76:13 
  1598  301328 Plánková Jana                   D21C                  17    115:12 
  1660   51946 Vyhnalík Zdeněk                 F3                    33     70:51 



277 VRL TJ Spartak Vrchlab CZE 

   381    8952 Knoblochová Kamila              D21B                  26     86:10 
  1466    9246 Hančová Petra                   D14A                  16     58:11 
  1467  206480 Hanč Jaroslav                   F5                    75    132:48 
  1468    8960 Doležalová Radka                D18A                  15     55:30 
  1469  331285 Jebavá Lucie                    D18A                  20     62:36 
  1470  515421 Kubátová Zuzana                 D18A                  11     50:15 
  1471  331237 Bucharová Eliška                D18B                  11     74:25 
  1473    8965 Šírová Natálie                  D20B                   2     65:36 
  1474   51599 Kutlvašrová Vlaďka              D21B                   5     61:07 
  1475    8966 Hlaváčová Lucie                 D21C                  14     82:40 
  1476    8968 Kubátová Dana                   D21C                   6     57:18 
  1477    8954 Nýdrlová Eva                    D50                   13     58:39 
  1479  339555 Kubát Tomáš                     T3                    35     42:06 
  1480    9002 Kubát Lukáš                     H16A                  43     89:06 
  1481    9000 Polák Vlastimil                 H21A                   2     72:59 
  1483    8977 Kubát Miroslav                  H40B                  11     66:33 
  1485    8999 Knobloch Jindřich               H60                    9     45:52 
  1486  232636 Doležalová Jana                 F3                    36     75:44 
  1487  425555 Waňková Martina                 D10                    1     20:01 
  1488  219210 Waněk Adam                      H14A                   3     39:55 
  1489    8964 Havel Leoš                      H45B                   2     50:00 
  1834    8981 Kutlvašr Ruda                   H21B                  17     90:36 



278 VSP USK Praha          CZE 

  1492   51644 Černínová Dagmar                D35B                  10     58:50 
  1493    4025 Černín Daniel                   H16B                   8     74:13 
  1494    4026 Černín Ondřej                   H14B                   6     66:30 
  1495    9784 Baldrianová Barbora             D21E                   4     71:39 
  1496   51743 Dohnal Josef                    H65                    7     37:23 
  1497   52275 Škorpil Martin                  H50A                   4     46:15 
  1498  211303 Škorpilová Jana                 D35A                   7     64:20 
  1499   63416 Bohatá Jana                     D14B                   1     47:55 
  1500   51643 Hořínek Jaroslav                H55A                   2     53:52 
  1501   52282 Němeček Jan                     H45A                   1     48:50 
  1502  207811 Šváb Jan                        H50B                  12     58:30 



279 XKV X-TEAM BANO KARLOV CZE 

  1503  237541 Novák Petr                      H21B                   9     83:45 
  1504    8377 Jiskra Martin                   H21B                  26    104:56 
  1505    8380 Bachura Lubomír                 H20B                   4     98:54 
  1506    8382 Kubín Miroslav                  H21C                  29    132:03 
  1831    8392 Eberl Tomáš                     H21B                          disk 



280 ZAT TJ Loko Žatec      CZE 

  1507    7892 Brabec Zdeněk                   H50A                  19     65:04 



281 ZBM SK Žabovřesky Brno CZE 

  1508  219242 Tesařová Markéta                D16A                  15     45:55 
  1509   49690 Drábek Jan                      H21A                  23     95:25 
  1510  515163 Nykodým Miloš                   H20A                          disk 
  1511  336758 Zháňal Jan                      H21A                   8     83:29 
  1512   53308 Borecká Kateřina                D21C                   2     49:35 
  1513  995814 Mádlová Věra                    D21E                   1     65:39 
  1514   49376 Kabáthová Eva                   D21E                  10     81:26 
  1515   49313 Jemelíková Denisa               D16A                  16     46:05 
  1516  515450 Hlavová Hana                    D21E                   8     77:01 
  1517   53722 Koporová Petra                  D16A                  19     47:58 
  1518  416329 Hendrychová Zuzana              D21E                  14    105:28 
  1519  230664 Jašek Otakar                    H16A                  24     65:04 
  1520    8939 Chromá Kateřina                 D16A                   4     40:06 



282 ZVO OB SK Zvole        CZE 

  1521   53593 Beránek Radek                   H21C                  22     86:40 



283 ZVS TJ Zbrojovka Vsetí CZE 

  1522  416129 Vyškovský Ivan                  H65                   20     45:23 
  1523   53697 Vyškovská Radka                 D35B                   8     58:36 
  1524   53382 Řezaninová Iva                  D18B                   3     51:33 
  1919    8372 Stříteská Sofie                 T3                    58    122:23 



284 127 OLC WIENERWALD     AUT 

  1896  320202 Schwarz Robert                  H55B                   7     63:04 



285 359 FIRESTARTER DARMST GER 

  1838    4431 Schellenberger Steffen          H21C                  19     81:37 
  1839    4429 Schellenberger Peter            H21C                  18     79:29 
  1842    4430 Adler Yves                      H21C                  13     76:20 



286 726 SAVEDALENS AIK II  SWE 

  1525  354655 Bergdahl Julia                  D10                   14     60:19 
  1629  345020 Bergdahl Karin                  D45B                   4     51:43 
  1877   14661 Carlsson Christer               H45B                   6     59:55 



287 N05 NEREGISTR. PRAHA 8 CZE 

  1555    4657 Krejbichová Julie               D16B                  15    103:58 
  1625    8352 Krejbichová Šárka               D40B                  16     79:15 
  1932    4658 Krejbich Daniel                 T3                            disk 



288 N06 NEREGISTR. PRAHA 4 CZE 

  1759    4420 Ledvinová Jana                  F5                    55     95:28 



289 CTB                    CZE 

  1832    4678 Hanousek Martin                 H21B                  41    178:06 



290 N07 NEREGISTR. DOBŘÍŠ  CZE 

  1728  436940 Kopáčková Alena                 F5                    73    130:45 
  1731  434573 Kopáček Vít                     F5                    68    116:34 
  1758    4419 Ledvina Tomáš                   F5                    40     78:54 



291 765 SKIEN OK           NOR 

   444  257382 Ragvin Dag steinar              H21E                  20    110:05 



292 CEL CEL                CZE 

  1658   52405 Tomášek Ondra                   F3                    46    104:15 



294 SMR SK SNS Smržovka    CZE 

  1836  232631 Zaoral Petr                     H21B                  31    115:51 



295 NER NEREG                  

   271  333322 Boucherová Thea                 T3                     4     23:03 
   348   52316 Mc Mahon Anežka                 T3                    40     47:13 
   483  995836 Uhlíková Tereza                 D18A                  ms     55:03 
   819   53759 Váňa Martin                     H21E                  ms     96:44 
  1023    4423 Humpolec Martin                 T3                    53     72:15 
  1377  515082 Kořínek Jindra                  H21E                  ms    101:12 
  1600  363437 Károlyi Hanga                   D21C                  10     69:53 
  1611    9176 Kroniková Jana                  D35B                  12     60:56 
  1617  333320 Boucherová Lucie                D40A                  11     69:16 
  1630    6236 Ausorge Silke                   D45B                   3     50:37 
  1639   53319 Nečasová Eva                    D50                   18     61:52 
  1672    4864 Heyde Barbel                    F3                    44     95:20 
  1674    9808 Kos Michal                      F3                     9     49:57 
  1676    9505 Kosová Michaela                 F3                    13     54:32 
  1686  361241 Krause Corina                   F3                    48    113:45 
  1689  425426 Polčák Luděk                    F3                    27     65:11 
  1690  425427 Kužela Martin                   F3                    42     91:21 
  1693  364393 Romanovic Helena                F3                    51    124:28 
  1694  230718 Humpolcová Jitka                F3                    26     63:46 
  1695  553455 Beroth Miroslav                 F3                    30     67:01 
  1696  416065 Benrothová Irena                F3                    12     54:19 
  1698  224417 Boucher Yves                    F3                    10     51:28 
  1699    4407 Poloprutská Martina             F3                    23     63:12 
  1702    4411 Přibylová Erika                 F3                    15     57:04 
  1703    4412 Böhm Ondřej                     F3                    43     92:51 
  1704   51749 Košková Silvie                  F3                     2     37:17 
  1705    9964 Kohout Filip                    F3                            disk 
  1706   53387 Maliňáková Dana                 F3                    21     58:12 
  1707  436410 Hlubáček Tomáš                  F3                            disk 
  1709    8404 Ženčáková Marie                 F3                    18     58:05 
  1710  331619 Waňková Dita                    F3                    22     60:42 
  1711    4425 Kněžínek Jaroslav               F3                    11     53:49 
  1712    9455 Vykysalý František              F3                     6     46:43 
  1713    9457 Vykysalý Miroslav               F3                     7     47:00 
  1715    9898 Fabianová Iva                   F3                    14     55:21 
  1716   53555 Chloupek Radomír                F3                    41     89:11 
  1717    4426 Kulhavý Roman                   F3                    40     86:25 
  1718    8344 Stibalová Věra                  F3                    19     58:07 
  1719  502087 Němec Vladimír                  F3                    38     79:48 
  1720    4415 Brousilová Petra                F3                    17     57:50 
  1721   49986 Kaiserová Eva                   F3                    45     97:00 
  1722  336793 Tvardková Karin                 F3                    25     63:32 
  1735    8398 Řehánková Jana                  F5                    65    110:07 
  1736  301585 Vladimír Schejbal               F5                    66    110:10 
  1737    9893 Charousek Karel                 F5                    51     89:52 
  1739  410788 Schejbalová Karina              F5                    42     81:03 
  1740    8376 Čemos Mikuláš                   F5                            disk 
  1741    8375 Schejbalová Kristina            F5                    64    108:19 
  1746    4128 Verheij Barbara                 F5                    69    118:27 
  1761   51515 Kršák Karel                     F5                    23     64:10 
  1764   52470 Zdráhal Tomáš                   F5                     8     51:03 
  1765    9071 Král Martin                     F5                    33     70:24 
  1769   53889 Kršáková Veronika               F5                    52     90:33 
  1783  331797 Peřinka Šimon                   H12B                          disk 
  1800  333321 Boucher Rafrel                  H16B                          disk 
  1918    8990 Hubert Waňek                    T3                    21     32:54 
  1928    9471 Kosová Tereza                   T3                     5     23:30 
  1935  425425 Polčák Luděk                    F5                    63    108:13 
  1936  886718 Marek Martin                    F5                     3     44:49 
  1939  887604 Mikeš Roman                     F5                    77    175:33 
  1941    8524 Rudolfová Jana                  F5                    58    100:31 
  1943  515456 HUbený Martin                   F5                    41     80:06 
  1946  515036 Procházková Michaela            F5                    17     54:34 
  1947  410785 Valachová Martina               F5                    11     52:59 
  1948 1300907 Januškevičius Regimantas        F5                     9     51:19 
  1949 1300908 Januškevičiene Asta             F3                    19     58:07 
  1950   53636 Hejtmánek Martin                F5                    23     64:10 
  1951    4433 Tušl Martin                     F5                    29     67:44 
  1953    8503 Melichar Jaromír                F5                    56     96:39 
  1954    4409 Přibyl Adam                     F5                    37     73:47 
  1955    4410 Přibyl Luboš                    F5                    72    130:38 
  1956   52277 Novotná Markéta                 F5                    47     85:27 
  1957    7769 Kapounová Iva                   F5                    76    174:04 
  1960    8373 Kapounová Jitka                 F5                    48     86:10 
  1961    8899 Hlavová Jindra                  F5                     5     46:39 
  1962   52105 Sysel Ondřej                    F5                     4     46:32 
  1963    2267 Claus Carol                     F5                    16     54:21 
  1965  500289 Přeček Zdeněk                   F5                    35     72:47 
  1966  336750 Zavadilová Naďa                 F5                    70    124:48 
  1967  434840 Bochenková Ivana                F5                     6     49:02 
  1968  232174 Bochenková Jana                 F5                    36     72:53 
  1969   51581 Bochenek Milan                  F5                    25     65:39 
  1970    4418 Jeřábek Tomáš                   F5                    60    102:54 
  1971    8337 Stibal Ivan                     F5                    26     65:57 
  1972  410368 Klír Václav                     F3                     3     37:54 
  1973    8300 Přinda Lukáš                    F5                     7     50:05 
  1974    8355 Šubrt Miroslav                  F5                    50     88:36 
  1975    8360 Brtník Adam                     F5                    22     61:58 
  1976    4408 Valášek Petr                    F5                    18     54:35 
  1977  995801 Sauer                           F5                    20     57:23 
  1978  361965 Řehák                           F5                    54     93:37 
  1980    8134 Linka Michael                   F3                    35     74:00 
  1981  238230 Denisova Nadezda                F5                    46     85:05 
  1982   51225 Horáková Aneta                  F5                    59    102:46 
  1983  361992 Bolina Michal                   F5                    49     87:28 
  1984    8878 Bolinová                        F3                    24     63:26 
  1985  515166 Nožka Radek                     F5                     2     42:25 
  1986   51630 Prášil Vladimír                 F3                            disk 



297 BOR OK Jiskra Nový BOR CZE 

  1934    4436 Janoušková Lucie                D10                    2     27:41