bohemia 2009út 11.8.2009 19:52
Výsledky Etapa 3vytvořeno MT2003 © Stephan Krämer 2007

  StČí     Čip Jméno                        RN Kategorie          místo       Čas 


1   121 HSV OL WIENER NEUS AUT 

     1     201 Sengstschmid Georg              H21A                  37     49:00 
     3  307632 Hofer Kathrin                   D35B                  23     40:57 
  1841 2112426 Leidl Thomas                    H21C                  10     23:51 



2   122 ASKO AUSTRIA       AUT 

     4  230725 Gratzer Hans georg              H50A                          disk 
     6  339112 Bauer Jona                      H14A                  16     32:46 
     7  339113 Ewerz Christian                 H14A                  24     37:57 
     9  435423 Fitsch Benjamin                 H12A                   8     48:25 
    11  339115 Lugstein Karin                  D50                   34     62:00 
    13  218988 Johannsson Sofia                D12A                  18     55:29 
    14  223681 Kubelka Stefan                  H14A                  27     41:51 
    15  237561 Prach Franz                     H45A                  29     53:45 
    16    5421 Pirklbauer Judith               D14A                  29     64:42 
    17  480913 Böhm Eduard                     H60                   17     32:05 
    18  502095 König Markus                    H21E                  18     39:24 
    19    5400 Müller Leo                      H60                    9     27:54 
    20    5399 Müller Brigitte                 D60                   14     35:44 
    21    5369 Rieder Gernot                   H65                   23     32:01 
    22  922405 Wartbichler Mathias             H18A                  40     43:55 
    23  235886 Pirklbauer Michael              H35A                  16     36:09 
    24    7407 Obermann Julia                  D14B                   4     25:56 
    25    7408 Kupfner Yvonne                  D12B                  16     36:39 
    26    7420 Ahammer Marca                   H16B                  10     33:52 
    27  940623 Elstner Laurenz                 H16A                   8     25:46 
    28  880888 Rameder Andreas                 H21A                  29     43:28 
    30  660105 Zöbl Gottfried                  H40A                  10     29:28 
    31    5434 Mair Alois                      H45A                  24     44:05 
    32   46434 Rass Lisl                       D60                   23     47:24 
    33  230600 Du cross Harvey                 H65                   42    103:36 
    34   51267 Lejsek Tomas                    H70                   11     54:02 
    35  307417 Lejsek Martin                   H45A                   7     31:38 
    36   34133 Mühlmann Martin                 H35A                  14     34:31 
  1533  339118 Huber Jaqueline                 D12B                  10     31:21 
  1635  640120 Hanousek Maria                  D45B                   6     33:16 



3   123 HSV OL WIENER NEUS AUT 

    37  339041 Pauser Ida                      D12A                   7     30:38 
    38  895100 Pauser Jakob                    H16A                  36     38:12 
    39  339032 Peroutka Sophie                 D12A                  10     35:07 
    40  420938 Peroutka Thomas                 H14A                  29     42:51 
    41  420937 Krapesch Raphael                H16A                  39     41:21 
    42    7698 Krapesch Stephanie              D14A                  27     52:51 
    43  211667 Praznik Nora                    D65                   12     35:44 
    44  717947 Tobler Barbara                  D60                   10     32:08 
    45  500762 Tobler Gottfried                H60                   31     43:46 
    46    7172 Brantner Martin                 H40A                   1     23:48 



4   124 HSV RIED           AUT 

    47    5483 Hones Josef                     H55A                   4     29:13 



5   125 NF KITZBUHEL       AUT 

    48    7630 Hechl Isabel                    D21B                  34     73:28 
    49   46467 Hechl Georg                     H55A                  26     44:15 



6   126 LZ OMAHA           AUT 

    50    7154 Ziermann Paul                   H65                   37     41:37 
    51    7103 Lamprecht Reinhard              H60                   27     39:56 
    52    7170 Benedek Robert                  H60                   39     51:05 
    53  427673 Grabenhofer Wilhelm             H60                           disk 
  1553    7115 Theresa Jager                   D16B                  11     43:15 
  1599    7185 Kucher Nicole                   D21C                   7     32:06 



7   151 OLVE GRAND-HALLEUX BEL 

    54   49118 Bredo Jean                      H55A                  30     49:33 
    55   49119 Bredo Thomas                    H18A                  24     31:25 
    56   49120 Bredo Jeremy                    H12A                          disk 



8   152 ASUB ORIENTATION B BEL 

    57  211435 Buelens Jenny                   D40A                  20     52:23 
    58   49021 Lambeau Carine                  D40A                  24     72:00 
    59   49022 Vandemeulebroek Marc            H45A                          disk 
    60  211538 Hofmans Jacques                 H50A                          disk 



9   153 ASUB GEVERE        BEL 

  1880  219832 Bruylant Dominique              H50A                  26     45:44 



10  154 KOL FLANDERS       BEL 

    62  336141 Simkens Alfred                  H55A                  10     33:59 
    63  249920 Maeyninckx Katrien              D21B                  29     56:16 
    64  428651 Heyns Igna                      D21B                  31     57:05 
    65  522222 Kellens Jean-pierre             H55A                  23     38:56 
    66    4550 Silvi Simonne                   D50                   11     36:43 
    67    6268 Eykmans Lisette                 D55                   24     43:52 
    68  406304 Linten Julien                   H55A                  24     40:42 
    69    4907 Bylemans Jos                    H60                           disk 
    70    4906 Mariën Gilberte                 D60                   25     48:36 
    71  406307 Janssen Marcel                  H60                   21     35:59 
    72    8384 De wit Etienne                  H50A                  36     67:39 
    73    8383 De wit Inge                     D21B                  30     56:31 
    74  222657 Timmermans Jos                  H60                   26     39:51 



11  155 CO LIEGE           BEL 

    75   49109 Wathelet Alain                  H45A                  32     62:52 
    76   49041 Pissart Genevieve               D45A                  18     56:56 
    77   49040 Wathelet Stephane               H12A                  12     99:25 
    78   49043 Wathelet Christelle             D18B                  14     44:22 



12  156 HAMOK HECHTEL      BEL 

    79    4932 Melis Toon                      H18A                  22     30:43 
    80  320293 Meynen Frederik                 H18A                  27     32:14 
    81    7583 Van baelen Michaël              H18A                  33     34:56 
    82  236498 Schutjes Stefaan                H21A                  28     42:09 



13  157 PÉGASE MOHA        BEL 

    83   53518 Garray Julius                   H50A                          disk 
    84  206498 Chouffart Muriel                D45A                  17     55:36 



14  158 RAPTORS BRUXELLES  BEL 

    85   49066 Crefcoeur Philippe              H45A                  10     31:58 
    86    8364 Serre Francine                  D45B                  16     61:28 
    87   49016 Crefcoeur Liévin                H10                    2     17:25 



15  211 OK MAKSIMIR AMERSF CRO 

    88  560716 Riet van de Gerrit              H50A                   9     31:51 
    89  670222 Riet van de Dunja               D40A                   6     34:26 
    90  236866 Uroic Milivoj                   H40B                  14     38:05 



16  212 OK MAKSIMIR ZAGREB CRO 

    91  406735 Merunka Darko                   H45B                   3     28:32 
    92  364384 Romanovic Radenko               H35B                  18     75:01 



17  221 OK ROSKILDE        DEN 

    93  362410 Jorgensen Inge                  D60                    4     28:04 
    94  501138 Svendsen Ole                    H65                    2     22:25 



18  222 ALLEROD OK         DEN 

    95  890929 Bergmann Camilla                D20A                   4     31:12 
    96  640115 Bergmann Charlotte              D45A                  13     49:39 
    97  581226 Hansen Troels bendt             H50A                  15     33:39 
    98   39872 Rasmussen Brian                 H21B                          disk 
    99  970826 Eriksen Linea place             D12A                   2     26:34 
   100  940504 Petersen Stefan frands          H16A                  28     33:38 
   101  213858 Petersen Ulla place             D45A                  10     45:37 
   102  212253 Eriksen Johnny                  H50A                  35     58:10 



19  223 OK SOROE           DEN 

   103  249672 Fogh Hanne                      D40A                   9     37:07 
   104  249675 Fogh Isak                       H12A                   6     42:24 
   105  249676 Fogh Narmer                     H14A                  20     35:12 
   106  249673 Fogh Jonas                      H10                   19     62:33 



20  224 AKIF SKOERPING     DEN 

   107  207594 Moeller Gitte                   D21A                  15     36:03 
   108  207599 Nielsen Mette moeller           D21A                  20     37:01 
   109  207598 Jensen Jes mose                 H45A                   5     29:46 



21  225 OK SKAERMEN        DEN 

   110  355594 Hansen Ruth                     D60                   17     39:10 
   111  504434 Hansen Mogens                   H65                   17     29:45 



22  226 SILKEBORG OK       DEN 

   112  515301 Kotylo Orest                    H50A                   6     29:23 
   113 2111700 Sorensen Leysa                  D45A                   3     35:01 



23  227 FARUM TISVILDE OK  DEN 

   114  887602 Jensen Jakob david              H21E                  36     63:28 
   115  250524 Semak Masha                     D21E                   3     31:03 



24  228 HSOK HELSINGOR     DEN 

   116  239956 Krüger Birgitte                 D50                    7     33:51 
   117  500115 Wendelboe Flemming              H55A                  18     35:54 



25  241 BADALONA ORIENTACI ESP 

   118  770516 Totusaus Benet                  H21E                          disk 
   119  331387 Novoa Silvia                    D21A                  33     49:41 
   120  331498 Fabregat Jordi                  H21A                  45     96:42 



26  242 C.VALENCIANA       ESP 

   121  662244 Gil sanchez Alicia              D21E                  13     45:10 
   122  409052 Gil poveda Antonio              H50A                  24     43:37 
   123  409244 Sanchez martinez Antonia        D50                   24     43:35 
   124  306318 Gil sanchez Eva                 D21B                  16     38:03 
   125  407458 Alfonso zaragoza Miguela        H21C                  29     49:20 
   126  887213 Martinez perez Antonio          H20A                  11     30:46 
   127  504417 Blanes reig Andreu              H20A                          disk 
   128  722225 Ramal barea Ivan                H18A                  32     34:32 
   129  256197 Jurado alonso Manuel            H18A                          disk 
   130  887212 Feliciano sanjuan Violeta       D18A                   8     23:09 
   131  225545 Catalan garcia Samuel           H16A                  42     49:00 
   132  409114 Ayelo sanchez Fernando          H16A                  28     33:38 
   133  409011 Corral suarez Alvaro            H16A                  34     36:34 
   134  256101 Sanchez serrano Luis            H16A                  25     31:47 
   135  773355 Asensi bodi Sara                D16A                  31     43:14 
   136  933200 Simon Asier                     H16A                  30     33:53 
   137  887323 Casal-fernandez Roger           H21E                   5     33:09 
   138  887338 Gil-brotons Esther              D21E                   5     32:46 



27  243 UNIVERSIDAD DE VAL ESP 

   139  436580 Guerin bonet Sara               D21C                  18     69:53 
   140  436582 Loniewski Grzegorz              H21B                  35     83:34 



28  251 SK ROCCO TEAM      EST 

   141  305117 Nikkari Hillar                  H45B                  13     39:04 



29  252 RAE ROK HARJU      EST 

   142  227576 Tänav Tonu                      H40B                   3     24:38 
   143  406040 Pärnik Jüri                     H40B                   9     32:58 
   144  305491 Keerberg Erik                   H40B                   8     32:57 
   145 1602005 Pold Heigo                      H40B                   5     26:25 
  1799  305502 Tänav Valter                    H16B                   9     31:45 



30  271 HS TORPPIS         FIN 

   146   64336 Savelainen Jouni                H60                    1     21:38 
   147   64331 Savelainen Marketta             D55                    6     25:45 



31  272 LYNX HELSINKI      FIN 

   148  880617 Leijola Laura                   D21E                   9     34:08 
   149    2683 Parjanne Antti                  H21E                   9     33:58 



32  290 BCLG MELUN         FRA 

   150   34989 Delaume Jean-marc               H35A                  13     33:40 
   151  304329 Antoine Sophie                  D35A                   4     30:39 



33  291 MELUN NC           FRA 

   152    8368 Pilloud Ludovic                 H21A                  43     64:39 
   153    8369 Pilloud Alexis                  H21A                  42     60:38 



35  294 GERBEAUX´S FAMILY  FRA 

   156    8367 Gerbeaux Jean-Paul              H60                           disk 
   157    8366 Gerbeaux Marie-Jeanne           D55                   29    104:14 
   158    8365 Gerbeaux Emmanuelle             D18A                  37     85:31 
   159  225161 Gerbeaux Nathanaëlle            D16A                          disk 



36  295 ECHO 73            FRA 

   160  353317 Grebel Man                      H35B                          disk 
   161  304184 Grebel Malo                     D35A                   6     34:32 
   162  258994 Grebel Louise                   D12B                  22     59:28 
   163  256254 Grebel Aurele                   H10                           disk 
   164  224464 Grebel Antonin                  T3                    60     52:31 



37  296 ECHO 73 II         FRA 

   165  258998 Chaillard Markéta               D40A                  11     40:06 
   166  350904 Chaillard Fabien                H16A                  32     35:19 
   167  353318 Chaillard Dana                  D12A                  16     44:49 



38  297 VERVINS ORIENTATIO FRA 

   168  229088 Largillere Lucien               H16A                  27     33:32 
   169   38514 Largillere Eugénie              D14A                  26     48:41 
   170   38522 Bullier Romain                  H12A                  10     56:25 
   171  228680 Sendron Kathleen                D12B                  23     59:32 
   172   38516 Mouliere Camille                D35A                   7     35:42 



40  299 CO MULHOUSE        FRA 

   175   34189 Makovicka Elsa                  D16A                  29     38:57 
   176   34192 Makovicka Vanessa               D20A                  16     55:47 
   177   34190 Makovicka Edwige                D21A                  31     46:54 
   178   34193 Makovicka Veronique             D40A                  18     48:50 
   179  209394 Makovicka Libor                 H55A                  31     50:21 
   180   34168 Baguerey Gillse                 H55A                  35     66:52 
   181  871709 Baguerey Baptiste               H21B                  34     71:30 
   182  205585 Baguerey Catherine              F3                    27     88:38 
   183  251196 Beaudequin Maxime               H21B                  37     99:56 
   184  256050 Roesle Laurent                  H20B                   4     46:11 
   185   34187 Lebihan Saran                   D20B                   8     73:09 
   186  408257 Lebihan Barbara                 D14B                   7     29:15 
   187   35167 Tardy Victor                    H16A                  24     31:30 



41  300 GUC-CO GRENOBLE    FRA 

   188  213276 Stefanini Jean-philippe         H55A                  13     34:41 



42  301 TROUBITE TEAM      FRA 

   189  501482 Fumey Clément                   H20A                  13     31:30 
   190  904611 Crespin Célestin                H20A                   4     26:31 
   191   35691 Fleurent Théo                   H20A                   3     26:15 
   192  997868 Basset Lucas                    H20A                   1     24:40 
   193  501489 Viel Brieuc                     H20A                  18     37:45 
   194  501483 Charon Simon                    H18A                  21     30:38 
   195  997822 Ringot Mathieu                  H20A                   6     27:45 
   196 1000065 Trezeguet Nicolas               H18A                  23     31:17 
   197   35909 Devrieux Robin                  H20A                  24     48:54 



43  302 ALCO ST.PRIEST 690 FRA 

   198   35607 Bonora Laurent                  H40A                  17     37:44 
   199   35606 Bonora Béatrice                 D40A                   8     36:57 
   200  228469 Bonora Lise                     D10                    7     23:42 
   201  419163 Bonora Yoann                    T3                    35     23:40 
   202  419161 Malecot Colin                   H12B                   6     28:17 



44  303 LIGUE RHÓNE-ALPES  FRA 

   203  350924 Bonora Marine                   D14B                   8     40:09 
   204  208428 Body Mathilde                   D14A                  20     41:37 
   205  258996 Bornard Julie                   D14B                   3     24:38 
   206  264800 Lafarge Emeline                 D14A                          disk 
   207   35702 Denaix Lou                      D14A                   6     29:25 
   208   35908 Devrieux Nais                   D14A                  11     33:30 
   209  264798 Hummel-azais Margaux            D14A                  19     39:41 
   210   35946 Maisonneuve Valentine           D14A                  16     37:42 
   211   35898 Monterrat Laurene               D14A                          disk 
   212  258338 Chabance Thomas                 H14A                  12     28:03 
   213 1000706 Toulier-ancian Lucas            H14A                  31     46:40 
   214  337037 Baylot Baptiste                 H14A                          disk 
   215  239542 Balascovic Tom                  H14A                  17     33:34 
   216  350903 Abel Benoit                     H14A                   8     26:25 
   217  408141 Basset Marian                   H14A                   7     25:54 
   218  304504 Perrin Arnaud                   H14A                   4     24:50 
   219  256030 Rio Nicolas                     H14A                   9     26:38 
   220  256023 Bihel Julia                     D16A                  32     44:58 
   221   43326 Leloup Anouk                    D16A                  20     29:20 
   222   35696 Letoublon Andrea                D16A                  30     40:36 
   223  997821 Basset Isia                     D16A                   6     23:00 
   224  258357 Baudot Remi                     H16A                  21     30:35 
   225  256577 Body Florentin                  H16A                  11     26:48 
   226   35647 Maglione Jonathan               H16A                  37     38:45 
   227   35806 Chataing Clement                H16A                  20     30:25 
   228  333375 Radisson Paul                   H16A                          disk 
   229  228675 Ringot Alexis                   H16A                  33     36:06 
   230  239546 Simon Quentin                   H16A                  35     36:56 
   231  229140 Villedieu Remi                  H16A                  23     31:27 
   232   35749 Chabal Claire                   D18A                  28     33:58 
   233 1006279 Denaix Maylis                   D18A                  32     36:53 
   234   35786 Ertel Kelly                     D18A                  33     38:20 
   235   35911 Monterrat Amandine              D18A                  19     26:04 
   236 1221292 Roche Fanny                     D18A                  13     24:21 
   237  208416 Blanctranchant Olivier          H18A                   7     23:23 
   238   35907 Combet Annie                    D45A                  14     53:37 
   239   35951 Monterrat Martine               D45B                   7     34:20 
   241  500797 Catalon Stephane                H21B                  21     44:27 
   242  258976 Poupard Stephane                H20A                  23     48:37 
   243  304533 Maglione Eric                   H45A                   9     31:54 
   245  884201 Perrin Eric                     H35A                   2     27:56 
   246   35953 Vassy Margaux                   D20A                   5     32:52 
   247   35884 Chabal Theo                     H21B                  24     45:12 
   248   35520 Leloup Marine                   D20A                   1     27:19 
   249   35684 Delatour Christiane             D45A                  11     48:09 
   250  229861 Letoublon Thomas                H10                    5     18:14 
   251   35754 Richard Mael                    H20A                  16     35:04 
   252   35955 Piot Erwan                      H14A                  22     36:28 
   253 1006273 Debrest Jean-baptiste           H14A                  25     38:24 
   254  921403 Sandevoir Claire                D18A                  20     27:11 
   255   35954 Barrier Simon                   H16A                  31     34:18 
  1868  611118 Mermin Eric                     H45A                  11     32:02 



45  304 CORREZE COURSE D´O FRA 

   257 1007507 Marchegay Bruno                 H40A                  14     32:22 
   258  501481 Marchegay Tiphane               D16A                  24     31:57 
   259  501485 Gaillard Alizée                 D18A                   6     21:19 



46  305 CO STRASBOURG      FRA 

   260    4403 Lemble Andre                    H65                   29     35:46 



47  306 CSM RILLIEUX       FRA 

   261  408138 Basset Juliette                 D12A                   6     30:25 
   262   35325 Basset Olivier                  H45A                  15     35:37 
   263  228442 Basset Sylvie                   D45B                   8     34:35 
   264  691188 Kern gillard Mathieu            H21E                  34     51:20 
   265   35344 Gaydon Régis                    H35A                  20     39:04 
   266   34054 Lasouche Johann                 H21E                  30     46:49 
   267   34043 Lavetti Emmanuelle              D21A                  35     55:22 
   268   35353 Mascarell Henri                 H60                    3     25:08 



48  307 UNION SPORTIVE ST. FRA 

   269  339961 Montemont Patrice               H45A                  16     35:41 
   270   34300 Valchera Claire                 D40A                  15     42:09 
  1926   35760 Montemont Lucas                 T3                    14     17:05 
  1929   35765 Montemont Climent               T3                    25     20:08 



49  308 LO SANCHEY         FRA 

   273  350945 Dupoirieux Gilles               H45A                  19     39:24 
   276  850943 Dupoirieux Jules                H18A                  36     38:24 
  1628  350944 Dupoirieux Sophie               D45A                  15     53:51 



50  309 CACC ST.GERMAIN    FRA 

   277   34339 Bourland Martine                D55                   28     61:43 
   278   34338 Bourland Jean-marie             H50A                  38     70:07 



51  310 ORIENT ALP GRENOBL FRA 

   279  402275 Jouneau Pierre-henri            H35A                  19     38:14 
   280  258913 Guetaz Laure                    D40A                  22     62:12 
   281  228523 Jouneau Agathe                  D12A                   9     34:44 
   282  256586 Jouneau Henri                   H10                   12     24:18 
   283  426651 Jouneau Maelyse                 T3                    64     97:57 



52  311 CRAPAHUT LYON      FRA 

   284  333371 Radisson Bruno                  H45A                  33     64:02 
   285  333377 Radisson Louise                 D16B                  15     61:51 
   286  333373 Radisson Jules                  H12A                  11     72:26 
   287  333378 Woehrlé Anne                    D40A                  21     60:43 



53  312 VO12 GRENOBLE      FRA 

   288  812005 Antoine Thomas                  H21A                  14     38:38 



54  313 SCAPA NANCY        FRA 

   289  969200 Gransart Renaud                 H50A                  33     54:06 



55  314 TA FAMECK          FRA 

   240  424055 Obstetar Anne                   D45A                   7     39:13 
   290   35870 Obstetar Marc                   H45A                  21     40:11 
   292  501490 Obstetar Perrine                D20A                  10     36:19 



56  315 ORIENTEXPRES 42 -  FRA 

   293  425913 Defix Julia                     D12A                   8     30:51 
   294  425912 Defix Anne-claire               D16A                  33     53:01 
   295  226488 Defix Dominique                 H45A                  28     49:01 



57  316 CSEIS FONTAINEBLEA FRA 

   296   31087 Garrec Christian                H50A                  27     45:54 



58  317 VIF TEAM           FRA 

   297  304154 Arnould Vincent                 H20A                  12     30:53 
   298  226493 Arnould Louis                   H18A                  15     28:40 
   299  304254 Mahler Félix                    H18A                          disk 



59  321 SWANSEA BAY OR.CLU GBR 

   300  335217 Jenkins Philip                  H40A                  23     41:58 
   301  401769 Jenkins Sarah                   D45A                  19     62:22 
   302  203163 Jenkins Hannah                  D18A                  34     45:12 
   303  203162 Jenkins Charlie                 H14A                  26     38:50 



60  323 SAXONS BIDBOROUGH  GBR 

   304   50511 Purkis Jerry                    H50A                  37     68:59 
   305  414210 Purkis Rowan                    D55                   23     40:43 
   306  414224 Purkis Richard                  H16A                  38     40:19 
   307  414228 Purkis Mark                     H14A                          disk 



61  324 WAOC CAMBRIDGE     GBR 

   308  331860 Cooper David                    H40A                  19     38:15 
   309  331861 Cooper Frances                  D40A                  19     52:03 
   310  333884 Cooper Todd                     H14A                  28     42:49 
   311  333881 Cooper Lewis                    H12A                   7     45:24 
   312  333885 Cooper Duncan                   H10                    3     18:03 



62  341 TV JAHN WOLFSBURG  GER 

   313    6384 Michel Birgitt                  D65                    1     22:14 



63  342 BIELEFELDER SKI-KL GER 

   314    8394 Wittiber Finn                   H10                   11     23:59 
   315    1545 Wittiber Ralf                   H40A                  18     37:57 
   316    6536 Wittiber Wolfgang               H75                    6     39:56 



64  343 OL-STADLER         GER 

   317    6250 Stadler Ewald                   H70                   12     55:38 
   318    6240 Stadler Helga                   D65                   13     41:42 



65  344 SSV PLANETA RADEBE GER 

   319  336118 Hickethier Manfred              H55A                   1     25:41 
   320 1951308 Härtelt Helmut                  H55A                   8     30:14 



66  345 POST SV DRESDEN    GER 

   322    2153 Kraemer Karin                   D45A                   8     39:23 
   323    2046 Kraemer Werner                  H50A                  17     34:09 
   325  236065 Maika Kraemer                   D21B                  23     46:10 
  1726    2326 Rothkegel Thomas                F5                    13     37:51 
  1727  236519 Sihver Wiebke                   F5                     2     27:47 



67  346 HSG TURBINE ZITTAU GER 

   326    6424 Ender Irina                     D55                   18     33:24 
   327    6391 Haufe Heiderose                 D65                           disk 
   330    4805 Glaser Wolfgang                 H65                   28     35:17 
   331   51342 Haufe Horst                     H75                    1     22:43 



68  347 MTV DANNENBERG     GER 

   332    2440 Frohner Klaus                   H75                    5     32:55 



69  348 USV TU DRESDEN     GER 

   333    2246 Buhler Borgit                   D45A                   5     38:40 
   334  620617 Buhler Gerhard-Michael          H45A                  23     42:30 
   335    2237 Grosse Ingrid                   D65                    3     25:35 
   336    2365 Richter Sabine                  D40A                   2     31:03 
   337    2256 Thaemelt Uta                    D65                   11     34:54 



70  349 TREPTOWER SV BERLI GER 

   339    5100 Braatz Monika                   D50                   31     54:02 
   340  740307 Müller Denis                    H21E                  19     39:30 
   341  621220 Braatz Frank                    H45A                  12     32:57 
   342  422699 Winnig Pepe                     T3                    36     23:57 
   343    5050 Hohmann Niklas                  T3                    50     30:49 
   344    5047 Meyer Dirk                      H45A                   8     31:46 
  1861  410121 Bleidorn Stephan                H40A                   5     27:20 



71  350 SV ROBOTRON DRESDE GER 

   345    7850 Jahn Sandra                     D21A                  30     46:11 



72  351 OLG SIEGERLAND     GER 

   346  300606 Herzfeld Viktori                D40B                  23     79:28 
   347    1751 Wolf Tobias                     H40A                  12     30:36 
  1527  237659 Herzfeld Hanna                  D10                   19     60:41 
  1773  237660 Herzfeld Finn                   H10                   18     55:28 



73  352 OLV WEIMAR         GER 

   350    1957 Foethke Meinhard                H35A                  26     66:45 
   351    1418 Matus Ximena                    D35B                  29     58:32 



74  353 RSV HANNOVER       GER 

   352    6020 Newerla Alfred                  H55A                  32     54:26 



75  354 INDIV. HAMBURG     GER 

   354    8391 Kurbangulov Viktor              H55A                          disk 



76  355 ESV LOK DESSAU     GER 

   355  500742 Spengler Andreas                H45A                   1     26:15 
   356    1922 Kuckert Norbert                 H55A                  28     47:22 
   357  219445 Güth Hans                       H65                   18     29:49 



77  356 OLV USLAR          GER 

   359  997921 Finkenstaedt Frank              H60                   14     29:27 



78  357 USC MAGDEBURG      GER 

   360    6010 Wichmann Peter                  H65                   14     29:26 



79  358 OLV POTSDAM        GER 

   361  300810 Lehmann Karsten                 H21B                  15     41:43 
   362  300801 Tschischkale Kati               D21B                   9     33:14 



80  390 HONG KONG ISLAND O HKG 

   363  401710 Man Chi-kin                     H21C                  16     25:41 



81  391 BOF BUDAORS        HUN 

   364   45441 Jenei Margit                    D45B                   3     27:48 
   365  505214 Bugár Gergely                   H18A                  16     28:45 
   366   45439 Bugár József                    H55A                  22     38:08 



82  392 HEGYVIDÉKI  ZSIVÁN HUN 

   367  502915 Mets Márton                     H20A                  14     33:28 
   368  411905 Györgyi Péter                   H20A                  19     38:21 
   369  411904 Györgyi Máté                    H20A                  22     48:18 
   370  411903 Györgyi Ábel                    H18A                  18     29:51 
   371   46116 Jenes Géza                      H18A                   9     25:51 



83  393 TIPO TKE BUDAPEST  HUN 

   372    8355 Baracsi Gábor                   H35A                   5     29:31 
   373   45132 Dankó István                    H35B                   7     34:40 
   374  701224 Molnár Attila                   H35B                   6     33:35 
   375  411918 Mathé Fanni                     D21B                  11     34:15 
   377  233591 Polgár Oliviér                  H35B                          disk 
  1592   45379 Lajtai Eszter                   D21B                  27     53:16 
  1807     936 Karolyi Gergely                 H18B                   5     31:36 
  1840  232769 Karolyi Marton                  H21C                  26     32:38 
  1875   45484 Karolyi Gyula                   H45B                  10     35:24 



86  412 ROSH HAAYEEN       ISR 

   385    8371 Ayal Idan                       F5                    37     69:24 



87  421 DOVE OF PEACE      ITA 

   388  210640 Dipace Alessandro               H21A                  40     56:48 
   390  210421 Galimberti Oscar                H40A                  26     46:11 
  1369  251105 Colombo Roberta                 D21C                   6     31:52 



88  422 ORIENTEERING PRATO ITA 

    61  232664 Luisi Roberto                   H50A                  30     51:42 
   391  210959 Manfrin Stelvio                 H60                   43     60:22 
   392  210960 Manfrin Ester                   D35A                  16     59:45 



89  423 PUNTO NORD MONZA   ITA 

   393   46179 Galimberti Nadia                D35B                  20     38:48 
   394   46199 Pessina Eugenio                 H45B                   7     32:10 



90  441 TODAI OLK TOKYO    JPN 

   395  407521 Hayashi Kunihito                H21A                  32     44:19 



91  442 ES KANTO CLUB      JPN 

   396    8393 Doi Satoshi                     H35A                          disk 



92  451 SENIORS RIGA       LAT 

   397 2005112 Novikovs Peteris                H65                    8     26:26 
   398  305828 Stamurs Eriks                   H70                    6     32:59 



93  452 MONA OK TUKUMS     LAT 

   399  503750 Mamis Girts                     H50A                  18     37:26 



94  453 ZIEMELKURZEME OK   LAT 

   400  514261 Leja Andris                     H35A                  11     32:10 
   401 2008888 Leja Ojars                      H14B                   4     27:19 



95  454 OK KO RIGA         LAT 

   402 1006156 Zdanovs Uldis                   H55A                  15     34:56 
   403 1006154 Zdanova Lilija                  D55                   15     30:16 
   404 1304130 Indriksons Evalds               H55A                          disk 
   405 1304129 Indriksone Ligita               D50                   17     39:46 
   406    8385 Licis Imants                    H50A                  22     38:30 
   407    8386 Zdanovs Matiss                  H18B                  14     58:55 



96  455 OK KO RIGA         LAT 

   408 1602331 Bauers Janeks                   H40A                  16     34:16 
   409 2011772 Bauere Irena                    D40A                   4     31:33 
   410    8388 Bauere Anete                    D16B                  14     61:14 
   411    8387 Bauere Linda                    D14B                   9     40:46 



97  470 KKSC ORIENS        LTU 

   412  303396 Salkauskaite Vaiva              D14A                  18     38:11 
   413  303159 Burlingyte Brigita              D14A                  24     46:07 
  1790  501159 Chainauskas Stepas              H14A                          disk 



98  471 ORIENS PANAVEŽYS   LTU 

   415  501157 Salkauskas Agirdas              H50A                   2     26:26 
   416  303194 Vaicekonis Ignas                H16A                  43     49:38 
   417  303274 Cerskute Greta                  D14A                  21     44:53 



99  472 IND. SIAULIAI      LTU 

   418  303177 Gaupsas Mantas                  H21C                  25     32:06 



100 473 SAKAS              LTU 

   419  303188 Gelzinis Laimonas               H21C                   1     17:48 
   420  250919 Tamasevicius Audrius            H21C                   8     23:01 



101 474 FORTUNA VILNIUS    LTU 

   421    6616 Traubiene Aiste                 D35A                   1     26:56 



103 501 HOC93 MEPPEL       NED 

   424 1411022 Ross Ton                        H65                   15     29:30 
   425  416228 Roos Ronald                     H12B                   9     34:09 
   426 1661110 Bosman Esther                   D40B                  15     44:57 
   427 1711106 Bosman Juriën                   H35B                  17     66:35 
   428    5746 Bosman Jarne                    H10                    7     19:46 
   429  411799 Fijlstra Jenny                  D60                   13     34:54 
   430  364389 Fijlstra Dick                   H60                   45     77:48 



104 502 OLIFANT UDENHOUT   NED 

   431  762701 Dongen van Michel               H21A                  41     59:39 
   432    8402 Rand Larissa                    D35B                  30     67:57 



105 503 NETHERLANDS MILITA NED 

   433  770022 Mooiman Gerard                  H40A                  21     39:40 
   434   42059 Smulders Marco                  H40A                   9     29:16 
   435 1831111 Mulder Rob                      H21A                  44     80:10 



106 511 IL TYRVING         NOR 

   436  355635 Danielsen Berit                 D50                    5     30:41 
   437  560406 Ekeberg Per kristian            H50A                   7     30:27 
   439  257616 Ekeberg Elin                    D21A                  29     44:17 
   440  228892 Danielsen Fredrik               H18A                  13     27:09 



107 512 ASKER SKIKLUBB     NOR 

   441  218200 Danielsen Vidar                 H50A                  19     38:19 
   442  218199 Pedersen Kari                   D60                    2     25:49 



108 513 HALDEN SK          NOR 

   443  751205 Helgerud Oyvind                 H21E                   6     33:19 



109 514 IL GULAR           NOR 

   445   63249 Nygaard Rune                    H21E                   8     33:33 
   446  249074 Martinsen Helen                 D21E                  12     39:25 



110 515 FANA ORIENTEERING  NOR 

   447  504657 Daltveit Anders                 H21E                  35     54:43 
   448    4439 Solheim Stian                   H21E                  27     43:15 
   449    4438 T-rod Anders                    H21E                  33     50:51 



112 552 ORIENTUS LODŽ      POL 

   452  339273 Filipowska Aleksandra           D12B                   1     23:24 
   453  339291 Swiech Wiktoria                 D14B                   5     27:09 
   454  339295 Banas Agnieszka                 D14A                  13     36:01 
   455  339275 Bialkowska Aneta                D14A                   9     32:30 
   456  887246 Stankiewicz Agata               D16A                  19     29:13 
   457  339296 Bartczak Natalia                D16A                  26     34:29 
   458  339280 Banas Aleksandra                D16A                  15     26:59 
   459  339281 Hanuszkiewicz Karolina          D16A                  25     33:02 
   460  339279 Scieszko Natalia                D16A                  11     24:40 
   461  895242 Ewiak Natalia                   D18A                  10     23:20 
   462  505004 Gwozdz Ewa                      D20A                   2     29:26 
   463  887250 Chmielecka Malgorzata           D18A                  35     49:21 
   464  339299 Palka Szymon                    H14A                   5     25:20 
   465  412191 Kordala Michal                  H16A                          disk 
   466  339287 Mietus Mateusz                  H16B                   5     25:51 
   467  887245 Jasinski Witold                 H16A                   7     25:43 
   469  412375 Jez Krzysztof                   H16A                  18     29:46 
   470  412347 Michalik Jakub                  H16B                  12     49:30 
   471  887234 Chudzik Dominik                 H18A                  25     32:06 
   472  412189 Polomski Mateusz                H18B                  16     75:02 
   473  412374 Kubiak Bartek                   H18A                  17     28:55 
   474  887252 Markowiak Sebastian             H18A                  37     40:56 
   475  412121 Chrustowicz Jakub               H18B                   3     28:41 
   476  339288 Michalik Maciej                 H18A                  38     41:38 
   477  895246 Zielinski Jakub                 H18A                          disk 
   478  895254 Podzinski Rafal                 H18A                   3     20:39 
   479  895235 Charuba Lukasz                  H20A                  17     36:11 
   480  895236 Paszynski Jozef                 H55B                          disk 
   481  895244 Lewandowski Krzysztof           H50B                  14     48:37 
   482  887253 Olas Jacek                      H40B                  12     35:40 
   484  887242 Ewiak Amelia                    D21E                  14     50:18 
   485  339293 Byczuk Pawel                    H18A                  26     32:07 



113 553 WKS GRUNWALD POZNA POL 

   486  412412 Bartkowiak Edward               H60                    7     27:39 



114 554 SPRINT PELCZYCE    POL 

   487  418327 Sobiegraj Marek                 H45B                  12     37:27 
   488  418418 Sobiegraj Michał                H12A                   2     25:01 



115 555 KU ASZ WAT WARSZAW POL 

   489   64950 Chachurski Ryszard              H45A                   6     31:13 



116 556 OKS OTWOCK         POL 

   490  887219 Żebrowski Dariusz               H45B                  16     44:38 
   491  887231 Żebrowska Barbara               D14A                  30     96:50 



117 557 MODRZEW SKWIERZYNA POL 

   492  305985 Michalek Janusz                 H60                           disk 



118 558 SLASK WAT          POL 

   493  412300 Namysł Stanisław                H70                    1     22:13 
   494  305989 Guga Romuald                    H50A                   5     28:58 
   495  300726 Parzewski Jerzy                 H55A                   2     26:17 



119 559 WARSZAW HEROES     POL 

   496  504032 Krasuski Marcin                 H21E                  26     41:35 



120 560 ENERGETYK DYCHÓW   POL 

   497  249978 Markowski Adam                  H45B                  20     61:59 



121 591 OK YEISK           RUS 

   498  206080 Tarantsev Evgeny                H70                    8     42:54 



122 592 LESMASTER KIROV    RUS 

   499 1007001 Rysev Yury                      H45A                   3     28:49 
   500 1007007 Efremova Svetlana               D35B                  16     35:44 



123 593 MOSMERIDIAN        RUS 

   501  238001 Sytov Nikolay                   H35A                   4     29:24 



124 594 OMEGA MOSCOW       RUS 

   502  238067 Tikhonova Elena                 D40A                  12     41:44 
   503 4501164 Tikhonov Dmitriy                H10                    6     18:16 
   504 1302156 Tikhonov Gleb                   H18A                   5     22:47 
   505  661986 Tikhonov Nikolay                H45A                  13     33:07 



125 595 OK MYSL MOSCOW     RUS 

   506  307307 Desinova Irina                  D65                   15     49:25 
   507  237408 Astafyev Evgeny                 H12B                  10     34:37 
   508  307403 Burukhin Anton                  H16B                  14     60:21 
   510 1006730 Zimina Zoya                     D60                    3     27:38 
   511  307448 Kachalov Sergey                 H16B                   8     31:27 
   512  307404 Kosovets Vyacheslav             H12B                   7     28:28 
   513  238033 Kupriyanov Alexey               H14A                  33     51:11 
   514  238231 Murashov Fedor                  H14B                  14     53:35 
   515  307408 Petrov Vadim                    H18B                  13     55:07 
   516  237079 Ponyaev Semen                   H20B                   9     76:07 
   518  307447 Radkevich Pavel                 H10                           disk 
   519  237401 Rezvanova Arina                 D14A                  22     45:09 
   520  238101 Savinov Alexander               H12A                          disk 
   521  238363 Samoylov Maxim                  H12B                  16     69:02 
   522  307402 Sedov Nikolay                   H12B                   2     18:21 
   523  307444 Slyshkin Anatoly                H14B                  13     49:19 
   524  238364 Fadeeva Daria                   D12A                  13     39:41 
   525  238206 Fomina Olga                     D14A                  23     45:39 
   526  238005 Chizhikov Sergey                H60                   37     49:03 
   527 1009253 Chizhikova Liudmila             D55                    9     27:48 



126 621 OK JASENICA        SRB 

   528  206411 Stojanovič Aleksandar           H40B                  22     80:02 
   529  206470 Stojanovič Sofija               D12B                   3     25:53 
   530  206455 Rakič Saša                      H40B                  17     49:40 
   531  233209 Rakič Marko                     H14B                   8     36:57 



127 631 OLG BREITSEE       SUI 

   532  413024 Pittet Errol                    H60                   30     42:03 
   533   62322 Hofer Margrith                  D55                   14     30:06 



128 632 CA ROSÉ            SUI 

   534   58391 Cuche Denis                     H55A                   7     30:09 



129 633 OLG WISLING        SUI 

   535  682068 Sieber Meieli                   D40A                   1     27:37 



130 634 OLC Kapreolo       SUI 

   536   62228 Christian Hans                  H70                    9     49:00 
   537   58451 Christian Heidi                 T3                    53     32:06 



131 671 RAPID BRATISLAVA   SVK 

   538   53003 Vávrová Beata                   D50                    8     35:26 
   539  418915 Vávrová Erika                   D21C                  11     35:04 
  1733  307355 Šmelík Juraj                    F5                     7     30:28 



132 672 EKONÓM BANSKÁ BYST SVK 

   540  406961 Nemec Juraj                     H20B                   5     46:14 
   541  207857 Nemec Andrej                    H18B                  12     50:12 
   542 2300846 Čermák Patrik                   H21C                   7     22:54 
   543 2012277 Steigrová Gabriela              D14B                  11     52:04 
   544 2012276 Steigrová Lucia                 D16B                  11     43:15 
   545  416757 Gulai Imrich                    H18B                  15     64:56 
   546 2300845 Takáč Teodor                    H14B                   5     28:39 
   547  406946 Takáč Daniel                    H12B                  15     66:26 



133 673 TJ RAPID BRATISLAV SVK 

   548   51335 Formanko Dušan                  H50B                  13     42:30 
   549  207812 Šmelík Ludovít                  H65                   25     33:13 
   550  435208 Mikluš Marián                   H35B                  14     43:03 
   551  416822 Hraboš Matej                    H14B                   7     36:32 
   552  416825 Šmelíková Hana                  D40B                   3     32:16 
   553  416559 Hrabošová Magdaléna             D12B                   6     28:04 
   554  435207 Miklušová Tereza                D12B                  18     42:52 
   555  338220 Šmelíková Tereza                D12B                   2     24:27 
   556  434822 Miklušová Tamara                T3                    30     21:13 
   557  338218 Šmelíková Dorota                T3                    22     19:25 



134 674 ŠK VAZKA BRATISLAV SVK 

   558  307356 Šmelíková Barbora               D40B                   6     36:35 



135 700 SODERTALJE-NYKVARN SWE 

   559  610910 Skogtjarn Pal                   H21E                   4     31:21 



136 701 SATERBYGDENS OK    SWE 

   560   47097 Sandberg Per                    H45A                          disk 
   561   27328 Sandberg Carina                 D45A                   1     28:55 
   562   27341 Sandberg Frida                  D16A                  17     28:17 
   563   47090 Sandberg Oskar                  H14A                   3     24:41 



137 702 HARLOVS IF         SWE 

   564   28565 Grönblad Gunilla                D65                    2     23:51 
   565   28567 Grönblad Christer               H65                   31     36:48 



138 703 LUNDS OK           SWE 

   566  680202 Josefsson Jalle                 H35A                  18     38:12 



139 704 OK VIRDARNA        SWE 

   567   13910 Byström Vaste                   H65                    1     21:24 
   568   13911 Byström Berit                   D65                    9     32:42 



140 705 HELSINGBORS SOK    SWE 

   569  437499 Johannesson Nils                H65                           disk 
   570   17923 Johannesson Astrid              D60                   18     39:40 



141 706 HAGABY GoIF        SWE 

   571  880401 Persson Karin                   D21E                   2     30:42 



142 707 FROLUNDA OL        SWE 

   572  700116 Jakobsson Stefan                H35A                  17     36:14 



143 708 BREDARYDS OK       SWE 

   573   25409 Thelin Peter                    H35A                   7     30:41 



144 709 KFUM OREBRO ORIENT SWE 

   574   43530 Nicolas Emile                   H55A                          disk 
   575   43531 Nicolas Inger                   D55                    7     27:00 



145 710 OK MILAN           SWE 

   576   16004 Hasselkvist Agneta              D55                    5     25:24 
   577   16005 Jacobson Sven                   H55A                  27     45:11 



146 711 IFK GOTEBORG       SWE 

   578   14212 Eismark Inger                   D60                   27     59:30 
   579   14209 Lindblom Ingemar                H65                   10     27:02 



147 712 VAREND GN OL       SWE 

   580   10316 Bergstrand Eva                  D65                   10     34:02 
   581   10315 Bergstrand John-erik            H65                   33     38:07 



148 713 TJALLMO-GODEGARDS  SWE 

   582   18892 Samor Hakan                     H21B                   4     31:55 
   583   14025 Samor Ronnie                    H35A                   9     31:24 



149 714 OK TORFINN         SWE 

   584   15275 Arnesson Urban                  H50A                  31     51:55 
   585  760809 Jönsson Anders                  H21B                          disk 
   586   15298 Persson Karolina                D21B                  22     45:31 
   588  355947 Nilsson Lisa                    D40B                  12     38:17 
   589  921301 Nilsson Camilla                 D18A                  26     32:42 
   590  951404 Nilsson Jessica                 D14A                   5     28:53 
   591  354084 Glans Inger                     D60                    4     28:04 
   592   29247 Nilsson Burne                   H70                    7     33:18 
   593   29246 Nilsson Anita                   D65                   17     52:15 
   594  590504 Erfors Agneta                   D50                    1     25:14 
   595  540211 Ottosson Torgny                 H55A                   3     27:40 
   596   42111 Ottosson Betty                  T3                    32     22:46 
   597  540419 Persson Bo-göran                H65                   41     53:30 
   598   15294 Persson Ann-marie               D50                   29     52:33 
   599   15277 Karlsson Hans-erik              H40B                  18     49:49 
   600   29254 Magusson Maria                  D21B                  25     47:38 
   601  404326 Erfors Lennart                  H55A                  20     36:14 
   602   29253 Edvardsson Stefan               H40B                  11     34:54 
   603   15274 Magnusson Leif                  H60                   44     76:54 
   604  404321 Edvardsson Bengt                H75                    3     30:14 
   605   15281 Karlsson Jessica                D21B                  26     48:26 
   606   15279 Karlsson Jimmy                  H21B                  33     65:57 
   607  355948 Fredman Bengt                   H65                   34     38:09 
   608   29252 Nilsson Bengt-Ake               H65                   36     40:14 
   609   26687 Nilsson Mikael                  H35B                   4     32:35 



150 715 TORMESTORPS IF     SWE 

   610  204476 Bengtsson Ingrid                D50                   33     58:19 
   611  204475 Karlsson Ulla                   D50                           disk 
   612  204474 Nilsson Kerstin                 D65                    4     27:41 



151 716 HASTVEDA OK        SWE 

   613  670630 Eriksson Hakan                  H40B                   1     21:40 
   614  671112 Edvardsson Niklas               H40B                   2     22:00 
   615   15840 Eriksson Roland                 H65                   27     34:02 



152 718 OK GISLE           SWE 

   616   15575 Klasson Henrik                  H35A                  22     40:13 



153 719 SAVEDALENS AIK     SWE 

   617  434020 Eriksson Anders                 H50B                   4     30:10 



154 720 JOK JONKOPING      SWE 

   618   18628 Ling Erland                     H65                    9     26:28 
   619   18606 Ling Ulla                       D60                   26     50:56 



155 721 NITTA IF           SWE 

   620   30099 Ernvid Ivan                     H65                   11     27:26 
   621  219954 Spetz Rune                      H65                   16     29:31 
   622   30100 Ernvid Kerstin                  D65                   14     42:32 
   623  219944 Spetz Kerstin                   D65                    5     27:59 



156 722 NYBRO OK           SWE 

   624  556865 Buhre Anders                    H65                    3     24:18 
   625  540831 Karlsson Jan-ulf                H65                    6     25:55 
   626   29282 Karlsson Kenneth                H60                   40     52:02 
   627  507049 Karlsson Marie-louice           D60                   24     47:40 
   628   29325 Petersson Bengt                 H60                   32     43:48 
   629  997858 Benevello Olivier               H55A                          disk 



157 723 KINNARUMMA IF      SWE 

   630  308956 Svensson Hans                   H65                   12     27:45 
   631   48806 Svensson Inger                  D65                    6     31:14 



158 724 GUSTAVSBERG OK     SWE 

   632   27266 Öhlund Per                      H55A                   6     29:49 
   633  582205 Burman Ulf                      H50A                   4     28:22 



159 725 K ROSLAGEN         SWE 

   634   25542 Lundman Mats                    H50A                  20     38:25 
   635   25543 Lundman Anna-sofie              D50                   22     41:36 
   636   25545 Lundman Emma                    D21A                  34     53:50 
   637  344133 Stridkvist Johan                H21B                  36     85:51 



161 761 CARNIKA DNEPROPETR UKR 

   640 1300240 Kulikov Dmytro                  H45B                  11     36:34 
   641 1300298 Sergeyev Olexandr               H50B                   1     23:14 
   642 1300212 Sonin Mykola                    H60                   13     29:25 
   643 1300293 Kryvoruchko Sergii              H45B                  19     57:04 
   644 1300294 Kryvoruchko Tatiana             D45B                   9     34:50 



162 762 CHARKOV            UKR 

   645 1300248 Poltoratskyi Denys              H35A                  10     31:55 
   646 1300289 Dryutova Iryna                  D20A                   8     34:55 



164 764 CARDINAL LVIV II   UKR 

   648  502260 Denysenko Tamara                D45B                   2     26:12 
   649  502259 Valyavka Volodymyr              H35A                   6     30:37 



165 ABM KOB MOIRA Brno     CZE 

   650  219256 Obrátil Štěpán                  H16B                   2     19:58 
   651  361974 Obrátil Miroslav                F3                     9     38:41 
   652  219257 Obrátilová Naďa                 D35B                  24     48:28 



166 AOP NORD Slavia Minerv CZE 

   653  995871 Schuster Marek                  H16A                          disk 



167 AOV Aktivní pohyb Baní CZE 

   654   52945 Fousek Jan                      H18A                  30     33:58 
   655  303921 Jendželovský Marek              H18B                  10     35:30 
   656  303916 Jendželovský Martin             H20B                   7     57:25 
   657  253128 Šidík Petr                      H18B                   7     33:32 
   658   52936 Proske Petr                     H21C                  23     29:40 
   659  336722 Nováková Anežka                 D18B                   4     26:49 
   660  253117 Krejčí Kateřina                 D16B                  10     39:27 
   661  416154 Šmajstrlová Hana                D20A                  11     36:26 



168 API OK Andante Písek   CZE 

   662  224913 Fajrajzl Jaromír                H50B                  15     49:54 
   663  224886 Fajrajzl Oldřich                H16B                   6     30:10 
   664  331523 Funda Jiří                      H16B                   4     25:31 
   665  232336 Funda Jiří                      H45B                   2     25:09 



169 ASU Magnus Orienteerin CZE 

   666  920688 Fátor Jan                       H21B                  11     39:52 
   667  920685 Vávrová Veronika                D21A                  25     42:42 
   668  920666 Navrátil Tomáš                  H21A                  25     41:40 



170 AZL SKOB ARIS Zlín     CZE 

   669   61277 Imrich Josef                    H60                   33     44:25 



171 BBM KPKS BETA Brno     CZE 

   670  331466 Ptáček Patrik                   H12B                   3     18:51 
   671  416035 Kunz Jiří                       H12B                   4     22:02 
   672  301292 Ptáček Pavel                    H14A                  11     27:56 
   673  416034 Kunz Jan                        H14A                  35     60:35 
   674   52346 Kunzová Ivana                   D35B                  14     33:45 
   675  553435 Kunz Martin                     H21B                   3     31:34 
   676   53271 Ptáček Pavel                    H21A                   6     34:06 
  1767  301272 Gawel Jiří                      F5                    22     48:46 



172 BOV TJ Baník Ostrava O CZE 

   677  232153 Miřijovský Přemek               H55A                          disk 



173 BSO KOB Baník Sokolov  CZE 

   678    7873 Schimm Petr                     H21C                  22     28:16 
   679    7871 Pilař Karel                     H21B                   2     30:59 
   680    8689 Schimm Dieter                   H65                   38     44:26 



174 CHA OK Chrastava       CZE 

   681  331491 Bartáková Ml.                   D10                   12     29:57 
   682    8190 Valešová Jana                   D18A                   5     21:06 
   683    4664 Brozová Zuzana                  D20A                   6     34:11 
   684    4662 Vejstrková Zuzana               D21A                  11     33:11 
   685    4212 Kašková Barbora                 D21A                   4     28:00 
   686    4126 Gorčicová Barbora               D21A                  10     32:22 
   687    8193 Brozová Veronika                D21B                  20     42:40 
   688    4127 Hlavatá Andrea                  D21B                          disk 
   690    8179 Gorčicová Ivana                 D40B                   1     32:11 
   691    8175 Čechlovská Jana                 D40B                   8     36:55 
   692   51533 Pavlíková Pavla                 D40B                   5     33:12 
   693  331779 Bartáková Eva                   D40B                  19     52:58 
   694    8168 Bradnová Věra                   D50                    6     31:13 
   695    8171 Kadavá Eva                      D50                   10     36:17 
   696    8170 Lusková Olga                    D50                   19     40:54 
   697    8165 Ševčíková Alena                 D55                    3     23:11 
   698    8162 Šaffková Zuzana                 D55                    4     23:49 
   699    4100 Horáčková Stanislava            D60                    6     29:23 
   700    8158 Vokálová Pavla                  D60                    7     30:07 
   701    8151 Horčíková Marie                 D60                    8     31:40 
   702    8177 Vejstrk Daniel                  H18B                  10     35:30 
   703   51534 Ježek Lukáš                     H21B                  19     43:56 
   704  995821 Hradec Pavel                    H21E                   1     30:23 
   705    8174 Gorčica Pavel                   H45A                  25     44:20 
   706    8167 Kaška Rudolf                    H50A                  21     38:27 
   707    4214 Horáček Miroslav                H55A                  14     34:43 
   708   51231 Pavlík Milan                    H55B                   8     34:49 
   709    8161 Barták Jiří                     H55B                   5     32:43 
   710    8159 Vokál Jiří                      H55B                   7     34:48 
   711    8160 Lusk Karel                      H55B                   9     43:00 
   712    8155 Kadavý Zdeněk                   H60                   25     39:12 
   713  436447 Pavlíková Markéta               T3                    17     17:33 
   714    5177 Pachnerová Dominika             D21A                  21     37:13 
   715    8188 Kadavý Petr                     H21B                   5     34:17 
  1724    8189 Lusk Zdeněk                     F5                    14     42:12 



175 CST TJ ČZ Strakonice   CZE 

   716   51330 Pelc Václav                     H21A                  30     43:39 
   717    7749 Pelcová Pavla                   D21C                   1     21:49 
   718  436439 Štefanyuková Eliška             D12B                   5     26:49 
   719  436444 Pelcová Kateřina                T3                    51     31:17 
   720  436432 Pelc Matyáš                     T3                    40     25:00 



176 DCE Sokol Dobřichovice CZE 

   721    7870 Štrossová Jiřina                D50                   23     43:00 
   722    7868 Mrázová Pavla                   D45A                   6     39:11 
   723   51966 Procházková Miluše              D50                   12     37:18 
   724   51965 Procházka Antonín               H50A                  10     31:57 
   725   51973 Jaroš Vladimír                  H50A                  16     33:58 
   726    8373 Svobodová Jitka                 D21A                  32     47:46 



177 DKP SK Kotlářka Praha  CZE 

   727  420446 Dienerová Petra                 D21C                   5     27:16 
   728  420460 Cepek Pavel                     H35B                  16     46:58 
   729    9889 Klaška Martin                   T3                            disk 
   731   49885 Procházka Aleš                  H60                   16     30:17 
   732   51760 Stehno Pavel                    H60                   10     28:02 
   733   51799 Stehnová Hana                   D55                   12     28:40 
   734   51795 Mrázková Ivana                  D50                    2     29:02 
   735   49892 Dudová Hana                     D50                   13     37:33 
   736   49871 Svobodný Petr                   H50A                  34     56:59 
   737  301365 Svobodná Eva                    D50                   30     53:32 
   738    8650 Klaška Pavel                    H40A                  15     34:01 
   739   49806 Klašková Kateřina               D40A                  17     47:41 
   740  301368 Svobodná Madla                  D18A                   1     19:44 
   741  416113 Klaška Pavel                    H16A                  16     28:37 
   742   53699 Svobodná Tereza                 D16A                   5     22:39 
   743    9785 Janatová Lucie                  D21A                   5     29:29 
   744  515003 Vít David                       H35A                  21     40:07 
   745  515125 Jurášková Markéta               D21C                  15     49:10 
   746  515448 Illner Jakub                    H35A                   1     27:36 
   747  231939 Illnerová Daniela               D40A                  23     63:09 
   748  515498 Illner Vojtěch                  H14A                  14     29:39 
   749    8277 Janata Martin                   H21E                   3     31:16 
   750  416025 Tomeš Jaroslav                  H21B                  26     47:02 



178 DLI Dukla Liberec      CZE 

   752    8381 Jakš Martin                     H21B                  32     63:27 



179 DLT OB Rozmarýn Litomě CZE 

   753    8890 Babický Tomáš                   H55A                  17     35:41 
   754    5991 Nedvídková Jitka                D55                   26     51:22 



180 DOB KOB Dobruška       CZE 

   755    7254 Dudášek Karel                   H35B                  13     42:59 
   756    7258 Humpolec Jaub                   H35B                  12     41:35 
   757  995872 Sedlák Radek                    H21A                  18     39:10 
   758    7259 Kubec Martin                    H35B                   5     33:18 
  1482  920696 Janda Martin                    H21B                   6     34:48 
  1669  331359 Dudáškovi Klára a Ondřej        F3                    15     55:05 
  1827    7245 Leštínský Tomáš                 H21A                  16     39:00 



181 DOK OK Doksy           CZE 

   760    7771 Kapounová Jitka                 D45B                  17     85:24 
   761    7755 Novák Tom                       H50A                  11     32:08 
   762    7767 Novák Daniel                    H21A                  21     40:33 
   763    7759 Nováková Pavla                  D45B                  11     44:48 
   764    7751 Rančák Josef                    H55A                  16     35:30 
   765    7754 Novák Jaroslav                  H40A                  28     64:45 
  1768    7762 Kořínek Zdeněk                  F5                    16     44:02 



182 DVP TJ Dopravní podnik CZE 

   767  232976 Janderová Markéta               D21C                  13     43:05 
   768  438628 Janderová Barbora               T3                     2     13:42 
  1860  232723 Jandera Tomáš                   H35B                   3     32:12 



183 EKP VŠTJ Ekonom Praha  CZE 

   272    4437 Janečková Josefína              T3                    55     32:31 
   769   51587 Janeček Jura                    H21A                  38     49:45 
   770   51594 Kunová Dagmar                   D21B                  32     57:22 



184 EZL Přátelé evropských CZE 

   771   49555 Urbanec Antonín                 H65                   39     48:26 
   772   49542 Urbancová Marcela               D60                   20     41:05 
   773   53454 Urbanec Vít                     H35B                  10     37:43 
   774   53405 Urbancová Alexandra             D12B                  21     58:49 
   775  886270 Urbanec Hugo                    H10                   17     48:52 



185 FSP VŠTJ Stavební faku CZE 

   776   51964 Hanák Milan                     H75                    4     32:27 
   777    8669 Cincibus Pavel                  H40B                  10     34:46 
   778    8665 Cincibusová Jana                D20B                   5     47:39 
   779    8666 Cincibusová Lenka               T3                    59     37:05 
   780   49606 Wald František                  H55A                  25     43:26 
   781   53267 Čadil Jan                       H65                    4     24:20 



186 FYD Jizerský klub OB F CZE 

   782   49992 Buřita Dobroslav                H65                    5     25:25 
   783    8330 Buřita Dobroslav                H40B                  13     37:26 



187 HAR OK Harcov          CZE 

   784  301545 Schröter Pavel                  H21E                  31     48:04 
   785    8129 Martan Jiří                     H21A                  24     41:21 



188 HAV SKOB Baník Havířov CZE 

   786   52943 Sochorová Hana                  D45B                  10     36:44 
   787  515436 Sochor Tomáš                    H45A                  22     40:27 
   788   52935 Sochor Jan                      H21A                  20     40:23 
   789  411763 Sochor Vít                      F5                    19     46:38 



189 HCE TJ Sokol Hostivice CZE 

   791  410247 Kettner Vojtěch                 H14A                   1     18:35 
   792  232490 Kettnerová Lenka                D45A                   2     33:37 
   793   51986 Kettnerová Dana                 D20A                  12     40:02 
   795   49154 Štětina Jiří                    H45A                          disk 
   796   49153 Štětinová Ivana                 F3                    16     56:57 



190 JEN TJ Sokol Jenišovic CZE 

   797    4435 Bárta Miroslav                  H55A                  28     47:22 
   798    4631 Havlová Jaroslava               D55                   17     33:05 



191 JES KOS Jesenice       CZE 

   800    8809 Bílý Milan                      H35A                   3     28:49 
   801  237000 Bílá Tereza                     T3                    63     75:36 
   802  301666 Otta Pavel                      H60                   28     40:27 



192 JHB TJ Jiskra Havlíčků CZE 

   805   49814 Čejka Tomáš                     H21A                  15     38:48 
   806   52368 Beránková Iveta                 D21B                  18     39:28 
   807    4772 Hercigová Anna                  D18B                          disk 
   808    4773 Fenciková Lucie                 D18B                          disk 
   809   53615 Králová Iveta                   D20B                   7     61:38 



193 JIL OK Jilemnice       CZE 

   810    9774 Erlebach Josef                  H55A                  19     36:05 
   811  515113 Procházka Pavel                 H20A                   8     28:12 
   812  995865 Veselá Anna                     D18B                   1     24:34 
   813    9068 Zlesáková Vlasta                D55                   16     32:17 
   814    9066 Zlesák Zdeněk                   H60                   36     48:44 



194 JPV SK Junior Prostějo CZE 

   815  995882 Sedláček Tomáš                  H21A                  10     35:09 
   816  406960 Mihálová Dáša                   D20B                   3     38:35 
   817   52858 Kokojan David                   H21A                  39     51:38 
   818   52498 Jeřábek Luboš                   H45A                  18     38:55 
  1833   52855 Černohous Jan                   H21B                   1     30:49 



195 KAD Originální Vivalín CZE 

   820  301667 Janda Josef                     H60                    5     26:28 



196 KAM SK Kamenice        CZE 

   821  232426 Čermák Matyáš                   H14A                  10     26:48 
   822    9055 Čermáková Alžběta               D12A                  11     36:32 
   823  232397 Čermáková Gabriela              D40B                  17     48:27 
   824  361923 Hausenblas Šimon                H12A                   5     36:50 
   825  361971 Hausenblasová Karolína          D14A                   8     31:12 
   827  232408 Hlubuček Martin                 H12B                  11     36:43 
   828  232428 Hlubuček Tomáš                  H40B                  21     66:41 
   829  232418 Hlubučková Kristýna             D14A                  14     36:45 
   830  232398 Hlubučková Šárka                D40B                  18     48:44 
   831   51288 Kettner Lukáš                   H16A                  12     27:35 
   832   49155 Klinkerová Jitka                D35A                   8     35:49 
   833  301313 Mrázová Pavla                   D16B                   1     24:04 
   834    8362 Němeček Jan                     H16A                  26     33:02 
   835   53660 Nešpor Václav                   H18A                  14     28:36 
   836   51177 Procházková Marie               D14A                   2     25:23 
   837    8564 Přecechtělová Tereza            D20A                   7     34:42 
   838  331162 Rusá Šárka                      D18A                  15     24:48 
   839  301101 Rusý Tomáš                      H16A                   4     24:31 
   840  232267 Semík Ondřej                    H16A                   9     26:22 
   841  995799 Semík Vojtěch                   H18A                  28     32:20 
   842   53667 Šafka Daniel                    H18A                  34     35:42 
   843  301336 Škvor Adam                      T3                    20     18:51 
   844   52267 Škvor Martin                    H40A                   2     25:11 
   845  425596 Škvor Ota                       H10                    1     14:46 
   846   52273 Škvorová Zuzana                 D35B                  10     31:03 
   847  232245 Valášek Jan                     H16A                   6     25:25 
   848  232403 Valášek Jiří                    H12A                   3     25:51 
   849  336743 Valášek Václav                  T3                    15     17:16 
   852  428250 Kamererová Valérie              D16B                   7     32:39 
  1560  416131 Macková Lucia                   D18A                          disk 
  1561  224884 Straková Andrea                 D18A                  11     24:01 



197 KAR SK KARLOVICE       CZE 

   853  301265 Stiborová Jitka                 D65                   18     61:28 
   854   51947 Tomeček Lubomír                 H60                   29     41:38 
   855   51950 Pospíšil Karel                  H55B                   4     31:38 
   856  301244 Hala Lukáš                      H21C                  15     25:39 
   857  301259 Stibor Zbyněk                   H21C                  19     27:34 
   858  301254 Stiborová Blanka                T3                    33     23:18 



198 KAS KOB Kamenický Šeno CZE 

   859   51384 Nejezchlebová Věra              D60                   19     40:05 
   860    8228 Štrojsová Jaroslava             D65                    6     31:14 
   861    8235 Nejezchleba Jiří                H60                   20     34:46 
   862    8166 Klímová Jitka                   D55                   10     28:00 
   863    8229 Eichlerová Jana                 D35B                  11     31:40 
   864   51385 Eichler Petr                    H40B                  19     52:04 



200 KNC TJ Tatran Kostelec CZE 

   866   52265 Komersová Jana                  D40B                   4     33:00 
   867   51394 Komers Jan                      H14A                   6     25:36 
   868   51393 Komers František                H12B                   1     16:56 
   869   52259 Havlíčková Jindra               D45B                   1     25:23 
   870   51400 Havlíček Ivo                    F3                     4     26:29 
   871   52257 Havlíček Tomáš                  H21C                   3     20:53 
   872   52254 Kalivoda Viktor                 H75                    2     25:51 
   873   51387 Čiháková Lenka                  D40B                   2     32:13 
   874  232895 Čiháková Barbora                T3                    34     23:27 
   875   51391 Tichá Klára                     F3                    12     45:09 
   876   51392 Tichá Ivana                     F3                    19     61:00 
   877  420420 Dobeš Jan                       H14B                   9     38:42 
   878   52255 Jun Drahomír                    H50B                   7     32:01 
   879  420403 Dobešová Monika                 D35B                  27     53:08 
   880   51390 Švaříčková Jana                 D21C                   3     24:44 
   881  303945 Besta Lukáš                     H21C                  27     35:05 
   882   52264 Bitter Aleš                     H21C                  24     31:46 
   883  420401 Dobeš Jiří                      H12B                   8     29:38 



201 KRL Kometa Kralovice   CZE 

   884   51477 Hanák Martin                    H40B                          disk 
   885  207825 Pova Ondřej                     H16B                   1     18:31 
   886  207839 Vištejn Jiří                    H16B                   3     21:34 
   887   51475 Šlajs Daniel                    H16A                  19     29:57 
   888  416318 Hanáková Magda                  D14A                  15     36:49 
   889  232611 Horký David                     H12B                  12     37:28 
   890  331203 Horký Aleš                      H12B                   5     27:42 
   891  232613 Hanáková Lenka                  D10                    3     19:41 
   893  232961 Lauber Adam                     H10                    8     19:48 
   894   51474 Lauberová Kateřina              T3                     9     15:56 
   895  434576 Beranová Barbora                D10                    1     18:12 



202 KSU Klub vytrvalostníc CZE 

   896   52258 Havlíčková Markéta              D21A                  24     39:23 



203 KVS SKOB Kobra Vsetín  CZE 

   897   53672 Rohlík Jan                      H12B                          disk 
   898   53688 Černík Milan                    H40B                  15     38:52 
  1671  426339 Rohlík Petr                     F3                            disk 



204 LBE TJ Loko Beroun     CZE 

   899   51283 Tvrdek Vojtěch                  H60                   24     36:50 
   900  411760 Hamáček Bohuslav                H55A                  34     59:50 
   901  303959 Tvrdková Eva                    D55                   11     28:16 
   902   52971 Mezník Vladimír                 H45A                  27     45:04 
   903  434834 Vildmonová Pavla                D35A                          disk 
   904  416331 Šimon Václav                    H18B                   2     27:58 
   905  515151 Mezníková Lucie                 D18A                  14     24:42 
   906  515474 Procházková Zuzana              D18A                  18     26:01 
   907  410363 Procházková Kateřina            D16B                   3     26:34 
   908  995812 Veselý Jakub                    H14B                  11     40:45 
   909  232247 Procházková Jana                D10                   10     28:33 
   910  331179 Uhlíř Patrik                    H35A                  25     56:36 
   911  331238 Kučerová Lada                   D35B                  26     51:27 
   912  331157 Uhlíř Marek                     H16A                  22     31:04 



205 LCE TJ Slovan Luhačovi CZE 

   913   52698 Vlažná Mirka                    D45A                   4     38:00 
   914   52675 Vlažná Lucie                    D21A                  14     35:29 
   916   53880 Šmotek Jiří                     H20A                  25     49:57 
   917   52707 Vlažný Jan                      H21A                  17     39:01 
   918   52709 Vlažný Jakub                    H18A                   6     23:15 
   919  416067 Kukolová Šárka                  D18A                  21     28:04 
   920  515096 Bencúr Juraj                    H21A                  35     47:22 
  1846   51609 Zicha Jiří                      H21E                  23     40:17 



206 LDC KOB Děčín          CZE 

   921  435220 Vlček Petr                      H45A                  20     40:04 
   922    8347 Vlčková Jindra                  D45A                  16     54:07 
   923   53554 Vlčková Klára                   D18A                  25     32:15 
   924    8348 Vlček Petr                      H21C                   2     20:16 
   925  336784 Gálus Igor                      H35A                  15     36:06 
   926  515417 Horák Jan                       H12B                          disk 
   927  887642 Horák Martin                    H35A                  24     51:44 
   928  997929 Horáková Jana                   D40B                  22     78:43 
   929  505131 Nehasil Vláďa                   H35A                   8     31:06 
   930  347864 Nehasilová Zuzka                D35A                   8     35:49 
   931  416134 Dubnová Kateřina                D18A                  23     29:40 
  1754  435212 Burda Matěj                     F5                    29     55:21 
  1755    8349 Burdová Adéla                   F5                    15     42:21 
  1756  232347 Burdová Simona                  F5                    28     55:15 



207 LIT KOB Chemopetrol Li CZE 

   932    8122 Dietrich Daniel                 H40B                  20     57:24 
   933    8118 Kučerka Jan                     H21C                   9     23:50 
   934    8108 Nerad Jaroslav                  H20B                   6     48:14 
   935    8110 Neradová Alena                  D55                    2     23:06 
   936  336715 Ondrůjová Anna                  D55                   25     49:33 
   937    8114 Neradová Alena                  D21A                   9     31:28 
   938    8115 Neradová Eva                    D20B                   2     37:19 
   939    8123 Dietrichová Martina             D12B                  17     39:56 



208 LLI TJ Loko Liberec    CZE 

   940    8546 Korejčíková Dáďa                D21A                  36     65:39 
   941   51208 Kraus Jakub                     H10                   10     23:37 
   942   51213 Kraus Jan                       H60                   19     33:33 
   943   51214 Krausová Marie                  D60                    9     32:07 
   944   51211 Krausová Hanička                D10                    4     20:15 
   945    8242 Kubíková Hela                   D60                   15     36:50 
   946    8243 Lukáš Zdeněk                    H60                           disk 
   947   51203 Melichar Péťa                   T3                     3     14:21 
   948   51207 Melichar Vojta                  T3                     4     14:55 
   949  253147 Paroulková Iva                  D35B                   4     26:46 
   950  253135 Paroulek Lukáš                  T3                     1     13:39 
   951   51201 Peterka Jakub                   T3                    58     37:04 
   952  515503 Peterka Vojtěch                 H21A                   8     34:26 
   953  253131 Štičková Anna                   D16A                  21     30:00 
   954  253133 Štičková Eva                    F3                    14     54:59 
   955  253141 Košek Jan                       T3                            disk 
   956  410732 Košek Ladislav                  F5                            disk 
   957  410719 Košková Vlasta                  F5                    23     49:34 



209 LOV LEPUS.CZ OSTRAVA   CZE 

   958   52948 Fojtík Jan                      H21C                  17     25:52 



210 LPM OK Lokomotiva Plze CZE 

   959    8855 Pilařová Petra                  D21B                   3     30:11 



211 LPU OK Lokomotiva Pard CZE 

   960    9324 Držka Štěpán                    H21E                  37     67:17 
   961    8089 Kříž Libor                      H21E                  32     48:05 
   962    9327 Cinkan Zdeněk                   H45B                   9     34:01 
   963    9334 Čepelka Petr                    H60                           disk 
   964    9258 Vávra Jaroslav                  H60                   41     54:25 
   965    9347 Koudelka Karel                  H65                   32     37:23 
   966    9247 Kubíková Květa                  D60                   22     46:15 
   967    9332 Knapová Jana                    D21E                   8     33:43 
   968   51105 Knapová Lenka                   D18A                  12     24:19 
   969    9209 Sáňka Bedřich                   H55B                   2     29:25 
   970    9201 Klimpl Petr                     H55B                   1     27:34 
   971    9202 Klimplová Alena                 D50                   16     38:46 
   973    9310 Čermáková Renata                D35A                  13     47:18 
   974  224882 Kaplanová Iva                   D35A                  11     41:00 
   975  219206 Kaplan Martin                   H14A                  21     35:21 
   976    9656 Demlová Jitka                   D35A                  12     42:07 
   977  887928 Deml Tomáš                      H14A                  13     28:28 
   978    9260 Farář Václav                    H55A                  20     36:14 



212 LTU TJ Loko Trutnov    CZE 

   979  425561 Mačková Markéta                 D10                   11     29:16 
   980  425594 Cermanová Petra                 D12B                  15     35:35 
   981  416285 Horní Edita                     D12B                   9     31:19 
   982  425551 Sedláčková Tereza               D12B                  13     33:38 
   983  416282 Vondráková Barbora              D12A                  14     39:45 
   984   51442 Procházková Aneta               D14B                  10     49:27 
   985  405973 Sedláček Daniel                 H12B                  14     44:08 
   986  416289 Taclík Milan                    H14B                  12     43:49 
   987  515487 Grundmann Jan                   H16A                   2     23:15 
   988  405975 Grundmannová Hana               D18A                  24     31:04 
   989  515402 Petržela Jan                    H18A                   2     20:03 
   990    9632 Hanuš Pavel                     H40B                  16     42:41 
   991    9609 Hanušová Jitka                  D45B                  12     45:22 
   992  405972 Petrželová Alena                D45A                  12     49:13 
   993  405971 Petržela Pavel                  H45A                  17     38:15 
   994  405955 Kutáčková Stanislava            D60                   16     38:18 
   995  416290 Kuhn-gaberová Alice             F5                    11     34:34 
   996  995893 Svobodová Lenka                 D16A                   7     23:23 
   997  887904 Svoboda Tomáš                   H18A                  39     43:49 
   998  515479 Lazák Tomáš                     H18A                  10     26:44 
  1556    8494 Doškárová Tereza                D18A                  22     28:26 



213 MAS KČT Aš             CZE 

   999  301727 Kovář Jindřich                  H21B                  23     45:00 



214 MLA MLOK Mariánské Láz CZE 

  1000    7882 Fišák Jan                       H65                    7     26:04 
  1001    7880 Milota Josef                    H50A                   3     28:09 
  1002   51611 Sklenář Jan                     H65                   30     35:51 
  1003  416175 Sklenářová Jana                 D45B                  14     50:12 
  1004  416174 Sklenářová Jana                 D18B                  10     32:38 
  1005    7883 Sklenářová Magda                D14B                   6     27:29 
  1006  301465 Tengler Petr                    F5                    12     37:09 
  1007  232235 Tenglerová Helena               D40B                  20     53:42 
  1011  232227 Kamaryt Michal                  H18B                   8     34:59 
  1659  416171 Jelínková Radomíra              F3                    10     38:45 
  1753  232234 Tengler Martin                  F5                    24     51:04 
  1931  301438 Milota Bretislav                T3                    62     63:00 



215 MOV SKOB Ostrava       CZE 

  1012   52774 Juřeník Josef                   H50A                  14     33:37 
  1013   52982 Jelínek Petr                    H50A                  29     47:37 
  1014  232429 Žebrák Zbyněk                   H21B                  29     53:30 



216 N01 ASPV OA ŠUMPERK    CZE 

  1015    8389 Felkl Luděk                     F5                    17     44:12 
  1016  433098 Felklová Jarmila                D45B                  13     48:25 
  1017    8404 Ženčáková Marie                 F5                    35     63:08 
  1018   52462 Ženčák Jaroslav                 H45B                   8     32:34 



217 N02 NEREGISTR. PRAHA   CZE 

  1019    8396 Kulhavá Marie tereza            T3                    52     32:03 



218 N03 NEREGISTR. PRAHA 9 CZE 

  1020    8395 Jeřábek Tomáš                   T3                    13     16:50 
  1021    8397 Jeřábková Anna                  T3                    24     19:52 



219 N04 NEREGISTR. NOVÝ BO CZE 

  1418  301602 Klaška Jan                      H40A                   8     28:45 
  1531    6885 Kameníková Andrea               D12A                  ms     37:55 



220 NEJ TJ Jiskra Nejdek / CZE 

  1024  232207 Polcarová Simona                D12B                          disk 
  1025  232205 Polcarová Marcela               D35B                  19     38:34 
  1027  301413 Hasal Martin                    H12B                          disk 
  1028  232361 Hasalová Jana                   D40B                   9     37:13 
  1029  301404 Novotný Vítek                   T3                     6     15:23 
  1030  301435 Novotná Pavla                   D35B                  28     54:42 
  1031  232228 Mareš Alexander                 H35B                  15     45:38 
  1032  232229 Marešová Alexandra              D10                    5     21:06 
  1033    8399 Marešová Klára                  D10                   15     36:35 
  1034  301434 Niewiak Martin                  H21B                          disk 
  1035  301416 Spazierer Jan                   H21B                  39    116:09 
  1036  301424 Spazierer Filip                 H20B                   3     38:30 
  1775  232363 Polcar Tomáš                    H10                           disk 
  1933    8353 Benák Martin                    T3                     8     15:53 



221 NPA SK LOB Nová Paka   CZE 

  1037    9693 Novák Jiří                      H21A                   5     33:26 
  1038    9967 Zikmund Zdeněk                  H21E                  25     41:21 



222 ODR SKOB Odry          CZE 

  1039   49380 Pavlačka František              H21B                  16     43:26 
  1040   49343 Pavlačková Kateřina             D21C                   9     33:52 
  1041   49413 Králová Kateřina                D20A                  15     53:18 
  1732   49495 Zelenák Zbynek                  F5                    27     52:35 



223 OKP SK OK 24 Praha     CZE 

  1042   51677 Němečková Jarmila               D40A                   7     35:55 
  1043   51686 Richtr Aleš                     H40A                  11     30:28 
  1044   51680 Novák Libor                     H40A                   7     28:40 
  1045  426348 Novák Libor                     H18B                   1     23:33 
  1046  301372 Nováková Kateřina               D16B                   4     26:45 
  1047  236111 Nováková Irena                  D40B                  16     45:15 



224 OLP SKP OLYMP Praha    CZE 

  1048   49480 Kubů Jaroslav                   H40B                   7     30:16 
  1049  232721 Kubů Matyáš                     T3                    54     32:16 
  1050  232746 Slabý Václav                    H50B                  12     38:46 
  1051   49370 Knotek Kamil                    H50B                   5     30:44 
  1052  515033 Kubů Petr                       F5                            disk 
  1053   49500 John Vladimír                   H50B                   2     24:08 



225 ONO SKOB Ostrov        CZE 

  1054  301501 Lisý Jan                        H65                   26     33:18 
  1055   52179 Oncirková Monika                D40A                   5     32:37 
  1056  301498 Urbánková Kateřina              D18B                   7     29:59 
  1057    8680 Gabrielová Šárka                D50                   15     38:21 



226 OOL SK HANA ORIENTEERI CZE 

  1058  421854 Vaňák Milan                     H45B                  18     50:14 
  1622   52424 Vaňáková Milada                 D40B                  10     37:20 



227 OTK Jiskra Otrokovice  CZE 

  1060  331216 Panovec Kryštof                 H10                   14     33:01 
  1061   52348 Panovec Vladan                  H45B                          disk 
  1062   53329 Panovec Zbislav                 H70                   10     51:21 
  1917   53807 Tomášek František               H75                    7    115:15 



228 PCB SKP České Budějovi CZE 

  1064   51406 Blabla Zdeněk                   H50B                   3     27:47 
  1065  211576 Stluková Eliška                 D40B                  11     38:06 



229 PGP SK Praga           CZE 

  1066   51700 Attl Vladimír                   H70                    3     23:39 
  1067   52096 Dvořáková Ladislava             D60                   12     32:28 
  1068   51274 Dvořák Jaromír                  H60                   42     54:38 
  1069   51863 Zelený Vladimír                 H60                           disk 
  1070   51862 Zelená Markéta                  D50                    4     29:28 
  1071   51632 Kožina Petr                     H45A                   4     29:06 
  1072   51631 Přibík Jan                      H45A                  14     33:31 
  1073   53567 Smolková Alena                  D35A                  15     55:07 
  1074  502089 Kožinová Jana                   D40A                   3     31:06 
  1075    2460 Baldrian Petr                   H35A                  12     33:19 
  1076  301618 Přibíková Monika                D35B                  21     39:00 
  1078   52106 Sysel Ctibor                    H21E                  22     40:12 
  1079   53556 Smolková Kateřina               D21A                  26     42:46 
  1080   51675 Lejsek Tadeáš                   H20A                  10     28:50 
  1081   51658 Ježková Dominika                D20A                  13     42:42 
  1082   53502 Dittrich Silvie                 D18A                  36     64:37 
  1083  515039 Šámalová Ludmila                D18A                  30     34:40 
  1084   53009 Kožinová Anna                   D16A                  13     25:35 
  1085  301617 Přibíková Johana                D14A                   7     31:00 
  1086   51633 Kožinová Zuzana                 D14A                  10     33:01 
  1087  303955 Přibíková Ema                   D14B                  12     60:26 
  1088  232017 Pavlů Kateřina                  D14A                   3     25:53 
  1089  436403 Brousil Tomáš                   T3                     7     15:36 
  1090   51707 Zelená Lenka                    D21A                  19     36:53 
  1091  410392 Prášek Přemysl                  H16A                  13     27:36 
  1092  416118 Landovský Tomáš                 H18A                   8     23:37 
  1093  502088 Landovská Anna                  D18B                  15     55:53 
  1094  515464 Janovský Tomáš                  H21E                  20     39:46 
  1095  887632 Janovská Petra                  D21A                  23     37:20 
  1096  246900 Janovská Kateřina               D12A                          disk 
  1097   51636 Janovský Tomáš                  H10                   15     34:07 
  1098  246828 Nováková Kateřina               D18B                   6     28:04 
  1099   51861 Bozděch Pavel                   F3                     3     20:05 
  1568   53013 Němečková Hana                  D20B                   1     35:18 



230 PHK OK 99 Hradec Králo CZE 

  1101  887944 Novotná Tereza                  D18A                   3     20:06 
  1102  301191 Hlaváčková Renata               D35B                  18     37:36 
  1103    9369 Hlaváček Lubomír                H45A                  35     67:48 
  1104  553443 Novotná Markéta                 D16A                   1     18:32 
  1105  410790 Novotná Klára                   D12A                   1     20:37 
  1655    9421 Novotná Marie                   D65                    8     31:45 
  1914    9422 Novotný Petr                    H70                    5     31:09 



231 PLU TJ Sokol Plumlov   CZE 

  1106  995892 Otruba Marek                    H21A                   2     32:03 



232 PVP VSK Přírodní vědy  CZE 

  1107  515051 Gabryšová Tereza                D40B                  14     41:49 
  1108  331076 Gabryš Lubomír                  H10                    9     22:42 



233 PZR SKP Žďár nad Sázav CZE 

  1109   51994 Pospíšil Jaromír                H60                    6     27:13 
  1110   49811 Kříž Ondřej                     H21B                  18     43:53 
  1111  220400 Doleželová Kateřina             D14A                  17     37:46 



234 RBK SK Radioklub Blans CZE 

  1112  416103 Tesařová Jitka                  D35B                  22     40:34 
  1113  219244 Tesařová Eva                    D18B                   9     31:24 



235 ROU SKOB Roudnice nad  CZE 

  1114   53574 Lebduška Petr                   H60                   38     50:10 
  1115  331058 Buk Miloslav                    H45B                          disk 
  1116  331208 Buková Jana                     D35B                  17     36:40 
  1118   53537 Buk Michal                      H14B                   3     26:48 
  1119  331503 Buk Petr                        H10                    4     18:05 
  1120    8868 Simr Pavel                      H21B                  17     43:52 



236 ROZ Orientační klub TO CZE 

  1122  232427 Klinkerová Tereza               D16B                  13     45:18 
  1123    8879 Brodský Filip                   H12A                   9     53:53 
  1124   52300 Němcová Barbora                 D12A                  17     54:36 
  1125   52276 Prýmková Barbora                D12A                   4     29:23 
  1126  416137 Klinkerová Magdaléna            D10                   18     56:45 
  1128    4415 Bělohlávek Jiří                 H18A                  31     34:29 



237 SCP AC Sparta Praha    CZE 

  1129   51561 Dubec Pavel                     H21C                   5     22:15 
  1130   51562 Buriánek Jaromír                H60                   15     30:12 
  1131   52115 Hošek Ladislav                  H45A                  26     44:35 
  1132  416140 Khel Richard                    H21B                  20     43:57 



238 SHK TJ Slavia Hradec K CZE 

  1133    9107 Fejlková Alice                  D50                   21     41:19 
  1134    9104 Fejlek Vojtěch                  H50B                   8     32:17 
  1135  331655 Mičánková Monika                F3                     7     35:25 
  1136   51176 Fundová Eliška                  D16A                  12     24:46 
  1137    9199 Teplá Karolína                  D18A                   2     20:02 
  1138    9186 Teplá Tereza                    D21B                  10     33:27 
  1139    9182 Doležalová Veronika             D21B                  12     34:16 
  1140  416214 Svobodová Jana                  D21C                          disk 
  1141    9157 Divecká Růžena                  D40B                   7     36:42 
  1142  410739 Fundová Hana                    D40B                  13     39:35 
  1143   51488 Novotná Iva                     D45A                   9     40:23 
  1144  331561 Egrtová Jitka                   D45B                  15     53:34 
  1145    9118 Bláhová Luba                    D50                   28     50:11 
  1146    9117 Gazdačková Jana                 D50                   14     38:03 
  1147    9112 Šabatková Zdena                 D50                   25     44:46 
  1148    9116 Stulíková Zuzana                D50                   26     45:37 
  1149  301696 Svobodová Eva                   D50                   32     57:50 
  1150    9847 Havlas Jan                      F3                     1     17:57 
  1151   49604 Provázek Jiří                   H16A                  15     28:01 
  1152   51131 Divecký František               H16A                  40     41:42 
  1153    9843 Funda Jan                       H18A                  11     26:52 
  1154  405953 Egrt Martin                     H18B                   4     30:37 
  1155    9188 Souček Michal                   H20A                  26     58:15 
  1157    9189 Šabatka Zdeněk                  H20A                  15     33:50 
  1158  995831 Jirásek Michal                  H21A                  11     35:26 
  1159    9145 Bláha Jan                       H21A                  23     40:57 
  1160    9153 Stulík Jakub                    H21E                  15     38:20 
  1161  410744 Funda Michal                    H45B                  17     46:19 
  1162   51489 Novotný Pavel                   H45B                  14     42:02 
  1163    9120 Divecký Josef                   H45B                   6     31:01 
  1164    9158 Svoboda Miloslav                H45B                  15     42:03 
  1165  410797 Gazdačko Milan                  H50A                  12     32:43 
  1166    9115 Šabatka Petr                    H50B                  17     77:11 
  1167    9113 Stulík Jiří                     H50B                  16     58:20 
  1168    9103 Máslo Miroslav                  H65                   40     53:08 
  1170    9897 Vychodilová Jiřina              D50                   27     48:08 
  1172   49603 Smitka Jan                      H18A                  29     33:51 
  1174  995807 Komanec Václav                  H21E                  13     36:31 
  1566  515140 Petrželová Tereza               D20A                   3     30:28 



239 SJC Sportcentrum Jičín CZE 

  1175    9938 Matušová Petra                  D21B                   6     30:54 
  1176    9924 Mikulová Ada                    D21B                  15     35:52 
  1177    9976 Kakrdová Iva                    D21C                   8     32:24 
  1178    4298 Kazda Jiří                      H21A                  19     39:55 
  1179  500268 Havlík Jaroslav                 H70                    2     23:19 
  1180    9915 Ondřejová Dita                  D21B                  21     45:20 
  1426  515132 Henych Martin                   H21E                  10     34:21 
  1835    9911 Fejk Zbyněk                     H21B                  25     46:12 



240 SJH Slovan Jindřichův  CZE 

  1181  301345 Gřunděl Ivan                    H65                   20     30:59 
  1182  336767 Beneš Jan                       H35B                   8     34:41 
  1183     109 Benešová Iva                    D35B                   2     24:08 
  1184  553451 Benešová Iveta                  D16B                   5     28:07 
  1185  920682 Benešová Jana                   D16A                  23     30:54 
  1186 1007526 Pragerová Jana                  D35B                          disk 
  1187 1007555 Pragerová Petra                 T3                    21     19:09 
  1189  553458 Šrámková Michaela               D16A                   9     23:45 
  1190  553438 Píšová Lucie                    D21B                  33     59:01 
  1191  553439 Kubičko Petr                    H40A                          disk 
  1192  331719 Kubičková Bára                  D14B                   1     22:49 



241 SJI OK Jihlava         CZE 

  1193   51918 Šmrha František                 H65                   35     39:55 



242 SJN SKP JABLONEC NAD N CZE 

  1194    8403 Bauer Lukáš                     H21B                  10     39:37 
  1195    8379 Bauer Matyáš                    T3                    26     20:13 
  1679  995895 Bauerová Kateřina               F3                     5     28:46 



243 SJP TJ Slavoj Praha    CZE 

  1196    8797 Bláha Svatopluk                 H70                    4     29:10 
  1197   49622 Mack Zdeněk                     H75                           disk 



244 SKV TJ Slovan Karlovy  CZE 

  1198   51135 Nováková Svatava                D55                    8     27:27 
  1199   51133 Janovič Ondřej                  H45A                  30     55:29 
  1200   51136 Savičová Irena                  D55                   20     34:48 
  1201  410720 Štěrba Jiří                     H45B                  21     77:23 
  1202   51738 Štěrba Marek                    T3                    48     28:47 
  1203   51137 Kubát Jaroslav                  H55A                  33     59:33 
  1204  237549 Kubátová Lenka                  D50                    9     36:00 
  1205    8493 Ondrová Kateřina                D20B                   6     52:48 



245 SLA SKOB Slaný         CZE 

  1206    8361 Tomášková Barbora               D12B                          disk 
  1207 2011819 Jirkovská Magdaléna             T3                    61     61:05 
  1208  307264 Hrdlička Jan                    T3                    43     26:59 
  1209 2011818 Jirkovský Jan                   T3                            disk 
  1210    8357 Čech Richard                    T3                    19     18:34 
  1211  434805 Jirkovská Pavlína               D35A                  17     77:30 
  1212  897377 Duláková Veronika               D10                   17     52:27 
  1213  887902 Duláková Kristina               D10                   14     32:33 
  1214    8358 Kocáb petr                      H14A                  34     60:19 
  1215    8356 Aster Tomáš                     H14A                  30     46:26 
  1216  897346 Kolářová Johana                 D10                   20     71:14 
  1217  515052 Kašpar Vojtěch                  H14A                  32     49:07 
  1218  206417 Jirkovská Kateřina              T3                    57     36:54 
  1221  320292 Jirkovská Michaela              T3                    44     27:16 
  1222  428297 Müllerová Eva                   D14A                  25     48:23 
  1223  436427 Srbová Kristýna                 D10                   16     49:11 
  1224  428278 Zemko Zdeněk                    H10                   16     44:47 
  1225  425546 Zemková Helena                  D35A                  18     94:35 
  1226  426323 Doubková Petra                  D12A                  15     41:12 
  1227  436402 Ježek František                 T3                    42     26:38 
  1228  259072 Ježková Martina                 D35A                  10     40:41 
  1229   52624 Ježek Ondřej                    H12A                   4     32:14 
  1230    8671 Ježková Kateřina                D12A                   5     30:16 
  1231  301616 Bejčková Jana                   D35A                   2     29:04 
  1232  428286 Bejčková Kateřina               D12B                  20     52:21 
  1233  420425 Zábranský Emil                  H65                   24     32:53 
  1234  420439 Zábranská Kristýna              D12B                   8     30:11 
  1235    8805 Nosál Stanislav                 H60                   18     32:52 
  1236  887615 Kolář Tomáš                     H35A                  27     83:26 
  1678  515046 Kučerová Barbora                F3                     6     29:12 
  1757    8374 Asterová                        F5                    42     90:48 



246 SLP SK Slavia Praha    CZE 

  1237   51546 Chloupková Jana                 D21B                  28     53:39 



247 SMB SKOB SIG-MAT Mladá CZE 

  1238    7707 Kvapilová Lenka                 D21B                   8     32:39 
  1239   49973 Žitná Jana                      D18B                   2     24:50 
  1240   49971 Žitný Tomáš                     H35B                   9     37:08 
  1898    7718 Hlaváč Jaroslav                 H60                   11     28:27 



248 SNA TJ Start Náchod    CZE 

  1241    9626 Doucha Jiří                     H21E                  29     46:19 
  1242    9606 Douchová Jaroslava              D35B                  25     50:02 
  1243    9636 Doucha Martin                   T3                    31     21:52 



249 SOB Sdružení org.banko CZE 

  1244    4181 Choutka Jaroslav                H35A                  23     46:30 
  1245    4183 Choutková Magdaléna             D21B                   5     30:32 
  1246   53643 Randík Jan                      H21C                  18     26:13 



250 SOP TJ Slezan Opava    CZE 

  1247    8722 Suchánková Libuše               D60                   21     45:04 



251 SRK SOOB Spartak Rychn CZE 

  1248    9798 Hrobař Rudolf                   H60                   23     36:02 
  1249    9504 Dusílek Adam                    H20A                   5     27:36 
  1250  995837 Kosová Denisa                   D18A                   4     20:16 
  1252  219279 Kulhavá Šárka                   D16B                   2     25:38 
  1253   53569 Kulhavá Eliška                  D14A                   1     21:42 
  1254  219278 Kulhavá Jarmila                 D40A                  16     42:43 
  1255  416300 Kulhavý Josef                   H50A                  28     46:10 
  1257  995885 Heřman Daniel                   H21C                  12     24:39 
  1258    9794 Reslová Hana                    D16A                  10     24:32 
  1259    9491 Ptáček Jiří                     H20A                   7     27:58 
  1260  301112 Ptáček Martin                   H14A                  18     33:36 
  1261    9498 Pátek Lukáš                     H20A                   9     28:31 
  1792    9814 Heřman Ondřej                   H14A                  18     33:36 



252 SSU SK Severka Šumperk CZE 

  1262  352306 Přikryl Jan                     H20A                          disk 
  1263   52552 Králová Lada                    D21B                   1     27:06 
  1264   52450 Poklop Martin                   H21E                   7     33:22 
  1265   52551 Žák Miroslav                    F5                            disk 
  1734   52541 Březinová Marie                 F5                     4     29:32 



253 STB TJ Stadion Nový Bo CZE 

  1266   49987 Bernášková Petra                D21A                  17     36:33 
  1268   53565 Ludvík Vojtěch                  H16A                   5     24:52 
  1269   52906 Novák Zdeněk                    H18B                   6     32:07 
  1270   49982 Našinec Jiří                    H55B                          disk 



254 STH SK Studenec        CZE 

  1271    9990 Uvizl Marek                     H18A                  35     36:08 
  1272  253377 Šedivá Petra                    D21C                  12     41:35 
  1273    9090 Junek Petr                      H21A                   9     34:54 
  1275    9974 Chrást Tomáš                    H21B                  14     41:26 
  1277   49362 Charvát Jiří                    H18A                  20     29:58 
  1278  995849 Chloupek Adam                   H16A                   1     22:35 



255 SUL Slavoj Severotuk Ú CZE 

  1279    8135 Dubský Josef                    H60                   35     47:51 
  1280    8138 Hromádka Miroslav               H21B                  31     57:23 
  1281    8147 Lederer Pavel                   H40A                  20     39:19 
  1282    8134 Dufek Petr                      H40A                  27     62:59 
  1283    8141 Linka Vladislav                 H40A                  24     42:52 
  1284    8142 Linková Alena                   D35B                   9     30:05 
  1285    8133 Nováková Jana                   D35B                   3     25:02 
  1286    8149 Ženíšek Jan                     H40A                  25     44:22 
  1287    8136 Ženíšek Radek                   H21B                  28     51:47 
  1288    8146 Kabátníková Martina             D21C                  17     63:34 



256 SVS Orientklub Vsetín  CZE 

  1289   53389 Maliňák Josef                   H50B                   9     33:23 
  1290   53385 Maliňáková Kateřina             D21B                  23     46:10 



257 TAP KOB TRETRA Praha   CZE 

  1291   53639 Hejtmánek Vladimír              H50B                  11     38:19 
  1292   53641 Hejtmánková Alena               D55                   13     29:13 
  1293   53640 Hejtmánková Kateřina            D21B                  17     38:26 
  1294  515475 Makovský Jakub                  H21A                   3     32:19 
  1295   53642 Sládek Jan                      H21B                  13     40:57 
  1296  515433 Hodek Michal                    H21B                   8     36:34 
  1297  232189 Gabrovská Lucie                 D21A                  18     36:35 
  1298  887637 Černý Martin                    H20B                   1     29:21 



258 TBM TJ Tesla Brno      CZE 

  1299   53286 Cigošová Anna                   D50                    3     29:05 
  1300   53292 Cigošová Eva                    D21A                  12     33:58 
  1301  320129 Hubík Petr                      H50B                  10     34:19 



259 TEM KOB Temelín        CZE 

  1302   52193 Pšenička Jiří                   H45B                   5     29:32 
  1303  361933 Pšenička Vít                    H18B                   9     35:27 



260 TEP TJ Tempo Praha     CZE 

  1304   51647 Městková Eva                    D60                    1     24:04 
  1305   52157 Aschermann Ondřej               H35B                   2     32:06 
  1306   52159 Aschermann Michael              H65                   19     30:23 



261 TJN TJ Tatran Jablonec CZE 

  1307  416833 Böhm Karel                      H55B                   6     32:55 
  1308  232515 Böhmová Eva                     D55                   27     58:24 
  1309  416834 Fólová Martina                  D21A                   7     30:24 
  1311  361924 Lejsková Barbora                D10                    9     25:58 
  1312  416850 Lejsková Martina                D16A                  27     35:00 
  1313  301342 Lejsková Pavlína                D18A                  31     35:31 
  1314    8259 Lukavcová Lenka                 D55                   19     33:54 
  1315    8258 Lukavec Miloslav                H60                    2     24:40 
  1316  232502 Novotný Dušan                   H35B                  11     38:52 
  1318  232256 Posselt Martin                  H40B                   6     27:54 
  1319  232512 Posselt Martin                  H14B                   1     21:27 
  1320  410359 Posseltová Romana               D35B                  13     33:19 
  1321  411767 Posseltová Tereza               D18B                   3     25:24 
  1324    8270 Pešek Jakub                     T3                    16     17:24 
  1325  416844 Pešek Petr                      T3                    18     18:23 
  1326   49999 Duda Antonín                    H21B                  27     49:40 
  1327    7719 Svobodová Barbora               D20A                   9     34:59 
  1328  232505 Vinklář Šimon                   T3                    37     24:19 
  1330  232501 Vinklářová Karolína             T3                    23     19:31 
  1331  416840 Picek Jan                       H18A                   4     22:41 
  1333   52576 Strachota Petr                  H21A                  12     37:12 
  1334  416837 Kobr Tomáš                      H21A                  13     38:28 



262 TJP Sokol Troja        CZE 

  1336   53526 Cedrych Karel                   H50B                   6     31:33 
  1337   53514 Kraus Ota                       H45A                  31     61:14 
  1338  232898 Novák Jan                       H16A                  41     48:16 
  1339  224909 Weisl Jakub                     H14B                   6     30:45 
  1342   51325 Dolečková Míla                  D65                   16     50:14 
  1343  224898 Weisl Martin                    T3                    39     24:38 
  1344   53532 Provazníková Svatava            D65                   18     61:28 
  1346   51289 Wolkerová Dagmar                D55                   22     35:16 
  1347  301536 Pecharová Michaela              D35A                  14     52:23 
  1348  416114 Nováková Jana                   D40A                  10     39:35 
  1349   51326 Weislová Eva                    D40A                  14     42:02 
  1350   53504 Krausová Barbora                D18B                  13     44:14 
  1351   53512 Krausová Martina                D16B                   9     37:13 
  1352   51560 Weislová Adéla                  D12B                  12     33:23 
  1353   53515 Novák Petr                      H45A                  34     66:33 
  1664    8641 Špičková Marie                  F3                            disk 
  1665  301537 Jankovcová Marie                F3                    25     81:22 
  1890    8861 Peterka František               H55A                   9     32:14 



263 TRI TJ TŽ Třinec       CZE 

  1355  887630 Argaláš Michal                  H16A                   3     23:54 



264 TTR OOB Třebíč         CZE 

  1356  232500 Fialová Věra                    D16B                   6     29:26 
  1357  232497 Fialová Zuzana                  D20A                  14     43:41 
  1358  515158 Ratkovská Lenka                 D21A                  22     37:16 
  1359   52230 Dvořáčková Jana                 D21A                  27     42:48 
  1360   52247 Dosbabová Magda                 D21B                  14     35:48 
  1361  220397 Fialová Dana                    D45B                   5     32:34 
  1362   52253 Orálková Libuše                 D55                   21     34:49 
  1363  515502 Fiala Martin                    H21A                   7     34:22 
  1364   52250 Dvořáček Jiří                   H21A                  34     44:52 
  1365  515159 Kříž Lukáš                      H21A                  27     41:55 
  1366   52252 Orálek Miroslav                 H55A                  11     34:02 
  1368   52240 Dvořáček Jan                    H21C                   6     22:41 
  1925   52239 Mašterová Lenka                 T3                    56     34:17 



265 TUR TJ Turnov          CZE 

  1370    8351 Jakubec Jindřich                H60                   12     29:19 
  1371  515087 Kochová Nikola                  D16A                  22     30:15 
  1372   51537 Linková Alena                   D12A                   3     28:10 
  1373   51809 Linková Iva                     D35B                   5     27:00 
  1374  995878 Pavlovcová Petra                D16A                   3     21:10 
  1375   51825 Sehnalová Tereza                D21A                  13     34:43 
  1376  995802 Švirák Ondřej                   H18A                  11     26:52 
  1378   53816 Sedláčková Martina              D21A                   6     29:32 
  1379  301189 Rančáková Barbora               D21A                  28     42:50 
  1380    8220 Konopáč Jiří                    H50A                  13     33:19 
  1381    8213 Brožová Aneta                   D16B                   8     34:22 
  1382    8080 Zakouřil Vít                    H16A                  17     29:07 
  1530  232726 Hudská Ludmila                  D12A                  12     38:11 
  1828  515047 Vlček Martin                    H21A                   4     32:49 
  1891    8214 Hudský Vlastimil                H55A                          disk 
  1921    8215 Linková Lucie                   T3                     5     15:21 



266 TUV SOK TJ Turnov      CZE 

  1383    8322 Kvapil Petr                     H35B                   1     25:32 
  1384    8323 Pospíšil Jiří                   H60                    8     27:53 
  1385  501246 Gurka Jiří                      H60                    4     26:15 
  1386  411609 Horák Patrik                    H14A                   2     20:38 
  1387  411625 Smutná Anežka                   D16A                  18     28:21 
  1388   51238 Zakouřilová Štěpánka            D14A                   4     27:52 
  1389  411412 Sokolář Ondřej                  H14A                  23     37:35 
  1390  411561 Smutná Kateřina                 D14A                  28     56:27 



267 TZL SKOB Zlín          CZE 

  1391  995797 Dlabaja Štěpán                  H21E                  14     36:43 
  1392    8930 Horynová Eva                    D55                    1     20:52 
  1393  416064 Benroth Martin                  H18A                  19     29:57 
  1394   51501 Benroth Jakub                   H20A                  21     46:15 
  1395  887934 Nečas Jiří                      H18A                   1     19:47 
  1396   53320 Nečas Rudolf                    H50A                   1     24:57 



268 UOL SK Univerzita Pala CZE 

  1397   52441 Janošík Antonín                 H50A                  32     53:56 
  1398  301554 Janošíková Lenka                D21A                  16     36:25 
  1399  500587 Špacír Jan                      H21A                  33     44:32 
  1400   52469 Vašíček Michal                  H20B                   2     37:59 
  1401   52452 Poklopová Lenka                 D21A                   3     27:12 
  1402   52507 Jakobová Adélka                 D21A                   8     30:43 
  1403  361921 Čermáková Magdalena             D18A                  16     24:55 
  1404   52454 Indráková Adélka                D21A                   1     26:36 
  1405   52733 Horčičková Vendula              D16A                   2     20:12 
  1406  515413 Šimková Johanka                 D16A                  16     27:23 



269 VAM OOB POLART Vamberk CZE 

  1408    9671 Rykala Karel                    H45B                   4     29:18 
  1409   51469 Rykala Filip                    H14B                   2     22:12 
  1410    9680 Rykalová Jitka                  D35B                   6     27:01 



270 VBM VSK MZLU Brno      CZE 

  1411   49651 Bauer Emil                      H65                   21     31:17 
  1412   53222 Hiršová Marcela                 D35A                   5     32:45 
  1413  416029 Hirš Otakar                     H12A                   1     23:52 
  1414   53223 Jemelíková Lada                 D40B                          disk 
  1415  929929 Kočí Martin                     H21E                  24     40:56 
  1670   53221 Hirš Libor                      F3                     2     19:21 



271 VCB TJ OB České Budějo CZE 

  1416  416301 Janošík Radek                   H21C                  19     27:34 
  1417  416310 Janošíková Eva                  T3                    41     25:27 
  1419   52113 Teringlová Martina              D21B                   2     29:03 
  1863    8044 Teringl Radek                   H40A                   6     28:39 



272 VIC OB Vizovice        CZE 

  1420  515037 Starosta Pavel                  H21E                  21     39:59 
  1421   53887 Kršáková Marie                  D18B                   5     27:40 
  1422   53121 Kratochvíl Jindřich             H16B                  11     36:02 
  1424   52349 Panovec Jan                     H20A                  20     40:10 
  1845   51513 Malý Ondřej                     H21E                  11     34:22 



273 VLI VSK Slavia TU Libe CZE 

  1425    7752 Heczková Bohdana                D21E                   1     28:21 
  1427  500290 Horáček Michal                  H21E                   2     30:44 
  1428  253372 Ježek Ladislav                  H55A                  12     34:04 
  1429    8298 Pachner Pavel                   H21E                  17     39:18 
  1430    8307 Podrábská Marie                 D35B                   1     22:25 
  1431   49954 Poloprutská Klára               D12B                   7     28:14 
  1432   49952 Poloprutská Lucie               D10                           disk 
  1433   49951 Poloprutská Markéta             D18A                   9     23:10 
  1434   51227 Poloprutský Tomáš               H40A                   3     25:46 
  1435    4211 Šaffková Kateřina               D21A                   2     26:54 



274 VOV VSK VŠB TU Ostrava CZE 

  1437   51303 Pavlačka Ondřej                 H21E                  28     43:44 



275 VPM KOS Slavia VŠ Plze CZE 

  1438   52378 Bouchalová Zdena                D50                   20     40:57 
  1439  301479 Hasman Jan                      H40A                  13     31:15 
  1440  995835 Hašek Ondřej                    H40A                   4     26:28 
  1441  237546 Kroupa Štěpán                   H40A                  22     41:21 
  1442  515112 Hašková Eva                     D35B                  12     32:22 
  1443  995796 Vodrážka Ondřej                 H21E                  16     38:36 
  1444   53252 Vodrážková Kateřina             D21E                          disk 
  1445  995860 Bouchal Jiří                    H21E                  12     34:25 
  1446  887616 Fajtlová Jana                   D21B                  19     41:06 
  1447  301412 Kamaryt Tomáš                   H21A                  31     43:43 
  1448  434815 Obytová Kateřina                D12B                  19     46:12 
  1449  434817 Durasová Markéta                D12B                  11     32:10 
  1450  434819 Kroupová Eliška                 D12B                  14     34:50 
  1451   52375 Mikešová Adéla                  D12B                   4     26:16 
  1452  434821 Duras Jan                       H12B                  13     38:52 
  1453   52380 Hašek Jan                       H10                           disk 
  1455  331267 Richtr Lukáš                    H10                   13     25:23 
  1456  434806 Hašek Adam                      T3                    45     27:30 
  1457  434825 Hasman Marek                    T3                    49     29:38 
  1458  434827 Kroupová Adéla                  T3                            disk 
  1459  887624 Rauch Stanislav                 H21A                  26     41:42 
  1460   52217 Honnerová Blanka                D21E                  11     36:05 
  1461  887623 Anděl Robert                    H21B                   9     39:06 
  1878  416190 Kodeda Olda                     H50A                  23     40:28 
  1923  434814 Hasman Ondřej                   T3                    12     16:48 
  1930   52372 Kodeda Petr Olda                T3                    46     27:35 



276 VRB SK při gymnáziu Vr CZE 

  1462  416150 Šperlíková Eva                  D18A                  17     25:37 
  1463  301264 Zaoral Jan                      H60                   34     47:50 
  1464  232165 Malacka Petr                    H21C                  13     25:19 
  1598  301328 Plánková Jana                   D21C                  16     51:32 
  1660   51946 Vyhnalík Zdeněk                 F3                    18     58:59 
  1663  301238 Ševčík Jiří                     F3                    13     50:11 



277 VRL TJ Spartak Vrchlab CZE 

   381    8952 Knoblochová Kamila              D21B                  13     34:58 
  1466    9246 Hančová Petra                   D14A                  12     33:42 
  1468    8960 Doležalová Radka                D18A                  29     34:11 
  1469  331285 Jebavá Lucie                    D18A                  27     33:05 
  1470  515421 Kubátová Zuzana                 D18A                   7     23:06 
  1471  331237 Bucharová Eliška                D18B                   8     30:31 
  1472    9213 Kičinová Erika                  D18B                  11     35:49 
  1473    8965 Šírová Natálie                  D20B                   4     46:32 
  1474   51599 Kutlvašrová Vlaďka              D21B                   7     31:19 
  1475    8966 Hlaváčová Lucie                 D21C                  14     44:10 
  1476    8968 Kubátová Dana                   D21C                  10     34:33 
  1477    8954 Nýdrlová Eva                    D50                   18     39:52 
  1478    8998 Knoblochová Věra                D60                   11     32:26 
  1479  339555 Kubát Tomáš                     T3                    27     20:31 
  1480    9002 Kubát Lukáš                     H16A                  14     27:38 
  1481    9000 Polák Vlastimil                 H21A                   1     31:17 
  1483    8977 Kubát Miroslav                  H40B                   4     24:47 
  1485    8999 Knobloch Jindřich               H60                   22     36:01 
  1486  232636 Doležalová Jana                 F3                    17     57:04 
  1487  425555 Waňková Martina                 D10                    8     25:38 
  1488  219210 Waněk Adam                      H14A                  15     31:25 
  1489    8964 Havel Leoš                      H45B                   1     24:37 
  1834    8981 Kutlvašr Ruda                   H21B                  12     40:27 



278 VSP USK Praha          CZE 

  1491   51746 Městková Kateřina               D21B                   4     30:17 
  1492   51644 Černínová Dagmar                D35B                   7     27:37 
  1493    4025 Černín Daniel                   H16B                   7     31:01 
  1494    4026 Černín Ondřej                   H14B                  10     40:15 
  1495    9784 Baldrianová Barbora             D21E                   6     33:03 
  1496   51743 Dohnal Josef                    H65                   13     28:58 
  1497   52275 Škorpil Martin                  H50A                   8     30:31 
  1498  211303 Škorpilová Jana                 D35A                   3     29:28 
  1499   63416 Bohatá Jana                     D14B                   2     23:31 
  1500   51643 Hořínek Jaroslav                H55A                   5     29:45 
  1501   52282 Němeček Jan                     H45A                   2     27:22 
  1502  207811 Šváb Jan                        H50B                          disk 



279 XKV X-TEAM BANO KARLOV CZE 

  1503  237541 Novák Petr                      H21B                   7     36:23 
  1504    8377 Jiskra Martin                   H21B                  30     53:54 
  1505    8380 Bachura Lubomír                 H20B                   8     60:48 
  1506    8382 Kubín Miroslav                  H21C                  28     46:28 
  1831    8392 Eberl Tomáš                     H21B                  40    151:01 



280 ZAT TJ Loko Žatec      CZE 

  1507    7892 Brabec Zdeněk                   H50A                  25     44:28 



281 ZBM SK Žabovřesky Brno CZE 

  1508  219242 Tesařová Markéta                D16A                   8     23:38 
  1509   49690 Drábek Jan                      H21A                  36     47:35 
  1510  515163 Nykodým Miloš                   H20A                   2     25:34 
  1511  336758 Zháňal Jan                      H21A                  22     40:45 
  1512   53308 Borecká Kateřina                D21C                   2     22:38 
  1513  995814 Mádlová Věra                    D21E                   7     33:31 
  1514   49376 Kabáthová Eva                   D21E                   4     31:13 
  1515   49313 Jemelíková Denisa               D16A                  28     36:02 
  1516  515450 Hlavová Hana                    D21E                  10     34:11 
  1517   53722 Koporová Petra                  D16A                  14     26:11 
  1518  416329 Hendrychová Zuzana              D21E                  15     55:10 
  1519  230664 Jašek Otakar                    H16A                  10     26:39 
  1520    8939 Chromá Kateřina                 D16A                   4     21:15 



282 ZVO OB SK Zvole        CZE 

  1521   53593 Beránek Radek                   H21C                  14     25:38 



283 ZVS TJ Zbrojovka Vsetí CZE 

  1522  416129 Vyškovský Ivan                  H65                   22     31:37 
  1523   53697 Vyškovská Radka                 D35B                   8     29:12 
  1524   53382 Řezaninová Iva                  D18B                  12     39:01 
  1919    8372 Stříteská Sofie                 T3                    28     20:57 



284 127 OLC WIENERWALD     AUT 

  1896  320202 Schwarz Robert                  H55B                   3     30:33 



285 359 FIRESTARTER DARMST GER 

  1838    4431 Schellenberger Steffen          H21C                  21     28:00 
  1839    4429 Schellenberger Peter            H21C                  11     24:25 
  1842    4430 Adler Yves                      H21C                   4     22:08 



286 726 SAVEDALENS AIK II  SWE 

  1525  354655 Bergdahl Julia                  D10                   13     30:05 
  1629  345020 Bergdahl Karin                  D45B                   4     29:11 
  1877   14661 Carlsson Christer               H45B                          disk 



287 N05 NEREGISTR. PRAHA 8 CZE 

  1555    4657 Krejbichová Julie               D16B                  16     83:50 
  1625    8352 Krejbichová Šárka               D40B                  21     55:57 
  1932    4658 Krejbich Daniel                 T3                    28     20:57 



289 CTB                    CZE 

  1832    4678 Hanousek Martin                 H21B                  38    106:52 



291 765 SKIEN OK           NOR 

   444  257382 Ragvin Dag steinar              H21E                  38     68:33 



294 SMR SK SNS Smržovka    CZE 

  1836  232631 Zaoral Petr                     H21B                  22     44:48 



295 NER NEREG                  

   271  333322 Boucherová Thea                 T3                    11     16:15 
   348   52316 Mc Mahon Anežka                 T3                    47     27:49 
  1528    4414 Traubaite Judita                D10                    6     23:29 
  1600  363437 Károlyi Hanga                   D21C                   4     25:42 
  1611    9176 Kroniková Jana                  D35B                  14     33:45 
  1617  333320 Boucherová Lucie                D40A                  13     41:47 
  1639   53319 Nečasová Eva                    D50                   35     74:05 
  1674    9808 Kos Michal                      F3                     8     35:29 
  1676    9505 Kosová Michaela                 F3                            disk 
  1680  301538 Pechar Matyáš                   F3                    24     78:23 
  1683         Beránek Jan                     F3                            disk 
  1684   52905 Pánka Šimon                     F3                    ms      disk 
  1686  361241 Krause Corina                   F3                            disk 
  1687   51266 Lejsková Jiřina                 F3                    28     92:17 
  1688    8239 Ajchler Jan                     F3                    21     73:38 
  1689  425426 Polčák Luděk                    F3                    22     76:44 
  1690  425427 Kužela Martin                   F3                    23     77:38 
  1691    9048 Chrástová Tereza                F3                    11     44:32 
  1693  364393 Romanovic Helena                F3                    26     82:53 
  1694  230718 Humpolcová Jitka                F3                    20     62:57 
  1735    8398 Řehánková Jana                  F5                    33     63:02 
  1736  301585 Vladimír Schejbal               F5                    34     63:05 
  1737    9893 Charousek Karel                 F5                    38     70:51 
  1739  410788 Schejbalová Karina              F5                    25     51:20 
  1740    8376 Čemos Mikuláš                   F5                    43    118:57 
  1741    8375 Schejbalová Kristina            F5                    31     60:09 
  1746    4128 Verheij Barbara                 F5                    39     72:10 
  1761   51515 Kršák Karel                     F5                     8     32:00 
  1764   52470 Zdráhal Tomáš                   F5                     1     24:15 
  1765    9071 Král Martin                     F5                     9     32:09 
  1766  895484 ŠVilpe Artur                    F5                    26     51:29 
  1769   53889 Kršáková Veronika               F5                    20     47:11 
  1800  333321 Boucher Rafrel                  H16B                  13     54:11 
  1920    4434 Kolář Matyáš                    T3                    38     24:22 
  1928    9471 Kosová Tereza                   T3                    10     15:57 
  1935  425425 Polčák Luděk                    F5                    32     60:39 
  1936  886718 Marek Martin                    F5                     5     29:37 
  1937    4417 Beránek Jan                     F5                    41     88:52 
  1939  887604 Mikeš Roman                     F5                    30     55:53 
  1940    4409 Poloprutská Martina             F5                    21     47:46 
  1941    8524 Rudolfová Jana                  F5                    40     73:10 
  1942    4419 Novotná Kateřina                F5                    36     68:14 
  1943  515456 HUbený Martin                   F5                    18     44:49 
  1946  515036 Procházková Michaela            F5                     3     28:46 
  1947  410785 Valachová Martina               F5                    10     32:43 
  1950   53636 Hejtmánek Martin                F5                     6     30:07 
  1952   51630 Prášil Vladimír                 F5                            disk 



297 BOR OK Jiskra Nový BOR CZE 

  1934    4436 Janoušková Lucie                D10                    2     18:41