Bohemia finalst 19.8.2009 19:05
Celkové výsledkyvytvořeno MT2003 © Stephan Krämer 2008

   StČí Jméno                        Kategorie      Čas     místo 


238    SHK TJ Slavia Hradec Králové         CZE    

   1136 Fundová Eliška               D16A         64:22        11 
   1137 Teplá Karolína               D18A         46:15         3 
   1566 Petrželová Tereza            D20A         65:16         2 
   1139 Doležalová Veronika          D21B         60:36         3 
   1138 Teplá Tereza                 D21B         86:47        11 
   1140 Svobodová Jana               D21C         99:46         8 
   1142 Fundová Hana                 D40B         96:40        11 
   1141 Divecká Růžena               D40B         97:14        13 
   1143 Novotná Iva                  D45A         80:14         6 
   1144 Egrtová Jitka                D45B                         
   1149 Svobodová Eva                D50          98:14        20 
   1133 Fejlková Alice               D50          94:41        19 
   1146 Gazdačková Jana              D50         102:56        22 
   1147 Šabatková Zdena              D50         134:30        26 
   1145 Bláhová Luba                 D50         132:45        24 
   1148 Stulíková Zuzana             D50         133:54        25 
   1170 Vychodilová Jiřina           D50         164:22        31 
   1150 Havlas Jan                   F3           23:28         1 
   1135 Mičánková Monika             F3          137:28        18 
   1151 Provázek Jiří                H16A         79:05         9 
   1152 Divecký František            H16A        188:26        44 
   1172 Smitka Jan                   H18A        103:32        11 
   1153 Funda Jan                    H18A        105:18        14 
   1154 Egrt Martin                  H18B                         
   1171 Vychodil Adam                F5                           
   1157 Šabatka Zdeněk               H20A        135:01        17 
   1155 Souček Michal                H20A        241:56        24 
   1158 Jirásek Michal               H21A         81:28         3 
   1159 Bláha Jan                    H21A        117:19        16 
   1173 Šmehlík Eduard               H21E         78:06         6 
   1160 Stulík Jakub                 H21E        152:43        21 
   1174 Komanec Václav               H21E                         
   1169 Vychodil Tomáš               H40B        197:57        17 
   1163 Divecký Josef                H45B         76:12         6 
   1162 Novotný Pavel                H45B         97:13        12 
   1164 Svoboda Miloslav             H45B        106:31        15 
   1161 Funda Michal                 H45B        129:54        17 
   1165 Gazdačko Milan               H50A         83:20        11 
   1134 Fejlek Vojtěch               H50B        118:24        12 
   1166 Šabatka Petr                 H50B        174:33        15 
   1167 Stulík Jiří                  H50B                         
   1168 Máslo Miroslav               H65         103:03        31 



Návrat na hlavní stránku