bohemia 2009st 19.8.2009 18:47
Celkové bodové výsledkyvytvořeno MTPoints2003 © Stephan Krämer 2007

   StČí Jméno                          RN Kategorie          E1           E2           E3           E4           E5         Total  místo 


255    SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe   CZE    

   1279 Dubský Josef                      H60             88:52   44   50:36   37   47:51   35   65:31   34                              
                                                           0.00        22.77         0.00        12.18                      34.95     43 
   1280 Hromádka Miroslav                 H21B           112:30   27   83:22   32   57:23   31  123:29   34                              
                                                          36.48        30.21        13.79        32.07                      98.76     33 
   1281 Lederer Pavel                     H40A            78:58   18   54:40   20   39:19   20   85:41   18                              
                                                          54.13        47.94        34.80        58.53                     160.60     20 
   1282 Dufek Petr                        H40A                                      62:59   27    disk                                   
                                                                                     0.00         0.00                       0.00     31 
   1283 Linka Vladislav                   H40A           106:38   28   81:50   29   42:52   24   93:54   21                              
                                                           3.02         0.00        19.89        44.96                      67.87     27 
   1284 Linková Alena                     D35B            63:32   12   54:47   21   30:05    9  100:02   29                              
                                                          65.21        18.70        65.80         0.00                     149.71     16 
   1285 Nováková Jana                     D35B            54:32    5   40:11    9   25:02    3   55:40    7                              
                                                          84.30        67.02        88.33        71.69                     244.32      5 
   1286 Ženíšek Jan                       H40A            90:35   23   69:59   26   44:22   25    disk                                   
                                                          32.67         5.33        13.59         0.00                      51.59     29 
   1287 Ženíšek Radek                     H21B           127:17   31   74:39   27   51:47   28  114:56   29                              
                                                          15.00        47.96        31.96        43.70                     123.62     29 
   1288 Kabátníková Martina               D21C             disk        99:13   16   63:34   17  140:58   18                              
                                                           0.00         0.00         0.00         0.00                       0.00     17 



Návrat na hlavní stránku