bohemia 2009st 19.8.2009 18:47
Celkové bodové výsledkyvytvořeno MTPoints2003 © Stephan Krämer 2007

   StČí Jméno                          RN Kategorie          E1           E2           E3           E4           E5         Total  místo 


125    595 OK MYSL MOSCOW                   RUS    

    506 Desinova Irina                    D65             87:26   16                49:25   15                                           
                                                           0.00                      0.00                                    0.00     19 
    507 Astafyev Evgeny                   H12B            46:31    9   37:20    9   34:37   10   82:22   13                              
                                                          30.02        46.99         0.00         0.00                      77.01     11 
    508 Burukhin Anton                    H16B             disk         disk        60:21   14    disk                                   
                                                           0.00         0.00         0.00         0.00                       0.00     13 
    509 Desinov Sergey                    H35B                         60:28   15                                                        
                                                                       50.58                                                50.58     17 
    510 Zimina Zoya                       D60             56:46   10   31:13    1   27:38    3   49:24    7                              
                                                          75.65       100.00        85.18        70.11                     260.83      5 
    511 Kachalov Sergey                   H16B            70:53    3   53:34    4   31:27    8   59:12    4                              
                                                          63.82        78.63        30.15        75.32                     217.77      4 
    512 Kosovets Vyacheslav               H12B            59:50   15   45:41   12   28:28    7   64:07    8                              
                                                           0.00        12.77        31.89        34.68                      79.34     10 
    513 Kupriyanov Alexey                 H14A            88:04   32   66:35   32   51:11   33    disk                                   
                                                           0.00         0.00         0.00         0.00                       0.00     37 
    514 Murashov Fedor                    H14B            62:08    6   68:23   12   53:35   14   75:53    8                              
                                                          36.92         8.18         0.00        36.99                      82.09     12 
    515 Petrov Vadim                      H18B             disk        98:33   15   55:07   13   74:10    5                              
                                                           0.00         4.53         0.00        87.28                      91.81     14 
    516 Ponyaev Semen                     H20B             disk       106:27    8   76:07    9  136:53    6                              
                                                           0.00        24.97         0.00        13.09                      38.06      8 
    518 Radkevich Pavel                   H10              disk        65:54   24    disk         disk                                   
                                                           0.00         0.00         0.00         0.00                       0.00     20 
    519 Rezvanova Arina                   D14A            57:40   21   35:47   17   45:09   22   67:13   22                              
                                                          49.24        62.46         0.00        28.24                     139.94     20 
    520 Savinov Alexander                 H12A            52:57    5   38:55    6    disk        58:44    9                              
                                                          73.83        74.19         0.00        55.28                     203.30      7 
    521 Samoylov Maxim                    H12B            75:49   17   42:43   11   69:02   16    disk                                   
                                                           0.00        24.93         0.00         0.00                      24.93     16 
    522 Sedov Nikolay                     H12B            27:22    1   26:25    3   18:21    2   38:47    1                              
                                                         100.00        91.73        91.63       100.00                     291.73      1 
    523 Slyshkin Anatoly                  H14B            78:25   11   70:18   13   49:19   13  152:56   12                              
                                                           0.00         2.81         0.00         0.00                       2.81     14 
    524 Fadeeva Daria                     D12A            45:55    6   33:01    5   39:41   13   63:33   16                              
                                                          59.22        74.86         7.52        10.20                     144.28     11 
    525 Fomina Olga                       D14A            58:41   23   45:24   26   45:39   23   58:17   17                              
                                                          46.58        25.50         0.00        51.06                     123.14     23 
    526 Chizhikov Sergey                  H60             69:30   36   41:29   25   49:03   37   59:05   26                              
                                                          35.24        54.70         0.00        30.63                     120.57     29 
    527 Chizhikova Liudmila               D55             54:31    9   32:45    7   27:48    9   52:33   10                              
                                                          58.34        75.87        66.77        47.39                     200.98      9 



Návrat na hlavní stránku