bohemia 2009pá 7.8.2009 14:38
Celkové bodové výsledkyvytvořeno MTPoints2003 © Stephan Krämer 2007

   StČí Jméno                          RN Kategorie          E1           E2           E3           E4           E5         Total  místo 


255    SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe   CZE    

   1279 Dubský Josef                      H60             88:52   44   50:36   37   47:51   35                                           
                                                           0.00        22.77         0.00                                   22.77     43 
   1282 Dufek Petr                        H40A                                      62:59   27                                           
                                                                                     0.00                                    0.00     31 
   1280 Hromádka Miroslav                 H21B           112:30   27   83:22   32   57:23   31                                           
                                                          36.48        30.21        13.79                                   66.69     32 
   1288 Kabátníková Martina               D21C             disk        99:13   16   63:34   17                                           
                                                           0.00         0.00         0.00                                    0.00     16 
   1281 Lederer Pavel                     H40A            78:58   18   54:40   20   39:19   20                                           
                                                          54.13        47.94        34.80                                  102.07     20 
   1283 Linka Vladislav                   H40A           106:38   28   81:50   29   42:52   24                                           
                                                           3.02         0.00        19.89                                   22.91     29 
   1284 Linková Alena                     D35B            63:32   12   54:47   21   30:05    9                                           
                                                          65.21        18.70        65.80                                  131.01     11 
   1285 Nováková Jana                     D35B            54:32    5   40:11    9   25:02    3                                           
                                                          84.30        67.02        88.33                                  172.63      4 
   1286 Ženíšek Jan                       H40A            90:35   23   69:59   26   44:22   25                                           
                                                          32.67         5.33        13.59                                   46.26     28 
   1287 Ženíšek Radek                     H21B           127:17   31   74:39   27   51:47   28                                           
                                                          15.00        47.96        31.96                                   79.92     28 



Návrat na hlavní stránku