bohemia 2009pá 7.8.2009 14:38
Celkové bodové výsledkyvytvořeno MTPoints2003 © Stephan Krämer 2007

   StČí Jméno                          RN Kategorie          E1           E2           E3           E4           E5         Total  místo 


125    595 OK MYSL MOSCOW                   RUS    

    507 Astafyev Evgeny                   H12B            46:31    9   37:20    9   34:37   10                                           
                                                          30.02        46.99         0.00                                   77.01      8 
    508 Burukhin Anton                    H16B             disk         disk        60:21   14                                           
                                                           0.00         0.00         0.00                                    0.00     12 
    526 Chizhikov Sergey                  H60             69:30   36   41:29   25   49:03   37                                           
                                                          35.24        54.70         0.00                                   89.94     32 
    527 Chizhikova Liudmila               D55             54:31    9   32:45    7   27:48    9                                           
                                                          58.34        75.87        66.77                                  142.64      8 
    509 Desinov Sergey                    H35B                         60:28   15                                                        
                                                                       50.58                                                50.58     16 
    506 Desinova Irina                    D65             87:26   16                49:25   15                                           
                                                           0.00                      0.00                                    0.00     18 
    524 Fadeeva Daria                     D12A            45:55    6   33:01    5   39:41   13                                           
                                                          59.22        74.86         7.52                                  134.08      6 
    525 Fomina Olga                       D14A            58:41   23   45:24   26   45:39   23                                           
                                                          46.58        25.50         0.00                                   72.08     25 
    511 Kachalov Sergey                   H16B            70:53    3   53:34    4   31:27    8                                           
                                                          63.82        78.63        30.15                                  142.45      4 
    512 Kosovets Vyacheslav               H12B            59:50   15   45:41   12   28:28    7                                           
                                                           0.00        12.77        31.89                                   44.66     12 
    513 Kupriyanov Alexey                 H14A            88:04   32   66:35   32   51:11   33                                           
                                                           0.00         0.00         0.00                                    0.00     35 
    514 Murashov Fedor                    H14B            62:08    6   68:23   12   53:35   14                                           
                                                          36.92         8.18         0.00                                   45.10     12 
    515 Petrov Vadim                      H18B             disk        98:33   15   55:07   13                                           
                                                           0.00         4.53         0.00                                    4.53     15 
    516 Ponyaev Semen                     H20B             disk       106:27    8   76:07    9                                           
                                                           0.00        24.97         0.00                                   24.97      8 
    518 Radkevich Pavel                   H10              disk        65:54   24    disk                                                
                                                           0.00         0.00         0.00                                    0.00     20 
    519 Rezvanova Arina                   D14A            57:40   21   35:47   17   45:09   22                                           
                                                          49.24        62.46         0.00                                  111.70     17 
    521 Samoylov Maxim                    H12B            75:49   17   42:43   11   69:02   16                                           
                                                           0.00        24.93         0.00                                   24.93     15 
    520 Savinov Alexander                 H12A            52:57    5   38:55    6    disk                                                
                                                          73.83        74.19         0.00                                  148.02      6 
    522 Sedov Nikolay                     H12B            27:22    1   26:25    3   18:21    2                                           
                                                         100.00        91.73        91.63                                  191.73      2 
    523 Slyshkin Anatoly                  H14B            78:25   11   70:18   13   49:19   13                                           
                                                           0.00         2.81         0.00                                    2.81     14 
    510 Zimina Zoya                       D60             56:46   10   31:13    1   27:38    3                                           
                                                          75.65       100.00        85.18                                  185.18      3 



Návrat na hlavní stránku