bohemia 2009pá 7.8.2009 14:38
Celkové bodové výsledkyvytvořeno MTPoints2003 © Stephan Krämer 2007

   StČí Jméno                          RN Kategorie          E1           E2           E3           E4           E5         Total  místo 


112    552 ORIENTUS LODŽ                    POL    

    454 Banas Agnieszka                   D14A            70:16   27   39:41   19   36:01   13                                           
                                                          16.30        47.47        34.02                                   81.49     24 
    458 Banas Aleksandra                  D16A            57:22   21   47:17   25   26:59   15                                           
                                                          36.17        33.61        54.41                                   90.58     22 
    457 Bartczak Natalia                  D16A            80:59   30   46:08   23   34:29   26                                           
                                                           0.00        37.65        13.94                                   51.59     27 
    455 Bialkowska Aneta                  D14A            53:39   17   41:47   21   32:30    9                                           
                                                          59.74        39.40        50.23                                  109.97     18 
    485 Byczuk Pawel                      H18A            96:53   35   61:14   27   32:07   26                                           
                                                           6.75        58.15        37.66                                   95.81     31 
    479 Charuba Lukasz                    H20A            77:43   16   73:26   19   36:11   17                                           
                                                          57.97        36.39        53.31                                  111.28     18 
    463 Chmielecka Malgorzata             D18A            73:52   24   51:50   27   49:21   35                                           
                                                          52.07        57.73         0.00                                  109.80     27 
    475 Chrustowicz Jakub                 H18B            81:05    4   57:51    7   28:41    3                                           
                                                          95.22        85.26        78.20                                  180.48      5 
    471 Chudzik Dominik                   H18A            93:13   33   57:38   22   32:06   25                                           
                                                          14.06        66.49        37.74                                  104.23     27 
    484 Ewiak Amelia                      D21E            92:53   13   70:06   14   50:18   14                                           
                                                          51.31        51.12        22.57                                  102.43     14 
    461 Ewiak Natalia                     D18A            63:57   17   49:01   22   23:20   10                                           
                                                          71.93        65.46        81.76                                  153.69     16 
    452 Filipowska Aleksandra             D12B            45:29   12    disk        23:24    1                                           
                                                          58.01         0.00       100.00                                  158.01      4 
    462 Gwozdz Ewa                        D20A            85:50   11   40:23    3   29:26    2                                           
                                                          42.12        83.00        92.25                                  175.25      3 
    459 Hanuszkiewicz Karolina            D16A            78:47   28   60:54   33   33:02   25                                           
                                                           0.00         0.00        21.76                                   21.76     31 
    467 Jasinski Witold                   H16A            64:55   17   59:21   19   25:43    7                                           
                                                          60.79        62.24        86.13                                  148.37     14 
    469 Jez Krzysztof                     H16A            77:19   28   58:30   17   29:46   18                                           
                                                          34.20        64.22        68.19                                  132.41     20 
    465 Kordala Michal                    H16A            80:29   30   63:21   24    disk                                                
                                                          27.41        52.96         0.00                                   80.37     34 
    473 Kubiak Bartek                     H18A            81:03   27   69:27   34   28:55   17                                           
                                                          38.33        39.11        53.83                                   92.94     32 
    481 Lewandowski Krzysztof             H50B           133:25   19   88:29   18   48:37   14                                           
                                                           0.00         0.00         0.00                                    0.00     18 
    474 Markowiak Sebastian               H18A            99:20   36   71:08   35   40:56   37                                           
                                                           1.86        35.21         0.00                                   37.07     39 
    470 Michalik Jakub                    H16B           117:40   10   90:13   11   49:30   12                                           
                                                           0.00         0.00         0.00                                    0.00     12 
    476 Michalik Maciej                   H18A           105:51   38   75:28   37   41:38   38                                           
                                                           0.00        25.17         0.00                                   25.17     40 
    466 Mietus Mateusz                    H16B             disk         disk        25:51    5                                           
                                                           0.00         0.00        60.40                                   60.40      9 
    482 Olas Jacek                        H40B            99:26   15   50:19    8   35:40   12                                           
                                                          33.63        66.42        35.38                                  101.80     14 
    464 Palka Szymon                      H14A            68:23   20   48:52   20   25:20    5                                           
                                                          26.07        50.48        63.68                                  114.16     15 
    480 Paszynski Jozef                   H55B            79:43   10   48:11    9    disk                                                
                                                          50.34        66.77         0.00                                  117.11     10 
    478 Podzinski Rafal                   H18A            58:45    5   43:15    3   20:39    3                                           
                                                          82.81        99.81        95.62                                  195.43      3 
    472 Polomski Mateusz                  H18B           215:13   12  161:08   16   75:02   16                                           
                                                           0.00         0.00         0.00                                    0.00     16 
    460 Scieszko Natalia                  D16A            75:18   27   48:45   30   24:40   11                                           
                                                           0.00        28.45        66.91                                   95.36     21 
    456 Stankiewicz Agata                 D16A            53:35   17   47:20   27   29:13   19                                           
                                                          46.98        33.43        42.36                                   89.34     23 
    453 Swiech Wiktoria                   D14B            63:47    8   60:51   11   27:09    5                                           
                                                          49.74         0.00        81.01                                  130.75      6 
    477 Zielinski Jakub                   H18A            57:23    4   48:43    7    disk                                                
                                                          85.54        87.14         0.00                                  172.68      7 



Návrat na hlavní stránku