bohemia 2009čt 10.9.2009 16:13
Předběžné výsledkyvytvořeno MTPoints2003 © Stephan Krämer 2007

místo Text1      Jméno                     Klub                                     Stát       Čas     Body 



D10  (21/22)   Předběžné výsledky  16:13         

    1 KRL9953    Beranová Barbora          KRL Kometa Kralovice                     CZE      18:12   100.00 
    2            Janoušková Lucie          BOR OK Jiskra Nový BOR                   CZE      18:41    97.34 
    3 KRL9951    Hanáková Lenka            KRL Kometa Kralovice                     CZE      19:41    91.85 
    4 LLI9853    Krausová Hanička          LLI TJ Loko Liberec                      CZE      20:15    88.74 
    5 NEJ9950    Marešová Alexandra        NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      21:06    84.07 
    6            Traubaite Judita          NER NEREG                                         23:29    70.97 
    7 3029900    Bonora Lise               302 ALCO ST.PRIEST 6906                  FRA      23:42    69.78 
    8 VRL9951    Waňková Martina           VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      25:38    59.16 
    9 TJN0051    Lejsková Barbora          TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      25:58    57.33 
   10 LBE9950    Procházková Jana          LBE TJ Loko Beroun                       CZE      28:33    43.13 
   11 LTU9951    Mačková Markéta           LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      29:16    39.19 
   12 CHA9950    Bartáková Ml.             CHA OK Chrastava                         CZE      29:57    35.44 
   13            Bergdahl Julia            726 SAVEDALENS AIK II                    SWE      30:05    34.71 
   14 SLA0051    Duláková Kristina         SLA SKOB Slaný                           CZE      32:33    21.15 
   15 NEJ0250    Marešová Klára            NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      36:35     0.00 
   16 SLA0050    Srbová Kristýna           SLA SKOB Slaný                           CZE      49:11     0.00 
   17 SLA0052    Duláková Veronika         SLA SKOB Slaný                           CZE      52:27     0.00 
   18 ROZ9950    Klinkerová Magdaléna      ROZ Orientační klub TOM Roztoky          CZE      56:45     0.00 
   19            Herzfeld Hanna            351 OLG SIEGERLAND                       GER      60:41     0.00 
   20 SLA9950    Kolářová Johana           SLA SKOB Slaný                           CZE      71:14     0.00 

      VLI9950    Poloprutská Lucie         VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE       disk     0.00 



D12A  (20/20)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 PHK9751    Novotná Klára             PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      20:37   100.00 
    2 2229700    Eriksen Linea place       222 ALLEROD OK                           DEN      26:34    71.14 
    3 TUR9751    Linková Alena             TUR TJ Turnov                            CZE      28:10    63.38 
    4 ROZ9751    Prýmková Barbora          ROZ Orientační klub TOM Roztoky          CZE      29:23    57.48 
    5 SLA9750    Ježková Kateřina          SLA SKOB Slaný                           CZE      30:16    53.19 
    6 3069800    Basset Juliette           306 CSM RILLIEUX                         FRA      30:25    52.47 
    7 1239700    Pauser Ida                123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      30:38    51.41 
    8 3159700    Defix Julia               315 ORIENTEXPRES 42 - II                 FRA      30:51    50.36 
    9 3109800    Jouneau Agathe            310 ORIENT ALP GRENOBLE                  FRA      34:44    31.53 
   10 1239700    Peroutka Sophie           123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      35:07    29.67 
   11 KAM9750    Čermáková Alžběta         KAM SK Kamenice                          CZE      36:32    22.80 
   12 TUR9851    Hudská Ludmila            TUR TJ Turnov                            CZE      38:11    14.79 
   13 5959700    Fadeeva Daria             595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      39:41     7.52 
   14 LTU9851    Vondráková Barbora        LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      39:45     7.19 
   15 SLA9853    Doubková Petra            SLA SKOB Slaný                           CZE      41:12     0.16 
   16 2969700    Chaillard Dana            296 ECHO 73 II                           FRA      44:49     0.00 
   17 ROZ9750    Němcová Barbora           ROZ Orientační klub TOM Roztoky          CZE      54:36     0.00 
   18 1220000    Johannsson Sofia          122 ASKO AUSTRIA                         AUT      55:29     0.00 

      PGP9850    Janovská Kateřina         PGP SK Praga                             CZE       disk     0.00 
   ms            Kameníková Andrea         N04 NEREGISTR. NOVÝ BOR                  CZE      37:55     0.00 



D12B  (25/26)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 5529800    Filipowska Aleksandra     552 ORIENTUS LODŽ                        POL      23:24   100.00 
    2 6739951    Šmelíková Tereza          673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      24:27    95.51 
    3 6210002    Stojanovič Sofija         621 OK JASENICA                          SRB      25:53    89.39 
    4 VPM9853    Mikešová Adéla            VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      26:16    87.75 
    5 CST9851    Štefanyuková Eliška       CST TJ ČZ Strakonice                     CZE      26:49    85.40 
    6 6730051    Hrabošová Magdaléna       673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      28:04    80.06 
    7 VLI9750    Poloprutská Klára         VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      28:14    79.34 
    8 SLA9852    Zábranská Kristýna        SLA SKOB Slaný                           CZE      30:11    71.01 
    9 LTU9853    Horní Edita               LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      31:19    66.17 
   10 1221997    Huber Jaqueline           122 ASKO AUSTRIA                         AUT      31:21    66.03 
   11 VPM9753    Durasová Markéta          VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      32:10    62.54 
   12 TJP9750    Weislová Adéla            TJP Sokol Troja                          CZE      33:23    57.34 
   13 LTU9852    Sedláčková Tereza         LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      33:38    56.27 
   14 VPM9852    Kroupová Eliška           VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      34:50    51.14 
   15 LTU9854    Cermanová Petra           LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      35:35    47.93 
   16 1229800    Kupfner Yvonne            122 ASKO AUSTRIA                         AUT      36:39    43.38 
   17 LIT9751    Dietrichová Martina       LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE      39:56    29.34 
   18 6739952    Miklušová Tereza          673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      42:52    16.81 
   19 VPM9752    Obytová Kateřina          VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      46:12     2.56 
   20 SLA9854    Bejčková Kateřina         SLA SKOB Slaný                           CZE      52:21     0.00 
   21 EZL9752    Urbancová Alexandra       EZL Přátelé evropských vrcholů Zlí       CZE      58:49     0.00 
   22 2959800    Grebel Louise             295 ECHO 73                              FRA      59:28     0.00 
   23 2979700    Sendron Kathleen          297 VERVINS ORIENTATION                  FRA      59:32     0.00 

      NEJ9850    Polcarová Simona          NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE       disk     0.00 
      SLA9855    Tomášková Barbora         SLA SKOB Slaný                           CZE       disk     0.00 



D14A  (32/32)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 SRK9655    Kulhavá Eliška            SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      21:42   100.00 
    2 KAM9554    Procházková Marie         KAM SK Kamenice                          CZE      25:23    83.03 
    3 PGP9554    Pavlů Kateřina            PGP SK Praga                             CZE      25:53    80.72 
    4 TUV9551    Zakouřilová Štěpánka      TUV SOK TJ Turnov                        CZE      27:52    71.58 
    5 7149500    Nilsson Jessica           714 OK TORFINN                           SWE      28:53    66.90 
    6 3039500    Denaix Lou                303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      29:25    64.44 
    7 PGP9551    Přibíková Johana          PGP SK Praga                             CZE      31:00    57.14 
    8 KAM9650    Hausenblasová Karolína    KAM SK Kamenice                          CZE      31:12    56.22 
    9 5529500    Bialkowska Aneta          552 ORIENTUS LODŽ                        POL      32:30    50.23 
   10 PGP9650    Kožinová Zuzana           PGP SK Praga                             CZE      33:01    47.85 
   11 3039500    Devrieux Nais             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      33:30    45.62 
   12 VRL9652    Hančová Petra             VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      33:42    44.70 
   13 5529600    Banas Agnieszka           552 ORIENTUS LODŽ                        POL      36:01    34.02 
   14 KAM9551    Hlubučková Kristýna       KAM SK Kamenice                          CZE      36:45    30.65 
   15 KRL9651    Hanáková Magda            KRL Kometa Kralovice                     CZE      36:49    30.34 
   16 3039500    Maisonneuve Valentine     303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      37:42    26.27 
   17 PZR9559    Doleželová Kateřina       PZR SKP Žďár nad Sázavou                 CZE      37:46    25.96 
   18 4709600    Salkauskaite Vaiva        470 KKSC ORIENS                          LTU      38:11    24.04 
   19 3039500    Hummel-azais Margaux      303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      39:41    17.13 
   20 3039600    Body Mathilde             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      41:37     8.22 
   21 4719500    Cerskute Greta            471 ORIENS PANAVEŽYS                     LTU      44:53     0.00 
   22 5959500    Rezvanova Arina           595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      45:09     0.00 
   23 5959500    Fomina Olga               595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      45:39     0.00 
   24 4709600    Burlingyte Brigita        470 KKSC ORIENS                          LTU      46:07     0.00 
   25 SLA9652    Müllerová Eva             SLA SKOB Slaný                           CZE      48:23     0.00 
   26 2979500    Largillere Eugénie        297 VERVINS ORIENTATION                  FRA      48:41     0.00 
   27 1239600    Krapesch Stephanie        123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      52:51     0.00 
   28 TUV9653    Smutná Kateřina           TUV SOK TJ Turnov                        CZE      56:27     0.00 
   29 1220000    Pirklbauer Judith         122 ASKO AUSTRIA                         AUT      64:42     0.00 
   30 5569500    Żebrowska Barbara         556 OKS OTWOCK                           POL      96:50     0.00 

      3039600    Lafarge Emeline           303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA       disk     0.00 
      3039500    Monterrat Laurene         303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA       disk     0.00 



D14B  (12/13)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 SJH9551    Kubičková Bára            SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      22:49   100.00 
    2 VSP9551    Bohatá Jana               VSP USK Praha                            CZE      23:31    96.93 
    3 3039600    Bornard Julie             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      24:38    92.04 
    4 1229500    Obermann Julia            122 ASKO AUSTRIA                         AUT      25:56    86.34 
    5 5529500    Swiech Wiktoria           552 ORIENTUS LODŽ                        POL      27:09    81.01 
    6 MLA9559    Sklenářová Magda          MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      27:29    79.55 
    7 2999600    Lebihan Barbara           299 CO MULHOUSE                          FRA      29:15    71.80 
    8 3039600    Bonora Marine             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      40:09    24.03 
    9 4559600    Bauere Linda              455 OK KO RIGA                           LAT      40:46    21.33 
   10 LTU9652    Procházková Aneta         LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      49:27     0.00 
   11 6720000    Steigrová Gabriela        672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK      52:04     0.00 
   12 PGP9651    Přibíková Ema             PGP SK Praga                             CZE      60:26     0.00 



D16A  (34/34)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 PHK9451    Novotná Markéta           PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      18:32   100.00 
    2 UOL9353    Horčičková Vendula        UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      20:12    91.01 
    3 TUR9353    Pavlovcová Petra          TUR TJ Turnov                            CZE      21:10    85.79 
    4 ZBM9451    Chromá Kateřina           ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      21:15    85.34 
    5 DKP9350    Svobodná Tereza           DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      22:39    77.79 
    6 3039300    Basset Isia               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      23:00    75.90 
    7 LTU9551    Svobodová Lenka           LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      23:23    73.83 
    8 ZBM9456    Tesařová Markéta          ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      23:38    72.48 
    9 SJH9352    Šrámková Michaela         SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      23:45    71.85 
   10 SRK9352    Reslová Hana              SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      24:32    67.63 
   11 5529300    Scieszko Natalia          552 ORIENTUS LODŽ                        POL      24:40    66.91 
   12 SHK9351    Fundová Eliška            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      24:46    66.37 
   13 PGP9350    Kožinová Anna             PGP SK Praga                             CZE      25:35    61.96 
   14 ZBM9353    Koporová Petra            ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      26:11    58.72 
   15 5529300    Banas Aleksandra          552 ORIENTUS LODŽ                        POL      26:59    54.41 
   16 UOL9355    Šimková Johanka           UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      27:23    52.25 
   17 7019400    Sandberg Frida            701 SATERBYGDENS OK                      SWE      28:17    47.39 
   18 TUV9455    Smutná Anežka             TUV SOK TJ Turnov                        CZE      28:21    47.03 
   19 5529400    Stankiewicz Agata         552 ORIENTUS LODŽ                        POL      29:13    42.36 
   20 3039400    Leloup Anouk              303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      29:20    41.73 
   21 LLI9651    Štičková Anna             LLI TJ Loko Liberec                      CZE      30:00    38.13 
   22 TUR9358    Kochová Nikola            TUR TJ Turnov                            CZE      30:15    36.78 
   23 SJH9451    Benešová Jana             SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      30:54    33.27 
   24 3049300    Marchegay Tiphane         304 CORREZE COURSE D´ORIENTATION         FRA      31:57    27.61 
   25 5529300    Hanuszkiewicz Karolina    552 ORIENTUS LODŽ                        POL      33:02    21.76 
   26 5529300    Bartczak Natalia          552 ORIENTUS LODŽ                        POL      34:29    13.94 
   27 TJN9451    Lejsková Martina          TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      35:00    11.15 
   28 ZBM9351    Jemelíková Denisa         ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      36:02     5.58 
   29 2999400    Makovicka Elsa            299 CO MULHOUSE                          FRA      38:57     0.00 
   30 3039400    Letoublon Andrea          303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      40:36     0.00 
   31 2429400    Asensi bodi Sara          242 C.VALENCIANA                         ESP      43:14     0.00 
   32 3039400    Bihel Julia               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      44:58     0.00 
   33 3159400    Defix Anne-claire         315 ORIENTEXPRES 42 - II                 FRA      53:01     0.00 

      2949300    Gerbeaux Nathanaëlle      294 GERBEAUX´S FAMILY                    FRA       disk     0.00 



D16B  (16/16)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 KAM9350    Mrázová Pavla             KAM SK Kamenice                          CZE      24:04   100.00 
    2 SRK9356    Kulhavá Šárka             SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      25:38    93.49 
    3 LBE9350    Procházková Kateřina      LBE TJ Loko Beroun                       CZE      26:34    89.61 
    4 OKP9450    Nováková Kateřina         OKP SK OK 24 Praha                       CZE      26:45    88.85 
    5 SJH9351    Benešová Iveta            SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      28:07    83.17 
    6 TTR9451    Fialová Věra              TTR OOB Třebíč                           CZE      29:26    77.70 
    7 KAM9452    Kamererová Valérie        KAM SK Kamenice                          CZE      32:39    64.34 
    8 TUR9453    Brožová Aneta             TUR TJ Turnov                            CZE      34:22    57.20 
    9 TJP9350    Krausová Martina          TJP Sokol Troja                          CZE      37:13    45.36 
   10 AOV9350    Krejčí Kateřina           AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE      39:27    36.08 
   11 6729351    Steigrová Lucia           672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK      43:15    20.29 
   11            Theresa Jager             126 LZ OMAHA                             AUT      43:15    20.29 
   13 ROZ9350    Klinkerová Tereza         ROZ Orientační klub TOM Roztoky          CZE      45:18    11.77 
   14 4559300    Bauere Anete              455 OK KO RIGA                           LAT      61:14     0.00 
   15 3119200    Radisson Louise           311 CRAPAHUT LYON                        FRA      61:51     0.00 
   16            Krejbichová Julie         N05 NEREGISTR. PRAHA 8                   CZE      83:50     0.00 



D18A  (38/40)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 DKP9154    Svobodná Madla            DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      19:44   100.00 
    2 SHK9251    Teplá Karolína            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      20:02    98.48 
    3 PHK9255    Novotná Tereza            PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      20:06    98.14 
    4 SRK9151    Kosová Denisa             SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      20:16    97.30 
    5 CHA9152    Valešová Jana             CHA OK Chrastava                         CZE      21:06    93.07 
    6 3049100    Gaillard Alizée           304 CORREZE COURSE D´ORIENTATION         FRA      21:19    91.98 
    7 VRL9151    Kubátová Zuzana           VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      23:06    82.94 
    8 2429200    Feliciano sanjuan Violeta 242 C.VALENCIANA                         ESP      23:09    82.69 
    9 VLI9251    Poloprutská Markéta       VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      23:10    82.60 
   10 5529200    Ewiak Natalia             552 ORIENTUS LODŽ                        POL      23:20    81.76 
   11 KAM9152    Straková Andrea           KAM SK Kamenice                          CZE      24:01    78.29 
   12 LPU9351    Knapová Lenka             LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      24:19    76.77 
   13 3039200    Roche Fanny               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      24:21    76.60 
   14 LBE9150    Mezníková Lucie           LBE TJ Loko Beroun                       CZE      24:42    74.83 
   15 KAM9157    Rusá Šárka                KAM SK Kamenice                          CZE      24:48    74.32 
   16 UOL9155    Čermáková Magdalena       UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      24:55    73.73 
   17 VRB9151    Šperlíková Eva            VRB SK při gymnáziu Vrbno p. Pradě       CZE      25:37    70.19 
   18 LBE9251    Procházková Zuzana        LBE TJ Loko Beroun                       CZE      26:01    68.16 
   19 3039100    Monterrat Amandine        303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      26:04    67.91 
   20 3039200    Sandevoir Claire          303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      27:11    62.25 
   21 LCE9251    Kukolová Šárka            LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      28:04    57.77 
   22            Doškárová Tereza          LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      28:26    55.91 
   23 LDC9151    Dubnová Kateřina          LDC KOB Děčín                            CZE      29:40    49.66 
   24 LTU9251    Grundmannová Hana         LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      31:04    42.57 
   25 LDC9250    Vlčková Klára             LDC KOB Děčín                            CZE      32:15    36.57 
   26 7149200    Nilsson Camilla           714 OK TORFINN                           SWE      32:42    34.29 
   27 VRL9254    Jebavá Lucie              VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      33:05    32.35 
   28 3039100    Chabal Claire             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      33:58    27.87 
   29 VRL9252    Doležalová Radka          VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      34:11    26.77 
   30 PGP9252    Šámalová Ludmila          PGP SK Praga                             CZE      34:40    24.32 
   31 TJN9251    Lejsková Pavlína          TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      35:31    20.02 
   32 3039100    Denaix Maylis             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      36:53    13.09 
   33 3039100    Ertel Kelly               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      38:20     5.74 
   34 3219200    Jenkins Hannah            321 SWANSEA BAY OR.CLUB                  GBR      45:12     0.00 
   35 5529100    Chmielecka Malgorzata     552 ORIENTUS LODŽ                        POL      49:21     0.00 
   36            Dittrich Silvie           PGP SK Praga                             CZE      64:37     0.00 
   37 2949100    Gerbeaux Emmanuelle       294 GERBEAUX´S FAMILY                    FRA      85:31     0.00 

      KAM9151    Macková Lucia             KAM SK Kamenice                          CZE       disk     0.00 



D18B  (17/17)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 JIL9250    Veselá Anna               JIL OK Jilemnice                         CZE      24:34   100.00 
    2 SMB9201    Žitná Jana                SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav          CZE      24:50    98.91 
    3 TJN9252    Posseltová Tereza         TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      25:24    96.61 
    4 AOV9251    Nováková Anežka           AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE      26:49    90.84 
    5 VIC9191    Kršáková Marie            VIC OB Vizovice                          CZE      27:40    87.38 
    6 PGP9152    Nováková Kateřina         PGP SK Praga                             CZE      28:04    85.75 
    7 ONO9250    Urbánková Kateřina        ONO SKOB Ostrov                          CZE      29:59    77.95 
    8 VRL9253    Bucharová Eliška          VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      30:31    75.78 
    9 RBK9253    Tesařová Eva              RBK SK Radioklub Blansko                 CZE      31:24    72.18 
   10 MLA9251    Sklenářová Jana           MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      32:38    67.16 
   11 VRL9154    Kičinová Erika            VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      35:49    54.21 
   12 ZVS9250    Řezaninová Iva            ZVS TJ Zbrojovka Vsetín                  CZE      39:01    41.18 
   13 TJP9150    Krausová Barbora          TJP Sokol Troja                          CZE      44:14    19.95 
   14 1559100    Wathelet Christelle       155 CO LIEGE                             BEL      44:22    19.40 
   15 PGP9251    Landovská Anna            PGP SK Praga                             CZE      55:53     0.00 

      JHB9159    Hercigová Anna            JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod             CZE       disk     0.00 
      JHB9160    Fenciková Lucie           JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod             CZE       disk     0.00 



D20A  (16/16)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 3038900    Leloup Marine             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      27:19   100.00 
    2 5529000    Gwozdz Ewa                552 ORIENTUS LODŽ                        POL      29:26    92.25 
    3 SHK8952    Petrželová Tereza         SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      30:28    88.47 
    4 2228900    Bergmann Camilla          222 ALLEROD OK                           DEN      31:12    85.78 
    5 3039000    Vassy Margaux             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      32:52    79.68 
    6 CHA8950    Brozová Zuzana            CHA OK Chrastava                         CZE      34:11    74.86 
    7 KAM8951    Přecechtělová Tereza      KAM SK Kamenice                          CZE      34:42    72.97 
    8 7628900    Dryutova Iryna            762 CHARKOV                              UKR      34:55    72.18 
    9 TJN8952    Svobodová Barbora         TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      34:59    71.93 
   10 3149000    Obstetar Perrine          314 TA FAMECK                            FRA      36:19    67.05 
   11 AOV8954    Šmajstrlová Hana          AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE      36:26    66.63 
   12 HCE8950    Kettnerová Dana           HCE TJ Sokol Hostivice                   CZE      40:02    53.45 
   13 PGP9053    Ježková Dominika          PGP SK Praga                             CZE      42:42    43.69 
   14 TTR9051    Fialová Zuzana            TTR OOB Třebíč                           CZE      43:41    40.09 
   15 ODR9052    Králová Kateřina          ODR SKOB Odry                            CZE      53:18     4.88 
   16 2998900    Makovicka Vanessa         299 CO MULHOUSE                          FRA      55:47     0.00 



D20B  (8/8)    Předběžné výsledky  16:13         

    1 PGP9051    Němečková Hana            PGP SK Praga                             CZE      35:18   100.00 
    2 LIT8951    Neradová Eva              LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE      37:19    94.29 
    3 JPV8998    Mihálová Dáša             JPV SK Junior Prostějov                  CZE      38:35    90.70 
    4 VRL9052    Šírová Natálie            VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      46:32    68.18 
    5 FSP9050    Cincibusová Jana          FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha          CZE      47:39    65.01 
    6 SKV8951    Ondrová Kateřina          SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      52:48    50.42 
    7 JHB8952    Králová Iveta             JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod             CZE      61:38    25.40 
    8 2999000    Lebihan Saran             299 CO MULHOUSE                          FRA      73:09     0.00 



D21A  (36/36)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 UOL9153    Indráková Adélka          UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      26:36   100.00 
    2 VLI8150    Šaffková Kateřina         VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      26:54    98.87 
    3 UOL8951    Poklopová Lenka           UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      27:12    97.74 
    4 CHA8050    Kašková Barbora           CHA OK Chrastava                         CZE      28:00    94.74 
    5 DKP8154    Janatová Lucie            DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      29:29    89.16 
    6 TUR7959    Sedláčková Martina        TUR TJ Turnov                            CZE      29:32    88.97 
    7 TJN8853    Fólová Martina            TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      30:24    85.71 
    8 UOL9052    Jakobová Adélka           UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      30:43    84.52 
    9 LIT8551    Neradová Alena            LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE      31:28    81.70 
   10 CHA8850    Gorčicová Barbora         CHA OK Chrastava                         CZE      32:22    78.32 
   11 CHA8852    Vejstrková Zuzana         CHA OK Chrastava                         CZE      33:11    75.25 
   12 TBM8088    Cigošová Eva              TBM TJ Tesla Brno                        CZE      33:58    72.31 
   13 TUR8852    Sehnalová Tereza          TUR TJ Turnov                            CZE      34:43    69.49 
   14 LCE8762    Vlažná Lucie              LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      35:29    66.60 
   15 2246600    Moeller Gitte             224 AKIF SKOERPING                       DEN      36:03    64.47 
   16 UOL7651    Janošíková Lenka          UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      36:25    63.10 
   17 STB8297    Bernášková Petra          STB TJ Stadion Nový Bor                  CZE      36:33    62.59 
   18 TAP8854    Gabrovská Lucie           TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      36:35    62.47 
   19 PGP8254    Zelená Lenka              PGP SK Praga                             CZE      36:53    61.34 
   20 2247200    Nielsen Mette moeller     224 AKIF SKOERPING                       DEN      37:01    60.84 
   21 CHA7750    Pachnerová Dominika       CHA OK Chrastava                         CZE      37:13    60.09 
   22 TTR8551    Ratkovská Lenka           TTR OOB Třebíč                           CZE      37:16    59.90 
   23 PGP7355    Janovská Petra            PGP SK Praga                             CZE      37:20    59.65 
   24 KSU8494    Havlíčková Markéta        KSU Klub vytrvalostních sportů Šum       CZE      39:23    51.94 
   25 ASU8598    Vávrová Veronika          ASU Magnus Orienteering                  CZE      42:42    39.47 
   26 PGP8852    Smolková Kateřina         PGP SK Praga                             CZE      42:46    39.22 
   27 TTR7852    Dvořáčková Jana           TTR OOB Třebíč                           CZE      42:48    39.10 
   28 TUR8151    Rančáková Barbora         TUR TJ Turnov                            CZE      42:50    38.97 
   29 5118600    Ekeberg Elin              511 IL TYRVING                           NOR      44:17    33.52 
   30 3508500    Jahn Sandra               350 SV ROBOTRON DRESDEN                  GER      46:11    26.38 
   31 2998700    Makovicka Edwige          299 CO MULHOUSE                          FRA      46:54    23.68 
   32 DCE7450    Svobodová Jitka           DCE Sokol Dobřichovice                   CZE      47:46    20.43 
   33 2417750    Novoa Silvia              241 BADALONA ORIENTACIO                  ESP      49:41    13.22 
   34 7258300    Lundman Emma              725 K ROSLAGEN                           SWE      53:50     0.00 
   35 3068000    Lavetti Emmanuelle        306 CSM RILLIEUX                         FRA      55:22     0.00 
   36 LLI5550    Korejčíková Dáďa          LLI TJ Loko Liberec                      CZE      65:39     0.00 



D21B  (35/38)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 SSU8799    Králová Lada              SSU SK Severka Šumperk                   CZE      27:06   100.00 
    2 VCB7851    Teringlová Martina        VCB TJ OB České Budějovice               CZE      29:03    92.80 
    3 LPM8351    Pilařová Petra            LPM OK Lokomotiva Plzeň                  CZE      30:11    88.62 
    4 VSP7650    Městková Kateřina         VSP USK Praha                            CZE      30:17    88.25 
    5 SOB8851    Choutková Magdaléna       SOB Sdružení org.bankovních sport.       CZE      30:32    87.33 
    6 SJC8755    Matušová Petra            SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      30:54    85.98 
    7 VRL7752    Kutlvašrová Vlaďka        VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      31:19    84.44 
    8 SMB8151    Kvapilová Lenka           SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav          CZE      32:39    79.52 
    9 3588700    Tschischkale Kati         358 OLV POTSDAM                          GER      33:14    77.37 
   10 SHK8851    Teplá Tereza              SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      33:27    76.57 
   11 3938800    Mathé Fanni               393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN      34:15    73.62 
   12 SHK8753    Doležalová Veronika       SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      34:16    73.55 
   13 KAD        Knoblochová Kamila        VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      34:58    70.97 
   14 TTR8152    Dosbabová Magda           TTR OOB Třebíč                           CZE      35:48    67.90 
   15 SJC8668    Mikulová Ada              SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      35:52    67.65 
   16 2428400    Gil sanchez Eva           242 C.VALENCIANA                         ESP      38:03    59.59 
   17 TAP8462    Hejtmánková Kateřina      TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      38:26    58.18 
   18 JHB8460    Beránková Iveta           JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod             CZE      39:28    54.37 
   19 VPM8850    Fajtlová Jana             VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      41:06    48.34 
   20 CHA8650    Brozová Veronika          CHA OK Chrastava                         CZE      42:40    42.56 
   21 SJC8559    Ondřejová Dita            SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      45:20    32.72 
   22 7147900    Persson Karolina          714 OK TORFINN                           SWE      45:31    32.04 
   23 3458600    Maika Kraemer             345 POST SV DRESDEN                      GER      46:10    29.64 
   23 SVS8151    Maliňáková Kateřina       SVS Orientklub Vsetín                    CZE      46:10    29.64 
   25 7148200    Magusson Maria            714 OK TORFINN                           SWE      47:38    24.23 
   26 7148200    Karlsson Jessica          714 OK TORFINN                           SWE      48:26    21.28 
   27            Lajtai Eszter             393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN      53:16     3.44 
   28 SLP5951    Chloupková Jana           SLP SK Slavia Praha                      CZE      53:39     2.03 
   29 1548300    Maeyninckx Katrien        154 KOL FLANDERS                         BEL      56:16     0.00 
   30 1547900    De wit Inge               154 KOL FLANDERS                         BEL      56:31     0.00 
   31 1548400    Heyns Igna                154 KOL FLANDERS                         BEL      57:05     0.00 
   32 EKP6550    Kunová Dagmar             EKP VŠTJ Ekonom Praha                    CZE      57:22     0.00 
   33 SJH8151    Píšová Lucie              SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      59:01     0.00 
   34 1258700    Hechl Isabel              125 NF KITZBUHEL                         AUT      73:28     0.00 

      CHA8753    Hlavatá Andrea            CHA OK Chrastava                         CZE       disk     0.00 



D21C  (19/20)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 CST7454    Pelcová Pavla             CST TJ ČZ Strakonice                     CZE      21:49   100.00 
    2 ZBM8852    Borecká Kateřina          ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      22:38    96.26 
    3 KNC8850    Švaříčková Jana           KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      24:44    86.63 
    4            Károlyi Hanga             NER NEREG                                         25:42    82.20 
    5 DKP8159    Dienerová Petra           DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      27:16    75.02 
    6            Colombo Roberta           421 DOVE OF PEACE                        ITA      31:52    53.93 
    7            Kucher Nicole             126 LZ OMAHA                             AUT      32:06    52.86 
    8 SJC8757    Kakrdová Iva              SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      32:24    51.49 
    9 ODR8450    Pavlačková Kateřina       ODR SKOB Odry                            CZE      33:52    44.77 
   10 VRL6851    Kubátová Dana             VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      34:33    41.63 
   11 6717700    Vávrová Erika             671 RAPID BRATISLAVA                     SVK      35:04    39.27 
   12 STH7751    Šedivá Petra              STH SK Studenec                          CZE      41:35     9.40 
   13 DVP7751    Janderová Markéta         DVP TJ Dopravní podniky Praha            CZE      43:05     2.52 
   14 VRL7353    Hlaváčová Lucie           VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      44:10     0.00 
   15 DKP8451    Jurášková Markéta         DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      49:10     0.00 
   16 VRB0000    Plánková Jana             VRB SK při gymnáziu Vrbno p. Pradě       CZE      51:32     0.00 
   17 SUL0000    Kabátníková Martina       SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      63:34     0.00 
   18 2438800    Guerin bonet Sara         243 UNIVERSIDAD DE VALENCIA              ESP      69:53     0.00 

      SHK9052    Svobodová Jana            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE       disk     0.00 



D21E  (16/17)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 VLI7750    Heczková Bohdana          VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      28:21   100.00 
    2 7068800    Persson Karin             706 HAGABY GoIF                          SWE      30:42    91.71 
    3 2278500    Semak Masha               227 FARUM TISVILDE OK                    DEN      31:03    90.48 
    4 ZBM8966    Kabáthová Eva             ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      31:13    89.89 
    5 2428100    Gil-brotons Esther        242 C.VALENCIANA                         ESP      32:46    84.42 
    6 VSP7850    Baldrianová Barbora       VSP USK Praha                            CZE      33:03    83.42 
    7 ZBM8951    Mádlová Věra              ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      33:31    81.78 
    8 LPU9053    Knapová Jana              LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      33:43    81.07 
    9 2728800    Leijola Laura             272 LYNX HELSINKI                        FIN      34:08    79.60 
   10 ZBM8888    Hlavová Hana              ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      34:11    79.42 
   11 VPM8051    Honnerová Blanka          VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      36:05    72.72 
   12 5147300    Martinsen Helen           514 IL GULAR                             NOR      39:25    60.96 
   13 2428800    Gil sanchez Alicia        242 C.VALENCIANA                         ESP      45:10    40.68 
   14 5528800    Ewiak Amelia              552 ORIENTUS LODŽ                        POL      50:18    22.57 
   15 ZBM8954    Hendrychová Zuzana        ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      55:10     5.41 

      VPM7995    Vodrážková Kateřina       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE       disk     0.00 



D35A  (19/22)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 4747400    Traubiene Aiste           474 FORTUNA VILNIUS                      LTU      26:56   100.00 
    2 SLA7150    Bejčková Jana             SLA SKOB Slaný                           CZE      29:04    92.08 
    3 VSP7455    Škorpilová Jana           VSP USK Praha                            CZE      29:28    90.59 
    4 2907000    Antoine Sophie            290 BCLG MELUN                           FRA      30:39    86.20 
    5 VBM7079    Hiršová Marcela           VBM VSK MZLU Brno                        CZE      32:45    78.40 
    6 2957000    Grebel Malo               295 ECHO 73                              FRA      34:32    71.78 
    7 2977400    Mouliere Camille          297 VERVINS ORIENTATION                  FRA      35:42    67.45 
    8 KAM6450    Klinkerová Jitka          KAM SK Kamenice                          CZE      35:49    67.02 
    8 LDC7150    Nehasilová Zuzka          LDC KOB Děčín                            CZE      35:49    67.02 
   10 SLA7350    Ježková Martina           SLA SKOB Slaný                           CZE      40:41    48.95 
   11 LPU6859    Kaplanová Iva             LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      41:00    47.77 
   12 LPU6955    Demlová Jitka             LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      42:07    43.63 
   13 LPU6553    Čermáková Renata          LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      47:18    24.38 
   14 TJP6550    Pecharová Michaela        TJP Sokol Troja                          CZE      52:23     5.51 
   15 PGP6450    Smolková Alena            PGP SK Praga                             CZE      55:07     0.00 
   16 4227100    Manfrin Ester             422 ORIENTEERING PRATO A.S.D.            ITA      59:45     0.00 
   17 SLA7250    Jirkovská Pavlína         SLA SKOB Slaný                           CZE      77:30     0.00 
   18 SLA7450    Zemková Helena            SLA SKOB Slaný                           CZE      94:35     0.00 

      LBE7451    Vildmonová Pavla          LBE TJ Loko Beroun                       CZE       disk     0.00 



D35B  (31/32)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 VLI7451    Podrábská Marie           VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      22:25   100.00 
    2 SJH7051    Benešová Iva              SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      24:08    92.34 
    3 SUL7351    Nováková Jana             SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      25:02    88.33 
    4 LLI7151    Paroulková Iva            LLI TJ Loko Liberec                      CZE      26:46    80.59 
    5 TUR6850    Linková Iva               TUR TJ Turnov                            CZE      27:00    79.55 
    6 VAM7251    Rykalová Jitka            VAM OOB POLART Vamberk                   CZE      27:01    79.48 
    7 VSP7150    Černínová Dagmar          VSP USK Praha                            CZE      27:37    76.80 
    8 ZVS7450    Vyškovská Radka           ZVS TJ Zbrojovka Vsetín                  CZE      29:12    69.74 
    9 SUL6750    Linková Alena             SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      30:05    65.80 
   10 KAM7350    Škvorová Zuzana           KAM SK Kamenice                          CZE      31:03    61.49 
   11 KAS7051    Eichlerová Jana           KAS KOB Kamenický Šenov                  CZE      31:40    58.74 
   12 VPM7352    Hašková Eva               VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      32:22    55.61 
   13 TJN7050    Posseltová Romana         TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      33:19    51.38 
   14 BBM7155    Kunzová Ivana             BBM KPKS BETA Brno                       CZE      33:45    49.44 
   14            Kroniková Jana            NER NEREG                                         33:45    49.44 
   16 5927400    Efremova Svetlana         592 LESMASTER KIROV                      RUS      35:44    40.59 
   17 ROU7150    Buková Jana               ROU SKOB Roudnice nad Labem              CZE      36:40    36.43 
   18 PHK7060    Hlaváčková Renata         PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      37:36    32.27 
   19 NEJ7250    Polcarová Marcela         NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      38:34    27.96 
   20 4237200    Galimberti Nadia          423 PUNTO NORD MONZA                     ITA      38:48    26.91 
   21 PGP7256    Přibíková Monika          PGP SK Praga                             CZE      39:00    26.02 
   22 RBK6451    Tesařová Jitka            RBK SK Radioklub Blansko                 CZE      40:34    19.03 
   23 1217400    Hofer Kathrin             121 HSV OL WIENER NEUSTADT               AUT      40:57    17.32 
   24 ABM6654    Obrátilová Naďa           ABM KOB MOIRA Brno                       CZE      48:28     0.00 
   25 SNA7155    Douchová Jaroslava        SNA TJ Start Náchod                      CZE      50:02     0.00 
   26 LBE7450    Kučerová Lada             LBE TJ Loko Beroun                       CZE      51:27     0.00 
   27 KNC7151    Dobešová Monika           KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      53:08     0.00 
   28 NEJ7050    Novotná Pavla             NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      54:42     0.00 
   29 3527300    Matus Ximena              352 OLV WEIMAR                           GER      58:32     0.00 
   30 5027400    Rand Larissa              502 OLIFANT UDENHOUT                     NED      67:57     0.00 

      SJH7151    Pragerová Jana            SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE       disk     0.00 



D40A  (24/29)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 6336800    Sieber Meieli             633 OLG WISLING                          SUI      27:37   100.00 
    2 3486600    Richter Sabine            348 USV TU DRESDEN                       GER      31:03    87.57 
    3 PGP6651    Kožinová Jana             PGP SK Praga                             CZE      31:06    87.39 
    4 4556700    Bauere Irena              455 OK KO RIGA                           LAT      31:33    85.76 
    5 ONO6750    Oncirková Monika          ONO SKOB Ostrov                          CZE      32:37    81.89 
    6 2116700    Riet van de Dunja         211 OK MAKSIMIR AMERSFOORT               CRO      34:26    75.32 
    7 OKP6650    Němečková Jarmila         OKP SK OK 24 Praha                       CZE      35:55    69.95 
    8 3026700    Bonora Béatrice           302 ALCO ST.PRIEST 6906                  FRA      36:57    66.20 
    9 2236700    Fogh Hanne                223 OK SOROE                             DEN      37:07    65.60 
   10 TJP6551    Nováková Jana             TJP Sokol Troja                          CZE      39:35    56.67 
   11 2966800    Chaillard Markéta         296 ECHO 73 II                           FRA      40:06    54.80 
   12 5946800    Tikhonova Elena           594 OMEGA MOSCOW                         RUS      41:44    48.88 
   13            Boucherová Lucie          NER NEREG                                         41:47    48.70 
   14 TJP6750    Weislová Eva              TJP Sokol Troja                          CZE      42:02    47.80 
   15 3076700    Valchera Claire           307 UNION SPORTIVE ST.EGREVE             FRA      42:09    47.37 
   16 SRK6751    Kulhavá Jarmila           SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      42:43    45.32 
   17 DKP6750    Klašková Kateřina         DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      47:41    27.34 
   18 2996500    Makovicka Veronique       299 CO MULHOUSE                          FRA      48:50    23.17 
   19 3246400    Cooper Frances            324 WAOC CAMBRIDGE                       GBR      52:03    11.53 
   20 1526000    Buelens Jenny             152 ASUB ORIENTATION BOUSVAL             BEL      52:23    10.32 
   21 3116700    Woehrlé Anne              311 CRAPAHUT LYON                        FRA      60:43     0.00 
   22 3106700    Guetaz Laure              310 ORIENT ALP GRENOBLE                  FRA      62:12     0.00 
   23 DKP6651    Illnerová Daniela         DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      63:09     0.00 
   24 1526001    Lambeau Carine            152 ASUB ORIENTATION BOUSVAL             BEL      72:00     0.00 



D40B  (24/24)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 CHA6550    Gorčicová Ivana           CHA OK Chrastava                         CZE      32:11   100.00 
    2 KNC6750    Čiháková Lenka            KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      32:13    99.90 
    3 6736951    Šmelíková Hana            673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      32:16    99.74 
    4 KNC6550    Komersová Jana            KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      33:00    97.46 
    5 CHA6551    Pavlíková Pavla           CHA OK Chrastava                         CZE      33:12    96.84 
    6 6746952    Šmelíková Barbora         674 ŠK VAZKA BRATISLAVA                  SVK      36:35    86.33 
    7 SHK6753    Divecká Růžena            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      36:42    85.97 
    8 CHA6250    Čechlovská Jana           CHA OK Chrastava                         CZE      36:55    85.29 
    9 NEJ6750    Hasalová Jana             NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      37:13    84.36 
   10            Vaňáková Milada           OOL SK HANA ORIENTEERING                 CZE      37:20    84.00 
   11 PCB6851    Stluková Eliška           PCB SKP České Budějovice                 CZE      38:06    81.62 
   12 7146600    Nilsson Lisa              714 OK TORFINN                           SWE      38:17    81.05 
   13 SHK6752    Fundová Hana              SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      39:35    77.01 
   14 PVP6853    Gabryšová Tereza          PVP VSK Přírodní vědy UK Praha           CZE      41:49    70.07 
   15 5016600    Bosman Esther             501 HOC93 MEPPEL                         NED      44:57    60.33 
   16 OKP6651    Nováková Irena            OKP SK OK 24 Praha                       CZE      45:15    59.40 
   17 KAM6752    Čermáková Gabriela        KAM SK Kamenice                          CZE      48:27    49.46 
   18 KAM6851    Hlubučková Šárka          KAM SK Kamenice                          CZE      48:44    48.58 
   19 CHA7051    Bartáková Eva             CHA OK Chrastava                         CZE      52:58    35.42 
   20 MLA6551    Tenglerová Helena         MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      53:42    33.14 
   21            Krejbichová Šárka         N05 NEREGISTR. PRAHA 8                   CZE      55:57    26.15 
   22 LDC6950    Horáková Jana             LDC KOB Děčín                            CZE      78:43     0.00 
   23 3516500    Herzfeld Viktori          351 OLG SIEGERLAND                       GER      79:28     0.00 

      VBM6555    Jemelíková Lada           VBM VSK MZLU Brno                        CZE       disk     0.00 



D45A  (19/19)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 7016400    Sandberg Carina           701 SATERBYGDENS OK                      SWE      28:55   100.00 
    2 HCE6450    Kettnerová Lenka          HCE TJ Sokol Hostivice                   CZE      33:37    83.75 
    3 2266300    Sorensen Leysa            226 SILKEBORG OK                         DEN      35:01    78.90 
    4 LCE5852    Vlažná Mirka              LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      38:00    68.59 
    5 3486100    Buhler Borgit             348 USV TU DRESDEN                       GER      38:40    66.28 
    6 DCE5550    Mrázová Pavla             DCE Sokol Dobřichovice                   CZE      39:11    64.50 
    7 3146300    Obstetar Anne             314 TA FAMECK                            FRA      39:13    64.38 
    8 3456300    Kraemer Karin             345 POST SV DRESDEN                      GER      39:23    63.80 
    9 SHK6151    Novotná Iva               SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      40:23    60.35 
   10 2226200    Petersen Ulla place       222 ALLEROD OK                           DEN      45:37    42.25 
   11 3036100    Delatour Christiane       303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      48:09    33.49 
   12 LTU6351    Petrželová Alena          LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      49:13    29.80 
   13 2226400    Bergmann Charlotte        222 ALLEROD OK                           DEN      49:39    28.30 
   14 3036000    Combet Annie              303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      53:37    14.58 
   15 3086100    Dupoirieux Sophie         308 LO SANCHEY                           FRA      53:51    13.78 
   16 LDC6451    Vlčková Jindra            LDC KOB Děčín                            CZE      54:07    12.85 
   17 1576200    Chouffart Muriel          157 PÉGASE MOHA                          BEL      55:36     7.72 
   18 1556400    Pissart Genevieve         155 CO LIEGE                             BEL      56:56     3.11 
   19 3216300    Jenkins Sarah             321 SWANSEA BAY OR.CLUB                  GBR      62:22     0.00 



D45B  (17/19)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 KNC6150    Havlíčková Jindra         KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      25:23   100.00 
    2 7646100    Denysenko Tamara          764 CARDINAL LVIV II                     UKR      26:12    96.78 
    3 3915400    Jenei Margit              391 BOF BUDAORS                          HUN      27:48    90.48 
    4            Bergdahl Karin            726 SAVEDALENS AIK II                    SWE      29:11    85.03 
    5 TTR6153    Fialová Dana              TTR OOB Třebíč                           CZE      32:34    71.70 
    6            Hanousek Maria            122 ASKO AUSTRIA                         AUT      33:16    68.94 
    7 3036100    Monterrat Martine         303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      34:20    64.74 
    8 3066300    Basset Sylvie             306 CSM RILLIEUX                         FRA      34:35    63.76 
    9 7616400    Kryvoruchko Tatiana       761 CARNIKA DNEPROPETROVSK               UKR      34:50    62.77 
   10 HAV6250    Sochorová Hana            HAV SKOB Baník Havířov                   CZE      36:44    55.29 
   11 DOK5950    Nováková Pavla            DOK OK Doksy                             CZE      44:48    23.51 
   12 LTU6352    Hanušová Jitka            LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      45:22    21.27 
   13 N010001    Felklová Jarmila          N01 ASPV OA ŠUMPERK                      CZE      48:25     9.26 
   14 MLA6258    Sklenářová Jana           MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      50:12     2.23 
   15 SHK6354    Egrtová Jitka             SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      53:34     0.00 
   16 1586400    Serre Francine            158 RAPTORS BRUXELLES                    BEL      61:28     0.00 
   17 DOK6050    Kapounová Jitka           DOK OK Doksy                             CZE      85:24     0.00 



D50  (36/38)   Předběžné výsledky  16:13         

    1 7145900    Erfors Agneta             714 OK TORFINN                           SWE      25:14   100.00 
    2 DKP5650    Mrázková Ivana            DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      29:02    84.94 
    3 TBM5253    Cigošová Anna             TBM TJ Tesla Brno                        CZE      29:05    84.74 
    4 PGP5850    Zelená Markéta            PGP SK Praga                             CZE      29:28    83.22 
    5 5115900    Danielsen Berit           511 IL TYRVING                           NOR      30:41    78.40 
    6 CHA5550    Bradnová Věra             CHA OK Chrastava                         CZE      31:13    76.29 
    7 2285700    Krüger Birgitte           228 HSOK HELSINGOR                       DEN      33:51    65.85 
    8 6715600    Vávrová Beata             671 RAPID BRATISLAVA                     SVK      35:26    59.58 
    9 SKV5551    Kubátová Lenka            SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      36:00    57.33 
   10 CHA5750    Kadavá Eva                CHA OK Chrastava                         CZE      36:17    56.21 
   11 1545500    Silvi Simonne             154 KOL FLANDERS                         BEL      36:43    54.49 
   12 DCE5450    Procházková Miluše        DCE Sokol Dobřichovice                   CZE      37:18    52.18 
   13 DKP5752    Dudová Hana               DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      37:33    51.19 
   14 SHK5851    Gazdačková Jana           SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      38:03    49.21 
   15 ONO5950    Gabrielová Šárka          ONO SKOB Ostrov                          CZE      38:21    48.02 
   16 LPU5551    Klimplová Alena           LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      38:46    46.37 
   17 4545600    Indriksone Ligita         454 OK KO RIGA                           LAT      39:46    42.40 
   18 VRL5451    Nýdrlová Eva              VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      39:52    42.01 
   19 CHA5650    Lusková Olga              CHA OK Chrastava                         CZE      40:54    37.91 
   20 VPM5757    Bouchalová Zdena          VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      40:57    37.71 
   21 SHK5351    Fejlková Alice            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      41:19    36.26 
   22 7255800    Lundman Anna-sofie        725 K ROSLAGEN                           SWE      41:36    35.14 
   23 DCE5650    Štrossová Jiřina          DCE Sokol Dobřichovice                   CZE      43:00    29.59 
   24 2425600    Sanchez martinez Antonia  242 C.VALENCIANA                         ESP      43:35    27.28 
   25 SHK5652    Šabatková Zdena           SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      44:46    22.59 
   26 SHK5751    Stulíková Zuzana          SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      45:37    19.22 
   27 SHK5951    Vychodilová Jiřina        SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      48:08     9.25 
   28 SHK5852    Bláhová Luba              SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      50:11     1.12 
   29 7145000    Persson Ann-marie         714 OK TORFINN                           SWE      52:33     0.00 
   30 DKP5851    Svobodná Eva              DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      53:32     0.00 
   31 3495700    Braatz Monika             349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      54:02     0.00 
   32 SHK5853    Svobodová Eva             SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      57:50     0.00 
   33 7155800    Bengtsson Ingrid          715 TORMESTORPS IF                       SWE      58:19     0.00 
   34 1220000    Lugstein Karin            122 ASKO AUSTRIA                         AUT      62:00     0.00 
   35            Nečasová Eva              NER NEREG                                         74:05     0.00 

      7155300    Karlsson Ulla             715 TORMESTORPS IF                       SWE       disk     0.00 



D55  (29/29)   Předběžné výsledky  16:13         

    1 TZL5254    Horynová Eva              TZL SKOB Zlín                            CZE      20:52   100.00 
    2 LIT5051    Neradová Alena            LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE      23:06    89.30 
    3 CHA5351    Ševčíková Alena           CHA OK Chrastava                         CZE      23:11    88.90 
    4 CHA5150    Šaffková Zuzana           CHA OK Chrastava                         CZE      23:49    85.86 
    5 7105200    Hasselkvist Agneta        710 OK MILAN                             SWE      25:24    78.27 
    6 2715000    Savelainen Marketta       271 HS TORPPIS                           FIN      25:45    76.60 
    7 7095200    Nicolas Inger             709 KFUM OREBRO ORIENTEERING             SWE      27:00    70.61 
    8 SKV5153    Nováková Svatava          SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      27:27    68.45 
    9 5955100    Chizhikova Liudmila       595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      27:48    66.77 
   10 KAS5451    Klímová Jitka             KAS KOB Kamenický Šenov                  CZE      28:00    65.81 
   11 LBE5150    Tvrdková Eva              LBE TJ Loko Beroun                       CZE      28:16    64.54 
   12 DKP5150    Stehnová Hana             DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      28:40    62.62 
   13 TAP5452    Hejtmánková Alena         TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      29:13    59.98 
   14 6315400    Hofer Margrith            631 OLG BREITSEE                         SUI      30:06    55.75 
   15 4545300    Zdanova Lilija            454 OK KO RIGA                           LAT      30:16    54.95 
   16 JIL5362    Zlesáková Vlasta          JIL OK Jilemnice                         CZE      32:17    45.29 
   17 JEN5452    Havlová Jaroslava         JEN TJ Sokol Jenišovice                  CZE      33:05    41.45 
   18 3465000    Ender Irina               346 HSG TURBINE ZITTAU                   GER      33:24    39.94 
   19 TJN5452    Lukavcová Lenka           TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      33:54    37.54 
   20 SKV5352    Savičová Irena            SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      34:48    33.23 
   21 TTR5351    Orálková Libuše           TTR OOB Třebíč                           CZE      34:49    33.15 
   22 TJP5250    Wolkerová Dagmar          TJP Sokol Troja                          CZE      35:16    30.99 
   23 3235400    Purkis Rowan              323 SAXONS BIDBOROUGH                    GBR      40:43     4.87 
   24 1545150    Eykmans Lisette           154 KOL FLANDERS                         BEL      43:52     0.00 
   25 LIT5351    Ondrůjová Anna            LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE      49:33     0.00 
   26 DLT5151    Nedvídková Jitka          DLT OB Rozmarýn Litoměřice               CZE      51:22     0.00 
   27 TJN5450    Böhmová Eva               TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      58:24     0.00 
   28 3095400    Bourland Martine          309 CACC ST.GERMAIN                      FRA      61:43     0.00 
   29 2945300    Gerbeaux Marie-Jeanne     294 GERBEAUX´S FAMILY                    FRA     104:14     0.00 



D60  (27/29)   Předběžné výsledky  16:13         

    1 TEP4851    Městková Eva              TEP TJ Tempo Praha                       CZE      24:04   100.00 
    2 5124900    Pedersen Kari             512 ASKER SKIKLUBB                       NOR      25:49    92.73 
    3 5954700    Zimina Zoya               595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      27:38    85.18 
    4 2214500    Jorgensen Inge            221 OK ROSKILDE                          DEN      28:04    83.38 
    4 7144900    Glans Inger               714 OK TORFINN                           SWE      28:04    83.38 
    6 CHA4950    Horáčková Stanislava      CHA OK Chrastava                         CZE      29:23    77.91 
    7 CHA4951    Vokálová Pavla            CHA OK Chrastava                         CZE      30:07    74.86 
    8 CHA4350    Horčíková Marie           CHA OK Chrastava                         CZE      31:40    68.42 
    9 LLI4451    Krausová Marie            LLI TJ Loko Liberec                      CZE      32:07    66.55 
   10 1234700    Tobler Barbara            123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      32:08    66.48 
   11 VRL4851    Knoblochová Věra          VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      32:26    65.24 
   12 PGP4451    Dvořáková Ladislava       PGP SK Praga                             CZE      32:28    65.10 
   13 5014900    Fijlstra Jenny            501 HOC93 MEPPEL                         NED      34:54    54.99 
   14 1224800    Müller Brigitte           122 ASKO AUSTRIA                         AUT      35:44    51.52 
   15 LLI4851    Kubíková Hela             LLI TJ Loko Liberec                      CZE      36:50    46.95 
   16 LTU4751    Kutáčková Stanislava      LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      38:18    40.86 
   17 2254500    Hansen Ruth               225 OK SKAERMEN                          DEN      39:10    37.26 
   18 7054500    Johannesson Astrid        705 HELSINGBORS SOK                      SWE      39:40    35.18 
   19 KAS4551    Nejezchlebová Věra        KAS KOB Kamenický Šenov                  CZE      40:05    33.45 
   20 EZL4656    Urbancová Marcela         EZL Přátelé evropských vrcholů Zlí       CZE      41:05    29.29 
   21 SOP4851    Suchánková Libuše         SOP TJ Slezan Opava                      CZE      45:04    12.74 
   22 LPU4752    Kubíková Květa            LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      46:15     7.83 
   23 1224900    Rass Lisl                 122 ASKO AUSTRIA                         AUT      47:24     3.05 
   24 7224900    Karlsson Marie-louice     722 NYBRO OK                             SWE      47:40     1.94 
   25 1544500    Mariën Gilberte           154 KOL FLANDERS                         BEL      48:36     0.00 
   26 7204500    Ling Ulla                 720 JOK JONKOPING                        SWE      50:56     0.00 
   27 7114900    Eismark Inger             711 IFK GOTEBORG                         SWE      59:30     0.00 



D65  (20/21)   Předběžné výsledky  16:13         

    1 3414400    Michel Birgitt            341 TV JAHN WOLFSBURG                    GER      22:14   100.00 
    2 7024200    Grönblad Gunilla          702 HARLOVS IF                           SWE      23:51    92.73 
    3 3483900    Grosse Ingrid             348 USV TU DRESDEN                       GER      25:35    84.93 
    4 7154400    Nilsson Kerstin           715 TORMESTORPS IF                       SWE      27:41    75.49 
    5 7214400    Spetz Kerstin             721 NITTA IF                             SWE      27:59    74.14 
    6 7234400    Svensson Inger            723 KINNARUMMA IF                        SWE      31:14    59.52 
    6 KAS4350    Štrojsová Jaroslava       KAS KOB Kamenický Šenov                  CZE      31:14    59.52 
    8 PHK3951    Novotná Marie             PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      31:45    57.20 
    9 7044350    Byström Berit             704 OK VIRDARNA                          SWE      32:42    52.92 
   10 7124300    Bergstrand Eva            712 VAREND GN OL                         SWE      34:02    46.93 
   11 3484100    Thaemelt Uta              348 USV TU DRESDEN                       GER      34:54    43.03 
   12 1234300    Praznik Nora              123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      35:44    39.28 
   13 3433800    Stadler Helga             343 OL-STADLER                           GER      41:42    12.44 
   14 7214400    Ernvid Kerstin            721 NITTA IF                             SWE      42:32     8.70 
   15 5954300    Desinova Irina            595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      49:25     0.00 
   16 TJP3650    Dolečková Míla            TJP Sokol Troja                          CZE      50:14     0.00 
   17 7143900    Nilsson Anita             714 OK TORFINN                           SWE      52:15     0.00 
   18 KAR4150    Stiborová Jitka           KAR SK KARLOVICE                         CZE      61:28     0.00 
   18 TJP4250    Provazníková Svatava      TJP Sokol Troja                          CZE      61:28     0.00 

      3464300    Haufe Heiderose           346 HSG TURBINE ZITTAU                   GER       disk     0.00 



F3  (34/85)    Předběžné výsledky  16:13         

    1 SHK8908    Havlas Jan                SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      17:57   100.00 
    2 VBM6000    Hirš Libor                VBM VSK MZLU Brno                        CZE      19:21    92.20 
    3 PGP82XX    Bozděch Pavel             PGP SK Praga                             CZE      20:05    88.12 
    4 KNC5800    Havlíček Ivo              KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      26:29    52.46 
    5            Bauerová Kateřina         SJN SKP JABLONEC NAD NISOU               CZE      28:46    39.74 
    6            Kučerová Barbora          SLA SKOB Slaný                           CZE      29:12    37.33 
    7 SHK8652    Mičánková Monika          SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      35:25     2.69 
    8            Kos Michal                NER NEREG                                         35:29     2.32 
    9 ABM6502    Obrátil Miroslav          ABM KOB MOIRA Brno                       CZE      38:41     0.00 
   10 MLA6951    Jelínková Radomíra        MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      38:45     0.00 
   11            Chrástová Tereza          NER NEREG                                         44:32     0.00 
   12 KNC8751    Tichá Klára               KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      45:09     0.00 
   13            Ševčík Jiří               VRB SK při gymnáziu Vrbno p. Pradě       CZE      50:11     0.00 
   14 LLI6051    Štičková Eva              LLI TJ Loko Liberec                      CZE      54:59     0.00 
   15            Dudáškovi Klára a Ondřej  DOB KOB Dobruška                         CZE      55:05     0.00 
   16 HCE6452    Štětinová Ivana           HCE TJ Sokol Hostivice                   CZE      56:57     0.00 
   17 VRL6252    Doležalová Jana           VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      57:04     0.00 
   18 VRB4201    Vyhnalík Zdeněk           VRB SK při gymnáziu Vrbno p. Pradě       CZE      58:59     0.00 
   19 KNC6250    Tichá Ivana               KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      61:00     0.00 
   20            Humpolcová Jitka          NER NEREG                                         62:57     0.00 
   21            Ajchler Jan               NER NEREG                                         73:38     0.00 
   22            Polčák Luděk              NER NEREG                                         76:44     0.00 
   23            Kužela Martin             NER NEREG                                         77:38     0.00 
   24            Pechar Matyáš             NER NEREG                                         78:23     0.00 
   25 TJP3950    Jankovcová Marie          TJP Sokol Troja                          CZE      81:22     0.00 
   26            Romanovic Helena          NER NEREG                                         82:53     0.00 
   27 2995900    Baguerey Catherine        299 CO MULHOUSE                          FRA      88:38     0.00 
   28            Lejsková Jiřina           NER NEREG                                         92:17     0.00 

      TJP9551    Špičková Marie            TJP Sokol Troja                          CZE       disk     0.00 
                 Rohlík Petr               KVS SKOB Kobra Vsetín                    CZE       disk     0.00 
                 Kosová Michaela           NER NEREG                                          disk     0.00 
                 Beránek Jan               NER NEREG                                          disk     0.00 
   ms            Pánka Šimon               NER NEREG                                          disk     0.00 
                 Krause Corina             NER NEREG                                          disk     0.00 



F5  (47/114)   Předběžné výsledky  16:13         

    1            Zdráhal Tomáš             NER NEREG                                         24:15   100.00 
    2            Sihver Wiebke             345 POST SV DRESDEN                      GER      27:47    85.43 
    3            Procházková Michaela      NER NEREG                                         28:46    81.37 
    4 SSU9191    Březinová Marie           SSU SK Severka Šumperk                   CZE      29:32    78.21 
    5            Marek Martin              NER NEREG                                         29:37    77.87 
    6            Hejtmánek Martin          NER NEREG                                         30:07    75.81 
    7 RBA1966    Šmelík Juraj              671 RAPID BRATISLAVA                     SVK      30:28    74.36 
    8            Kršák Karel               NER NEREG                                         32:00    68.04 
    9            Král Martin               NER NEREG                                         32:09    67.42 
   10            Valachová Martina         NER NEREG                                         32:43    65.09 
   11 LTUXXXX    Kuhn-gaberová Alice       LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      34:34    57.46 
   12 MLA9101    Tengler Petr              MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      37:09    46.80 
   13            Rothkegel Thomas          345 POST SV DRESDEN                      GER      37:51    43.92 
   14 CHA        Lusk Zdeněk               CHA OK Chrastava                         CZE      42:12    25.98 
   15 LDC9152    Burdová Adéla             LDC KOB Děčín                            CZE      42:21    25.36 
   16            Kořínek Zdeněk            DOK OK Doksy                             CZE      44:02    18.42 
   17 N010000    Felkl Luděk               N01 ASPV OA ŠUMPERK                      CZE      44:12    17.73 
   18            HUbený Martin             NER NEREG                                         44:49    15.19 
   19 HAV9105    Sochor Vít                HAV SKOB Baník Havířov                   CZE      46:38     7.70 
   20            Kršáková Veronika         NER NEREG                                         47:11     5.43 
   21            Poloprutská Martina       NER NEREG                                         47:46     3.02 
   22            Gawel Jiří                BBM KPKS BETA Brno                       CZE      48:46     0.00 
   23 LLI6351    Košková Vlasta            LLI TJ Loko Liberec                      CZE      49:34     0.00 
   24            Tengler Martin            MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      51:04     0.00 
   25            Schejbalová Karina        NER NEREG                                         51:20     0.00 
   26            ŠVilpe Artur              NER NEREG                                         51:29     0.00 
   27            Zelenák Zbynek            ODR SKOB Odry                            CZE      52:35     0.00 
   28 LDC6851    Burdová Simona            LDC KOB Děčín                            CZE      55:15     0.00 
   29 LDC9602    Burda Matěj               LDC KOB Děčín                            CZE      55:21     0.00 
   30            Mikeš Roman               NER NEREG                                         55:53     0.00 
   31            Schejbalová Kristina      NER NEREG                                         60:09     0.00 
   32            Polčák Luděk              NER NEREG                                         60:39     0.00 
   33            Řehánková Jana            NER NEREG                                         63:02     0.00 
   34            Vladimír Schejbal         NER NEREG                                         63:05     0.00 
   35 N010002    Ženčáková Marie           N01 ASPV OA ŠUMPERK                      CZE      63:08     0.00 
   36            Novotná Kateřina          NER NEREG                                         68:14     0.00 
   37 4126900    Ayal Idan                 412 ROSH HAAYEEN                         ISR      69:24     0.00 
   38            Charousek Karel           NER NEREG                                         70:51     0.00 
   39            Verheij Barbara           NER NEREG                                         72:10     0.00 
   40            Rudolfová Jana            NER NEREG                                         73:10     0.00 
   41            Beránek Jan               NER NEREG                                         88:52     0.00 
   42            Asterová                  SLA SKOB Slaný                           CZE      90:48     0.00 
   43            Čemos Mikuláš             NER NEREG                                        118:57     0.00 

      LLI5903    Košek Ladislav            LLI TJ Loko Liberec                      CZE       disk     0.00 
      OLP9101    Kubů Petr                 OLP SKP OLYMP Praha                      CZE       disk     0.00 
      SSU8200    Žák Miroslav              SSU SK Severka Šumperk                   CZE       disk     0.00 
                 Prášil Vladimír           NER NEREG                                          disk     0.00 



H10  (23/25)   Předběžné výsledky  16:13         

    1 KAM9900    Škvor Ota                 KAM SK Kamenice                          CZE      14:46   100.00 
    2 1589900    Crefcoeur Liévin          158 RAPTORS BRUXELLES                    BEL      17:25    82.05 
    3 3240000    Cooper Duncan             324 WAOC CAMBRIDGE                       GBR      18:03    77.77 
    4 ROU0001    Buk Petr                  ROU SKOB Roudnice nad Labem              CZE      18:05    77.54 
    5 3039900    Letoublon Thomas          303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      18:14    76.52 
    6 5940000    Tikhonov Dmitriy          594 OMEGA MOSCOW                         RUS      18:16    76.30 
    7 5010100    Bosman Jarne              501 HOC93 MEPPEL                         NED      19:46    66.14 
    8 KRL9901    Lauber Adam               KRL Kometa Kralovice                     CZE      19:48    65.91 
    9 PVP0000    Gabryš Lubomír            PVP VSK Přírodní vědy UK Praha           CZE      22:42    46.28 
   10 LLI9702    Kraus Jakub               LLI TJ Loko Liberec                      CZE      23:37    40.07 
   11 3420000    Wittiber Finn             342 BIELEFELDER SKI-KLUB e.v.            GER      23:59    37.58 
   12 3100100    Jouneau Henri             310 ORIENT ALP GRENOBLE                  FRA      24:18    35.44 
   13 VPM0204    Richtr Lukáš              VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      25:23    28.10 
   14 OTK0001    Panovec Kryštof           OTK Jiskra Otrokovice                    CZE      33:01     0.00 
   15 PGP0101    Janovský Tomáš            PGP SK Praga                             CZE      34:07     0.00 
   16 SLA9900    Zemko Zdeněk              SLA SKOB Slaný                           CZE      44:47     0.00 
   17 EZL9905    Urbanec Hugo              EZL Přátelé evropských vrcholů Zlí       CZE      48:52     0.00 
   18            Herzfeld Finn             351 OLG SIEGERLAND                       GER      55:28     0.00 
   19 2230100    Fogh Jonas                223 OK SOROE                             DEN      62:33     0.00 

      2950000    Grebel Aurele             295 ECHO 73                              FRA       disk     0.00 
      5950000    Radkevich Pavel           595 OK MYSL MOSCOW                       RUS       disk     0.00 
      VPM0001    Hašek Jan                 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE       disk     0.00 
      NEJ0200    Polcar Tomáš              NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE       disk     0.00 



H12A  (14/14)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 VBM9801    Hirš Otakar               VBM VSK MZLU Brno                        CZE      23:52   100.00 
    2 5549700    Sobiegraj Michał          554 SPRINT PELCZYCE                      POL      25:01    95.18 
    3 KAM9700    Valášek Jiří              KAM SK Kamenice                          CZE      25:51    91.69 
    4 SLA9701    Ježek Ondřej              SLA SKOB Slaný                           CZE      32:14    64.94 
    5 KAM9803    Hausenblas Šimon          KAM SK Kamenice                          CZE      36:50    45.67 
    6 2239700    Fogh Isak                 223 OK SOROE                             DEN      42:24    22.35 
    7 3249900    Cooper Lewis              324 WAOC CAMBRIDGE                       GBR      45:24     9.78 
    8 1220000    Fitsch Benjamin           122 ASKO AUSTRIA                         AUT      48:25     0.00 
    9 ROZ9700    Brodský Filip             ROZ Orientační klub TOM Roztoky          CZE      53:53     0.00 
   10 2979700    Bullier Romain            297 VERVINS ORIENTATION                  FRA      56:25     0.00 
   11 3119800    Radisson Jules            311 CRAPAHUT LYON                        FRA      72:26     0.00 
   12 1559700    Wathelet Stephane         155 CO LIEGE                             BEL      99:25     0.00 

      1519700    Bredo Jeremy              151 OLVE GRAND-HALLEUX                   BEL       disk     0.00 
      5959800    Savinov Alexander         595 OK MYSL MOSCOW                       RUS       disk     0.00 



H12B  (19/20)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 KNC9801    Komers František          KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      16:56   100.00 
    2 5959700    Sedov Nikolay             595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      18:21    91.63 
    3 BBM9800    Ptáček Patrik             BBM KPKS BETA Brno                       CZE      18:51    88.68 
    4 BBM9801    Kunz Jiří                 BBM KPKS BETA Brno                       CZE      22:02    69.88 
    5 KRL9701    Horký Aleš                KRL Kometa Kralovice                     CZE      27:42    36.42 
    6 3029700    Malecot Colin             302 ALCO ST.PRIEST 6906                  FRA      28:17    32.97 
    7 5959700    Kosovets Vyacheslav       595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      28:28    31.89 
    8 KNC9802    Dobeš Jiří                KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      29:38    25.00 
    9 5016800    Roos Ronald               501 HOC93 MEPPEL                         NED      34:09     0.00 
   10 5959700    Astafyev Evgeny           595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      34:37     0.00 
   11 KAM9701    Hlubuček Martin           KAM SK Kamenice                          CZE      36:43     0.00 
   12 KRL9801    Horký David               KRL Kometa Kralovice                     CZE      37:28     0.00 
   13 VPM9802    Duras Jan                 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      38:52     0.00 
   14 LTU9701    Sedláček Daniel           LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      44:08     0.00 
   15 6720000    Takáč Daniel              672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK      66:26     0.00 
   16 5959800    Samoylov Maxim            595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      69:02     0.00 

      KVS9801    Rohlík Jan                KVS SKOB Kobra Vsetín                    CZE       disk     0.00 
      LDC9800    Horák Jan                 LDC KOB Děčín                            CZE       disk     0.00 
      NEJ9801    Hasal Martin              NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE       disk     0.00 



H14A  (38/38)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 HCE9600    Kettner Vojtěch           HCE TJ Sokol Hostivice                   CZE      18:35   100.00 
    2 TUV9501    Horák Patrik              TUV SOK TJ Turnov                        CZE      20:38    88.97 
    3 7019600    Sandberg Oskar            701 SATERBYGDENS OK                      SWE      24:41    67.17 
    4 3039600    Perrin Arnaud             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      24:50    66.37 
    5 5529600    Palka Szymon              552 ORIENTUS LODŽ                        POL      25:20    63.68 
    6 KNC9501    Komers Jan                KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      25:36    62.24 
    7 3039600    Basset Marian             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      25:54    60.63 
    8 3039500    Abel Benoit               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      26:25    57.85 
    9 3039500    Rio Nicolas               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      26:38    56.68 
   10 KAM9501    Čermák Matyáš             KAM SK Kamenice                          CZE      26:48    55.78 
   11 BBM9600    Ptáček Pavel              BBM KPKS BETA Brno                       CZE      27:56    49.69 
   12 3039600    Chabance Thomas           303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      28:03    49.06 
   13 LPU9502    Deml Tomáš                LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      28:28    46.82 
   14 DKP9600    Illner Vojtěch            DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      29:39    40.45 
   15 VRL9501    Waněk Adam                VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      31:25    30.94 
   16 1220000    Bauer Jona                122 ASKO AUSTRIA                         AUT      32:46    23.68 
   17 3039500    Balascovic Tom            303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      33:34    19.37 
   18 SRK9509    Ptáček Martin             SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      33:36    19.19 
   18 SRK9503    Heřman Ondřej             SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      33:36    19.19 
   20 2239500    Fogh Narmer               223 OK SOROE                             DEN      35:12    10.58 
   21 LPU9609    Kaplan Martin             LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      35:21     9.78 
   22 3039500    Piot Erwan                303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      36:28     3.77 
   23 TUV9601    Sokolář Ondřej            TUV SOK TJ Turnov                        CZE      37:35     0.00 
   24 1220000    Ewerz Christian           122 ASKO AUSTRIA                         AUT      37:57     0.00 
   25 3039500    Debrest Jean-baptiste     303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      38:24     0.00 
   26 3219500    Jenkins Charlie           321 SWANSEA BAY OR.CLUB                  GBR      38:50     0.00 
   27 1220000    Kubelka Stefan            122 ASKO AUSTRIA                         AUT      41:51     0.00 
   28 3249600    Cooper Todd               324 WAOC CAMBRIDGE                       GBR      42:49     0.00 
   29 1239500    Peroutka Thomas           123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      42:51     0.00 
   30 SLA9602    Aster Tomáš               SLA SKOB Slaný                           CZE      46:26     0.00 
   31 3039600    Toulier-ancian Lucas      303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      46:40     0.00 
   32 SLA9500    Kašpar Vojtěch            SLA SKOB Slaný                           CZE      49:07     0.00 
   33 5959600    Kupriyanov Alexey         595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      51:11     0.00 
   34 SLA9603    Kocáb petr                SLA SKOB Slaný                           CZE      60:19     0.00 
   35 BBM9601    Kunz Jan                  BBM KPKS BETA Brno                       CZE      60:35     0.00 

      3039500    Baylot Baptiste           303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA       disk     0.00 
      3239500    Purkis Mark               323 SAXONS BIDBOROUGH                    GBR       disk     0.00 
                 Chainauskas Stepas        470 KKSC ORIENS                          LTU       disk     0.00 



H14B  (14/14)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 TJN9501    Posselt Martin            TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      21:27   100.00 
    2 VAM9601    Rykala Filip              VAM OOB POLART Vamberk                   CZE      22:12    96.50 
    3 ROU9601    Buk Michal                ROU SKOB Roudnice nad Labem              CZE      26:48    75.06 
    4 4539600    Leja Ojars                453 ZIEMELKURZEME OK                     LAT      27:19    72.65 
    5 6720000    Takáč Teodor              672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK      28:39    66.43 
    6 TJP9500    Weisl Jakub               TJP Sokol Troja                          CZE      30:45    56.64 
    7 6739501    Hraboš Matej              673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      36:32    29.68 
    8 6210004    Rakič Marko               621 OK JASENICA                          SRB      36:57    27.74 
    9 KNC9502    Dobeš Jan                 KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      38:42    19.58 
   10 VSP9601    Černín Ondřej             VSP USK Praha                            CZE      40:15    12.35 
   11 LBE9500    Veselý Jakub              LBE TJ Loko Beroun                       CZE      40:45    10.02 
   12 LTU9601    Taclík Milan              LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      43:49     0.00 
   13 5959600    Slyshkin Anatoly          595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      49:19     0.00 
   14 5959500    Murashov Fedor            595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      53:35     0.00 



H16A  (46/48)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 STH9302    Chloupek Adam             STH SK Studenec                          CZE      22:35   100.00 
    2 LTU9401    Grundmann Jan             LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      23:15    97.05 
    3 TRI9301    Argaláš Michal            TRI TJ TŽ Třinec                         CZE      23:54    94.17 
    4 KAM9301    Rusý Tomáš                KAM SK Kamenice                          CZE      24:31    91.44 
    5 STB9301    Ludvík Vojtěch            STB TJ Stadion Nový Bor                  CZE      24:52    89.89 
    6 KAM9400    Valášek Jan               KAM SK Kamenice                          CZE      25:25    87.45 
    7 5529400    Jasinski Witold           552 ORIENTUS LODŽ                        POL      25:43    86.13 
    8 1229400    Elstner Laurenz           122 ASKO AUSTRIA                         AUT      25:46    85.90 
    9 KAM9401    Semík Ondřej              KAM SK Kamenice                          CZE      26:22    83.25 
   10 ZBM9422    Jašek Otakar              ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      26:39    81.99 
   11 3039400    Body Florentin            303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      26:48    81.33 
   12 KAM9403    Kettner Lukáš             KAM SK Kamenice                          CZE      27:35    77.86 
   13 PGP9302    Prášek Přemysl            PGP SK Praga                             CZE      27:36    77.79 
   14 VRL9301    Kubát Lukáš               VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      27:38    77.64 
   15 SHK9302    Provázek Jiří             SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      28:01    75.94 
   16 DKP9301    Klaška Pavel              DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      28:37    73.28 
   17 TUR9301    Zakouřil Vít              TUR TJ Turnov                            CZE      29:07    71.07 
   18 5529400    Jez Krzysztof             552 ORIENTUS LODŽ                        POL      29:46    68.19 
   19 KRL9403    Šlajs Daniel              KRL Kometa Kralovice                     CZE      29:57    67.38 
   20 3039300    Chataing Clement          303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      30:25    65.31 
   21 3039300    Baudot Remi               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      30:35    64.58 
   22 LBE9400    Uhlíř Marek               LBE TJ Loko Beroun                       CZE      31:04    62.44 
   23 3039400    Villedieu Remi            303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      31:27    60.74 
   24 2999300    Tardy Victor              299 CO MULHOUSE                          FRA      31:30    60.52 
   25 2429400    Sanchez serrano Luis      242 C.VALENCIANA                         ESP      31:47    59.26 
   26 KAM9300    Němeček Jan               KAM SK Kamenice                          CZE      33:02    53.73 
   27 2979300    Largillere Lucien         297 VERVINS ORIENTATION                  FRA      33:32    51.51 
   28 2229400    Petersen Stefan frands    222 ALLEROD OK                           DEN      33:38    51.07 
   28 2429300    Ayelo sanchez Fernando    242 C.VALENCIANA                         ESP      33:38    51.07 
   30 2429300    Simon Asier               242 C.VALENCIANA                         ESP      33:53    49.96 
   31 3039400    Barrier Simon             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      34:18    48.12 
   32 2969400    Chaillard Fabien          296 ECHO 73 II                           FRA      35:19    43.62 
   33 3039300    Ringot Alexis             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      36:06    40.15 
   34 2429400    Corral suarez Alvaro      242 C.VALENCIANA                         ESP      36:34    38.08 
   35 3039300    Simon Quentin             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      36:56    36.46 
   36 1239400    Pauser Jakob              123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      38:12    30.85 
   37 3039300    Maglione Jonathan         303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      38:45    28.41 
   38 3239300    Purkis Richard            323 SAXONS BIDBOROUGH                    GBR      40:19    21.48 
   39 1239400    Krapesch Raphael          123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      41:21    16.90 
   40 SHK9301    Divecký František         SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      41:42    15.35 
   41 TJP9400    Novák Jan                 TJP Sokol Troja                          CZE      48:16     0.00 
   42 2429300    Catalan garcia Samuel     242 C.VALENCIANA                         ESP      49:00     0.00 
   43 4719300    Vaicekonis Ignas          471 ORIENS PANAVEŽYS                     LTU      49:38     0.00 

      3039400    Radisson Paul             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA       disk     0.00 
      5529400    Kordala Michal            552 ORIENTUS LODŽ                        POL       disk     0.00 
      AOP9303    Schuster Marek            AOP NORD Slavia Minerva Opava            CZE       disk     0.00 



H16B  (14/15)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 KRL9304    Pova Ondřej               KRL Kometa Kralovice                     CZE      18:31   100.00 
    2 ABM9409    Obrátil Štěpán            ABM KOB MOIRA Brno                       CZE      19:58    92.17 
    3 KRL9305    Vištejn Jiří              KRL Kometa Kralovice                     CZE      21:34    83.53 
    4 API9301    Funda Jiří                API OK Andante Písek                     CZE      25:31    62.20 
    5 5529400    Mietus Mateusz            552 ORIENTUS LODŽ                        POL      25:51    60.40 
    6 API9302    Fajrajzl Oldřich          API OK Andante Písek                     CZE      30:10    37.08 
    7 VSP9301    Černín Daniel             VSP USK Praha                            CZE      31:01    32.49 
    8 5959400    Kachalov Sergey           595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      31:27    30.15 
    9            Tänav Valter              252 RAE ROK HARJU                        EST      31:45    28.53 
   10 1229400    Ahammer Marca             122 ASKO AUSTRIA                         AUT      33:52    17.10 
   11 VIC9412    Kratochvíl Jindřich       VIC OB Vizovice                          CZE      36:02     5.40 
   12 5529300    Michalik Jakub            552 ORIENTUS LODŽ                        POL      49:30     0.00 
   13            Boucher Rafrel            NER NEREG                                         54:11     0.00 
   14 5959400    Burukhin Anton            595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      60:21     0.00 



H18A  (43/43)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 TZL9101    Nečas Jiří                TZL SKOB Zlín                            CZE      19:47   100.00 
    2 LTU9201    Petržela Jan              LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      20:03    98.65 
    3 5529100    Podzinski Rafal           552 ORIENTUS LODŽ                        POL      20:39    95.62 
    4 TJN9101    Picek Jan                 TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      22:41    85.34 
    5 5949200    Tikhonov Gleb             594 OMEGA MOSCOW                         RUS      22:47    84.84 
    6 LCE9102    Vlažný Jakub              LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      23:15    82.48 
    7 3039200    Blanctranchant Olivier    303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      23:23    81.80 
    8 PGP9103    Landovský Tomáš           PGP SK Praga                             CZE      23:37    80.62 
    9 3929100    Jenes Géza                392 HEGYVIDÉKI  ZSIVÁNYOK                HUN      25:51    69.33 
   10 LTU9102    Lazák Tomáš               LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      26:44    64.87 
   11 SHK9103    Funda Jan                 SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      26:52    64.20 
   11 TUR9102    Švirák Ondřej             TUR TJ Turnov                            CZE      26:52    64.20 
   13 5119200    Danielsen Fredrik         511 IL TYRVING                           NOR      27:09    62.76 
   14 KAM9103    Nešpor Václav             KAM SK Kamenice                          CZE      28:36    55.43 
   15 3179200    Arnould Louis             317 VIF TEAM                             FRA      28:40    55.10 
   16 3919200    Bugár Gergely             391 BOF BUDAORS                          HUN      28:45    54.68 
   17 5529200    Kubiak Bartek             552 ORIENTUS LODŽ                        POL      28:55    53.83 
   18 3929200    Györgyi Ábel              392 HEGYVIDÉKI  ZSIVÁNYOK                HUN      29:51    49.12 
   19 TZL9206    Benroth Martin            TZL SKOB Zlín                            CZE      29:57    48.61 
   20 STH9204    Charvát Jiří              STH SK Studenec                          CZE      29:58    48.53 
   21 3019100    Charon Simon              301 TROUBITE TEAM                        FRA      30:38    45.16 
   22 1569200    Melis Toon                156 HAMOK HECHTEL                        BEL      30:43    44.73 
   23 3019100    Trezeguet Nicolas         301 TROUBITE TEAM                        FRA      31:17    41.87 
   24 1519200    Bredo Thomas              151 OLVE GRAND-HALLEUX                   BEL      31:25    41.20 
   25 5529200    Chudzik Dominik           552 ORIENTUS LODŽ                        POL      32:06    37.74 
   26 5529200    Byczuk Pawel              552 ORIENTUS LODŽ                        POL      32:07    37.66 
   27 1569100    Meynen Frederik           156 HAMOK HECHTEL                        BEL      32:14    37.07 
   28 KAM9100    Semík Vojtěch             KAM SK Kamenice                          CZE      32:20    36.56 
   29 SHK9204    Smitka Jan                SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      33:51    28.90 
   30 AOV9101    Fousek Jan                AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE      33:58    28.31 
   31 ROZ9201    Bělohlávek Jiří           ROZ Orientační klub TOM Roztoky          CZE      34:29    25.70 
   32 2429100    Ramal barea Ivan          242 C.VALENCIANA                         ESP      34:32    25.44 
   33 1569200    Van baelen Michaël        156 HAMOK HECHTEL                        BEL      34:56    23.42 
   34 KAM9105    Šafka Daniel              KAM SK Kamenice                          CZE      35:42    19.55 
   35 STH9202    Uvizl Marek               STH SK Studenec                          CZE      36:08    17.35 
   36 3089300    Dupoirieux Jules          308 LO SANCHEY                           FRA      38:24     5.90 
   37 5529200    Markowiak Sebastian       552 ORIENTUS LODŽ                        POL      40:56     0.00 
   38 5529100    Michalik Maciej           552 ORIENTUS LODŽ                        POL      41:38     0.00 
   39 LTU9202    Svoboda Tomáš             LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      43:49     0.00 
   40 1229200    Wartbichler Mathias       122 ASKO AUSTRIA                         AUT      43:55     0.00 

      2429200    Jurado alonso Manuel      242 C.VALENCIANA                         ESP       disk     0.00 
      3179200    Mahler Félix              317 VIF TEAM                             FRA       disk     0.00 
      5529100    Zielinski Jakub           552 ORIENTUS LODŽ                        POL       disk     0.00 



H18B  (16/17)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 OKP9100    Novák Libor               OKP SK OK 24 Praha                       CZE      23:33   100.00 
    2 LBE9100    Šimon Václav              LBE TJ Loko Beroun                       CZE      27:58    81.25 
    3 5529200    Chrustowicz Jakub         552 ORIENTUS LODŽ                        POL      28:41    78.20 
    4 SHK9203    Egrt Martin               SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      30:37    69.99 
    5            Karolyi Gergely           393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN      31:36    65.82 
    6 STB9101    Novák Zdeněk              STB TJ Stadion Nový Bor                  CZE      32:07    63.62 
    7 AOV9204    Šidík Petr                AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE      33:32    57.61 
    8 MLA9205    Kamaryt Michal            MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      34:59    51.45 
    9 TEM9201    Pšenička Vít              TEM KOB Temelín                          CZE      35:27    49.47 
   10 AOV9201    Jendželovský Marek        AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE      35:30    49.26 
   10 CHA9105    Vejstrk Daniel            CHA OK Chrastava                         CZE      35:30    49.26 
   12 6729201    Nemec Andrej              672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK      50:12     0.00 
   13 5959100    Petrov Vadim              595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      55:07     0.00 
   14 4549100    Zdanovs Matiss            454 OK KO RIGA                           LAT      58:55     0.00 
   15 6729211    Gulai Imrich              672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK      64:56     0.00 
   16 5529200    Polomski Mateusz          552 ORIENTUS LODŽ                        POL      75:02     0.00 



H20A  (28/29)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 3019100    Basset Lucas              301 TROUBITE TEAM                        FRA      24:40   100.00 
    2 ZBM9005    Nykodým Miloš             ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      25:34    96.35 
    3 3019000    Fleurent Théo             301 TROUBITE TEAM                        FRA      26:15    93.58 
    4 3019000    Crespin Célestin          301 TROUBITE TEAM                        FRA      26:31    92.50 
    5 SRK8902    Dusílek Adam              SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      27:36    88.11 
    6 3019000    Ringot Mathieu            301 TROUBITE TEAM                        FRA      27:45    87.50 
    7 SRK9002    Ptáček Jiří               SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      27:58    86.62 
    8 JIL9002    Procházka Pavel           JIL OK Jilemnice                         CZE      28:12    85.68 
    9 SRK8905    Pátek Lukáš               SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      28:31    84.39 
   10 PGP8903    Lejsek Tadeáš             PGP SK Praga                             CZE      28:50    83.11 
   11 2429100    Martinez perez Antonio    242 C.VALENCIANA                         ESP      30:46    75.27 
   12 3179000    Arnould Vincent           317 VIF TEAM                             FRA      30:53    74.80 
   13 3019000    Fumey Clément             301 TROUBITE TEAM                        FRA      31:30    72.30 
   14 3928900    Mets Márton               392 HEGYVIDÉKI  ZSIVÁNYOK                HUN      33:28    64.32 
   15 SHK8902    Šabatka Zdeněk            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      33:50    62.84 
   16 3039000    Richard Mael              303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      35:04    57.84 
   17 5529000    Charuba Lukasz            552 ORIENTUS LODŽ                        POL      36:11    53.31 
   18 3018900    Viel Brieuc               301 TROUBITE TEAM                        FRA      37:45    46.96 
   19 3928900    Györgyi Péter             392 HEGYVIDÉKI  ZSIVÁNYOK                HUN      38:21    44.53 
   20 VIC8931    Panovec Jan               VIC OB Vizovice                          CZE      40:10    37.16 
   21 TZL9202    Benroth Jakub             TZL SKOB Zlín                            CZE      46:15    12.50 
   22 3929000    Györgyi Máté              392 HEGYVIDÉKI  ZSIVÁNYOK                HUN      48:18     4.19 
   23 3038900    Poupard Stephane          303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      48:37     2.91 
   24 3019000    Devrieux Robin            301 TROUBITE TEAM                        FRA      48:54     1.76 
   25 LCE9004    Šmotek Jiří               LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      49:57     0.00 
   26 SHK9007    Souček Michal             SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      58:15     0.00 

      2429100    Blanes reig Andreu        242 C.VALENCIANA                         ESP       disk     0.00 
      SSU8945    Přikryl Jan               SSU SK Severka Šumperk                   CZE       disk     0.00 



H20B  (9/9)    Předběžné výsledky  16:13         

    1 TAP8902    Černý Martin              TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      29:21   100.00 
    2 UOL8908    Vašíček Michal            UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      37:59    70.58 
    3 NEJ8900    Spazierer Filip           NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      38:30    68.82 
    4 2998900    Roesle Laurent            299 CO MULHOUSE                          FRA      46:11    42.65 
    5 6728901    Nemec Juraj               672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK      46:14    42.48 
    6 LIT9001    Nerad Jaroslav            LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE      48:14    35.66 
    7 AOV9001    Jendželovský Martin       AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE      57:25     4.37 
    8 XKV0002    Bachura Lubomír           XKV X-TEAM BANO KARLOVY VARY             CZE      60:48     0.00 
    9 5959000    Ponyaev Semen             595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      76:07     0.00 



H21A  (45/45)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 VRL7702    Polák Vlastimil           VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      31:17   100.00 
    2 PLU7417    Otruba Marek              PLU TJ Sokol Plumlov                     CZE      32:03    97.55 
    3 TAP8511    Makovský Jakub            TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      32:19    96.70 
    4 TUR8702    Vlček Martin              TUR TJ Turnov                            CZE      32:49    95.10 
    5 NPA7502    Novák Jiří                NPA SK LOB Nová Paka                     CZE      33:26    93.13 
    6 BBM6508    Ptáček Pavel              BBM KPKS BETA Brno                       CZE      34:06    91.00 
    7 TTR8801    Fiala Martin              TTR OOB Třebíč                           CZE      34:22    90.14 
    8 LLI7502    Peterka Vojtěch           LLI TJ Loko Liberec                      CZE      34:26    89.93 
    9 STH7801    Junek Petr                STH SK Studenec                          CZE      34:54    88.44 
   10 JPV8601    Sedláček Tomáš            JPV SK Junior Prostějov                  CZE      35:09    87.64 
   11 SHK8901    Jirásek Michal            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      35:26    86.73 
   12 TJN8700    Strachota Petr            TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      37:12    81.09 
   13 TJN8901    Kobr Tomáš                TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      38:28    77.04 
   14 3127700    Antoine Thomas            312 VO12 GRENOBLE                        FRA      38:38    76.51 
   15 JHB8203    Čejka Tomáš               JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod             CZE      38:48    75.97 
   16 DOB7801    Leštínský Tomáš           DOB KOB Dobruška                         CZE      39:00    75.33 
   17 LCE8901    Vlažný Jan                LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      39:01    75.28 
   18 DOB7500    Sedlák Radek              DOB KOB Dobruška                         CZE      39:10    74.80 
   19 SJC8006    Kazda Jiří                SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      39:55    72.40 
   20 HAV8801    Sochor Jan                HAV SKOB Baník Havířov                   CZE      40:23    70.91 
   21 DOK8700    Novák Daniel              DOK OK Doksy                             CZE      40:33    70.38 
   22 ZBM8721    Zháňal Jan                ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      40:45    69.74 
   23 SHK8215    Bláha Jan                 SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      40:57    69.10 
   24 HAR7301    Martan Jiří               HAR OK Harcov                            CZE      41:21    67.82 
   25 ASU8817    Navrátil Tomáš            ASU Magnus Orienteering                  CZE      41:40    66.81 
   26 VPM8201    Rauch Stanislav           VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      41:42    66.70 
   27 TTR8201    Kříž Lukáš                TTR OOB Třebíč                           CZE      41:55    66.01 
   28 1567600    Schutjes Stefaan          156 HAMOK HECHTEL                        BEL      42:09    65.26 
   29 1228600    Rameder Andreas           122 ASKO AUSTRIA                         AUT      43:28    61.05 
   30 CST6702    Pelc Václav               CST TJ ČZ Strakonice                     CZE      43:39    60.47 
   31 VPM8807    Kamaryt Tomáš             VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      43:43    60.26 
   32 4418500    Hayashi Kunihito          441 TODAI OLK TOKYO                      JPN      44:19    58.34 
   33 UOL8805    Špacír Jan                UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      44:32    57.65 
   34 TTR7502    Dvořáček Jiří             TTR OOB Třebíč                           CZE      44:52    56.58 
   35 LCE7701    Bencúr Juraj              LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      47:22    48.59 
   36 ZBM8511    Drábek Jan                ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      47:35    47.90 
   37 1217900    Sengstschmid Georg        121 HSV OL WIENER NEUSTADT               AUT      49:00    43.37 
   38 EKP6701    Janeček Jura              EKP VŠTJ Ekonom Praha                    CZE      49:45    40.97 
   39 JPV8535    Kokojan David             JPV SK Junior Prostějov                  CZE      51:38    34.95 
   40 4217500    Dipace Alessandro         421 DOVE OF PEACE                        ITA      56:48    18.43 
   41 5027600    Dongen van Michel         502 OLIFANT UDENHOUT                     NED      59:39     9.32 
   42 2917900    Pilloud Alexis            291 MELUN NC                             FRA      60:38     6.18 
   43 2917700    Pilloud Ludovic           291 MELUN NC                             FRA      64:39     0.00 
   44 5038300    Mulder Rob                503 NETHERLANDS MILITARY OL TEAM         NED      80:10     0.00 
   45 2417400    Fabregat Jordi            241 BADALONA ORIENTACIO                  ESP      96:42     0.00 



H21B  (43/44)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 JPV8335    Černohous Jan             JPV SK Junior Prostějov                  CZE      30:49   100.00 
    2 BSO7801    Pilař Karel               BSO KOB Baník Sokolov                    CZE      30:59    99.46 
    3 BBM7101    Kunz Martin               BBM KPKS BETA Brno                       CZE      31:34    97.57 
    4 7137700    Samor Hakan               713 TJALLMO-GODEGARDS OK                 SWE      31:55    96.43 
    5 CHA7800    Kadavý Petr               CHA OK Chrastava                         CZE      34:17    88.75 
    6 DOB8002    Janda Martin              DOB KOB Dobruška                         CZE      34:48    87.07 
    7 XKV0000    Novák Petr                XKV X-TEAM BANO KARLOVY VARY             CZE      36:23    81.94 
    8 TAP8808    Hodek Michal              TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      36:34    81.34 
    9 VPM8001    Anděl Robert              VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      39:06    73.12 
   10 SJN0000    Bauer Lukáš               SJN SKP JABLONEC NAD NISOU               CZE      39:37    71.44 
   11 ASU7907    Fátor Jan                 ASU Magnus Orienteering                  CZE      39:52    70.63 
   12 VRL7601    Kutlvašr Ruda             VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      40:27    68.74 
   13 TAP8801    Sládek Jan                TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      40:57    67.12 
   14 STH7401    Chrást Tomáš              STH SK Studenec                          CZE      41:26    65.55 
   15 3587800    Lehmann Karsten           358 OLV POTSDAM                          GER      41:43    64.63 
   16 ODR8600    Pavlačka František        ODR SKOB Odry                            CZE      43:26    59.06 
   17 ROU7504    Simr Pavel                ROU SKOB Roudnice nad Labem              CZE      43:52    57.65 
   18 PZR8001    Kříž Ondřej               PZR SKP Žďár nad Sázavou                 CZE      43:53    57.60 
   19 CHA8604    Ježek Lukáš               CHA OK Chrastava                         CZE      43:56    57.44 
   20 SCP7500    Khel Richard              SCP AC Sparta Praha                      CZE      43:57    57.38 
   21 3038400    Catalon Stephane          303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      44:27    55.76 
   22            Zaoral Petr               SMR SK SNS Smržovka                      CZE      44:48    54.62 
   23 MAS6800    Kovář Jindřich            MAS KČT Aš                               CZE      45:00    53.98 
   24 3038800    Chabal Theo               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      45:12    53.33 
   25 SJC7501    Fejk Zbyněk               SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      46:12    50.08 
   26 DKP8109    Tomeš Jaroslav            DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      47:02    47.38 
   27 TJN8705    Duda Antonín              TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      49:40    38.83 
   28 SUL7600    Ženíšek Radek             SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      51:47    31.96 
   29 MOV7105    Žebrák Zbyněk             MOV SKOB Ostrava                         CZE      53:30    26.39 
   30 XKV0001    Jiskra Martin             XKV X-TEAM BANO KARLOVY VARY             CZE      53:54    25.09 
   31 SUL6000    Hromádka Miroslav         SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      57:23    13.79 
   32 DLI0001    Jakš Martin               DLI Dukla Liberec                        CZE      63:27     0.00 
   33 7148700    Karlsson Jimmy            714 OK TORFINN                           SWE      65:57     0.00 
   34 2998700    Baguerey Baptiste         299 CO MULHOUSE                          FRA      71:30     0.00 
   35 2438200    Loniewski Grzegorz        243 UNIVERSIDAD DE VALENCIA              ESP      83:34     0.00 
   36 7258200    Stridkvist Johan          725 K ROSLAGEN                           SWE      85:51     0.00 
   37 2998700    Beaudequin Maxime         299 CO MULHOUSE                          FRA      99:56     0.00 
   38 CTB7910    Hanousek Martin           CTB                                      CZE     106:52     0.00 
   39 NEJ8801    Spazierer Jan             NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE     116:09     0.00 
   40 XKV1984    Eberl Tomáš               XKV X-TEAM BANO KARLOVY VARY             CZE     151:01     0.00 

      2228500    Rasmussen Brian           222 ALLEROD OK                           DEN       disk     0.00 
      7147600    Jönsson Anders            714 OK TORFINN                           SWE       disk     0.00 
      NEJ8802    Niewiak Martin            NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE       disk     0.00 



H21C  (29/30)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 4738700    Gelzinis Laimonas         473 SAKAS                                LTU      17:48   100.00 
    2 LDC8700    Vlček Petr                LDC KOB Děčín                            CZE      20:16    86.14 
    3 KNC8700    Havlíček Tomáš            KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      20:53    82.68 
    4            Adler Yves                359 FIRESTARTER DARMSTADT                GER      22:08    75.66 
    5 SCP8003    Dubec Pavel               SCP AC Sparta Praha                      CZE      22:15    75.00 
    6 TTR7701    Dvořáček Jan              TTR OOB Třebíč                           CZE      22:41    72.57 
    7 6727724    Čermák Patrik             672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK      22:54    71.35 
    8 4738400    Tamasevicius Audrius      473 SAKAS                                LTU      23:01    70.69 
    9 LIT8002    Kučerka Jan               LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE      23:50    66.10 
   10            Leidl Thomas              121 HSV OL WIENER NEUSTADT               AUT      23:51    66.01 
   11            Schellenberger Peter      359 FIRESTARTER DARMSTADT                GER      24:25    62.83 
   12 SRK7102    Heřman Daniel             SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      24:39    61.52 
   13 VRB0000    Malacka Petr              VRB SK při gymnáziu Vrbno p. Pradě       CZE      25:19    57.77 
   14 ZVO6803    Beránek Radek             ZVO OB SK Zvole                          CZE      25:38    55.99 
   15 KAR8501    Hala Lukáš                KAR SK KARLOVICE                         CZE      25:39    55.90 
   16 3908800    Man Chi-kin               390 HONG KONG ISLAND ORIENTEERING        HKG      25:41    55.71 
   17 LOV8701    Fojtík Jan                LOV LEPUS.CZ OSTRAVA                     CZE      25:52    54.68 
   18 SOB8703    Randík Jan                SOB Sdružení org.bankovních sport.       CZE      26:13    52.72 
   19 KAR7601    Stibor Zbyněk             KAR SK KARLOVICE                         CZE      27:34    45.13 
   19 VCB7402    Janošík Radek             VCB TJ OB České Budějovice               CZE      27:34    45.13 
   21            Schellenberger Steffen    359 FIRESTARTER DARMSTADT                GER      28:00    42.70 
   22 BSO8202    Schimm Petr               BSO KOB Baník Sokolov                    CZE      28:16    41.20 
   23 AOV8803    Proske Petr               AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE      29:40    33.33 
   24 KNC8803    Bitter Aleš               KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      31:46    21.54 
   25 4728200    Gaupsas Mantas            472 IND. SIAULIAI                        LTU      32:06    19.66 
   26            Karolyi Marton            393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN      32:38    16.67 
   27 KNC8101    Besta Lukáš               KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      35:05     2.90 
   28 XKV0003    Kubín Miroslav            XKV X-TEAM BANO KARLOVY VARY             CZE      46:28     0.00 
   29 2428400    Alfonso zaragoza Miguela  242 C.VALENCIANA                         ESP      49:20     0.00 



H21E  (39/44)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 CHA8801    Hradec Pavel              CHA OK Chrastava                         CZE      30:23   100.00 
    2 VLI7700    Horáček Michal            VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      30:44    98.85 
    3 DKP8306    Janata Martin             DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      31:16    97.09 
    4 7007700    Skogtjarn Pal             700 SODERTALJE-NYKVARN ORIENT.           SWE      31:21    96.82 
    5 2428100    Casal-fernandez Roger     242 C.VALENCIANA                         ESP      33:09    90.89 
    6 5137500    Helgerud Oyvind           513 HALDEN SK                            NOR      33:19    90.35 
    7 SSU8802    Poklop Martin             SSU SK Severka Šumperk                   CZE      33:22    90.18 
    8 5147200    Nygaard Rune              514 IL GULAR                             NOR      33:33    89.58 
    9 2728200    Parjanne Antti            272 LYNX HELSINKI                        FIN      33:58    88.21 
   10 SJC8606    Henych Martin             SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      34:21    86.94 
   11            Malý Ondřej               VIC OB Vizovice                          CZE      34:22    86.89 
   12 VPM8449    Bouchal Jiří              VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      34:25    86.73 
   13 SHK8406    Komanec Václav            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      36:31    79.81 
   14 TZL8508    Dlabaja Štěpán            TZL SKOB Zlín                            CZE      36:43    79.16 
   15 SHK8212    Stulík Jakub              SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      38:20    73.83 
   16 VPM7702    Vodrážka Ondřej           VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      38:36    72.96 
   17 VLI7503    Pachner Pavel             VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      39:18    70.65 
   18 1227900    König Markus              122 ASKO AUSTRIA                         AUT      39:24    70.32 
   19 3497400    Müller Denis              349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      39:30    69.99 
   20 PGP6401    Janovský Tomáš            PGP SK Praga                             CZE      39:46    69.12 
   21 VIC7938    Starosta Pavel            VIC OB Vizovice                          CZE      39:59    68.40 
   22 PGP8700    Sysel Ctibor              PGP SK Praga                             CZE      40:12    67.69 
   23 LCE7708    Zicha Jiří                LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      40:17    67.42 
   24 VBM8702    Kočí Martin               VBM VSK MZLU Brno                        CZE      40:56    65.28 
   25 NPA6705    Zikmund Zdeněk            NPA SK LOB Nová Paka                     CZE      41:21    63.91 
   26 5597200    Krasuski Marcin           559 WARSZAW HEROES                       POL      41:35    63.14 
   27 5158800    Solheim Stian             515 FANA ORIENTEERING                    NOR      43:15    57.65 
   28 VOV8102    Pavlačka Ondřej           VOV VSK VŠB TU Ostrava                   CZE      43:44    56.06 
   29 SNA7105    Doucha Jiří               SNA TJ Start Náchod                      CZE      46:19    47.56 
   30 3067500    Lasouche Johann           306 CSM RILLIEUX                         FRA      46:49    45.91 
   31 HAR7203    Schröter Pavel            HAR OK Harcov                            CZE      48:04    41.80 
   32 LPU7804    Kříž Libor                LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      48:05    41.74 
   33 5157700    T-rod Anders              515 FANA ORIENTEERING                    NOR      50:51    32.64 
   34 3068800    Kern gillard Mathieu      306 CSM RILLIEUX                         FRA      51:20    31.05 
   35 5158700    Daltveit Anders           515 FANA ORIENTEERING                    NOR      54:43    19.91 
   36 2277700    Jensen Jakob david        227 FARUM TISVILDE OK                    DEN      63:28     0.00 
   37 LPU7604    Držka Štěpán              LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      67:17     0.00 
   38 5137200    Ragvin Dag steinar        765 SKIEN OK                             NOR      68:33     0.00 

      2417700    Totusaus Benet            241 BADALONA ORIENTACIO                  ESP       disk     0.00 



H35A  (28/29)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 DKP6601    Illner Jakub              DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      27:36   100.00 
    2 3036900    Perrin Eric               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      27:56    98.79 
    3 JES7001    Bílý Milan                JES KOS Jesenice                         CZE      28:49    95.59 
    4 5937100    Sytov Nikolay             593 MOSMERIDIAN                          RUS      29:24    93.48 
    5 3937100    Baracsi Gábor             393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN      29:31    93.06 
    6 7647400    Valyavka Volodymyr        764 CARDINAL LVIV II                     UKR      30:37    89.07 
    7 7086700    Thelin Peter              708 BREDARYDS OK                         SWE      30:41    88.83 
    8 LDC7101    Nehasil Vláďa             LDC KOB Děčín                            CZE      31:06    87.32 
    9 7137400    Samor Ronnie              713 TJALLMO-GODEGARDS OK                 SWE      31:24    86.23 
   10 7627200    Poltoratskyi Denys        762 CHARKOV                              UKR      31:55    84.36 
   11 4537000    Leja Andris               453 ZIEMELKURZEME OK                     LAT      32:10    83.45 
   12 PGP7203    Baldrian Petr             PGP SK Praga                             CZE      33:19    79.29 
   13 2907100    Delaume Jean-marc         290 BCLG MELUN                           FRA      33:40    78.02 
   14 1227400    Mühlmann Martin           122 ASKO AUSTRIA                         AUT      34:31    74.94 
   15 LDC7302    Gálus Igor                LDC KOB Děčín                            CZE      36:06    69.20 
   16 1220000    Pirklbauer Michael        122 ASKO AUSTRIA                         AUT      36:09    69.02 
   17 7077000    Jakobsson Stefan          707 FROLUNDA OL                          SWE      36:14    68.72 
   18 7036800    Josefsson Jalle           703 LUNDS OK                             SWE      38:12    61.59 
   19 3106500    Jouneau Pierre-henri      310 ORIENT ALP GRENOBLE                  FRA      38:14    61.47 
   20 3067000    Gaydon Régis              306 CSM RILLIEUX                         FRA      39:04    58.45 
   21 DKP7200    Vít David                 DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      40:07    54.65 
   22 7187300    Klasson Henrik            718 OK GISLE                             SWE      40:13    54.29 
   23 SOB6301    Choutka Jaroslav          SOB Sdružení org.bankovních sport.       CZE      46:30    31.52 
   24 LDC7100    Horák Martin              LDC KOB Děčín                            CZE      51:44    12.56 
   25 LBE7000    Uhlíř Patrik              LBE TJ Loko Beroun                       CZE      56:36     0.00 
   26 3527000    Foethke Meinhard          352 OLV WEIMAR                           GER      66:45     0.00 
   27 SLA7103    Kolář Tomáš               SLA SKOB Slaný                           CZE      83:26     0.00 

      4427300    Doi Satoshi               442 ES KANTO CLUB                        JPN       disk     0.00 



H35B  (20/21)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 TUV7402    Kvapil Petr               TUV SOK TJ Turnov                        CZE      25:32   100.00 
    2 TEP7100    Aschermann Ondřej         TEP TJ Tempo Praha                       CZE      32:06    74.28 
    3 DVP7304    Jandera Tomáš             DVP TJ Dopravní podniky Praha            CZE      32:12    73.89 
    4 7147000    Nilsson Mikael            714 OK TORFINN                           SWE      32:35    72.39 
    5 DOB7002    Kubec Martin              DOB KOB Dobruška                         CZE      33:18    69.58 
    6 3937000    Molnár Attila             393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN      33:35    68.47 
    7 3936900    Dankó István              393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN      34:40    64.23 
    8 SJH7001    Beneš Jan                 SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      34:41    64.16 
    9 SMB6401    Žitný Tomáš               SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav          CZE      37:08    54.57 
   10 EZL7010    Urbanec Vít               EZL Přátelé evropských vrcholů Zlí       CZE      37:43    52.28 
   11 TJN7002    Novotný Dušan             TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      38:52    47.78 
   12 DOB7405    Humpolec Jaub             DOB KOB Dobruška                         CZE      41:35    37.14 
   13 DOB7001    Dudášek Karel             DOB KOB Dobruška                         CZE      42:59    31.66 
   14 6737204    Mikluš Marián             673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      43:03    31.40 
   15 NEJ7300    Mareš Alexander           NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      45:38    21.28 
   16 DKP0000    Cepek Pavel               DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      46:58    16.06 
   17 5017100    Bosman Juriën             501 HOC93 MEPPEL                         NED      66:35     0.00 
   18 2121970    Romanovic Radenko         212 OK MAKSIMIR ZAGREB                   CRO      75:01     0.00 

      2957200    Grebel Man                295 ECHO 73                              FRA       disk     0.00 
      3936800    Polgár Oliviér            393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN       disk     0.00 



H40A  (29/32)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 1236900    Brantner Martin           123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      23:48   100.00 
    2 KAM6700    Škvor Martin              KAM SK Kamenice                          CZE      25:11    94.19 
    3 VLI6205    Poloprutský Tomáš         VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      25:46    91.74 
    4 VPM6902    Hašek Ondřej              VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      26:28    88.80 
    5            Bleidorn Stephan          349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      27:20    85.15 
    6 VCB6502    Teringl Radek             VCB TJ OB České Budějovice               CZE      28:39    79.62 
    7 OKP6504    Novák Libor               OKP SK OK 24 Praha                       CZE      28:40    79.55 
    8 NER        Klaška Jan                N04 NEREGISTR. NOVÝ BOR                  CZE      28:45    79.20 
    9 5036900    Smulders Marco            503 NETHERLANDS MILITARY OL TEAM         NED      29:16    77.03 
   10 1220000    Zöbl Gottfried            122 ASKO AUSTRIA                         AUT      29:28    76.19 
   11 OKP6601    Richtr Aleš               OKP SK OK 24 Praha                       CZE      30:28    71.99 
   12 3516500    Wolf Tobias               351 OLG SIEGERLAND                       GER      30:36    71.43 
   13 VPM6901    Hasman Jan                VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      31:15    68.70 
   14 3046300    Marchegay Bruno           304 CORREZE COURSE D´ORIENTATION         FRA      32:22    64.01 
   15 DKP6500    Klaška Pavel              DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      34:01    57.07 
   16 4556900    Bauers Janeks             455 OK KO RIGA                           LAT      34:16    56.02 
   17 3026500    Bonora Laurent            302 ALCO ST.PRIEST 6906                  FRA      37:44    41.46 
   18 3424500    Wittiber Ralf             342 BIELEFELDER SKI-KLUB e.v.            GER      37:57    40.55 
   19 3246300    Cooper David              324 WAOC CAMBRIDGE                       GBR      38:15    39.29 
   20 SUL6602    Lederer Pavel             SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      39:19    34.80 
   21 5036600    Mooiman Gerard            503 NETHERLANDS MILITARY OL TEAM         NED      39:40    33.33 
   22 VPM6904    Kroupa Štěpán             VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      41:21    26.26 
   23 3216600    Jenkins Philip            321 SWANSEA BAY OR.CLUB                  GBR      41:58    23.67 
   24 SUL5701    Linka Vladislav           SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      42:52    19.89 
   25 SUL4701    Ženíšek Jan               SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      44:22    13.59 
   26 4216500    Galimberti Oscar          421 DOVE OF PEACE                        ITA      46:11     5.95 
   27 SUL6501    Dufek Petr                SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      62:59     0.00 
   28 DOK5501    Novák Jaroslav            DOK OK Doksy                             CZE      64:45     0.00 

      SJH6901    Kubičko Petr              SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE       disk     0.00 



H40B  (23/25)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 7166700    Eriksson Hakan            716 HASTVEDA OK                          SWE      21:40   100.00 
    2 7166700    Edvardsson Niklas         716 HASTVEDA OK                          SWE      22:00    98.46 
    3 2526300    Tänav Tonu                252 RAE ROK HARJU                        EST      24:38    86.31 
    4 VRL6701    Kubát Miroslav            VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      24:47    85.62 
    5 2526800    Pold Heigo                252 RAE ROK HARJU                        EST      26:25    78.08 
    6 TJN6802    Posselt Martin            TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      27:54    71.23 
    7 OLP6701    Kubů Jaroslav             OLP SKP OLYMP Praha                      CZE      30:16    60.31 
    8 2526500    Keerberg Erik             252 RAE ROK HARJU                        EST      32:57    47.92 
    9 2526500    Pärnik Jüri               252 RAE ROK HARJU                        EST      32:58    47.85 
   10 FSP6605    Cincibus Pavel            FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha          CZE      34:46    39.54 
   11 7146400    Edvardsson Stefan         714 OK TORFINN                           SWE      34:54    38.92 
   12 5526900    Olas Jacek                552 ORIENTUS LODŽ                        POL      35:40    35.38 
   13 FYD6606    Buřita Dobroslav          FYD Jizerský klub OB Frýdlant            CZE      37:26    27.23 
   14 2116900    Uroic Milivoj             211 OK MAKSIMIR AMERSFOORT               CRO      38:05    24.23 
   15 KVS6501    Černík Milan              KVS SKOB Kobra Vsetín                    CZE      38:52    20.62 
   16 LTU6501    Hanuš Pavel               LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      42:41     3.00 
   17 6210003    Rakič Saša                621 OK JASENICA                          SRB      49:40     0.00 
   18 7145900    Karlsson Hans-erik        714 OK TORFINN                           SWE      49:49     0.00 
   19 KAS6900    Eichler Petr              KAS KOB Kamenický Šenov                  CZE      52:04     0.00 
   20 LIT6501    Dietrich Daniel           LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE      57:24     0.00 
   21 KAM6603    Hlubuček Tomáš            KAM SK Kamenice                          CZE      66:41     0.00 
   22 6210001    Stojanovič Aleksandar     621 OK JASENICA                          SRB      80:02     0.00 

      KRL6701    Hanák Martin              KRL Kometa Kralovice                     CZE       disk     0.00 



H45A  (38/39)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 3556100    Spengler Andreas          355 ESV LOK DESSAU                       GER      26:15   100.00 
    2 VSP6201    Němeček Jan               VSP USK Praha                            CZE      27:22    95.75 
    3 5926300    Rysev Yury                592 LESMASTER KIROV                      RUS      28:49    90.22 
    4 PGP6000    Kožina Petr               PGP SK Praga                             CZE      29:06    89.14 
    5 2246300    Jensen Jes mose           224 AKIF SKOERPING                       DEN      29:46    86.60 
    6 5556300    Chachurski Ryszard        555 KU ASZ WAT WARSZAWA                  POL      31:13    81.08 
    7 1226400    Lejsek Martin             122 ASKO AUSTRIA                         AUT      31:38    79.49 
    8 3496400    Meyer Dirk                349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      31:46    78.98 
    9 3036400    Maglione Eric             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      31:54    78.48 
   10 1586400    Crefcoeur Philippe        158 RAPTORS BRUXELLES                    BEL      31:58    78.22 
   11            Mermin Eric               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      32:02    77.97 
   12 3496200    Braatz Frank              349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      32:57    74.48 
   13 5946300    Tikhonov Nikolay          594 OMEGA MOSCOW                         RUS      33:07    73.84 
   14 PGP6301    Přibík Jan                PGP SK Praga                             CZE      33:31    72.32 
   15 3066300    Basset Olivier            306 CSM RILLIEUX                         FRA      35:37    64.32 
   16 3076100    Montemont Patrice         307 UNION SPORTIVE ST.EGREVE             FRA      35:41    64.06 
   17 LTU6301    Petržela Pavel            LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      38:15    54.29 
   18 JPV6112    Jeřábek Luboš             JPV SK Junior Prostějov                  CZE      38:55    51.75 
   19 3085800    Dupoirieux Gilles         308 LO SANCHEY                           FRA      39:24    49.90 
   20 LDC6401    Vlček Petr                LDC KOB Děčín                            CZE      40:04    47.37 
   21 3146200    Obstetar Marc             314 TA FAMECK                            FRA      40:11    46.92 
   22 HAV6301    Sochor Tomáš              HAV SKOB Baník Havířov                   CZE      40:27    45.90 
   23 3486200    Buhler Gerhard-Michael    348 USV TU DRESDEN                       GER      42:30    38.10 
   24 1220000    Mair Alois                122 ASKO AUSTRIA                         AUT      44:05    32.06 
   25 CHA6200    Gorčica Pavel             CHA OK Chrastava                         CZE      44:20    31.11 
   26 SCP6001    Hošek Ladislav            SCP AC Sparta Praha                      CZE      44:35    30.16 
   27 LBE6400    Mezník Vladimír           LBE TJ Loko Beroun                       CZE      45:04    28.32 
   28 3156100    Defix Dominique           315 ORIENTEXPRES 42 - II                 FRA      49:01    13.27 
   29 1220000    Prach Franz               122 ASKO AUSTRIA                         AUT      53:45     0.00 
   30 SKV5901    Janovič Ondřej            SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      55:29     0.00 
   31 TJP5700    Kraus Ota                 TJP Sokol Troja                          CZE      61:14     0.00 
   32 1556200    Wathelet Alain            155 CO LIEGE                             BEL      62:52     0.00 
   33 3116300    Radisson Bruno            311 CRAPAHUT LYON                        FRA      64:02     0.00 
   34 TJP6301    Novák Petr                TJP Sokol Troja                          CZE      66:33     0.00 
   35 PHK6401    Hlaváček Lubomír          PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      67:48     0.00 

      1526002    Vandemeulebroek Marc      152 ASUB ORIENTATION BOUSVAL             BEL       disk     0.00 
      7016300    Sandberg Per              701 SATERBYGDENS OK                      SWE       disk     0.00 
      HCE6100    Štětina Jiří              HCE TJ Sokol Hostivice                   CZE       disk     0.00 



H45B  (24/27)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 VRL6401    Havel Leoš                VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      24:37   100.00 
    2 API6401    Funda Jiří                API OK Andante Písek                     CZE      25:09    97.83 
    3 2126300    Merunka Darko             212 OK MAKSIMIR ZAGREB                   CRO      28:32    84.09 
    4 VAM6401    Rykala Karel              VAM OOB POLART Vamberk                   CZE      29:18    80.97 
    5 TEM6301    Pšenička Jiří             TEM KOB Temelín                          CZE      29:32    80.03 
    6 SHK6102    Divecký Josef             SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      31:01    74.00 
    7 4236200    Pessina Eugenio           423 PUNTO NORD MONZA                     ITA      32:10    69.33 
    8 N010003    Ženčák Jaroslav           N01 ASPV OA ŠUMPERK                      CZE      32:34    67.70 
    9 LPU6201    Cinkan Zdeněk             LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      34:01    61.81 
   10            Karolyi Gyula             393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN      35:24    56.19 
   11 7616000    Kulikov Dmytro            761 CARNIKA DNEPROPETROVSK               UKR      36:34    51.46 
   12 5546200    Sobiegraj Marek           554 SPRINT PELCZYCE                      POL      37:27    47.87 
   13 2516300    Nikkari Hillar            251 SK ROCCO TEAM                        EST      39:04    41.30 
   14 SHK6104    Novotný Pavel             SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      42:02    29.25 
   15 SHK5901    Svoboda Miloslav          SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      42:03    29.18 
   16 5566300    Żebrowski Dariusz         556 OKS OTWOCK                           POL      44:38    18.69 
   17 SHK6403    Funda Michal              SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      46:19    11.85 
   18 OOL6204    Vaňák Milan               OOL SK HANA ORIENTEERING                 CZE      50:14     0.00 
   19 7616400    Kryvoruchko Sergii        761 CARNIKA DNEPROPETROVSK               UKR      57:04     0.00 
   20 5606100    Markowski Adam            560 ENERGETYK DYCHÓW                     POL      61:59     0.00 
   21 SKV6401    Štěrba Jiří               SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      77:23     0.00 

      OTK6201    Panovec Vladan            OTK Jiskra Otrokovice                    CZE       disk     0.00 
      ROU6202    Buk Miloslav              ROU SKOB Roudnice nad Labem              CZE       disk     0.00 
                 Carlsson Christer         726 SAVEDALENS AIK II                    SWE       disk     0.00 



H50A  (41/44)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 TZL5703    Nečas Rudolf              TZL SKOB Zlín                            CZE      24:57   100.00 
    2 4715600    Salkauskas Agirdas        471 ORIENS PANAVEŽYS                     LTU      26:26    94.05 
    3 MLA5801    Milota Josef              MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      28:09    87.17 
    4 7245800    Burman Ulf                724 GUSTAVSBERG OK                       SWE      28:22    86.31 
    5 5585500    Guga Romuald              558 SLASK WAT                            POL      28:58    83.90 
    6 2265900    Kotylo Orest              226 SILKEBORG OK                         DEN      29:23    82.23 
    7 5115600    Ekeberg Per kristian      511 IL TYRVING                           NOR      30:27    77.96 
    8 VSP5700    Škorpil Martin            VSP USK Praha                            CZE      30:31    77.69 
    9 2115600    Riet van de Gerrit        211 OK MAKSIMIR AMERSFOORT               CRO      31:51    72.34 
   10 DCE5500    Procházka Antonín         DCE Sokol Dobřichovice                   CZE      31:57    71.94 
   11 DOK5500    Novák Tom                 DOK OK Doksy                             CZE      32:08    71.21 
   12 SHK5702    Gazdačko Milan            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      32:43    68.87 
   13 TUR5803    Konopáč Jiří              TUR TJ Turnov                            CZE      33:19    66.47 
   14 MOV5201    Juřeník Josef             MOV SKOB Ostrava                         CZE      33:37    65.26 
   15 2225800    Hansen Troels bendt       222 ALLEROD OK                           DEN      33:39    65.13 
   16 DCE5400    Jaroš Vladimír            DCE Sokol Dobřichovice                   CZE      33:58    63.86 
   17 3455800    Kraemer Werner            345 POST SV DRESDEN                      GER      34:09    63.13 
   18 4525800    Mamis Girts               452 MONA OK TUKUMS                       LAT      37:26    49.97 
   19 5125600    Danielsen Vidar           512 ASKER SKIKLUBB                       NOR      38:19    46.43 
   20 7255700    Lundman Mats              725 K ROSLAGEN                           SWE      38:25    46.03 
   21 CHA5500    Kaška Rudolf              CHA OK Chrastava                         CZE      38:27    45.89 
   22 4545700    Licis Imants              454 OK KO RIGA                           LAT      38:30    45.69 
   23            Kodeda Olda               VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      40:28    37.81 
   24 2425500    Gil poveda Antonio        242 C.VALENCIANA                         ESP      43:37    25.18 
   25 ZAT5603    Brabec Zdeněk             ZAT TJ Loko Žatec                        CZE      44:28    21.78 
   26            Bruylant Dominique        153 ASUB GEVERE                          BEL      45:44    16.70 
   27 3165900    Garrec Christian          316 CSEIS FONTAINEBLEAU                  FRA      45:54    16.03 
   28 SRK5701    Kulhavý Josef             SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      46:10    14.96 
   29 MOV5502    Jelínek Petr              MOV SKOB Ostrava                         CZE      47:37     9.15 
   30            Luisi Roberto             422 ORIENTEERING PRATO A.S.D.            ITA      51:42     0.00 
   31 7145500    Arnesson Urban            714 OK TORFINN                           SWE      51:55     0.00 
   32 UOL5201    Janošík Antonín           UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      53:56     0.00 
   33 3135900    Gransart Renaud           313 SCAPA NANCY                          FRA      54:06     0.00 
   34 DKP5800    Svobodný Petr             DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      56:59     0.00 
   35 2225600    Eriksen Johnny            222 ALLEROD OK                           DEN      58:10     0.00 
   36 1545700    De wit Etienne            154 KOL FLANDERS                         BEL      67:39     0.00 
   37 3235600    Purkis Jerry              323 SAXONS BIDBOROUGH                    GBR      68:59     0.00 
   38 3095500    Bourland Jean-marie       309 CACC ST.GERMAIN                      FRA      70:07     0.00 

      1220000    Gratzer Hans georg        122 ASKO AUSTRIA                         AUT       disk     0.00 
      1525600    Hofmans Jacques           152 ASUB ORIENTATION BOUSVAL             BEL       disk     0.00 
      1575900    Garray Julius             157 PÉGASE MOHA                          BEL       disk     0.00 



H50B  (18/20)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 7615600    Sergeyev Olexandr         761 CARNIKA DNEPROPETROVSK               UKR      23:14   100.00 
    2 OLP5502    John Vladimír             OLP SKP OLYMP Praha                      CZE      24:08    96.13 
    3 PCB5901    Blabla Zdeněk             PCB SKP České Budějovice                 CZE      27:47    80.42 
    4 7195900    Eriksson Anders           719 SAVEDALENS AIK                       SWE      30:10    70.16 
    5 OLP5701    Knotek Kamil              OLP SKP OLYMP Praha                      CZE      30:44    67.72 
    6 TJP5500    Cedrych Karel             TJP Sokol Troja                          CZE      31:33    64.20 
    7 KNC5501    Jun Drahomír              KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      32:01    62.20 
    8 SHK5202    Fejlek Vojtěch            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      32:17    61.05 
    9 SVS5501    Maliňák Josef             SVS Orientklub Vsetín                    CZE      33:23    56.31 
   10 TBM5913    Hubík Petr                TBM TJ Tesla Brno                        CZE      34:19    52.30 
   11 TAP5802    Hejtmánek Vladimír        TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      38:19    35.08 
   12 OLP5801    Slabý Václav              OLP SKP OLYMP Praha                      CZE      38:46    33.14 
   13 6735801    Formanko Dušan            673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      42:30    17.07 
   14 5525800    Lewandowski Krzysztof     552 ORIENTUS LODŽ                        POL      48:37     0.00 
   15 API5601    Fajrajzl Jaromír          API OK Andante Písek                     CZE      49:54     0.00 
   16 SHK5701    Stulík Jiří               SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      58:20     0.00 
   17 SHK5703    Šabatka Petr              SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      77:11     0.00 

      VSP5801    Šváb Jan                  VSP USK Praha                            CZE       disk     0.00 



H55A  (41/41)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 3445200    Hickethier Manfred        344 SSV PLANETA RADEBEUL                 GER      25:41   100.00 
    2 5585200    Parzewski Jerzy           558 SLASK WAT                            POL      26:17    97.66 
    3 7145400    Ottosson Torgny           714 OK TORFINN                           SWE      27:40    92.28 
    4 1245400    Hones Josef               124 HSV RIED                             AUT      29:13    86.24 
    5 VSP5000    Hořínek Jaroslav          VSP USK Praha                            CZE      29:45    84.17 
    6 7245200    Öhlund Per                724 GUSTAVSBERG OK                       SWE      29:49    83.91 
    7 6325400    Cuche Denis               632 CA ROSÉ                              SUI      30:09    82.61 
    8 3445100    Härtelt Helmut            344 SSV PLANETA RADEBEUL                 GER      30:14    82.28 
    9 TJP4900    Peterka František         TJP Sokol Troja                          CZE      32:14    74.50 
   10 1545200    Simkens Alfred            154 KOL FLANDERS                         BEL      33:59    67.68 
   11 TTR5201    Orálek Miroslav           TTR OOB Třebíč                           CZE      34:02    67.49 
   12 VLI4900    Ježek Ladislav            VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      34:04    67.36 
   13 3005400    Stefanini Jean-philippe   300 GUC-CO GRENOBLE                      FRA      34:41    64.96 
   14 CHA5000    Horáček Miroslav          CHA OK Chrastava                         CZE      34:43    64.83 
   15 4545100    Zdanovs Uldis             454 OK KO RIGA                           LAT      34:56    63.98 
   16 DOK5000    Rančák Josef              DOK OK Doksy                             CZE      35:30    61.78 
   17 DLT5001    Babický Tomáš             DLT OB Rozmarýn Litoměřice               CZE      35:41    61.06 
   18 2285100    Wendelboe Flemming        228 HSOK HELSINGOR                       DEN      35:54    60.22 
   19 JIL5201    Erlebach Josef            JIL OK Jilemnice                         CZE      36:05    59.51 
   20 7145300    Erfors Lennart            714 OK TORFINN                           SWE      36:14    58.92 
   20 LPU5201    Farář Václav              LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      36:14    58.92 
   22 3915300    Bugár József              391 BOF BUDAORS                          HUN      38:08    51.52 
   23 1545200    Kellens Jean-pierre       154 KOL FLANDERS                         BEL      38:56    48.41 
   24 1545100    Linten Julien             154 KOL FLANDERS                         BEL      40:42    41.53 
   25 FSP5300    Wald František            FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha          CZE      43:26    30.89 
   26 1255100    Hechl Georg               125 NF KITZBUHEL                         AUT      44:15    27.71 
   27 7105100    Jacobson Sven             710 OK MILAN                             SWE      45:11    24.08 
   28 3555400    Kuckert Norbert           355 ESV LOK DESSAU                       GER      47:22    15.57 
   28 JEN5201    Bárta Miroslav            JEN TJ Sokol Jenišovice                  CZE      47:22    15.57 
   30 1515100    Bredo Jean                151 OLVE GRAND-HALLEUX                   BEL      49:33     7.07 
   31 2995200    Makovicka Libor           299 CO MULHOUSE                          FRA      50:21     3.96 
   32 3535100    Newerla Alfred            353 RSV HANNOVER                         GER      54:26     0.00 
   33 SKV5203    Kubát Jaroslav            SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      59:33     0.00 
   34 LBE5000    Hamáček Bohuslav          LBE TJ Loko Beroun                       CZE      59:50     0.00 
   35 2995400    Baguerey Gillse           299 CO MULHOUSE                          FRA      66:52     0.00 

      3545200    Kurbangulov Viktor        354 INDIV. HAMBURG                       GER       disk     0.00 
      4545200    Indriksons Evalds         454 OK KO RIGA                           LAT       disk     0.00 
      7095400    Nicolas Emile             709 KFUM OREBRO ORIENTEERING             SWE       disk     0.00 
      7225200    Benevello Olivier         722 NYBRO OK                             SWE       disk     0.00 
      BOV5001    Miřijovský Přemek         BOV TJ Baník Ostrava OKD                 CZE       disk     0.00 
      TUR5100    Hudský Vlastimil          TUR TJ Turnov                            CZE       disk     0.00 



H55B  (11/11)  Předběžné výsledky  16:13         

    1 LPU5401    Klimpl Petr               LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      27:34   100.00 
    2 LPU5102    Sáňka Bedřich             LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      29:25    93.29 
    3            Schwarz Robert            127 OLC WIENERWALD                       AUT      30:33    89.18 
    4 KAR5001    Pospíšil Karel            KAR SK KARLOVICE                         CZE      31:38    85.25 
    5 CHA5100    Barták Jiří               CHA OK Chrastava                         CZE      32:43    81.32 
    6 TJN5101    Böhm Karel                TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      32:55    80.59 
    7 CHA5001    Vokál Jiří                CHA OK Chrastava                         CZE      34:48    73.76 
    8 CHA5400    Pavlík Milan              CHA OK Chrastava                         CZE      34:49    73.70 
    9 CHA5002    Lusk Karel                CHA OK Chrastava                         CZE      43:00    44.01 

      5525300    Paszynski Jozef           552 ORIENTUS LODŽ                        POL       disk     0.00 
      STB5003    Našinec Jiří              STB TJ Stadion Nový Bor                  CZE       disk     0.00 



H60  (52/55)   Předběžné výsledky  16:13         

    1 2714900    Savelainen Jouni          271 HS TORPPIS                           FIN      21:38   100.00 
    2 TJN4901    Lukavec Miloslav          TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      24:40    85.98 
    3 3064800    Mascarell Henri           306 CSM RILLIEUX                         FRA      25:08    83.82 
    4 TUV4601    Gurka Jiří                TUV SOK TJ Turnov                        CZE      26:15    78.66 
    5 KAD4701    Janda Josef               KAD Originální Vivalín team Kadaň        CZE      26:28    77.66 
    6 PZR4417    Pospíšil Jaromír          PZR SKP Žďár nad Sázavou                 CZE      27:13    74.19 
    7 5534900    Bartkowiak Edward         553 WKS GRUNWALD POZNAN                  POL      27:39    72.19 
    8 TUV4701    Pospíšil Jiří             TUV SOK TJ Turnov                        CZE      27:53    71.11 
    9 1224900    Müller Leo                122 ASKO AUSTRIA                         AUT      27:54    71.03 
   10 DKP4900    Stehno Pavel              DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      28:02    70.42 
   11 SMB4801    Hlaváč Jaroslav           SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav          CZE      28:27    68.49 
   12 TUR4801    Jakubec Jindřich          TUR TJ Turnov                            CZE      29:19    64.48 
   13 7614800    Sonin Mykola              761 CARNIKA DNEPROPETROVSK               UKR      29:25    64.02 
   14 3564300    Finkenstaedt Frank        356 OLV USLAR                            GER      29:27    63.87 
   15 SCP4700    Buriánek Jaromír          SCP AC Sparta Praha                      CZE      30:12    60.40 
   16 DKP4700    Procházka Aleš            DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      30:17    60.02 
   17 1224800    Böhm Eduard               122 ASKO AUSTRIA                         AUT      32:05    51.69 
   18 SLA4600    Nosál Stanislav           SLA SKOB Slaný                           CZE      32:52    48.07 
   19 LLI4501    Kraus Jan                 LLI TJ Loko Liberec                      CZE      33:33    44.92 
   20 KAS4600    Nejezchleba Jiří          KAS KOB Kamenický Šenov                  CZE      34:46    39.29 
   21 1544800    Janssen Marcel            154 KOL FLANDERS                         BEL      35:59    33.67 
   22 VRL4901    Knobloch Jindřich         VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      36:01    33.51 
   23 SRK4702    Hrobař Rudolf             SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      36:02    33.44 
   24 LBE4900    Tvrdek Vojtěch            LBE TJ Loko Beroun                       CZE      36:50    29.74 
   25 CHA4901    Kadavý Zdeněk             CHA OK Chrastava                         CZE      39:12    18.80 
   26 1544800    Timmermans Jos            154 KOL FLANDERS                         BEL      39:51    15.79 
   27 1265100    Lamprecht Reinhard        126 LZ OMAHA                             AUT      39:56    15.41 
   28 JES4601    Otta Pavel                JES KOS Jesenice                         CZE      40:27    13.02 
   29 KAR4701    Tomeček Lubomír           KAR SK KARLOVICE                         CZE      41:38     7.55 
   30 6314600    Pittet Errol              631 OLG BREITSEE                         SUI      42:03     5.62 
   31 1234500    Tobler Gottfried          123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      43:46     0.00 
   32 7224500    Petersson Bengt           722 NYBRO OK                             SWE      43:48     0.00 
   33 AZL4512    Imrich Josef              AZL SKOB ARIS Zlín                       CZE      44:25     0.00 
   34 VRB4703    Zaoral Jan                VRB SK při gymnáziu Vrbno p. Pradě       CZE      47:50     0.00 
   35 SUL4700    Dubský Josef              SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      47:51     0.00 
   36 JIL4701    Zlesák Zdeněk             JIL OK Jilemnice                         CZE      48:44     0.00 
   37 5954500    Chizhikov Sergey          595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      49:03     0.00 
   38 ROU4702    Lebduška Petr             ROU SKOB Roudnice nad Labem              CZE      50:10     0.00 
   39 1264800    Benedek Robert            126 LZ OMAHA                             AUT      51:05     0.00 
   40 7224500    Karlsson Kenneth          722 NYBRO OK                             SWE      52:02     0.00 
   41 LPU4601    Vávra Jaroslav            LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      54:25     0.00 
   42 PGP4601    Dvořák Jaromír            PGP SK Praga                             CZE      54:38     0.00 
   43 4224200    Manfrin Stelvio           422 ORIENTEERING PRATO A.S.D.            ITA      60:22     0.00 
   44 7144700    Magnusson Leif            714 OK TORFINN                           SWE      76:54     0.00 
   45 5014901    Fijlstra Dick             501 HOC93 MEPPEL                         NED      77:48     0.00 

      1264700    Grabenhofer Wilhelm       126 LZ OMAHA                             AUT       disk     0.00 
      1544600    Bylemans Jos              154 KOL FLANDERS                         BEL       disk     0.00 
      2944900    Gerbeaux Jean-Paul        294 GERBEAUX´S FAMILY                    FRA       disk     0.00 
      5574800    Michalek Janusz           557 MODRZEW SKWIERZYNA                   POL       disk     0.00 
      LLI4502    Lukáš Zdeněk              LLI TJ Loko Liberec                      CZE       disk     0.00 
      LPU4701    Čepelka Petr              LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE       disk     0.00 
      PGP4800    Zelený Vladimír           PGP SK Praga                             CZE       disk     0.00 



H65  (43/44)   Předběžné výsledky  16:13         

    1 7044300    Byström Vaste             704 OK VIRDARNA                          SWE      21:24   100.00 
    2 2214300    Svendsen Ole              221 OK ROSKILDE                          DEN      22:25    95.25 
    3 7224200    Buhre Anders              722 NYBRO OK                             SWE      24:18    86.45 
    4 FSP4300    Čadil Jan                 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha          CZE      24:20    86.29 
    5 FYD4300    Buřita Dobroslav          FYD Jizerský klub OB Frýdlant            CZE      25:25    81.23 
    6 7224400    Karlsson Jan-ulf          722 NYBRO OK                             SWE      25:55    78.89 
    7 MLA4401    Fišák Jan                 MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      26:04    78.19 
    8 4514300    Novikovs Peteris          451 SENIORS RIGA                         LAT      26:26    76.48 
    9 7204000    Ling Erland               720 JOK JONKOPING                        SWE      26:28    76.32 
   10 7114400    Lindblom Ingemar          711 IFK GOTEBORG                         SWE      27:02    73.68 
   11 7214000    Ernvid Ivan               721 NITTA IF                             SWE      27:26    71.81 
   12 7234300    Svensson Hans             723 KINNARUMMA IF                        SWE      27:45    70.33 
   13 VSP4300    Dohnal Josef              VSP USK Praha                            CZE      28:58    64.64 
   14 3574000    Wichmann Peter            357 USC MAGDEBURG                        GER      29:26    62.46 
   15 5016800    Ross Ton                  501 HOC93 MEPPEL                         NED      29:30    62.15 
   16 7214200    Spetz Rune                721 NITTA IF                             SWE      29:31    62.07 
   17 2254200    Hansen Mogens             225 OK SKAERMEN                          DEN      29:45    60.98 
   18 3554200    Güth Hans                 355 ESV LOK DESSAU                       GER      29:49    60.67 
   19 TEP4400    Aschermann Michael        TEP TJ Tempo Praha                       CZE      30:23    58.02 
   20 SJH4201    Gřunděl Ivan              SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      30:59    55.22 
   21 VBM4410    Bauer Emil                VBM VSK MZLU Brno                        CZE      31:17    53.82 
   22 ZVS4301    Vyškovský Ivan            ZVS TJ Zbrojovka Vsetín                  CZE      31:37    52.26 
   23 1224100    Rieder Gernot             122 ASKO AUSTRIA                         AUT      32:01    50.39 
   24 SLA4200    Zábranský Emil            SLA SKOB Slaný                           CZE      32:53    46.34 
   25 6734301    Šmelík Ludovít            673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      33:13    44.78 
   26 ONO4201    Lisý Jan                  ONO SKOB Ostrov                          CZE      33:18    44.39 
   27 7164200    Eriksson Roland           716 HASTVEDA OK                          SWE      34:02    40.97 
   28 3464000    Glaser Wolfgang           346 HSG TURBINE ZITTAU                   GER      35:17    35.12 
   29 3054300    Lemble Andre              305 CO STRASBOURG                        FRA      35:46    32.87 
   30 MLA4201    Sklenář Jan               MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      35:51    32.48 
   31 7024400    Grönblad Christer         702 HARLOVS IF                           SWE      36:48    28.04 
   32 LPU4001    Koudelka Karel            LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      37:23    25.31 
   33 7124200    Bergstrand John-erik      712 VAREND GN OL                         SWE      38:07    21.88 
   34 7144300    Fredman Bengt             714 OK TORFINN                           SWE      38:09    21.73 
   35 SJI4138    Šmrha František           SJI OK Jihlava                           CZE      39:55    13.47 
   36 7144400    Nilsson Bengt-Ake         714 OK TORFINN                           SWE      40:14    11.99 
   37 1264200    Ziermann Paul             126 LZ OMAHA                             AUT      41:37     5.53 
   38 BSO4401    Schimm Dieter             BSO KOB Baník Sokolov                    CZE      44:26     0.00 
   39 EZL4444    Urbanec Antonín           EZL Přátelé evropských vrcholů Zlí       CZE      48:26     0.00 
   40 SHK4001    Máslo Miroslav            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      53:08     0.00 
   41 7144400    Persson Bo-göran          714 OK TORFINN                           SWE      53:30     0.00 
   42 1224400    Du cross Harvey           122 ASKO AUSTRIA                         AUT     103:36     0.00 

      7054300    Johannesson Nils          705 HELSINGBORS SOK                      SWE       disk     0.00 



H70  (12/13)   Předběžné výsledky  16:13         

    1 5583900    Namysł Stanisław          558 SLASK WAT                            POL      22:13   100.00 
    2 SJC3601    Havlík Jaroslav           SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      23:19    95.05 
    3 PGP3800    Attl Vladimír             PGP SK Praga                             CZE      23:39    93.55 
    4 SJP3501    Bláha Svatopluk           SJP TJ Slavoj Praha                      CZE      29:10    68.72 
    5 PHK3802    Novotný Petr              PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      31:09    59.79 
    6 4513600    Stamurs Eriks             451 SENIORS RIGA                         LAT      32:59    51.54 
    7 7143700    Nilsson Burne             714 OK TORFINN                           SWE      33:18    50.11 
    8 5911936    Tarantsev Evgeny          591 OK YEISK                             RUS      42:54     6.90 
    9 6343900    Christian Hans            634 OLC Kapreolo                         SUI      49:00     0.00 
   10 OTK3617    Panovec Zbislav           OTK Jiskra Otrokovice                    CZE      51:21     0.00 
   11 1223900    Lejsek Tomas              122 ASKO AUSTRIA                         AUT      54:02     0.00 
   12 3433600    Stadler Ewald             343 OL-STADLER                           GER      55:38     0.00 



H75  (8/8)     Předběžné výsledky  16:13         

    1 3463400    Haufe Horst               346 HSG TURBINE ZITTAU                   GER      22:43   100.00 
    2 KNC3300    Kalivoda Viktor           KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      25:51    86.21 
    3 7143200    Edvardsson Bengt          714 OK TORFINN                           SWE      30:14    66.91 
    4 FSP3400    Hanák Milan               FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha          CZE      32:27    57.15 
    5 3472900    Frohner Klaus             347 MTV DANNENBERG                       GER      32:55    55.10 
    6 3423400    Wittiber Wolfgang         342 BIELEFELDER SKI-KLUB e.v.            GER      39:56    24.21 
    7 OTK2503    Tomášek František         OTK Jiskra Otrokovice                    CZE     115:15     0.00 

      SJP2700    Mack Zdeněk               SJP TJ Slavoj Praha                      CZE       disk     0.00 



T3  (68/80)    Předběžné výsledky  16:13         

    1 LLI0201    Paroulek Lukáš            LLI TJ Loko Liberec                      CZE      13:39   100.00 
    2 DVP0251    Janderová Barbora         DVP TJ Dopravní podniky Praha            CZE      13:42    99.63 
    3 LLI0001    Melichar Péťa             LLI TJ Loko Liberec                      CZE      14:21    94.87 
    4 LLI9802    Melichar Vojta            LLI TJ Loko Liberec                      CZE      14:55    90.72 
    5            Linková Lucie             TUR TJ Turnov                            CZE      15:21    87.55 
    6 NEJ0300    Novotný Vítek             NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      15:23    87.30 
    7 PGP0200    Brousil Tomáš             PGP SK Praga                             CZE      15:36    85.71 
    8            Benák Martin              NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      15:53    83.64 
    9 KRL0251    Lauberová Kateřina        KRL Kometa Kralovice                     CZE      15:56    83.27 
   10            Kosová Tereza             NER NEREG                                         15:57    83.15 
   11            Boucherová Thea           NER NEREG                                         16:15    80.95 
   12 VPM0002    Hasman Ondřej             VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      16:48    76.92 
   13 N039900    Jeřábek Tomáš             N03 NEREGISTR. PRAHA 9                   CZE      16:50    76.68 
   14            Montemont Lucas           307 UNION SPORTIVE ST.EGREVE             FRA      17:05    74.85 
   15 KAM0100    Valášek Václav            KAM SK Kamenice                          CZE      17:16    73.50 
   16 TJN0000    Pešek Jakub               TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      17:24    72.53 
   17 CHA0050    Pavlíková Markéta         CHA OK Chrastava                         CZE      17:33    71.43 
   18 TJN0000    Pešek Petr                TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      18:23    65.32 
   19 SLA0001    Čech Richard              SLA SKOB Slaný                           CZE      18:34    63.98 
   20 KAM0202    Škvor Adam                KAM SK Kamenice                          CZE      18:51    61.90 
   21 SJH0051    Pragerová Petra           SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      19:09    59.71 
   22 6730251    Šmelíková Dorota          673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      19:25    57.75 
   23 TJN0000    Vinklářová Karolína       TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      19:31    57.02 
   24 N039800    Jeřábková Anna            N03 NEREGISTR. PRAHA 9                   CZE      19:52    54.46 
   25            Montemont Climent         307 UNION SPORTIVE ST.EGREVE             FRA      20:08    52.50 
   26 SJN0001    Bauer Matyáš              SJN SKP JABLONEC NAD NISOU               CZE      20:13    51.89 
   27 VRL0001    Kubát Tomáš               VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      20:31    49.69 
   28            Stříteská Sofie           ZVS TJ Zbrojovka Vsetín                  CZE      20:57    46.52 
   28            Krejbich Daniel           N05 NEREGISTR. PRAHA 8                   CZE      20:57    46.52 
   30 6730252    Miklušová Tamara          673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      21:13    44.57 
   31 SNA0501    Doucha Martin             SNA TJ Start Náchod                      CZE      21:52    39.80 
   32 7140000    Ottosson Betty            714 OK TORFINN                           SWE      22:46    33.21 
   33 KAR7650    Stiborová Blanka          KAR SK KARLOVICE                         CZE      23:18    29.30 
   34 KNC9950    Čiháková Barbora          KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      23:27    28.21 
   35 3020300    Bonora Yoann              302 ALCO ST.PRIEST 6906                  FRA      23:40    26.62 
   36 3490200    Winnig Pepe               349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      23:57    24.54 
   37 TJN0000    Vinklář Šimon             TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      24:19    21.86 
   38            Kolář Matyáš              NER NEREG                                         24:22    21.49 
   39 TJP0200    Weisl Martin              TJP Sokol Troja                          CZE      24:38    19.54 
   40 CST0401    Pelc Matyáš               CST TJ ČZ Strakonice                     CZE      25:00    16.85 
   41 VCB0552    Janošíková Eva            VCB TJ OB České Budějovice               CZE      25:27    13.55 
   42 SLA0501    Ježek František           SLA SKOB Slaný                           CZE      26:38     4.88 
   43 SLA0200    Hrdlička Jan              SLA SKOB Slaný                           CZE      26:59     2.32 
   44 SLA0150    Jirkovská Michaela        SLA SKOB Slaný                           CZE      27:16     0.24 
   45 VPM0101    Hašek Adam                VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      27:30     0.00 
   46            Kodeda Petr Olda          VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      27:35     0.00 
   47            Mc Mahon Anežka           NER NEREG                                         27:49     0.00 
   48 SKV0401    Štěrba Marek              SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      28:47     0.00 
   49 VPM0201    Hasman Marek              VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      29:38     0.00 
   50 3490200    Hohmann Niklas            349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      30:49     0.00 
   51 CST0051    Pelcová Kateřina          CST TJ ČZ Strakonice                     CZE      31:17     0.00 
   52 N020000    Kulhavá Marie tereza      N02 NEREGISTR. PRAHA                     CZE      32:03     0.00 
   53 6344000    Christian Heidi           634 OLC Kapreolo                         SUI      32:06     0.00 
   54 OLP0301    Kubů Matyáš               OLP SKP OLYMP Praha                      CZE      32:16     0.00 
   55            Janečková Josefína        EKP VŠTJ Ekonom Praha                    CZE      32:31     0.00 
   56 TTR04      Mašterová Lenka           TTR OOB Třebíč                           CZE      34:17     0.00 
   57 SLA0350    Jirkovská Kateřina        SLA SKOB Slaný                           CZE      36:54     0.00 
   58 LLI0404    Peterka Jakub             LLI TJ Loko Liberec                      CZE      37:04     0.00 
   59 FSP0000    Cincibusová Lenka         FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha          CZE      37:05     0.00 
   60 2950200    Grebel Antonin            295 ECHO 73                              FRA      52:31     0.00 
   61 SLA0550    Jirkovská Magdaléna       SLA SKOB Slaný                           CZE      61:05     0.00 
   62            Milota Bretislav          MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      63:00     0.00 
   63 JES0551    Bílá Tereza               JES KOS Jesenice                         CZE      75:36     0.00 
   64 3100400    Jouneau Maelyse           310 ORIENT ALP GRENOBLE                  FRA      97:57     0.00 

      DKP0100    Klaška Martin             DKP SK Kotlářka Praha                    CZE       disk     0.00 
      LLI9801    Košek Jan                 LLI TJ Loko Liberec                      CZE       disk     0.00 
      SLA0500    Jirkovský Jan             SLA SKOB Slaný                           CZE       disk     0.00 
      VPM0053    Kroupová Adéla            VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE       disk     0.00