bohemia 2009čt 6.8.2009 15:55
Celkové bodové výsledkyvytvořeno MTPoints2003 © Stephan Krämer 2007

   StČí Jméno                          RN Kategorie          E1           E2           E3           E4           E5         Total  místo 


255    SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe   CZE    

   1279 Dubský Josef                      H60             88:52   44   50:36   37                                                        
                                                           0.00        22.77                                                22.77     43 
   1282 Dufek Petr                        H40A                                                                                           
                                                                                                                                         
   1280 Hromádka Miroslav                 H21B           112:30   27   83:22   32                                                        
                                                          36.48        30.21                                                66.69     28 
   1288 Kabátníková Martina               D21C             disk        99:13   16                                                        
                                                           0.00         0.00                                                 0.00     15 
   1281 Lederer Pavel                     H40A            78:58   18   54:40   20                                                        
                                                          54.13        47.94                                               102.07     18 
   1283 Linka Vladislav                   H40A           106:38   28   81:50   29                                                        
                                                           3.02         0.00                                                 3.02     30 
   1284 Linková Alena                     D35B            63:32   12   54:47   21                                                        
                                                          65.21        18.70                                                83.91     14 
   1285 Nováková Jana                     D35B            54:32    5   40:11    9                                                        
                                                          84.30        67.02                                               151.32      7 
   1286 Ženíšek Jan                       H40A            90:35   23   69:59   26                                                        
                                                          32.67         5.33                                                38.00     27 
   1287 Ženíšek Radek                     H21B           127:17   31   74:39   27                                                        
                                                          15.00        47.96                                                62.96     31 



Návrat na hlavní stránku