bohemia 2009čt 6.8.2009 15:55
Celkové bodové výsledkyvytvořeno MTPoints2003 © Stephan Krämer 2007

   StČí Jméno                          RN Kategorie          E1           E2           E3           E4           E5         Total  místo 


125    595 OK MYSL MOSCOW                   RUS    

    507 Astafyev Evgeny                   H12B            46:31    9   37:20    9                                                        
                                                          30.02        46.99                                                77.01      8 
    508 Burukhin Anton                    H16B             disk         disk                                                             
                                                           0.00         0.00                                                 0.00     10 
    526 Chizhikov Sergey                  H60             69:30   36   41:29   25                                                        
                                                          35.24        54.70                                                89.94     30 
    527 Chizhikova Liudmila               D55             54:31    9   32:45    7                                                        
                                                          58.34        75.87                                               134.21      8 
    509 Desinov Sergey                    H35B                         60:28   15                                                        
                                                                       50.58                                                50.58     15 
    506 Desinova Irina                    D65             87:26   16                                                                     
                                                           0.00                                                              0.00     18 
    524 Fadeeva Daria                     D12A            45:55    6   33:01    5                                                        
                                                          59.22        74.86                                               134.08      6 
    525 Fomina Olga                       D14A            58:41   23   45:24   26                                                        
                                                          46.58        25.50                                                72.08     23 
    511 Kachalov Sergey                   H16B            70:53    3   53:34    4                                                        
                                                          63.82        78.63                                               142.45      4 
    512 Kosovets Vyacheslav               H12B            59:50   15   45:41   12                                                        
                                                           0.00        12.77                                                12.77     15 
    513 Kupriyanov Alexey                 H14A            88:04   32   66:35   32                                                        
                                                           0.00         0.00                                                 0.00     34 
    514 Murashov Fedor                    H14B            62:08    6   68:23   12                                                        
                                                          36.92         8.18                                                45.10     11 
    515 Petrov Vadim                      H18B             disk        98:33   15                                                        
                                                           0.00         4.53                                                 4.53     15 
    516 Ponyaev Semen                     H20B             disk       106:27    8                                                        
                                                           0.00        24.97                                                24.97      8 
    518 Radkevich Pavel                   H10              disk        65:54   23                                                        
                                                           0.00         0.00                                                 0.00     17 
    519 Rezvanova Arina                   D14A            57:40   21   35:47   17                                                        
                                                          49.24        62.46                                               111.70     15 
    521 Samoylov Maxim                    H12B            75:49   17   42:43   11                                                        
                                                           0.00        24.93                                                24.93     13 
    520 Savinov Alexander                 H12A            52:57    5   38:55    6                                                        
                                                          73.83        74.19                                               148.02      5 
    522 Sedov Nikolay                     H12B            27:22    1   26:25    3                                                        
                                                         100.00        91.73                                               191.73      1 
    523 Slyshkin Anatoly                  H14B            78:25   11   70:18   13                                                        
                                                           0.00         2.81                                                 2.81     14 
    510 Zimina Zoya                       D60             56:46   10   31:13    1                                                        
                                                          75.65       100.00                                               175.65      4 



Návrat na hlavní stránku