bohemia 2009st 5.8.2009 16:29
Celkové bodové výsledkyvytvořeno MTPoints2003 © Stephan Krämer 2007

   StČí Jméno                          RN Kategorie          E1           E2           E3           E4           E5         Total  místo 


125    595 OK MYSL MOSCOW                   RUS    

    507 Astafyev Evgeny                   H12B            46:31    9                                                                     
                                                          30.02                                                             30.02      9 
    508 Burukhin Anton                    H16B             disk                                                                          
                                                           0.00                                                              0.00      9 
    526 Chizhikov Sergey                  H60             69:30   36                                                                     
                                                          35.24                                                             35.24     36 
    527 Chizhikova Liudmila               D55             54:31    9                                                                     
                                                          58.34                                                             58.34      9 
    509 Desinov Sergey                    H35B                                                                                           
                                                                                                                                         
    506 Desinova Irina                    D65             87:26   16                                                                     
                                                           0.00                                                              0.00     16 
    524 Fadeeva Daria                     D12A            45:55    6                                                                     
                                                          59.22                                                             59.22      6 
    525 Fomina Olga                       D14A            58:41   23                                                                     
                                                          46.58                                                             46.58     23 
    511 Kachalov Sergey                   H16B            70:53    3                                                                     
                                                          63.82                                                             63.82      3 
    512 Kosovets Vyacheslav               H12B            59:50   15                                                                     
                                                           0.00                                                              0.00     13 
    513 Kupriyanov Alexey                 H14A            88:04   32                                                                     
                                                           0.00                                                              0.00     30 
    514 Murashov Fedor                    H14B            62:08    6                                                                     
                                                          36.92                                                             36.92      6 
    515 Petrov Vadim                      H18B             disk                                                                          
                                                           0.00                                                              0.00     12 
    516 Ponyaev Semen                     H20B             disk                                                                          
                                                           0.00                                                              0.00      7 
    518 Radkevich Pavel                   H10              disk                                                                          
                                                           0.00                                                              0.00     13 
    519 Rezvanova Arina                   D14A            57:40   21                                                                     
                                                          49.24                                                             49.24     21 
    521 Samoylov Maxim                    H12B            75:49   17                                                                     
                                                           0.00                                                              0.00     13 
    520 Savinov Alexander                 H12A            52:57    5                                                                     
                                                          73.83                                                             73.83      5 
    522 Sedov Nikolay                     H12B            27:22    1                                                                     
                                                         100.00                                                            100.00      1 
    523 Slyshkin Anatoly                  H14B            78:25   11                                                                     
                                                           0.00                                                              0.00     11 
    510 Zimina Zoya                       D60             56:46   10                                                                     
                                                          75.65                                                             75.65     10 



Návrat na hlavní stránku