bohemia 2009čt 10.9.2009 16:11
Předběžné výsledkyvytvořeno MTPoints2003 © Stephan Krämer 2007

místo Text1      Jméno                     Klub                                     Stát       Čas     Body 



D10  (21/22)   Předběžné výsledky  16:09         

    1 VRL9951    Waňková Martina           VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      21:55   100.00 
    2 VLI9950    Poloprutská Lucie         VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      31:52    54.60 
    3 LLI9853    Krausová Hanička          LLI TJ Loko Liberec                      CZE      33:05    49.05 
    4 KRL9951    Hanáková Lenka            KRL Kometa Kralovice                     CZE      35:04    40.00 
    5 NEJ9950    Marešová Alexandra        NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      35:55    36.12 
    6            Bergdahl Julia            726 SAVEDALENS AIK II                    SWE      37:18    29.81 
    7 KRL0051    Biersaková Dagmar         KRL Kometa Kralovice                     CZE      38:00    26.62 
    8            Janoušková Lucie          BOR OK Jiskra Nový BOR                   CZE      39:58    17.64 
    9 LTU9951    Mačková Markéta           LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      42:39     5.40 
   10 TJN0051    Lejsková Barbora          TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      42:58     3.95 
   11 3029900    Bonora Lise               302 ALCO ST.PRIEST 6906                  FRA      43:41     0.68 
   12 SLA0050    Srbová Kristýna           SLA SKOB Slaný                           CZE      46:39     0.00 
   13 KRL9953    Beranová Barbora          KRL Kometa Kralovice                     CZE      51:11     0.00 
   14 SLA9950    Kolářová Johana           SLA SKOB Slaný                           CZE      55:04     0.00 
   15 SLA0052    Duláková Veronika         SLA SKOB Slaný                           CZE      68:43     0.00 
   16 ROZ9950    Klinkerová Magdaléna      ROZ Orientační klub TOM Roztoky          CZE      69:19     0.00 
   17 SLA0051    Duláková Kristina         SLA SKOB Slaný                           CZE      71:13     0.00 
   18            Herzfeld Hanna            351 OLG SIEGERLAND                       GER     140:52     0.00 

      CHA9950    Bartáková Ml.             CHA OK Chrastava                         CZE       disk     0.00 
      LBE9950    Procházková Jana          LBE TJ Loko Beroun                       CZE       disk     0.00 
   ms NEJ0250    Marešová Klára            NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      63:34     0.00 



D12A  (19/20)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 PHK9751    Novotná Klára             PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      32:37   100.00 
    2 PGP9850    Janovská Kateřina         PGP SK Praga                             CZE      37:29    85.08 
    3 2229700    Eriksen Linea place       222 ALLEROD OK                           DEN      41:54    71.54 
    4 TUR9851    Hudská Ludmila            TUR TJ Turnov                            CZE      43:59    65.15 
    5 1239700    Peroutka Sophie           123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      44:00    65.10 
    6 5959700    Fadeeva Daria             595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      45:55    59.22 
    7 ROZ9751    Prýmková Barbora          ROZ Orientační klub TOM Roztoky          CZE      47:10    55.39 
    8 SLA9750    Ježková Kateřina          SLA SKOB Slaný                           CZE      48:15    52.07 
    9 LTU9851    Vondráková Barbora        LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      53:05    37.25 
   10 TUR9751    Linková Alena             TUR TJ Turnov                            CZE      54:13    33.78 
   11 SLA9853    Doubková Petra            SLA SKOB Slaný                           CZE      56:15    27.54 
   12 2969700    Chaillard Dana            296 ECHO 73 II                           FRA      56:19    27.34 
   13 3069800    Basset Juliette           306 CSM RILLIEUX                         FRA      57:36    23.40 
   14 KAM9750    Čermáková Alžběta         KAM SK Kamenice                          CZE      61:35    11.19 
   15 1220000    Johannsson Sofia          122 ASKO AUSTRIA                         AUT      64:26     2.45 
   16 1239700    Pauser Ida                123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      64:50     1.23 
   17 ROZ9750    Němcová Barbora           ROZ Orientační klub TOM Roztoky          CZE      65:10     0.20 
   18 3159700    Defix Julia               315 ORIENTEXPRES 42 - II                 FRA      76:42     0.00 
   19 3109800    Jouneau Agathe            310 ORIENT ALP GRENOBLE                  FRA      78:44     0.00 



D12B  (26/26)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 6739952    Miklušová Tereza          673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      32:02   100.00 
    2 6739951    Šmelíková Tereza          673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      33:38    95.01 
    3 VLI9750    Poloprutská Klára         VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      34:51    91.21 
    4 VPM9853    Mikešová Adéla            VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      37:24    83.25 
    5 LTU9854    Cermanová Petra           LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      39:19    77.26 
    6 SLA9852    Zábranská Kristýna        SLA SKOB Slaný                           CZE      39:34    76.48 
    7 SLA9854    Bejčková Kateřina         SLA SKOB Slaný                           CZE      39:41    76.12 
    8 LTU9852    Sedláčková Tereza         LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      39:53    75.49 
    9 1221997    Huber Jaqueline           122 ASKO AUSTRIA                         AUT      40:19    74.14 
   10 VPM9752    Obytová Kateřina          VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      41:20    70.97 
   11 6730051    Hrabošová Magdaléna       673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      43:33    64.05 
   12 5529800    Filipowska Aleksandra     552 ORIENTUS LODŽ                        POL      45:29    58.01 
   13 6210002    Stojanovič Sofija         621 OK JASENICA                          SRB      45:33    57.80 
   14 TJP9750    Weislová Adéla            TJP Sokol Troja                          CZE      47:57    50.31 
   15 LTU9853    Horní Edita               LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      48:03    50.00 
   16 NEJ9850    Polcarová Simona          NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      48:31    48.54 
   17 VPM9852    Kroupová Eliška           VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      55:24    27.06 
   18 SLA9855    Tomášková Barbora         SLA SKOB Slaný                           CZE      55:41    26.17 
   19 CST9851    Štefanyuková Eliška       CST TJ ČZ Strakonice                     CZE      55:58    25.29 
   20 VPM9753    Durasová Markéta          VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      59:43    13.58 
   21 1229800    Kupfner Yvonne            122 ASKO AUSTRIA                         AUT      63:16     2.50 
   22 LIT9751    Dietrichová Martina       LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE      64:00     0.21 
   23 2959800    Grebel Louise             295 ECHO 73                              FRA      69:52     0.00 
   24 SLA9851    Hrdličková Lidka          SLA SKOB Slaný                           CZE      71:59     0.00 
   25 2979700    Sendron Kathleen          297 VERVINS ORIENTATION                  FRA     112:14     0.00 

      EZL9752    Urbancová Alexandra       EZL Přátelé evropských vrcholů Zlí       CZE       disk     0.00 



D14A  (32/32)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 7149500    Nilsson Jessica           714 OK TORFINN                           SWE      38:15   100.00 
    2 SRK9655    Kulhavá Eliška            SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      39:30    96.73 
    3 KAM9554    Procházková Marie         KAM SK Kamenice                          CZE      41:38    91.15 
    4 VRL9652    Hančová Petra             VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      42:26    89.06 
    5 KAM9551    Hlubučková Kristýna       KAM SK Kamenice                          CZE      43:58    85.05 
    6 PZR9559    Doleželová Kateřina       PZR SKP Žďár nad Sázavou                 CZE      44:02    84.88 
    7 3039500    Hummel-azais Margaux      303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      44:22    84.01 
    8 1220000    Pirklbauer Judith         122 ASKO AUSTRIA                         AUT      44:59    82.40 
    9 PGP9554    Pavlů Kateřina            PGP SK Praga                             CZE      45:56    79.91 
   10 PGP9650    Kožinová Zuzana           PGP SK Praga                             CZE      46:33    78.30 
   11 3039500    Maisonneuve Valentine     303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      49:38    70.24 
   12 PGP9551    Přibíková Johana          PGP SK Praga                             CZE      49:39    70.20 
   13 3039500    Devrieux Nais             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      50:13    68.71 
   14 KRL9651    Hanáková Magda            KRL Kometa Kralovice                     CZE      50:24    68.24 
   15 TUV9551    Zakouřilová Štěpánka      TUV SOK TJ Turnov                        CZE      50:54    66.93 
   16 4709600    Salkauskaite Vaiva        470 KKSC ORIENS                          LTU      52:02    63.97 
   17 5529500    Bialkowska Aneta          552 ORIENTUS LODŽ                        POL      53:39    59.74 
   18 4709600    Burlingyte Brigita        470 KKSC ORIENS                          LTU      54:41    57.04 
   19 KAM9650    Hausenblasová Karolína    KAM SK Kamenice                          CZE      55:27    55.03 
   20 3039600    Body Mathilde             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      55:31    54.86 
   21 5959500    Rezvanova Arina           595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      57:40    49.24 
   22 3039500    Denaix Lou                303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      58:36    46.80 
   23 5959500    Fomina Olga               595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      58:41    46.58 
   24 1239600    Krapesch Stephanie        123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      58:59    45.80 
   25 4719500    Cerskute Greta            471 ORIENS PANAVEŽYS                     LTU      68:03    22.09 
   26 TUV9653    Smutná Kateřina           TUV SOK TJ Turnov                        CZE      68:30    20.92 
   27 5529600    Banas Agnieszka           552 ORIENTUS LODŽ                        POL      70:16    16.30 
   28 3039500    Monterrat Laurene         303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      74:39     4.84 
   29 2979500    Largillere Eugénie        297 VERVINS ORIENTATION                  FRA      78:17     0.00 
   30 SLA9652    Müllerová Eva             SLA SKOB Slaný                           CZE      79:15     0.00 
   31 5569500    Żebrowska Barbara         556 OKS OTWOCK                           POL      81:20     0.00 

      3039600    Lafarge Emeline           303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA       disk     0.00 



D14B  (12/13)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 VSP9551    Bohatá Jana               VSP USK Praha                            CZE      42:27   100.00 
    2 MLA9559    Sklenářová Magda          MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      42:34    99.73 
    3 3039600    Bornard Julie             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      47:11    88.85 
    4 SJH9551    Kubičková Bára            SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      47:59    86.97 
    5 2999600    Lebihan Barbara           299 CO MULHOUSE                          FRA      49:59    82.25 
    6 4559600    Bauere Linda              455 OK KO RIGA                           LAT      57:59    63.41 
    7 6720000    Steigrová Gabriela        672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK      58:05    63.17 
    8 5529500    Swiech Wiktoria           552 ORIENTUS LODŽ                        POL      63:47    49.74 
    9 3039600    Bonora Marine             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      66:17    43.86 
   10 PGP9651    Přibíková Ema             PGP SK Praga                             CZE      80:58     9.27 
   11 LTU9652    Procházková Aneta         LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      92:46     0.00 

      1229500    Obermann Julia            122 ASKO AUSTRIA                         AUT       disk     0.00 



D16A  (34/34)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 PHK9451    Novotná Markéta           PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      35:01   100.00 
    2 TUR9353    Pavlovcová Petra          TUR TJ Turnov                            CZE      36:42    95.19 
    3 UOL9353    Horčičková Vendula        UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      40:43    83.72 
    4 LTU9551    Svobodová Lenka           LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      41:38    81.10 
    5 ZBM9451    Chromá Kateřina           ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      42:23    78.96 
    6 ZBM9456    Tesařová Markéta          ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      42:24    78.91 
    7 7019400    Sandberg Frida            701 SATERBYGDENS OK                      SWE      42:53    77.53 
    8 DKP9350    Svobodná Tereza           DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      43:34    75.58 
    9 SHK9351    Fundová Eliška            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      43:45    75.06 
   10 TUR9358    Kochová Nikola            TUR TJ Turnov                            CZE      43:47    74.96 
   11 SJH9352    Šrámková Michaela         SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      45:08    71.11 
   12 UOL9355    Šimková Johanka           UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      45:09    71.06 
   13 LLI9651    Štičková Anna             LLI TJ Loko Liberec                      CZE      47:26    64.54 
   14 PGP9350    Kožinová Anna             PGP SK Praga                             CZE      49:21    59.07 
   15 3039300    Basset Isia               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      50:22    56.16 
   16 TUV9455    Smutná Anežka             TUV SOK TJ Turnov                        CZE      50:30    55.78 
   17 5529400    Stankiewicz Agata         552 ORIENTUS LODŽ                        POL      53:35    46.98 
   18 3039400    Leloup Anouk              303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      54:09    45.36 
   19 3049300    Marchegay Tiphane         304 CORREZE COURSE D´ORIENTATION         FRA      56:56    37.41 
   20 2949300    Gerbeaux Nathanaëlle      294 GERBEAUX´S FAMILY                    FRA      57:00    37.22 
   21 5529300    Banas Aleksandra          552 ORIENTUS LODŽ                        POL      57:22    36.17 
   22 ZBM9353    Koporová Petra            ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      57:47    34.98 
   23 SRK9352    Reslová Hana              SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      58:29    32.98 
   24 3039400    Letoublon Andrea          303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      62:32    21.42 
   25 ZBM9351    Jemelíková Denisa         ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      62:46    20.75 
   26 2999400    Makovicka Elsa            299 CO MULHOUSE                          FRA      73:23     0.00 
   27 5529300    Scieszko Natalia          552 ORIENTUS LODŽ                        POL      75:18     0.00 
   28 5529300    Hanuszkiewicz Karolina    552 ORIENTUS LODŽ                        POL      78:47     0.00 
   29 TJN9451    Lejsková Martina          TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      80:05     0.00 
   30 5529300    Bartczak Natalia          552 ORIENTUS LODŽ                        POL      80:59     0.00 
   31 SJH9451    Benešová Jana             SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      88:07     0.00 
   32 3159400    Defix Anne-claire         315 ORIENTEXPRES 42 - II                 FRA     107:50     0.00 

      2429400    Asensi bodi Sara          242 C.VALENCIANA                         ESP       disk     0.00 
      3039400    Bihel Julia               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA       disk     0.00 



D16B  (16/16)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 KAM9350    Mrázová Pavla             KAM SK Kamenice                          CZE      39:05   100.00 
    2 SRK9356    Kulhavá Šárka             SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      42:43    90.70 
    3 OKP9450    Nováková Kateřina         OKP SK OK 24 Praha                       CZE      47:05    79.53 
    4 TJP9350    Krausová Martina          TJP Sokol Troja                          CZE      47:06    79.49 
    5 KAM9452    Kamererová Valérie        KAM SK Kamenice                          CZE      58:04    51.43 
    6 TUR9453    Brožová Aneta             TUR TJ Turnov                            CZE      58:20    50.75 
    7 6729351    Steigrová Lucia           672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK      58:47    49.59 
    8 TTR9451    Fialová Věra              TTR OOB Třebíč                           CZE      59:27    47.89 
    9 SJH9351    Benešová Iveta            SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      62:04    41.19 
   10 LBE9350    Procházková Kateřina      LBE TJ Loko Beroun                       CZE      62:22    40.43 
   11 AOV9350    Krejčí Kateřina           AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE      64:00    36.25 
   12 ROZ9350    Klinkerová Tereza         ROZ Orientační klub TOM Roztoky          CZE      66:21    30.23 
   13 4559300    Bauere Anete              455 OK KO RIGA                           LAT      75:08     7.76 
   14            Theresa Jager             126 LZ OMAHA                             AUT      89:36     0.00 
   15 3119200    Radisson Louise           311 CRAPAHUT LYON                        FRA     138:51     0.00 

                 Krejbichová Julie         N05 NEREGISTR. PRAHA 8                   CZE       disk     0.00 



D18A  (39/40)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 SHK9251    Teplá Karolína            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      49:56   100.00 
    2 SRK9151    Kosová Denisa             SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      50:13    99.43 
    3 CHA9152    Valešová Jana             CHA OK Chrastava                         CZE      50:50    98.20 
    4 PHK9255    Novotná Tereza            PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      51:58    95.93 
    5 3039100    Monterrat Amandine        303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      54:07    91.62 
    6 3049100    Gaillard Alizée           304 CORREZE COURSE D´ORIENTATION         FRA      55:22    89.12 
    7 DKP9154    Svobodná Madla            DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      55:35    88.68 
    8 3039200    Sandevoir Claire          303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      56:09    87.55 
    9 2429200    Feliciano sanjuan Violeta 242 C.VALENCIANA                         ESP      57:14    85.38 
   10 VRL9151    Kubátová Zuzana           VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      57:29    84.88 
   11 KAM9157    Rusá Šárka                KAM SK Kamenice                          CZE      58:50    82.18 
   12 UOL9155    Čermáková Magdalena       UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      59:15    81.34 
   13 3039200    Roche Fanny               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      59:29    80.87 
   14 VLI9251    Poloprutská Markéta       VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      59:53    80.07 
   15 LPU9351    Knapová Lenka             LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      63:30    72.83 
   16 LBE9251    Procházková Zuzana        LBE TJ Loko Beroun                       CZE      63:54    72.03 
   17 5529200    Ewiak Natalia             552 ORIENTUS LODŽ                        POL      63:57    71.93 
   18 KAM9152    Straková Andrea           KAM SK Kamenice                          CZE      64:05    71.66 
   19 KAM9151    Macková Lucia             KAM SK Kamenice                          CZE      65:40    68.49 
   20 VRL9254    Jebavá Lucie              VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      66:04    67.69 
   21 LDC9151    Dubnová Kateřina          LDC KOB Děčín                            CZE      67:15    65.32 
   22 3039100    Chabal Claire             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      70:15    59.31 
   23 LBE9150    Mezníková Lucie           LBE TJ Loko Beroun                       CZE      72:54    54.01 
   24 5529100    Chmielecka Malgorzata     552 ORIENTUS LODŽ                        POL      73:52    52.07 
   25            Doškárová Tereza          LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      74:06    51.60 
   26 TJN9251    Lejsková Pavlína          TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      74:50    50.13 
   27 3039100    Ertel Kelly               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      77:11    45.43 
   28 LDC9250    Vlčková Klára             LDC KOB Děčín                            CZE      78:50    42.12 
   29 VRL9252    Doležalová Radka          VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      79:20    41.12 
   30 LCE9251    Kukolová Šárka            LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      79:47    40.22 
   31 SRK9152    Říčařová Žaneta           SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      82:58    33.85 
   32 PGP9252    Šámalová Ludmila          PGP SK Praga                             CZE      89:30    20.76 
   33 7149200    Nilsson Camilla           714 OK TORFINN                           SWE      96:13     7.31 
   34 3039100    Denaix Maylis             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      98:44     2.27 
   35 LTU9251    Grundmannová Hana         LTU TJ Loko Trutnov                      CZE     100:04     0.00 
   36 3219200    Jenkins Hannah            321 SWANSEA BAY OR.CLUB                  GBR     122:23     0.00 
   37            Dittrich Silvie           PGP SK Praga                             CZE     153:13     0.00 

      2949100    Gerbeaux Emmanuelle       294 GERBEAUX´S FAMILY                    FRA       disk     0.00 
      VRB9151    Šperlíková Eva            VRB SK při gymnáziu Vrbno p. Pradě       CZE       disk     0.00 



D18B  (17/17)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 JIL9250    Veselá Anna               JIL OK Jilemnice                         CZE      47:25   100.00 
    2 ZVS9250    Řezaninová Iva            ZVS TJ Zbrojovka Vsetín                  CZE      57:09    79.47 
    3 SMB9201    Žitná Jana                SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav          CZE      62:07    69.00 
    4 TJN9252    Posseltová Tereza         TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      63:32    66.01 
    5 PGP9152    Nováková Kateřina         PGP SK Praga                             CZE      64:19    64.36 
    6 ONO9250    Urbánková Kateřina        ONO SKOB Ostrov                          CZE      66:40    59.40 
    7 JHB9160    Fenciková Lucie           JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod             CZE      68:45    55.01 
    8 JHB9159    Hercigová Anna            JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod             CZE      71:27    49.31 
    9 VRL9154    Kičinová Erika            VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      73:02    45.98 
   10 VIC9191    Kršáková Marie            VIC OB Vizovice                          CZE      77:02    37.54 
   11 AOV9251    Nováková Anežka           AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE      80:59    29.21 
   12 TJP9150    Krausová Barbora          TJP Sokol Troja                          CZE      81:58    27.14 
   13 PGP9251    Landovská Anna            PGP SK Praga                             CZE      84:44    21.30 
   14 1559100    Wathelet Christelle       155 CO LIEGE                             BEL      90:09     9.88 
   15 MLA9251    Sklenářová Jana           MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      94:12     1.34 
   16 VRL9253    Bucharová Eliška          VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE     101:46     0.00 
   17 RBK9253    Tesařová Eva              RBK SK Radioklub Blansko                 CZE     133:49     0.00 



D20A  (16/16)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 3038900    Leloup Marine             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      54:22   100.00 
    2 SHK8952    Petrželová Tereza         SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      56:36    95.89 
    3 3149000    Obstetar Perrine          314 TA FAMECK                            FRA      66:20    77.99 
    4 TJN8952    Svobodová Barbora         TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      66:47    77.16 
    5 3039000    Vassy Margaux             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      67:33    75.75 
    6 AOV8954    Šmajstrlová Hana          AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE      68:54    73.27 
    7 CHA8950    Brozová Zuzana            CHA OK Chrastava                         CZE      70:31    70.29 
    8 2228900    Bergmann Camilla          222 ALLEROD OK                           DEN      70:41    69.99 
    9 KAM8951    Přecechtělová Tereza      KAM SK Kamenice                          CZE      79:28    53.83 
   10 PGP9053    Ježková Dominika          PGP SK Praga                             CZE      82:27    48.34 
   11 5529000    Gwozdz Ewa                552 ORIENTUS LODŽ                        POL      85:50    42.12 
   12 2998900    Makovicka Vanessa         299 CO MULHOUSE                          FRA      88:43    36.82 
   13 HCE8950    Kettnerová Dana           HCE TJ Sokol Hostivice                   CZE      91:26    31.82 
   14 TTR9051    Fialová Zuzana            TTR OOB Třebíč                           CZE      93:27    28.11 

      7628900    Dryutova Iryna            762 CHARKOV                              UKR       disk     0.00 
      ODR9052    Králová Kateřina          ODR SKOB Odry                            CZE       disk     0.00 



D20B  (8/8)    Předběžné výsledky  16:09         

    1 PGP9051    Němečková Hana            PGP SK Praga                             CZE      70:35   100.00 
    2 JPV8998    Mihálová Dáša             JPV SK Junior Prostějov                  CZE      73:23    96.03 
    3 LIT8951    Neradová Eva              LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE      75:55    92.44 
    4 JHB8952    Králová Iveta             JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod             CZE      80:46    85.57 
    5 VRL9052    Šírová Natálie            VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      88:13    75.02 
    6 FSP9050    Cincibusová Jana          FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha          CZE      90:57    71.15 
    7 SKV8951    Ondrová Kateřina          SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      94:24    66.26 
    8 2999000    Lebihan Saran             299 CO MULHOUSE                          FRA      96:29    63.31 



D21A  (36/36)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 UOL9153    Indráková Adélka          UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      54:55   100.00 
    2 UOL8951    Poklopová Lenka           UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      56:40    96.81 
    3 DKP8154    Janatová Lucie            DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      63:40    84.07 
    4 DCE7450    Svobodová Jitka           DCE Sokol Dobřichovice                   CZE      64:20    82.85 
    5 VLI8150    Šaffková Kateřina         VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      64:48    82.00 
    6 TJN8853    Fólová Martina            TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      67:59    76.21 
    7 CHA8050    Kašková Barbora           CHA OK Chrastava                         CZE      68:50    74.66 
    8 TUR7959    Sedláčková Martina        TUR TJ Turnov                            CZE      70:18    71.99 
    9 LIT8551    Neradová Alena            LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE      71:11    70.38 
   10 ASU8598    Vávrová Veronika          ASU Magnus Orienteering                  CZE      72:38    67.74 
   11 LCE8762    Vlažná Lucie              LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      73:02    67.01 
   12 TAP8854    Gabrovská Lucie           TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      74:02    65.19 
   13 TUR8852    Sehnalová Tereza          TUR TJ Turnov                            CZE      74:18    64.70 
   14 CHA8850    Gorčicová Barbora         CHA OK Chrastava                         CZE      77:09    59.51 
   15 TBM8088    Cigošová Eva              TBM TJ Tesla Brno                        CZE      78:38    56.81 
   16 UOL7651    Janošíková Lenka          UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      79:52    54.57 
   17 UOL9052    Jakobová Adélka           UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      80:02    54.26 
   18 PGP8852    Smolková Kateřina         PGP SK Praga                             CZE      80:27    53.51 
   19 2246600    Moeller Gitte             224 AKIF SKOERPING                       DEN      82:08    50.44 
   20 2247200    Nielsen Mette moeller     224 AKIF SKOERPING                       DEN      82:51    49.14 
   21 CHA8852    Vejstrková Zuzana         CHA OK Chrastava                         CZE      83:00    48.86 
   22 STB8297    Bernášková Petra          STB TJ Stadion Nový Bor                  CZE      83:01    48.83 
   23 CHA7750    Pachnerová Dominika       CHA OK Chrastava                         CZE      83:03    48.77 
   24 PGP8254    Zelená Lenka              PGP SK Praga                             CZE      83:53    47.25 
   25 PGP7355    Janovská Petra            PGP SK Praga                             CZE      83:54    47.22 
   26 TTR7852    Dvořáčková Jana           TTR OOB Třebíč                           CZE      88:16    39.27 
   27 TUR8151    Rančáková Barbora         TUR TJ Turnov                            CZE      92:57    30.74 
   28 TTR8551    Ratkovská Lenka           TTR OOB Třebíč                           CZE      93:24    29.92 
   29 7258300    Lundman Emma              725 K ROSLAGEN                           SWE      99:58    17.97 
   30 KSU8494    Havlíčková Markéta        KSU Klub vytrvalostních sportů Šum       CZE     102:40    13.05 
   31 2998700    Makovicka Edwige          299 CO MULHOUSE                          FRA     104:55     8.95 
   32 3508500    Jahn Sandra               350 SV ROBOTRON DRESDEN                  GER     107:05     5.01 
   33 5118600    Ekeberg Elin              511 IL TYRVING                           NOR     109:24     0.79 
   34 3068000    Lavetti Emmanuelle        306 CSM RILLIEUX                         FRA     123:48     0.00 
   35 LLI5550    Korejčíková Dáďa          LLI TJ Loko Liberec                      CZE     133:01     0.00 

      2417750    Novoa Silvia              241 BADALONA ORIENTACIO                  ESP       disk     0.00 



D21B  (38/38)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 VRL7752    Kutlvašrová Vlaďka        VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      64:22   100.00 
    2 SJC8668    Mikulová Ada              SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      64:27    99.87 
    3 VCB7851    Teringlová Martina        VCB TJ OB České Budějovice               CZE      66:13    97.13 
    4 SSU8799    Králová Lada              SSU SK Severka Šumperk                   CZE      66:24    96.84 
    5 SOB8851    Choutková Magdaléna       SOB Sdružení org.bankovních sport.       CZE      66:32    96.63 
    6 LPM8351    Pilařová Petra            LPM OK Lokomotiva Plzeň                  CZE      67:11    95.62 
    7 SMB8151    Kvapilová Lenka           SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav          CZE      67:26    95.24 
    8 VSP7650    Městková Kateřina         VSP USK Praha                            CZE      68:50    93.06 
    9 SJC8559    Ondřejová Dita            SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      69:28    92.08 
   10 SHK8753    Doležalová Veronika       SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      78:44    77.68 
   11 SHK8851    Teplá Tereza              SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      79:28    76.54 
   12 SVS8151    Maliňáková Kateřina       SVS Orientklub Vsetín                    CZE      79:41    76.20 
   13 VPM8850    Fajtlová Jana             VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      79:58    75.76 
   14 STB8196    Kučerková Romana          STB TJ Stadion Nový Bor                  CZE      82:19    72.11 
   15 TAP8462    Hejtmánková Kateřina      TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      84:07    69.32 
   16 CHA8650    Brozová Veronika          CHA OK Chrastava                         CZE      84:17    69.06 
   17 3497600    Winnig Anke               349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      84:47    68.28 
   18 KAD        Knoblochová Kamila        VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      86:14    66.03 
   19 EKP6550    Kunová Dagmar             EKP VŠTJ Ekonom Praha                    CZE      86:20    65.87 
   20 SJH8151    Píšová Lucie              SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      86:35    65.48 
   21 2428400    Gil sanchez Eva           242 C.VALENCIANA                         ESP      88:03    63.21 
   22 SJC8755    Matušová Petra            SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      95:00    52.41 
   23 3458600    Maika Kraemer             345 POST SV DRESDEN                      GER      95:16    51.99 
   24 3938800    Mathé Fanni               393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN      95:35    51.50 
   25 SLP5951    Chloupková Jana           SLP SK Slavia Praha                      CZE      95:54    51.01 
   26 7147900    Persson Karolina          714 OK TORFINN                           SWE      97:15    48.91 
   27 3588700    Tschischkale Kati         358 OLV POTSDAM                          GER     100:03    44.56 
   28 JHB8460    Beránková Iveta           JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod             CZE     101:36    42.15 
   29 TTR8152    Dosbabová Magda           TTR OOB Třebíč                           CZE     101:47    41.87 
   30 1548400    Heyns Igna                154 KOL FLANDERS                         BEL     105:28    36.15 
   31 7148200    Magusson Maria            714 OK TORFINN                           SWE     105:37    35.91 
   32 7148200    Karlsson Jessica          714 OK TORFINN                           SWE     106:48    34.08 
   33 CHA8753    Hlavatá Andrea            CHA OK Chrastava                         CZE     122:56     9.01 
   34 1258700    Hechl Isabel              125 NF KITZBUHEL                         AUT     136:13     0.00 
   35            Colombo Roberta           421 DOVE OF PEACE                        ITA     140:10     0.00 

      1548300    Maeyninckx Katrien        154 KOL FLANDERS                         BEL       disk     0.00 
      1547900    De wit Inge               154 KOL FLANDERS                         BEL       disk     0.00 
                 Lajtai Eszter             393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN       disk     0.00 



D21C  (17/20)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 KNC8850    Švaříčková Jana           KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      65:19   100.00 
    2 DKP8159    Dienerová Petra           DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      66:00    98.95 
    3 CST7454    Pelcová Pavla             CST TJ ČZ Strakonice                     CZE      68:24    95.28 
    4 TTR7351    Mašterová Jitka           TTR OOB Třebíč                           CZE      71:15    90.92 
    5 SJC8757    Kakrdová Iva              SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      72:21    89.23 
    6 SHK9052    Svobodová Jana            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      73:31    87.45 
    7            Kucher Nicole             126 LZ OMAHA                             AUT      78:18    80.12 
    8 ZBM8852    Borecká Kateřina          ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      80:28    76.81 
    9 6717700    Vávrová Erika             671 RAPID BRATISLAVA                     SVK      83:39    71.93 
   10            Károlyi Hanga             NER NEREG                                         91:15    60.30 
   11 ODR8450    Pavlačková Kateřina       ODR SKOB Odry                            CZE      94:35    55.19 
   12 DVP7751    Janderová Markéta         DVP TJ Dopravní podniky Praha            CZE     120:53    14.93 

      2438800    Guerin bonet Sara         243 UNIVERSIDAD DE VALENCIA              ESP       disk     0.00 
      DKP8451    Jurášková Markéta         DKP SK Kotlářka Praha                    CZE       disk     0.00 
      SUL0000    Kabátníková Martina       SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE       disk     0.00 
      VRL6851    Kubátová Dana             VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE       disk     0.00 
      VRB0000    Plánková Jana             VRB SK při gymnáziu Vrbno p. Pradě       CZE       disk     0.00 



D21E  (17/17)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 VLI7750    Heczková Bohdana          VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      62:28   100.00 
    2 ZBM8966    Kabáthová Eva             ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      63:13    98.80 
    3 2278500    Semak Masha               227 FARUM TISVILDE OK                    DEN      64:13    97.20 
    4 VSP7850    Baldrianová Barbora       VSP USK Praha                            CZE      65:43    94.80 
    5 ZBM8951    Mádlová Věra              ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      66:40    93.28 
    6 LPU9053    Knapová Jana              LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      66:50    93.01 
    7 ZBM8888    Hlavová Hana              ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      68:21    90.58 
    8 7068800    Persson Karin             706 HAGABY GoIF                          SWE      69:55    88.07 
    9 2428100    Gil-brotons Esther        242 C.VALENCIANA                         ESP      70:48    86.66 
   10 VPM8051    Honnerová Blanka          VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      73:19    82.63 
   11 2428800    Gil sanchez Alicia        242 C.VALENCIANA                         ESP      82:35    67.80 
   12 2728800    Leijola Laura             272 LYNX HELSINKI                        FIN      84:09    65.29 
   13 5528800    Ewiak Amelia              552 ORIENTUS LODŽ                        POL      92:53    51.31 
   14 ZBM8954    Hendrychová Zuzana        ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE     108:17    26.65 

      5147300    Martinsen Helen           514 IL GULAR                             NOR       disk     0.00 
      CHA7850    Kašková Kateřina          CHA OK Chrastava                         CZE       disk     0.00 
      VPM7995    Vodrážková Kateřina       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE       disk     0.00 



D35A  (20/22)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 4747400    Traubiene Aiste           474 FORTUNA VILNIUS                      LTU      47:14   100.00 
    2 SLA7150    Bejčková Jana             SLA SKOB Slaný                           CZE      49:46    94.64 
    3 KAM6450    Klinkerová Jitka          KAM SK Kamenice                          CZE      52:42    88.43 
    4 2907000    Antoine Sophie            290 BCLG MELUN                           FRA      55:33    82.39 
    5 VSP7455    Škorpilová Jana           VSP USK Praha                            CZE      55:43    82.04 
    6 2977400    Mouliere Camille          297 VERVINS ORIENTATION                  FRA      56:03    81.33 
    7 LPU6553    Čermáková Renata          LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      57:48    77.63 
    8 LBE7451    Vildmonová Pavla          LBE TJ Loko Beroun                       CZE      62:54    66.83 
    9 SLA7350    Ježková Martina           SLA SKOB Slaný                           CZE      65:15    61.86 
   10 VBM7079    Hiršová Marcela           VBM VSK MZLU Brno                        CZE      66:57    58.26 
   11 KAM7052    Hausenblasová Klára       KAM SK Kamenice                          CZE      67:19    57.48 
   12 LDC7150    Nehasilová Zuzka          LDC KOB Děčín                            CZE      69:49    52.19 
   13 2957000    Grebel Malo               295 ECHO 73                              FRA      70:53    49.93 
   14 LPU6859    Kaplanová Iva             LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      73:42    43.97 
   15 LPU6955    Demlová Jitka             LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      75:02    41.14 
   16 PGP6450    Smolková Alena            PGP SK Praga                             CZE      77:45    35.39 
   17 TJP6550    Pecharová Michaela        TJP Sokol Troja                          CZE      82:21    25.65 
   18 4227100    Manfrin Ester             422 ORIENTEERING PRATO A.S.D.            ITA      84:27    21.21 
   19 SLA7250    Jirkovská Pavlína         SLA SKOB Slaný                           CZE     104:25     0.00 

      SLA7450    Zemková Helena            SLA SKOB Slaný                           CZE       disk     0.00 



D35B  (31/32)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 VLI7451    Podrábská Marie           VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      47:08   100.00 
    2 KAS7051    Eichlerová Jana           KAS KOB Kamenický Šenov                  CZE      49:53    94.17 
    3 VPM7352    Hašková Eva               VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      51:18    91.16 
    4 TUR6850    Linková Iva               TUR TJ Turnov                            CZE      53:29    86.53 
    5 SUL7351    Nováková Jana             SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      54:32    84.30 
    6 SJH7051    Benešová Iva              SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      55:34    82.11 
    7 LLI7151    Paroulková Iva            LLI TJ Loko Liberec                      CZE      57:43    77.55 
    8 KAM7350    Škvorová Zuzana           KAM SK Kamenice                          CZE      58:25    76.06 
    9 5027400    Rand Larissa              502 OLIFANT UDENHOUT                     NED      60:49    70.97 
   10 VAM7251    Rykalová Jitka            VAM OOB POLART Vamberk                   CZE      60:58    70.65 
   11 4237200    Galimberti Nadia          423 PUNTO NORD MONZA                     ITA      63:17    65.74 
   12 SUL6750    Linková Alena             SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      63:32    65.21 
   13 TJN7050    Posseltová Romana         TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      67:29    56.82 
   14 ZVS7450    Vyškovská Radka           ZVS TJ Zbrojovka Vsetín                  CZE      69:09    53.29 
   15 BBM7155    Kunzová Ivana             BBM KPKS BETA Brno                       CZE      70:18    50.85 
   16 RBK6451    Tesařová Jitka            RBK SK Radioklub Blansko                 CZE      71:09    49.05 
   17            Kroniková Jana            NER NEREG                                         71:34    48.16 
   18 ROU7150    Buková Jana               ROU SKOB Roudnice nad Labem              CZE      73:47    43.46 
   19 VSP7150    Černínová Dagmar          VSP USK Praha                            CZE      75:17    40.28 
   20 NEJ7250    Polcarová Marcela         NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      76:31    37.66 
   21 PHK7060    Hlaváčková Renata         PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      77:04    36.49 
   22 ABM6654    Obrátilová Naďa           ABM KOB MOIRA Brno                       CZE      78:51    32.71 
   23 5927400    Efremova Svetlana         592 LESMASTER KIROV                      RUS      80:06    30.06 
   24 SJH7151    Pragerová Jana            SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      85:08    19.38 
   25 KNC7151    Dobešová Monika           KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      85:50    17.89 
   26 3527300    Matus Ximena              352 OLV WEIMAR                           GER      99:44     0.00 
   27 PGP7256    Přibíková Monika          PGP SK Praga                             CZE     102:03     0.00 
   28 1217400    Hofer Kathrin             121 HSV OL WIENER NEUSTADT               AUT     102:05     0.00 
   29 SNA7155    Douchová Jaroslava        SNA TJ Start Náchod                      CZE     107:47     0.00 
   30 LBE7450    Kučerová Lada             LBE TJ Loko Beroun                       CZE     115:50     0.00 
   31 NEJ7050    Novotná Pavla             NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE     118:29     0.00 



D40A  (26/29)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 2236700    Fogh Hanne                223 OK SOROE                             DEN      53:06   100.00 
    2            Wymer Isabelle            800 Balise 25 BESANCON                   FRA      54:55    96.58 
    3 2116700    Riet van de Dunja         211 OK MAKSIMIR AMERSFOORT               CRO      55:55    94.70 
    4 6336800    Sieber Meieli             633 OLG WISLING                          SUI      56:44    93.16 
    5 OKP6650    Němečková Jarmila         OKP SK OK 24 Praha                       CZE      58:50    89.20 
    6 TJN6850    Rýdlová Magda             TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      59:46    87.45 
    7 PGP6651    Kožinová Jana             PGP SK Praga                             CZE      64:23    78.75 
    8 TJP6750    Weislová Eva              TJP Sokol Troja                          CZE      66:37    74.54 
    9 3486600    Richter Sabine            348 USV TU DRESDEN                       GER      68:24    71.19 
   10 5946800    Tikhonova Elena           594 OMEGA MOSCOW                         RUS      70:52    66.54 
   11 DKP6750    Klašková Kateřina         DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      70:57    66.38 
   12 4556700    Bauere Irena              455 OK KO RIGA                           LAT      71:11    65.94 
   13            Boucherová Lucie          NER NEREG                                         71:15    65.82 
   14 2966800    Chaillard Markéta         296 ECHO 73 II                           FRA      74:40    59.38 
   15 2996500    Makovicka Veronique       299 CO MULHOUSE                          FRA      78:19    52.51 
   16 3026700    Bonora Béatrice           302 ALCO ST.PRIEST 6906                  FRA      79:37    50.06 
   17 TJP6551    Nováková Jana             TJP Sokol Troja                          CZE      79:49    49.69 
   18 SRK6751    Kulhavá Jarmila           SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      84:20    41.18 
   19 SLA6950    Hrdličková Ludmila        SLA SKOB Slaný                           CZE      84:26    40.99 
   20 1526000    Buelens Jenny             152 ASUB ORIENTATION BOUSVAL             BEL      87:33    35.12 
   21 3076700    Valchera Claire           307 UNION SPORTIVE ST.EGREVE             FRA      89:41    31.10 
   22 ONO6750    Oncirková Monika          ONO SKOB Ostrov                          CZE      90:58    28.69 
   23 3246400    Cooper Frances            324 WAOC CAMBRIDGE                       GBR      97:45    15.91 
   24 1526001    Lambeau Carine            152 ASUB ORIENTATION BOUSVAL             BEL      99:07    13.34 
   25 3106700    Guetaz Laure              310 ORIENT ALP GRENOBLE                  FRA     113:54     0.00 
   26 3116700    Woehrlé Anne              311 CRAPAHUT LYON                        FRA     122:41     0.00 



D40B  (22/24)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 CHA6550    Gorčicová Ivana           CHA OK Chrastava                         CZE      52:51   100.00 
    2 VBM6555    Jemelíková Lada           VBM VSK MZLU Brno                        CZE      53:20    99.09 
    3 KNC6750    Čiháková Lenka            KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      54:55    96.09 
    4 KNC6550    Komersová Jana            KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      56:04    93.91 
    5 CHA6551    Pavlíková Pavla           CHA OK Chrastava                         CZE      56:47    92.56 
    6 PVP6853    Gabryšová Tereza          PVP VSK Přírodní vědy UK Praha           CZE      57:00    92.15 
    7 CHA6250    Čechlovská Jana           CHA OK Chrastava                         CZE      57:43    90.79 
    8 NEJ6750    Hasalová Jana             NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      64:32    77.89 
    9 SHK6752    Fundová Hana              SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      70:32    66.54 
   10            Vaňáková Milada           OOL SK HANA ORIENTEERING                 CZE      71:04    65.53 
   11 SHK6753    Divecká Růžena            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      76:22    55.50 
   12 OKP6651    Nováková Irena            OKP SK OK 24 Praha                       CZE      78:41    51.12 
   13 6746952    Šmelíková Barbora         674 ŠK VAZKA BRATISLAVA                  SVK      82:26    44.02 
   14 6736951    Šmelíková Hana            673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      83:26    42.13 
   15 KAM6752    Čermáková Gabriela        KAM SK Kamenice                          CZE      83:47    41.47 
   16 7146600    Nilsson Lisa              714 OK TORFINN                           SWE      88:45    32.07 
   17            Krejbichová Šárka         N05 NEREGISTR. PRAHA 8                   CZE      91:46    26.36 
   18 PCB6851    Stluková Eliška           PCB SKP České Budějovice                 CZE      96:25    17.57 
   19 MLA6551    Tenglerová Helena         MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE     101:13     8.48 
   20 CHA7051    Bartáková Eva             CHA OK Chrastava                         CZE     103:13     4.70 
   21 3516500    Herzfeld Viktori          351 OLG SIEGERLAND                       GER     214:03     0.00 

      5016600    Bosman Esther             501 HOC93 MEPPEL                         NED       disk     0.00 



D45A  (19/19)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 3456300    Kraemer Karin             345 POST SV DRESDEN                      GER      41:13   100.00 
    2 7016400    Sandberg Carina           701 SATERBYGDENS OK                      SWE      43:21    94.82 
    3 DCE5550    Mrázová Pavla             DCE Sokol Dobřichovice                   CZE      50:03    78.57 
    4 3036100    Delatour Christiane       303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      55:27    65.47 
    5 HCE6450    Kettnerová Lenka          HCE TJ Sokol Hostivice                   CZE      56:32    62.84 
    6 3036000    Combet Annie              303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      58:19    58.51 
    7 LCE5852    Vlažná Mirka              LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      60:29    53.26 
    8 1556400    Pissart Genevieve         155 CO LIEGE                             BEL      61:01    51.96 
    9 3216300    Jenkins Sarah             321 SWANSEA BAY OR.CLUB                  GBR      63:46    45.29 
   10 3486100    Buhler Borgit             348 USV TU DRESDEN                       GER      65:16    41.65 
   11 2226400    Bergmann Charlotte        222 ALLEROD OK                           DEN      65:55    40.07 
   12 SHK6151    Novotná Iva               SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      66:45    38.05 
   13 3146300    Obstetar Anne             314 TA FAMECK                            FRA      67:05    37.24 
   14 2266300    Sorensen Leysa            226 SILKEBORG OK                         DEN      67:53    35.30 
   15 LDC6451    Vlčková Jindra            LDC KOB Děčín                            CZE      68:49    33.04 
   16 2226200    Petersen Ulla place       222 ALLEROD OK                           DEN      70:07    29.88 
   17 LTU6351    Petrželová Alena          LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      77:15    12.58 
   18 3086100    Dupoirieux Sophie         308 LO SANCHEY                           FRA      88:26     0.00 
   19 1576200    Chouffart Muriel          157 PÉGASE MOHA                          BEL     117:09     0.00 



D45B  (17/19)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 KNC6150    Havlíčková Jindra         KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      38:12   100.00 
    2 7646100    Denysenko Tamara          764 CARDINAL LVIV II                     UKR      43:16    86.74 
    3 3915400    Jenei Margit              391 BOF BUDAORS                          HUN      43:57    84.95 
    4            Bergdahl Karin            726 SAVEDALENS AIK II                    SWE      49:28    70.51 
    5 MLA6258    Sklenářová Jana           MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      53:53    58.94 
    6 SHK6354    Egrtová Jitka             SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      58:57    45.68 
    7 3066300    Basset Sylvie             306 CSM RILLIEUX                         FRA      59:50    43.37 
    8 HAV6250    Sochorová Hana            HAV SKOB Baník Havířov                   CZE      61:12    39.79 
    9            Hanousek Maria            122 ASKO AUSTRIA                         AUT      63:28    33.86 
   10 N010001    Felklová Jarmila          N01 ASPV OA ŠUMPERK                      CZE      67:31    23.25 
   11 3036100    Monterrat Martine         303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      68:53    19.68 
   12 TTR6153    Fialová Dana              TTR OOB Třebíč                           CZE      76:13     0.48 
   13 7616400    Kryvoruchko Tatiana       761 CARNIKA DNEPROPETROVSK               UKR      79:06     0.00 
   14 LTU6352    Hanušová Jitka            LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      81:15     0.00 
   15 DOK6050    Kapounová Jitka           DOK OK Doksy                             CZE      86:15     0.00 
   16 DOK5950    Nováková Pavla            DOK OK Doksy                             CZE     109:23     0.00 
   17 1586400    Serre Francine            158 RAPTORS BRUXELLES                    BEL     113:41     0.00 



D50  (35/38)   Předběžné výsledky  16:09         

    1 5115900    Danielsen Berit           511 IL TYRVING                           NOR      41:30   100.00 
    2 DKP5650    Mrázková Ivana            DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      44:26    92.93 
    3 PGP5850    Zelená Markéta            PGP SK Praga                             CZE      45:33    90.24 
    4 1545500    Silvi Simonne             154 KOL FLANDERS                         BEL      49:56    79.68 
    5 CHA5750    Kadavá Eva                CHA OK Chrastava                         CZE      50:27    78.43 
    6 DKP5752    Dudová Hana               DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      55:31    66.22 
    7 6715600    Vávrová Beata             671 RAPID BRATISLAVA                     SVK      56:23    64.14 
    8 VPM5757    Bouchalová Zdena          VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      56:24    64.10 
    9 TBM5253    Cigošová Anna             TBM TJ Tesla Brno                        CZE      58:28    59.12 
   10 ONO5950    Gabrielová Šárka          ONO SKOB Ostrov                          CZE      59:02    57.75 
   11 DCE5450    Procházková Miluše        DCE Sokol Dobřichovice                   CZE      59:44    56.06 
   12 VRL5451    Nýdrlová Eva              VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      59:46    55.98 
   13 SHK5853    Svobodová Eva             SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      60:15    54.82 
   14 DKP5851    Svobodná Eva              DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      60:49    53.45 
   15 7145900    Erfors Agneta             714 OK TORFINN                           SWE      62:33    49.28 
   16 SHK5851    Gazdačková Jana           SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      64:00    45.78 
   17 SKV5551    Kubátová Lenka            SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      65:59    41.00 
   18 2285700    Krüger Birgitte           228 HSOK HELSINGOR                       DEN      66:34    39.60 
   19 SHK5652    Šabatková Zdena           SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      72:32    25.22 
   20 LPU5551    Klimplová Alena           LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      73:24    23.13 
   21 7145000    Persson Ann-marie         714 OK TORFINN                           SWE      74:07    21.41 
   22 SHK5351    Fejlková Alice            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      76:00    16.87 
   23            Nečasová Eva              NER NEREG                                         78:15    11.45 
   24 SHK5852    Bláhová Luba              SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      79:21     8.80 
   25 4545600    Indriksone Ligita         454 OK KO RIGA                           LAT      79:37     8.15 
   26 1220000    Lugstein Karin            122 ASKO AUSTRIA                         AUT      79:41     7.99 
   27 CHA5650    Lusková Olga              CHA OK Chrastava                         CZE      81:11     4.38 
   28 7155800    Bengtsson Ingrid          715 TORMESTORPS IF                       SWE      83:11     0.00 
   29 SHK5751    Stulíková Zuzana          SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      84:03     0.00 
   30 3495700    Braatz Monika             349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      85:22     0.00 
   31 DCE5650    Štrossová Jiřina          DCE Sokol Dobřichovice                   CZE      87:54     0.00 
   32 2425600    Sanchez martinez Antonia  242 C.VALENCIANA                         ESP      90:56     0.00 
   33 7255800    Lundman Anna-sofie        725 K ROSLAGEN                           SWE      94:51     0.00 

      7155300    Karlsson Ulla             715 TORMESTORPS IF                       SWE       disk     0.00 
      CHA5550    Bradnová Věra             CHA OK Chrastava                         CZE       disk     0.00 



D55  (29/29)   Předběžné výsledky  16:09         

    1 4545300    Zdanova Lilija            454 OK KO RIGA                           LAT      38:29   100.00 
    2 SKV5153    Nováková Svatava          SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      40:21    95.15 
    3 TZL5254    Horynová Eva              TZL SKOB Zlín                            CZE      43:22    87.31 
    4 CHA5150    Šaffková Zuzana           CHA OK Chrastava                         CZE      43:35    86.75 
    5 LIT5051    Neradová Alena            LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE      45:49    80.94 
    6 7105200    Hasselkvist Agneta        710 OK MILAN                             SWE      47:19    77.05 
    7 CHA5351    Ševčíková Alena           CHA OK Chrastava                         CZE      51:19    66.65 
    8 7095200    Nicolas Inger             709 KFUM OREBRO ORIENTEERING             SWE      51:26    66.35 
    9 5955100    Chizhikova Liudmila       595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      54:31    58.34 
   10 1545150    Eykmans Lisette           154 KOL FLANDERS                         BEL      55:42    55.26 
   11 DKP5150    Stehnová Hana             DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      56:23    53.49 
   12 3465000    Ender Irina               346 HSG TURBINE ZITTAU                   GER      56:32    53.10 
   13 TJN5452    Lukavcová Lenka           TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      58:18    48.51 
   14 JEN5452    Havlová Jaroslava         JEN TJ Sokol Jenišovice                  CZE      58:34    47.81 
   15 6315400    Hofer Margrith            631 OLG BREITSEE                         SUI      58:56    46.86 
   16 JIL5362    Zlesáková Vlasta          JIL OK Jilemnice                         CZE      59:10    46.25 
   17 LBE5150    Tvrdková Eva              LBE TJ Loko Beroun                       CZE      61:00    41.49 
   18 KAS5451    Klímová Jitka             KAS KOB Kamenický Šenov                  CZE      64:35    32.18 
   19 TAP5452    Hejtmánková Alena         TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      68:17    22.56 
   20 TTR5351    Orálková Libuše           TTR OOB Třebíč                           CZE      69:21    19.79 
   21 2715000    Savelainen Marketta       271 HS TORPPIS                           FIN      70:24    17.06 
   22 3235400    Purkis Rowan              323 SAXONS BIDBOROUGH                    GBR      72:01    12.86 
   23 TJP5250    Wolkerová Dagmar          TJP Sokol Troja                          CZE      78:03     0.00 
   24 SKV5352    Savičová Irena            SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      78:14     0.00 
   25 DLT5151    Nedvídková Jitka          DLT OB Rozmarýn Litoměřice               CZE      82:55     0.00 
   26 3095400    Bourland Martine          309 CACC ST.GERMAIN                      FRA      92:24     0.00 
   27 TJN5450    Böhmová Eva               TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      97:33     0.00 
   28 LIT5351    Ondrůjová Anna            LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE     107:17     0.00 

      2945300    Gerbeaux Marie-Jeanne     294 GERBEAUX´S FAMILY                    FRA       disk     0.00 



D60  (27/29)   Předběžné výsledky  16:09         

    1 7144900    Glans Inger               714 OK TORFINN                           SWE      45:39   100.00 
    2 TEP4851    Městková Eva              TEP TJ Tempo Praha                       CZE      49:40    91.20 
    3 2214500    Jorgensen Inge            221 OK ROSKILDE                          DEN      50:31    89.34 
    4 EZL4656    Urbancová Marcela         EZL Přátelé evropských vrcholů Zlí       CZE      50:35    89.19 
    5 5124900    Pedersen Kari             512 ASKER SKIKLUBB                       NOR      51:19    87.59 
    6 LPU4752    Kubíková Květa            LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      53:21    83.13 
    7 CHA4950    Horáčková Stanislava      CHA OK Chrastava                         CZE      54:52    79.81 
    8 LLI4451    Krausová Marie            LLI TJ Loko Liberec                      CZE      56:39    75.90 
    9 PGP4451    Dvořáková Ladislava       PGP SK Praga                             CZE      56:40    75.87 
   10 5954700    Zimina Zoya               595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      56:46    75.65 
   11 VRL4851    Knoblochová Věra          VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      58:28    71.92 
   12 SOP4851    Suchánková Libuše         SOP TJ Slezan Opava                      CZE      62:12    63.75 
   13 LTU4751    Kutáčková Stanislava      LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      64:11    59.40 
   14 CHA4350    Horčíková Marie           CHA OK Chrastava                         CZE      66:37    54.07 
   15 CHA4951    Vokálová Pavla            CHA OK Chrastava                         CZE      67:59    51.08 
   16 7204500    Ling Ulla                 720 JOK JONKOPING                        SWE      68:35    49.76 
   17 1224900    Rass Lisl                 122 ASKO AUSTRIA                         AUT      69:11    48.45 
   18 7224900    Karlsson Marie-louice     722 NYBRO OK                             SWE      72:28    41.26 
   19 7054500    Johannesson Astrid        705 HELSINGBORS SOK                      SWE      72:53    40.34 
   20 1544500    Mariën Gilberte           154 KOL FLANDERS                         BEL      73:17    39.47 
   21 1234700    Tobler Barbara            123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      77:15    30.78 
   22 5014900    Fijlstra Jenny            501 HOC93 MEPPEL                         NED      80:34    23.51 
   23 LLI4851    Kubíková Hela             LLI TJ Loko Liberec                      CZE      80:41    23.26 
   24 1224800    Müller Brigitte           122 ASKO AUSTRIA                         AUT      84:13    15.52 
   25 7114900    Eismark Inger             711 IFK GOTEBORG                         SWE      91:03     0.55 
   26 2254500    Hansen Ruth               225 OK SKAERMEN                          DEN      92:52     0.00 
   27 KAS4551    Nejezchlebová Věra        KAS KOB Kamenický Šenov                  CZE      96:46     0.00 



D65  (21/21)   Předběžné výsledky  16:09         

    1 PHK3951    Novotná Marie             PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      43:19   100.00 
    2 7214400    Ernvid Kerstin            721 NITTA IF                             SWE      46:55    91.69 
    3 7214400    Spetz Kerstin             721 NITTA IF                             SWE      47:23    90.61 
    4 KAS4350    Štrojsová Jaroslava       KAS KOB Kamenický Šenov                  CZE      48:14    88.65 
    5 3414400    Michel Birgitt            341 TV JAHN WOLFSBURG                    GER      49:03    86.76 
    6 3483900    Grosse Ingrid             348 USV TU DRESDEN                       GER      53:02    77.57 
    7 3484100    Thaemelt Uta              348 USV TU DRESDEN                       GER      56:34    69.41 
    8 7124300    Bergstrand Eva            712 VAREND GN OL                         SWE      58:15    65.53 
    9 7024200    Grönblad Gunilla          702 HARLOVS IF                           SWE      58:40    64.56 
   10 3453900    Burkhardt Brigitte        345 POST SV DRESDEN                      GER      58:53    64.06 
   11 3464300    Haufe Heiderose           346 HSG TURBINE ZITTAU                   GER      64:52    50.25 
   12 7143900    Nilsson Anita             714 OK TORFINN                           SWE      71:22    35.24 
   13 7044350    Byström Berit             704 OK VIRDARNA                          SWE      71:57    33.90 
   14 7154400    Nilsson Kerstin           715 TORMESTORPS IF                       SWE      80:04    15.16 
   15 1234300    Praznik Nora              123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      83:23     7.50 
   16 5954300    Desinova Irina            595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      87:26     0.00 
   17 3433800    Stadler Helga             343 OL-STADLER                           GER     104:43     0.00 
   18 TJP3650    Dolečková Míla            TJP Sokol Troja                          CZE     105:11     0.00 
   19 TJP4250    Provazníková Svatava      TJP Sokol Troja                          CZE     124:59     0.00 
   20 KAR4150    Stiborová Jitka           KAR SK KARLOVICE                         CZE     134:07     0.00 

      7234400    Svensson Inger            723 KINNARUMMA IF                        SWE       disk     0.00 



F3  (30/85)    Předběžné výsledky  16:09         

    1 SHK8908    Havlas Jan                SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      36:59   100.00 
    2 MLA6552    Miturová Radka            MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      44:54    78.59 
    3 VBM6000    Hirš Libor                VBM VSK MZLU Brno                        CZE      59:04    40.29 
    4            Kos Michal                NER NEREG                                         59:15    39.79 
    5 KNC5800    Havlíček Ivo              KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      61:36    33.44 
    6            Ševčík Jiří               VRB SK při gymnáziu Vrbno p. Pradě       CZE      67:02    18.75 
    7            Vlček Josef               TUR TJ Turnov                            CZE      67:18    18.03 
    8 VPM7005    Mikeš Roman               VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      68:22    15.14 
    9 MLA6951    Jelínková Radomíra        MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      69:17    12.66 
   10 ABM6502    Obrátil Miroslav          ABM KOB MOIRA Brno                       CZE      69:40    11.63 
   11 CEL        Tomášek Ondra             CEL CEL                                  CZE      74:00     0.00 
   12 KNC8751    Tichá Klára               KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      75:20     0.00 
   13            Kosová Michaela           NER NEREG                                         77:19     0.00 
   14 LLI6051    Štičková Eva              LLI TJ Loko Liberec                      CZE      80:29     0.00 
   15            Heyde Barbel              NER NEREG                                         87:19     0.00 
   16 HCE6452    Štětinová Ivana           HCE TJ Sokol Hostivice                   CZE      89:46     0.00 
   17 VRL6252    Doležalová Jana           VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      91:00     0.00 
   18 KNC6250    Tichá Ivana               KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      91:42     0.00 
   19 VRB4201    Vyhnalík Zdeněk           VRB SK při gymnáziu Vrbno p. Pradě       CZE      93:29     0.00 
   20 4129700    Ayal Nir                  412 ROSH HAAYEEN                         ISR      99:23     0.00 
   21 SHK8652    Mičánková Monika          SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE     102:54     0.00 
   22 TJP3950    Jankovcová Marie          TJP Sokol Troja                          CZE     126:32     0.00 
   23            Ševčíková Monika          VRB SK při gymnáziu Vrbno p. Pradě       CZE     131:49     0.00 
   24            Dudáškovi Klára a Ondřej  DOB KOB Dobruška                         CZE     133:34     0.00 
   25 2995900    Baguerey Catherine        299 CO MULHOUSE                          FRA     134:40     0.00 

      PGP82XX    Bozděch Pavel             PGP SK Praga                             CZE       disk     0.00 
      ROU4201    Rokůsek Jan               ROU SKOB Roudnice nad Labem              CZE       disk     0.00 
      TJP9551    Špičková Marie            TJP Sokol Troja                          CZE       disk     0.00 
                 Rudolfová Jana            NER NEREG                                          disk     0.00 
                 Rohlík Petr               KVS SKOB Kobra Vsetín                    CZE       disk     0.00 



F5  (32/114)   Předběžné výsledky  16:09         

    1 PHK6502    Novotný Milan             PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      48:01   100.00 
    2 SSU9191    Březinová Marie           SSU SK Severka Šumperk                   CZE      56:13    82.92 
    3            Bloudek Petr              TUV SOK TJ Turnov                        CZE      63:13    68.34 
    4 MLA9101    Tengler Petr              MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      67:23    59.67 
    5            Háněl Jaromír             NER NEREG                                         71:09    51.82 
    6 STB        Bernášek Jiří             STB TJ Stadion Nový Bor                  CZE      71:53    50.30 
    7            Borčin Peter              KOB Topol'čianky                         SVK      75:38    42.49 
    7            Tengler Martin            MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      75:38    42.49 
    9            Holinek Tomáš             SSU SK Severka Šumperk                   CZE      76:05    41.55 
   10 HAV9105    Sochor Vít                HAV SKOB Baník Havířov                   CZE      79:01    35.44 
   11 LTUXXXX    Kuhn-gaberová Alice       LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      80:48    31.73 
   12            Benc Tomáš                SSU SK Severka Šumperk                   CZE      82:29    28.22 
   13 TRC9050    Bialožytová Tereza        NER NEREG                                         82:51    27.46 
   14 CHA        Lusk Zdeněk               CHA OK Chrastava                         CZE      88:35    15.52 
   15            Schejbalová Kristina      NER NEREG                                        107:19     0.00 
   16 SSU8200    Žák Miroslav              SSU SK Severka Šumperk                   CZE     109:41     0.00 
   17 3911952    Herter Laszló             391 BOF BUDAORS                          HUN     112:41     0.00 
   18            Zelenák Zbynek            ODR SKOB Odry                            CZE     120:30     0.00 
   19            Vladimír Schejbal         NER NEREG                                        125:50     0.00 
   20            Charousek Karel           NER NEREG                                        128:58     0.00 
   21 N010000    Felkl Luděk               N01 ASPV OA ŠUMPERK                      CZE     146:09     0.00 
   22 N010002    Ženčáková Marie           N01 ASPV OA ŠUMPERK                      CZE     149:17     0.00 
   23 VRL0000    Hanč Jaroslav             VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE     155:16     0.00 
   24            Verheij Barbara           NER NEREG                                        171:58     0.00 
   25            Kejzlar Vojta             TJP Sokol Troja                          CZE     175:21     0.00 
   26            Čemos Mikuláš             NER NEREG                                        196:59     0.00 

      OLP9101    Kubů Petr                 OLP SKP OLYMP Praha                      CZE       disk     0.00 
      RBA1966    Šmelík Juraj              671 RAPID BRATISLAVA                     SVK       disk     0.00 
                 Řehánková Jana            NER NEREG                                          disk     0.00 
      PHK6651    Novotná Petra             PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE       disk     0.00 
                 Háněl Aleš                NER NEREG                                          disk     0.00 
      DKP5753    Setínková Zuzana          DKP SK Kotlářka Praha                    CZE       disk     0.00 



H10  (25/25)   Předběžné výsledky  16:09         

    1 KAM9900    Škvor Ota                 KAM SK Kamenice                          CZE      25:14   100.00 
    2 3039900    Letoublon Thomas          303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      26:40    94.32 
    3 LLI9702    Kraus Jakub               LLI TJ Loko Liberec                      CZE      31:02    77.01 
    4 VPM0204    Richtr Lukáš              VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      35:20    59.97 
    5 VPM0001    Hašek Jan                 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      35:32    59.18 
    6 KRL9901    Lauber Adam               KRL Kometa Kralovice                     CZE      35:53    57.79 
    7 5940000    Tikhonov Dmitriy          594 OMEGA MOSCOW                         RUS      36:26    55.61 
    8 5010100    Bosman Jarne              501 HOC93 MEPPEL                         NED      40:45    38.51 
    9 1589900    Crefcoeur Liévin          158 RAPTORS BRUXELLES                    BEL      43:37    27.15 
   10            Wymer Kylian              800 Balise 25 BESANCON                   FRA      44:48    22.46 
   11 PVP0000    Gabryš Lubomír            PVP VSK Přírodní vědy UK Praha           CZE      47:21    12.35 
   12 TJN9901    Novotný Marek             TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      49:09     5.22 
   13 ROU0001    Buk Petr                  ROU SKOB Roudnice nad Labem              CZE      51:19     0.00 
   14 3100100    Jouneau Henri             310 ORIENT ALP GRENOBLE                  FRA      51:27     0.00 
   15 PGP0101    Janovský Tomáš            PGP SK Praga                             CZE      51:55     0.00 
   16 3420000    Wittiber Finn             342 BIELEFELDER SKI-KLUB e.v.            GER      55:07     0.00 
   17 SLA9900    Zemko Zdeněk              SLA SKOB Slaný                           CZE      61:40     0.00 
   18 EZL9905    Urbanec Hugo              EZL Přátelé evropských vrcholů Zlí       CZE      69:05     0.00 
   19 2230100    Fogh Jonas                223 OK SOROE                             DEN      87:44     0.00 

      2950000    Grebel Aurele             295 ECHO 73                              FRA       disk     0.00 
      3240000    Cooper Duncan             324 WAOC CAMBRIDGE                       GBR       disk     0.00 
      5950000    Radkevich Pavel           595 OK MYSL MOSCOW                       RUS       disk     0.00 
      OTK0001    Panovec Kryštof           OTK Jiskra Otrokovice                    CZE       disk     0.00 
                 Herzfeld Finn             351 OLG SIEGERLAND                       GER       disk     0.00 
      NEJ0200    Polcar Tomáš              NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE       disk     0.00 



H12A  (14/14)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 ROZ9700    Brodský Filip             ROZ Orientační klub TOM Roztoky          CZE      41:58   100.00 
    2 SLA9701    Ježek Ondřej              SLA SKOB Slaný                           CZE      43:10    97.14 
    3 KAM9700    Valášek Jiří              KAM SK Kamenice                          CZE      50:48    78.95 
    4 5549700    Sobiegraj Michał          554 SPRINT PELCZYCE                      POL      51:26    77.44 
    5 5959800    Savinov Alexander         595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      52:57    73.83 
    6 1519700    Bredo Jeremy              151 OLVE GRAND-HALLEUX                   BEL      57:23    63.26 
    7 2239700    Fogh Isak                 223 OK SOROE                             DEN      60:37    55.56 
    8 KAM9803    Hausenblas Šimon          KAM SK Kamenice                          CZE      61:19    53.89 
    9 3119800    Radisson Jules            311 CRAPAHUT LYON                        FRA      77:18    15.81 
   10 2979700    Bullier Romain            297 VERVINS ORIENTATION                  FRA      86:03     0.00 
   11 1220000    Fitsch Benjamin           122 ASKO AUSTRIA                         AUT     100:55     0.00 
   12 1559700    Wathelet Stephane         155 CO LIEGE                             BEL     102:26     0.00 
   13 3249900    Cooper Lewis              324 WAOC CAMBRIDGE                       GBR     133:20     0.00 

      VBM9801    Hirš Otakar               VBM VSK MZLU Brno                        CZE       disk     0.00 



H12B  (18/20)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 5959700    Sedov Nikolay             595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      27:22   100.00 
    2 BBM9801    Kunz Jiří                 BBM KPKS BETA Brno                       CZE      28:38    95.37 
    3 BBM9800    Ptáček Patrik             BBM KPKS BETA Brno                       CZE      32:49    80.09 
    4 KRL9701    Horký Aleš                KRL Kometa Kralovice                     CZE      35:08    71.62 
    5 NEJ9801    Hasal Martin              NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      35:09    71.56 
    6 KNC9801    Komers František          KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      36:53    65.23 
    7 LTU9701    Sedláček Daniel           LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      37:20    63.58 
    8 3029700    Malecot Colin             302 ALCO ST.PRIEST 6906                  FRA      41:16    49.21 
    9 5959700    Astafyev Evgeny           595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      46:31    30.02 
   10 5016800    Roos Ronald               501 HOC93 MEPPEL                         NED      46:57    28.44 
   11 KVS9801    Rohlík Jan                KVS SKOB Kobra Vsetín                    CZE      53:26     4.75 
   12 KAM9701    Hlubuček Martin           KAM SK Kamenice                          CZE      53:47     3.47 
   13 KNC9802    Dobeš Jiří                KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      57:01     0.00 
   14 KRL9801    Horký David               KRL Kometa Kralovice                     CZE      59:15     0.00 
   15 5959700    Kosovets Vyacheslav       595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      59:50     0.00 
   16 VPM9802    Duras Jan                 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      70:16     0.00 
   17 5959800    Samoylov Maxim            595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      75:49     0.00 
   18 6720000    Takáč Daniel              672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK     103:35     0.00 



H14A  (37/38)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 VRL9501    Waněk Adam                VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      39:19   100.00 
    2 7019600    Sandberg Oskar            701 SATERBYGDENS OK                      SWE      40:23    97.29 
    3 HCE9600    Kettner Vojtěch           HCE TJ Sokol Hostivice                   CZE      40:48    96.23 
    4 3039500    Rio Nicolas               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      42:37    91.61 
    5 KNC9501    Komers Jan                KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      42:57    90.76 
    6 TUV9501    Horák Patrik              TUV SOK TJ Turnov                        CZE      44:58    85.63 
    7 SRK9503    Heřman Ondřej             SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      48:41    76.18 
    8 3219500    Jenkins Charlie           321 SWANSEA BAY OR.CLUB                  GBR      50:30    71.56 
    9 3039600    Chabance Thomas           303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      51:13    69.73 
   10 KAM9501    Čermák Matyáš             KAM SK Kamenice                          CZE      51:18    69.52 
   11 3039600    Basset Marian             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      52:14    67.15 
   12 3039600    Perrin Arnaud             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      55:31    58.80 
   13 LPU9609    Kaplan Martin             LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      57:41    53.29 
   14 1239500    Peroutka Thomas           123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      58:08    52.14 
   15 3039500    Baylot Baptiste           303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      58:23    51.50 
   16 BBM9601    Kunz Jan                  BBM KPKS BETA Brno                       CZE      59:27    48.79 
   17 3039500    Debrest Jean-baptiste     303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      60:32    46.04 
   18 SRK9509    Ptáček Martin             SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      62:11    41.84 
   19 BBM9600    Ptáček Pavel              BBM KPKS BETA Brno                       CZE      68:16    26.37 
   20 5529600    Palka Szymon              552 ORIENTUS LODŽ                        POL      68:23    26.07 
   21 1220000    Kubelka Stefan            122 ASKO AUSTRIA                         AUT      68:44    25.18 
   22 3039500    Abel Benoit               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      68:57    24.63 
   23 3039600    Toulier-ancian Lucas      303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      69:01    24.46 
   24 TUV9601    Sokolář Ondřej            TUV SOK TJ Turnov                        CZE      72:15    16.24 
   25            Chainauskas Stepas        470 KKSC ORIENS                          LTU      74:53     9.54 
   26 SLA9500    Kašpar Vojtěch            SLA SKOB Slaný                           CZE      75:05     9.03 
   27 3239500    Purkis Mark               323 SAXONS BIDBOROUGH                    GBR      76:13     6.15 
   28 3039500    Piot Erwan                303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      77:41     2.42 
   29 LPU9502    Deml Tomáš                LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      77:47     2.16 
   30 3039500    Balascovic Tom            303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      78:49     0.00 
   31 SLA9603    Kocáb petr                SLA SKOB Slaný                           CZE      82:51     0.00 
   32 5959600    Kupriyanov Alexey         595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      88:04     0.00 
   33 3249600    Cooper Todd               324 WAOC CAMBRIDGE                       GBR      93:08     0.00 
   34 1220000    Ewerz Christian           122 ASKO AUSTRIA                         AUT      99:47     0.00 
   35 1220000    Bauer Jona                122 ASKO AUSTRIA                         AUT     104:23     0.00 
   36 SLA9602    Aster Tomáš               SLA SKOB Slaný                           CZE     107:42     0.00 

      2239500    Fogh Narmer               223 OK SOROE                             DEN       disk     0.00 



H14B  (14/14)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 4539600    Leja Ojars                453 ZIEMELKURZEME OK                     LAT      38:06   100.00 
    2 LBE9500    Veselý Jakub              LBE TJ Loko Beroun                       CZE      45:18    81.10 
    3 6739501    Hraboš Matej              673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      47:15    75.98 
    4 VAM9601    Rykala Filip              VAM OOB POLART Vamberk                   CZE      48:48    71.92 
    5 TJN9501    Posselt Martin            TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      50:58    66.23 
    6 5959500    Murashov Fedor            595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      62:08    36.92 
    7 6210004    Rakič Marko               621 OK JASENICA                          SRB      70:57    13.78 
    8 ROU9601    Buk Michal                ROU SKOB Roudnice nad Labem              CZE      72:29     9.76 
    9 6720000    Takáč Teodor              672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK      72:38     9.36 
   10 LTU9601    Taclík Milan              LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      73:58     5.86 
   11 5959600    Slyshkin Anatoly          595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      78:25     0.00 
   12 TJP9500    Weisl Jakub               TJP Sokol Troja                          CZE      79:09     0.00 
   13 VSP9601    Černín Ondřej             VSP USK Praha                            CZE      84:42     0.00 

      KNC9502    Dobeš Jan                 KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE       disk     0.00 



H16A  (47/48)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 AOP9303    Schuster Marek            AOP NORD Slavia Minerva Opava            CZE      46:38   100.00 
    2 STH9302    Chloupek Adam             STH SK Studenec                          CZE      50:56    90.78 
    3 LTU9401    Grundmann Jan             LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      52:18    87.85 
    4 TRI9301    Argaláš Michal            TRI TJ TŽ Třinec                         CZE      54:13    83.74 
    5 KAM9301    Rusý Tomáš                KAM SK Kamenice                          CZE      55:53    80.16 
    6 KAM9400    Valášek Jan               KAM SK Kamenice                          CZE      56:01    79.88 
    7 STB9301    Ludvík Vojtěch            STB TJ Stadion Nový Bor                  CZE      56:34    78.70 
    8 KAM9403    Kettner Lukáš             KAM SK Kamenice                          CZE      59:43    71.94 
    9 VRL9301    Kubát Lukáš               VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      60:51    69.51 
   10 3039300    Baudot Remi               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      61:26    68.26 
   11 1239400    Pauser Jakob              123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      61:27    68.23 
   12 3039300    Chataing Clement          303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      62:27    66.08 
   13 1229400    Elstner Laurenz           122 ASKO AUSTRIA                         AUT      63:00    64.90 
   14 KRL9403    Šlajs Daniel              KRL Kometa Kralovice                     CZE      63:04    64.76 
   15 TUR9301    Zakouřil Vít              TUR TJ Turnov                            CZE      63:09    64.58 
   16 3039400    Body Florentin            303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      64:36    61.47 
   17 5529400    Jasinski Witold           552 ORIENTUS LODŽ                        POL      64:55    60.79 
   18 2429300    Ayelo sanchez Fernando    242 C.VALENCIANA                         ESP      70:58    47.82 
   19 2429300    Simon Asier               242 C.VALENCIANA                         ESP      72:28    44.60 
   20 2429400    Sanchez serrano Luis      242 C.VALENCIANA                         ESP      73:15    42.92 
   21 SHK9302    Provázek Jiří             SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      73:52    41.60 
   22 ZBM9422    Jašek Otakar              ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      74:31    40.21 
   23 3039400    Villedieu Remi            303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      74:56    39.31 
   24 3039300    Maglione Jonathan         303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      75:00    39.17 
   25 2979300    Largillere Lucien         297 VERVINS ORIENTATION                  FRA      75:11    38.78 
   26 PGP9302    Prášek Přemysl            PGP SK Praga                             CZE      75:34    37.96 
   27 2229400    Petersen Stefan frands    222 ALLEROD OK                           DEN      76:24    36.17 
   28 5529400    Jez Krzysztof             552 ORIENTUS LODŽ                        POL      77:19    34.20 
   29 3039300    Simon Quentin             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      79:37    29.27 
   30 5529400    Kordala Michal            552 ORIENTUS LODŽ                        POL      80:29    27.41 
   31 2999300    Tardy Victor              299 CO MULHOUSE                          FRA      80:35    27.20 
   32 2429400    Corral suarez Alvaro      242 C.VALENCIANA                         ESP      80:36    27.16 
   33 2969400    Chaillard Fabien          296 ECHO 73 II                           FRA      81:46    24.66 
   34 3039400    Barrier Simon             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      83:11    21.62 
   35 SHK9301    Divecký František         SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      86:18    14.94 
   36 3039300    Ringot Alexis             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      87:10    13.08 
   37 DKP9301    Klaška Pavel              DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      89:14     8.65 
   38 LBE9400    Uhlíř Marek               LBE TJ Loko Beroun                       CZE      89:45     7.54 
   39 TJP9400    Novák Jan                 TJP Sokol Troja                          CZE      90:22     6.22 
   40 2429300    Catalan garcia Samuel     242 C.VALENCIANA                         ESP      90:31     5.90 
   41 4719300    Vaicekonis Ignas          471 ORIENS PANAVEŽYS                     LTU      91:49     3.11 
   42 3039400    Radisson Paul             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA     115:29     0.00 
   43 3239300    Purkis Richard            323 SAXONS BIDBOROUGH                    GBR     117:11     0.00 

      1239400    Krapesch Raphael          123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT       disk     0.00 
      KAM9300    Němeček Jan               KAM SK Kamenice                          CZE       disk     0.00 
      KAM9401    Semík Ondřej              KAM SK Kamenice                          CZE       disk     0.00 
      LPU9301    Čermák Jan                LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE       disk     0.00 



H16B  (14/15)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 KRL9304    Pova Ondřej               KRL Kometa Kralovice                     CZE      52:03   100.00 
    2 KRL9305    Vištejn Jiří              KRL Kometa Kralovice                     CZE      55:01    94.30 
    3 5959400    Kachalov Sergey           595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      70:53    63.82 
    4 ABM9409    Obrátil Štěpán            ABM KOB MOIRA Brno                       CZE      71:09    63.30 
    5 API9301    Funda Jiří                API OK Andante Písek                     CZE      74:31    56.84 
    6 VSP9301    Černín Daniel             VSP USK Praha                            CZE      81:39    43.13 
    7 1229400    Ahammer Marca             122 ASKO AUSTRIA                         AUT      87:05    32.69 
    8 API9302    Fajrajzl Oldřich          API OK Andante Písek                     CZE      98:32    10.69 
    9            Tänav Valter              252 RAE ROK HARJU                        EST     108:54     0.00 
   10 5529300    Michalik Jakub            552 ORIENTUS LODŽ                        POL     117:40     0.00 

      5529400    Mietus Mateusz            552 ORIENTUS LODŽ                        POL       disk     0.00 
      5959400    Burukhin Anton            595 OK MYSL MOSCOW                       RUS       disk     0.00 
      VIC9412    Kratochvíl Jindřich       VIC OB Vizovice                          CZE       disk     0.00 
                 Boucher Rafrel            NER NEREG                                          disk     0.00 



H18A  (43/43)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 LTU9201    Petržela Jan              LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      50:08   100.00 
    2 TZL9101    Nečas Jiří                TZL SKOB Zlín                            CZE      53:50    92.62 
    3 PGP9103    Landovský Tomáš           PGP SK Praga                             CZE      56:57    86.40 
    4 5529100    Zielinski Jakub           552 ORIENTUS LODŽ                        POL      57:23    85.54 
    5 5529100    Podzinski Rafal           552 ORIENTUS LODŽ                        POL      58:45    82.81 
    6 3039200    Blanctranchant Olivier    303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      59:01    82.28 
    7 2429200    Jurado alonso Manuel      242 C.VALENCIANA                         ESP      60:54    78.52 
    8 5949200    Tikhonov Gleb             594 OMEGA MOSCOW                         RUS      62:06    76.13 
    9 TJN9101    Picek Jan                 TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      63:40    73.01 
   10 TUR9102    Švirák Ondřej             TUR TJ Turnov                            CZE      63:43    72.91 
   11 3929200    Györgyi Ábel              392 HEGYVIDÉKI  ZSIVÁNYOK                HUN      66:52    66.62 
   12 SHK9204    Smitka Jan                SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      68:18    63.76 
   13 3089300    Dupoirieux Jules          308 LO SANCHEY                           FRA      68:57    62.47 
   14 3019100    Charon Simon              301 TROUBITE TEAM                        FRA      69:02    62.30 
   15 LCE9102    Vlažný Jakub              LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      69:18    61.77 
   16 LTU9102    Lazák Tomáš               LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      69:43    60.94 
   17 3919200    Bugár Gergely             391 BOF BUDAORS                          HUN      70:04    60.24 
   18 STH9204    Charvát Jiří              STH SK Studenec                          CZE      70:29    59.41 
   19 TZL9206    Benroth Martin            TZL SKOB Zlín                            CZE      70:52    58.64 
   20 KAM9103    Nešpor Václav             KAM SK Kamenice                          CZE      72:58    54.45 
   21 LTU9202    Svoboda Tomáš             LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      73:56    52.53 
   22 SHK9103    Funda Jan                 SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      75:53    48.64 
   23 KAM9100    Semík Vojtěch             KAM SK Kamenice                          CZE      75:58    48.47 
   24 3179200    Arnould Louis             317 VIF TEAM                             FRA      76:18    47.81 
   25 STH9202    Uvizl Marek               STH SK Studenec                          CZE      78:17    43.85 
   26 1569200    Melis Toon                156 HAMOK HECHTEL                        BEL      79:05    42.25 
   27 5529200    Kubiak Bartek             552 ORIENTUS LODŽ                        POL      81:03    38.33 
   28 1519200    Bredo Thomas              151 OLVE GRAND-HALLEUX                   BEL      82:25    35.61 
   29 AOV9101    Fousek Jan                AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE      85:26    29.59 
   30 ROZ9201    Bělohlávek Jiří           ROZ Orientační klub TOM Roztoky          CZE      86:26    27.59 
   31 2429100    Ramal barea Ivan          242 C.VALENCIANA                         ESP      86:50    26.80 
   32 1569100    Meynen Frederik           156 HAMOK HECHTEL                        BEL      86:57    26.56 
   33 5529200    Chudzik Dominik           552 ORIENTUS LODŽ                        POL      93:13    14.06 
   34 KAM9105    Šafka Daniel              KAM SK Kamenice                          CZE      95:50     8.84 
   35 5529200    Byczuk Pawel              552 ORIENTUS LODŽ                        POL      96:53     6.75 
   36 5529200    Markowiak Sebastian       552 ORIENTUS LODŽ                        POL      99:20     1.86 
   37 1229200    Wartbichler Mathias       122 ASKO AUSTRIA                         AUT      99:41     1.16 
   38 5529100    Michalik Maciej           552 ORIENTUS LODŽ                        POL     105:51     0.00 
   39 3179200    Mahler Félix              317 VIF TEAM                             FRA     110:09     0.00 

      1569200    Van baelen Michaël        156 HAMOK HECHTEL                        BEL       disk     0.00 
      3019100    Trezeguet Nicolas         301 TROUBITE TEAM                        FRA       disk     0.00 
      3929100    Jenes Géza                392 HEGYVIDÉKI  ZSIVÁNYOK                HUN       disk     0.00 
      5119200    Danielsen Fredrik         511 IL TYRVING                           NOR       disk     0.00 



H18B  (16/17)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 LBE9100    Šimon Václav              LBE TJ Loko Beroun                       CZE      77:23   100.00 
    2 OKP9100    Novák Libor               OKP SK OK 24 Praha                       CZE      79:32    97.22 
    3 STB9101    Novák Zdeněk              STB TJ Stadion Nový Bor                  CZE      80:25    96.08 
    4 5529200    Chrustowicz Jakub         552 ORIENTUS LODŽ                        POL      81:05    95.22 
    5 TEM9201    Pšenička Vít              TEM KOB Temelín                          CZE      85:50    89.08 
    6 CHA9105    Vejstrk Daniel            CHA OK Chrastava                         CZE      91:23    81.91 
    7 MLA9205    Kamaryt Michal            MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      96:19    75.53 
    8 AOV9204    Šidík Petr                AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE     104:08    65.43 
    9 SHK9203    Egrt Martin               SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE     105:39    63.47 
   10            Karolyi Gergely           393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN     107:17    61.36 
   11 6729201    Nemec Andrej              672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK     132:58    28.17 
   12 5529200    Polomski Mateusz          552 ORIENTUS LODŽ                        POL     215:13     0.00 

      4549100    Zdanovs Matiss            454 OK KO RIGA                           LAT       disk     0.00 
      5959100    Petrov Vadim              595 OK MYSL MOSCOW                       RUS       disk     0.00 
      6729211    Gulai Imrich              672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK       disk     0.00 
      AOV9201    Jendželovský Marek        AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE       disk     0.00 



H20A  (28/29)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 ZBM9005    Nykodým Miloš             ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      54:43   100.00 
    2 3019000    Fleurent Théo             301 TROUBITE TEAM                        FRA      56:35    96.59 
    3 JIL9002    Procházka Pavel           JIL OK Jilemnice                         CZE      60:27    89.52 
    4 3019100    Basset Lucas              301 TROUBITE TEAM                        FRA      61:28    87.66 
    5 3019000    Crespin Célestin          301 TROUBITE TEAM                        FRA      61:36    87.42 
    6 PGP8903    Lejsek Tadeáš             PGP SK Praga                             CZE      61:37    87.39 
    7 3928900    Mets Márton               392 HEGYVIDÉKI  ZSIVÁNYOK                HUN      62:29    85.81 
    8 SRK8905    Pátek Lukáš               SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      62:36    85.59 
    9 3019000    Fumey Clément             301 TROUBITE TEAM                        FRA      63:47    83.43 
   10 2429100    Martinez perez Antonio    242 C.VALENCIANA                         ESP      64:46    81.63 
   11 SRK9002    Ptáček Jiří               SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      66:15    78.92 
   12 3019000    Ringot Mathieu            301 TROUBITE TEAM                        FRA      67:47    76.12 
   13 SRK8902    Dusílek Adam              SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      67:57    75.81 
   14 3179000    Arnould Vincent           317 VIF TEAM                             FRA      70:05    71.92 
   15 2429100    Blanes reig Andreu        242 C.VALENCIANA                         ESP      73:10    66.28 
   16 5529000    Charuba Lukasz            552 ORIENTUS LODŽ                        POL      77:43    57.97 
   17 3928900    Györgyi Péter             392 HEGYVIDÉKI  ZSIVÁNYOK                HUN      78:05    57.30 
   18 VIC8931    Panovec Jan               VIC OB Vizovice                          CZE      81:23    51.26 
   19 3039000    Richard Mael              303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      81:25    51.20 
   20 SHK8902    Šabatka Zdeněk            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      82:23    49.44 
   21 3018900    Viel Brieuc               301 TROUBITE TEAM                        FRA      87:47    39.57 
   22 SSU8945    Přikryl Jan               SSU SK Severka Šumperk                   CZE      95:25    25.62 
   23 3038900    Poupard Stephane          303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      97:44    21.38 
   24 3929000    Györgyi Máté              392 HEGYVIDÉKI  ZSIVÁNYOK                HUN     105:30     7.19 
   25 TZL9202    Benroth Jakub             TZL SKOB Zlín                            CZE     107:51     2.89 
   26 SHK9007    Souček Michal             SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE     111:22     0.00 
   27 3019000    Devrieux Robin            301 TROUBITE TEAM                        FRA     117:52     0.00 
   28 LCE9004    Šmotek Jiří               LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE     129:43     0.00 



H20B  (9/9)    Předběžné výsledky  16:09         

    1 TAP8902    Černý Martin              TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      70:02   100.00 
    2 UOL8908    Vašíček Michal            UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      81:26    83.72 
    3 2998900    Roesle Laurent            299 CO MULHOUSE                          FRA      82:10    82.67 
    4 NEJ8900    Spazierer Filip           NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE     111:55    40.20 
    5 LIT9001    Nerad Jaroslav            LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE     123:40    23.42 
    6 AOV9001    Jendželovský Martin       AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE     131:42    11.95 
    7 XKV0002    Bachura Lubomír           XKV X-TEAM BANO KARLOVY VARY             CZE     152:43     0.00 

      5959000    Ponyaev Semen             595 OK MYSL MOSCOW                       RUS       disk     0.00 
      6728901    Nemec Juraj               672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK       disk     0.00 



H21A  (43/45)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 SJC8006    Kazda Jiří                SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      69:22   100.00 
    2 NPA7502    Novák Jiří                NPA SK LOB Nová Paka                     CZE      69:52    99.28 
    3 VRL7702    Polák Vlastimil           VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      71:57    96.28 
    4 LLI7502    Peterka Vojtěch           LLI TJ Loko Liberec                      CZE      72:56    94.86 
    5 TUR8702    Vlček Martin              TUR TJ Turnov                            CZE      73:17    94.35 
    6 BBM6508    Ptáček Pavel              BBM KPKS BETA Brno                       CZE      73:50    93.56 
    7 TTR7502    Dvořáček Jiří             TTR OOB Třebíč                           CZE      74:35    92.48 
    8 VPM8807    Kamaryt Tomáš             VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      74:39    92.38 
    9 PLU7417    Otruba Marek              PLU TJ Sokol Plumlov                     CZE      75:00    91.88 
   10 LCE8901    Vlažný Jan                LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      75:31    91.13 
   11 TAP8511    Makovský Jakub            TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      76:30    89.72 
   12 JPV8601    Sedláček Tomáš            JPV SK Junior Prostějov                  CZE      78:51    86.33 
   13 LCE7701    Bencúr Juraj              LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      79:47    84.98 
   14 SHK8901    Jirásek Michal            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      79:48    84.96 
   15 HAR7301    Martan Jiří               HAR OK Harcov                            CZE      80:03    84.60 
   16 DOK8700    Novák Daniel              DOK OK Doksy                             CZE      80:23    84.12 
   17 HAV8801    Sochor Jan                HAV SKOB Baník Havířov                   CZE      81:11    82.96 
   18 SHK8215    Bláha Jan                 SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      82:30    81.07 
   19 ZBM8721    Zháňal Jan                ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE      83:43    79.31 
   20 ASU8817    Navrátil Tomáš            ASU Magnus Orienteering                  CZE      84:01    78.88 
   21 DOB7801    Leštínský Tomáš           DOB KOB Dobruška                         CZE      84:10    78.66 
   22 TTR8801    Fiala Martin              TTR OOB Třebíč                           CZE      86:17    75.61 
   23 3127700    Antoine Thomas            312 VO12 GRENOBLE                        FRA      87:13    74.27 
   24 1228600    Rameder Andreas           122 ASKO AUSTRIA                         AUT      87:22    74.05 
   25 JHB8203    Čejka Tomáš               JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod             CZE      90:41    69.27 
   26 TJN8901    Kobr Tomáš                TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      90:42    69.25 
   27 TJN8700    Strachota Petr            TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      92:00    67.37 
   28 CST6702    Pelc Václav               CST TJ ČZ Strakonice                     CZE      92:37    66.48 
   29 1567600    Schutjes Stefaan          156 HAMOK HECHTEL                        BEL      94:19    64.03 
   30 VPM8201    Rauch Stanislav           VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      94:38    63.58 
   31 JPV8535    Kokojan David             JPV SK Junior Prostějov                  CZE      96:16    61.22 
   32 TTR8201    Kříž Lukáš                TTR OOB Třebíč                           CZE      96:55    60.28 
   33 EKP6701    Janeček Jura              EKP VŠTJ Ekonom Praha                    CZE      98:18    58.29 
   34 ZBM8511    Drábek Jan                ZBM SK Žabovřesky Brno                   CZE     100:12    55.55 
   35 2917700    Pilloud Ludovic           291 MELUN NC                             FRA     101:37    53.51 
   36 DOB7500    Sedlák Radek              DOB KOB Dobruška                         CZE     103:22    50.99 
   37 5027600    Dongen van Michel         502 OLIFANT UDENHOUT                     NED     107:34    44.93 
   38 1217900    Sengstschmid Georg        121 HSV OL WIENER NEUSTADT               AUT     108:01    44.28 
   39 4217500    Dipace Alessandro         421 DOVE OF PEACE                        ITA     121:10    25.32 
   40 2917900    Pilloud Alexis            291 MELUN NC                             FRA     136:39     3.00 

      4418500    Hayashi Kunihito          441 TODAI OLK TOKYO                      JPN       disk     0.00 
      STH7801    Junek Petr                STH SK Studenec                          CZE       disk     0.00 
      UOL8805    Špacír Jan                UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE       disk     0.00 



H21B  (42/44)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 BSO7801    Pilař Karel               BSO KOB Baník Sokolov                    CZE      68:48   100.00 
    2 BBM7101    Kunz Martin               BBM KPKS BETA Brno                       CZE      71:07    96.63 
    3 7137700    Samor Hakan               713 TJALLMO-GODEGARDS OK                 SWE      71:20    96.32 
    4 7147600    Jönsson Anders            714 OK TORFINN                           SWE      72:44    94.28 
    5 DOB8002    Janda Martin              DOB KOB Dobruška                         CZE      76:42    88.52 
    6 JPV8335    Černohous Jan             JPV SK Junior Prostějov                  CZE      77:21    87.57 
    7 MAS6800    Kovář Jindřich            MAS KČT Aš                               CZE      78:57    85.25 
    8 VPM8001    Anděl Robert              VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      80:16    83.33 
    9 SJC7501    Fejk Zbyněk               SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      81:54    80.96 
   10 3587800    Lehmann Karsten           358 OLV POTSDAM                          GER      82:29    80.11 
   11 TAP8801    Sládek Jan                TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      82:37    79.92 
   12 SJN0000    Bauer Lukáš               SJN SKP JABLONEC NAD NISOU               CZE      83:57    77.98 
   13 TAP8808    Hodek Michal              TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      84:27    77.25 
   14 3038400    Catalon Stephane          303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      84:41    76.91 
   15 XKV0000    Novák Petr                XKV X-TEAM BANO KARLOVY VARY             CZE      85:58    75.05 
   16            Zaoral Petr               SMR SK SNS Smržovka                      CZE      86:41    74.01 
   17 CHA7800    Kadavý Petr               CHA OK Chrastava                         CZE      87:38    72.63 
   18 CHA8604    Ježek Lukáš               CHA OK Chrastava                         CZE      87:57    72.17 
   19 PZR8001    Kříž Ondřej               PZR SKP Žďár nad Sázavou                 CZE      90:29    68.48 
   20 STH7401    Chrást Tomáš              STH SK Studenec                          CZE      90:39    68.24 
   21 ROU7504    Simr Pavel                ROU SKOB Roudnice nad Labem              CZE      95:30    61.19 
   22 VRL7601    Kutlvašr Ruda             VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE     109:24    40.99 
   23 XKV0001    Jiskra Martin             XKV X-TEAM BANO KARLOVY VARY             CZE     109:35    40.72 
   24 NEJ8802    Niewiak Martin            NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE     110:32    39.34 
   25 ODR8600    Pavlačka František        ODR SKOB Odry                            CZE     111:07    38.49 
   26 MOV7105    Žebrák Zbyněk             MOV SKOB Ostrava                         CZE     112:16    36.82 
   27 SUL6000    Hromádka Miroslav         SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE     112:30    36.48 
   28 TJN8705    Duda Antonín              TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE     113:35    34.91 
   29 3038800    Chabal Theo               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA     120:13    25.27 
   30 DLI0001    Jakš Martin               DLI Dukla Liberec                        CZE     126:15    16.50 
   31 SUL7600    Ženíšek Radek             SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE     127:17    15.00 
   32 7258200    Stridkvist Johan          725 K ROSLAGEN                           SWE     130:20    10.56 
   33 2998700    Baguerey Baptiste         299 CO MULHOUSE                          FRA     140:16     0.00 
   34 2998700    Beaudequin Maxime         299 CO MULHOUSE                          FRA     140:35     0.00 
   35 7148700    Karlsson Jimmy            714 OK TORFINN                           SWE     142:16     0.00 
   36 2228500    Rasmussen Brian           222 ALLEROD OK                           DEN     169:55     0.00 
   37 NEJ8801    Spazierer Jan             NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE     170:57     0.00 

      2438200    Loniewski Grzegorz        243 UNIVERSIDAD DE VALENCIA              ESP       disk     0.00 
      ASU7907    Fátor Jan                 ASU Magnus Orienteering                  CZE       disk     0.00 
      DKP8109    Tomeš Jaroslav            DKP SK Kotlářka Praha                    CZE       disk     0.00 
      DOK6300    Hradecký Jaroslav         DOK OK Doksy                             CZE       disk     0.00 
      CTB7910    Hanousek Martin           CTB                                      CZE       disk     0.00 



H21C  (30/30)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 SCP8003    Dubec Pavel               SCP AC Sparta Praha                      CZE      68:54   100.00 
    2 KNC8101    Besta Lukáš               KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      69:54    98.55 
    3 6727724    Čermák Patrik             672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA               SVK      70:31    97.65 
    4 LDC8700    Vlček Petr                LDC KOB Děčín                            CZE      70:46    97.29 
    5 4738700    Gelzinis Laimonas         473 SAKAS                                LTU      70:57    97.02 
    6            Adler Yves                359 FIRESTARTER DARMSTADT                GER      71:28    96.27 
    7 KAR7601    Stibor Zbyněk             KAR SK KARLOVICE                         CZE      72:52    94.24 
    8 VLI8001    Špak Zdeněk               VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      74:26    91.97 
    9 KNC8700    Havlíček Tomáš            KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      74:31    91.85 
   10 VRB0000    Malacka Petr              VRB SK při gymnáziu Vrbno p. Pradě       CZE      75:38    90.23 
   11 VCB7402    Janošík Radek             VCB TJ OB České Budějovice               CZE      77:24    87.66 
   12 LIT8002    Kučerka Jan               LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE      78:24    86.21 
   13 BSO8202    Schimm Petr               BSO KOB Baník Sokolov                    CZE      78:43    85.75 
   14            Schellenberger Steffen    359 FIRESTARTER DARMSTADT                GER      81:30    81.71 
   15            Schellenberger Peter      359 FIRESTARTER DARMSTADT                GER      82:06    80.84 
   16 SRK7102    Heřman Daniel             SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      83:44    78.47 
   17 ZVO6803    Beránek Radek             ZVO OB SK Zvole                          CZE      84:23    77.53 
   18 TTR7701    Dvořáček Jan              TTR OOB Třebíč                           CZE      85:53    75.35 
   19 AOV8803    Proske Petr               AOV Aktivní pohyb Baník Ostrava          CZE      88:41    71.29 
   20 KAR8501    Hala Lukáš                KAR SK KARLOVICE                         CZE      88:54    70.97 
   21 KNC8803    Bitter Aleš               KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      90:27    68.72 
   22 3908800    Man Chi-kin               390 HONG KONG ISLAND ORIENTEERING        HKG      94:10    63.33 
   23 LOV8701    Fojtík Jan                LOV LEPUS.CZ OSTRAVA                     CZE      97:59    57.79 
   24            Leidl Thomas              121 HSV OL WIENER NEUSTADT               AUT      98:09    57.55 
   25 2428400    Alfonso zaragoza Miguela  242 C.VALENCIANA                         ESP     109:04    41.70 
   26 XKV0003    Kubín Miroslav            XKV X-TEAM BANO KARLOVY VARY             CZE     109:38    40.88 
   27            Karolyi Marton            393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN     134:26     4.89 
   28 4728200    Gaupsas Mantas            472 IND. SIAULIAI                        LTU     140:04     0.00 

      4738400    Tamasevicius Audrius      473 SAKAS                                LTU       disk     0.00 
      SOB8703    Randík Jan                SOB Sdružení org.bankovních sport.       CZE       disk     0.00 



H21E  (37/44)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 2428100    Casal-fernandez Roger     242 C.VALENCIANA                         ESP      65:59   100.00 
    2 2728200    Parjanne Antti            272 LYNX HELSINKI                        FIN      68:26    96.29 
    3 SHK8702    Šmehlík Eduard            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      68:32    96.14 
    4 VLI7700    Horáček Michal            VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      68:49    95.71 
    5 SSU8802    Poklop Martin             SSU SK Severka Šumperk                   CZE      71:27    91.72 
    6 DKP8306    Janata Martin             DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      71:31    91.61 
    7 5137500    Helgerud Oyvind           513 HALDEN SK                            NOR      72:01    90.86 
    8 5147200    Nygaard Rune              514 IL GULAR                             NOR      74:33    87.02 
    9 SJC8606    Henych Martin             SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      76:50    83.56 
   10 VPM8449    Bouchal Jiří              VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      77:04    83.20 
   11 LCE7708    Zicha Jiří                LCE TJ Slovan Luhačovice                 CZE      82:32    74.92 
   12 PGP6401    Janovský Tomáš            PGP SK Praga                             CZE      83:32    73.40 
   13            Malý Ondřej               VIC OB Vizovice                          CZE      84:12    72.39 
   14 SHK8212    Stulík Jakub              SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      84:56    71.28 
   15 PGP8700    Sysel Ctibor              PGP SK Praga                             CZE      85:29    70.45 
   16 VPM7702    Vodrážka Ondřej           VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      86:12    69.36 
   17 3497400    Müller Denis              349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      86:42    68.60 
   18 5597200    Krasuski Marcin           559 WARSZAW HEROES                       POL      87:44    67.04 
   19 VLI7503    Pachner Pavel             VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      88:12    66.33 
   20 5158700    Daltveit Anders           515 FANA ORIENTEERING                    NOR      92:00    60.57 
   21 VIC7938    Starosta Pavel            VIC OB Vizovice                          CZE      92:26    59.91 
   22 VOV8102    Pavlačka Ondřej           VOV VSK VŠB TU Ostrava                   CZE      92:30    59.81 
   23 HAR7203    Schröter Pavel            HAR OK Harcov                            CZE      94:51    56.25 
   24 3068800    Kern gillard Mathieu      306 CSM RILLIEUX                         FRA      96:14    54.16 
   25 5137200    Ragvin Dag steinar        765 SKIEN OK                             NOR      96:32    53.70 
   26 7007700    Skogtjarn Pal             700 SODERTALJE-NYKVARN ORIENT.           SWE      98:00    51.48 
   27 SHK8406    Komanec Václav            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      99:04    49.86 
   28 LPU7604    Držka Štěpán              LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE     106:29    38.62 
   29 LPU7804    Kříž Libor                LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE     108:03    36.25 
   30 3067500    Lasouche Johann           306 CSM RILLIEUX                         FRA     108:48    35.11 
   31 2417700    Totusaus Benet            241 BADALONA ORIENTACIO                  ESP     109:57    33.37 
   32 2277700    Jensen Jakob david        227 FARUM TISVILDE OK                    DEN     113:10    28.49 
   33 5158800    Solheim Stian             515 FANA ORIENTEERING                    NOR     113:33    27.91 

      1227900    König Markus              122 ASKO AUSTRIA                         AUT       disk     0.00 
      5157700    T-rod Anders              515 FANA ORIENTEERING                    NOR       disk     0.00 
      SNA7105    Doucha Jiří               SNA TJ Start Náchod                      CZE       disk     0.00 
      TZL8508    Dlabaja Štěpán            TZL SKOB Zlín                            CZE       disk     0.00 



H35A  (28/29)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 3036900    Perrin Eric               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      54:29   100.00 
    2 5937100    Sytov Nikolay             593 MOSMERIDIAN                          RUS      61:37    86.91 
    3 7137400    Samor Ronnie              713 TJALLMO-GODEGARDS OK                 SWE      62:49    84.70 
    4 DKP6601    Illner Jakub              DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      62:59    84.40 
    5 3937100    Baracsi Gábor             393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN      64:02    82.47 
    6 JES7001    Bílý Milan                JES KOS Jesenice                         CZE      68:43    73.88 
    7 2907100    Delaume Jean-marc         290 BCLG MELUN                           FRA      69:15    72.90 
    8 LDC7101    Nehasil Vláďa             LDC KOB Děčín                            CZE      69:57    71.61 
    9 7086700    Thelin Peter              708 BREDARYDS OK                         SWE      70:14    71.09 
   10 1220000    Pirklbauer Michael        122 ASKO AUSTRIA                         AUT      72:42    66.56 
   11 3106500    Jouneau Pierre-henri      310 ORIENT ALP GRENOBLE                  FRA      75:55    60.66 
   12 LDC7302    Gálus Igor                LDC KOB Děčín                            CZE      78:14    56.41 
   13 4427300    Doi Satoshi               442 ES KANTO CLUB                        JPN      81:23    50.63 
   14 7647400    Valyavka Volodymyr        764 CARDINAL LVIV II                     UKR      81:49    49.83 
   15 4537000    Leja Andris               453 ZIEMELKURZEME OK                     LAT      83:17    47.14 
   16 7036800    Josefsson Jalle           703 LUNDS OK                             SWE      84:16    45.33 
   17 LDC7100    Horák Martin              LDC KOB Děčín                            CZE      85:47    42.55 
   18 1227400    Mühlmann Martin           122 ASKO AUSTRIA                         AUT      90:18    34.26 
   19 7627200    Poltoratskyi Denys        762 CHARKOV                              UKR      93:46    27.90 
   20 3067000    Gaydon Régis              306 CSM RILLIEUX                         FRA      96:16    23.31 
   21 SOB6301    Choutka Jaroslav          SOB Sdružení org.bankovních sport.       CZE      99:00    18.29 
   22 7077000    Jakobsson Stefan          707 FROLUNDA OL                          SWE     101:22    13.95 
   23 LBE7000    Uhlíř Patrik              LBE TJ Loko Beroun                       CZE     120:33     0.00 
   24 3527000    Foethke Meinhard          352 OLV WEIMAR                           GER     146:37     0.00 
   25 SLA7103    Kolář Tomáš               SLA SKOB Slaný                           CZE     149:05     0.00 

      7187300    Klasson Henrik            718 OK GISLE                             SWE       disk     0.00 
      DKP7200    Vít David                 DKP SK Kotlářka Praha                    CZE       disk     0.00 
      PGP7203    Baldrian Petr             PGP SK Praga                             CZE       disk     0.00 



H35B  (18/21)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 TUV7402    Kvapil Petr               TUV SOK TJ Turnov                        CZE      58:56   100.00 
    2 DVP7304    Jandera Tomáš             DVP TJ Dopravní podniky Praha            CZE      72:48    76.47 
    3 EZL7010    Urbanec Vít               EZL Přátelé evropských vrcholů Zlí       CZE      77:59    67.68 
    4 3936900    Dankó István              393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN      78:02    67.59 
    5 DOB7002    Kubec Martin              DOB KOB Dobruška                         CZE      81:13    62.19 
    6 SMB6401    Žitný Tomáš               SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav          CZE      81:29    61.74 
    7 SJH7001    Beneš Jan                 SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      82:50    59.45 
    8 TJN7002    Novotný Dušan             TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      84:40    56.33 
    9 3937000    Molnár Attila             393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN      89:41    47.82 
   10 7147000    Nilsson Mikael            714 OK TORFINN                           SWE      93:46    40.89 
   11 6737204    Mikluš Marián             673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      94:53    39.00 
   12 NEJ7300    Mareš Alexander           NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      97:47    34.08 
   13 DKP0000    Cepek Pavel               DKP SK Kotlářka Praha                    CZE     109:13    14.68 
   14 DOB7001    Dudášek Karel             DOB KOB Dobruška                         CZE     134:04     0.00 
   15 2957200    Grebel Man                295 ECHO 73                              FRA     141:39     0.00 
   16 2121970    Romanovic Radenko         212 OK MAKSIMIR ZAGREB                   CRO     152:34     0.00 
   17 3936800    Polgár Oliviér            393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN     160:27     0.00 

      5017100    Bosman Juriën             501 HOC93 MEPPEL                         NED       disk     0.00 



H40A  (28/32)  Předběžné výsledky  16:09         

    1            Wymer Eddie               800 Balise 25 BESANCON                   FRA      54:08   100.00 
    2 1236900    Brantner Martin           123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      54:58    98.46 
    3 VLI6205    Poloprutský Tomáš         VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE      57:28    93.84 
    4 1220000    Zöbl Gottfried            122 ASKO AUSTRIA                         AUT      61:18    86.76 
    5            Bleidorn Stephan          349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      63:02    83.56 
    6 VCB6502    Teringl Radek             VCB TJ OB České Budějovice               CZE      63:41    82.36 
    7 3046300    Marchegay Bruno           304 CORREZE COURSE D´ORIENTATION         FRA      66:57    76.32 
    8 OKP6504    Novák Libor               OKP SK OK 24 Praha                       CZE      68:21    73.74 
    9 VPM6901    Hasman Jan                VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      69:36    71.43 
   10 KAM6700    Škvor Martin              KAM SK Kamenice                          CZE      69:44    71.18 
   11 OKP6601    Richtr Aleš               OKP SK OK 24 Praha                       CZE      70:22    70.01 
   11 NER        Klaška Jan                N04 NEREGISTR. NOVÝ BOR                  CZE      70:22    70.01 
   13 VPM6902    Hašek Ondřej              VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      73:03    65.06 
   14 3516500    Wolf Tobias               351 OLG SIEGERLAND                       GER      74:07    63.08 
   15 SJH6901    Kubičko Petr              SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      75:01    61.42 
   16 3424500    Wittiber Ralf             342 BIELEFELDER SKI-KLUB e.v.            GER      78:20    55.30 
   17 DKP6500    Klaška Pavel              DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      78:29    55.02 
   18 SUL6602    Lederer Pavel             SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      78:58    54.13 
   19 JES6801    Bílý Petr                 JES KOS Jesenice                         CZE      80:18    51.66 
   20 4556900    Bauers Janeks             455 OK KO RIGA                           LAT      81:37    49.23 
   21 3026500    Bonora Laurent            302 ALCO ST.PRIEST 6906                  FRA      85:19    42.40 
   22 4216500    Galimberti Oscar          421 DOVE OF PEACE                        ITA      86:36    40.02 
   23 SUL4701    Ženíšek Jan               SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      90:35    32.67 
   24 3246300    Cooper David              324 WAOC CAMBRIDGE                       GBR      92:33    29.03 
   25 3216600    Jenkins Philip            321 SWANSEA BAY OR.CLUB                  GBR      95:24    23.77 
   26 DOK5501    Novák Jaroslav            DOK OK Doksy                             CZE      98:48    17.49 
   27 VPM6904    Kroupa Štěpán             VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE     100:18    14.72 
   28 SUL5701    Linka Vladislav           SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE     106:38     3.02 



H40B  (24/25)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 7166700    Edvardsson Niklas         716 HASTVEDA OK                          SWE      59:46   100.00 
    2 2526800    Pold Heigo                252 RAE ROK HARJU                        EST      62:33    95.34 
    3 FSP6605    Cincibus Pavel            FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha          CZE      66:58    87.95 
    4 2526300    Tänav Tonu                252 RAE ROK HARJU                        EST      67:04    87.79 
    5 2526500    Pärnik Jüri               252 RAE ROK HARJU                        EST      71:29    80.40 
    6 OLP6701    Kubů Jaroslav             OLP SKP OLYMP Praha                      CZE      71:44    79.98 
    7 7166700    Eriksson Hakan            716 HASTVEDA OK                          SWE      72:06    79.36 
    8 7146400    Edvardsson Stefan         714 OK TORFINN                           SWE      81:25    63.78 
    9 KRL6701    Hanák Martin              KRL Kometa Kralovice                     CZE      84:19    58.92 
   10 TJN6802    Posselt Martin            TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      84:24    58.78 
   11 KVS6501    Černík Milan              KVS SKOB Kobra Vsetín                    CZE      85:07    57.59 
   12 VRL6701    Kubát Miroslav            VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      85:20    57.22 
   13 KAS6900    Eichler Petr              KAS KOB Kamenický Šenov                  CZE      90:14    49.02 
   14 2526500    Keerberg Erik             252 RAE ROK HARJU                        EST      95:21    40.46 
   15 5526900    Olas Jacek                552 ORIENTUS LODŽ                        POL      99:26    33.63 
   16 FYD6606    Buřita Dobroslav          FYD Jizerský klub OB Frýdlant            CZE     104:04    25.88 
   17 LTU6501    Hanuš Pavel               LTU TJ Loko Trutnov                      CZE     104:10    25.71 
   18 LIT6501    Dietrich Daniel           LIT KOB Chemopetrol Litvínov             CZE     106:56    21.08 
   19 2116900    Uroic Milivoj             211 OK MAKSIMIR AMERSFOORT               CRO     109:59    15.98 
   20 7146500    Nilsson Peder             714 OK TORFINN                           SWE     130:08     0.00 
   21 KAM6603    Hlubuček Tomáš            KAM SK Kamenice                          CZE     133:31     0.00 

      6210001    Stojanovič Aleksandar     621 OK JASENICA                          SRB       disk     0.00 
      6210003    Rakič Saša                621 OK JASENICA                          SRB       disk     0.00 
      7145900    Karlsson Hans-erik        714 OK TORFINN                           SWE       disk     0.00 



H45A  (38/39)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 VSP6201    Němeček Jan               VSP USK Praha                            CZE      48:54   100.00 
    2 3556100    Spengler Andreas          355 ESV LOK DESSAU                       GER      49:57    97.85 
    3 PGP6000    Kožina Petr               PGP SK Praga                             CZE      52:02    93.59 
    4 5926300    Rysev Yury                592 LESMASTER KIROV                      RUS      52:35    92.47 
    5 5946300    Tikhonov Nikolay          594 OMEGA MOSCOW                         RUS      53:23    90.83 
    6 1586400    Crefcoeur Philippe        158 RAPTORS BRUXELLES                    BEL      54:10    89.23 
    7 3496400    Meyer Dirk                349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      58:38    80.10 
    8 3066300    Basset Olivier            306 CSM RILLIEUX                         FRA      59:19    78.70 
    9 5556300    Chachurski Ryszard        555 KU ASZ WAT WARSZAWA                  POL      62:06    73.01 
   10 3036400    Maglione Eric             303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      62:42    71.78 
   11 7016300    Sandberg Per              701 SATERBYGDENS OK                      SWE      63:16    70.62 
   12 1226400    Lejsek Martin             122 ASKO AUSTRIA                         AUT      63:44    69.67 
   13 LTU6301    Petržela Pavel            LTU TJ Loko Trutnov                      CZE      64:03    69.02 
   14 JPV6112    Jeřábek Luboš             JPV SK Junior Prostějov                  CZE      64:46    67.55 
   15 3496200    Braatz Frank              349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      65:14    66.60 
   16 3085800    Dupoirieux Gilles         308 LO SANCHEY                           FRA      66:02    64.96 
   17 2246300    Jensen Jes mose           224 AKIF SKOERPING                       DEN      68:30    59.92 
   18 HAV6301    Sochor Tomáš              HAV SKOB Baník Havířov                   CZE      69:36    57.67 
   19 CHA6200    Gorčica Pavel             CHA OK Chrastava                         CZE      70:59    54.84 
   20 LBE6400    Mezník Vladimír           LBE TJ Loko Beroun                       CZE      72:45    51.23 
   21            Mermin Eric               303 LIGUE RHÓNE-ALPES CO                 FRA      74:26    47.78 
   22 3076100    Montemont Patrice         307 UNION SPORTIVE ST.EGREVE             FRA      74:51    46.93 
   23 1556200    Wathelet Alain            155 CO LIEGE                             BEL      74:55    46.80 
   24 PHK6401    Hlaváček Lubomír          PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      79:13    38.00 
   25 TJP6301    Novák Petr                TJP Sokol Troja                          CZE      86:48    22.49 
   26 3116300    Radisson Bruno            311 CRAPAHUT LYON                        FRA      86:51    22.39 
   27 1220000    Mair Alois                122 ASKO AUSTRIA                         AUT      87:00    22.09 
   28 SKV5901    Janovič Ondřej            SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      87:49    20.42 
   29 3486200    Buhler Gerhard-Michael    348 USV TU DRESDEN                       GER      89:23    17.21 
   30 1526002    Vandemeulebroek Marc      152 ASUB ORIENTATION BOUSVAL             BEL      90:15    15.44 
   31 SCP6001    Hošek Ladislav            SCP AC Sparta Praha                      CZE      90:59    13.94 
   32 3146200    Obstetar Marc             314 TA FAMECK                            FRA      94:21     7.06 
   33 1220000    Prach Franz               122 ASKO AUSTRIA                         AUT      94:52     6.00 
   34 TJP5700    Kraus Ota                 TJP Sokol Troja                          CZE      95:44     4.23 
   35 HCE6100    Štětina Jiří              HCE TJ Sokol Hostivice                   CZE      97:18     1.02 
   36 3156100    Defix Dominique           315 ORIENTEXPRES 42 - II                 FRA     104:37     0.00 

      LDC6401    Vlček Petr                LDC KOB Děčín                            CZE       disk     0.00 
      PGP6301    Přibík Jan                PGP SK Praga                             CZE       disk     0.00 



H45B  (25/27)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 API6401    Funda Jiří                API OK Andante Písek                     CZE      49:00   100.00 
    2 VRL6401    Havel Leoš                VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      51:42    94.49 
    3 TEM6301    Pšenička Jiří             TEM KOB Temelín                          CZE      53:19    91.19 
    4 2126300    Merunka Darko             212 OK MAKSIMIR ZAGREB                   CRO      53:37    90.58 
    5            Carlsson Christer         726 SAVEDALENS AIK II                    SWE      55:28    86.80 
    6 4236200    Pessina Eugenio           423 PUNTO NORD MONZA                     ITA      57:51    81.94 
    7 SHK5901    Svoboda Miloslav          SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      57:54    81.84 
    8 OTK6201    Panovec Vladan            OTK Jiskra Otrokovice                    CZE      61:01    75.48 
    9 SHK6102    Divecký Josef             SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      63:57    69.49 
   10 VAM6401    Rykala Karel              VAM OOB POLART Vamberk                   CZE      64:51    67.65 
   11 LPU6201    Cinkan Zdeněk             LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      66:38    64.01 
   12            Karolyi Gyula             393 TIPO TKE BUDAPEST                    HUN      67:19    62.62 
   13 SHK6104    Novotný Pavel             SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      68:03    61.12 
   14 2516300    Nikkari Hillar            251 SK ROCCO TEAM                        EST      70:00    57.14 
   15 7616000    Kulikov Dmytro            761 CARNIKA DNEPROPETROVSK               UKR      73:53    49.22 
   16 5546200    Sobiegraj Marek           554 SPRINT PELCZYCE                      POL      74:22    48.23 
   17 N010003    Ženčák Jaroslav           N01 ASPV OA ŠUMPERK                      CZE      75:59    44.93 
   18 NER        Doležal Jiří              N04 NEREGISTR. NOVÝ BOR                  CZE      76:13    44.46 
   19 5606100    Markowski Adam            560 ENERGETYK DYCHÓW                     POL      76:59    42.89 
   20 SHK6403    Funda Michal              SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      79:49    37.11 
   21 SKV6401    Štěrba Jiří               SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      84:40    27.21 
   22 ROU6202    Buk Miloslav              ROU SKOB Roudnice nad Labem              CZE      91:31    13.23 
   23 5566300    Żebrowski Dariusz         556 OKS OTWOCK                           POL      93:25     9.35 
   24 7616400    Kryvoruchko Sergii        761 CARNIKA DNEPROPETROVSK               UKR      96:31     3.03 
   25 OOL6204    Vaňák Milan               OOL SK HANA ORIENTEERING                 CZE     111:50     0.00 



H50A  (41/44)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 5115600    Ekeberg Per kristian      511 IL TYRVING                           NOR      44:24   100.00 
    2 4715600    Salkauskas Agirdas        471 ORIENS PANAVEŽYS                     LTU      45:53    96.66 
    3 TZL5703    Nečas Rudolf              TZL SKOB Zlín                            CZE      48:22    91.07 
    4 VSP5700    Škorpil Martin            VSP USK Praha                            CZE      48:25    90.95 
    5 7245800    Burman Ulf                724 GUSTAVSBERG OK                       SWE      48:26    90.92 
    6 4525800    Mamis Girts               452 MONA OK TUKUMS                       LAT      50:22    86.56 
    7 SHK5702    Gazdačko Milan            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      51:21    84.35 
    8 7145500    Arnesson Urban            714 OK TORFINN                           SWE      51:55    83.07 
    9 DOK5500    Novák Tom                 DOK OK Doksy                             CZE      55:23    75.26 
   10 DCE5400    Jaroš Vladimír            DCE Sokol Dobřichovice                   CZE      57:06    71.40 
   11 MLA5801    Milota Josef              MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      58:03    69.26 
   12 2265900    Kotylo Orest              226 SILKEBORG OK                         DEN      58:06    69.14 
   13 TUR5803    Konopáč Jiří              TUR TJ Turnov                            CZE      58:33    68.13 
   14 5585500    Guga Romuald              558 SLASK WAT                            POL      58:50    67.49 
   15 1220000    Gratzer Hans georg        122 ASKO AUSTRIA                         AUT      59:00    67.12 
   16            Kodeda Olda               VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      59:28    66.07 
   17 DCE5500    Procházka Antonín         DCE Sokol Dobřichovice                   CZE      60:36    63.51 
   18 2115600    Riet van de Gerrit        211 OK MAKSIMIR AMERSFOORT               CRO      64:03    55.74 
   19 SRK5701    Kulhavý Josef             SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      65:14    53.08 
   20 4545700    Licis Imants              454 OK KO RIGA                           LAT      66:40    49.85 
   21 JEN5801    Sucharda Jiří             JEN TJ Sokol Jenišovice                  CZE      66:42    49.77 
   22 CHA5500    Kaška Rudolf              CHA OK Chrastava                         CZE      66:59    49.14 
   23 3455800    Kraemer Werner            345 POST SV DRESDEN                      GER      68:37    45.46 
   24 5125600    Danielsen Vidar           512 ASKER SKIKLUBB                       NOR      68:56    44.74 
   25 2425500    Gil poveda Antonio        242 C.VALENCIANA                         ESP      69:37    43.21 
   26 2225800    Hansen Troels bendt       222 ALLEROD OK                           DEN      70:57    40.20 
   27 MOV5201    Juřeník Josef             MOV SKOB Ostrava                         CZE      73:50    33.71 
   28 1545700    De wit Etienne            154 KOL FLANDERS                         BEL      74:23    32.47 
   29 MOV5502    Jelínek Petr              MOV SKOB Ostrava                         CZE      77:02    26.50 
   30 1575900    Garray Julius             157 PÉGASE MOHA                          BEL      80:48    18.02 
   31 1525600    Hofmans Jacques           152 ASUB ORIENTATION BOUSVAL             BEL      82:13    14.83 
   32 7255700    Lundman Mats              725 K ROSLAGEN                           SWE      85:26     7.58 
   33 3095500    Bourland Jean-marie       309 CACC ST.GERMAIN                      FRA      87:02     3.98 
   34 DKP5800    Svobodný Petr             DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      87:15     3.49 
   35 3235600    Purkis Jerry              323 SAXONS BIDBOROUGH                    GBR      87:58     1.88 
   36            Bruylant Dominique        153 ASUB GEVERE                          BEL      88:52     0.00 
   37 UOL5201    Janošík Antonín           UOL SK Univerzita Palackého Olomou       CZE      89:24     0.00 
   38 ZAT5603    Brabec Zdeněk             ZAT TJ Loko Žatec                        CZE      91:44     0.00 
   39 3135900    Gransart Renaud           313 SCAPA NANCY                          FRA      94:15     0.00 
   40            Luisi Roberto             422 ORIENTEERING PRATO A.S.D.            ITA      95:49     0.00 
   41 2225600    Eriksen Johnny            222 ALLEROD OK                           DEN     148:07     0.00 



H50B  (19/20)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 OLP5502    John Vladimír             OLP SKP OLYMP Praha                      CZE      43:25   100.00 
    2 PCB5901    Blabla Zdeněk             PCB SKP České Budějovice                 CZE      44:37    97.24 
    3 7615600    Sergeyev Olexandr         761 CARNIKA DNEPROPETROVSK               UKR      44:48    96.81 
    4 TJP5500    Cedrych Karel             TJP Sokol Troja                          CZE      46:45    92.32 
    5 OLP5701    Knotek Kamil              OLP SKP OLYMP Praha                      CZE      54:53    73.59 
    6 KNC5501    Jun Drahomír              KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      55:18    72.63 
    7 TJN5602    Horák Petr                TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      58:29    65.30 
    8 VSP5801    Šváb Jan                  VSP USK Praha                            CZE      59:01    64.07 
    9 STH5501    Junek Petr                STH SK Studenec                          CZE      66:19    47.26 
   10 SVS5501    Maliňák Josef             SVS Orientklub Vsetín                    CZE      66:43    46.33 
   11 SHK5202    Fejlek Vojtěch            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      67:06    45.45 
   12 TAP5802    Hejtmánek Vladimír        TAP KOB TRETRA Praha                     CZE      71:03    36.35 
   13 6735801    Formanko Dušan            673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      71:24    35.55 
   14 7195900    Eriksson Anders           719 SAVEDALENS AIK                       SWE      71:39    34.97 
   15 OLP5801    Slabý Václav              OLP SKP OLYMP Praha                      CZE      85:10     3.84 
   16 SHK5701    Stulík Jiří               SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      87:32     0.00 
   17 SHK5703    Šabatka Petr              SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      97:06     0.00 
   18 API5601    Fajrajzl Jaromír          API OK Andante Písek                     CZE     100:13     0.00 
   19 5525800    Lewandowski Krzysztof     552 ORIENTUS LODŽ                        POL     133:25     0.00 



H55A  (41/41)  Předběžné výsledky  16:09         

    1 TUR5100    Hudský Vlastimil          TUR TJ Turnov                            CZE      57:46   100.00 
    2 VSP5000    Hořínek Jaroslav          VSP USK Praha                            CZE      57:50    99.88 
    3 6325400    Cuche Denis               632 CA ROSÉ                              SUI      58:18    99.08 
    4 1245400    Hones Josef               124 HSV RIED                             AUT      59:54    96.31 
    5 3445200    Hickethier Manfred        344 SSV PLANETA RADEBEUL                 GER      62:27    91.89 
    6 3445100    Härtelt Helmut            344 SSV PLANETA RADEBEUL                 GER      63:14    90.54 
    7 5585200    Parzewski Jerzy           558 SLASK WAT                            POL      64:06    89.04 
    8 CHA5000    Horáček Miroslav          CHA OK Chrastava                         CZE      65:29    86.64 
    9 TTR5201    Orálek Miroslav           TTR OOB Třebíč                           CZE      65:49    86.06 
   10 3005400    Stefanini Jean-philippe   300 GUC-CO GRENOBLE                      FRA      67:23    83.35 
   11 7145300    Erfors Lennart            714 OK TORFINN                           SWE      67:35    83.01 
   12 DOK5000    Rančák Josef              DOK OK Doksy                             CZE      67:45    82.72 
   13 7225200    Benevello Olivier         722 NYBRO OK                             SWE      69:39    79.43 
   14 TJP4900    Peterka František         TJP Sokol Troja                          CZE      70:30    77.96 
   15 DLT5001    Babický Tomáš             DLT OB Rozmarýn Litoměřice               CZE      70:47    77.47 
   16 7245200    Öhlund Per                724 GUSTAVSBERG OK                       SWE      71:40    75.94 
   17 1515100    Bredo Jean                151 OLVE GRAND-HALLEUX                   BEL      74:37    70.83 
   18 4545100    Zdanovs Uldis             454 OK KO RIGA                           LAT      75:13    69.79 
   19 LPU5201    Farář Václav              LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      75:38    69.07 
   20 2285100    Wendelboe Flemming        228 HSOK HELSINGOR                       DEN      76:54    66.88 
   21 JIL5201    Erlebach Josef            JIL OK Jilemnice                         CZE      77:58    65.03 
   22 1545200    Simkens Alfred            154 KOL FLANDERS                         BEL      79:57    61.60 
   23 BOV5001    Miřijovský Přemek         BOV TJ Baník Ostrava OKD                 CZE      82:33    57.10 
   24 4545200    Indriksons Evalds         454 OK KO RIGA                           LAT      83:04    56.20 
   25 FSP5300    Wald František            FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha          CZE      83:34    55.34 
   26 3915300    Bugár József              391 BOF BUDAORS                          HUN      84:22    53.95 
   27 1255100    Hechl Georg               125 NF KITZBUHEL                         AUT      86:33    50.17 
   28 1545200    Kellens Jean-pierre       154 KOL FLANDERS                         BEL      87:32    48.47 
   29 JEN5201    Bárta Miroslav            JEN TJ Sokol Jenišovice                  CZE      87:43    48.15 
   30 2995200    Makovicka Libor           299 CO MULHOUSE                          FRA      88:50    46.22 
   31 SKV5203    Kubát Jaroslav            SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      92:48    39.35 
   32 7105100    Jacobson Sven             710 OK MILAN                             SWE      93:09    38.75 
   33 1545100    Linten Julien             154 KOL FLANDERS                         BEL      95:29    34.71 
   34 LBE5000    Hamáček Bohuslav          LBE TJ Loko Beroun                       CZE      96:10    33.53 
   35 3535100    Newerla Alfred            353 RSV HANNOVER                         GER      98:51    28.88 
   36 3555400    Kuckert Norbert           355 ESV LOK DESSAU                       GER     102:59    21.73 
   37 7145400    Ottosson Torgny           714 OK TORFINN                           SWE     103:52    20.20 
   38 2995400    Baguerey Gillse           299 CO MULHOUSE                          FRA     104:08    19.73 
   39 VLI4900    Ježek Ladislav            VLI VSK Slavia TU Liberec                CZE     110:02     9.52 

      3545200    Kurbangulov Viktor        354 INDIV. HAMBURG                       GER       disk     0.00 
      7095400    Nicolas Emile             709 KFUM OREBRO ORIENTEERING             SWE       disk     0.00 



H55B  (11/11)  Předběžné výsledky  16:09         

    1            Schwarz Robert            127 OLC WIENERWALD                       AUT      53:16   100.00 
    2 LPU5401    Klimpl Petr               LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      58:38    89.92 
    3 KAR5001    Pospíšil Karel            KAR SK KARLOVICE                         CZE      60:00    87.36 
    4 CHA5001    Vokál Jiří                CHA OK Chrastava                         CZE      60:22    86.67 
    5 CHA5100    Barták Jiří               CHA OK Chrastava                         CZE      61:12    85.11 
    6 TJN5101    Böhm Karel                TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      66:22    75.41 
    7 LPU5102    Sáňka Bedřich             LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      69:04    70.34 
    8 CHA5400    Pavlík Milan              CHA OK Chrastava                         CZE      70:33    67.55 
    9 CHA5002    Lusk Karel                CHA OK Chrastava                         CZE      71:21    66.05 
   10 5525300    Paszynski Jozef           552 ORIENTUS LODŽ                        POL      79:43    50.34 
   11 STB5003    Našinec Jiří              STB TJ Stadion Nový Bor                  CZE      94:53    21.87 



H60  (54/55)   Předběžné výsledky  16:09         

    1 TJN4901    Lukavec Miloslav          TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      42:11   100.00 
    2 2714900    Savelainen Jouni          271 HS TORPPIS                           FIN      42:49    98.50 
    3 TUR4801    Jakubec Jindřich          TUR TJ Turnov                            CZE      43:22    97.19 
    4 SCP4700    Buriánek Jaromír          SCP AC Sparta Praha                      CZE      43:36    96.64 
    5 1224900    Müller Leo                122 ASKO AUSTRIA                         AUT      44:00    95.69 
    6 3454800    Genderjahn Ludwig         345 POST SV DRESDEN                      GER      44:05    95.50 
    7 DKP4700    Procházka Aleš            DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      44:59    93.36 
    8 KAD4701    Janda Josef               KAD Originální Vivalín team Kadaň        CZE      46:01    90.91 
    9 SRK4702    Hrobař Rudolf             SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn       CZE      46:58    88.66 
   10 KBP4500    Valter Petr               KBP KBP Praha                            CZE      48:14    85.66 
   11 DKP4900    Stehno Pavel              DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      48:23    85.30 
   12 SMB4801    Hlaváč Jaroslav           SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav          CZE      48:49    84.27 
   13 1265100    Lamprecht Reinhard        126 LZ OMAHA                             AUT      48:57    83.96 
   14 TUV4701    Pospíšil Jiří             TUV SOK TJ Turnov                        CZE      49:26    82.81 
   15 TUV4601    Gurka Jiří                TUV SOK TJ Turnov                        CZE      50:04    81.31 
   16 LLI4501    Kraus Jan                 LLI TJ Loko Liberec                      CZE      50:20    80.68 
   17 VRL4901    Knobloch Jindřich         VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      50:39    79.93 
   18 7614800    Sonin Mykola              761 CARNIKA DNEPROPETROVSK               UKR      51:09    78.74 
   19 CHA4901    Kadavý Zdeněk             CHA OK Chrastava                         CZE      51:24    78.15 
   20 1224800    Böhm Eduard               122 ASKO AUSTRIA                         AUT      51:52    77.04 
   21 1264700    Grabenhofer Wilhelm       126 LZ OMAHA                             AUT      52:14    76.18 
   22 PZR4417    Pospíšil Jaromír          PZR SKP Žďár nad Sázavou                 CZE      54:02    71.91 
   23 5534900    Bartkowiak Edward         553 WKS GRUNWALD POZNAN                  POL      54:15    71.39 
   24 JIL4701    Zlesák Zdeněk             JIL OK Jilemnice                         CZE      59:16    59.50 
   25 1234500    Tobler Gottfried          123 HSV OL WIENER NEUSTADT II            AUT      61:18    54.68 
   26 JES4601    Otta Pavel                JES KOS Jesenice                         CZE      62:07    52.75 
   27 3564300    Finkenstaedt Frank        356 OLV USLAR                            GER      62:49    51.09 
   28 3064800    Mascarell Henri           306 CSM RILLIEUX                         FRA      63:15    50.06 
   29 5574800    Michalek Janusz           557 MODRZEW SKWIERZYNA                   POL      65:21    45.08 
   30 AZL4512    Imrich Josef              AZL SKOB ARIS Zlín                       CZE      65:31    44.69 
   31 1544800    Janssen Marcel            154 KOL FLANDERS                         BEL      67:39    39.63 
   32 1264800    Benedek Robert            126 LZ OMAHA                             AUT      68:44    37.06 
   33 1544800    Timmermans Jos            154 KOL FLANDERS                         BEL      69:11    35.99 
   33 PGP4800    Zelený Vladimír           PGP SK Praga                             CZE      69:11    35.99 
   35 KAS4600    Nejezchleba Jiří          KAS KOB Kamenický Šenov                  CZE      69:20    35.64 
   36 5954500    Chizhikov Sergey          595 OK MYSL MOSCOW                       RUS      69:30    35.24 
   37 ROU4702    Lebduška Petr             ROU SKOB Roudnice nad Labem              CZE      70:06    33.82 
   38 7224500    Petersson Bengt           722 NYBRO OK                             SWE      72:01    29.28 
   39 SLA4600    Nosál Stanislav           SLA SKOB Slaný                           CZE      72:02    29.24 
   40 LBE4900    Tvrdek Vojtěch            LBE TJ Loko Beroun                       CZE      75:59    19.87 
   41 6314600    Pittet Errol              631 OLG BREITSEE                         SUI      76:50    17.86 
   42 LLI4502    Lukáš Zdeněk              LLI TJ Loko Liberec                      CZE      83:24     2.29 
   43 LPU4701    Čepelka Petr              LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      88:35     0.00 
   44 SUL4700    Dubský Josef              SUL Slavoj Severotuk Ústí nad Labe       CZE      88:52     0.00 
   45 PGP4601    Dvořák Jaromír            PGP SK Praga                             CZE      89:02     0.00 
   46 VRB4703    Zaoral Jan                VRB SK při gymnáziu Vrbno p. Pradě       CZE     103:39     0.00 
   47 4224200    Manfrin Stelvio           422 ORIENTEERING PRATO A.S.D.            ITA     103:50     0.00 
   48 LPU4601    Vávra Jaroslav            LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE     108:23     0.00 
   49 5014901    Fijlstra Dick             501 HOC93 MEPPEL                         NED     117:58     0.00 
   50 7144700    Magnusson Leif            714 OK TORFINN                           SWE     129:22     0.00 
   51 2944900    Gerbeaux Jean-Paul        294 GERBEAUX´S FAMILY                    FRA     145:42     0.00 

      1544600    Bylemans Jos              154 KOL FLANDERS                         BEL       disk     0.00 
      7224500    Karlsson Kenneth          722 NYBRO OK                             SWE       disk     0.00 
      KAR4701    Tomeček Lubomír           KAR SK KARLOVICE                         CZE       disk     0.00 



H65  (43/44)   Předběžné výsledky  16:09         

    1 7224200    Buhre Anders              722 NYBRO OK                             SWE      35:28   100.00 
    2 MLA4201    Sklenář Jan               MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      40:29    85.86 
    3 7044300    Byström Vaste             704 OK VIRDARNA                          SWE      41:07    84.07 
    4 FSP4300    Čadil Jan                 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha          CZE      41:45    82.28 
    5 7114400    Lindblom Ingemar          711 IFK GOTEBORG                         SWE      42:03    81.44 
    6 7224400    Karlsson Jan-ulf          722 NYBRO OK                             SWE      45:56    70.49 
    7 3574000    Wichmann Peter            357 USC MAGDEBURG                        GER      47:00    67.48 
    8 3554200    Güth Hans                 355 ESV LOK DESSAU                       GER      47:04    67.29 
    9 3054300    Lemble Andre              305 CO STRASBOURG                        FRA      48:40    62.78 
   10 VSP4300    Dohnal Josef              VSP USK Praha                            CZE      48:56    62.03 
   11 7214000    Ernvid Ivan               721 NITTA IF                             SWE      49:36    60.15 
   12 7214200    Spetz Rune                721 NITTA IF                             SWE      49:57    59.16 
   13 SJH4201    Gřunděl Ivan              SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      52:14    52.73 
   14 ZVS4301    Vyškovský Ivan            ZVS TJ Zbrojovka Vsetín                  CZE      52:47    51.17 
   15 6734301    Šmelík Ludovít            673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      53:05    50.33 
   16 VBM4410    Bauer Emil                VBM VSK MZLU Brno                        CZE      53:26    49.34 
   17 7234300    Svensson Hans             723 KINNARUMMA IF                        SWE      54:22    46.71 
   18 2214300    Svendsen Ole              221 OK ROSKILDE                          DEN      54:44    45.68 
   19 7204000    Ling Erland               720 JOK JONKOPING                        SWE      56:03    41.96 
   20 MLA4401    Fišák Jan                 MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      58:25    35.29 
   21 7144400    Nilsson Bengt-Ake         714 OK TORFINN                           SWE      60:24    29.70 
   22 2254200    Hansen Mogens             225 OK SKAERMEN                          DEN      61:56    25.38 
   23 SHK4001    Máslo Miroslav            SHK TJ Slavia Hradec Králové             CZE      62:50    22.84 
   24 4514300    Novikovs Peteris          451 SENIORS RIGA                         LAT      63:17    21.57 
   25 BSO4401    Schimm Dieter             BSO KOB Baník Sokolov                    CZE      64:12    18.98 
   26 EZL4444    Urbanec Antonín           EZL Přátelé evropských vrcholů Zlí       CZE      65:41    14.80 
   27 ONO4201    Lisý Jan                  ONO SKOB Ostrov                          CZE      66:12    13.35 
   28 7144300    Fredman Bengt             714 OK TORFINN                           SWE      71:32     0.00 
   29 7054300    Johannesson Nils          705 HELSINGBORS SOK                      SWE      71:53     0.00 
   30 1224100    Rieder Gernot             122 ASKO AUSTRIA                         AUT      71:59     0.00 
   31 FYD4300    Buřita Dobroslav          FYD Jizerský klub OB Frýdlant            CZE      73:42     0.00 
   32 SJI4138    Šmrha František           SJI OK Jihlava                           CZE      75:09     0.00 
   33 3464000    Glaser Wolfgang           346 HSG TURBINE ZITTAU                   GER      75:41     0.00 
   34 7124200    Bergstrand John-erik      712 VAREND GN OL                         SWE      76:00     0.00 
   35 5016800    Ross Ton                  501 HOC93 MEPPEL                         NED      80:26     0.00 
   36 1264200    Ziermann Paul             126 LZ OMAHA                             AUT      80:46     0.00 
   37 LPU4001    Koudelka Karel            LPU OK Lokomotiva Pardubice              CZE      98:48     0.00 
   38 1224400    Du cross Harvey           122 ASKO AUSTRIA                         AUT     125:09     0.00 

      7024400    Grönblad Christer         702 HARLOVS IF                           SWE       disk     0.00 
      7144400    Persson Bo-göran          714 OK TORFINN                           SWE       disk     0.00 
      7164200    Eriksson Roland           716 HASTVEDA OK                          SWE       disk     0.00 
      SLA4200    Zábranský Emil            SLA SKOB Slaný                           CZE       disk     0.00 
      TEP4400    Aschermann Michael        TEP TJ Tempo Praha                       CZE       disk     0.00 



H70  (12/13)   Předběžné výsledky  16:09         

    1 SJC3601    Havlík Jaroslav           SJC Sportcentrum Jičín                   CZE      32:38   100.00 
    2 SJP3501    Bláha Svatopluk           SJP TJ Slavoj Praha                      CZE      41:33    72.68 
    3 5583900    Namysł Stanisław          558 SLASK WAT                            POL      50:17    45.91 
    4 PHK3802    Novotný Petr              PHK OK 99 Hradec Králové                 CZE      58:30    20.74 
    5 6343900    Christian Hans            634 OLC Kapreolo                         SUI      58:54    19.51 
    6 4513600    Stamurs Eriks             451 SENIORS RIGA                         LAT      59:25    17.93 
    7 1223900    Lejsek Tomas              122 ASKO AUSTRIA                         AUT      71:10     0.00 
    8 7143700    Nilsson Burne             714 OK TORFINN                           SWE      82:29     0.00 
    9 5911936    Tarantsev Evgeny          591 OK YEISK                             RUS      89:02     0.00 
   10 3433600    Stadler Ewald             343 OL-STADLER                           GER     134:07     0.00 

      OTK3617    Panovec Zbislav           OTK Jiskra Otrokovice                    CZE       disk     0.00 
      PGP3800    Attl Vladimír             PGP SK Praga                             CZE       disk     0.00 



H75  (8/8)     Předběžné výsledky  16:09         

    1 7143200    Edvardsson Bengt          714 OK TORFINN                           SWE      45:42   100.00 
    2 KNC3300    Kalivoda Viktor           KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      46:27    98.36 
    3 3423400    Wittiber Wolfgang         342 BIELEFELDER SKI-KLUB e.v.            GER      46:40    97.88 
    4 FSP3400    Hanák Milan               FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha          CZE      79:29    26.08 
    5 3472900    Frohner Klaus             347 MTV DANNENBERG                       GER     106:03     0.00 

      3463400    Haufe Horst               346 HSG TURBINE ZITTAU                   GER       disk     0.00 
      SJP2700    Mack Zdeněk               SJP TJ Slavoj Praha                      CZE       disk     0.00 
      OTK2503    Tomášek František         OTK Jiskra Otrokovice                    CZE       disk     0.00 



T3  (72/80)    Předběžné výsledky  16:09         

    1 KRL0251    Lauberová Kateřina        KRL Kometa Kralovice                     CZE      14:35   100.00 
    2 DVP0251    Janderová Barbora         DVP TJ Dopravní podniky Praha            CZE      15:15    95.43 
    3 VPM0002    Hasman Ondřej             VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      15:30    93.71 
    4 NEJ0300    Novotný Vítek             NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      15:57    90.63 
    5 LLI0201    Paroulek Lukáš            LLI TJ Loko Liberec                      CZE      17:28    80.23 
    6            Linková Lucie             TUR TJ Turnov                            CZE      18:08    75.66 
    7            Boucherová Thea           NER NEREG                                         18:19    74.40 
    8 LLI0001    Melichar Péťa             LLI TJ Loko Liberec                      CZE      19:03    69.37 
    8            Kosová Tereza             NER NEREG                                         19:03    69.37 
   10 SLA0001    Čech Richard              SLA SKOB Slaný                           CZE      19:24    66.97 
   11 JES0101    Bílý Jakub                JES KOS Jesenice                         CZE      20:12    61.49 
   12            Montemont Lucas           307 UNION SPORTIVE ST.EGREVE             FRA      20:57    56.34 
   13 6730251    Šmelíková Dorota          673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      21:00    56.00 
   14 CHA0050    Pavlíková Markéta         CHA OK Chrastava                         CZE      21:07    55.20 
   15 KAM0202    Škvor Adam                KAM SK Kamenice                          CZE      21:09    54.97 
   16 3490200    Winnig Pepe               349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      21:15    54.29 
   17            Montemont Climent         307 UNION SPORTIVE ST.EGREVE             FRA      21:16    54.17 
   18            Benák Martin              NEJ TJ Jiskra Nejdek /lyž+OB/            CZE      21:28    52.80 
   19 LLI9802    Melichar Vojta            LLI TJ Loko Liberec                      CZE      21:48    50.51 
   20            Krejbich Daniel           N05 NEREGISTR. PRAHA 8                   CZE      22:16    47.31 
   21 SNA0501    Doucha Martin             SNA TJ Start Náchod                      CZE      22:45    44.00 
   22 3490200    Hohmann Niklas            349 TREPTOWER SV BERLIN                  GER      22:55    42.86 
   23 DKP0100    Klaška Martin             DKP SK Kotlářka Praha                    CZE      22:58    42.51 
   24 VRL0001    Kubát Tomáš               VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      23:07    41.49 
   25 SJH0051    Pragerová Petra           SJH Slovan Jindřichův Hradec             CZE      23:15    40.57 
   26 KAM0100    Valášek Václav            KAM SK Kamenice                          CZE      23:50    36.57 
   27 CST0401    Pelc Matyáš               CST TJ ČZ Strakonice                     CZE      25:06    27.89 
   28 N039900    Jeřábek Tomáš             N03 NEREGISTR. PRAHA 9                   CZE      25:24    25.83 
   29 3020300    Bonora Yoann              302 ALCO ST.PRIEST 6906                  FRA      26:18    19.66 
   30 7140000    Ottosson Betty            714 OK TORFINN                           SWE      26:48    16.23 
   31 VPM0101    Hašek Adam                VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      28:42     3.20 
   32 KAR7650    Stiborová Blanka          KAR SK KARLOVICE                         CZE      29:00     1.14 
   33 TJN0000    Pešek Jakub               TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      29:07     0.34 
   34 SKV0401    Štěrba Marek              SKV TJ Slovan Karlovy Vary               CZE      30:18     0.00 
   35 SLA0150    Jirkovská Michaela        SLA SKOB Slaný                           CZE      32:04     0.00 
   36 SJN0001    Bauer Matyáš              SJN SKP JABLONEC NAD NISOU               CZE      32:40     0.00 
   37 KNC9950    Čiháková Barbora          KNC TJ Tatran Kostelec nad Čer.les       CZE      32:55     0.00 
   38 VCB0552    Janošíková Eva            VCB TJ OB České Budějovice               CZE      33:08     0.00 
   39 SLA0200    Hrdlička Jan              SLA SKOB Slaný                           CZE      34:25     0.00 
   40 SLA0350    Jirkovská Kateřina        SLA SKOB Slaný                           CZE      35:02     0.00 
   41            Vanda Vávrová             HOR TJ Jiskra Hořčice                             35:16     0.00 
   42 OLP0301    Kubů Matyáš               OLP SKP OLYMP Praha                      CZE      35:40     0.00 
   43 TJN0000    Pešek Petr                TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      35:45     0.00 
   44 3100400    Jouneau Maelyse           310 ORIENT ALP GRENOBLE                  FRA      36:01     0.00 
   45 N020000    Kulhavá Marie tereza      N02 NEREGISTR. PRAHA                     CZE      36:18     0.00 
   46 6730252    Miklušová Tamara          673 TJ RAPID BRATISLAVA                  SVK      36:49     0.00 
   47 TJP0200    Weisl Martin              TJP Sokol Troja                          CZE      37:02     0.00 
   48 VRL0000    Havlová Klára             VRL TJ Spartak Vrchlabí                  CZE      37:14     0.00 
   49            Mc Mahon Anežka           NER NEREG                                         37:20     0.00 
   50 VPM0053    Kroupová Adéla            VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      37:53     0.00 
   51 CST0051    Pelcová Kateřina          CST TJ ČZ Strakonice                     CZE      38:50     0.00 
   52 TTR04      Mašterová Lenka           TTR OOB Třebíč                           CZE      39:04     0.00 
   53 LLI0404    Peterka Jakub             LLI TJ Loko Liberec                      CZE      39:08     0.00 
   54 TJN0000    Vinklářová Karolína       TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      39:46     0.00 
   55 SLA0501    Ježek František           SLA SKOB Slaný                           CZE      46:08     0.00 
   56 TJN0000    Vinklář Šimon             TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE      47:48     0.00 
   57 SLA0500    Jirkovský Jan             SLA SKOB Slaný                           CZE      53:40     0.00 
   58 VPM0201    Hasman Marek              VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE      57:42     0.00 
   59            Pavlásek Šimon            TUV SOK TJ Turnov                        CZE      59:00     0.00 
   60 2950200    Grebel Antonin            295 ECHO 73                              FRA      59:37     0.00 
   61            Milota Bretislav          MLA MLOK Mariánské Lázně                 CZE      63:08     0.00 
   62 JES0551    Bílá Tereza               JES KOS Jesenice                         CZE      67:30     0.00 
   63            Janečková Josefína        EKP VŠTJ Ekonom Praha                    CZE      68:54     0.00 
   64 SLA0550    Jirkovská Magdaléna       SLA SKOB Slaný                           CZE      81:29     0.00 
   65 6344000    Christian Heidi           634 OLC Kapreolo                         SUI      81:39     0.00 
   66 FSP0000    Cincibusová Lenka         FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha          CZE      89:27     0.00 
   67 3539400    Newerla Isabel            353 RSV HANNOVER                         GER     120:42     0.00 
   68            Kodeda Petr Olda          VPM KOS Slavia VŠ Plzeň                  CZE     129:28     0.00 

      N039800    Jeřábková Anna            N03 NEREGISTR. PRAHA 9                   CZE       disk     0.00 
      PGP0200    Brousil Tomáš             PGP SK Praga                             CZE       disk     0.00 
      TJN0000    Vinklář Matouš            TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou         CZE       disk     0.00 
                 Stříteská Sofie           ZVS TJ Zbrojovka Vsetín                  CZE       disk     0.00