OK Jiska Nový Bor


Bor cup má svoje stránky:
http://www.ok-bor.cz/borcup/


Termínovka
1.závod 30.11.2008 (Jára Hradecký)
2.závod 14.12.2008
3.závod 28.12.2008 (Pekka)
4.závod 11.1.2009 (Omovi)
5.závod 25.1.2009 (Dan + Tom Novák)
6.závod 8.2.2009 (J.Martan)
7.závod 22.2.2009 (V.Lamač)
8.závod 8.3.2009 (J.Rančák)


Informace o jednotlivých závodech budou zveřejňovány se zhruba týdenním předstihem zde.
Jako každý rok na vás čekají různé netradiční formy OB (scorelaufy, mapové výřezy, vrstevnicové mapy, různá měřítka).


Pravidla BOR CUPU
1.Zúčastnit se může každý
2.Závodí se vždy na 1 trati a v 1 kategorii
3.Bodování se provádí následujícím systémem : např.při počtu 20 závodníků
1.místo 20 bodů
2.místo 19 bodů
....
20.místo 1 bod


4.Pro zajištění rovnocenných podmínek pro všechny se body násobí 2 koeficienty
- věkový koef.
H21 1,0
D21,H18,20,35,40 1,05
D18,20,35,40,H16,45,50 1,1
D16,45,50,H14,55 1,15
ostatní 1,2
- váhový koef. (vážení probíhá vždy před závodem)
muži do 80 kg (včetně) 1,0
81-100 kg 1,05
101 a více 1,1
ženy do 70 kg (včetně) 1,0
71-90 kg 1,05
91 a více 1,1
5.Započítává se 5 nejlepších výsledků
6.Pořadatelům jednotlivých závodů se počítá průměr (součet bodů ze závodů, které běželi, dělený počtem závodů, které běželi).


Konečné výsledky 4.ročníku Bor cupu

1 Rančák Josef 305.18
2 Kořínek Tomáš 281.4
3 Švihovský Jaromír 270
4 Vácha Tomáš 265.1
5 Karvánek Matouš 260.61
6 Novák Dan 255.75
7 Martan Jiří 252.58
8 Karvánek Petr 250.6
9 Vokál Vojtěch 245.3
10 Vobr Marek 218
11 Nehasil Vladislav 216.825
12 Kolařík Tomáš 211
13 Nehasil David 210.43
14 Krafková Ita ml. 206.85
15 Posselt Martin st. 199.815
16 Vokál Jiří 198.605
17 Lomič Šimon 189
18 Šákrová Michaela 187
19 Pavlovec Petr 184.7
20 Doškář Boris 174.405
21 Hanzlová Veronika 169.05
22 Štépán Petr 169
23 Bogar Leoš 167.475
24 Šákr Vít 162.8
25 Lukavec Petr 161
26 Pavlovcová Petra 160.7
27 Vokálová Pavla 158.4
28 Hradecký Jaroslav 153.4
29 Pavlovec Jan 149.6
30 Krafková Lucie 148.05
31 Čech Ladislav 141.75
32 Babický Tomáš 140.415
33 Bogar František 137.55
34 Gálus Igor 134.75
35 Kašková Kateřina 128.1
36 Folbrechtová Šárka 122.65
37 Picek Jan ml. 112.6
38 Posseltová Romana 112.2
39 Nehasilová Zuzana 111.1
40 Doškářová Tereza 107
41 Posseltová Tereza 104.65
42 Kaška Rudolf 101.64
43 Heczková Bohdana 98.7
44 Krejčí Jaroslav ml. 98.65
45 Mašek Pavel 95.04
46 Novák Tom 91.3
47 Rejholcová Andrea 91.3
48 Balák Otakar 90
49 Kučera Martin 89.775
50 Krejčí Jaroslav st. 82.55
51 Horák Martin 82
52 Kašková Eva 81.84
53 Posselt Martin ml. 80.15
54 Picek Jan st. 75.6
55 Kratochvílová Zdena 72.105
56 Beránek Petr 69.575
57 Hradecká Petra 69.3
58 Semík Jaroslav 67
59 Kronika Miroslav 66.15
60 Kučera Jindřich 65.4
61 Hradecká Lucie 59.8
62 Stibalová Věra 58.65
63 Valešová Jana 56.35
64 Heczko Robert 56
65 Najman Jaroslav 52
66 Nedvídková Jitka 51.48
67 Rufferová Iva 51.45
68 Muller Ota 50.82
69 Kvíz František 50.4
70 Baier Martin 50
71 Schroter Pavel 49.35
72 Kadavý Zdeněk 48.07
73 Hradilová Jana 46.2
74 Hradec Pavel 46.2
75 Lusková Olga 46
76 Lusk Karel 45.54
77 Lepšíková Olina 44
78 Procházka Jan 44
79 Brož Marek 42
80 Dundrová Lucie 41.8
81 Vlček Petr 39.9
82 Lepšík Petr 39
83 Dušek Miloš 39
84 Průcha Miloslav 38.5
85 Ježek Lukáš 38
86 Peterka Vojtěch 37
87 Švancar Martin 36.75
88 Stibal Ivan 36.3
89 Zaoral Petr 36
90 Hlubučková Dom. 35.7
91 Kadavý Petr 35
92 Wagner Martina 33.6
93 Škara Vojtěch 31.5
94 Prchalová Ivana 31.5
95 Dikoš Pavel 31.46
96 Bogar Kryštof 31.05
97 Rychnovský František 31
98 Wagner Sophia 30.45
99 Vlčková Jindra 29.7
100 Hnízdil Jan 29.4
101 Krafková Ita st. 28.75
102 Anděl Robert 28.6
103 Tučková Monika 28.35
104 Vlčková Klára 27.6
105 Kroniková Jana 27.3
106 Svobodová Bára 26.4
107 Cerman Lukáš 26
108 Andresová Radka 24.2
109 Duda Antonín 23
110 Kadavá Eva 23
111 Picek Štěpán 22.8
112 Rýdlová Magda 20.9
113 Lusk Zdeněk 20.4
114 Kadavá Jana 19.95
115 Úlehla Zdeněk 19.8
116 Rakhmetov Kairat 19.8
117 Lederer Pavel 19.635
118 Vraný Jiří 19
119 Stibalová Pavla 17.85
120 Gorčica Pavel 17.6
121 Kobr Tomáš 16.8
122 Gorčicová Eliška 16.5
123 Švihovský Jaroslav 16.1
124 Martanová Dája 15.75
125 Hons Michal 14
126 Hrabě Miroslav 14
127 Průcha Pavel 13.2
128 Kořínek Zdeněk 13.2
129 Švihovská Kateřina 11.55
130 Stibalová Alena 11.55
131 Picková Helena 11
132 Beránková Daniela 9.2
133 Gorčicová Ivana 6.6
134 Vízek Ondřej 6
135 Lamačovi V+B 5.76
136 Lepšík Jan ml. 5.75
137 Kameníková Andrea 3.6
138 Úlehlová Ivana 2.4



Mapa z 8.závodu aneb kombinace toho, co jsme se v předešlých 7 závodech naučili. Pro ty, co se nezúčastnili malé dovysvětlení - mapa je zrcadlově otočená.

A kteří Bobříci se vám schovali? Můžete se podívat zde !


Výsledky 8.závodu po započtení handicapů

1 Folbrechtová Šárka 52.8
2 Kořínek Tomáš 52.5
3 Najman Jaroslav 52
4 Doškářová Tereza 51.7
5 Karvánek Petr 51.45
6 Novák Dan 51
7 Šákr Vít 48.4
8 Šákrová Michaela 47.3
9 Karvánek Matouš 47.25
10 Vokál Vojtěch 46.2
11 Lukavec Petr 46
12 Vácha Tomáš 45.1
13 Štépán Petr 42
14 Kadavý Zdeněk 40.48
15 Krejčí Jaroslav ml. 39.6
16 Švihovský Jaromír 39
17 Doškář Boris 38.115
18 Vobr Marek 38
19 Kolařík Tomáš 37
20 Hlubučková Dom. 35.7
21 Kadavý Petr 35
22 Posseltová Tereza 32.2
23 Pavlovec Petr 31.9
24 Prchalová Ivana 31.5
25 Nehasil David 31
26 Posseltová Romana 29.7
27 Vokál Jiří 29.095
28 Kaška Rudolf 29.04
29 Martan Jiří 26.25
30 Cerman Lukáš 26
31 Kratochvílová Zdena 25.3
32 Kašková Kateřina 23.1
33 Stibal Ivan 23.1
34 Stibalová Věra 20.7
35 Kadavá Jana 19.95
36 Kadavá Eva 19.55
37 Nedvídková Jitka 18.48
38 Gálus Igor 16.8
39 Nehasilová Zuzana 16.5
40 Babický Tomáš 16.445
41 Mašek Pavel 14.52
42 Kořínek Zdeněk 13.2
43 Posselt Martin ml. 11.5
44 Bogar Leoš 10.395
45 Beránek Petr 10.12
46 Vokálová Pavla 10.08
47 Kašková Eva 7.92
48 Posselt Martin st. 5.775
49 Martanová Dája 4.2
50 Rakhmetov Kairat 3.3
51 Horák Martin 2
52 Lamačovi V+B 1.44




Oficiální výsledky 8.závodu bez handicapů
Pozn. Na konci jsou ti, kdo byli přes limit s počtem 0.

Jméno - pořadí doběhu - počet Bobříků

Najman Jaroslav 5 13
Novák Daniel 6 13
Kořínek Tomáš 8 13
Karvánek Petr 9 13
Folbrechtová Šárka 14 13
Doškářová 15 13
Lukavec Petr 2 12
Karvánek Matouš 7 12
Šákr Vít 10 12
Šákrová Michaela 13 12
Vokál Vojtěch 17 12
Vácha Tomáš 28 12
Štěpán Petr 33 12
Švihovský Jaromír 34 12
Vobr Marek 1 11
Kolařík Tomáš 3 11
Krejčí Jaroslav ml. 4 11
Kadavý Petr 16 11
Hlubučková Dom. 27 11
Doškář Boris 36 11
Kadavý Zdeněk 39 11
Nehasil David 43 11
Prchalová Ivana 21 10
Pavlovec Petr 22 10
Posseltová Tereza 23 10
Posseltová Romana 24 10
Cerman 29 10
Martan Jiří 26 9
Kaška Rudolf 45 9
Vokál Jiří 32 8
Kašková Kateřina 41 8
Stibal Ivan 44 8
Kratochvílová Zdena 35 7
Kadavá Jana 42 7
Stibalová Věra 47 7
Kadavá Eva 18 6
Gálus Igor 20 5
Nehasilová Zuzana 25 5
Nedvídková Jitka 37 5
Babický Tomáš 38 5
Kořínek Zdeněk 40 5
Mašek Pavel 46 5
Posselt Martin ml. 11 4
Bogar Leoš 12 4
Beránek Petr 19 4
Vokálová Pavla 30 3
Kašková Eva 31 3
Posselt Martin st. 48 0
Martanová Dája 49 0
Rakhmetov Kairat 51 0
Horák Martin 52 0
"Lamačová" 50 0



Shrnutí jednotlivých závodů

1.závod 2.12.2007
Pořadatel - Jára Hradecký
Místo - Břehyně
Počet účastníků - 40

Medailisté :
1.Švihovský Jaromír 40b.
2.Vobr Marek 39b.
3.Heczková Bohdana 38,85b.

2.závod 9.12.2007
Pořadatel - Petr Karvánek
Místo - Rožec
Počet účastníků - 59

Medailisté :
1.Rančák Josef 71,76b.
2.Vácha Tomáš 61,6b.
3.Heczková Bohdana 59,85b.

3.závod 30.12.2007
Pořadatel - Matouš Karvánek + Tomáš Kořínek
Místo - Hůrka
Počet účastníků - 45

Medailisté :
1.Vácha Tomáš 48,4b.
2.Karvánek Petr 47,25b.
3.Hanzlová Veronika 45,15b.

4.závod 13.1.2008
Pořadatel : Jiří Martan
Místo : Rynoltice - Polesí
Počet účastníků - 52

Medailisté :
1.Švihovský Jaromír 52b.
2.Čech Ladislav 51,45b.
3.Kolařík Tomáš 51b.

5.závod 27.1.2008
Pořadatel : Petr Karvánek + Matouš Karvánek
Místo : Lasvice
Počet účastníků - 57

Medailisté :
1.Rančák Josef 66,24b.
2.Vokálová Pavla 64,8b.
3.Vokál Jiří 58,19b.

6.závod 10.2.2008
Pořadatel : Vráťa Lamač
Místo : Sosnová
Počet účastníků - 62

Medailisté :
1.Rančák Josef 64,86b.
2.Kořínek Tomáš 64,05b.
3.Martan Jiří 63b.

7.závod 24.2.2008
Pořadatel : David Nehasil + Vláďa Nehasil
Místo : Bynovec
Počet účastníků - 49

Medailisté :
1.Rufferová Iva 51,45b.
2.Rančák Josef 51,06b.
3.Kvíz František 50,4b.

8.závod 9.3.2008
Pořadatel : Josef Rančák
Místo : Sosnová
Počet účastníků - 52

Medailisté :
1.Folbrechtová Šárka 52,8b.
2.Kořínek Tomáš 52,5b.
3.Najman Jaroslav 52b.


mapa se všemi kontrolami 7.závod Bor Cupu zde
http://www.ok-bor.cz/dokumenty/borcup/20080224.jpg


Celkové výsledky včetně pořadatelských průměrů

1 Rančák Josef 305,18 (konečný výsledek)
2 Kořínek Tomáš 275,73
3 Švihovský Jaromír 270
4 Vácha Tomáš 265,1
5 Karvánek Matouš 261,45
6 Martan Jiří 255,72
7 Novák Dan 242,55
8 Karvánek Petr 242,13
9 Nehasil Vladislav 216,83
10 Vobr Marek 215
11 Nehasil David 211,5
12 Kolařík Tomáš 209
13 Krafková Ita ml. 206,85
14 Posselt Martin st. 199,82
15 Vokál Vojtěch 199,1
16 Lomič Šimon 189
17 Pavlovec Petr 173,25
18 Vokál Jiří 169,51
19 Hanzlová Veronika 169,05
20 Bogar Leoš 164,01
21 Šákrová Michaela 163,9
22 Pavlovcová Petra 160,7
23 Doškář Boris 153,62
24 Hradecký Jaroslav 153,4
25 Pavlovec Jan 149,6
26 Vokálová Pavla 148,32
27 Krafková Lucie 148,05
28 Čech Ladislav 141,75
29 Babický Tomáš 140,42
30 Štépán Petr 138,55
31 Bogar František 137,55
32 Gálus Igor 124,95
33 Lukavec Petr 115
34 Šákr Vít 114,4
35 Picek Jan ml. 112,6
36 Kašková Kateřina 105
37 Nehasilová Zuzana 104,5
38 Heczková Bohdana 98,7
39 Novák Tom 91,3
40 Rejholcová Andrea 91,3
41 Balák Otakar 90
42 Kučera Martin 89,78
43 Krejčí Jaroslav st. 82,55
44 Posseltová Romana 82,5
45 Mašek Pavel 80,52
46 Horák Martin 80
47 Picek Jan st. 75,6
48 Kašková Eva 73,92
49 Kaška Rudolf 72,6
50 Posseltová Tereza 72,45
51 Posselt Martin ml. 72,25
52 Folbrechtová Šárka 69,85
53 Hradecká Petra 69,3
54 Semík Jaroslav 67
55 Kronika Miroslav 66,15
56 Kučera Jindřich 65,4
57 Hradecká Lucie 59,8
58 Beránek Petr 59,46
59 Krejčí Jaroslav ml. 59,05
60 Valešová Jana 56,35
61 Heczko Robert 56
62 Doškářová Tereza 55,3
63 Rufferová Iva 51,45
64 Muller Ota 50,82
65 Kvíz František 50,4
66 Baier Martin 50
67 Schroter Pavel 49,35
68 Kratochvílová Zdena 46,81
69 Hradilová Jana 46,2
70 Hradec Pavel 46,2
71 Lusková Olga 46
72 Lusk Karel 45,54
73 Lepšíková Olina 44
74 Procházka Jan 44
75 Brož Marek 42
76 Dundrová Lucie 41,8
77 Vlček Petr 39,9
78 Lepšík Petr 39
79 Dušek Miloš 39
80 Průcha Miloslav 38,5
81 Ježek Lukáš 38
82 Stibalová Věra 37,95
83 Peterka Vojtěch 37
84 Švancar Martin 36,75
85 Zaoral Petr 36
86 Wagner Martina 33,6
87 Nedvídková Jitka 33
88 Škara Vojtěch 31,5
89 Dikoš Pavel 31,46
90 Bogar Kryštof 31,05
91 Rychnovský František 31
92 Wagner Sophia 30,45
93 Vlčková Jindra 29,7
94 Hnízdil Jan 29,4
95 Krafková Ita st. 28,75
96 Anděl Robert 28,6
97 Tučková Monika 28,35
98 Vlčková Klára 27,6
99 Kroniková Jana 27,3
100 Svobodová Bára 26,4
101 Andresová Radka 24,2
102 Duda Antonín 23
103 Picek Štěpán 22,8
104 Rýdlová Magda 20,9
105 Lusk Zdeněk 20,4
106 Úlehla Zdeněk 19,8
107 Lederer Pavel 19,64
108 Vraný Jiří 19
109 Stibalová Pavla 17,85
110 Gorčica Pavel 17,6
111 Kobr Tomáš 16,8
112 Rakhmetov Kairat 16,5
113 Gorčicová Eliška 16,5
114 Švihovský Jaroslav 16,1
115 Hons Michal 14
116 Hrabě Miroslav 14
117 Průcha Pavel 13,2
118 Stibal Ivan 13,2
119 Švihovská Kateřina 11,55
120 Stibalová Alena 11,55
121 Martanová Dája 11,55
122 Picková Helena 11
123 Beránková Daniela 9,2
124 Kadavý Zdeněk 7,59
125 Gorčicová Ivana 6,6
126 Vízek Ondřej 6
127 Lepšík Jan ml. 5,75
128 Lamačovi V+B 4,32
129 Kameníková Andrea 3,6
130 Kadavá Eva 3,45
131 Úlehlová Ivana 2,4




Výsledky 7.závodu včetně handicapů

1 Rufferová Iva 51,45
2 Rančák Josef 51,06
3 Kvíz František 50,4
4 Šákr Vít 48,4
5 Vobr Marek 47
6 Lomič Šimon 46,2


7 Pavlovec Jan 46
8 Lukavec Petr 46
9 Karvánek Petr 45,15
10 Vácha Tomáš 45,1
11 Novák Dan 45
12 Šákrová Michaela 42,9
13 Doškář Boris 41,58
14 Vlček Petr 39,9
15 Mašek Pavel 39,6
16 Posselt Martin st. 39,27
17 Pavlovec Petr 36,75
18 Posseltová Romana 36,3
19 Wagner Martina 33,6
20 Rychnovský František 31
21 Wagner Sophia 30,45
22 Vlčková Jindra 29,7
23 Hnízdil Jan 29,4
24 Vlčková Klára 27,6
25 Nehasilová Zuzana 27,5
26 Gálus Igor 27,3
27 Kučera Jindřich 25,8
28 Rejholcová Andrea 25,3
29 Babický Tomáš 24,04
30 Kučera Martin 22,58
31 Hradecká Petra 22
32 Nedvídková Jitka 21,12
33 Hradecká Lucie 20,7
34 Stibalová Pavla 17,85
35 Martan Jiří 14,7
36 Hradecký Jaroslav 14,3
37 Hrabě Miroslav 14
38 Lusk Karel 12,42
39 Zaoral Petr 12
40 Štépán Petr 11,55
41 Martanová Dája 10,5
42 Tučková Monika 8,4
43 Lusk Zdeněk 8,4
44 Vízek Ondřej 6
45 Posselt Martin ml. 5,75
46 Švancar Martin 4,2
47 Kameníková Andrea 3,6
48 Lusková Olga 2,3
49 Lamačovi V+B 1,44




Výsledky 7.závodu Bor cupu za časem je počet chybných kontrol

1 Ruferová Iva 00:42:25 0
2 Kvíz František 00:46:29 0
3 Vobr Marek 00:46:35 0
4 Lukavec Petr 00:46:53 0
5 Novák Daniel 00:47:16 0
6 Šákr Vít 00:47:46 0
7 Karvánek Petr 00:48:49 0
8 Lomič Šimon 00:49:44 0
9 Vácha Tomáš 00:50:00 0
10 Pavlovec Jan 00:51:22 0
11 Šákrová Michaela 00:52:44 0
12 Vlček Petr 00:57:35 0
13 Rančák Josef 00:58:36 0
14 Doškář Boris 01:00:57 0
15 Pavlovec Petr 01:03:48 0
16 Posselt st. Martin 01:04:28 0
17 Posseltová Romana 01:14:28 0
18 Wagner Martina 01:14:32 0
19 Rychnovský František 01:16:48 0
20 Mašek Pavel 01:18:05 0
21 Wagner Sophia 01:18:15 0
22 Hnízdil Jan 01:18:49 0
23 Vlčková Jindra 01:19:04 0
24 Gálus Igor 01:19:40 0
25 Nehasilová Zuzana 01:20:59 0
26 Vlčková Klára 01:22:59 0
27 Rejholcová Andrea 01:26:00 0
28-29 Kučera Martin 01:26:10 0
28-29 Kučera Jindřich 01:26:10 0
30 Hradecká Petra 01:31:16 0
31 Babický Tomáš 01:37:41 0
32 Hradecká Lucie 01:41:14 0
33 Stibalová Pavla 01:43:11 0
34 Nedvídková Jitka 01:50:40 0
35 Hrabě Miroslav 01:55:13 0
36 Martan Jiří 00:44:28 1
37 Hradecký Jaroslav 00:45:50 1
38 Zaoral Petr 00:57:27 1
39 Štěpán Petr 00:59:18 1
40 Martanová Dája 01:24:20 1
41 Lusk Karel 01:26:16 1
42 Tučková Monika 01:38:17 1
43 Lusk Zdeněk 00:59:23 2
44 Vízek Ondřej 01:23:55 2
45 Posselt ml. Martin 01:43:30 2
46 Švancar Martin 01:57:23 2
47 Kameníková Andrea 01:38:12 3
48 Lusková Olga 01:28:59 9
49 Lamač Vratislav 01:19:14 15

Celkové výsledky po 6.závodě

- započítáno 5 nejlepších výsledků (bez pořadatelských průměrů)

1 Rančák Josef 285,66
2 Švihovský Jaromír 270
3 Vácha Tomáš 265,1
4 Kořínek Tomáš 249,9
5 Novák Dan 218,55
6 Martan Jiří 210,65
7 Kolařík Tomáš 209
8 Nehasil Vladislav 207,9
9 Krafková Ita ml. 206,85
10 Nehasil David 206
11 Vokál Vojtěch 199,1
12 Karvánek Matouš 197,4
13 Posselt Martin st. 184,8
14 Karvánek Petr 179,55
15 Vokál Jiří 169,51
16 Hanzlová Veronika 169,05
17 Vobr Marek 168
18 Lomič Šimon 167
19 Bogar Leoš 164,01
20 Pavlovec Petr 161,7
21 Pavlovcová Petra 160,7
22 Vokálová Pavla 148,32
23 Krafková Lucie 148,05
24 Šákrová Michaela 141,9
25 Čech Ladislav 141,75
26 Štépán Petr 139
27 Bogar František 137,55
28 Babický Tomáš 132,83
29 Doškář Boris 129,36
30 Picek Jan ml. 112,6
31 Pavlovec Jan 108,4
32 Kašková Kateřina 105
33 Hradecký Jaroslav 100,75
34 Heczková Bohdana 98,7
35 Gálus Igor 97,65
36 Novák Tom 91,3
37 Balák Otakar 90
38 Nehasilová Zuzana 84,7
39 Krejčí Jaroslav st. 82,55
40 Horák Martin 80
41 Picek Jan st. 75,6
42 Kašková Eva 73,92
43 Kaška Rudolf 72,6
44 Posseltová Tereza 72,45
45 Folbrechtová Šárka 69,85
46 Lukavec Petr 69
47 Posselt Martin ml. 68,8
48 Kučera Martin 67,2
49 Semík Jaroslav 67
50 Kronika Miroslav 66,15
51 Rejholcová Andrea 66
52 Šákr Vít 66
53 Beránek Petr 59,46
54 Krejčí Jaroslav ml. 59,05
55 Valešová Jana 56,35
56 Heczko Robert 56
57 Doškářová Tereza 55,3
58 Muller Ota 50,82
59 Baier Martin 50
60 Schroter Pavel 49,35
61 Hradecká Petra 47,3
62 Kratochvílová Zdena 46,81
63 Hradilová Jana 46,2
64 Posseltová Romana 46,2
65 Hradec Pavel 46,2
66 Lepšíková Olina 44
67 Procházka Jan 44
68 Lusková Olga 43,7
69 Brož Marek 42
70 Dundrová Lucie 41,8
71 Mašek Pavel 40,92
72 Kučera Jindřich 39,6
73 Hradecká Lucie 39,1
74 Dušek Miloš 39
75 Lepšík Petr 39
76 Průcha Miloslav 38,5
77 Ježek Lukáš 38
78 Stibalová Věra 37,95
79 Peterka Vojtěch 37
80 Lusk Karel 33,12
81 Švancar Martin 32,55
82 Škara Vojtěch 31,5
83 Dikoš Pavel 31,46
84 Bogar Kryštof 31,05
85 Krafková Ita st. 28,75
86 Anděl Robert 28,6
87 Kroniková Jana 27,3
88 Svobodová Bára 26,4
89 Andresová Radka 24,2
90 Zaoral Petr 24
91 Duda Antonín 23
92 Picek Štěpán 22,8
93 Rýdlová Magda 20,9
94 Tučková Monika 19,95
95 Úlehla Zdeněk 19,8
96 Lederer Pavel 19,64
97 Vraný Jiří 19
98 Gorčica Pavel 17,6
99 Kobr Tomáš 16,8
100 Rakhmetov Kairat 16,5
101 Gorčicová Eliška 16,5
102 Švihovský Jaroslav 16,1
103 Hons Michal 14
104 Průcha Pavel 13,2
105 Stibal Ivan 13,2
106 Lusk Zdeněk 12
107 Nedvídková Jitka 11,88
108 Švihovská Kateřina 11,55
109 Stibalová Alena 11,55
110 Picková Helena 11
111 Beránková Daniela 9,2
112 Kadavý Zdeněk 7,59
113 Gorčicová Ivana 6,6
114 Lepšík Jan ml. 5,75
115 Kadavá Eva 3,45
116 Úlehlová Ivana 2,4
117 Lamačovi V+B 1,44
118 Martanová Dája 1,05




Výsledky 6.závodu po započtení handicapů

1 Rančák Josef 64,86
2 Kořínek Tomáš 64,05
3 Martan Jiří 63
4 Švihovský Jaromír 62
5 Karvánek Matouš 61,95
6 Bogar František 60,9
7 Krejčí Jaroslav st. 60,5
8 Karvánek Petr 59,85
9 Vácha Tomáš 59,4
10 Vokál Vojtěch 56,1
11 Nehasil David 56
12 Krafková Lucie 54,6
13 Vobr Marek 53
14 Posselt Martin st. 51,98
15 Nehasil Vladislav 51,45
16 Hanzlová Veronika 50,4
17 Novák Dan 50
18 Gálus Igor 48,3
19 Lomič Šimon 46,2
20 Hradilová Jana 46,2
21 Hradecký Jaroslav 45,1
22 Kolařík Tomáš 43
23 Krejčí Jaroslav ml. 41,8
24 Picek Jan ml. 40,95
25 Šákr Vít 40,7
26 Lukavec Petr 40
27 Novák Tom 39,6
28 Průcha Miloslav 38,5
29 Doškář Boris 38,12
30 Bogar Leoš 35,81
31 Picek Jan st. 35,7
32 Babický Tomáš 35,42
33 Vokál Jiří 34,16
34 Pavlovec Petr 33,6
35 Pavlovcová Petra 33,35
36 Škara Vojtěch 31,5
37 Čech Ladislav 27,3
38 Krafková Ita ml. 26,25
39 Štépán Petr 25,2
40 Šákrová Michaela 24,2
41 Hradecká Petra 23,1
42 Zaoral Petr 23
43 Horák Martin 20
44 Nehasilová Zuzana 19,8
45 Hradecká Lucie 19,55
46 Kučera Jindřich 19,2
47 Vraný Jiří 19
48 Kučera Martin 15,75
49 Pavlovec Jan 14,95
50 Hons Michal 14
51 Průcha Pavel 13,2
52 Vokálová Pavla 12,96
53 Rakhmetov Kairat 12,1
54 Lusk Zdeněk 12
55 Lusk Karel 11,04
56 Posseltová Romana 7,7
57 Picek Štěpán 7,2
58 Švancar Martin 5,25
59 Bogar Kryštof 4,6
60 Úlehla Zdeněk 3,96
61 Posselt Martin ml. 2,3
62 Úlehlová Ivana 1,2



6.závod Bor Cupu - KONECNÉ Výsledky

mapa se všemi kontrolami zde
http://www.ok-bor.cz/dokumenty/borcup/20080210.pdf

jmeno čas kola chyby
1 Švihovský Jaromír 47,00 2 kola 0
2 Kořínek Tomáš 55,40 2 kola 0
3 Martan Jiří 59,22 2 kola 0
4 Karvánek Matouš 59,57 2 kola 0
5 Bogar František 59,58 2 kola 0
6 Karvánek Petr 61,50 2 kola 0
7 Nehasil David 62,44 2 kola 0
8 Krejčí Jaroslav st. 62,50 2 kola 0
9 Vácha Tomáš 63,30 2 kola 0
10 Vobr Marek 63,44 2 kola 0
11 Krafková Lucie 63,53 2 kola 0
12 Vokál Vojtěch 67,44 2 kola 0
13 Novák Daniel 69,48 2 kola 0
14 Nehasil Vladislav 73,13 2 kola 0
15 Hanzlová Veronika 81,25 2 kola 0
16 Rančák Josef 82,43 2 kola 0
17 Gálus Igor 83,47 2 kola 0
18 Posselt Martin st. 86,22 2 kola 0
19 Hradilová Jana 100,50 2 kola 0
20 Kolařík Tomáš 47,40 2 kola 1
21 Lomič Šimon 65,20 2 kola 1
22 Hradecký Jaroslav 65,41 2 kola 1
23 Lukavec Petr 67,31 2 kola 1
24 Picek Jan ml. 67,47 2 kola 1
25 Krejčí Jaroslav ml. 68,45 2 kola 1
26 Šákr Vít 70,07 2 kola 1
27 Novák Tom 70,44 2 kola 1
28 Průcha Miloslav 72,24 2 kola 1
29 Picek Jan st. 74,07 2 kola 1
30 Doškář Boris 74,55 2 kola 1
31 Pavlovec Petr 80,07 2 kola 1
32 Bogar Leoš 80,45 2 kola 1
33 Škara Vojtěch 81,30 2 kola 1
34 Pavlovcová Petra 82,11 2 kola 1
35 Babický Tomáš 83,46 2 kola 1
36 Vokál Jiří 99,35 2 kola 1
37 Čech Ladislav 68,06 2 kola 2
38 Krafková Ita ml. 70,40 2 kola 2
39 Štěpán Petr 71,45 2 kola 2
40 Zaoral Petr 75,58 2 kola 2
41 Šákrová Michaela 77,55 2 kola 2
42 Hradecká Petra 78,20 2 kola 2
43 Horák Martin 79,31 2 kola 2
44 Vraný Jiří 84,14 2 kola 2
45 Nehasilová Zuzana 90,43 2 kola 2
46 Hradecká Lucie 97,20 2 kola 2
47 Kučera Jindřich 132,00 2 kola 2
47 Kučera Martin 132,00 2 kola 2
49 Hons Michal 69,28 2 kola 3
50 Pavlovec Jan 87,44 2 kola 3
51 Průcha Pavel 88,12 2 kola 3
52 Rakhmetov Kairat 94,38 2 kola 3
53 Lusk Zdeněk 87,00 2 kola 5
54 Vokálová Pavla 117,15 2 kola 5
55 Lusk Karel 87,30 2 kola 6
56 Posseltová Romana 127,10 2 kola 6
57 Picek Štěpán 90,40 2 kola 7
58 Švancar Martin 119,50 2 kola 8
59 Bogar Kryštof 46,42 1 kolo 0
60 Úlehla Zdeněk 49,38 1 kolo 2
61 Posselt Martin ml. 61,50 1 kolo 2
62 Úlehlová Ivana 58,34 1 kolo 3



6.závod Bor Cupu - ROZPIS
Datum konání : 10.2.2008
Shromaždiště : parkoviště u závodního okruhu Sosnová, 3 km na jih od české Lípy,
GPS souřadnice 50 39 28.329N, 14 32 29.895E
Prezentace : do 9:45 hod.
Vzdálenost na start : 0-100m
Vzdálenost do cíle : 0-100m (v místě startu)
Předpokládaný start 00: 10:00
Mapa: Justament 2008. Aktualizece 2008, autor Jaroslav Lamač, mapa bude v mapníku, nektere nepodstatne informace
bodu zredukovany (cesty apod.)
Systém závodu : 2-kolový mikromiddle (2x(3550m/170m)-čas víťeze do 40 min),
závod s intervalovým startem(inteval 1 min),
závodník absolvuje oba okruhy bezprostřeďně za sebou, v jedné minutě startují 2 závodníci s opačným pořadím okruhů,
v lese jsou umístěny falešné kontroly, prvním kritériem při celkovém hodnocení je správnost ražení,
druhým (pomocným) kritériem je dosažený čas
Na kontrole může být:
fáborek - důkladně zkontroluji že jsem na své kontrole, dotknu se ho a běžím dál
kleště - důkladně zkontroluji že jsem na své kontrole, orazím na přislušné místo do průkazky a běžím dál
Ražení kleštěmi se provádí do průkazky, kterou každý obdrží před startem a odevzdá po doběhu.
Časový limit : 99 minut
Hodnocení : Hlavním kritériem je správnost ražení. Při rovnosti rozhoduje dosažený čas.
Hlavni rozhodci: Vratislav Lamac
Stavitel: Vratislav Lamac
Reditel 6. BORCUPu: : Vratislav Lamac

Přihlášky : do 8.2.2008 na mail karvanek.petr@volny.cz


5.závod Bor cupu proběhl za krajně nepříznivého počasí, přesto se v Lasvických kupkách ztrácelo 57 borců. Původně avizovaný middle byl ve "stylu Bor cupu" mírně zdokonalen rozfarstovanými kontrolami. Z celkového počtu 45 kontrol jich každý měl celkem 10. Protože to nebylo záměrně oznámeno předem (někteří ovšem tušili) byla již 1.kontrola "kontrolou pravdy". Celkem na ní chybovalo 24 závodníků.
Uznání zaslouží všichni, kdo se v dešti na trati snažili, za zmínku stojí výkon Šviháka, který bezchybně trať doslova proletěl.
Nejstarším účastníkem dnešního dopoledne byl Pavel Mašek, který bohužel udělal 1 chybu (9.kontrola), ale i tak mu patří výborné 27.místo.

Celkové pořadí se nám promíchalo, vede Švihák před Pepou Rančákem, na 3.místo klesl "žluťák" Valaška, ale ztráty na 1-3.místě jsou minimální. Zajímavý je též souboj dvojice Ita + Koláč, jejich pořadí se mění závod od závodu, jednou je nahoře Ita, jednou zas Koláč (nevím nevím, jak tohle dopadne!!!)


Celkové výsledky po 5 závodech

1 Švihovský Jaromír 248
2 Rančák Josef 242,88
3 Vácha Tomáš 240,9
4 Krafková Ita ml. 206,85
5 Kolařík Tomáš 196
6 Kořínek Tomáš 185,85
7 Nehasil Vladislav 184,8
8 Nehasil David 175
9 Novák Dan 168,55
10 Martan Jiří 147,65
11 Vokál Vojtěch 143
12 Karvánek Matouš 135,45
13 Pavlovec Petr 135,45
14 Vokálová Pavla 135,36
15 Vokál Jiří 135,36
16 Posselt Martin st. 132,83
17 Lomič Šimon 129,6
18 Bogar Leoš 128,21
19 Pavlovcová Petra 127,35
20 Karvánek Petr 119,7
21 Hanzlová Veronika 118,65
22 Šákrová Michaela 117,7
23 Vobr Marek 115
24 Čech Ladislav 114,45
25 Štépán Petr 113,8
26 Kašková Kateřina 105
27 Heczková Bohdana 98,7
28 Babický Tomáš 97,41
29 Krafková Lucie 93,45
30 Pavlovec Jan 93,45
31 Doškář Boris 92,4
32 Balák Otakar 90
33 Bogar František 76,65
34 Kašková Eva 73,92
35 Kaška Rudolf 72,6
36 Posseltová Tereza 72,45
37 Picek Jan ml. 71,65
38 Folbrechtová Šárka 69,85
39 Semík Jaroslav 67
40 Posselt Martin ml. 66,5
41 Kronika Miroslav 66,15
42 Rejholcová Andrea 66
43 Nehasilová Zuzana 64,9
44 Horák Martin 60
45 Beránek Petr 59,46
46 Valešová Jana 56,35
47 Heczko Robert 56
48 Hradecký Jaroslav 55,65
49 Doškářová Tereza 55,3
50 Novák Tom 51,7
51 Kučera Martin 51,45
52 Muller Ota 50,82
53 Baier Martin 50
54 Schroter Pavel 49,35
55 Gálus Igor 49,35
56 Kratochvílová Zdena 46,81
57 Hradec Pavel 46,2
58 Procházka Jan 44
59 Lepšíková Olina 44
60 Lusková Olga 43,7
61 Brož Marek 42
62 Dundrová Lucie 41,8
63 Mašek Pavel 40,92
64 Picek Jan st. 39,9
65 Dušek Miloš 39
66 Lepšík Petr 39
67 Posseltová Romana 38,5
68 Ježek Lukáš 38
69 Stibalová Věra 37,95
70 Peterka Vojtěch 37
71 Dikoš Pavel 31,46
72 Lukavec Petr 29
73 Krafková Ita st. 28,75
74 Anděl Robert 28,6
75 Švancar M. 27,3
76 Kroniková Jana 27,3
77 Bogar Kryštof 26,45
78 Svobodová Bára 26,4
79 Šákr Vít 25,3
80 Andresová Radka 24,2
81 Hradecká Petra 24,2
82 Duda Antonín 23
83 Lusk Karel 22,08
84 Krejčí Jaroslav st. 22,05
85 Rýdlová Magda 20,9
86 Kučera Jindřich 20,4
87 Tučková Monika 19,95
88 Lederer Pavel 19,64
89 Hradecká Lucie 19,55
90 Gorčica Pavel 17,6
91 Krejčí Jaroslav ml. 17,25
92 Kobr Tomáš 16,8
93 Gorčicová Eliška 16,5
94 Švihovský Jaroslav 16,1
95 Úlehla Zdeněk 15,84
96 Picek Štěpán 15,6
97 Stibal Ivan 13,2
98 Nedvídková Jitka 11,88
99 Švihovská Kateřina 11,55
100 Stibalová Alena 11,55
101 Picková Helena 11
102 Beránková Daniela 9,2
103 Kadavý Zdeněk 7,59
104 Gorčicová Ivana 6,6
105 Lepšík Jan ml. 5,75
106 Rakhmetov Kairat 4,4
107 Kadavá Eva 3,45
108 Lamačovi V+B 1,44
109 Úlehlová Ivana 1,2
110 Martanová Dája 1,05
111 Zaoral Petr 1



Výsledky 5.závodu s handicapy

1 Rančák Josef 66,24
2 Vokálová Pavla 64,8
3 Vokál Jiří 58,19
4 Kořínek Tomáš 57,75
5 Švihovský Jaromír 57
6 Kašková Kateřina 56,7
7 Vokál Vojtěch 56,1
8 Heczko Robert 56
9 Martan Jiří 55,65
10 Krafková Ita ml. 52,5
11 Novák Dan 52
12 Novák Tom 51,7
13 Nehasil Vladislav 51,45
14 Vácha Tomáš 47,3
15 Hradec Pavel 46,2
16 Pavlovec Jan 44,85
17 Bogar František 44,1
18 Lepšíková Olina 44
19 Bogar Leoš 43,89
20 Picek Jan ml. 43,05
21 Posselt Martin st. 41,58
22 Mašek Pavel 40,92
23 Rejholcová Andrea 40,7
24 Kratochvílová Zdena 40,48
25 Posseltová Tereza 40,25
26 Posselt Martin ml. 39,1
27 Stibalová Věra 37,95
28 Dikoš Pavel 31,46
29 Kolařík Tomáš 30
30 Čech Ladislav 29,4
31 Lukavec Petr 29
32 Gálus Igor 28,35
33 Šákr Vít 25,3
34 Pavlovec Petr 25,2
35 Nehasil David 25
36 Kaška Rudolf 24,2
37 Lomič Šimon 24,2
38 Babický Tomáš 24,04
39 Kašková Eva 22,44
40 Picek Jan st. 22,05
41 Hanzlová Veronika 18,9
42 Lusková Olga 18,4
43 Doškář Boris 17,33
44 Picek Štěpán 15,6
45 Nehasilová Zuzana 15,4
46 Stibal Ivan 13,2
47 Nedvídková Jitka 11,88
48 Stibalová Alena 11,55
49 Picková Helena 11
50 Švancar M. 8,4
51 Kadavý Zdeněk 7,59
52 Semík Jaroslav 7
53 Lepšík Jan ml. 5,75
54 Rakhmetov Kairat 4,4
55 Kadavá Eva 3,45
56 Muller Ota 2,42
57 Zaoral Petr 1




Výsledky 5.závodu bez handicapů

---------------bez chyby------------------
1 Švihovský Jaromír 30:20
2 Heczko Robert 36:25
3 Kořínek Tomáš 40:36
4 Kašková Kateřina 45:50
5 Martan Jiří 46:08
6 Novák Dan 47:50
7 Vokál Vojtěch 50:20
8 Krafková Ita ml. 52:10
9 Nehasil Vladislav 54:30
10 Rančák Josef 57:16
11 Novák Tom 67:13
12 Vokál Jiří 78:32
13 Vokálová Pavla 106:35
---------------1 chyba----------------------
14 Hradec Pavel 37:52
15 Vácha Tomáš 45:32
16 Bogar František 45:48
17 Picek Jan ml. 51:50
18 Lepšíková Olina 57:15
19 Pavlovec Jan 59:10
20 Bogar Leoš 61:18
21 Rejholcová Andrea 64:06
22 Posselt Martin st. 66:42
23 Posseltová Tereza 81:40
24 Posselt Martin ml. 82:30
25 Stibalová Věra 88:56
26 Kratochvílová Zdena 93:10
27 Mašek Pavel 97:27
-------------- 2 chyby --------------------
28 Kolařík Tomáš 33:30
29 Lukavec Petr 39:50
30 Čech Ladislav 42:21
31 Gálus Igor 46:43
32 Dikoš Pavel 48:17
33 Nehasil David 48:23
34 Pavlovec Petr 49:20
35 Šákr Vít 50:38
36 Lomič Šimon 55:01
37 Picek Jan st. 61:00
38 Kaška Rudolf 66:18
39 Babický Tomáš 67:45
40 Hanzlová Veronika 82:10
41 Kašková Eva 107:35
42 Lusková Olga 111:13
--------------- 3 chyby--------------------
43 Doškář Boris 60:10
44 Nehasilová Zuzana 65:14
45 Picek Štěpán 65:32
-------------- 4 chyby --------------------
46 Stibal Ivan 70:15
47 Stibalová Alena 76:52
48 Picková Helena 78:15
49 Nedvídková Jitka 99:40
50 Švancar M. 121:15
--------------- 5 chyb --------------------
51 Semík Jaroslav 55:32
52 Kadavý Zdeněk 64:42
----------------6 chyb --------------------
53 Lepšík Jan ml. 74:15
54 Rakhmetov Kairat 89:45
55 Kadavá Eva 94:30
----------------8 chyb -------------------
56 Muller Ota 55:59
---------------vše slepeno a rozpuštěno---
57 Zaoral Petr


Celkové výsledky po 4 závodech


1 Vácha Tomáš 193,6
2 Švihovský Jaromír 191
3 Rančák Josef 176,64
4 Kolařík Tomáš 166
5 Krafková Ita ml. 154,35
6 Nehasil David 150
7 Karvánek Matouš 135,45
8 Nehasil Vladislav 133,35
9 Kořínek Tomáš 128,1
10 Pavlovcová Petra 127,35
11 Karvánek Petr 119,7
12 Šákrová Michaela 117,7
13 Novák Dan 116,55
14 Vobr Marek 115
15 Štépán Petr 113,8
16 Pavlovec Petr 110,25
17 Lomič Šimon 105,4
18 Hanzlová Veronika 99,75
19 Heczková Bohdana 98,7
20 Krafková Lucie 93,45
21 Martan Jiří 92
22 Posselt Martin st. 91,25
23 Balák Otakar 90
24 Vokál Vojtěch 86,9
25 Čech Ladislav 85,05
26 Bogar Leoš 84,32
27 Vokál Jiří 77,17
28 Doškář Boris 75,08
29 Babický Tomáš 73,37
30 Vokálová Pavla 70,56
31 Folbrechtová Šárka 69,85
32 Kronika Miroslav 66,15
33 Horák Martin 60
34 Semík Jaroslav 60
35 Beránek Petr 59,46
36 Valešová Jana 56,35
37 Hradecký Jaroslav 55,65
38 Doškářová Tereza 55,3
39 Kašková Eva 51,48
40 Kučera Martin 51,45
41 Baier Martin 50
42 Nehasilová Zuzana 49,5
43 Schroter Pavel 49,35
44 Pavlovec Jan 48,6
45 Kaška Rudolf 48,4
46 Muller Ota 48,4
47 Kašková Kateřina 48,3
48 Procházka Jan 44
49 Brož Marek 42
50 Dundrová Lucie 41,8
51 Dušek Miloš 39
52 Lepšík Petr 39
53 Posseltová Romana 38,5
54 Ježek Lukáš 38
55 Peterka Vojtěch 37
56 Bogar František 32,55
57 Posseltová Tereza 32,2
58 Krafková Ita st. 28,75
59 Anděl Robert 28,6
60 Picek Jan ml. 28,6
61 Posselt Martin ml. 27,4
62 Kroniková Jana 27,3
63 Bogar Kryštof 26,45
64 Svobodová Bára 26,4
65 Rejholcová Andrea 25,3
66 Lusková Olga 25,3
67 Andresová Radka 24,2
68 Hradecká Petra 24,2
69 Duda Antonín 23
70 Lusk Karel 22,08
71 Krejčí Jaroslav st. 22,05
72 Gálus Igor 21
73 Rýdlová Magda 20,9
74 Kučera Jindřich 20,4
75 Tučková Monika 19,95
76 Lederer Pavel 19,64
77 Hradecká Lucie 19,55
78 Švancar M. 18,9
79 Picek Jan st. 17,85
80 Gorčica Pavel 17,6
81 Krejčí Jaroslav ml. 17,25
82 Kobr Tomáš 16,8
83 Gorčicová Eliška 16,5
84 Švihovský Jaroslav 16,1
85 Úlehla Zdeněk 15,84
86 Švihovská Kateřina 11,55
87 Beránková Daniela 9,2
88 Gorčicová Ivana 6,6
89 Kratochvílová Zdena 6,33
90 Lamačovi V+B 1,44
91 Úlehlová Ivana 1,2
92 Martanová Dája 1,05



Výsledky 4.závodu včetně handicapů


1 Švihovský Jaromír 52
2 Čech Ladislav 51,45
3 Kolařík Tomáš 51
4 Karvánek Matouš 50,4
5 Baier Martin 50
6 Schroter Pavel 49,35
7 Vácha Tomáš 48,4
8 Krafková Lucie 48,3
9 Kořínek Tomáš 47,25
10 Rančák Josef 45,54
11 Nehasil David 43
12 Brož Marek 42
13 Karvánek Petr 42
14 Vobr Marek 41
15 Vokál Jiří 39,22
16 Lepšík Petr 39
17 Ježek Lukáš 38
18 Štépán Petr 37,8
19 Kaška Rudolf 37,51
20 Vokálová Pavla 37,44
21 Peterka Vojtěch 37
22 Krafková Ita ml. 36,75
23 Doškář Boris 35,81
24 Nehasil Vladislav 35,7
25 Vokál Vojtěch 31,9
26 Posselt Martin st. 31,19
27 Beránek Petr 30,36
28 Pavlovec Petr 29,4
29 Krafková Ita st. 28,75
30 Bogar Leoš 25,41
31 Šákrová Michaela 25,3
32 Pavlovcová Petra 24,15
33 Babický Tomáš 21,51
34 Rejholcová Andrea 20,9
35 Andresová Radka 20,9
36 Tučková Monika 19,95
37 Gorčica Pavel 17,6
38 Kašková Eva 17,16
39 Gorčicová Eliška 16,5
40 Kučera Martin 14,7
41 Pavlovec Jan 13,8
42 Lusková Olga 12,65
43 Folbrechtová Šárka 10,45
44 Doškářová Tereza 10,45
45 Lomič Šimon 8,8
46 Nehasilová Zuzana 7,7
47 Gorčicová Ivana 6,6
48 Kučera Jindřich 6
49 Posselt Martin ml. 4,6
50 Posseltová Tereza 3,45
51 Lusk Karel 2,76
52 Lamačovi V+B 1,44




Výsledky 4.závodu

Švihovský Jaromír 220b + 10b.bonus 62:20
Kolařík Tomáš 190 - 76:00
Baier Martin 170 - 71:30
Čech Ladislav 160 - 63:30
Karvánek Matouš 160 - 63:40
Schroter Pavel 160 - 74:00
Krafková Lucie 160 - 75:00
Kořínek Tomáš 150 - 63:30
Vácha Tomáš 130 - 72:00
Nehasil David 130 - 76:30
Brož Marek 130 - 77:00
Vobr Marek 130 - 77:20
Karvánek Petr 120 - 69:20
Lepšík Petr 110 - 77:00
Ježek Lukáš 120 - 82:00 (-20 bodů)
Peterka Vojtěch 90 - 61:00
Štépán Petr 90 - 69:30
Krafková Ita ml. 90 - 69:40
Nehasil Vladislav 90 - 74:20
Rančák Josef 90 - 75:00
Vokál Jiří 90 - 75:20
Doškář Boris 90 - 75:20
Kaška Rudolf 90 - 75:20
Vokál Vojtěch 90 - 78:00
Pavlovec Petr 80 - 69:30
Posselt Martin st. 80 - 70:30
Vokálová Pavla 80 - 73:10
Krafková Ita st. 80 - 73:30
Beránek Petr 80 - 77:30
Šákrová Michaela 70 - 61:30
Bogar Leoš 70 - 62:10
Pavlovcová Petra 70 - 73:50
Tučková Monika 60 - 58:30
Rejholcová Andrea 60 - 58:30
Andresová Radka 60 - 58:30
Babický Tomáš 60 - 60:30
Gorčica Pavel 60 - 67:30
Gorčicová Eliška 60 - 70:00
Kučera Martin 60 - 72:00
Kašková Eva 60 - 73:30
Pavlovec Jan 60 - 73:50
Lusková Olga 60 - 74:10
Folbrechtová Šárka 60 - 74:30
Doškářová Tereza 60 - 74:30
Lomič Šimon 60 - 76:30
Nehasilová Zuzana 50 - 67:00
Gorčicová Ivana 50 - 67:30
Kučera Jindřich 50 - 71:00
Posselt Martin ml. 40 - 70:30
Posseltová Tereza 40 - 72:30
Lusk Karel 30 - 74:10
Lamačovi V+B 20





Celkové výsledky po 3.závodě
(průměry pořadatelů budou započítány až po posledním závodě)


1 Vácha Tomáš 145,2
2 Švihovský Jaromír 139
3 Rančák Josef 131,1
4 Krafková Ita ml. 117,6
5 Novák Dan 116,55
6 Kolařík Tomáš 115
7 Nehasil David 107
8 Hanzlová Veronika 99,75
9 Pavlovcová Petra 98,9
10 Heczková Bohdana 98,7
11 Nehasil Vladislav 97,65
12 Lomič Šimon 96,6
13 Šákrová Michaela 92,4
14 Martan Jiří 92
15 Balák Otakar 90
16 Karvánek Matouš 85,05
17 Pavlovec Petr 80,85
18 Kořínek Tomáš 80,85
19 Karvánek Petr 77,7
20 Štépán Petr 76
21 Vobr Marek 74
22 Kronika Miroslav 66,15
23 Posselt Martin st. 60,06
24 Semík Jaroslav 60
25 Horák Martin 60
26 Folbrechtová Šárka 59,4
27 Bogar Leoš 58,91
28 Valešová Jana 56,35
29 Hradecký Jaroslav 55,65
30 Vokál Vojtěch 55
31 Babický Tomáš 51,87
32 Muller Ota 48,4
33 Kašková Kateřina 48,3
34 Krafková Lucie 45,15
35 Doškářová Tereza 44,85
36 Procházka Jan 44
37 Nehasilová Zuzana 41,8
38 Dundrová Lucie 41,8
39 Doškář Boris 39,27
40 Dušek Miloš 39
41 Posseltová Romana 38,5
42 Vokál Jiří 37,95
43 Kučera Martin 36,75
44 Pavlovec Jan 34,8
45 Kašková Eva 34,32
46 Čech Ladislav 33,6
47 Vokálová Pavla 33,12
48 Bogar František 32,55
49 Beránek Petr 29,1
50 Posseltová Tereza 28,75
51 Anděl Robert 28,6
52 Picek Jan ml. 28,6
53 Kroniková Jana 27,3
54 Bogar Kryštof 26,45
55 Svobodová Bára 26,4
56 Hradecká Petra 24,2
57 Duda Antonín 23
58 Posselt Martin ml. 22,8
59 Krejčí Jaroslav st. 22,05
60 Gálus Igor 21
61 Rýdlová Magda 20,9
62 Lederer Pavel 19,64
63 Hradecká Lucie 19,55
64 Lusk Karel 19,32
65 Švancar M. 18,9
66 Picek Jan st. 17,85
67 Krejčí Jaroslav ml. 17,25
68 Kobr Tomáš 16,8
69 Švihovský Jaroslav 16,1
70 Úlehla Zdeněk 15,84
71 Kučera Jindřich 14,4
72 Lusková Olga 12,65
73 Švihovská Kateřina 11,55
74 Kaška Rudolf 10,89
75 Beránková Daniela 9,2
76 Kratochvílová Zdena 6,33
77 Rejholcová Andrea 4,4
78 Andresová Radka 3,3
79 Úlehlová Ivana 1,2
80 Martanová Dája 1,05



Výsledky 3.závodu po započtení handicapů

1 Vácha Tomáš 48,4
2 Karvánek Petr 47,25
3 Hanzlová Veronika 45,15
4 Doškářová Tereza 44,85
5 Krafková Ita ml. 44,1
6 Lomič Šimon 42,55
7 Kolařík Tomáš 41
8 Švihovský Jaromír 40
9 Balák Otakar 38
10 Rančák Josef 37,26
11 Štépán Petr 36
12 Pavlovcová Petra 35,65
13 Vobr Marek 35
14 Dušek Miloš 34
15 Čech Ladislav 33,6
16 Šákrová Michaela 33
17 Nehasil David 33
18 Nehasil Vladislav 30,45
19 Pavlovec Jan 30
20 Pavlovec Petr 29,4
21 Picek Jan ml. 28,6
22 Svobodová Bára 26,4
23 Posselt Martin st. 24,26
24 Folbrechtová Šárka 24,2
25 Duda Antonín 23
26 Novák Dan 21
27 Rýdlová Magda 20,9
28 Švancar M. 18,9
29 Picek Jan st. 17,85
30 Doškář Boris 17,33
31 Muller Ota 16,94
32 Kobr Tomáš 16,8
33 Babický Tomáš 16,45
34 Kronika Miroslav 12,6
35 Kroniková Jana 11,55
36 Kaška Rudolf 10,89
37 Semík Jaroslav 10
38 Kašková Eva 9,24
39 Posseltová Romana 8,8
40 Úlehla Zdeněk 7,92
41 Kratochvílová Zdena 6,33
42 Posseltová Tereza 4,6
43 Posselt Martin ml. 3,6
44 Horák Martin 2
45 Úlehlová Ivana 1,2

Výsledky 3.závodu

1 Karvánek Petr 70b.
2 Vácha Tomáš 69b.
3 Hanzlová Veronika 60b.
4 Krafková Ita ml. 58b.
5 Kolařík Tomáš 58b.
6 Švihovský Jaromír 49b.
7 Doškářová Tereza 46b.
8 Balák Otakar 43b.
9 Lomič Šimon 40b.
10 Štépán Petr 36b.
11 Vobr Marek 35b.
12 Dušek Miloš 35b.
13 Nehasil David 33b.
14 Čech Ladislav 31b.
15 Pavlovcová Petra 30b.
16 Šákrová Michaela 30b.
17 Nehasil Vladislav 27b.
18 Pavlovec Petr 26b.
19 Rančák Josef 26b.
20 Picek Jan ml. 26b.
21 Pavlovec Jan 25b.
22 Svobodová Bára 24b.
23 Duda Antonín 23b.
24 Folbrechtová Šárka 23b.
25 Posselt Martin st. 17b.
26 Novák Dan 14b.
27 Rýdlová Magda 12b.
28 Švancar Martin 11b.
29 Picek Jan st. 8b.
-----------po limitu --------------------------------
30 Kobr Tomáš 64b.
31 Doškář Boris 53b.
32 Muller Ota 48b.
33 Babický Tomáš 40b.
34 Kronika Miroslav 40b.
35 Kroniková Jana 33b.
36 Semík Jaroslav 31b.
37 Kaška Rudolf 13b.
38 Posseltová Romana 12b.
39 Kašková Eva 11b.
40 Úlehla Zdeněk 9b.
41 Kratochvílová Zdena 9b.
42 Posseltová Tereza 6b.
43 Posselt Martin ml. 0b.
44 Horák Martin ???
45 Úlehlová Ivana bez posl.kontroly


Celkové výsledky po 2.závodě
(průměry pořadatelů budou započítány až po posledním závodě)

1 Švihovský Jaromír 99
2 Heczková Bohdana 98,7
3 Vácha Tomáš 96,8
4 Novák Dan 95,55
5 Rančák Josef 93,84
6 Martan Jiří 92
7 Karvánek Matouš 85,05
8 Kořínek Tomáš 80,85
9 Kolařík Tomáš 74
10 Nehasil David 74
11 Krafková Ita ml. 73,5
12 Nehasil Vladislav 67,2
13 Pavlovcová Petra 63,25
14 Šákrová Michaela 59,4
15 Bogar Leoš 58,91
16 Horák Martin 58
17 Valešová Jana 56,35
18 Hradecký Jaroslav 55,65
19 Vokál Vojtěch 55
20 Hanzlová Veronika 54,6
21 Lomič Šimon 54,05
22 Kronika Miroslav 53,55
23 Balák Otakar 52
24 Pavlovec Petr 51,45
25 Semík Jaroslav 50
26 Kašková Kateřina 48,3
27 Krafková Lucie 45,15
28 Procházka Jan 44
29 Nehasilová Zuzana 41,8
30 Dundrová Lucie 41,8
31 Štépán Petr 40
32 Vobr Marek 39
33 Vokál Jiří 37,95
34 Kučera Martin 36,75
35 Posselt Martin st. 35,81
36 Babický Tomáš 35,42
37 Folbrechtová Šárka 35,2
38 Vokálová Pavla 33,12
39 Bogar František 32,55
40 Muller Ota 31,46
41 Karvánek Petr 30,45
42 Posseltová Romana 29,7
43 Beránek Petr 29,1
44 Anděl Robert 28,6
45 Bogar Kryštof 26,45
46 Kašková Eva 25,08
47 Hradecká Petra 24,2
48 Posseltová Tereza 24,15
49 Krejčí Jaroslav st. 22,05
50 Doškář Boris 21,95
51 Gálus Igor 21
52 Lederer Pavel 19,64
53 Hradecká Lucie 19,55
54 Lusk Karel 19,32
55 Posselt Martin ml. 19,2
56 Krejčí Jaroslav ml. 17,25
57 Švihovský Jaroslav 16,1
58 Kroniková Jana 15,75
59 Kučera Jindřich 14,4
60 Lusková Olga 12,65
61 Švihovská Kateřina 11,55
62 Beránková Daniela 9,2
63 Úlehla Zdeněk 7,92
64 Dušek Miloš 5
65 Pavlovec Jan 4,8
66 Rejholcová Andrea 4,4
67 Andresová Radka 3,3
68 Martanová Dája 1,05


Oficiální výsledky 2.závodu včetně handicapů

1 Rančák Josef 71,76
2 Vácha Tomáš 61,6
3 Heczková Bohdana 59,85
4 Švihovský Jaromír 59
5 Martan Jiří 58
6 Novák Dan 57,75
7 Kořínek Tomáš 56,7
8 Valešová Jana 56,35
9 Hradecký Jaroslav 55,65
10 Vokál Vojtěch 55
11 Pavlovcová Petra 54,05
12 Kronika Miroslav 53,55
13 Bogar Leoš 51,98
14 Karvánek Matouš 50,4
15 Kašková Kateřina 48,3
16 Krafková Lucie 45,15
17 Pavlovec Petr 44,1
18 Procházka Jan 44
19 Hanzlová Veronika 43,05
20 Krafková Ita ml. 42
21 Dundrová Lucie 41,8
22 Kolařík Tomáš 39
23 Nehasil Vladislav 38,85
24 Šákrová Michaela 38,5
25 Vokál Jiří 37,95
26 Nehasil David 36
27 Posselt Martin st. 35,81
28 Babický Tomáš 35,42
29 Folbrechtová Šárka 35,2
30 Balák Otakar 34
31 Vokálová Pavla 33,12
32 Horák Martin 33
33 Nehasilová Zuzana 31,9
34 Posseltová Romana 29,7
35 Muller Ota 29,04
36 Lomič Šimon 28,75
37 Semík Jaroslav 26
38 Beránek Petr 25,3
39 Kašková Eva 25,08
40 Posseltová Tereza 24,15
41 Kučera Martin 23,1
42 Doškář Boris 20,79
43 Hradecká Lucie 19,55
44 Lusk Karel 19,32
45 Posselt Martin ml. 19,2
46 Kroniková Jana 15,75
47 Bogar Kryštof 14,95
48 Lusková Olga 12,65
49 Štépán Petr 12
50 Švihovská Kateřina 11,55
51 Švihovský Jaroslav 10,35
52 Beránková Daniela 9,2
53 Úlehla Zdeněk 7,92
54 Gálus Igor 7
55 Dušek Miloš 5
56 Rejholcová Andrea 4,4
57 Andresová Radka 3,3
58 Hradecká Petra 2,2
59 Martanová Dája 1,05



Oficiální výsledky 2.závodu - bez handicapů

Pod výsledky je přehled Jackpotů a lepíků!!!

Jméno - body za kleště - body za lepíky - body za Jackpot = součet (-penalizace za limit) - součet

Švihovský Jaromír -50-24-40=114
Martan Jiří -35-31-40=106
Heczková Bohdana -45-32-20=97 (-10) =87
Vácha Tomáš -40-30-20=90 (-10) =80
Novák Daniel -35-19-20=74
Kořínek Tomáš -35-14-20=69
Hradecký Jaroslav -40-20-0=60
Rančák Josef -30-10-20=60
Kronika Miroslav -25-14-20=59
Vokál Vojtěch -40-22-0=62 (-10) =52
Valešová Jana -35-15-0=50
Karvánek Matouš -35-13-0=48
Pavlovcová Petra -35-12-0=47
Kašková Kateřina -30-16-0=46
Bogar Leoš -30-15-0=45
Procházka Jan -30-15-0=45
Krafková Lucie -35-9-0=43
Pavlovec Petr -30-13-0=43
Hanzlová Veronika -30-12-0=42
Krafková Ita ml. -35-16-0=51 (-10) =41
Kolařík Tomáš -50-21-0=71 (-30) =41
Dundrová Lucie -25-12-0=37
Nehasil Vladislav -20-16-0=36
Nehasil David -30-5-0=35
Šákrová Michaela -25-10-0=35
Balák Otakar -35-10-0=45 (-10) =35
Horák Martin -25-8-0=33
Folbrechtová Šárka -25-8-0=33
Vokál Jiří -25-6-0=31
Posselt Martin st. -25-6-0=31
Nehasilová Zuzana -25-5-0=30
Babický Tomáš -20-9-0=29
Posseltová Romana -20-7-0=27
Semík Jaroslav -15-9-0=24
Lomič Šimon -20-4-0=24
Muller Ota -20-2-0=22
Beránek Petr -20-0-0=20
Kučera Martin -20-0-0=20
Doškář Boris -20-0-0=20
Vokálová Pavla -20-0-0=20
Kašková Eva -20-0-0=20
Hradecká Lucie -20-0-0=20
Kroniková Jana -20-0-0=20
Posseltová Tereza -20-0-0=20
Posselt Martin ml. -20-0-0=20
Lusk Karel -20-10-0=30 (-10) =20
Bogar Kryštof -30-9-0=39 (-20) =19
Štěpán Petr -10-8-0=18
Lusková Olga -15-0-0=15
Švihovská Kateřina -20-5-0=25 (-10) =15
Švihovský Jaroslav -30-5-0=35 (-20) =15
Beránková Daniela -5-0-0=5
Gálus Igor -20-0-0=20 (-20) =0
Úlehla Zdeněk -20-1-0=21 (-40) =-19
Dušek Miloš -25-0-0=25 (-60) =-35
Rejholcová Andrea -30-6-0=36 (-80) =-44
Andresová Radka -30-5-0=35 (-80) =-45
Hradecká Petra -25-9-0=34 (-100) =-66
Martanová Dája -20-0-0=20 (-300) =-280

Jackpoty :
A - Novák Dan
B - Vácha Tomáš
C - Švihovský Jaromír
D - Martan Jiří
E - Rančák Josef
F - Martan Jiří
G - Kronika Miroslav
H - Švihovský Jaromír
I - Kořínek Tomáš
J - Heczková Bohdana

Lepíky podle hodnoty

A - 10.Heczková, 9.Vokál V., 8.Novák, 7.Dundrová, 6.Bogar K., 5.Švihovský st., 4.Horák, 3.Hradecký,
2.Andresová, 1.Rejholcová
B - 10.Vácha, 9.Krafková L., 8.Krafková I., 7.Kronika, 6.Nehasil V., 5.Rančák, 4.Posselt st., 3.Kolařík,
2.Martan, 1.Úlehla
C - 10.Balák, 9.Švihovský ml., 8.Bogar L., 7.Valešová, 6.Vokál J., 5.Nehasilová, 4.Lusk, 3.Pavlovcová,
2.Muller, 1.Lomič
D - 10.Martan, 9.Hradecká, 8.Kašková K., 7.Heczková, 6.Hradecký, 5.Vokál V., 4.Švihovský ml.,
3.Bogar K., 2.Posselt st., 1.Pavlovec
E - 10.Nehasil V., 9.Martan, 8.Štěpán, 7.Kolařík, 6.Vácha, 5.Hanzlová, 4.Babický, 3.Semík, 2.Nehasil D.,
1.Rančák
F - 10.Martan, 9.Kolařík, 8.Kašková K., 7.Hanzlová, 6.Semík, 5.Babický, 4.Vácha, 3.Pavlovec,
2.Nehasil D., 1.Posseltová R.
G - 10.Vácha, 9.Pavlovec, 8.Krafková I., 7.Kronika, 6.Posseltová R., 5.Švihovská, 4.Rančák, 3.Lomič,
2.Kolařík, 1.Nehasil D.
H - 10.Švihovský ml., 9.Pavlovcová, 8.Valešová, 7.Bogar L., 6.Lusk, 5.Kořínek, 4.Horák, 3.Karvánek,
2.Šákrová, 1.Folbrechtová
I - 10.Karvánek, 9.Kořínek, 8.Šákrová, 7.Folbrechtová, 6.Heczková, 5.Procházka, 4.Novák,
3.Hradecký, 2.Vokál V., 1.Dundrová
J - 10.Procházka, 9.Heczková, 8.Hradecký, 7.Novák, 6.Vokál V., 5.Rejholcová, 4.Dundrová,
3.Andresová, 2.???, 1.Švihovský ml.






Náhled mapy


2.závod Bor Cupu – ROZPIS
Datum konání : 9.12.2007
Shromaždiště : na odbočce do osady Borek. Z hlavní silnice I/9 ve směru od C.Lípy na Doksy, za obcí Zahrádky před rovinkou na Jestřebí odbočte vpravo.
Prezentace : Do 10:00 hod.
Vzdálenost na start : cca 1200 m
Předpokládaný start : 10:30
Mapa : Rožec II. Rok vydání 1991, autor Petr Utinek
Mapa bude v mapníku

Systém závodu : závod s hromadným startem BTKNN
(„běž tam, kam nikdo neběží“)
V závodním postoru je 10 shluků vždy po 3 kontrolách
Je volné pořadí shluků i volné pořadí kontrol ve shluku
V každém shluku jsou následující typy kontrol (bez označení na mapě) :
1. oranžový fáborek + 1 kartička JACKPOT v hodnotě 20 bodů (sebere 1.přiběhnuvší)
2. růžový fáborek + 10 lepíků v hodnotách od 10 do 1 (bere prvních 10 závodníků vždy jen 1 lepík)
3. červený fáborek + kleště v hodnotě 5 bodů (razí všichni)
Ražení kleštěmi a lepení lepíků se provádí do průkazky, kterou každý obdrží před startem a odevzdá po doběhu.

Časový limit : 80 minut
Při překročení limitu se strhává za každou načatou minutu 10 bodů.

Hodnocení : Hlavním kritériem je počet bodů. Při rovnosti rozhoduje dosažený čas.

Přihlášky : do 7.12. na mail karvanek.petr@volny.cz


Tento závod je malou poctou bývalému skvělému závodníkovi a kamarádovi Petrovi Utinkovi, československému reprezentantovi, účastníkovi MS 1989 ve Svédsku, který by se v letošním roce dožil 40 let.




oficiální výsledky 1.závodu - včetně handicapů



1 Švihovský Jaromír 40
2 Vobr Marek 39
3 Heczková Bohdana 38,85
4 Nehasil David 38
5 Novák Dan 37,8
6 Vácha Tomáš 35,2
7 Kolařík Tomáš 35
8 Karvánek Matouš 34,65
9 Martan Jiří 34
10 Bogar František 32,55
11 Krafková Ita ml. 31,5
12 Karvánek Petr 30,45
13 Anděl Robert 28,6
14 Nehasil Vladislav 28,35
15 Štépán Petr 28
16 Lomič Šimon 25,3
17 Horák Martin 25
18 Kořínek Tomáš 24,15
19 Semík Jaroslav 24
20 Rančák Josef 22,08
21 Krejčí Jaroslav st. 22,05
22 Hradecká Petra 22
23 Šákrová Michaela 20,9
24 Lederer Pavel 19,64
25 Balák Otakar 18
26 Krejčí Jaroslav ml. 17,25
27 Kučera Jindřich 14,4
28 Gálus Igor 14
29 Kučera Martin 13,65
30 Hanzlová Veronika 11,55
31 Bogar Kryštof 11,5
32 Nehasilová Zuzana 9,9
33 Pavlovcová Petra 9,2
34 Pavlovec Petr 7,35
35 Bogar Leoš 6,93
36 Švihovský Jaroslav 5,75
37 Pavlovec Jan 4,8
38 Beránek Petr 3,8
39 Muller Ota 2,42
40 Doškář Boris 1,16







Konečné výsledky

1 Hradecký J. 273.84
2 Kořínek T. 273.25
3 Bogar L. 265.64
4 Karvánek P. 265.35
5 Karvánek M. 265.18
6 Dikoš P. 248.05
7 Čech L. 246.9
8 Bogar F. 235.65
9 Švihovský J.ml. 232
10 Martan J. 231
11 Hradecká P. 223.3
12 Rančák J. 220,41
13 Najman J. 218
14 Vokál V. 204.5
15 Kolařík T. 192.43
16 Vácha T. 192
17 Šákrová M. 190.85
18 Pachner P. 190
19 Oma J. 185
20 Nehasil D. 183
21 Kořínek Z. 182.85
22 Krejčí J.ml. 180.55
23 Hanzlová 179.56
24 Krejčí J.st. 179.55
25 Bogar K. 175.1
26 Mareš M. 172.2
27 Hlubučková D. 160.65
28 Kadavý P. 159
29 Doškář B. 158.76
30 Gálus I. 153
31 Vobr M. 151
32 Balák O. 150
33 Nehasil V. 142.8
34 Kašková K. 142.17
35 Vokálová P. 137.06
36 Doležal M. 136.5
37 Krafková I.ml. 136.5
38 Vokál J. 127.77
39 Kaška R. 125.24
40 Babický T. 124.6
41 Brož P. 121
42 Štěpán P. 119.9
43 Dundrová L. 117.15
44 Krafková L. 116.45
45 Gomzyk A. 110
46 Nosek P. 106.05
47 Rufferová I. 102.9
48 Stárek F. 100.8
49 Kašková E. 97.02
50 Omová M. 95.55
51 Heczková B. 87.15
52 Duda A. 82.95
53 Svobodová B. 79.2
54 Eiselt M. 75.9
55 Šrůta M. 75.9
56 Omová J. 73.75
57 Eiselt J. 73.5
58 Kučera M. 72.45
59 Kadavý Z. 70.85
60 Nehasilová Z. 70.4
61 Schroter P. 68.2
62 Kratochvílová Z. 67.71
63 Folbrechtová Š. 64.92
64 Smejkalová J. 64.05
65 Doležalová E. 63.6
66 Vajc M. 63
67 Stibal I. 62.7
68 Posselt M. 62.69
69 Vlk J. 60.5
70 Hradec P. 57.75
71 Lomič Š. 55.78
72 Procházka J. 52
73 Kobr T. 48.3
74 Kovář K. 47.19
75 Muller O. 46.2
76 Wolf D. 42.9
77 Srb T. 42
78 Boskovský T. 40.35
79 Stibalová J. 40.25
80 Kohout J. 39.1
81 Mareš J. 38.85
82 Heczko R. 38
83 Polák J. 36
84 Kovářová L. 34.8
85 Kraus J. 34.5
86 Vokálová Š. 33.6
87 Vokurka J. 30
88 Rachmatov K. 28
89 Vydra I. 27.3
90 Fiala P. 26.78
91 Lukavec P 26
92 Kučera J. 25.2
93 Lusk K. 24.84
94 Loňková L. 22.05
95 Posseltová T. 22
96 Knoblochová K. 21
97 Brozová Z. 19.8
98 Kadavá E. 19.55
99 Wagner M. 18.7
100 Hradecká L. 18.7
101 Nedvídková J. 17.4
102 Kašková B. 16.8
103 Hostaš P. 16.5
104 Lepšík P. 16
105 Wagner Sab. 15.4
106 Zaoral P. 15
107 Král 15
108 Čermák 15
109 Smejkal 15
110 Vraný J. 14
111 Kudrass P. 13.65
112 Kolář K. 13.31
113 Vydra P. 12.6
114 Vokurková M. 12.6
115 Hradilová J. 12.1
116 Hlavatá A. 11
117 Boskovský V. 10.8
118 Vejstrková Z. 9.9
119 Bradnová V. 9.2
120 Lusková O. 9.2
121 Úlehla Z. 8.85
122 Škara V. 8.8
123 Posseltová R. 7.35
124 Wagner Soph. 7.35
125 Valešová J. 6.9
126 Švihovský J.st. 6.9
127 Úlehlová I. 5.75
128 Hulha K. 4.84
129 Charousková 4.8
130 Nosková L. 3.45
131 Hulha L. 3.45
132 Kábrtová I. 3.3
133 Procházka J. 1.21
134 Mareš V. 1.2
135 Boskovská K. 1.1


Výsledky 8.závodu

1 Bogar L. 82
2 Svobodová B. 79.2
3 Eiselt M. 75.9
4 Vácha T. 74.4
5 Eiselt J. 73.5
6 Krejčí J.st. 71.4
7 Karvánek P. 70.35
8 Karvánek M. 68.25
9 Kořínek T. 67.2
10 Doškář B. 66.78
11 Hradecký J. 66.15
12 Najman J. 66
13 Bogar K. 64.4
14 Vajc M. 63
15 Hlubučková D. 61.95
16 Kadavý P. 61
17 Hradecká P. 60.5
18 Nehasil D. 58
19 Pachner P. 57
20 Babický T. 56.93
21 Kořínek Z. 56.1
22 Šákrová M. 55
23 Duda A. 54.6
24 Krejčí J.ml. 54.05
25 Vokál V. 52.8
26 Hanzlová 51.45
27 Kadavý Z. 50.6
28 Kučera M. 48.3
29 Kaška R. 47.19
30 Bogar F. 45.15
31 Vokálová P. 44.64
32 Čech L. 44.1
33 Švihovský J.ml. 44
34 Posselt M. 43.05
35 Dikoš P. 42.35
36 Kašková E. 39.6
37 Procházka J. 38
38 Vobr M. 37
39 Kolařík T. 36
40 Doležal M. 35.7
41 Nehasil V. 34.65
42 Nosek P. 33.6
43 Kobr T. 30.45
44 Vokál J. 30.36
45 Balák O. 28
46 Kratochvílová Z. 27.83
47 Doležalová E. 27.6
48 Martan J. 27
49 Krafková I.ml. 26.25
50 Lukavec P 26
51 Gálus I. 21
52 Knoblochová K. 21
53 Nehasilová Z. 20.9
54 Smejkalová J. 17.85
55 Lepšík P. 16
56 Zaoral P. 15
57 Kovář K. 14.52
58 Brozová Z. 14.3
59 Vraný J. 14
60 Hlavatá A. 11
61 Vejstrková Z. 9.9
62 Bradnová V. 9.2
63 Posseltová R. 7.35
64 Posseltová T. 6.9
65 Rachmatov K. 5
66 Muller O. 4.62
67 Nosková L. 3.45
68 Nedvídková J. 2.4
69 Boskovská K. 1.1




7.závod Bor Cupu se stal kořistí Pepy Rančáka, který zvolil správnou strategii a získal dosud nejvyšší počet bodů v historii Bor Cupu. Patří mu tedy 1 malý rekord. Další rekord byl překonán v počtu účastníků (60 startujících).

Pořadí na čele se řádně zamíchalo. Dosud vedoucí Duk se propadl až na 6.místo. Na 1.místo se propracoval malý Kořen, ale jeho náskok před dalšími je nepatrný. Vše se rozhodne ve finálovém závodě v neděli 11.3.

Celkem před finálovým závodem
1. Kořínek T. 248,05
2. Dikoš P. 245,63
3. Hradecký J. 244,13
4. Čech L. 243,5
5. Martan J. 235
6. Bogar F. 234,5
7. Karvánek P. 230,65
8. Karvánek M. 228,54
9. Rančák J. 211,14
10. Bogar L. 210,2
11. Hradecká P. 190,3
12. Švihovský J.ml. 188
13. Oma J. 185
14. Kolařík T. 183,83
15. Vokál V. 180,3
16. Najman J. 180
17. Mareš M. 172,2
18. Šákrová M. 160,05
19. Krejčí J.ml. 151,8
20. Gálus I. 151
21. Hanzlová 150,16
22. Kořínek Z. 143,64
23. Kašková K. 142,17
24. Nehasil D. 138
25. Pachner P. 133
26. Balák O. 122
27. Brož P. 121
28. Nehasil V. 120,75
29. Štěpán P. 119,9
30. Vácha T. 117,6
31. Dundrová L. 117,15
32. Bogar K. 116,45
33. Krafková L. 116,45
34. Krafková I.ml. 114,45
35. Vobr M. 114
36. Doležal M. 110,25
37. Gomzyk A. 110
38. Krejčí J.st. 108,15
39. Vokál J. 105
40. Rufferová I. 102,9
41. Stárek F. 100,8
42. Doškář B. 99,54
43. Hlubučková D. 98,7
44. Kadavý P. 98
45. Vokálová P. 96,56
46. Omová M. 95,55
47. Heczková B. 87,15
48. Kaška R. 78,05
49. Šrůta M. 75,9
50. Omová J. 73,75
51. Nosek P. 72,45
52. Schroter P. 68,2
53. Babický T. 67,67
54. Folbrechtová Š. 64,92
55. Stibal I. 62,7
56. Vlk J. 60,5
57. Hradec P. 57,75
58. Kašková E. 57,42
59. Lomič Š. 55,78
60. Nehasilová Z. 49,5
61. Smejkalová J. 46,2
62. Wolf D. 42,9
63. Srb T. 42
64. Muller O. 41,58
65. Boskovský T. 40,35
66. Stibalová J. 40,25
67. Kratochvílová Z. 39,88
68. Kohout J. 39,1
69. Mareš J. 38,85
70. Heczko R. 38
71. Doležalová E. 36
72. Polák J. 36
73. Kovářová L. 34,8
74. Kraus J. 34,5
75. Vokálová Š. 33,6
76. Kovář K. 32,67
77. Vokurka J. 30
78. Duda A. 28,35
79. Vydra I. 27,3
80. Fiala P. 26,78
81. Kučera J. 25,2
82. Lusk K. 24,84
83. Kučera M. 24,15
84. Rachmatov K. 23
85. Loňková L. 22,05
86. Kadavý Z. 20,25
87. Posselt M. 19,64
88. Kadavá E. 19,55
89. Wagner M. 18,7
90. Hradecká L. 18,7
91. Kobr T. 17,85
92. Kašková B. 16,8
93. Hostaš P. 16,5
94. Wagner Sab. 15,4
95. Posseltová T. 15,1
96. Nedvídková J. 15
97. Král 15
98. Čermák 15
99. Smejkal 15
100. Procházka J. 14
101. Kudrass P. 13,65
102. Kolář K. 13,31
103. Vydra P. 12,6
104. Vokurková M. 12,6
105. Hradilová J. 12,1
106. Boskovský V. 10,8
107. Lusková O. 9,2
108. Úlehla Z. 8,85
109. Škara V. 8,8
110. Wagner Soph. 7,35
111. Valešová J. 6,9
112. Švihovský J.st. 6,9
113. Úlehlová I. 5,75
114. Brozová Z. 5,5
115. Hulha K. 4,84
116. Charousková L. 4,8
117. Hulha L. 3,45
118. Kábrtová I. 3,3
119. Procházka J. 1,21
120. Mareš V. 1,2


7.závod Bor Cupu
Oficiální výsledky včetně handicapů
1.Rančák J. 71,76
2.Bogar L. 66,99
3.Martan J. 60
4.Oma J. 59
5.Karvánek P. 58,8
6.Hlubučková D. 57,75
7.Kadavý P. 57
8.Čech L. 56,7
9.Dikoš P. 55,66
10.Karvánek M. 55,65
11.Vácha T. 54
12.Kořínek T. 53,55
13.Nehasil V. 52,5
14.Hradecká P. 51,7
15.Hradecký J. 51,45
16.Nehasil D. 48
17.Schroter P. 46,2
18.Vlk J. 45,98
19.Šákrová M. 45,1
20.Švihovský J.ml. 43
21.Gomzyk A. 42
22.Stibalová J. 40,25
23.Pachner P. 40
24.Gálus I. 39
25.Bogar F. 38,85
26.Boskovský T. 37,95
27.Vokálová P. 37,44
28.Nehasilová Z. 37,4
29.Kaška R. 36,3
30.Polák J. 36
31.Vokálová Š. 33,6
32.Kašková K. 32,55
33.Muller O. 32,34
34.Vokál J. 31,63
35.Smejkalová J. 30,45
36.Kašková E. 30,36
37.Omová M. 28,35
38.Doškář B. 26,46
39.Dundrová L. 26,4
40.Doležal M. 23,1
41.Kořínek Z. 22
42.Stibal I. 20,9
43.Bogar K. 20,7
44.Kadavá E. 19,55
45.Omová J. 19,2
46.Nosek P. 15,75
47.Smejkal 15
48.Nedvídková J. 15
49.Král 15
50.Čermák 15
51.Vobr M. 10
52.Boskovský V. 9
53.Kadavý Z. 8,86
54.Vokál V. 8
55.Švihovský J.st. 6,9
56.Babický T. 5,06
57.Heczko R. 5
58.Krafková L. 3,15
59.Rachmatov K. 2
60.Fiala P. 1,05

Výsledky bez handicapů
1.Martan 23b.
2.Oma 22b. (54:50)
3.Bogar L. 18b. (50:22)
4.Kadavý P. 18b. (58:56)
5.Karvánek P. 17b. (48:42)
6.Hlubučková 16b. (62:20 -3b.)
7.Čech 15b. (57:11)
8.Karvánek M. 14b. (55:24)
9.Rančák 14b. (56:06)
10.Kořínek T. 14b. (57:24)
11.Nehasil V. 14b. (61:12 -2b.)
12.Hradecký 13b. (54:20)
13.Nehasil D. 13b. (56:00)
14.Hradecká P. 13b. (58:56)
15.Dikoš 12b. (58:47)
16.Vácha 12b. (60:00)
17.Schroter 11b. (62:13 -3b.)
18.Švihovský ml. 10b. (45:20)
19.Gomzyk 10b. (51:37)
20.Šákrová 10b. (54:47)
21.Pachner 10b. (56:35)
22.Gálus 9b. (48:00)
23.Vlk 9b. (52:40)
24.Bogar F. 9b. (52:50)
25.Polák 9b. (57:34)
26.Stibalová 9b. (58:43)
27.Nehasilová 8b. (43:40)
28.Boskovský T. 8b. (48:32)
29.Vokálová Š. 8b. (57:30)
30.Kašková K. 8b. (58:25)
31.Kaška R. 8b. (59:00)
32.Smejkalová 8b. (59:10)
33.Muller 7b. (54:55)
34.Omová M. 7b. (56:18)
35.Vokálová P. 7b. (57:40)
36.Vokál J. 7b. (58:51)
37.Dundrová 7b. (59:10)
38.Kašková E. 7b. (59:30)
39.Doležal 6b. (52:40)
40.Doškář 6b. (54:55)
41.Kořínek Z. 6b. (57:40)
42.Stibal 6b. (62:57 -3b.)
43.Bogar K. 5b. (64:12 -5b.)
44.Kadavá 4b. (50:25)
45.Omová J. 4b. (52:27)
46.Nosek 4b. (57:52)
47.-50.Smejkal 4b. (???)
47.-50.Čermák 4b. (???)
47.-50.Král 4b. (???)
47.-50.Nedvídková 4b. (???)
51.Vobr 3b. (43:34)
52.Boskovský 3b. (45:32)
53.Vokál V. 3b. (60:23 -1b.)
54.Kadavý Z. 0b. (51:47)
55.Švihovský st. 0b. (53:40)
56.Heczko 0b. (59:00)
57.Babický -8b. (79:56 -20b.)
58.Krafková L. -9b. (68:05 -9b.)
59.Rachmatov -9b. (71:30 -12b.)
60.Fiala -10b. (71:31 -12b.)


6.závod Bor Cupu se konal v prostoru mapy Svitávka a připravil ho pro nás Kořen st. Bylo to opravdu dobrodružství s Kořenem, pro mnohé zúčastněné s bludným kořenem.
Z mapy toho moc nezbylo, konkrétně tedy pár černobílých fleků rozesetých po jinak bílém papíru. Navíc start byl zcela mimo mapu a jediným vodítkem byla vzdálenost a azimut na "prémiovou kontrolu". Někdo se trefoval lépe, jiný hůře, to si koneckonců můžete přečíst ve výsledcích. Jinak si s tím Kořen opravdu vyhrál a závod se myslím líbil všem i těm, kteří se totálně ztratili.

Celkové výsledky po 6.závodě jsou velmi zajímavé. Pořadí na čele se začíná vyrovnávat a celkového vítěze bych si zatím tipovat netroufal. Každopádně je jasné, že na vítězství bude potřeba zhruba 245 - 250 bodů. Této hranice mají možnost dosáhnout určitě první dva v pořadí, z nichž bych větší šance dával Kořenovi, který škrtá nižší výsledky než Duk. U třetího Ládi a čtvrtého Pavla bude záležet na dalších závodech a hlavně jestli se jim podaří škrtnout některé nepodařené výsledky. Mezi ty, kdo mohou promluvit do celkového pořadí na prvních místech určitě patří i 11.Martin, který má 1 závod k dobru a může škrtnout 1.nepovedený závod a potom na zatím 18.místě přebývající Švihák. Pokud Švihák absolvuje oba zbývající závody a dosáhne kolem 50ti bodů, má velkou šanci vyhrát.
Pro mě největším favoritem je ale Jára Hradecký, chybí mu 1 závod a má nejlepší pořadatelský průměr. Myslím, že pokud ve zbývajících závodech nic hrubě nepokazí mohl by právě on zvítězit.


Celkem po 6. závodě v závorce je počet absolvovaných závodů
1.Bogar F. (6) 235,62 (1xprůměr)
2.Kořínek ml. (6) 233
3.Čech L. (5) 208,85
4.Dikoš (5) 208,12
5.Karvánek ml. (5) 203,5 (1xprůměr)
6.Karvánek st. (6) 200,76 (1xprůměr)
7.Hradecký (4) 191,8 (1xprůměr)
8.Vokál V. (5) 180,3
9.Najman (6) 180
10.Kolařík (6) 173
11.Mareš M. (4) 172,2
12.Martan (4) 170,67 (1xprůměr)
13.Bogar L. (6) 160,54
14.Hradecká P. (5) 157,3
15.Rančák (6) 152,56
16.Krejčí ml. (5) 151,8
17.Hanzlová (6) 150,16
18.Švihovský ml. (3) 145
19.Kořínek st. (5) 131,29 (1xprůměr)
20.Oma (3) 126
21.Balák (3) 122
22.Brož (4) 121
23.Štěpán (4) 119,9
24.Šákrová (4) 114,95
25.Krafková I. (5) 114,45
26.Krafková L. (3) 113,3
27.Gálus (4) 112
28.Kašková K. (3) 109,62
29.Krejčí st. (3) 108,15
30.Vobr (2) 104
31.Rufferová (2) 102,9
32.Dundrová (5) 102,85
33.Stárek (2) 100,8
34.Bogar K. (4) 95,75
35.Pachner (2) 93
36.Doležal (5) 91,35
37.Nehasil D. (4) 90
38.Heczková (2) 87,15
39.Doškář (6) 80,64
40.Šrůta (2) 75,9
41.Vokál J. (4) 73,37
42.Nehasil V. (4) 68,25
43.Gomzyk (2) 68
44.Omová M. (2) 67,2
45.Folbrechtová (3) 64,92
46.Vácha (2) 63,6
47.Babický (3) 62,61
48.Vokálová P. (5) 61,68
49.Hradec (2) 57,75
50.Nosek (3) 56,7
51.Lomič (3) 55,78
52.Omová J. (3) 54,55
53.Wolf (1) 42,9
54.Srb (1) 42
55.Stibal (2) 41,8
56.Kaška R. (1) 41,75
57.Kadavý P. (1) 41
58.Hlubučková (2) 40,95
59.Kratochvílová Z. (4) 39,88
60.Kohout (2) 39,1
61.Mareš J. (1) 38,85
62.Doležalová E. (1) 36
63.Kovářová (2) 34,8
64.Kraus (2) 34,5
65.Heczko (1) 33
66.Kovář (2) 32,67
67.Vokurka (1) 30
68.Duda (1) 28,35
69.Vydra I. (1) 27,3
70.Kašková E. (3) 27,06
70.Fiala (2) 25,73
72.Kučera J. (2) 25,2
73.Lusk K. (1) 24,84
74.Kučera M. (2) 24,15
75.Loňková (1) 22,05
76.Schroter (1) 22
77.Rachmatov (3) 21
78.Posselt M. (2) 19,64
79.Wagner M. (1) 18,7
79.Hradecká L. (4) 18,7
81.Kobr (1) 17,85
82.Kašková B. (1) 16,8
83.Hostaš (1) 16,5
84.Smejkalová (1) 15,75
85.Wagner Sab. (1) 15,4
86.Posseltová (2) 15,1
87.Vlk (1) 14,52
88.Procházka Jan (1) 14
89.Kudrass (1) 13,65
90.Kolář K. (1) 13,31
91.Vydra P. (1) 12,6
91.Vokurková (1) 12,6
93.Hradilová J. (1) 12,1
93.Nehasilová (1) 12,1
95.Kadavý Z. (1) 11,39
96.Muller (1) 9,24
97.Lusková O. (1) 9,2
98.Úlehla Z. (1) 8,85
99.Škara (1) 8,8
100.Wagner Soph. (1) 7,35
101.Valešová J. (1) 6,9
102.Úlehlová I. (1) 5,75
103.Brozová (1) 5,5
104.Hulha K. (1) 4,84
105.Charousková (1) 4,8
106.Hulha L. (1) 3,45
107.Kábrtová (1) 3,3
108.Boskovský (1) 2,4
109.Procházka Jak. (1) 1,21
110.Mareš V. (1) 1,2


Výsledky 6.závodu
1.Šrůta 58,3 (čas 47:50)
2.Hradecký 53,55 (50:24)
3.Dikoš 53,24 (55:08)
4.Kolařík 52 (49:56)
5.Krejčí st. 50,4 (51:04)
6.Oma 50 (50:44)
7.Švihovský ml. 49 (50:45)
8.Bogar F. 48,3 (54:27)
9.Mareš M. 47,25 (54:34)
10.Pachner 47 (53:30)
11.Kořínek ml. 45,15 (55:39)
12.Gomzyk 42 (56:57)
12.Hradec 42 (57:04)
14.Hradecká P. 41,8 (59:02)
15.Kadavý P. 41 (56:58)
16.Karvánek st. 40,95 (57:05)
17.Vokál V. 39,6 (59:07)
18.Omová M. 38,85 (59:04)
19.Vácha 37,2 (70:43)
20.Krafková L. 36,75 (60:00)
21.Heczková 35,7 (61:39)
22.Karvánek ml. 33,6 (64:00)
23.Heczko 33 (61:56)
24.Doležal 31,5 (71:05)
25.Babický 29,73 (86:40)
26.Gálus 29 (71:38)
27.Štěpán 28,6 (75:35)
28.Najman 28 (73:24)
29.Nehasil D. 27 (74:05)
30.Kašková K. 26,25 (81:05)
31.Rančák 24,84 (80:45 -2body)
32.Fiala 24,68 (86:40)
33.Doškář 23,94 (76:38 -2body)
34.Nosek 23,1 (88:16)
35.Omová J. 23 (81:36 -1bod)
36.Hanzlová 22,05 (71:45 -1bod)
37.Krafková I.ml. 17,85 (72:00 -3body)
38.Bogar L. 17,33 (77:24 -5bodů)
39.Kašková B. 16,8 (89:15 -3body)
40.Dundrová 15,4 (82:38 -5bodů)
41.Brož 14,3 (44:03 -6bodů)
42.Kašková E. 12,65 (88:58 -6bodů)
43.Nehasil V. 12,6 (78:35 -6bodů)
44.Kratochvílová 12,1 (85:49 -6bodů)
45.Kadavý Z. 11,39 (85:07 -7bodů)
46.Muller 9,24 (89:05 -7bodů)
47.Vokál J. 7,59 (91:30 -limit)
48.Rachmatov 7 (85:40 -7bodů)
49.Posselt 5,78 (95:30 -2body + limit)
50.Posseltová T. 4,6 (95:30 -2body + limit)
51.Hlubučková 3,15 (102:14 -2body + limit)
52.Vokálová P. 2,76 (94:14 -6bodů + limit)
53.Hradecká L. 1,15 (103:37 -11bodů + limit)




5.závod Bor Cupuse odehrál v Okřešicích. Připravil ho pro nás Vráťa a protože to v Sosnovském lese většina z nás dobře zná, zvolil vrstevnicovou mapu a závod obohatil o falešné kontroly. Ačkoliv jich avizoval mnoho (asi aby nás trochu vystrašil) byly nakonec jen 4. I to však stačilo a někteří "šťastlivci" byli oražením chybné kontroly odsunuti do hloubi pole.

[

Poslední změna: 22. listopadu 2008